>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.05.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valenciennes - Red Star
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Valenciennes u siebie jest mocą ekipą. Nie łatwo ich pokonać. W ostatnich 5-ciu meczach u siebie tylko jedna porażka. Licząc ostatnie 10 spotkań na własnym stadionie tylko dwie porażki. Pierwsza z Brest aspirującym do awansu do Ligue 1 – porażka 0-1 tracąc bramkę w 92-ej minucie, natomiast druga porażka to była wręcz klęska 0-4 z Tours (ci z kolei złapali jakąś niezwykłą formę na koniec rozgrywek przegrywając tylko 1 spotkanie na ostatnich 10). Jak sobie radzi Red Star? Walczy o utrzymanie. Jednak żeby o nie powalczyć trzeba mieć choć namiastkę umiejętności i formy a niestety z tym jest u nich na bakier. Drużyna pewnie kroczy do ligi National. Red Star ogólnie w ostatnich 9-ciu meczach poległo aż ośmiokrotnie. Na wyjazdach forma jest również tragiczna – 4 mecze, 4 porażki. Nawet ten jeden rodzynek zwycięski z 24.02 w meczu z Niort nie przyszedł im łatwo. Zespół gospodarzy już od 30 minuty grał w osłabieniu a mimo to zawodnicy Niort stworzyli sobie blisko 30 sytuacji strzeleckich. Przegrali 2-3 ale przez brak skuteczności. Oczywiście można mieć obawy czy zespół Valenciennes nie odpuści tego meczu na rzecz Red Star no ale jak oni musieli by zagrać tragicznie żeby tego meczu nie wygrać no i jak zareagowali by ich kibice. Może grając na wyjeździe można przykryć jakoś brak zaangażowania natomiast u siebie przed własnymi kibicami? Myślę, że nie po to kibice przychodzą na stadion i płacą żeby widzieć jak drużyna odpuszcza mecz. Zawodnicy również o tym wiedzą.
ZWROT 0jk
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,6
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Dzisiaj w Chorzowie zaczynamy 32 kolejkę naszej Ekstraklasy, miejscowy Ruch podejmować będzie Zagłębie, w poprzedniej kolejce oba zespoły zremisowały swoje mecze. Na uwagę zasługuje szczególnie Zagłębie, które do 90 minuty przegrywało z Cracovią 0:2, jest to chyba dopiero pierwszy pozytyw jaki możemy powiedzieć o Lubinie na wiosnę, Zagłębie notuje jedną z najsłabszych rund w ostatnich latach i liczę, że ten zryw w ostatnich minutach ostatniego meczu doda im pozytywnego kopa i zaczną punktować na miarę swoich możliwości, drugim aspektem jest to, że Zagłębiu dobrze się gra w Chorzowie gdzie ostatni raz przegrali w sezonie 12/13. W obu zespołach nie ma większych absencji w Ruchu nie zagra prawdopodobnie Lipski, a w Zagłębiu Forenc i Jach. Podsumowując liczę na wygraną Zagłębia, ale dla bezpieczeństwa podpieram się zwrotem w przypadku remisu.
ZWROT 0jk
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Monachium 2017
15:00
Pella G. - Zeballos H.
Zeballos H.
2,00 w Unibet
H2H 0:1 z 2014 roku na turnieju w Sao Paulo. Pamiętam, że kiedyś Pella pokazał się ze świetnej stronie na turnieju w Dusseldorfie i to by było na tyle z jego strony. Dwóch Argentyńczyków, jednak to Zeballos jest bardziej doświadczony i myślę, że to właśnie dzisiaj zaowocuje w tym meczu. Kiedyś ograł w finale samego Nadala na mączce w Chile co jest nie lada sztuką. Od turnieju w Barcelonie widać, że jest w dobrej formie. Tam zatrzymał go dopiero powracający do dobrej formy właśnie Rafa. Tutaj ograł Kohlschreibera i Seppiego więc dwóch solidnych zawodników. Pella niby też idzie jak burza grając od kwalifikacji jednak myślę, że Horacios go właśnie zatrzyma dzisiaj.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie:
WHU - Tottenham
Typ:
Tottenham &amp; over 10,5 kornerów
Kurs:
2,7
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Początkowo miał być sam over ale kolega typer czaro ubiegł mnie więc siłą rzeczy musi być coś ryzykowniejszego. Ja wiem, że to derby ale nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż zwycięstwo &quot;kogutów&quot;. Pochettino po raz kolejny pokazuje, że jest fachowcem w swojej branży. Totki mają jeszcze realną szansę na &quot;majstra&quot; zwłaszcza, że trener ma oprócz Winksa cały skład do dyspozycji. Po drugiej stronie mamy niemrawe w tym sezonie WHU. Kibice &quot;młotów&quot; już się pogodzili ze straconym sezonem. Na 3 kolejki przed końcem mają 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Do typu dorzuciłem kornery, gdyż wydają się bardzo prawdopodobne. Tottenham ostatnie pojedynki to istna maszynka do nabijania rożnych:
14 z Arsenalem,
11 z Palace,
11 z Chelsea,
13 z Bornemouth,
7 z Watford,
Widać gołym okiem, że over mogą pokryć sami. Może WHU coś dorzuci i typ powinien okazać się trafny. Pozdrawiam

⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,94
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta poza piłka nożną jest uboga, jednak udało znaleźć się ciekawe spotkanie z naszej rodzimej ligi ekstraklasy, a konkretnie grupy spadkowej. Wczorajszy typ wszedł spokojnie bez większych problemów tak jak się spodziewałem, mam nadzieje że dzisiaj również odniesiemy zwycięstwo nad bukiem.Chorzowianie po raz pierwszy prowadzeni przez Krzysztofa Warzychę od 50 minuty przegrywali z Wisłą w Płocku, ale na 15 minut przed końcem spotkania wyrównali i choć gospodarze mieli później do dyspozycji rzut karny nie zmienili już wyniku.W spotkaniu ponownie nie grał Lipski, którego zastąpił Nowak, a do tego po za grą był także Urbańczyk więc na środku pomocy zagrał nominalny środkowy obrońca Marcin Kowalczyk, Ruch nie ma wielkiego wyboru na tej pozycji.Niebiescy w 2017 roku grali nieźle, ale drużyna nie wygrała żadnego z ostatnich pięciu spotkań i znów znalazła się w strefie spadkowej mając tyle samo punktów co ostatni Piast.W Zagłębiu grał jeszcze w 2015 roku Miłosz Przybecki, który w ekipie Miedziowych rozegrał aż 50 spotkań, najwięcej jak dotąd ze wszystkich ekip w jakich grał.Skrzydłowy ma pewne miejsce w drużynie Ruchu, ale w 19 spotkaniach zdobył tylko jednego gola i zanotował asystę. Moja propozycja dotyczącą powyższego typu opiera się na opcji underowej 2,5 gola, gdyż jak pokazuje historia tych spotkań, mecze te były bardzo wyrównane w Chorzowie i nie obfitowały w bramki, a jeśli już tak było to padało zazwyczaj góra dwie bramki w meczu. Kolejnym czynnikiem wskazującym na to że mecz może zakończyć się remisem bądź skromnym zwycięstwem jednych jak i drugich są ostatnie mecze tych zespołów, gdyż zarówno jedni jak i drudzy remisują bądź przegrywają swoje mecze. Warto podkreślić że to ważny mecz dla niebieskich który będą chcieli za wszelką cenę wygrać to spotkanie i uciec ze strefy spadkowej w której obecnie się znajdują, jeśli ta sztuka im się uda to wyprzedzą punktami trzeci Górnik Łęczna.
✅94
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Achilles 29 - Jong PSV
Typ: Achilles 29
Kurs: 2,88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatnia kolejka holenderskiej drugiej ligi i starcie ostatniego w tabeli zespołu gospodarzy z czwartymi w tabeli rezerwami PSV. Typ, który na papierze nie ma żadnego sensu, jednak goście już kompletnie o nic nie grają i mają zapewnione 4 miejsce przed Play-Offami w których tak czy tak nic nie ugrają bo awansować nie mogą, bo jeden zespół PSV już jest w Eredivisie. Gospodarze natomiast z nożem na gardle i tylko zwycięstwo daje im szansę na pozostanie na zapleczu najwyższej ligi i liczenie na porażkę Dordrechtu. Ostatnie ich wyniki patrząc na ich miejsce też pokazują, że jakąś tam formę mają (m.in. pokonali na wyjeździe 5 Volendam), a od 4 meczy są bez porażki. Ostatnie 3 mecze u siebie przeciwko juniorom PSV wygrali. Wiadomo, że motywacja zespołów, które o nic nie grają jest prawie zerowa a jaka zespołu, który gra o utrzymanie, dodatkowo pewnie trener PSV da trochę pograć rezerwom. Kurs cały czas spada (dopiero co było 3.20 teraz okolice 2.8), więc pewnie buki wiedzą co się szykuje, nic tylko brać póki jeszcze nie spadł w okolice 2.0.
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Mistrzostwa Świata Elity
Godzina: 20:15
Spotkanie: Czechy-Kanada
Typ: Kanada
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,dziś jest dobry dzień bo zaczynają się mistrzostwa Elity i będzie się można nacieszyć hokejem nie tylko w środku nocy ;) Na początek biorę spotkanie najlepszej ekipy świata vs Czesi którzy tez od zawsze są w tej elicie i to z sukcesami.Jeśli ktoś jest w temacie to wie że ubytki w składach są spore,bo trwa jeszcze play-off w NHL i najlepsi wciąż tam walczą,inni którzy już nie walczą pojechali np na wakacje po ciężkim sezonie.Mimo wszystko Team Canada wciąż prezentuje się bardzo solidnie jeśli chodzi o skład - Giroux, Scheifele, O&#39;Rielly, Duchene, Lee, Couturier, Simmonds, Schenn czy Marner fanom NHL na pewno mówią wiele.Zresztą co tu dyskutować o składzie, Kanada zawsze ma świetny skład. Bezpośrednie pojedynki to oczywiście same wygrane klonowych liści z ostatnich 5 pojedynków. O ekipie sąsiadów nie powiem za wiele ale tam też talentów na pewno nie brak ,jednak trudno jakaś repre zestawić z takimi nazwiskami jak u Kanadyjczyków.Myślę że wygrają oni spokojnie ten mecz. We wtorek pokonali lekko łatwo i przyjemnie Szwajcarów więc forma powinna być.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia – Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Ham United - Tottenham Hotspur
Typ: Handicap 1:0 w 2 połowie: Tottenham
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W końcu liga angielska rusza dalej. Jak dla mnie najlepsza liga, najbardziej widowiskowa i najlepsza do oglądania dla pasjonata piłki nożnej.
Cóż można napisać na temat tego spotkania. Zwycięstwo Tottenhamu jest tutaj chyba bardziej niż pewne. Liczby mówią same za siebie – seria 9 zwycięstw w lidze. Tottenham jest za bardzo rozpędzony, cały czas ma szansę na fotel lidera i nie ma innej opcji niż zwycięstwo. Na zwycięstwo nie ma sensu stawiać bo kurs mały, Handi 1:0 jest również bardzo prawdopodobne i pewnie wejdzie, ale ja w tym meczu pójdę jeszcze dalej i skuszę się na Handi 1:0 w 2 połowie.
Myślę, że jeśli West Ham spróbuje się postawić w tym meczu to tylko w 1 połowie. Może uda im się przetrwać i nie stracić bramki w 1 połowie, może nawet uda im się strzelić jedną bramkę ale sądzę, że w drugiej połowie Tottenham zdominuje mecz i strzeli minimum 2 bramki. Obstawiam wyniki (0:1 lub 1:1 do przerwy i 1:3 lub 1:4 cały mecz).
⛔100
 
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork - Finn Harps
Typ: over 2.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze grają bardzo dobrą piłkę od początku sezonu. Ich bilans to 11-0-0 i są liderem 1 ligi. Na własnym stadionie rozegrali 5 spotkań i w każdym meczu padły minimum 3 bramki. Co więcej ! Średnia bramek w meczu tej drużyny wynosi 3.2 także widać, iż drużyna Cork nastawiona jest na grę ofensywną. Dziś drużyna gospodarzy wystąpi bez poważnych osłabień także liczę w tym spotkaniu na spokojną wygraną gospodarzy.
✅55
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valenciennes - Red Star
Typ: 1 (-1ha)
Kurs: 3,85
Bukmacher: unibet
analiza:
Druga liga we Francji. Jeśli ekipa Valenciennes dziś wygra, to zapewnią sobie utrzymanie. Co prawda aby spadli, to potrzeba by do tego niezłych matematyków, no ale dopóki piłka w grze. Valenciennes na własnym boisku grają całkiem nieźle. 27 z 43 punktów zdobyli przed własna publiką. Po drugiej stronie boiska stanie drużyna, która jeszcze rok temu walczyła do ostatnich kolejek o awans do Ligue 1. W tym sezonie poważnie grozi im spadek. Zajmują przed ostatnie miejsce z dorobkiem 34 punktów. Strata do bezpiecznego miejsca wynosi 5 oczek. Mając w zanadrzu tylko 3 mecze do rozegrania, może okazać się, że jest to strata nie do odrobienia. Tyle samo punktów ma drużyna Orleans, ale ma lepszy bilans bramkowy. W poprzedniej kolejce w bezpośrednim meczu Red Star przegrali z Orleans 4-0. Przypomnę, że obie druzyny grają o 18 miejsce, które daje możliwość baraży o utrzymanie w Ligue 2.
Po ostatnich wynikach trudno szukać pozytywów w druzynie Red Star. Przegrali oni kolejne 4 wyjazdowe mecze. Mój typ na dzisiaj to 2-0.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria - Erste Liga
Godz: 18:30
Spotkanie: SC Wiener Neustadt - SV Horn
Typ: SC Wiener Neustadt
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 33 kolejkę ligową do Erste Liga w Austrii.
W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu na Teddybären &amp; Plüsch-Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Sportclub Wiener Neustadt a w gości przyjedzie zespół Sportverein Horn.
SC Wiener Neustadt w tym sezonie ligowym w swoich 32 meczach 36 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś SV Horn plasuje się na 9 pozycji w Erste Liga ze zdobytymi 33 oczkami w swoich 32 rozegranych spotkaniach.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 20-27 natomiast goście w delegacjach 3 wygrane, 6 remisów oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 19-20.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły uwikłane są w walkę o utrzymanie na tym szczeblu rozgrywek i moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie jeszcze nigdy nie przegrali z tym rywalem czy to były mecze towarzyskie czy mecze o punkty i w tym meczu o bardzo ważne 3 oczka będą naprawdę bardzo zmobilizowani i skoncentrowani a goście na wyjazdach słabo do tego z tym rywalem w delegacjach im nie idzie i moim zdaniem 3 oczka pozostaną na Teddybären &amp; Plüsch-Stadion przy zespole Sportclub Wiener Neustadt.
✅135
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1.Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dukla Praga - FK Pribram (handicap 0:1)
Typ: 2
Kurs: 2,18
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Do końca sezonu w piłkarskiej najwyższej klasie rozgrywkowej w Czechach pozostały 4 kolejki. Tabela wygląda w tym momencie tak:

Jak widać w tej lidze jeszcze nie jest pewne kto zdobędzie mistrzostwo kraju jak i kto opuści szeregi ligi. Ja myślę, że zespół dzisiejszych gości utrzyma się w lidze. W 4 ostatnich kolejkach 3 mecze czekają ich z zespołami bezpośrednio nad nimi w walce o utrzymanie czyli drużyną dzisiejszych gospodarzy Dukli Praga, następnie u siebie z Brno i potem na wyjeździe z Jihlavą a w ostatniej kolejce zmierzą się u siebie ze Zlinem, któremu spadek nie grozi a czy będą w stanie jeszcze powalczyć o europejskie puchary to pokarzę to najbliższe spotkania ale ciężko będzie tak więc myślę, że w ostatniej kolejce Zlin już nie będzie o nic grał. Pribram narazie jest na ostatniej pozycji ale w ostatnich spotkaniach zaczął wreszcie grać i przede wszystkim zdobywać punkty i jeżeli utrzyma tę formę w 4 ostatnich meczach to myślę, że się utrzyma w lidze. Dla gości jest to bardzo ważny mecz i nei mogą go przegrać. Ja myślę, że Pribram stać na zwycięstwo ale typuję bezpieczniej na ich wygraną z handicapem 0:1. Myślę, że w najgorszym wypadku padnie tutaj remis a tym samym typ też wejdzie. Dukla Praga u siebie ma bilans 5 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek, natomiast Pribram na wyjazdach do tej pory jest drugim najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując 1 zwycięstwo, 2 remisy i 10 porażek. Nie ma jednak za bardzo co na to patrzeć, bo drużyna gości w ostatnich meczach zdecydowanie poprawiła swoją grę i od dwóch miesięcy gra lepiej niż przez całą wcześniejszą część sezonu. Co najważniejsze goście dzisiaj w najmocniejszym składzie, w zespole nie ma kontuzji ani innych absencji i trener ma wszystkich piłkarzy na to spotkanie. Dukla zagra dzisiaj bez dwóch bardzo ważnych piłkarzy. Nie wystąpią dzisiaj obrońca Kusnir (24 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik najlepszy strzelec w drużynie Olayinka (26 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie). Myślę, że goście nie przegrają tego meczu i w najgorszym przypadku będzie remis przez co tym z handicapem 0:1 też wchodzi.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Koln - Werder Brema
Typ: Remis
Kurs: 3.45
Bukmacher: forBet
Analiza:
Mecz dwóch solidnych drużyn Bundesligi walczących ciągle o Ligę Europy. FC Koln zajmuje 8 pozycje w tabeli z dorobkiem 42 pkt (10-12-9). Rozgrywki zaczeli znakomicie, jesienią oscylując około 3 miejsca w rozgrywkach. Ostatnio wiedzie im się nieco gorzej, jednak na własnym boisku zawsze pozostają groźni. Werder to zupełne przeciwieństwo, po bardzo słabej jesieni ostatnio jest w rewelacyjnej formie. Dość powiedzieć, że obecnie zajmują 6 miejsce (13-6-12) i nie przegrali meczu od 11 kolejek. Między sobą drużyny te zremisowały 4 ostatnie mecze w Bundeslidze. Mając na uwadze, że FC Koln gra u siebie a Werder jest obecnie w bardzo dobrej formie, stawiam na kolejny, piąty remis miedzy tymi drużynami.
⛔100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Zuzel - PGE Ekstraliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Unia Leszno - Wrocław
Typ: 1 [-14,5]
Kurs: 1.70
Bukmacher: forBet
Analiza:
Mecz zaległy 1 rundy PGE Ekstraligi.
Leszno podejmie na Smoczyka Wrocław.
Unia Leszno która rozgromiła Zieloną Góre 63:27.
Dziś jednak powinno być nieco trudniej - Wrocław ma lepszego juniora od ZG - Drabik oraz mają w swoich szeregach byłego MS - Woffindena.
Janowski nie zachwyca tak więc jego dużo pkt się nie spodziewam.
Aby typ był trafiony gospodarze muszą wygrać minimum 53:37, co wierze że jest do osiągnięcia.
Leszno narazie tylko jeden mecz rozegrany - Wrocław również.
Drużyna gospodarzy ma bardzo silną kadre seniorów - prawie bez słabych punktów.
Wrocław w poprzednim sezonie wygrał na tym torze 43:47, jednak Leszno w poprzednim sezonie a tym to niebo a ziemia.
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel,PGE Ekstraliga
Godzina: 18.00
Spotkanie: ROW Rybnik - GKM Grudziąd
Typ: GKM +12,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: iforBet
Całkiem wysoka linia na zawodników z Grudziądza, a do tego jeszcze nawet na niej otrzymujemy lepszy kurs niż na gospodarzy. Powiem tak, wiadomo, że Grudziądz to drużyna własnego toru i ich różnica jazdy pomiędzy meczami domowymi a wyjazdowymi jest największa spośród wszystkich ekip Ekstraligowych. Jednak GKM jedzie do Rybnika, czyli w teorii drugiej najsłabszej ekipie E-ligi. Poza rewelacyjnym juniorem Woryną ROW jedzie średnio. Wyjazdowe niewysokie porażki z Włókniarzem i Stalą ratował głównie on. Do tego fajnie jedzie Fricke i Lindgren, ale to tylko 3/7. O ile G. Łaguta troche punktuje, to jest jak na kreowanego lidera ekipy mało i nie wiem czy nagle się z tego dołka wyrwie. Polska seniorka tragicznie, Baliński z Musielakiem cudów nie wytworzą. Nie przecze, że to wystarczy do zwycięstwa, ale do wygranej co najmniej 13 punktami potrzebna jest dobra jazda wszystkich żużlowców. A w Grudziądzu ma kto ciułać punkty. Młodszy Artiom Łaguta radzi sobie raczej wszędzie, Lindbaeck nie jest zawodnikiem tylko grudziądzkiego twardego owalu, do tego Buczkowski, a szczególnie Pieszczek wydają się być w naprawdę dobrej dyspozycji. Raczej na wygraną będzie do zbyt małą, ale ROW nie jest na tyle mocną ekipą, żeby wygrać aż 13 punktami przy obenej formie seniorskiej formacji. Z ciemno stawiałbym wygraną 6,8 punktami, więc linia +12,5 przy takim kursie jest jak najbardziej do pobrania.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 18:30
Spotkanie : Heidenheim - Hannover
Typ : Hannover
Kurs : 1.72
Bukmacher : Fortuna
Co tu dużo pisać , w/g mnie faworytem są goście którzy walczą o awans do Bundesliga , piłkarze Hannoveru są na miejscu 3 , gdyby dziś wygrali awansują na miejsce 2 przynajmniej do poniedziałku bo wtedy drugi w tabeli Braunschweig gra mecz z Uninem który także marzy o awansie chociaż Berlińczycy zajmują 4 miejsce w tabeli to jednak ich strata do rywala to zaledwie 3 pkt tak więc to spotkanie poniedziałkowe nie koniecznie musi wygrać Braunschweig stąd dziś szansa przed Hannoverem ale wiadomo piłka nie jest przewidywalna i wszystko może się zdarzyć , patrząc jednak na formę obu dzisiejszych druzyn to Hannover zdecydowanie lepszy , Heidenheim w ostatnich 10 meczach zaledwie 1 wygrana 5 remisów i 4 porażki , po stronie Hannoveru 5 wygranych 4 remisy i 1 porażka , pierwszy mecz w Hannoverze to 3:2 dla nich , no łatwo nie było ale wygrali i dziś także liczę że zwycięstwo nie będzie drogą lekką łatwą i przyjemną ale jednak zwycięską !
✅72
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka nożna-Szwecja 1 Liga
Spotkanie:Hacken-Sirius
Godzina:19:00
Typ:BTS
Bukmacher:Fortuna
Kurs:1.61
Analiza:

Kursik mizerny bo druzyna Hacken gra u siebie zawsze bardzo ofensywnie a Sirius bardzo dobrze w kontratakach.Gospodarze po ostatnich niezbyt imponujacych wynikach rozgromili przeciez bardzo dobra defensywnie ekipe IFK,a to mowi samo za siebie.Ofensywnie najbardziej rozpoznawalny jest motor napedowy ekipy Paulinho,za to najbradziej skuteczny zawodnik to Kamara ktory praktycznie co mecz to bramka.Graja u siebie bardzo ofensywnie nie zawsze skutecznie i to doprowadza ich do strat bramkowych.
Sirius mimo ze beniaminek gra swietnie,dojrzale,tworzy fajna zgrana ekipe.Ogladalem kilka ich meczow kiedy grali na zapleczu ligi,i nie dziwie sie ze awansowali.Graja naprawde ciekawy futbol ofensywny,kreatywny,bardzo dokladny,zgrany.Dla mnie najlepszym ich zawodnikiem jest
Kingsley Sarfo i dziwi mnie to ze jeszce nie wyjechal do zdecydowanie lepszych lig.Uwazam ze lepiej graja na wyjazdach bo lubia szybka pilke,do przodu.W ataku sa Bjorkebaum,Gustafsson,i ofensywni nastawieni pomocnicy Ogbu i Safro,doliczyc do tego Kapcevicia i ta paczka spokojnie moze zapewnic w meczu gole.Zawodnicy graja ze soba czesto juz w tej ekipie kilka lat wiec kazdy wie co ma grac na boisku.Mecz mam nadzieje bedzie widowiskowy,stawiam na wynik 1-1 lub 2-1.Powodzenia.
✅61
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nordsjaelland - FC Kopenhaga
Typ: 2 &amp; BTS
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kopenhaga zdominowała ligę, nie przegrała ani jednego meczu i póki co ma aż 15 pkt przewagi nad drugim miejscem. Myślę, że dziś zawodnicy gości nie odpuszczą i będą chcieli wygrać aby jak najszybciej zapewnić sobie mistrzostwo kraju. Co do gospodarzy, bramki strzelać umieją ale niemal tyle samo tracą, bilans bramkowy 49:47 to potwierdza. W ostatnim meczu tych drużyn niespodziewanie padł remis 1:1 gdzie to Kopenhaga była w roli gospodarza. Myślę, że dziś goście będą chcieli wsiąść rewanż i wygrać ten mecz, pewniejsze wydaje się to, że obie drużyny strzelą gola. Stawiam na wygraną gości z opcją, że obie strzelą która wydaje się być najpewniejszą rzeczą w tym meczu. Sądzę, że zobaczymy dziś wynik 1:2.
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska I liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice
Typ: obie drużyny strzelą gola? Nie
Kurs: 1.99
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś o godz. 20:45 w lidze polskiej I liga odbędzie się spotkanie Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice. Obstawianie tego meczu to tak naprawdę loteria, niby Górnik Zabrze faworyt, gra u siebie, jednak w ekipie ze Śląska gra obecnie sama młodzież, starsi zawodnicy zostali odsunięci od składu. Chojniczanka to z kolei ekipa, która bije się o ekstraklasę, ale czy na prawdę jej chcą tego nie wie nikt. Górnik Zabrze jest w średniej formie: 9 miejsce w tabeli, 11 zwycięstw, 7 remisów, oraz 10 porażek. Strzelili przy tym 35 bramek tracąc ich 30. Ostatnie ich 3 mecze to brak BTS: wygrana w Bytovie 1:0, remis u siebie z Wigrami Suwałki 0:0, oraz porażka 0:2 w Legnicy z Miedzią. Ogólnie w tej rundzie w Zabrzu zostały rozegrane 4 spotkania, i tylko raz padł BTS w meczu z Olimpią Grudziądz. Goście to Chojniczanka obecnie 3 siła I ligi, w 28 spotkaniach zdobyli 47 pkt: 11 zwycięstw, 14 remisów, oraz 3 porażki. Strzelili przy tym 45 bramek tracąc ich 36. Och ostatnie 5 meczy, to 2 zwycięstwa, 1 remis, oraz 2 porażki. 3 razy w tych meczach padł BTS, a 2 razy tylko jedna ekipa zdobyła gola. 3 ostatnie mecze wyjazdowe Chojniczanki to tylko 1 BTS. Według mnie dziś w Zabrzu zobaczymy mecz walki, i tylko jedna ze stron pokusi się o bramki.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa, runda mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Typ: Over 2,5 do przerwy
Kurs: 6.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
15 min do meczu, a więc szybka analiza. Korona jak ma zamiar grać w tej rundzie mieliśmy okazje zobaczyć w Poznaniu. Otwarta piłka, atak, po prostu chcą grać w piłke. Na ten typ skłoniły mnie braki u Kielczan - zabraknie Diawa i Dejmka a na środku obrony zagra Grzelczak i Kwiecień. W dodatku za kartki pauzuje Możdżeń także swoją szansę w środku pola dostanie Mrozik. W Jagiellonii na ławce Vassiljev, ale jest Sheridan, Cernych czy Novikovas, także o bramki jestem spokojny. Jako że koledzy wyżej podali na cały mecz prawie wszystkie interesujące mnie warianty idę w taki, trochę szalony ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom