>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.05.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj
Godzina: 01:15
Spotkanie: Cerro Porteno - Libertad
Typ: X/2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Spotkanie Cerro Porteno z Libertad w ramach 19 kolejki paragwajskiej Primera Division. Zmierzą się wielokrotni mistrzowie Cerro Porteno i Libertad. Wystarczy spojrzec jak kursy zmienily sie od kilkunastu godzin by zobaczyc kto w tym meczu bedzie faworytem. Cerro odpuszcza ten mecz, a Libertad walczy o mistrzostwo. Nie ma mowy tutaj zeby goscie sie potkneli. Stad kursy spadly z 1.8 na 1.3 juz praktycznie. Dlatego trzeba zagrac jakas kombinacje. Cerro nie bedzie chcialo totalnie oddac meczu i na pewno nie dadza przegrac z 0:4, wiec mysle ze jakis czas beda sie dobrze bronic. Cerro skupia sie tez juz tylko na pucharach, wiec dla gosci nic nie stoi na przeszkodzie by wygrac. Nie widze innego wyjscia jak pomyslec nad 2/2 lub X/2.

100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina:pilka nozna LE
Data: 5.05/21:05
Spotkanie: Liverpool-Villareal
Typ: Liverpool over 5,5 strzałów na bramkę
Kurs: 1.8
unibet
Analiza:
W pierwszym meczu Liverpool poległ w hiszpani tracąc gola w 92 minucie na co z pewnością piłkarze TR są wściekli, jednak przed nimi jeszcze nic straconego mają rewanż u siebie i jak pokazał mecz z poprzedniej rundy z Borussią Dortmund nie są na straconej pozycji by awansować do finału a być może sięgnąć po puchar i tym właśnie sposobem dostać przepustkę do przyszłorocznej edycji LM
Liverpool musi być dzisiaj ostrożny, ale zarazem atakować bramkę rywala bo tylko tym właśnie sposobem będą mogli uniknąć zagrożeń pod własnym polem karnym, jeśli natomiast stracą gola w tym meczu spotkanie powinno się bardzo otworzyć jak miało to właśnie miejsce z BVB, przy stracie gola Liverpool jest zmuszony wygrać min 3-1 lub innym min dwubramkowym wynikiem.Uważam że Liverpool na pewno dzisiaj da z siebie wszystko, i myślę że wiele przeprowadzanych ataków Anglików będzie znajdywała drogę w światło bramki.

✅80
 
czaro82 422,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Liga Europy
Godzina. 21.05
Spotkanie. Liverpol - Villareal
Typ. obie strzela i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 2.55
Bukmacher. Betano
Analiza:
Witam, na dzisiejszy wieczor zaproponuje zaklad w rewanzowym spotkaniu 1/2 finalu LE pomiedzy druzynami angielskiego Liverpolu i hiszpanskiego Villarealu. W pierwszym spotkaniu padl korzystny wynik dla pilkarzy &quot; zoltej lodzi podwodnej&quot; ale czy beda oni w stanie dzisiaj utrzymac ta jednabramkowa zaliczke ? ( szczerze w to watpie )
Wszyscy kibice ktorzy ogladaja premier league zdaja sobie sprawe ze Jurgen Klop odpuscil lige kosztem europejskich pucharow,tym samym mozemy spodziewac sie pelnego zaangazowania oraz 100% motywacji ze strony zawodnikow z Anfield.
Teraz troszke o gosciach ktorzy rozgrywaja jeden z lepszych sezonow w histori klubu i bez watpienia ich udzial w finale bylby nie lada wydarzeniem dla wszystkich ich kibicow. Przyjezdni pokazali w tej edycji ze potrafia wyprowadzac arcy szybkie kontry a ich styl gry sprawdza sie przeciwko ofensywnie grajacemu rywalowi. ( np. Sparta Praha wyjazd )
Wiem wiem niektorzy pomysla ze niema co porownywac druzyny ze stolicy Czech do ich dzisiejszego rywala lecz szybkie tempo potrafi jedynie pozytywnie wplynac na jakosc gry druzyny z Hiszpani. Mimo iz faworytem tego meczu sa bez watpienia gospodarze to wcale nie jest powiedziane ze bedzie to dla nich luzny spacerek i patrzac na absencje zawodnikow w angielskim klubie (filar obrony Sakho wydaje sie wiecej niz prawdopodobne ze przyjezdni minimum raz trafia do sieci i zrobi sie tym samym ciekawe widowisko ze spora iloscia goli.
&#39; panowie powoli malutka lyzeczka cierpliwosc czka misterne dziela &#39;

100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Madryt ATP
Godzina: 14:00
Spotkanie: Berdych - Ferrer
Typ: Ferrer
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dzisiaj proponuje mecz tenisa pomiedzy Czechem (Berdych) a Hiszpanem (Ferrer). Kurs jest moim zdaniem niezlym prezentem od bukow, gdyz z jakiegos powodu stawiaja oni w roli faworyta Berdycha. Ja stawiam tutaj na slynnego Ferrera. Fakty mowia same za siebie. Jesli chodzi o ranking to zawodnicy zajmuja miejsca 8 Berdych i 9 Ferrer - zatem pod tym wzgledem szanse wyrownane. Historia bezposrednich spotkan na clayu to 3:1 dla Ferrera. Do tego Hiszpan gra u siebie w Madrycie, wiec motywacja bedzie zdecydowanie wieksza plus oczywiscie wspracie publicznosci. Widze to jako mega value i biore w ciemno. Powodzenia.

100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Madryt
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nadal - Querrey
Typ: 1 set over 8,5 gema
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, dzisiaj poza ligą europejską rozgrywają się całkiem ciekawe, tenisowe mecze w Madrycie. Jednym z nich na pewno jest ten mecz. Faworytem jest nie kto inny jak Nadal i nie ma podstaw by uważać inaczej, jednak Querrey w ostatnim czasie potrafił poskromić na tym turnieju ludzi, którzy również mieli na pewno większe nadzieje niż odpadnięcie z rozgrywek na wstępnym etapie rozgrywek. Pierwszym z nich był Herrbert, mimo odległego rankingu 84 ATP potrafił napsuć krwi nie jednemu z zawodnikowi z czołówki. Na poprzednich turniejach przegrywał dopiero po zaciętych bojach z zawodnikami z pierwszej dychy, takimi jak Murray czy Nishikori. Kolejnym był Poulie. Gość który swoją grą zadziwiał wszystkich, rozwalał bardziej klasowych graczy na takiej nawierzchni niż Querrey a mimo to poległ. W tym meczu plusy Nadala są oczywiste, leworęczny, bardzo techniczny zawodnik z silnym uderzeniem w dodatku grający u siebie. Publika będzie po jego stronie. Rok temu w Madrycie doszedł tu do finału i ma do obrony punkty. Jednak Querrey posiada niesamowicie silny serwis. W statystyce rocznej nie raz pojawiał sie na samym szczycie największej uzyskanej ilości asów w meczach. W wymianach na pewno wygląda bladziej niż Nadal ale poprzednie zwycięstwa dowodzą że nie wygląda jak trup. Serwis i nawierzchnia pozwolą mu uzyskać te 3 gemy w pierwszym secie by typ się sprawdził. Pozdrawiam

✅44
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Madryt ATP
Godzina: 14:00
Spotkanie: Berdych - Ferrer
Typ: DW Berdych 2:0
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Również wybieram na dziś spotkanie 3 rundy turnieju w Mdrycie, lecz idę całkowicie w przeciwnym kierunku. Kolega u góry przywołał przykład ze na mączce Ferrer ma z nim w bezpośrednich starciach 3-1, tylko chłopie kiedy był ostatni mecz między nimi rozgrywany na clayu? w 2007 roku, 9 lat temu, tóż to lata świetlne. Berdych ma teraz 30 lat, to wtedy miał 19-21 lat, bo trzy pojedynki rozgrywali rok po roku. To o czym tu mowa, Ferrer jest i był 4 lata starszy więc wtedy już był o niebo bardziej doświadczonym zawodnikiem, bo na ost ich spotkaniu na mączce miał 25 lat, dla mnie mega słabe porównanie, statystyka z mączki gdzie ost mecz był rozygrwany 10 lat temu gdy Tomas miał 20 lat, no ludzie. Zacznijmy od samego tego turnieju, Ferrer przeszedł dwie rundy, w obydwóch się męczył niemiłosiernie, ze sporo niżej notowanymi graczami. Garcia Lopez 2:1 (51 ranking) , oraz z Kudla 2:1 (61 ranking). Berdych grał jeden mecz gdyż pierwsza ósemka w pierwszej rundzie ma rozstawienie, wygrał go pewnie 2:0 z Istominem, 6:3, 6:3. Ja biorę H2H z ostatnich tylko 3 lat, więcej nie ma sensu bo każdy zawodnik z czasem gra inaczej, dochodzi wiek, doświadczenie, zmęczenie itp, wiele aspektów i nie biorę meczów z przed 10 lat ostatniego na mączce. W ostatnich 3 latach mierzyli się ze sobą pięciokrotnie, statystyka jest dość wyrównana bo Berdych wygrał 3 spotkania, Ferrer 2. Z tym, że raczej im nawierzchnia szybsza tym większe szanse dają Berdychowi, tutaj jest mączka, ale o tej mączce się mówi, że jest być może najszybsza ze wszystkich kortów świata. Ja przewiduję pewne zwycięstwo Czecha, lubi tu grać, choć jak i Ferrer, Berdych rok temu przegrał w 1/2 z Nadalem, Ferrer w 1/4 z Keiem. Ja idę w zwycięstwo Berdycha pewne 2:0, widziałem ich mecze w tym tygodniu i zdecydowanie lepiej prezentował się Tomas. Powodzenia!

✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Liverpool - Villarreal
Typ: powyżej 5 RR (azjan) w pierwszej połowie
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Nikt nie typował RR w pierwszej połowie.
Nie przepadam za stawianiem na RR bo dla mnie to zawsze troche loteria a kursy nie rekompensują mi tego ryzyka ... ale zwroccie uwage jak spada czestotliwosc RR gdy gospodarze trafią i odrabiaja strate z poprzedniego spotkania (lub trafiajac, są w posiadaniu satysfakcjonujacego ich wyniku).
Przykład z wczoraj Real - M. City ... do przerwy 6 RR (moze było by wiecej gdyby bramka wpadla w 40min a nie juz w 20.) po przerwie 2 RR tylko.
Fakt ze M. City nie istaniało w tym spotkaniu co troche psuje adektwatnosc tej tezy.

Mozliwe scenariusze na dzis: pewne jest ze Liverpool musi odrabiac straty wiec bedzie napierać ...Villarreal skupi sie na obronie, ewentualnie będzie chciał raz użądlić aby zapewnić sobie spokój.
- szybkie prowadzenie gospodarzy (powiedzmy do 30 min.) = pojda za ciosem dalej bo 2-0 daje im pewne bezpieczenstwo, narazaja sie na kontry Villarrealu, Villarreal zmuszony do ustrzelenia czegos co bardzo poprawi ich sytuacje.
- szybkie prowadzenie gości (powiedzmy do 30 min.) = ustawia całe spotkanie w jedną stronę, goście są spokojni, zajmują sie tym co lubia czyli obroną, każdy wie jak trudno sie gra w takiej sytuacji, Villarreal wie ze teraz Liverpool musi trafic 3 razy zeby awansowac, Liverpool nie ma nic do stracenie atakuje jeszcze bardziej...

Wydaje mi sie ze obydwie sytuacje sa bardzo korzystne dla nabijania RR.

Nie mam przypuszczan tylko co gdy do przerwy bedzie 0:0 ... Liverpool wychodzi z szatni jeszcze bardziej zmotywowany przez Kloppa na strzelenie bramki?

✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: ~13:30
Spotkanie:
Richard Gasquet - Kei Nishikori
Typ: R.Gasquet
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem mecz 50/50. A nawet być może z niewielką przewagą Francuza. Przede wszystkim chodzi mi o nawierzchnię w tym meczu. W Madrycie jest wyjątkowo wolna mączka, na której techniczne umiejętności Gasqueta będą mogły być widowiskowo zaprezentowane. Francuz od małego ma do czynienia z cegłą, to jest jego środowisko naturalne. Co prawda z dalszej części kariery największe sukcesy odnosił na hardzie, ale to samo dotyczy Nishikoriego. Kei także specjalizuje się w twardej nawierzchni i na cegle wielkich sukcesów nigdy nie odnosił.
Pod względem czystych umiejętności, to chyba nie ma fana tenisa który nie docenia kunsztu Gasqueta. Wspaniała technika, jednoręczny backhand, ogromna elegancja w grze. Nishikori przeciwstawi temu zaangażowanie i wybieganie, aczkolwiek mam wrażenie że w tym sezonie jakby pary w płucach Japończyka było mniej. Pomiędzy piłkami snuje się po korcie nie gorzej niż Serena, wygląda to co najmniej dziwnie, ale na pewno mało optymistycznie.
Dla obu zawodników to drugi turniej na mączce w tym sezonie. Nishikori grał w Barcelonie, gdzie doszedł do finału, ale tam po fatalnym występie przegrał z Rafaelem Nadalem. Tutaj w pierwszej rundzie mierzył się z Fogninim, i szło mu bardzo ciężko. Włoch miał serwis na mecz, ostatecznie Kei wygrał 7:5 w trzecim secie, ale co stracił energii to jego. Gasquet też grał trzy sety, ale jakże odmiennie to wyglądało. Pewnie trzymał serwis, stracił tylko jednego gema przy własnym podaniu w drugim secie, co kosztowało go utratę tegoż seta i konieczność grania trzeciego. Ten jednak okazał się być formalnością.
Osobiście uważam że umiejętności stoją po stronie Francuza. Co do formy, Gasquet nie jest w najwyżej, podobnie jak Nishikori. Uważam, że ten mecz jest co najmniej 50/50, a co za tym idzie opłaca się postawić na Gasqueta.

100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valueb3t 3

valueb3t

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania Elitedivisionen Women
Godzina: 13:00
Spotkanie: Fortuna Hjorring W - Brondby W
Kurs: 1.85
Typ: DNB (draw no bet) czyli w przypadku remisu nie ma zakładu(zwrot stawki)
Bukmacher: betsson
Analiza: W ostatnim bezpośrednim meczu padł remis 2:2, a Brondby grało na wyjeździe!!, Brondby będzie grało u siebie, na pewno będą mogli liczyć na doping kibiców, statystyka w golach przemawia również za gospodarzami 60:8, a goście 44:8, daję DNB z tego względu, że goście nie przegrali od ostatnich 14 spotkań,
Jeżeli gospodarze wygrają to obejmą pierwsze miejsce w tabeli

✅85
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Godzina: 21.05
Spotkanie: Liverpool - Villareal
Typ: x/1
Kurs: 4.79
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Bardzo ciekawie będzie dziś na Anfield. Liverpool liczy na powrót do Champions League, a tam droga wiedzie tylko przez Ligę Europejską. Liverpool jeśli wygra Ligę Europy, to może mieć podwójną satysfakcje, gdyż możliwe że pozbawią LM któryś zespół z Manchesteru.
W pierwszym meczu padł wynik 1-0 dla Hiszpanów. Gol padł po ładnej akcji w doliczonym czasie gry. Mecz był wyrównany i tak też będzie dzisiaj. Scenariusz wydaje się być prosty, obie ekipy zagrają maksymalnie skoncentrowane w obronie, a zwłaszcza gospodarze, którzy w przypadku straty gola będą musieli wygrać minimum dwoma bramkami. Villareal będzie liczyć na grę z kontry, zapewne po cichu liczą na dowiezienie remisu bezbramkowego do końca spotkania, ale Liverpool w meczu z Dortmundem pokazał jak kończy się bronienie wyniku.
Typuję, że goście wytrzymają ataki The Reds w pierwszej połowie, lecz w drugiej ich mur padnie i posypią się gole dla gospodarzy. Pozdrawiam

100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Madryt 2016
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Kyrgios N. - Cuevas P.
Typ: Cuevas P.
Kurs: 2.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:0 podczas turnieju Australian Open czyli wtedy gdzie wszyscy liczyli na Nicka, włącznie z nim samym. Tym razem wynik moim zdaniem może pójść w drugą stronę, bo nawierzchnia dla Pablo Cuevasa jest wyśmienita. Urugwajczyk w tym roku ma bilans 15-3 przegrywając jedynie z zawsze nieobliczalnym Paire, sensacją sezonu Raonicem i Davidem Ferrerem w Buenos Aires. Pablo wygrał do tego w tym roku dwa turnieje w Brazylii - Rio i Sao Paulo. Tutaj jak na razie zagrał dwa kapitalne mecze pokonując zwycięzcę turnieju w Monachium Kohlschreibera i szalonego Monfilsa który w tym roku wskoczył na wyższy poziom. Kyrgios zaskakuje swoją dobrą drogą na mączce, pokonał Wawrinkę w poprzedniej rundzie, ale ten wynik nie robi na mnie dużego wrażenia z powodu częstej nieobliczalności tenisisty ze Szwajcarii.

100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Madryt WTA
Godzina: 15:00
Spotkanie: Cibulkova D. - Cristea C.
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ciesze się, że kolejny raz moja intuicja nie zawiodła i wczoraj typ po kursie 4 z Tig wszedł jak w masło. Dziś idę w poszukiwaniu kolejnego value i mocnego typu.
Początkowo chciałem dać Gasqueta ale już mnie ktoś uprzedził więc wybrałem inny mecz ale równie ciekawy.
Cibulkova, jedna z moich ulubionych tenisistek zmierzy się dziś z Cristeą. Gdyby grali na każdej innej nawierzchni stawiałbym w ciemno na Cibulkova.
Według będzie to wyrównany pojedynek, który nawet może skończyć się po 3 setach.
Cristea, przekonała mnie do siebie kiedy pokonała, mega groźną i równie rozgrywając dobry sezon Siegemund. Skoro ją pokonała to czemu nie Cibulkova, która jest zmęczona?
Argumenty za moim typem.
1. Cristea gra świetny sezon w tym roku na mączce rozegrała 19 pojedynków z czego 15 wygrała. Cibulkova rozegrała 4 gdzie 1 przegarła z Krejcikova w Pradze. Pozostałę zawodniczki pokonała w 3 setach.
2. Za Cristea przemawia również bilans na mączce 148/82 z kolei Cibulkova 90/49 czyli widać, że rozegrała ponad 100 meczy mniej. Co się dziwić? To jest zawodniczka od hardu gdzie bilans ma 185/137
3. W ciągu 4 dni Cristea spędziła na korcie prawie 5 godzin z kolei Cibulkova 6,5. Jest więc dużo bardziej zmęczona niż Cristea.
Rozumiem dlaczego kurs na Cibulkova jest mały pokonała Radwanska, Garcia C i Pavluchenkova, jednak według mnie kursy powinnny oscylować w granicy 2,2-2,3 na Cristea wiec pobieram i liczę na niespodziankę.
Typ grałbym raczej ostrożnie dziś, wczoraj miałem większą pewność.
Pozdrawiam
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Madryt 2016
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kyrgios N. - Cuevas P.
Typ: Kyrgios -2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kyrgios sezon na mączce zaczął od turnieju w Estoril, gdzie - gdyby nie płatająca figle aura - zapewne ograłby Almagro i powalczył w finale z Carreno-Bustą. Wczoraj Nick w dwóch setach pokonał dobrze grającego Wawrinkę - przez cały mecz obaj tenisiści trzymali swoje podanie, ale w tie-breakach dwukrotnie lepszy okazał się Australijczyk. I właśnie umiejętność utrzymania podania może w tym meczu odegrać istotną rolę, bo wczoraj Cuevasowi, w trzech setach, udało się przełamać mającego podobny do Kyrgiosa styl Monfilsa, tylko dwa razy.
Serwis z kolei nie jest najmocniejszą stroną Cuevasa - owszem, notuje sporo asów, ale nie jest to jego jakaś potężna broń, a Kyrgios znany jest z tego, że przy drugim podaniu lubi zaryzykować, wejść głębiej w kort i zaliczyć świetny return. Nick ma także mniej cierpliwości w dłuższych wymianach, zapewne szybciej będzie chciał je kończyć, ale - biorąc pod uwagę jego atomowe uderzenia z forehandu - może mu to wyjść na dobre. Pobieram linię z trzema gemami przewagi w stronę Kyrgiosa, bo jeśli Australijczyk straci seta, to zapewne po tie-breaku, a różnicę w kursach rzędu czterech dziesiętnych, biorę z pocałowaniem ręki.

100
 
choke 116

choke

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Madrid
Godzina: 15.40
Spotkanie: Nick Kyrgios - Pablo Cuevas
Typ: Tiebreak w meczu? TAK
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betano
Analiza:
Typ poparty przede wszystkim czystą statystyką. Na cztery sety rozegrane przez Nicka w Madrycie trzy z nich kończyły się tiebreakiem. Natomiast w przypadku Pablo stosunek ten wynosi: 6 setów, 3 tiebreaki. Dodatkowo patrząc na grę Kyrgiosa nie odnoszę wrażenia, żeby w każdym gemie serwisowym rywala grał na 100%. Często po przegraniu jednej czy dwóch piłek, odpusza czekając na swoje podanie. A to funkcjonuje w Madrycie bez zarzutu - Cuevas powinien mieć bardzo mało szans na przełamania. Dla odważnych proponuję typ, że pierwszy set zakończy się tiebreakiem po kursie 4. Ja jednak zagram bezpieczniej. Powodzenia!

✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Madrid - Masters, round of 16, clay ????
Godzina: 16:30
Spotkanie: Pospisil, Sock - Huey, Mirnyi
Typ: HUEY/MIRNYI
Kurs: 1.80
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zacznę od pary kanadyjsko-amerykańskiej , gdzie sądze , że to właśnie oni zostaną dzis pokonani . W tym sezonie w deblu na ziemi nie grali bo obaj sa bardziej nastawieni na gre w singlu , a niżeli w deblu jak to ma miejsce u pary białorusko-filipińskiej , gdzie są to typowi debliści .
Pospisil juz w Madrycie odpadł , ale Sock po deblu ma pojedynek z Sousa i własnie nie nastawiałbym sie tutaj na pełne zaangazowanie z jego strony .
ogólnie z harda ich bilans to 6/3 , gdzie na AO odpadli w QF , a an IW przegrali dopiero w finale , ale jak wiadomo turniej w ameryce w dodatku na własnych &quot;śmieciach&quot; .
Huey i Mirnyi w tym sezonie jest to mega mocna para , gdyż dochodzą w każdym turnieju praktycznie do półfinału . Odpadli dwa razy w tym sezonie w QF na AO gdzie rozpoczynali współną grę w deblu oraz początek gry na mączce gdzie zaliczyli QF w Monte Carlo .
Bilans z obeznego sezonu to 19/8 z czego 7/3 na ziemi .
Wg. mnie większą siłą rażenia dysponuje para Huey / Mirnyi i oni dziś zwyciężą . Przemawia za nimi mega doświadczenie oraz to , że to typowi debliści .

100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - Szachtar
Typ: Sevilla wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz 2-2, dzisiaj również powinniśmy obejrzeć kilka goli. Szachtar ma duże doświadczenie w potyczkach pucharowych. W trzech ostatnich dwumeczach z Bragą, z Schalke z Anderlechtem strzelali na wyjazdach gole, więc mogą i ustrzelić coś dzisiaj. Sevilla u siebie jak zwykle mocna, wygrała z Basel i Molde po 3-0. Szachtarowi też są zdolni strzelić więcej niż 1 gola... Jedna bramka może wszystko zmienić. Liczę na otwarty mecz od samego początku, z bramkami SEvilli i Szachtara, przy czym Sevilla strzeli o jedną więcej. Konoplianka, Gameiro, czy Ferreyra powinni nam ich dostarczyć.

✅210
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Puchar Norwegii
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fredrikstad - Sarpsborg 08
Typ: 2
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam, na dziś postanowiłem wybrać mecz 1/16 Pucharu Norwegii pomiędzy zespołem Tippaeligen - Sarpsborg 08 a zespołem drugiego szczebla rozgrywek - Fredrikstad.
Goście ten sezon zaczęli bardzo słabo. Przegrali dwukrotnie oraz trzykrotnie zremisowali nie wygrywając żadnego spotkania, ale od 3 tygodni nastąpiła całkowita odmiana, mianowicie podopieczni Geira Bakke wygrali wszystkie trzy mecze (w tym aż 4:0 z Molde) strzelając aż 10 goli tracąc tylko jedną bramkę.
Zespół dzisiejszych gospodarzy Fredrikstad gra w tym sezonie tragicznie w OBOS-ligaen czyli drugim stopniu rozgrywkowym w Norwegii. Na 5 kolejek w tym sezonie nie wygrali żadnego meczu, remisując tylko raz i aż czterokrotnie schodzili z boiska przegrani. Naturalnie ze zdobytym jednym punktem zamykają tabelę.
H2h również nie poprawia sytuacji Fredrikstad. Na 4 ostatnie spotkania, wszystkie wygrali piłkarze Sarpsborg, strzelając 12 goli a tracąc tylko 3.
Reasumując gospodarze są dwie klasy niżej poziomem od dzisiejszych rywali. Dodatkowym czynnikiem powinna być sytuacja w tabeli Fredrikstad, którzy muszą się w końcu obudzić i zacząć powoli ciułać punkty jak nie chcą obudzić się z ręką w nocniku w końcówce sezonu. Rozpędzeni goście dziś powinni zaaplikować drugoligowcowi 2-3 bramki minimum nie tracąc przy tym nic. Powodzenia!

✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka nozna LE
Godzina: 21.05
Spotkanie : Liverpool-Villarreal
Typ ; DW 1-0
Kurs ; 6,40
Bukmacher ; unibet
Analiza;
Zarowno w zyciu jak i w sporcie sa rzeczy wazne i wazniejsze. Dla Anglikow najwazniejsza jest LE , przez ktora mozna dostac sie do Ligi Mistrzow. Dzisiaj wszystkie rece na poklad. Dosc nieszczesliwa porazka w Hiszpanii , wymusza na Anglikach bardzo uwazna gre , jest potrzebna determinacja , ale z glowa. Takie bledy jak z Dortmundem juz nie skoncza sie happy endem. Hiszpanie wiadomo , wynik korzystny , 9 z tylu. Wynik pierwszego meczu i stawka wymusza , iz ten mecz bedzie zamkniety. Anglicy nie moga sobie pozwolic na strate bramki , nie rzuca sie na rywali , beda konsekwentnie klepac i czekac na jedna okazje. Tych okazji nie bedzie za wiele , 3-4 strzaly , Villarreal bedzie gral konsekwentnie do konca. Mysle ze Angolom gdzies uda sie ta noge czy glowe wlozyc na ta jedna brame. Typowy mecz do pierwszej bramki. Ciekawie byloby zobaczyc Liverpool z Kloppem w LM.

100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Madryt WTA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cibulkova D. - Cristea C.
Typ: Przegra 1. seta, ale wygra mecz - Cibulkova
Kurs: 5.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Urocza słowacka tenisistka w kolejnej rundzie spotka się z pogromczynią &quot;Zygmunta&quot;, hueh. Spisywana na straty praktycznie w każdej rundzie Cibulkova ładnie sobie poczyna. Za gotówke pograłem typ, że przegra pierwszego seta, ale wygra ostatecznie 2:1. Dlatego i tutaj taki zaprezentuję. Przyzwyczaiła nas już do tego, że śpi w pierwszym secie, a później spina pośladki, żeby ostatecznie rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Dziś spodziewam się ładnego meczu, trzysetowego. Wiadomo, jak to kobietki, potrafiąc wygrywać 6-1, czy nawet 6-0, odwrócić kompletnie mecz o 180 stopni, tak jak to niejednokrotnie uczyniła Cibulkova. Do pogrania na live fajny kurs można złapać po piewrszym secie, gdy zapewne będzie przegrywać.

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom