>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.10.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje ME U21
Godzina: 17.30
Spotkanie: Islandia U21 - Szkocja U21
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w ramach siódmej kolejki eliminacji do mistrzostw Europy u 21 zmierza się drużyny Islandii i Szkocji. Obydwie drużyny sa w rożnych sytuacjach Islandia dzielnie walczy o awans do ME i ma na to ogromne szanse ponieważ zajmuje 3 pozycje z stratą 3 punktów do miejsca bezpośrednio premiowanych awansem i dwóch punktów do drugiego miejsca, a maja mecz mniej niż drużyny zajmujące miejsca w tabeli przed dzisiejszym gospodarzem. Natomiast ich przeciwnicy niestety nie maja już żadnych złudzeń co do tego by wystąpić na tych mistrzostwach. Ostatnie pięć meczy gospodarzy to mecze under 2,5 i tutaj szukam szansy na powodzenie mojego typu ponieważ u siebie Islandczycy są bardzo bramkostrzelni a walcząc będą na pewno natomiast Szkotom nie pozostaje nic innego jak czerpać radość z gry tak wiec myslę iż bramek w tym meczu może trochę paść i na to liczę.
⛔100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: ESL Pro League Season 4 CS GO - Europe
Godzina: 22:30
Spotkanie: Dignitas vs Natus Vincere
Typ: 2
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Leci kolejny typ z CS:GO a dokładnie mecz pomiędzy Dignitas i NaVi, będzie to najciekawszy mecz dzisiejszego dnia NaVi świeży zwycięzcy ESL ONE zagrają z Duńczykami którzy potrafią zaskoczyć (oby nie dziś), Ten mecz w zasadzie jest ryzykowny bo nie wiadomo jak będzie spisywać się NaVi po lanie ,ekipa ta w ostatnim czasie zaczyna plasować się na topowych pozycjach bez wątpienia ma wpływ na to przyjście do ich składu s1mpla jest to zawodnik świetnie grający z awp któremu naprawde zależy na wygrywaniu każdego meczu , myśle że mogą zacznąć dominować jak niegdyś fnatic bo ten skład ma taki potencjał, mapą na którą zagrają będzie mirage
więc według mnie na + w strone NaVi chociaż ostatnio mało grali na tej mapie w przeciwieństwie do Dignitas jest to najczęsciej grana przez nich mapa bo aż 25% wszystkich map w ostatnich 3 miesiącach 11 wygranych 14 przegranych, w każdym meczu niezależny czy z silnym czy słabym przeciwnikiem te mecze były wyrównane poza meczem z Virtus Pro gdzie Polacy wygrali do 4. Więc szczerze mówiąc będzie ciekawie ale ja stawiam na NaVi a prawdopodobne składy to: seized, Edward, s1mple, flamie, GuardiaN a po stronie Dignitas: MSL, k0nfig, RUBINO, cajunb, Magiskb0Y. GL!!!
⛔100
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Esport ESL CS;GO
Godz: 19:00 (mapa 1 - Cobblestone)
Spotkanie: FNATIC vs ENVYUS
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: BaH / sts
Analiza:
Cóż nie ma co mówić ze Fnatic jest w formie, ale nie można zaprzeczyć że Envyus też ostatnie 5 spotkań tej drużyny to same zwycięstwa, ale head to head to Fnatic wygrywa 21 do 11, nie musze wspominać jak dobrze Fnatic gra na Cobblu i dziwie się że kurs na Cbl jest wyższy niż na Duście na którym mieli wczoraj tak wielkie problemy z NIP.
Cóż taka zaleta ze buk jeszcze nie ogarnia i nie wie co sie dzieje w tym sporcie dzięki czemu można korzystać.
Myśle że 1 mapa na 100% do ugrania w drugiej mogą być problemy.
Solidarnie jako że dla mnie Fnatic to drużyna solidna i warta uwagi oraz kibicuje jej jako drugiej po VP stawiam 10 zł na kursie 2.90. Czyli gram 2x win Fnatic.
Dla bojących się mapa 1 - 1.80 kurs też bajka, może nie jest to 2.20 jak wczoraj, ale prawdopodobieństwo spore.
Do zobaczenia na Twitchu!
Więcej w temacie : https://forum.bukmacherskie.com/f35/esport-cs-go-mama-mowila-ze-gra-nie-da-pieniedzy-137091-2.html
⛔100
 
I 43

iamhardstyle

Użytkownik
Dyscyplina:hokej – CZECHY: WSM Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: AZ Havirov - Ceske Budejovice
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: unibet
Dzisiaj pod lupe i uwage skupiło mnie te spotkanie.Az Havriov podejmuje u siebiew Ceska Budejovice.Gospodarz na ostanie piecz meczy nie wygrał ani jednego raz zremisował, a w dogrywce przegrali.Natomiast gość jest w lepszej formie na 5 spotkań wygrali 3,a przegrali 2.
Ciekawa jest historia obu drużyn
10.01.16 WSM Ceske Budejovice AZ Havirov 4 : 2
27.11.15 WSM AZ Havirov Ceske Budejovice 1 : 3
13.10.15 WSM Ceske Budejovice AZ Havirov 0 : 5
09.09.15 WSM AZ Havirov Ceske Budejovice 2 : 5
27.01.15 WSM Ceske Budejovice AZ Havirov 3 : 2 -- 2:2 przed dogrywka
Jak widać statystyki z histori 2 klubów przemwiaja na korzyść gości.
Myślę że gospodarze podtrzymaja fatalna serie i nie obudzą się z niej,a gospodarze kolejny raz wygraja.
Zawsze można też postawić +1 dla gości jeżeli boi sie ktoś ryzykować z tym typem
Powodzenia !
✅130
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, World Grand Prix
Godzina: 22.15
Spotkanie: Brendan Dolan - Dave Chisnall
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Dolan powraca w swoim ulubionym turnieju w dobrym stylu. Ogólnie niczym większym od dluższego czasu się nie wyróżnił, ale taki turniej jak Grand Prix rządzi sie swoimi prawami, a to właśnie tu Irlandczyk w 2011 śwęcił swoje największe sukcesy zdobywając finał i sławetnego, pierwszego w historii tego turnieju 9 Dartera. Ważne jest to kogo wyeliminował w 1 rundzie a był to raczej zawsze na swoim poziomie grający Wright. Dolan wygrał 2-0 na średniej 92 i dablach 40% - nice. Szczególnie, że Chizzy ten sezon ma jakiś nie za specjalny. We wrześniowych dwóch turneiach ET poodpadał w drugich rundach, Players Chamipnship przed turniejem także średnio. No i wyszło, że w pierwszej rundzie pomęczył się 2-1 z Greenem notując średnią 84, choć dobrymi dablami 43%, jednak przy zamku co najwyżej 60. Ja nie przeczę, że jest lepszym graczem i pewnie to wygra. Jednak Dolan grając to co z Wrightem będzie znacznie trudniejszym rywalem, aniżeli wskazywałby na to kurs.
✅53
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Proximus League
Godzina: 20.30
Spotkanie: Ksv roeselare - Lommel Utd
Typ: Roeselare
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj typ z belgijskiej drugiej ligi. Drudzy w tabeli gospodarze podejmują 5 drużynę (na 8). Drużyna Ksv po dzisiejszej wygranej obejmie fotel lidera ligi co utrzyma ją w walce o awans do wyższej ligi (awansuje tylko jedna drużyna). W tabeli meczów u siebie gospodarze także zajmują druga lokatę jednak mają jeden mecz mniej rozegrany. Dzisiaj potrzebują wygranej. Ostatni mecz między sobą rozegrali 11 września i zakończył się wynikiem 2:1 dla Ksv na terenie Lommela. W drugiej lidze belgijskiej zespołów jest tylko osiem więc zawodnicy każdy mecz traktują poważnie. Nic nie wskazuje na niespodziankę w dzisiejszym spotkaniu zatem stawiam na drużynę gospodarzy którzy po zwycięstwie przynajmniej do jutra zostanie liderem tabeli.
typ powtórzony ⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Wisła Płock vs Azoty Puławy
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 05.10.2016/18:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/Kb2y9DO6/#tabela;table;overall
Analiza:
Spotkanie na szczycie grupy B polskiej superligi mężczyzn. Do Płocka przyjeżdża drużyna z Puław. Teoretycznie Azotom nie daje się większych szans głównie z tego, że przegrywali ostatnio wszystkie spotkania z Wisłą Płock. Azoty w tym sezonie 5/5 podobnie jak i Wisła Płock. Zapowiada się interesujące spotkanie szczypiorniaka. Gospodarze zagrają bez Wicharego, Piechowskiego, Racotea. W ekipie z Puław zabraknie Masłowskiego. Dobrą informacją dla przyjezdnych jest powrót Roberta Orzechowskiego. Płocczanie mają niezwykle napięty grafik, kilkanaście dni temu grali u siebie z FC Barceloną, następnie mecz ligowy, później z naszpikowaną gwiazdami drużyną PSG. W meczach z europejskimi gigantami nawiązują równorzędną walkę, niewiele brakuje do zwycięstw, ale ostatecznie kończyło się na chwilę obecną bez punktów dla Wiślaków. Krzysztof Łyżwa czołowy gracz Azotów uważa, że są w stanie sprawić niespodziankę. Tak właśnie zawodnik wypowiadał się po meczu z Kwidzynem. Bardzo dobrze spisuje się bramkarz Wadim Bogdanow. Dziś liczę na równorzędny pojedynek i być może trochę zmęczenie gospodarzy-powodzenia
⛔100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Godz: 20:30
Spotkanie: Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves (Richie Worrall - Kyle Howarth)
Typ: Richie Worrall
Kurs: 1,60
Buk: Betsafe
W meczu rewanżowym finału Elite League Belle Vue Aces zmierzą się z Wolverhampton Wolves. W pierwszym meczu górą były Wilki, które wygrały aż 18 punktami, tak więc mają solidną zaliczkę. Przeglądając ofertę zainteresowało mnie zestawienie rezerwowych obu drużyn, a mianowicie Richie Worralla oraz Kyle Howartha. Zawodnik gospodarzy ostatnio przy Belle Vue Stadium wykręcał w granicach 7-8 punktów, raz zdarzyła mu się wpadka z 2 punktami. Na pewno będzie chciał się zrehabilitować za niezbyt udany pierwszy mecz finałowy. Zresztą Richie o wiele lepiej punktuje na własnym obiekcie. Howarth w meczach wyjazdowych radzi sobie przyzwoicie, aczkolwiek Kyle na torze Asów nie spisuje się zbyt dobrze w tym sezonie wykręcił - odpowiednio 2 i 3 punkty. Typ wydaje się przyzwoity, jeśli weźmiemy pod uwagę, iż spotkają się pod taśmą dziś, co najmniej 3krotnie i te biegi będą kluczowe. Liczę, iż zawodnik Asów wykorzysta dobrą znajomość tego toru oraz potrzyma dobrą dyspozycję. Nie ma co się oszukiwać, bez punktów rezerwowych gospodarze nie mają co liczyć na odrobienie straty z pierwszego meczu.
✅60
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 20.30
Spotkanie: KIF Kolding - Skjern Handbold
Typ: 2
Kurs: 2,52
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wczoraj Westwien zawalił pierwszą połowę a szkoda bo była szansa na niespodziankę. Tak czy siak 2 bramkami przegrali więc jak mówiłem o wygranej zadecydują detale takie jak właśnie błędy w 1 połowie. Dzisiaj też polecam w typach dniach mecz z piłki ręcznej. Mecz z najwyższej klasy rozgrywkowej Dani i tutaj też się spodziewam zaciętego meczu. Według mnie tutaj również o końcowym zwycięstwie zadecydują detale a wygrana którejś z drużyn będzie minimalna. Ja typuję tutaj na gości. Po 4 kolejkach Kolding zajmuje 5 miejsce z 2 wygranymi, 1 remisem i 1 porażką na koncie. Skjern natomiast jest na miejscu 3 z 3 wygranymi i 1 dość niespodziewaną porażką z zespołem Esbjerg. Spodziewam się tutaj bardzo zaciętego pojedynku pełnego walki. Oba zespoły mają wielu utalentowanych graczy i ciężko jednoznacznie stwierdzić faworyta tego pojedynku. Kolding gra u siebie więc napewno będą próbowali prowadzić grę i narzucić swój styl gry przeciwnikowi. Po Skjern z kolei spodziewam się zaciętej i dobrej gry defensywnej i punktowania przeciwnika po kontrach. Jaki przebieg będzie miał ten mecz dowiemy się ostatecznie za półtorej godziny. Ja jednak skłaniam się ku gościom. Jakoś tak na początku rozgrywek bardziej swoją grą mnie przekonują by na nich tutaj postawić. Wprawdzie doznali niespodziewanej porażki z zespołem z Esbjerg na wyjeździe jednak dzisiaj z tym przeciwnikiem napewno będą inaczej umotywowani. Oba zespoły są faworytami w tym sezonie do mistrzowskiego tytułu. Kolding wprawdzi wydaje się mocniejszy kadrowo jednak w zespole tym kilku znaczących graczy leczy kontuzje i stąd też szansę upatruję dla Skjern. Wszystko się wyjaśni w trakcie meczu i na koniec. Zobaczymy jak będzie, ja polecam grać na gości.
✅152
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina : 20:30
spotkanie: Barcelona-Okalhoma City Thunder
typ: 1X
stawka: 3.50
bukmacher: bet365
Witam na dzisiaj zaproponuję ciekawe spotkanie niestety nie jestem w temacie Fc Barcelony co do składów z tamtego sezonu oraz formy chociaż z formą musi byc dobrze bo jak co roku biją się o mistrzostwo z Realem zupełnie jak w piłce ???? . Jeżeli chodzi o koszykarzy z Thunder też się liczyli w pierwszej czwórce nba ,ale teraz? teraz może być trochę cienko odeszli trzej podstawowi zawodnicy z tego klubu Druant,Ibaka i Mohammed z dobrze grających i co najważniejsze dużo zdobywając punktów został jedynie Westbrook do niego dołączył Oladipo grający w pierwszej piątce Magic.Trochę jestem zamurowany widząc skład Oklahomy a zwłaszcza tych co odeszli przecież Durant potrafił rzucić ponad 25 pkt niekiedy nawet ponad 30 ,Ibaka też coś kolo 20-25 pkt moim zdaniem to ogromna strata odejście tych trzech z tego dwóch kluczowych zawodników jeżeli chodzi o nba.Cóż mogę więcej napisać? ostatnio gdzieś usłyszałem zdanie na temat Thunder,że ich spotkania towarzyskie nie interesują liczy się nba i zdrowie zawodników.Nie twierdzę ,że ten mecz mogą przegrać,ale czasami może być słabszy dzień bo to przecież tylko sparing ,jak będzie przekonamy się około godziny 22:15, pozdrawiam ;)
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna kw ME U-21
Godzina; 19,30
Spotkanie ; San Marino - Hiszpania
Typ; San Marino HA +4,5
Kurs ; 2,74
Bukmacher ; Pinnacle
Analiza ;
Konczymy pomalu eliminacje do U-21. Pozostaly dwie kolejki. Zapewne Hiszpanie przyjada do Polski na ta impreze z pierwszego czy tez z drugiego miejsca. Dzis udaja sie na bardzo niewygodny teren do San Marino. Chlopaki z tego panstewka w 8 meczach zdobyli nawet bramke , ba zdobyli nawet punkt w Estonii , a ze przy tym nie stworzyli zadnej sytuacji bramkowej , nie oddali strzalu na bramke czy tez obok bramki , kto to bedzie pamietal. Na wlasnym terenie walcza z pasja , zazarcie stawiaja zasieki
Gruzja 0-3
Chorwacja 0-3
Estonia 1-2
Szwecja 0-2
W Hiszpani zagrali miesiac temu i bylo 0-6. Odrobili lekcje i dzisiaj na Serravalle bedzie srogi rewanz. Hiszpanie tez juz nie zyluja duzych wynikow. Chlopaki beda dzisiaj zwarci , zmobilizowani , zaangazowani , waleczni , to bedzie ciezka przeprawa Hiszpanow.
Nie sadze by im 5 wcisneli.
✅174
 
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
dyscyplina: Koszykówka, liga adriatycka
godzina : 20:00
spotkanie: KARPOS SOKOLI - IGOKEA
typ: KARPOS -4
stawka: 1,66
bukmacher: Bet365
Dzisiaj delikatnie bez szaleństw, bo koszykówka to zupełnie nie moja dziedzina. Tutaj idę przede wszystkim na atut własnego boiska, który gdzie jak gdzie, ale w koszykówce ma akurat bardzo duże znaczenie. W końcu ćwiczone do znudzenia rzuty na własnej hali, akcje rozgrywane z pamięci na własnym parkiecie - to wszystko procentuje gdy przychodzi zmierzyć się w grze o stawkę. Poza tym są po prostu takie drużyny, którym wyjazdy nie służą (patrz porażka Karpos w ostatniej kolejce), a są bardzo mocne u siebie (tutaj podpieram się danymi za zeszły sezon gdzie Karpos ograło u siebie na prawdę kilka mocnych teamów). Igokea też nie miała dobrego wejścia w sezon bo dostała z przeciętną drużyną różnicą aż 10 pkt (u siebie!!). Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć na temat obecnej formy obu drużyn bo mają za sobą dopiero jedną kolejkę rozgrywek, ale widząc jak zachowuje się kurs na gołe zwycięstwo gospodarzy (spadek ze 1,71 na 1,47) to śmiem twierdzić, że osoby, które lepiej się znają na rzeczy już postawiły na ten mecz, a może nawet wiedzą o czymś, do czego ja nie dotarłem. Powodzenia!
⛔100
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20.15
Spotkanie: Racing Ferrol - Celta Vigo
Typ: LB Over 2,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Krótko bo czas goni. Celta Vigo pokonała w ostatnim, bardzo ciężkim pojedynku Barcelonę 4-3. Dziś grają mecz towarzyski w którym za pewne zobaczymy wielu rezerwowych piłkarzy którzy na codzień nie mają szansy na grę w pierwszym składzie. Będzie to okazja to zaprezentowania się. Myślę że 3 braki w tym meczu powinny spokojnie wpaść.
✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom