>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.08.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Dyscyplina: League of Legends - Tajwan, LoL Master Series
Godzina: 13:00

Spotkanie: Machi E-Sports - ahq e-Sports club
Typ: Machi E-Sports
Kurs: 2.13

Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj spotkanie na dnie tajwańskiego LMS, Machi E-Sports (2w8l) jest największym zawodem LMS obecnie. Wiosną w formacie ligowym zajęli 3 miejsce, by w playoffach spaść na 4. W letnich rozgrywkach, jak na razie ciężko przychodzi im powrót do formy i obecnie trwa ich seria 5 porażek pod rząd, mimo że nie można odmówić im pecha bo zarówno spotkanie z Team Afro, jak i J Team były dość bliskie i mogłby się zakończyć zupełnie inaczej. Sądzę, że dzisiaj jest idealny moment, żeby w końcu się odbić. Ich rywal, drużyna która już od roku nie osiąga zbyt dobrych wyników, obecnie ma odrobinę lepszy bilans (3w7l), jednak ich przegrane są bardziej zdecydowane. Ważnym argumentem za Machi, są bezpośrednie spotkania tych drużyn, wszystkie z trzech tegorocznych rozgrywały się na ich korzyść, z tego dwa wynikiem 2-0.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubik90 66

kubik90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Niemcy/2. Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: FC Magdeburg - FC St. Pauli
Typ: FC Magdeburg
Kurs: 2,20
Bukmacher: UniBet
Analiza:
Dzisiaj wstawiam na ruszt spotkanie pierwszej kolejki 2. Bundesligi. W tym pojedynku zmierzą się ze sobą beniaminek FC Magdeburg z FC St. Pauli. FC St. Pauli w poprzednim sezonie trzymała się środka tabeli i tak zostało do końca. Natomiast Magdeburg przeszedł jak burza wszystkich przeciwników w 3. Bundeslidze i zasłużenie awansował do wyższej ligi. Ostatnie mecze kontrolne Magdeburga kończyły się ich zwycięstwem bądź remisem, nie przegrali od ponad 20 meczy i jest to dla mnie bardzo poważny argument w dzisiejszym meczu. Poza tym atut własnego boiska wpłynie na nich korzystnie.
Polecam i powodzenia !!!
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 14:00
Spotkanie: Aberdeen - Glasgow Rangers
Typ: +2,5 bramki
Kurs: 2.07
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś zapraszam do ligi szkockiej. Wicemistrz kraju gościć będzie trzecią siłę poprzedniego sezonu. Oba zespoły mają za sobą mecze w LE. Aberdeen odpadł z rywalizacji w dwumeczu z angielskim Burnley 4-2, natomiast drużyna prowadzona przez Stevena Gerarda cieszy się awansem do kolejnej rundy eliminując chorwacki Osijek 2-1. Czy dziś ujrzymy co najmniej 3 gole? Uważam, że są na to duże szanse. To dwie silne ekipy i powinniśmy zobaczyć spokojnie kilka bramek, które pokryją mój typ.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: LASK Linz - SKN St. Pölten
Typ: 2
Kurs: 7,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Moim zdaniem mocno przesadzone kursy na to spotkanie i ja próbuję tutaj iść w stronę niespodzianki. Jest to druga kolejka, w tej inauguracyjnej LASK Linz przegrał na wyjeździe z Salzburgiem 1-3, natomiast St. Pölten wygrał u siebie z AC Wolfsberger 4-3. Owszem gospodarze są faworytem ale nie aż takim jak wskazują na to kursy. Jak najbardziej zgodzę się z tym, że Linz wydaje się na papierze być zespołem mocniejszym ale to tutaj może nie mieć dziś znaczenia, bo gospodarze prawdopodobnie nie zagrają w swoim najmocniejszym zestawieniu. LASK Linz w ostatnim czasie ma bardzo napięty harmonogram co jest spowodowane tym, że zespół ten gra w kwalifikacjach Ligi Europy. Grali 26 lipca u siebie z norweskim Lillestroem wygrywając 4-0, następnie za 3 dni udali się do Salzburga na ten mecz ligowy 29 lipca, który jak wspomniałem wyżej przegrali, następnie w czwartek 2 sierpnia grali rewanż z Lillestroem w Norwegi i znów wygrali 2-1 i przeszli do następnej rundy. Teraz czeka ich ten mecz ligowy u siebie z St. Pölten a po nim w czwartek będą grać w Stambule z Besiktasem w kolejnej rundzie kwalifikacji w Lidze Europy. Tak więc ja tutaj próbuję niespodzianki, bo zespół gospodarzy może być zmęczony tym nagromadzeniem meczy i tymi lotami. Trener Glasner doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zapowiedział, że w tym dzisiejszym meczu musi być zastosowana rotacja aby zespół był wypoczęty do tego pojedynku w europejskich pucharach. Tak więc szanse gości na zwycięstwo tutaj rosną i stąd jestem zdziwiony tymi kursami na to spotkanie. Ja próbuję całkowitej niespodzianki i gram zwycięstwo gości. Zobaczymy co z tego będzie. Ci którzy nie lubią aż tak ryzykować mogą spróbować pograć na X2 lub z jakimiś handicapami, bo kursy na to też są fajne ;)
O sytuacji LASK Linz i słowach trenera o zastosowaniu w tym meczu rotacji mozna przeczytać więcej tutaj:
https://www.bundesliga.at/de/redaktion/apa/lask-beim-heimdebuet-gegen-st--poelten-und-doppelbelastung/
⛔100
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - Damallsvenskan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Linkopings FC : Vittsjo gik
Typ: 2
Kurs: 7.30
Bukmacher: Lv bet
Analiza:

Spotkanie w kobiecej lidze szwedzkiej drużyna gospodarzy podejmuje nawet nie źle grająca drużynę gości która ostatnim razem pokonała na własnym stadionie dzisiejszych gospodarzy co skłoniło mnie isci bardziej w stronę Vittsjo co więcej Vittsjo pokonało ostatnio dosyć pewnie lidera tabeli pitea gdzie gospodarze z nimi przegrali na własnym stadionie do tego nie grają jakoś przekonująco wygrywają ale bardziej w kratkę i mało zdecydowanie jak zawsze bezpiecznie było by zagrać x2 ja zawsze ryzykuje powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Typ: 1-1 dokładny wynik
Kurs: 5,7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Śląsk gra w tym sezonie przyzwoicie.Zwycięstwo z Cracovią i remis w Gdańsku.Bramki 4-2
Lech komplet punktów,/bramki 4-1/ale ciężki mecz przed paroma dniami w L.E.
W ostatnich latach Lech we Wrocławiu nie wygrywał.Obie drużyny strzelają w tym sezonie bramki.
Śląsk - Lech, przewidywane składy

Śląsk: Słowik - Cholewiak, Celeban, Golla, Dankowski - Augusto, Pałaszewski - Ahmadzadech, Chrapek, Pich - Robak
Lech: Putnocky - Vernon, Janicki, Rogne, Makuszewski, Gajos, Trałka, Pedro Tiba, Kostevych, Jevtić, Gytkjae
Typ ryzykowny,ale może wejśc.Dobry jak każdy inny.W Polskiej ekstraklasie wszystko jest możliwe.
Przed 17tą wszystko będzie jasne.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger - Sopot (ziemna)
Godz: 15:30
Spotkanie: Gimeno Traver - Lorenzi
Typ: Lorenzi
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kursy ciągle spadają. Lorenzi w Sopocie stracił na cztery mecze zaledwie jednego seta. Jego przeciwnik natomiast wygrał wszystkie sety do zera. Mimo to Lorenzi jest lepszym zawodnikiem według mnie przynajmniej o jedną półkę. W ważnych turniejach Gimeno bardzo szybko odpada natomiast Lorenzi pokazał na US Open ze pokonując Souse,Mullera,Fabbiano że w tenisa grać potrafi ,ale są to przykładowe wyniki. Ranking także pokazuję lekką dominację Lorenziego. Ja tutaj widzę jednego faworyta jakim jest Lorenzi. Włoch gra bardzo dobry tenis pokonał w tym roku m.in: Monterio,Ramosa,Thompsona urwanie seta Monfilsa. Po takim kursie jak najbardziej wchodzę w Lorenziego. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger Sopot finał
Godzina: 15:05
Spotkanie: Lorenzi - Gimeno Traver

Typ: Gimeno Traver
Kurs: 2.15
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Przenosimy się do Sopotu, gdzie już o 15:05 rozpocznie się spotkanie finałowe turnieju.
Gimeno 33 letni Hiszpan swoje lata świetności jeżeli takie w ogole byly ma już za sobą,
natomiast przez ten turniej leci jak burza, nie stracił seta i wygląda naprawdę dobrze.
Tak jak jego przeciwnik jest typowym graczem nawierzchni ziemnej, praktycznie całą
karierę grali tylko tam. Lorenzi lat 36, miewał przestoje w swojej grze w tym turnieju, ale
nikt nie potrafił tego wykorzystać.
Typ podyktowany tym że przekrojowo przez cały turniej Gimeno wygląda porządniej, a mecz
typowo 50/50 dlatego lepiej zaryzykować po większym kursie.
H2H 2:1 dla Gimeno. Zobaczymy kto będzie miał racje ????

⛔100
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Belgia Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Mouscron - Club Brugge
Typ: over 3.5
Kurs: 2.18
Bukmacher: fortuna
Analiza: 2 kolejka belgijskiej ekstraklasy. Mouscron podejmuję na swoim stadionie ekipę z Brugii.
W pierwszym meczu drużyna gości rozbiła u siebie Eupen 5:2 natomiast gospodarze przegrali na wyjeździe 2:1 z Oostende.
H2H wygląda nastepująco:
26.12.17 JL Club Brugge Mouscron 4 : 2
09.09.17 JL Mouscron Club Brugge 2 : 1
26.12.16 JL Club Brugge Mouscron 2 : 1
23.09.16 JL Mouscron Club Brugge 0 : 3
16.01.16 JL Club Brugge Mouscron 3 : 0
11.09.15 JL Mouscron Club Brugge 2 : 1
01.03.15 JL Club Brugge Mouscron 3 : 0
30.10.14 JL Mouscron Club Brugge 1 : 4
Jak widzimy wszsystkie mecze tych dwóch ekip kończyły się conajmniej 3 bramkami. Według mnie bezpieczniejszym typem będzie tu granie over 2.5 po i tak dobrym kursie 1.48, ale do konkursu podaje wyższy typ. Licze w tym meczu na świetne widowisko i wysoką wygraną gości.
⛔100
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja Premier Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - FK Rostów
Typ: 1
Kurs: 1,92
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wicemistrzowie Rosji z poprzedniego sezonu rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu na własnym stadionie. W pierwszej kolejce dość sensacyjnie stracili pierwsze punkty remisując bezbramkowo z beniaminkiem z Samary. W tamtym meczu mieli co prawda lekką przewagę nad rywalem oddając 4 strzały na bramkę jednak nie zakończyły się one strzeleniem gola. Gospodarze na swoim stadionie są bardzo mocni. Ostatni mecz w lidze u siebie przegrali 9 kwietnia i były to derby z Dynamem przegrane 1:2.
Goście dobrze rozpoczeli ten sezon. Zdobyli w inauguracyjnej kolejce 3 pkt pokonując na własnym stadionie Akhmat Grozny. O ile jednak Rostów jest w meczach rozgrywanych u siebie bardzo mocny, o tyle wyjazdy nie są już tak kolorowe. Na wyjazdach Rostów wygrywa bardzo rzadko. Również sparingi grane przed sezonem nie napawają optymizmem jeśli chodzi o Rostów. Wygrali jedynie z Partizanem a ostatni sparing grany 19 lipca przegrali z Hajdukiem Split aż 0:4.

Liczę że w dzisiejszym meczu własny obiekt będzie dla gospodarzy czynnikiem motywującym i nie pozwolą już sobie oni na startę kolejnych punktów. wszystko to sprawia że w dzisiejszym meczu gram na gospodarzy.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 1,83
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Jak pisałem przy wcześniejszych meczach Górnika, zespół mają teraz po odejściu kluczowych zawodników mocno odmłodzony, brakuje zgrania i doświadczenia i minie trochę czasu zanim ta ekipa zacznie funkcjonować jak należy. Pojawia się masa błędów w obronie, Angulo to już nie ten sam napastnik bo nie ma kto mu dogrywać takich piłek jak to robił Kurzawa czy Kądzior, młody Żurkowski sam meczu nie wygra. Gospodarze wydaje się, że spokojnie się utrzymają, mają w swoich szeregach sporo doświadczonych zawodników, którzy powinni zagwarantować Ekstraklasę w Legnicy na dłużej niż 1 sezon.
Zabrzanie w poprzednim sezonie jak i w tym popełniają sporo fauli i dzisiaj powinno być podobnie, do tego dochodzi powoli zmęczenie graniem systemem puchary-liga (brak ławki nie pozwala na zbytnie rotowanie składem), nie najlepsze nastroje po dwumeczu z Trencinem, zakończony bezdyskusyjną porażką.
Dzisiaj goście mogą często nie nadążać za akcjami gospodarzy, którzy zagrają na świeżości i przewinienia gotowe. Gospodarze pewnie też parę fauli popełnią chociażby na Angulo, który potrafi urwać się defensywie i dzięki swojej szybkości zyskać przewagę nad obrońcami.
⛔100
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Tarcza Wspólnoty Anglia
Godzina:16:00
Spotkani: Chelsea Londyn- Man City
Typ: Chelsea Londyn
Kurs:3,23
Bukmacher: Beat at home
Analiza:Tradycyjnie już meczem poprzedzającym rozpoczęcie sezonu w Premier League jest mecz o Tarcze Wspólnoty . Dziś spotykają się naprzeciw siebie drużyny ofensywnie usposobione. Problem w tym że City tej ofensywy uczy się już 2 rok a Chelsea dopiero raczkuje w tym schemacie . Jednak podczas meczów przedsezonowych zauważyłem gigantyczną poprawę drużyny The Blues pod względem pressingu oraz przesuwaniu się foramcji ofensywnych a z takimi zespołami City nie lubi grać. Napewno dużym problemem obu ekip jest to że nie wszyscy gracze są dostępni . Napewno brak kevina de bruyne oraz edena hazarda którzy są największymi gwiazdami obu ekip trochę umniejsza wagę spotkania ale według mnie także wyrównuje szansę obu zespołów. Bardzo liczę na to że mózg swojej koncepcji który Sarri przywiózł razem ze sobą do Chelsea w postaci Jorginho przejmie dziś środek pola oraz młoda perełka Hudson odoi pokaże jak bardzo mu zależy by zaistnieć w nadchodzącym sezonie. Typ bardzo ryzykowny ale myślę , że warty do zagrania obie ekipy nie są jescze w swojej najlepszej formie i dyspozycjii , one dopiero wchodzą w rytm meczowy i dziś może się wydarzyć wszystko nie mniej jednak wydaje mi się że dziś ta niebieska strona Londynu która w konću doczekała się ofensywnego trenera odniesie dziś zwycięstwo :footballfail::footballfail:
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSzkocja – Premiership, 1. kolejka
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hibernian – Motherwell
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3,50
Bukmacher:
UNIBET
W Szkocji zapowiada się ciekawy meczyk, obecny pucharowicz kontra zwycięzca grupy spadkowej zeszłego sezonu.
Gospodarze dzisiejszego meczu rozpoczęli sezon już 12 lipca od 1.rundy el.do LE. Od tego czasu rozegrali 4 spotkania pucharowe aplikując swoim przeciwnikom w sumie aż 16 goli! Co prawda farerski przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale już druzyna z Grecji to na pewno dużo wyższa półka, a i tak dostali 4 bramki w 2-meczu.
Goście również już trochę pograli w lipcu , biorąc udział w pucharze ligi szkockiej. Rozegrali tam 4 spotkania w których strzelili 11 bramek.Co prawda przeciwnicy z niższych lig , ale i tak mimo wszystko ładnie postrzelali.
H2H obu druzyn tez wygląda ciekawie , ostatnie 4 spotkania to w sumie 14 goli: 2:1 , 0:1 , 2:2, 3:3.
Obie drużyny miały już przetarcia przed ligowym sezonem, więc są już w rytmie meczowym , co powinno wpłynąć na łatwość zdobywania bramek. Stawiam na otwarty mecz i sporo goli.
Powodzenia !
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Śląsk - Lech
Typ: 1
Kurs: 2.9
Godz: 15:30
Bukmacher: Totolotek
Jakiegoś wybitnie pewnego typu na dzisiejsze mecze Ekstraklasy nie widzę, więc spróbuję jedynego underdoga wśród gospodarzy. Moim zdaniem taki kurs na Śląsk jest zaskakująco wysoki, bo w Totolotku to aż 2.90, a w końcu podopieczni Pawłowskiego są w naprawdę dobrej formie. Gdyby nie kontrowersyjne sędziowanie Marciniaka to pewnie wywieźliby z Gdańska komplet punktów i mieliby ich tyle samo co ich dzisiejszy rywal. Śląsk prezentuje się solidnie w każdej formacji, a licząc także poprzedni sezon to nie przegrał od 10 potyczek. Lech może odczuwać lekkie zmęczenie potyczkami co trzy dni i dziś część graczy może dostać odpoczynek przed Ligą Europy w tygodniu. Dodatkowo Lech mimo zwycięstw nie jest zespołem skutecznym, często w końcówkach wyrywa punkty i stawianie ich w roli takiego faworyta we Wrocławiu jest moim zdaniem przesadą.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - IMME Gdańsk
Godzina: 18:00
Spotkanie: Krzysztof Kasprzak - Piotr Pawlicki
Typ: P.Pawlicki
Kurs: 2,20
Bukmacher:
iforbet
Wczoraj Piotrek wygrał mistrzostwo Polski w żużlu na własnym obiekcie. Nie startował w tych zawodach Krzysztof, jednak ja uważam, że obaj są na bardzo podobnym poziomie, tyle że większy talent ma Piotrek, a Krzysztof ma doświadczenie. Czemu dzisiaj miałoby zwycięstwo wczorajsze nie ponieść Piotra po kolejne &quot;pudło&quot; z rzędu? Myślę, że umiejętności ma. Krzysztof potrafi wyprzedzać, lecz Piotr też nie jest bierny w tym aspekcie. Nie wiem jak się zakończy ich starcie, lecz wiem jedno: kurs na Piotrka jest zbyt wysoki by nie zagrać. Myślę, że skończą bardzo blisko siebie w generalnej, chyba, że Piter pojedzie na miarę swojego ogromnego talentu.
✅120
 
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Odense - FC Kopenhaga
Typ: handicap (1:0) - Kopenhaga
Kurs: 2.99
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Próbuję dziś zagrać handi na zespół ze stolicy Danii. Tamtejsza liga ma za sobą dopiero 3 kolejki.
Odense zgromadziło ledwie 1 pkt, br. 4:6, goście 6 pkt, br. 8:2. Kopenhaga przegrała niepodziewanie
na inaugurację sezonu na własnym boisku z Horsens 1:2, ale to traktuję jako wypadek przy pracy.
Później już szło zgodnie z planem, 3:0 na wyjeździe z Hobro i u siebie 4:0 a Aalborgiem.
Drużyna ze stolicy gra również w Lidze Europy i w pojedynku z islandzkim Stjarnanem nie stracili
w obu meczach nawet bramki, strzelając przy tym aż 7. Dziś spodziewam się także gładkiego
i pewnego zwycięstwa i tak też stawiam.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBrazylia Serie C
Godzina: 20:30
Spotkanie: Joinville – Luverdense
Typ: Luverdense wygra (zakład bez remisu)
Kurs: 1,52
Bukmacher: UNIBET
Analiza:

Mecz 17 kolejki ligi C brazylijskiej. Faworyt według mnie to goście, plasują się w środku tabeli, ostatnie dwa mecze w lidze wygrane pewnie, ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami wygrany 2-0 przez Luverdense. Natomiast Joinville ostatni miejsce w lidze, ostatnie pięć meczy to porażki przynajmniej dwoma bramkami. Jednak zagram tutaj bezpieczniej niż czysta dwójka czy handicap i postawię na Luverdense DNB. Powodzenia ???? z fartem
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Osijek - Rud.Zagreb
Typ: 2.drużyna strzeli gola - TAK
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Osijeka na własnym boisku podejmie zespół z Zagrzebia, który kształtuje się na rewelację sezonu ligowego, ale na to musimy jeszcze trochę poczekać. Osijeka ma za sobą wymagający mecz z Rangersami, gdzie ostatecznie tylko zremisowali na stadionie rywala i ostatecznie to klub ze Szkocji zakwalifikował się do kolejnej rundy. Zespół gości w tym samym czasie mógł skupić się na treningu i czasie wolnym, bo nie grali oni w żadnej z europejskich kwalifikacji. Ostatnio sprawili ogromną sensację z faworyzowanym Dinamem Zagrzeb, który dopiero w doliczonym czasie wydarł 1 punkt grając u siebie właśnie z ekipą Rudesu, która bardzo długo prowadziła 1-0.
Osijeka lubi tracić gole, a Rudes lubi je strzelać - w ostatnich meczach ta zależność jest dość częsta - bez względu na to czy owe zespoły grają u siebie czy na wyjeździe. Przewiduje w tym meczu przynajmniej 1 gola gości i ewentualną minimalną wygraną gospodarzy lub remis.
Przewidywany wynik 1-1 / 2-1 dla Osijeki
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia - Kakkonen C
Godz: 17:30
Spotkanie: JS Hercules - GBK Kokkola
Typ: JS Hercules
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Finlandii gdzie w tamtejszej Kakkonen C w 15 kolejce ligowej na Castrén zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Jalkapalloseura Hercules a w gości przyjedzie drużyna Gamlakarleby Bollklubb.
JS Hercules w tym sezonie ligowym w swoich 14 meczach zdobyli 30 punktów co daje obecnie 2 miejsce w tabeli ligowej natomiast GBK Kokkola jest obecnie liderem fińskiej Kakkonen C ze zdobytymi 32 oczkami w swoich 14 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa oraz 2 przegrane i bilans bramek 16-8 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 2 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 12-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo jednak lepiej grającego w delegacjach JS Herkules który w swoim składzie posiada bardzo ciekawego zawodnika Paula Obi który w tym sezonie ligowym na 12 gier w których wystąpił strzelił dla swojego zespołu 14 bramek co jest bardzo dobrym wynikiem i ostatnio też ma wyborną formę gdyż w ostatnich 5 meczach zdobył aż 10 goli! co jest wynikiem nawet jak na tą klasę rozgrywkową wyborną i jak tak będzie dalej strzelał to już myślę niedługo zmieni klub szczególnie że ma lat 21 a goście też mają 2 ciekawych zawodników jak Carlson który strzelił 14 goli ale ma lat 35 i moim zdaniem młokos gospodarzy w wybornej formie zapewni swojemu zespołowi zwycięstwo i pozycję lidera tabeli ligowej po tym spotkaniu.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hermannstadt - Calarasi
Typ:
Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
1.75
Bukmacher: Forbet
Analiza: Mecz dwóch beniaminkow. Obydwa zespoly po świetnym ubiegłym sezonie wywalczyły awans, dobrze też rozpoczęły rozgrywki w 1 lidze.Hermannstadt przez cały ubiegly sezon nie poniósł porażki na własnym boisku. W drugiej lidze wygrał u siebie z Calarasi 2:1. Biorąc pod uwagę zbliżony potencjał obydwu drużyn dziś liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom