>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.09.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Thiem - Del Porto
Typ: Del Porto 3:0
Kurs: 2.92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Po wczorajszej tragedii w 2 połowie meczu i katastrofie w wykonaniu etatowego napastnika Arka Milika pozostaje przeprosić za wczorajszy typ. Niestety Polacy dali dupy po całości, kto oglądał ten wie, że powinno być z 5:0 a skończyło się wszyscy wiemy jak.
Dzisiaj zmieniam dyscyplinę i uderzam w tenis. Po jednej stronie chimeryczny Thiem a po drugiej wracający do czołówki touru Del Porto. Wg mnie faworyt jest jeden i nie dziwią mnie niskie kursy na Argentyńczyka. Thiem pokonał Carreno Buste ale czy to jest jakiś duży wyczyn to bym nie powiedział. I tak dał mu ugrać seta... Del Porto z kolei jedzie w US Open wszystkich po 3:0 a przeciwników miał dużo lepszych od Dominca. Co prawda jedynie Ferrer był z nieco wyższej półki a i forma aktualnie daleka od optymalnej. Ja jednak liczę, że Argentyńczyk spotka się w finale z liderem światowego rankingu i również jemu napsuje krwi. Widać gołym okiem, że Del Porto po kontuzji może być jeszcze lepszy niż przed więc dzisiaj próbuje 3:0 dla tego pana bo Thiem nie pokazał nic ciekawego do tej pory, a mam nadzieje, że i dzisiaj nie pokaże. Typ dość ryzykowny bo kiedyś musi przyjść słabszy set w wykonaniu Argentyńczyka, jednak moim zdaniem jeśli wygra 1 seta to dalej będzie z górki.
ZWROT
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nożna el.mś
Data: 5.09/20:45
Spotkanie: Izrael-Włochy
Typ: kto pierwszy zdobędzie 7 rożnych? Włochy
Kurs: 2.75
Bukmacher:betanohttp://www.betano.com/?clkco=b5737c6b-d78a-456a-994f-5b00f0aa02d1
Analiza:
Dzisiaj dokończenie 1 kolejki zmagań eliminacji do mistrzostw świata w grupie G,H,I, na celownik biorę pojedynek w Izraelu gdzie o 3 pkt będą walczyć Włosi.
Piłkarsko powinien być to ciekawy pojedynek, reprezentacja Izraela trzyma tam jakiś poziom choć ostatnio nie dane im było grać na większych turniejach.Włosi z kolei to zespół minimalistyczny, w tak wczesnej fazie rozgrywek zapewne będą próbować zdobywać punkty jak najmniejszym nakładem, dlatego też myślę że to nie będzie spotkanie gdzie dominuje jedna drużyna, a bardziej będzie to mecz typowych szachów w rozgrywaniu piłki przez Włochów i bronienie wyniku przy potencjalnym prowadzeniu.Idę trochę na ryzyko, ale myślę że Włosi wcale tak szybko gola nie strzelą, ale będą mieli inicjatywę a kolejne ataki będą procentowały w stałe fragmenty.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike, Epicenter, kwalifikacje
Godzina: 18:30
Spotkanie: GODSENT (SWE) - mousesports (EU)
Typ: mousesports wygra
Kurs: 2.45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam, po wczorajszym nieudanym trafieniu z udziałem naszej reprezentacji postanowiłem odpuścić sobie dzisiaj piłkę nożną i obrócić się o 180 stopni i przedstawić jeden z meczy kwalifikacyjnych do turnieju w Moskwie. Drużyna szwedzka mianowicie GODSENT (ex fnatic) zmierzy się z mousesports czyli dobrymi nam znanymi NiKo i spółką, jednakże ostatnimi czasy dołączył do nich oskar najlepszy czeski zawodnik. Bardzo dużo mówi się o jego umiejętnościach, ale moim zdaniem daleko mu do nieoficjalnego numeru jeden czyli NiKo. Zawsze się zastanawiałem czemu NiKo wciąż gra dla mousesports, teraz wraz z oskarem ma szanse zawojować coś więcej.
GODSENT po wielkich roszadach postanowiło przeciągnąć teoretycznie 5 byłych graczy fnatic. Drużyna ciężko zniosła powstanie przegrywając z naszymi Virtusami 2:0, później 3 wygrane z powiedzmy sobie średnimi i słabymi drużynami w czym z tą najsłabsza zagrali słabo wygrywając 16:12.
Ostatni ich mecz był dziwny wygrali gładko Mirage na FaZe, ale potem zostali totalnie staranowani inkasując tylko 7 rund na 2 mapach.
Patrząc na osiągnięcia mousesports w ostatnich meczach widać mieszane uczucia, ale najważniejsze że otwierającym tabele w meczach był oskar znaczy to że bardzo dobrze gra mu się w drużynie. W meczu z rosyjskim Gambit zdobył 51 fragów, mając przy tym rating 1.54!!! Ostatni średni mecz z FaZe nie zagwarantował im wygranej. Tak samo jak poprzednie porażki z NiP&#39;em i francuskim G2.
Wiemy jednak że w przeszłości NiKo i spółka dawali ciężkie mecz takiej drużynie jak Fnatic gdy jeszcze była w całości z olofem i dennisem.

Jak widać w 2016 roku na 7 spotkań dochodziło aż 4 razy do dogrywki (fnatic wtedy był w swoim najlepszym składzie). W tym momencie ex fnatic jest osłabione bez dwóch zdań, a mousesports zyskuje siły transferem oskara w ich szeregi.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;kwal,MŚ
Godz;20,45
Spotkanie;Finlandia-Kosowo
Typ;obie strzelą
Kurs;2,12
Bukmacher;Winmasters
Analiza;
Według bukmacherów Finowie są faworytem,kurs ok.1,70.Jeżeli mają wygrać to i powinni coś ustrzelić.Ostatnie 5 meczów to 4 przegrane do zera,ale za to z kim/Niemcy,Włochy ,Norwegia,Polska/i remis na wyjeździe z Belgią 1-1.Kosowo to drużyna która powinna im się postawić,ostatnie 3 mecze to całkiem niezłe wyniki/2-0 Wyspy Owcze,wygrana w identycznym stosunku z Gwineą Równikowa,czy remis 2-2 z Albanią.
Finowie w dołku,ale są faworytami,zawodnicy z Kosowa do końca nie są,,no name,,grają w ligach norweskich i niemieckich,z aspiracjami do pokazania się w Europie,a przeciwnik nie za mocny:?
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Suarez Navarro C. - Halep S.
Typ: Suarez +1,5 seta
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Spotkanie kobiet w ramach US OPEN 1/8 finału. Hiszpanka 12 pozycja rankingu zagra z Rumunką numeru 5 rankingu WTA. Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu przeciwko rumunce, Hiszpankę na pewno stać na to żeby urwać seta a nawet wygrać spotkanie. Co do rumunki uważam że w tym sezonie nie gra jakiegoś wielkiego tenisa,jak to było wcześniej. Dziś to jej 4 pojedynek, na swojej drodze w tym turnieju pokonała między innymi flipkens 2-0, Saforovą również 2-0 i Babos z numerem 34 która zdołała urwać seta rumunce. Trzeba dodać że Halep ma w tym roku wygrane 3 turnieje WTA w tym dwa na nawierzchni ziemnej i tak też mi się wydaje że hard to nie jej działka. Rumunka jest też 4 lata młodsza od hiszpanki. Co moim zdaniem doświadczenie jest tutaj po stronie Suarez. Kursy na nią spadają więc coś jest również na rzeczy. Co do hiszpanki wydaje mi się że miała podobne zawodniczki do pokonania. Między innymi pokonała 3 zawodniczki bez straty seta: Perreira T. 2-0 , Vesnina 2-0 ,Jankovic też 2-0. Kurs na to że hiszpanka urwie seta jest bardzo okazyjny a szanse jakie daje to 70% że typ powinien siąść. Jak na moje to nawierzchnia hiszpance bardzo służy w tym roku wygrała zaledwie Turniej WTA w Doha ,ale myślę że może tutaj bardzo pomieszać szyki Rumunce.
⛔ 100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa, El. do MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Liechtenstein
Typ: Rzuty rożne - Powyżej 11
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Spotkanie &quot;Dawida z Goliatem&quot;. Nie ma co się za dużo rozpisywać na temat tego typu gdyż scenariusz tego meczu jest wiadomy z góry - falowe ataki Hiszpanów, a co za tym idzie ilość strzałów na bramkę będzie ogromna. Mnogość sytuacji powinna pokryć spokojnie typ na ilość ponad jedenastu rzutów rożnych. Nic dodać nic ująć - zaczynamy o 20:45 i odchaczamy kolejne kornery dla Hiszpanów. Myślę, że to jeden z pewniejszych typów na ten mecz.
⛔ 100
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ Kwalifikacje
Godz: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Austria
Typ: Austria
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Typ na Islandię X2 już zajęty, więc biorę się za drugi mocny typ na dziś. Kolega Comendador napisał analizę, z którą zgadzam się w zupełności i myślę, że jego typ też wejdzie. Osobiście zagram jednak po prostu zwycięstwo gości. Kursy na Austrię chyba są tak wysokie po zakończonym zupełnym niepowodzeniem Euro i z uwagi na zwycięstwo Gruzji nad Hiszpanią w meczu towarzyskim, ale tutaj mamy mecz o stawkę i różnica klas zdecyduje. Ostatecznie na Euro Austria zremisowała przecież z późniejszymi mistrzami Europy, przegrała z Islandią, która na tę chwilę jest w stanie wygrać w Europie z prawie każdym przy odrobinie szczęścia (+ okoliczności tej porażki wyjaśnił też dobrze Comendador) i jedynie przegrany mecz z Węgrami był jakąś większą niespodzianką. Wcześniej zagrali świetne eliminacje i myślę, że w tych też wypadną dobrze, ponownie jak dla mnie mają grupę do wygrania. Austriacy mają coś do udowodnienia i lepszych piłkarzy. Na pewno będą mieć w meczu inicjatywę, a gruzińska defensywa nie jest żadnym monolitem. Patrzę na wyniki meczów o stawkę i jedyny w ostatnich latach, gdzie Gruzja sprawiła istotną niespodziankę to wygrany mecz ze Szkocją. Trochę pamiętam ten mecz, bo był chyba istotny z punktu widzenia sytuacji Polaków w grupie i na niego zerkałem - tak źle jak Szkocja wtedy Austria zagrać nie jest w stanie. Ostatnim argumentem, na który zwrócę uwagę jest spadek kursu na Austrię z 2,1 na 1,83. Powodzenia!
✅ 83
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 17
Spotkanie: Thiem - Del Potro
Typ: Thiem
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś kolejny dzień US Open na kortach w Nowym Yorku, naprzeciw siebie w stanie 10 rakieta rankingu i 143 rakieta rankingu ATP. Kursy na ten mecz są wystawione dokładnie tak jak się tego spodziewałem czyli Del Potro faworytem ale nie sugerował bym się tutaj kursami ponieważ Dominic Thiem to tenisista bardzo ułożony on nawet jeśli źle wejdzie w mecz a w jego głowie nic złego się nie podzieje to jest w stanie zniszczyć potem rywala swoim spokojem i luzem w grze, przez wielu nazywany jest następca Nole a to już samo za siebie wiele mówi. W poprzedniej rundzie z Carreno Busta przegrał pierwszego seta 6-1 ale na drugiego seta wyszedł mocniejszy i pewnie wygrał 3 kolejne sety, owszem może Carreno Busta to nie jest przeciwnik na ten moment tak wymagający jak Del Potro, który po kontuzji wydaje się że wrócił do wielkiej formy to jednak ja utwierdzam się w tym że jeśli Dominic w swojej głowie dobrze ułoży sobie ten mecz to jest w stanie powalczyć z Argentynczykiem o którym napisze teraz parę słów. Finalista IO w rio tam w pierwszej rundzie odprawił wielkiego faworyta czyli Novaka, samo to już nam wiele mówi, tak jak mówiłem wydaje się że wrócił do formy i będzie szedł coraz wyżej w rankingu ATP. Del Potro ma bardzo mocne uderzenie i czasem to wyprowadza jego przeciwników z równowagi i zaczynają się denerwować co skutkuje później gorsza gra jednak jego serwis przełamać można i nie wydaje się to jakimś nie lada wyczynem a Dominic potrafi łamać przeciwników uważam go za tenisiste silnego i z mocna głową dlatego Del Potro będzie miał ciężka przeprawe wkoncu za darmo Austriak nie jest 10 rakieta świata. W poprzedniej rundzie Argentyńczyk spokojnie ograł Ferrera, który powiedzmy sobie szczerze na ten moment gra fatalnie i nie ma co dyskutować na jego temat bo latka lecą i David sam to już dostrzega, choć serwis Del Potro lamal i dlatego Thiem też nie powinien mieć problemu. Jedno jest pewne Dominic tanio skóry nie sprzeda i może być nawet 5 setów a to będzie działać na korzyść Austriaka który wydaje się że kondycyjnie lepiej to może wytrzymać. No cóż zobaczymy czas pokaże ale ja jednak uważam że Warto grać w stronie 10 rakiety świata po takim kursie, bardzo lubię Del Potro ale dziś będę kibicować Dominicowi.
ZWROT
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Macedonia
Typ: 1/-2,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wczoraj niezbyt udany dzień, remis Polski w wygranym meczu, cud Anglii 95 minuta bramka Lallany 1:0 i pech Rumunii niewykorzystany rzut karny w 96 minucie i pech Litwy prowadzenie 2:0 i 2:2 stracony gol w ostatniej akcji. tak w skrócie można odpisać wczorajsze mecze.
Dzisiaj chciałbym przeanalizować mecz pomiędzy Albanią a Macedonia.
Albania pomimo tego, że na euro nie wyszła z grupy to bardzo dobrze się zaprezentowała wygrana z Rumunią 1:0 i porażka z Francją 0:2 pechowa - Francuzi przez 88 minut bili głową w mur a przypomnę, że Albania weszła do euro z bardzo silnej grupy gdzie nie byli faworytem do awansu - Portugalia, Dania, Serbia. Z roku na rok prezentują się coraz lepiej. W ich szeregach mają paru znanych piłkarzy takich jak: E. Hysaj, T. Xhaka, L. Cana, M. Mavraj - to nie są anonimowe nazwiska.
Co do Macedonii to jedno zdanie, Oni nie potrafią grać na wyjazdach. Na 21 ostatnich meczy nie wygrali ani jednego meczu na wyjeździe to jest od 2011 roku a grali z takimi tuzami jak np. Armenia, Luksemburg, Angola, Katar, Chiny czy Białoruś. Mieli zaledwie 6 remisów i 15 porażek. Co więcej Oni strzelili tylko 7 goli a stracili 34. Lecz tylko w 4 meczach stracili więcej niż 2 bramki - z Hiszpanią 5, z Serbią 5, z Polską 4 i z Armenią 4.
Więc nasuwa mi się taki typ, że Albania wygra ten mecz lecz będzie poniżej 2,5 bramek, czyli 1:0 lub 2:0 wygrają. Ten typ jest wielce prawdopodobny gdyż drużyna Albanii również gra bardzo dobrze w obronie co pokazali na euro.
Powodzenia.
⛔ 100
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 17
Spotkanie: Thiem - Del Potro
Typ: Thiem -1,5 gema
Kurs: 3.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Tak jak już wielu wyżej pisało pomimo tego że to Thiem jest 10 w rankingu ATP, a Del Potro 143, to faworytem tego spotkania jest Del Potro. W sumie nie można się temu dziwić Del Potro złapał formę już na Igrzyskach, gdzie zdobył srebro, idzie jak burza i powinien (wg większości) zatrzymać sie dopiero w finale. Thiem do tej pory w US Open stracił, aż 3 sety mimo nie tak trudnych do pokonania przeciwników, natomiast Del Potro nie stracił jeszcze seta w tym turnieju pomimo grania choćby z Ferrerem. Moim zdaniem Argentyńczyk w tym spotkaniu przegra minimum 1 seta, nie grał do tej pory jeszcze z przeciwnikiem na poziomie Austriaka. Coś mi mówi, że może nawet przegrać ten mecz i tak naprawdę nie byłaby to sensacja, kurs na Austriaka jest zbyt wysoki i dostrzegam tu valuebet. Niestety już mnie ktoś ubiegł z tym zakładem, ale skoro ma wygrać mecz to dlaczego Thiem nie miał by ugrać w spotkaniu raptem 2 gemów więcej? Przewiduję tu pięciosetówke i w sprzyjających okolicznościach, Thiem nawet w przypadku przegranego meczu z Argentyńczykiem, może pokryć handi -1,5 gemów. Powodzenia!

Zwrot
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport, LoL, NA Regional Quals
Godzina: 21:00
Spotkanie: Immortals - Cloud9
Typ: -1.5 Cloud9 wygra
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365

W finałowym meczu o ostatnie miejsce na mistrzostwa świata z regionu Ameryki Północnej zmierzy się 2 (Immortals ) oraz 3 drużyna sezonu zasadniczego. Jeszcze kilka tygodni temu różnica między tymi dwiema drużynami była dosyć spora. Dość powiedzieć, że bukmacherzy na zwycięstwo Cloud9 w półfinałowym meczu właśnie z Immortals wystawili kurs powyżej 3. Chmurki po zaciętym, 5 mapowym spotkaniu pokonali swoich dzisiejszych rywali lecz w finale ulegli 1-3 tegorocznym dominatorom rozgrywek TSM. Dlaczego różnica między tymi zespołami się zatarła? Powodów jest kilka ale jednym z głównych jest aktualna dyspozycja Cloud9. We wczorajszym meczu roznieśli bez problemu EnVyUs 3-0 a na główne słowa uznania zasługuje postawa toplanera drużyny Impacta. Koreańczyk, mistrz świata za czasów gry w STK sprzed 3 lat jest jednym z dwóch głównych motorów napędowych teamu. Drugim jest Jensen, utalentowany midlaner z Danii, który rozkręca się z każdym tygodniem bardzo rzadko zawodzi swoich fanów i praktycznie w każdym meczu prezentuję się bardzo solidnie. Można dyskutować czy Immortals nie maja lepszych graczy indywidualnie ( Huni, Reignover ) jednak wydaje mi się iż aktualna forma moich dzisiejszych faworytów stawia ich w odrobinę lepszej sytuacji.
✅ 225
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Kwalifikacje MŚ 2018, grupa I
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Chorwacja – Turcja
Typ: Chorwacja over 1.5 bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chorwacja pechowo odpadła z EURO na pewno nie byli gorsi od Portugalczyków, moim zdaniem w tamtym meczu zabrakło im odwagi w ofensywie, bo nie ma co ukrywać ta ekipa ma ogromne pole kreatywności w swych szeregach – Modrci, Perisic, Kovacic, Brozovic, Rakitic, Mandzukic, czy pukający do bram wielkiej piłki młodzi Pjaca, Rog, Coric. Jest w czym wybierać, największa broń to oczywiście jak wspomniałem kreatywność, ta druga linia jest wstanie w ataku pozycyjnym rozmontowywać najlepsze defensywy. Turcja w dużym kryzysie, mnóstwo kłótni, niewyjaśnionych spraw, po prostu atmosfera nie jest za dobra. Zarzuca się piłkarzom że bardziej skupiają się na pieniądzach niż na zaangażowaniu i grze dla reprezentacji, wobec tego trener zrezygnował z wielu graczy którzy dotychczas tworzyli trzon tej ekipy min. dzisiejsze zestawienie linii obronnej zagra ze sobą po raz pierwszy, ogólnie tutaj jest ogromna przebudowa i na tak trudnym terenie z takimi rywalem będzie to wyraźnie widać. Obie ekipy spotkały się na EURO w fazie grupowej gdzie Chorwacja wygrała w pierwszym meczu 0:1 i była ekipą dominującą która powinna to wygrać znacznie wyżej ale ostrzeliwała słupki i poprzeczki a ten mecz będzie inny moim zdaniem z jeszcze większa dominacją bo po pierwsze Chorwacja gra u siebie, to nie jest taki gatunek ciężaru jak pierwszy mecz w EURO, po trzecie Turcja to ekipa pogubiona, z całkiem nowym ustawieniem i graczami.
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja-Turcja
Typ: -1.75 Chorwacja
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Powracam do moich ulubionych handi azjatyckich w Unibecie.
Na tapete biore mecz Chorwatów z Turkami.
Obydwie drużyny spotkały się na EURO, gdzie górą byli Chorwaci, znacznie przeważali, w sytuacjach bramkowych 18-9, w strzałach na bramkę 6-2.
Dzisiaj zagrają na własnym boisku, dzięki czemu jeszcze bardziej powinni dominować.
Graczy mają wg mnie lepszych, bo któż nie zna Rakitica, Modrica, czy Mandzukica.
Chorwaci pokonali na EURO Hiszpanię, a ze zdobywcą pucharu Portugalią przegrali pechowo po dogrywce, tracąc gola w 117 minucie.
Turcy zagrali u siebie towarzysko z Rosją, zemisując bezbramkowo, po kiepskim meczu, gdzie łącznie zanotowano tylko 9 sytuacji bramkowych i 3 celne strzały na bramkę.
Nie widzę w ich składzie Arde Turana, ale jest Nuri Sahin,ktory grzeje ławę w Dortmundzie,to tylko na plus dla mojego typu.
Liczę, że dzisiaj Chorwaci rozprawią się z nimi różnicą min 2 bramek.
Ciekawostką jet fakt, że mecz posędziują Polacy.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA US Open
Godzina: 19:00
Spotkanie: Pliskova Ka. - Williams V.
Typ: Pliskova Ka.
Kurs: 1.83
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
4 runda Wielkiego Szlema. Pliskova jest w niesamowitym gazie, wygrała 3 mecze bez straty seta! A przypomnijmy, że ma jednak wciąż 24 lata! Starsza z Amerykanek gra jeden z najlepszych tenisów od 5 lat może, ale jednak ma już 36 lat, nie dziwi mnie stawianie przez bukmacherów w roli faworytki Czeszki. Jest w genialnej formie, przed US Open wygrała przecież turniej w Cinncinati! Pokonując w finale Kerber, w półfinale Muguruzę czy wcześniej Kuznetsową! Wygrała 8 kolejnych spotkań tracąc przy tym tylko seta(!). Dla porównania Venus na 8 ostatnich spotkań ma bilans 5 wygranych do 3 porażek, diametralna różnica, a przecież wciąż jest w czołowej 10-tce, przegrywając z Kontą, Keys, czy nawet Flipkens. Pliskova jest w mega gazie, chyba forma życia jak widziałem jej dwa mecze na tym turnieju, śle piłki z taką siłą dokładnie tam gdzie sobie to zaplanuję, nie wyobrażam sobie, że przegra dziś będącą bliżej niż dalej końca kariery Williams. Wczoraj podałem wam Tsongę -1.5 seta po 2.38@, myślę, że i dziś wam pomogę! Powodzenia!
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Elite League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolverhampton - Poole
Typ: Tai Woffinden over 12 pkt
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza: W dniu dzisiejszym zmierzą się ze sobą Wilki z Wolverhampton z Piratami z Poole. W drużynie gospodarzy wystąpi mistrz świata Tai Woffinden, który niedawno wrócił do jazdy w lidze angielskiej i jest bardzo dużym wzmocnieniem drużyny Wolverhampton. W trzech meczach na torze Wilków, w których wystąpił zdobył odpowiednio 13 pkt (2,2,3,3,3), 12+2 pkt (3,3,3,2*,1*) oraz 8 pkt (3,w,2,3,d). W dniu dzisiejszym wystąpi pod numerem 11 i na pewno będzie mocnym ogniwem drużyny Wilków, a także będzie chciał zrehabilitować się za słaby jak na niego występ w meczu Sparty Wrocław przeciw Stali Gorzów.
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje MŚ- Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia-Irlandia
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365

Analiza:
W jednym z ciekawszych dzisiejszych spotkań Serbowie podejmą u siebie drużynę &quot;wyspiarzy&quot;, czyli Irlandię. Dla gospodarzy nie będzie to łatwy mecz, Irlandia to typowa wyspiarska drużyna i styl ich gry wielu sprawia problemy. Pozatym Irlandczycy do słabych nie należą, co pokazały chociażby mistrzostwa Europy, w których zagrali naprawdę dobrze, potraiąc awansować z silnej grupy, a do tego potrafili pokonać finalistów, Włochów. To tylko potwierdza, że twardy styl gry Irlandczyków i ich szczelna obrona potrafią napsuć krwi rywalom. Osobiście nie sądze aby Serbowie byli lepszą drużyną, po bardzo słabych kwalifikacjach do Euro 2016 niestawiałbym ich w roli faworytów. H2H lekko na niekorzyść gości, w trzech spotkaniach tych drużyn padły dwa remisy i raz wygrali Serbowien Dla mnie jednak to Irlandczycy mogą sprawić niespodziankę i nawet wygrać dzisiejszy mecz. Grupa wydaje się nie mieć faworytów, więc nikt nie może gubić punktów. Irlandia zagra pewnie tak jak przyzwyczaiła wszystkich w kwalifikacjach, nastawiona głównie na kontry i stałe fragmenty. Czy dzisiaj to przyniesie podobny efekt jak podczas elminacji Euro? Według mnie wystarczy, aby zdobyć conajmniej punkt. Stawiam opcje z remisem, co według mnie jest bezpieczniejsze. Pozdrawiam.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Anglia, Vanarama National League South
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelmsford-Ebbsfleet
Typ: x
Kurs: 3.52
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
7 w tabeli Chelmsford podejmuje zajmujące 2 pozycje niżej Ebbsfleet.
Co mnie skłoniło do typu? Dwa ostatnie spotkania w 2015 roku, gdzie gospodarzem był Chelmsford zakończyły się bezbramkowym remisem.
Ebbsfleet ma bilans 3-4-1. Jedna przegrana w 8 meczach, ale w dzisiejszym meczu nie przewiduje ich wygranej,
bo jak już mecz miałby zakończyć się czyimś zwycięstwem, to raczej gospodarzy, którzy u siebie grają dobrą piłkę.
Chelmsford na 8 ostatnich meczów wygrali połowę.
Obydwie drużyny nie zwykły tracićdużo goli. Widzę tutaj szanse na remis.
Kurs zachęcający.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open
Godzina: 21:10
Spotkanie: Nishikori -Karlovic
Typ: Karlovic +4,5 gema
Kurs: 1.92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Karlovic po ciężkim meczu z Lu wygrał 2 spotkania gładko z gospodarzami wygrywając po 3:0 z Donaldsonem i Youngiem.Naprawde mysle ze warto zagrac w dr Ivo bo widać ze po dwóch meczach z gospodarzami wrócił do swojej najlepszej dyspozycji.Wiadomo Nishikori to klasa sama w sobie ale widać,że na turnieju nie spisuje się dobrze.W każdym dotychczasowym spotkaniu stracił seta i tracił je z niżej notowanymi zawodnikami to myśle ze Ivo powinien pokryć handicap bo mecz napewno bedzie bardzo wyrównany.Ivo znakomity serwismen i trzyma swój serwis.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 22:10
Spotkanie: Colorado Rockies - San Francisco Giants
Typ: suma w meczu - przedział : Runs - 10 lub 11
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Linia w meczach Colorado Rockies, gdy grają na swoim obiekcie, bardzo często jest ustawiona na bardzo wysokim poziomie. Stadion ten jest uznawany za bardzo ofensywny, łatwiej tam o homeruny. Mimo to linia 12,0 w tym meczu jest dla mnie za wysoka i uważam, że będzie under. Obaj starterzy może nie są najlepsi, ale też nie można ich nazwać słabymi. U San Francisco Giants zacznie Matt Moore(9-10 ERA 3,88). U Colorado Rockies Chad Bettis (11-7 5,17 ERA). I jednego i drugiego stać na dobry występ i wcale nie muszą oddawać kto wie ile runów. San Francisco Giants ostatnio naprawdę nieźle bronią. Z dobrej strony pokazali się z Chicago Cubs, stracili z nimi niewiele runów, ale też niezbyt wiele zdobyli. Uważam, że w tym meczu zobaczymy 10 lub 11 runów, na taki przedział się zdecydowałem podać typ.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom