>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.07.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna,MŚ kobiet U20
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brazylia-Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.I od razu dodaję-DZIWIĄ MNIE KURSY NA CHORWATKI.Są to dla mnie faworytki turnieju obok Węgierek i Rosjanek.W pierwszym meczu Chorwatki pokonały Austrię 24:23 zaś Brazylijki przegrały z Koreankami 35:34.Co do spotkań przed turniejem Chorwatki pokonywały w nich Norweżki(!),Szwajcarki i Greczynki.Brazylii statystyk nie znalazłem,ale jedno rzuca się od razu-Buki chyba bazują na Mistrzostwie Świata SENIOREK z 2013.A jaka to potrafi być różnica,wie chyba każdy odwiedzający to forum.W każdym bądź razie na ostatnich MŚ U-20 Brazylijki zajęły...15 miejsce a Chorwatki 9.Uważam więc że dzisiejszy mecz rozstrzygnie drużyna europejska(turniej jest w Rosji)
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 25

braian

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kerber - Halep
Typ: Kerber
Kurs: 1,7
Bukmacher: U n i b e t
Analiza:
Bilans spotkań tych tenisistek to 3-1 dla Halep, lecz ich ostatnią konfrontację, która miała miejsce w tym roku, podczas Fed Cup zapisała na swoim koncie Kerber, pokonując Rumunkę 6:2, 6:2. To będzie pierwszy mecz rozegrany pomiędzy tymi paniami na trawie. Minimalną faworytką spotkania jest Kerber, która w tym roku więcej czasu spędziła na tej nawierzchni, a w poprzednim sezonie wygrała na niej turniej w Birmingham. Moim zdaniem Angie wywiążę się z roli faworytki i awansuje do półfinału.

✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Halep vs Kerber
Typ: Halep +1.5 seta
Kurs: 1.44
Bukmacher:
Analiza
Witam. Na dzis proponuje niezbyt wysoki kurs ale wydaję się dosyć pewny nawet w przypadku kobiecego tenisa.
Moja propozycja to jeden wygrany set Rumunki ktòra na tym turnieju prezentuje się dosyć solidnie a momentami gra swòj najlepszy tenis. Kerber jak zwykle groźna ale.dla mnie ta dziewczyna to niestety słaba psychika co moze byc w tym meczu kluczowe. Halep ma na rozkładzie dużo groźniejsze rwalki w tym faworyzowaną KEYS. Halep jest bardzo groźna i wydaje mi się ze ten mecz moze nawet wygrac a jeden set powinna zdobyc na pewno tym bardziej ze Kerber do tej pory grała z rywalkami o conajmniej jedną półke niżej. Niemka jest mocna ale na pewno nie na tyle zeby odprawic Halep w 2 setach, z kolei Rumunka nie jest az tak &quot;słaba&quot; zeby nie ugrac 1 seta. Wydaje mi się ze Rumunka wygra ten mecz bo jest poprostu lepsza ale zabezpieczam sie Handi ????
Powodzenia !
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, CS:GO, ESL ONE COLOGNE
Godzina: 12:15 [czas może się przesunąć]
Spotkanie: CLG - Gambit
Typ: Gambit -2,5 rundy
Kurs: 1.87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz na turnieju LAN, to zawsze bonus dla Gambit&#39;u. CLG gra ten turniej z subem, ponieważ nowy zawodnik będzie mógł dołączyć do nich dopiero po tym turnieju. Pula nagród wynosi 1,000,000$, więc zawodnicy są zmotywowani. Gambit wg mnie jest o wiele lepszy taktycznie, jeśli forma dopisze wszystkim zawodnikom to CLG nie ma szans, a patrząc jak Gambit rozegrał turniej kwalifikacyjny nie widzę szans dla CLG. Dodatkowo bardzo niski handicap. Polecam - łatwe pieniążki
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker – Indian Open 2016
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: James Wattana v Jamie Jones
Typ: James Wattana
Kurs: 3 ,09
Bukmacher: pinnacle
Analiza: W drugim meczu typ przeciw Jonesowi, który już chyba nigdy nie wyzbędzie się głupich pomysłów przy stole, potrafi punktować momentami jak top16, by w następnym frejmie zagrać jak amator. Nieregularność ma wypisaną na twarzy, a z takim rutyniarzem jak Wattana taka przypadłość wieszczy w najlepszym razie trudną przeprawę dla Walijczyka, a w najgorszym po prostu wtopę. Tym bardziej, że tajski weteran ten sezon zaczął zaskakująco dobrze: na koncie 2 pewne wygrane z uznanymi zawodowcami (Maflin, Milkins) i nie zdziwi mnie kolejna niespodzianka z jego strony, a kurs wart ryzyka.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, eliminacje
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Tre Penne (San) - TNS (Wal)
Typ: TNS i więcej niż 2,5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Pierwszy mecz dość niespodziewanie zakończył się wynikiem 1:2 przy zdecydowanej przewadze TNS - strzały celne 11-3, strzały niecelne 7-1
rzuty rożne 17-2, posiadanie piłki 70%-30%. Teraz liczę na podobne spotkanie - tyle, że Walijczycy udowodnią, że pierwszy mecz to był tylko pech. Liga Walijska stoi na wyższym poziomie a w tym roku TNS w meczach wyjazdowych ov 2,5 już osiągało w 5 na 9 meczy. Gospodarze grali na własnym stadionie 6 razy i w 3 meczach także padło więcej niż 2,5 gola. Podsumowując myślę, że TNS zagra ofensywnie i nie będzie bronić wyniku. A przecież taki niefart nie może być w 2 meczach pod rząd. Dodatkowo jeżeli tylko gospodarze coś strzelą (w pierwszym meczy wyrównali w 16 minucie) to mecz na bank się otworzy, a nie widzę aby zwycięzcą nie został zespół z Walii.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie:Halep vs Kerber
Typ: Halep
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs uważam, za wysoki na Halep. Ja ide w stronę rumuńskiej tenisistki. Przed turniejem czułam, że zajdzie daleko i wiem, że jest w stanie dzisiaj ograć Kerber. Obie Panie bardzo dobrze sobie radzą na tym turnieju, Kerber bez straty seta ale dzis już nie bedzie tak łatwo. Polecam mój typ! ;)
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 15:30
Spotkanie: Serena Williams - Anastasia Pavlyuchenkova
Typ: Pavlyuchenkova +4,5 gema
Kurs: 3,27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Serena nadal jest wielką mistrzynią, ale w tym sezonie idzie jej nieco słabiej. Przegrane dwa finały wielkoszlemowe, &quot;zaledwie&quot; jeden tytuł. Tutaj na Wimbledonie miała tylko małe problemy w meczu z McHale, poza tym gra swoje. Rywalkę ma jednak nieprzyjemną. Pavlyuchenkova idealnie trafiła z formą. Bardzo pewnie ograła Punintsevą, Bacsinszky i Vandeweghe, która stylem gry jest podobna do Sereny. Oglądałem spotkanie z Bacsinszky, Rosjanka grała bardzo agresywnie, trafiała nieprzyjemne dla rywalki uderzenia z nieprawdopodobną skutecznością, niemal jak wczoraj Cibulkova. Potwierdziła swoją formę już w kilku meczach i można przewidywać, że jak będzie w miarę często trafiać serwisem, nie będzie łatwa do przełamania. Pavlyuchenkova potrafi przejąć inicjatywę w wymianie i rzadko ją wypuszcza, w przypadku z Sereną nie będzie to tak częste, jak w poprzednich spotkaniach, jednak wiemy, jak szczególną rolę w tym na trawie odgrywa serwis. Poprzednie rywalki oczywiście nie były klasy Sereny, natomiast wszystkie z nich to bardzo mocne zawodniczki i wygrane Pavlyuchenkovej, a przede wszystkim ich styl, robią ogromne wrażenie. 7-5, 6-1 z Punintsevą, 6-3 6-2 z Bacsinszky, wreszcie 6-3 6-3 z Coco to wyniki, jakie osiągnęłaby mało która zawodniczka na tym turnieju. Serena tylko raz została poddana poważnemu testowi, z Kuzniecową zdała go świetnie, ale rywalka miała problemy fizyczne po wyczerpującym boju ze Stephens. Stawiam, że jeśli Pavlyuchenkova utrzyma swój poziom gry, może napsuć trochę krwi Serenie.
✅ 227
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Klubowe Towarzyskie
Godzina : 17:30
Spotkanie : Ruch Chorzów : Hapoel Beer Sheva
Typ : Hapoel Beer Sheva strzeli over 2.5 gola
Kurs : 4.10
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Co tu dużo analizować , jak grali Niebiescy w poprzednim sezonie każdy widział i pod względem formy nie będzie dziś za wiele lepiej a może nawet gorzej , z kadry powrócił już co prawda do domu M Stępiński ale dostał wolne i nie będzie go dziś w kadrze Ruchu , w meczach sparingowych Ruch nie błyszczał i tak porażka na początku z Zagłębiem L 0:2 potem 1:3 z Cracovią potem skromna wygrana 1:0 z Rakowem i ostatnio remis 1:1 z Wisłą ale dziś zmierzą się z mistrzem Izraela i tu nie widzę szans na jakiś korzystny wynik tym bardziej że Chorzowianie poszukują bramkarza bo po sezonie odszedł Putnocky tak więc problem dosyć spory no ale przede wszystkim jak dla Ruchu myślę rywal z większej półki stąd sumując ąz trudno nie liczyć na gole ze strony Izraelczyków a zaryzykuję i liczę na przynajmniej 3 bramki z ich strony !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
del-potro-jm 12

del-potro-jm

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon WTA
Godzina: 16:15 ( godzina może ulec zmianie)
Spotkanie: D.Cibulkova-E.Vesnina
Typ: Vesnina +3,5 gema
Kurs: 1.88
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:Widzę że leci masówka na Cibulkovą.Wczoraj zagrała fantastyczny mecz na Agę i wygrała 2:1.Ten mecz trwał około 3 godzin co dowodzi że mecz był bardzo zacięty.Według mnie dziś zobaczymy zmęczenie Słowaczki.To samo tyczy się Rosjanki która wczoraj wyeliminowała Makarową 2:1 i ten mecz podobnie jak Agi z Dominiką trwał około 3 godzin.Ja dziś stawiam z zabezpieczeniem na Rosjanke ze w całym meczu nie przegra więcej niż trzema gemami typ jest bardzo prawdopodobny do wejścia bo wiadomo jak to u kobiet wczoraj Cibulkova grała znakomity mecz a dziś może zagrać totalne dno to samo się tyczy Vesniny.Stawką meczu jest półfinał.Kursik dobry godny zagrania przy małym szczęściu bedzię można liczyć zarobiony hajs.I co do gry to Rosjanka nie może się cofnąć do defensywy to by była najgorsza taktyka na mecz.Powinna grać agresywnie i grać przy siatce.Powodzonka :cool:
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA wimbledon
godzina planowo 16.15
spotkanie Cibulkova - Vesnina
typ dokładny wynik Vesnina wygra 2:1
kurs 6.0
bet365
analiza:po tym co prezentuje Dominika Cibulkova w ostatnich tygodniach można powiedzieć że ten typ to pobożne życzenie.Dlatego gram to za małą stawkę.W dodatku h2h 4:1 na orzyść słowaczki.No ale ten jeden mecz wygrany przez Elenę 2:1 w 2009 roku odbywał się własnie tutaj na Londyńskiej trawie.Historia lubi się powtarzać?
Czasem lubi czasem nie lubi trudno przewidzieć ale po takim kursie wchodzę w to.
Cibulkova ma niesamowitą serię 9 meczów z rzędu wygranych na trawie w tym mecz finałowy w Esburne.Ten słabszy dzień i mecz musi nadejść.Czy akurat dzisiaj nadejdzie?
Są powody by przypuszczać że tak :- wczorajszy mecz z Radwańską kosztował sporo Dominikę i musiała się wzbić na wyżyny swego tenisa , obie zawodniczki broniły match pointów i często po takim meczu przychodzi słabszy.
Vesnina również w życiowej formie , wczoraj wygrała pierwszy raz w życiu z Makarovą.
W dodatku idzie duża masówka na Cibulkovą a ja coś czuję ze los znowu z mas zakpi:)
Tym ryzykowny bardzo spoojna stawka!!!!!!!!!!
⛔ 100
 
plocczanin 70

plocczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Mecz Towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Red Star Belgrad (Crvena Zvezda) - Pandurii Targu Jiu
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Wprawdzie to tylko mecz sparingowy, jednak wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to serbska ekipa wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Po pierwsze, to ostatnie spotkanie przygotowawcze przed eliminacjami do Ligi Mistrzów i zespół będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, a po drugie, rywal z Rumunii popada ostatnio w gigantyczne problemy związanymi z brakiem funduszy na wypłaty dla zawodników jak i kiepskimi warunkami w ramach przygotowania do nadchodzącego sezonu. Wyczuwam zatem, że popularna drużyna z Bałkanów spokojnie ogra przeciwnika.
⛔ 100
 
black-star 49,8K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM- Eliminacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: B36 Torshavn - Valletta
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,7
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości - 1:0, której to wygranej z pewnością będą tutaj starać się obronić. Gospodarze nie maja za sobą najlepszej serii ostatnich rozegranych spotkań, ponieważ żadne na ostatnich 6 nie zakończyło się ich wygraną. Moim zdaniem jest to dobra okazja do walki o przełamanie tej niekorzystnej passy. Są oni bardzo dobrzy na własnym boisku i na 14 ostatnich rozegranych spotkań przegrali tam tylko ostatnie. Dodatkowo bardzo często zdobywają oni u siebie dużą liczbę bramek. B36 Torshavn musi dziś zabrać się za odrabianie jednobramkowej straty i zagrać bardzo dobrze w ofensywie. Zespół z Valletty na ostatnie 16 meczy przegrał tylko w jednym spotkaniu. Jako, że jest to przeciwnik, z którym jego piłkarze niedawno już sobie poradzili, uważam, że podejdzie on do tego spotkania z wysoką motywacją, ponieważ awans do kolejnej rundy wydaje się być na wyciągnięcie ręki.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Cincinatti Reds vs. Chicago Cubs
(Brandon Finnegan vs. John Lackey)
Godzina: 20:20
Typ: Cubs najwięcej hits
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Taki no brainer. Cubs są w tym meczu ogromnym faworytem. Dlatego, że dalej sa teamem z najlepszym bilansem w lidze. Dlatego, że ich pitching stuff jest fantastyczny a Lackey (choć ostatnio ciut gorsza forma) jest jednym z przedstawicieli tej zabójczej rotacji.
Dlatego, że Reds są 3 najgorszą drużyną w lidze pod względem bilansu. Dlatego, że narzuca dla nich Finnegan z ERA 5.13 w czerwcu i beznadziejnym występem w ostatniej grze vs. Nats. 5 hits i 8 runs w zaledwie 2.1 zmiany.
Ponadto: na 11 gier 10 kończyło się zwycięstwm Cubs z czego 5 ostatnich to gry gdy Cubs notowali więcej hits.
Powodzenia. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Pan Am Cup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Colombia (W) - Meksyk (K)
Typ: Sety - dokładny wynik 3:0 Colombia
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betano
Analiza:
Coloumbijki i Meksykanki to jedne znajszlabszych zespolow tutaj.Obie ekipy graly nietak dawno zesoba i Columbiki wygraly gladko 3:0, teraz tez spodziewam sie takiego wyniku .
Inny niz 3;0 dla Columbijek bedzie troche niespodzinka przy takiej grze Meksykanek jak dotej pory. Myle ze typ warty zagrania
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom