>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.05.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
bfred 309K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kosovo - Superliga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Drenica - FK Llapi
Typ: Obydwa strzelą gola
Kurs: 1,76
Bukmacher: Fortuna
Wczoraj nie wyszło (Minyor wygrał tak jak myślałem ale gospodarze nie stanęli na wysokości zadania). Dzisiaj wjeźdzam ostro w over w tym spotkaniu. Wystarczy spojrzec na statystyki ostatnich 5 meczów między tymi drużynami. 28 goli!!! Co daje prawie 6 gola na mecz! Szok. Ponadto jeszcze ten kurs w fortunie - 1,76 to ja biorę z pocałowaniem ręki:) Istotnym faktem jest równiez to, że gospodarze walczą o wyrwanie się ze strefy barażowej mając tyle samo punkótw co drużyna przed nimi więc motywacji na pewno im nie zabraknie a goście? Z takim potencjałem ofensywnym nie sądze aby skończyli zawody z 0 na koncie. Powinno wejść sam gram to grubo w realu:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rangers vs RB Lipsk
Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.75
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Przenosimy się do Glasgow, gdzie dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy miejscowym Rangers a RB Lipsk. Gospodarze dzielnie spisali się w Niemczech i przegrali jedynie 0:1, co otwiera im szanse na odrobienie strat i awans do wielkiego finału Ligi Europy. Ibrox to jedno z najgłośniejszych stadionów w całej Europie i rywalom często uginają się nogi od atmosfery panującej na trybunach. Gdzie, jak nie u siebie zagrać historyczny mecz, który może dać sukces na międzynarodowych boiskach. Niestety mistrzostwo Szkocji powędruje do lokalnego rywala Celticu i nie ma tutaj większych szans, dlatego pełne skupienie w obozie gospodarzy jest na dzisiejszym spotkaniu. Alfredo Morelos nie zdążył wykurować się na tę ważną rywalizację i jest to spora strata u Rangers. Czy outsider sprawi niespodziankę w tej parze?

Wydaje się, że w RB Lipsk jest problem z kondycją. Zbyt duże nagromadzenie spotkań na koniec kampanii strasznie odbija się na piłkarzach Byków i mogliśmy to oglądać trzy dni temu w Monchengladbach, gdzie nawet w 10 to rywale potrafili strzelić gola na 1:3. Chwaliliśmy zespół Domecnio Tedesco, ale nieudane najbliższe tygodnie mogą kompletnie zamazać obraz jego pracy w tym klubie. Potrzebna jest jak najszybsza pobudka, ponieważ najważniejsze rozstrzygnięcia przed nimi i walka o top 4 w Bundeslidze również. Finał DFB Pokal jest zapewniony, czas tego samego dokonać również w Lidze Europy. Przyjezdni nie zachwycili nas tydzień temu i ciekawy jestem ich postawy na Ibrox. Czy awans RB Lipsk stanie się faktem?

Uważam, że nie będzie to łatwe przetarcie dla faworyta. Tak jak wspomniałem wyżej, zmęczenie sezonem w obozie gości narasta i to przekłada się na gorsze wyniki. Jasne, RB Lipsk jakościowo to o wiele lepszy zespół od Rangers, ale u siebie są w stanie przenosić góry i uważam, że powalczą w ten czwartek jak równy z równym. Stawiam na kartoniki. Przede wszystkim ostra gra gospodarzy będzie widoczna od pierwszych minut i w ten sposób będą chcieli wybić przeciwników z rytmu. Uważam, że Byki również są w stanie złapać kilka upomnień, bo w ostatnim czasie otrzymują ich sporo, a jest to spowodowane właśnie zmęczeniem. Jeden z moich ulubionych arbitrów Artur Soares Dias chętnie sięga do kieszonki, co nie raz udowadniał. Liczę mocno na niego i na zawodników obu zespołów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 587,2K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Seria A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Salernitana - Venezia
Typ: Czerwona kartka - Tak
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Mimo że goście są czerwoną latarnią w tabeli to jednak spotkanie wbrew pozorom ma ciężar gatunkowy dla obu ekip. Trzecia od końca Salernitana w wypadku wygranej wskakuje na bezpieczne 17 miejsce , ale i Venezia mimo 9 porażek z rzędu ogrywając rywala na jego terenie niweluje stratę do niego na jeden punkt. Tak więc nie spodziewam się tutaj spokojnej rozgrywki i odpuszczenia czegokolwiek ze strony gości. Obydwie drużyny jeszcze wiosną ubiegłego roku grały w Serie B więc znają się dobrze ,a w spotkaniu 1 rundy Serie A rozgrywanym jesienią 2021 w Venezii gospodarze ujrzeli czerwony kartonik tak więc tym bardziej gorąco może być dzisiaj.

Niezależnie od wyniku nie powinno zabraknąć ostrych starć i spięć na boisku między zawodnikami, zanosi się raczej na nerwową atmosferę na murawie co sprzyja kartkowaniu. Jak będzie zobaczymy ale nie spodziewam się grzecznego i spokojnego starcia ...

245
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3753
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Konferencji
Godzina 21:00
Spotkanie : Marsylia : Feyenoord
Typ : Feyenoord strzeli gola w obu połowach
Typ : 3.70
Bukmacher : ETOTO

Patrząc na grę Feyenoordu zarówno w Eredivisie jak i w pucharach można powiedzieć że grają bardzo dobrze i są do tego skuteczni , w lidze mają zdobytych 72 bramki i są w TOP 3 pod tym względem w lidze , w pucharach wygląda to również interesująco , w fazie grupowej zdecydowanie wygrali grupę E ich bilans to 4-2-0 i bramki 11:6 , w fazie pucharowej zdobyli aż 17 bramek - w dwumeczu z Partizanem 8 ze Slavią 6 no i pierwszy mecz półfinałowy u siebie z Marsylią 3 dlatego liczę że dziś są w tej trochę lepszej sytuacji bo wygrali 3:2 i to Marsylia musi gonić wynik , myślę że Feyenoord nie stracił swojej skuteczności i w Marsylii jakieś gole zdobędzie , rozłożę to że strzelą gola w obu połowach .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Tauron Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Developres Bella Dolina Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police
Typ: Developres Bella Dolina Rzeszów
Kurs: 1.58
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

O finałowej rywalizacji w Tauron Lidze pisałem już podczas pierwszego pojedynku, w którym to zawodniczki Chemika Police wygrały po tie breaku. Rywalizacja w finale toczy się do trzech zwycięstw. W pierwszym spotkaniu typowałem overa setowego, ponieważ widziałem tam spore value. Na forum wrzuciłem typ powyżej 3,5 seta a na kuponie pograłem over 4,5 seta. Wspomnę, że aż 13 z 18 poprzednich pojedynków pomiędzy obydwiema drużynami kończyło się w 5 setach a tylko 2 razy mecz zakończył się w trzech setach. Value było tutaj niewątpliwe. Miałem cały czas grać overy w tej konfrontacji, lecz kontuzja podstawowej rozgrywającej Chemika - Marleny Kowalewskiej - będzie bardzo dotkliwa dla drużyny i może mieć ogromne znaczenie dla końcowego zwycięstwa. Kursy na zwycięstwo Rzeszowianek w dzisiejszym spotkaniu poszły mocno w dół do rzędu 1.37 - 1.47. Tylko na fortunie znalazłem jeszcze tak wysoki kurs na zwycięstwo drużyny z Rzeszowa (1.58) i dziś tutaj widzę spore value. Rzeszowianki stały się niewątpliwie faworytem i polecam obserwować mecz, bowiem gra Chemika może się całkiem posypać i możemy zobaczyć, po raz pierwszy od bardzo długiego czasu tylko 3 sety w tej konfrontacji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Salernitana – Venezia
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.04
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Salernitana robi coś niesamowitego w ostatnich kolejkach cztery ostatnie mecze to aż 9 punktów i nadzieja na utrzymania jest żywa, a nawet wszystko zaczyna zależeć od nich bo dziś graja zaległy mecz i jeśli to wygrają awansują na bezpiecznej miejsce. Tak więc lepszej motywacji nie ma a że jest to ekipa która walczy i gra ofensywnie, ryzykuje to spodziewam się tutaj bramek. Gospodarze mają naprawdę solidny atak, grając u siebie ruszą tutaj bardzo mocno do ofensywy, w defensywie jest źle tracą dużo i łatwo. Venezia zamyka stawkę i tutaj matematycznie jest szansa ale pozostanie ono tylko jeśli dziś wygrają, też muszą zagać na ryzyku i odważnie, defensywnie tutaj też to bardzo kiepsko wygląda.

104
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2115
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Dyscyplina: Piłka ręczna - PGNiG Superliga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Vive Kielce - Piotrkowianin
Typ: A. Karalek under 5.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Takie coś wpadło dziwnego wpadło mi w oko. Karalek to jeden z trzech obrotowych mistrzów Polski w dzisiejszym spotkaniu, który taką linie pokrył raptem w tym sezonie bodajże 8 razy na 21 spotkań, w czego w większości nie grało trzech obrotowych tylko dwóch, a dodatkowo w tej ósemce trzy razy nie grał Nikolas Tournat czyli jego podstawowy zmiennik. Piotrkowianin nie gra zbyt wysoko, więc opcja na dogranie do koła mniejsza. Dodatkowo mysle, że mecz będzie szybki i sporo bramek zdobędą skrzydłowi. Typ uważam za ciekawy i warty próby.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - West Ham
Typ: 2 drużyna +8,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wiem, że West Ham ogólnie bardzo mało fauluje, dlatego też uważam, że taka linia na nich jest bardzo atrakcyjna. Jest to drugi, decydujący mecz, mają bramkę do odrobienia, więc muszą szybko kasować akcje, by nie doszło do groźnych akcji gospodarzy. Dodatkowo pewnie kilka fauli w ataku na pewno też się wydarzy. Widać było po wczorajszym meczu Real ManCity, czyli dwóch mało faulujących drużyn, co to znaczy drugi mecz i walka w nim. Wczoraj w 90 minutach było 22 faule. Również po grzez WestHamu w drugich meczach LE moża szukać argumentu: z Sevillą 13 w 90minut i z Lyonem też 13. Również sędzia Manzano J, Hiszpan jest argumentem za tą linią, daje duże kartek i sędziuje w lidze hiszpańskiej, gdzie angielska twarda gra jest gwizdana jako faule.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - 1.Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Smederna - Rospiggarna
Typ: Smederna AH-14.5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Smederna wygląda kadrowo naprawdę dobrze bo jest 3 zawodników z PGE Ekstraligi bo Woryna,Lambert oraz Bewley.
Jest także Szwed Aspgren,który jest jednym z najlepszych zawodników z tego kraju,ale ostatnio odpoczywał,jednak w lidze Szwedzkiej jak jest zdrowy to zdobywa sporo punktów. No i Jepsen Jensen,który na domowym torze jest w stanie wygrać z każdym.
Smederna jeszcze nie jechała w tym sezonie a notabene Rospiggarna tak i to na wyjeździe z Lejonen i przegrała 52:38 czyli różnicą
14 punktów a mogła przegrać jeszcze wyżej,ale świetnie pojechał Palovaraa bo zdobył aż 11 pkt.
Jak gospodarze będą mieć atut toru i nie będzie żadnych niespodzianek typu jakiś wykluczeń,defektów czy taśm to są w stanie zdobyć
w mojej opinii 53 pkt czyli tyle ile jest wymagane,aby ten typ był trafiony.
Rospiggarna nie ma aż takiej dobrej kadry bo nie maja zawodnika z czołówki a ich najlepszym zawodnikiem jest Liebiedevs,który w PL ściga się w 1 lidze.
Rospiggarna ma nieco lepszych zawodników pod numerami 6,7 niż gospodarze,ale słabszych pod numerami 1-5.
Huckenbeck czy Woelbert zawiedli w 1 kolejce i dziś też będą mieć cięzko o punkty. Nilsson w Szwecji radził sobie dobrze,ale w 1 meczu nie zachwycił bo zdobył tylko 6 pkt.
Jedynymi pewniakami wg mnie są Liebiedevs oraz Lahti,ale nawet im może zdarzyć się słabszy bieg czy mecz.
Smederna jak co roku będzie walczyć o medale.
Wg mnie goście podobnie będą punktować jak w meczu z Lejonen a drugiego tak dobrego występu nie powtórzy Palovaraa.
Mecz będzie można obejrzeć na kanale Eleven.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +475
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - West Ham
Typ: West Ham (A)
Kurs:
3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Wczoraj oglądaliśmy niesamowity spektakl na Bernabeu 120 minut fantastycznej gry z obu stron, dziś przenosimy się do Ligi Europy i także bardzo ciekawe spotkanie być może nerwówka będzie podobna. Ja stawiam na awans West Ham po świetnym kursie mimo porażki w pierwszym meczu u siebie 1:2.
West Ham u siebie nie był słabszą ekipą jednak to Eintracht był bardzo zabójczy 2 bramki strzelone.
West Ham można powiedzieć, że jest w podobnej sytuacji co w poprzedniej rundzie gdzie u siebie zremisowali 1:1 z Lyonem a na wyjeździe nie pozostawili złudzeń i wygrali aż 3:0. Czysto kadrowo wyżej cenię ekipę West Hamu, w lidze Angielskiej naprawdę grali dobrze i walczyli o Ligi Europejskie ostatnio skupili się bardziej na Lidze Europy gdzie poczuli, że mają szanse wygrać, odprawili już takie drużyny jak Sevilla czy Lyon. Eintracht także skupił się już tylko na Lidze Europy słabszą grą w lidze Niemieckiej i także odprawiali już świetne drużyny jak np Barcelona czy Betis jednak Eintracht do tej pory lepiej grał na wyjazdach niż u siebie, wygrana na wyjeździe z Betisem i Barceloną a u siebie nie wygrali.
Również większe braki kadrowe mogą pojawić się u gospodarzy bo pod znakiem zapytania stoi występ Hinteregger czy Lindstrom.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympique Marsylia - Feyenoord Rotterdam
Typ: ponad 24,5 fauli
Kurs: 2,2
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Wynik pierwszego spotkania, w którym Feyenoord wygrał 3:2 sprawę awansu do finału pozostawia otwartą. W tamtej potyczce zawodnicy popełnili 24 faule z czego aż 19 było po stronie Holendrów.
Nie inaczej powinno być także w tym meczu, przynajmniej ze strony gości. Co prawda różnica 1 bramki może być szybko odrobiona przez gospodarzy dzisiejszego meczu ale na samym początku liczę na szczelną i twardą obronę w wykonaniu graczy z Rotterdamu. Fauli z ich strony nie powinno zabraknąć, im dłużej będzie utrzymywał się dla nich wynik korzystny tym bardziej koncentrować się będą na defensywie i próbach szybkich kontr. Te z kolei będą kasowane przez graczy Marsylii być może faulem i licznik przewinień powinien się nakręcać.
Stawka wysoka, awans do finału także jest o co grać.

120
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +862
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom