>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
R 3

radek_suwalki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia- Pogoń
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Kochana Ekstrklasa wraca, Lechia podejmuje Pogon, jak kolega pisal wyzej bez Peszki i Paixao w ataku bedzie ciezko. Obie druzyny nie bede chcialy przegrac tego meczu , obie ekipy graja fajna pilke w ostatnim czasie i mysle ze obie beda zadowolone z tego wyniku. Lechia z oslabieniami pogon na trudnym terenie co =remis.Pogon 4 zwyciestwa w ostatnim czasie Lechia tez z ladna seria wiec mysle ze to kolejny powod dla ktorego statystyka bedzie ladnie podtrzymana, wiem ze troche opieram sie na intuicji ale naprawde nie potrafie sobie wyobrazic innego wyniku w tym meczu jak remis, Lechia wie ze bez dwoch czolowych graczy ktorzy ciagneli za uszy atak bedzie bardzo ciezko , mysle ze tu bedzie walka w srodku boiska co mialo podobne miejsce w meczu Arka-Lechia i Pogon-Ruch wiec o bramki mysle ze bedzie ciezko a jezeli juz to 1:1. Lechia u siebie bez remisu jeszcze takze mysle ze to bedzie dobra okazja. Pozdrawiam
✅230
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka- NBA
Godzina: 00:55
Spotkanie: Chicago Bulls - New York Knicks
Typ: Zwycięstwo: New York Knicks (łącznie dogrywka)
Kurs: 3.92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Sam nie rozumiem swojej decyzji ???? a tak poważnie nie wolno nigdy obstawiać na zasadzie lubi - nie lubi. Po mojemu Knicks to jedna z gorszych drużyn nba z potrzebą kompletnej przebudowy. Ich cała gra to indywidualne akcje takich herosów jak : Melo, Rosę, Jennigs i Lee. Żeby to było skuteczne a tam marnie z częstym trafianiem. To jest Polska Liga ! Zawodzi mnie kompletnie Porzingis a Noah to kompromitacja ! Czemu na nich stawiam tego sam nie wiem. Indywidualności muszą działać w końcu i dobry dzień rzutowy musi być. Mimo tego że są ciency to każdy tam wygra około 20 meczów w sezonie i dziś będą mieli blisko do tego celu. Przeciwnik ich to Chicago i to u nich miała być ceglarnia a jest inaczej. Wielkie nadzieje i zachwyt nad drużyną Bulls. Ostatni mecz przegrali z przeciętnym Bostonem który wygrał zespołowa gra i dobrym dniem. Dziś !icze na to w Knicks. W Bulls dziś będą decydować o wygranej czy przegranej nazwiska takie jak Rondo, Wadę i Butler. Reszta to drugi plan. No i jak się dobrze mecz ułoży tu może wygrać każdy duża ilością punktów. Rondo ani nie wyłączy z gry ani nie zdominuje w ataku. Butler z Melo podobnie no i gwiazdor z Knicks musi się o żywić w kocnu. Wade tu meczu nie przejmie a dużo pracy w obronie przed nim w dniu dzisiejszym. Jest to mecz z pod tekstami. Rose wraca do dawnej drużyny, do dawnej hali itp. Knicks może zaskoczyć w Madison Square Garden, a Bulls może dziś nie rozwinąć skrzydeł bo za dobrze to dotychczas wyglądało. Czas i pora na niemoc w ataku u miejscowych Bulls.
✅292
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
W 0

wolnymef

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle - Cardiff
Typ: over 2,5
Kurs: 1.79
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na własnym stadionie świetnie radzące sobie w tym sezonie Newcastle będzie podejmowało średniaka z końca tabeli Cardiff. Sroki pod wodzą Beniteza radzą sobie świetnie, pierwsze miejsce w tabeli i świetny bilans bramkowy 32:12 (mają najwięcej strzelonych bramek w lidze). Newcastle od 5 spotkań u siebie nie przegrało, a w 4 ostatnich strzelali minimum 3 bramki.
Newcastle - Preston 6:0
Newcastle - Ipswich 3:0
Newcastle - Brentford 3:1
Newcastle - Norwich 4:3
Cardiff walczy o punkty, także po ewentualnej stracie bramki będą musieli się otworzyć i walczyć przynajmniej o jeden punkt, co ofensywa srok będzie mogła wykorzystać.
Ode mnie dodam, że naprawdę warto zagrać ten typ. Pozdrawiam
✅79
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Torino - Cagliari
Typ: over 3.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 w Turynie zmierzą się ze sobą 8 i 9 drużyna włoskiej Serie A. Obydwie drużyny mają taką samą ilość punktów, po 11 kolejkach (16). Bilans bramkowy gości wynosi 22:15, natomiast przyjezdnych 19:24. Bardzo znaczące będą 3 punkty, ponieważ przybliży ich to do walki o miejsca w europejskich pucharach. Zarówno Torino, jak i Cagliari prezentują się ostatnio na prawdę przyzwoicie, a co najważniejsze strzelają bramki. Obie drużyny w 4 z 5 spotkaniach trafiały do siatki przynajmniej dwa razy! Torino jest faworytem tego spotkania, bo na Stadio Olimpico di Torino bardzo ciężko ich pokonać. Ostatni raz przegrali tam w maju tego roku z Napoli. Ostatnio poległa tam AS Roma czy Fiorentina, odpowiednio 3-1, 2-1. Blisko było zgarnięcia w Turynie kompletu punktów Lazio, ale w doliczonym czasie gry, gospodarze po rzucie karnym wyrwali im z gardła jeden punkcik (2-2). Cagliari ostatnio gra bardzo dobrze jak na swoje możliwości, przegrali z fantastycznie spisującą się Fiorentiną 3:5 oraz w Rzymie z Lazio 4-1, ale zgarnęli, np.: komplet punktów na San Siro, pokonując Inter 1-2. Myślę, że zobaczymy bardzo fajne widowisko w Turynie, w którym Torino z Cagliari będą wymieniać się ciosami na przemian. Nie będzie kalkulacji i jedni i drudzy chcą wygrać ten mecz. Myślę, że wygra Torino, ale będzie do tego potrzeba zostawić dużo zdrowia na boisku. Typuje wynik 3-1 dla gospodarzy.
Ostatnie 5 spotkań gospodarzy:
Torino 2-1 Fiorentina,
Palermo 1-4 Torino,
Torino 2-2 Lazio,
Inter 2-1 Torino,
Udinese 2-2 Torino.

Ostatnie 5 spotkań gości:
Cagliari 2-1 Crotone,
Inter 1-2 Cagliari,
Cagliari 3-5 Fiorentina,
Lazio 4-1 Cagliari,
Cagliari 2-1 Palermo.
Jak widać obie drużyny potrafią się odnaleźć pod bramką rywala więc typ over 3,5 wydaje się bardzo prawdopodobny.
Szczęścia dużo życzę w ten weekend, przyda się! Pomogłem, weszło? Kliknij dzięki.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea - Everton
Typ: Wygra Chelsea i over 2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Chelsea gra póki co nieźle. W tabeli 22 punkty i 4 miejsce, dzieli ich 1 pkt od lidera. 5 ostatnich meczy to 4 wygrane m.in. 4-0 z United, 3-0 z Leicester. Porażka przytrafiła się w meczu z West Ham w Pucharach. Everton nie wypada dużo gorzej, spisują się całkiem nieźle. Zajmują aktualnie 6 miejsce z dorobkiem 18 pkt. Lecz ostatnie 6 meczy to tragedia, 1 wygrana z West Ham, 3 porażki i 2 remisy.
U siebie zespół z Londynu jest bardzo dobry. Ostatnie 7 meczy to 6 W i tylko jedna porażka z Liverpoolem. Everton na wyjeździe ostatnio gorzej sobie radzi. Przegrali z Bournemouth 0-1, z Burnley 1-2 i zremisowali z City 1-1. Obie drużyny strzelają gole, Chelsea strzela ich sporo, Everton może nie dużo ale co mecz 1 bądź 2 bramki padają.
H2H - 3 ostatnie mecze 2 wygrane Evertonu i remis. U siebie Chelsea nigdy nie przegrała z Evertonem. Ostatnio zremisowała 3:3. Na tym terenie ewidentnie widać że trudno jest wygrać Evertonowi i myślę że w tym meczu też tak się nie stanie. Dodatkowo w drużynie Evertonu trochę kontuzji:

Baines L.
(Kontuzja uda)

Besic M.
(Kontuzja kolana)

Kone A.
(Kontuzja kolana)


McCarthy J.
(Kontuzja mięśnia)

Niasse O. B.
(Kontuzja)

Pennington M.
(Kontuzja mięśnia)
Chelsea jest w gazie i jak dla mnie tu wygra, ale padnie kilka goli, ja stawiam na 3-1 dla Chelsea. Kurs średni jak na ten typ, ale ja bym się go nie obawiał bo jest bardzo prawdopodobny, analiza jeszcze bardziej przekonuje.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz Nba
Godzina:00:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Charlotte Horse
Typ: Brooklyn
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza
Podoba mi się kurs na Brooklyn. Ostatnio świetny mecz z Detroit. Było na co patrzeć. Lopez świetny w ataku rzucał i wypadało wszystko. Po drugiej stronie przecenienia Hornets. ostatnio gdyby nie trzecia kwarta przegrali by że słabą Philladelphią. Najsłabszą w lidze. Nets może nie są faworytem ale dla mnie 50 na 50. Ja w to wchodzę.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico Madryt
Typ: Real Sociedad zdobędzie ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jakiś czas temu granie na gole drużyn, które grały z Atletico Madryt było nieopłacalne, ale teraz coś niedobrego zaczyna się dziać z obroną drużyny z Madrytu. W ostatnim meczu dali sobie strzelić dwa gole, a grali u siebie z Malagą. Wcześniej była porażka z Sevillą 0:1 oraz wysokie zwycięstwo z Granadą. Z Granadą wygrali różnicą sześciu goli, ale jedną bramkę stracili. Atletico Madryt dało sobie strzelić pierwszą bramkę w LM, a dokonał tego Rostov. Jak na tak dobrą obronę Atletico Madryt, to dużo tych bramek stracili w ostatnim czasie. Z Realem Sociedad mogą mieć duże kłopoty, bo Sociedad gra ostantio świetnie. Co najmniej dwa gole Real Sociedad strzelił w trzech ostatnich meczach LaLiga. Real Sociedad u siebie wygrał trzy ostatnie mecze: z Las Palmas 4:1, 1:0 z Betis, 3:0 z Alaves. Łatwo się tam nie gra i gospodarze mogą dwa razy trafić do bramki Atletico, skoro Maladze się udało.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka PlusLiga
Godzina:20:00
Spotkanie: GKS Katowice - ZAKSA
Typ: handi -2.5 seta ZAKSA
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza
Siema dziś ide po najmniejszej linii oporu ???? z Tsongą się wczoraj nie udało.
Zaczne od GKSu, beniaminek który do tej pory wygrał 3 mecze ze słabą bydgoszczą i jeszcze gorszymi jakimi są częstochowa i bielsko ???? Reszte mecze przegrali, ale poki co mieli tylko jednego miarodajnego rywala jakim jest Resovia i tam skonczyło się szybką przegraną w 3 setach, dziś nie będzie inaczej bo rywal jest jeszcze lepsze który do tej pory schodził z parkietu pokonany tylko raz ( mecz ze Skrą 1:3 ) ZAKSA już jednego nowicjusza z 1 ligi pokonała był nią Szczecin jutro nie może być inaczej, ZAKSA walczy o mistrza więc takich rywali musi bardzo szybko odprawiać z kwitkiem. Pewnie gdyby ten mecz odbywał się na boisku ZAKSY kurs na ten zakład nie przekroczył by 1.4 a tutaj mamy ponad 1.7 gdzie pewnie do jutra mogą być spadki.
Kadrowo dzieli ich przepaść w Katowicach cięzko o jakas gwiazde bądź indywidualnosc która moglaby pociagnac ich gre. ZAKSA naszpikowana jest &#39;&#39;gwiazdami&#39;&#39; i na każdej pozycjii mają lepszych rezerwowych niż Gospodarze swoich nominalnych zawodników.
Dodam że GKS w ciagu 8 dniu rozegrał 3 mecze w tym 2 gładko przegrane i jedna wygrana ze slabeuszem, wiec tutaj dochodzi zmeczenie, Argument jaki przemawia za GKSem to jedynie własna publika ale wydaję się ze w takich meczach to własnie może ich przytloczyc, gdzie na boisko beniaminka przyjedza MISTRZ POLSKI. W siatkówce walczy się o każdy punkt a w tym każdym punkcie przewaga będzie po stronie Kędzierzyna, i nie wydaje mi się żeby Katowice utrzymały równy poziom przez całego seta
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Wellington Phoenix - Newcastle Jets
Godzina: 07:35
Typ: kornery over 12,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj z samego rana polskiego czasu odbędzie się mecz 5 kolejki australijskiej Premier League. &quot;Czerwona latarnia&quot; ligi podejmuje u siebie Newcastle. Delikatnym faworytem według buków są gospodarze i są przesłanki ku temu. Otóż w Australii drużyna domowa ma mega handi z powodu długich podróży no i jakoś nie widzę piątej z rzędu porażki (każda passa się kończy). Jednak bardziej w tym meczu interesują mnie rzuty rożne. Do analizy jak zwykle dodaje statystyki bo przemawiają za typem:
Wellington:
Mel - Wel 11 - 8;
Wel - Syd 9 - 11;
Per - Wel 4 - 9;
Wel - Mel 7 - 8;
Pierwsze 4 mecze tego sezonu w wykonaniu Wellington obfitowały w mnóstwo kornerów. Średnia rogów w ich meczach to 16,75. W dużej mierze jest to spowodowane stylem gry Wellington.
Newcastle:
New - Syd 2 - 4;
WS - New 5 - 4;
New - Bri 4 - 8;
New - Ade 4 - 8;
Otóż tutaj jest trochę gorzej. Over podany przeze mnie nie padł ani razu ale i tak zaryzykuje w ten bet.
Zakładam wielką motywacje ze strony gospodarzy, którzy w końcu muszą ugrać jakieś punkty. Jak nie u siebie to gdzie. Uważam zobaczyć częste ataki ze strony Wellington z dużą nadzieją na kornery. Niestety całoroczny nie daje linii na rogi gospodarzy więc zaryzykuje over 12,5 w meczu. Pozdrawiam
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: SC Freiburg - VFL Wolfsburg
Typ: SC Freiburg
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo dobry kurs na drużyne gospodarzy więc warto sie pokusić. Freiburg jeszcze nie przegrał na swoim stadionie w tym sezonie, dodatkowo wszystkie 4 mecze wygrali zdobywajac 7 bramek tracac przy tym tylko dwie. Mecze bezpośrednie nie są na korzyść gospodarzy, jednak Wolfsburg jest w ogromnym dołku co wiecej trapią ich kontuzje i nie wygrali meczu na wyjeździe od 27 sierpnia. W dzisiejszym spotkaniu pod znakiem zapytania stoi występ pierwszego bramkarza Casteels&#39;a, na pewno zabraknie Draxlera, Vierinihy, Knoche oraz Bruno Henrique. W Drużynie gospodarzy wątpliwy jest występ obroncy Gulde.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Godzina: 20:30
Typ: Lechia
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza
Koledzy wcześniej podają zupełnie inne typy na to spotkanie, ale mnie to bardzo cieszy, bo akurat ten który chciałem zaproponować okazał się wolny. Mówiono już o nieobecności Flavio i Peszki, ale akurat w Lechii kadra jest bardzo szeroka i wyrównana. Sławek akurat jest w wybornej formie, ale niestety za kartki musi pauzować. Co do Kuświka to jego absencja nie jest jeszcze pewna. Dziwna panika przed meczem z przeciętną Pogonią. Przewidywana kadra Lechii na ten mecz niczym jakością nie odbiega od poprzednich spotkań:
bramkarze:
Vanja Milinković-Savić
Damian Podleśny
obrońcy:
Rafał Janicki
Mario Maloča
Joao Nunes
Paweł Stolarski
Jakub Wawrzyniak
Steven Vitoria
Grzegorz Wojtkowiak
pomocnicy:
Michał Chrapek
Miloś Krasić
Sebastian Mila
Lukáš Haraslín
Simeon Sławczew
Rafał Wolski
Piotr Wiśniewski
napastnicy:
Grzegorz Kuświk/Bartłomiej Pawłowski
Marco Paixao
Pogoń również będzie osłabiona, gdyż za kartki nie zagra Fojut i nie do końca wiadomo co z Murawskim, który ostatnio nie zagrał z powodu urazu. Wiadomo co ten zawodnik daje drużynie ze Szczecina. Ostatnia passa Pogoni musi budzić uznanie, ale Lechia u siebie to jednak drużyna zbyt mocna na ich możliwości.
⛔100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle United - Cardiff City
Typ: Over 1.5 gola w drugiej połowie
Kurs: 1.97
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Newcastle United to aktualny lider Championship z dorobkiem 34pkt. Oczywiście jest to drużyna, która idzie na awans i spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Nad drugą drużyna mają 3 pkt przewagi i dziś będą mieli okazję na odskoczenie gdyż Brighton &amp; Hove Albion(2 ekipa w tabeli) zagra swój mecz z Bristol(6 ekipa) i myślę, że jedyne co mogą tam ugrać to remis. Newcastle ma dobrą serię zwycięstw bo aż 6 meczy a ostatni podział pkt to z Aston Villa na wyjeździe. Dziś zagrają u siebie z Cardiff City. Ekipa która zajmuje 21 miejsce a więc miejsce zaraz nad strefą spadkową z 15 pkt. Jeżeli dziś przegrają a minimum jedna ekipa ze strefy spadkowej zgarnie 3 pkt to mogą zamienić się miejscami i spadną prawie na same dno tabeli. Trochę ciasno na dole- wygrywasz wskakujesz o kilka pozycji, remis nic nie daje a przegrana przybliża do strefy spadkowej. Oczywiście faworytem jest gospodarz- lecz ja stawiam na over 1.5 gola w drugiej połowie. Newcastle najlepsza ofensywa w lidze i druga defensywa -32/12. Cardiff to 3 ekipa ofensywna od końca i i 5 ekipa która traci najwięcej goli 13/23.
Jeżeli gospodarze szybko nie strzelą w pierwszej połowie to mój typ ma prawo powodzenia - gdyż będą musieli podkręcić tempo w drugiej połowie i wypunktować Cardiff. Oczywiście nie skreślam tu gości i również mogą odpowiedzieć tu trafieniem aby sprawić aby to spotkanie było ciekawsze.
⛔100
 
drumandbasser 4

drumandbasser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Godzina: 20:30
Typ: obie strzelą/ wygra 2
Kurs: 8,25
Bukmacher: Bwin
Analiza

Dołączam się do tego szalonego ( mam nadzieję ) meczu i jak już ryzykować to za wysoki kurs.. biorąc pod uwagę, że mecz będzie się odbywał w ramach polskiej ekstraklasy, to sądzę, że wszystko może się zdarzyć, i taki kurs biorę w ciemno. Obie drużyny na fali: Lechia u siebie w trzech ostatnich spotkaniach wygrała ale też straciła sporo goli: 2 - 1 z Lechem Poznań, 2 - 1 z Ruchem Chorzów oraz 3 - 2 z Piastem Gliwice - Potrafiła też u siebie przegrać 1:2 z Niecieczą... i dzisiaj liczę na podobną sytuację, tym bardziej, że w jakichkolwiek derbach, czy to pomorza czy gór - wszystko jest możliwe.. Pogoń potrafiła wygrać z Legią 3:2 oraz również pokonać w derbach morza Arkę Gdynia 0:3. Więcej nie ma co pisać bo to &#39;tylko&#39; sport i wszystko jest możliwe, to dlaczego nie próbować za wysoki kurs ? Ps. Polecam jeszcze na dzisiaj wygraną Stali Mielec.. ostatnio ograli Zagłębie Sosnowiec ???? - Powodzenia. :E
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów Kobiety
Spotkanie: RC Cannes - Brkco
Godzina: 20:40
Typ: Pierwszy set- handicap - punkty RC Cannes -8,5 handi
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza
Drugie spotkanie zawodniczek z Francji i Bośni i Hercegowiny. W pierwszym meczu francuska drużyna wygrała wyraźnie 3:0 (25-8, 25-21, 25-16). Jak widać wystawiony handikap został pokryty w dwóch setach. Granie pierwszego seta wydaje mi się bezpieczniejszym rozwiązaniem niż całościowy handikap punktowy na mecz, który ustawiony został na poziomie 26,5. Obawiam się bowiem, że w którymś z setów może dojść do rozprężenia francuskich zawodniczek. Jak zauważyłem w pierwszej kolejce kobiecej Ligi Mistrzów na 8 spotkań handikap 8,5 pkt nie zostałby pokryty jedynie w dwóch meczach. Jak widać kobiety lubią udowodnić swoją wyższość już na początku;-). Drużyna Cannes w lidze francuskiej wygrała dwa spotkania: z Paryżem i trudny wyjazd do St. Raphael. Bośniaczki od dwóch lat wygrywają swoją ligę, ale bądźmy szczerzy kto z nas kojarzy drużyny z tego kraju.
✅80
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ried - FC Admira Wacker Mödling
Typ: 1
Kurs: 1,99
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Na dzisiaj wybieram ten mecz z najwyższej klasy rozgrywkowej w Austrii. Spotkanie sąsiadów w ligowej tabeli

U siebie Ried ma bilans 3 zwycięstw, 1 remisu i 2 porażek, z kolei Admira na wyjazdach ma 2 zwycięstwa i 4 porażki. Po statystykach wychodzi na to, że najmniej prawdopodobny jest tutaj remis i albo wygrają gospodarze albo goście. Ja tutaj skłaniam się ku gospodarzom, bo u gości problemów kadrowych co nie miara. Po ich stronie nie zagrają dzisiaj obrońcy Cabrera (1 mecz rozegrany w tym sezonie) i Yavuz (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Toth (12 meczy rozegranych w tym sezonie), Grozurek (7 meczy rozegranych w tym sezonie, 2 gole na koncie), Ayyildiz (2 mecze rozegrane w tym sezonie), Maier (bez występu w tym sezonie), Roguljic (3 mecze rozegrane w tym sezonie) i Hautzinger (bez występu w tym sezonie), do tego niepewni występu są obrońca Strauss (8 meczy rozegranych w tym sezonie) i pomocnik Spiridonovic (6 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie), którzy nie wiadomo czy zagrają, dowiemy się dopiero przed samym meczem. U gospodarzy nie zagra pomocnik Walch (9 meczy rozegranych w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Schubert (2 mecze rozegrane w tym sezonie) a występ obrońcy Marcosa (6 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gola na koncie) stoi pod znakiem zapytania. Ja tutaj stawiam na gospodarzy. Zobaczymy jak to będzie, bo początek listopada ze swoimi typami mam tragiczny ale stawiam tutaj na Ried, chociaż sam jestem bez formy w dobieraniu typów więc ostrożnie tutaj proszę ;)
✅99
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico Madryt
Typ: over 2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Po wczorajszym udanym typie z dobrym zyskiem dziś ponownie uderzam w Ligę Hiszpańską. Na pierwszy ogień biorę mecz Sociedad z Atletico. Pomimo tego iż w dotychczasowych meczach obu ekip tylko w jednym meczu z marca tego roku padł over 2,5 gola ja biorę ten typ w ciemno. Atletico musi zagrać tak aby podczas niepowodzenia Barcelony w meczu z Sevillą co jest bardzo prawdopodobne wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. Do tej pory mecze gości wyglądały ciekawie
At. Mad… - Rostow 2:1
At. Mad… - Malaga 4:2
FC Sevi… - At. Mad… 1:0
Rostow - At. Mad… 0:1
At. Mad… - Granada 7:1
Nie borę pod uwagę meczu z Granadą bo to naprawę drużyna która przegrywa z każdym niezależnie czy gra u siebie czy na wyjeżdzie. Dwa mecze z ekipą Rostow były ciężkie i wynik został wymęczony. Nawet Malaga przysporzyła Atletico nerwów strzelając im dwie bramki chodż jak wiadomo Malaga pomimo miejsca w tabeli nie jest drużyną kiepską. Porażki z sevillą komentować nie trzeba -3pkt.
Zajrzyjmy teraz do ekipy gospodarzy, którzy z każdym meczem coraz bardziej mnie zachwycają :
Leganes - Real So… 0:2
Real So… - Alaves 3:0
At. Bil… - Real So… 3:2
Gijon - Real So… 2:1
Real So… - Real Be… 1:0
Jak widać wygrane są trzy i pomimo dwóch porażek pierwszej z Gijon - co w mojej ocenie było tylko fuksem gospodarzy, oraz drugiej na Bilbao, gra Sociedad wygląda coraz bardziej imponująco.
Bramki padną to na pewno, z trzema trafieniami raczej problemu nie bedzie a sam wynik moze okazać się niespodzianką ;)

Pomogłem ? wiesz co robić :grin:
⛔100
 
maarcin14 680,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Sunderland
Typ: 1
Kurs: @1.65
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Witam . Dziś 5.11 o godzinie 16 zostanie rozegrany mecz angielskiej Premier League , a zagrają ze sobą Bournemouth i Sunderland . W tabeli po 10 kolejkach gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują 10 miejsce notując 3 wygrane, 3 remisy i 4 porażki, bilans bramek 12:14 , natomiast goście zanotowali dwa remisy oraz osiem porażke nie odnosząc jeszcze zwycięstwa w tym sezonie . Bilans bramek 7:20 . Bournemouth u siebie grało 5 spotkań , wygrało 3 , 1 remis, 1 porażka , w bramkach 9:4 , a więc u siebie radzą sobie całkiem dobrze . Sunderland na wyjazdach zdobył tylko 1 punkt w 5 meczach, więc jest to słaby wynik . Wszystkie statystyki przemawiają, że to dziś gospodarze powinni odnieść zwycięstwo , tym bardziej , że po stronie Sunderlandu więcej zawodników nie zagra z powodu kontuzji. Liczę na 3 pkt Bournemouth. Powodzenia !
⛔100
 
digic 8

digic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Termalika Bruk-Bet Nieciecza - Korona Kielce
Typ: Termalika AH -2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
W drugim meczu 15 kolejki polskiej Lotto Ekstraklasy w Niecieczy miejscowa Termalika podejmnie przyjeznych z Kielc - Koronę, która po dobrym początku sezonu notuje obecnie delikatnie mówiąc spadek formy. Atmosfery w szatni niema dobrej, został zwolniony trener Wilman. Piłkarze nie potrafią wymienić kilku celnych podań. Wyniki wynikami ale sama gra i styl pozostawiąją dużo do życzenia. W ostatnich pięciu meczach strzelili zaledwie 4 goli tracąc aż 18. Ostatnie 6 meczów bez punktu nie zapowiada nic dobrego. W trzech meczach tracili po 4 bramki (Legią, Ruchem Chorzów, Górnikiem Łęczną) i nawet 6 bramek z Cracovią. Oczywiście każda passa się kiedyś kończy ale nie wierzę że nastapi to w tym meczu. Tarmalika natomiast bardzo wysoko w tabeli na 4 miejscu a takie mecze jak ten muszą wygrywać i przełamać serię dwóch porażek z Piastem Gliwice i Wisłą Kraków na wyjazdach. A sposobność do tego jest teraz bardzo dobra grając z taką drużyną jaką obecnie jest Korona i na własnym obiekcie.
⛔100
 
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Las Palmas-Eibar
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dwa trafne typy z rzędu to trzeba kontynuować dobrą passe. Dlaczego akurat na dzisiaj taki typ ? A to juz wyjaśniam. Las Palmas w tym sezonie bardzo dobrze gra a zwłaszcza u siebie jest z nimi bardzo ciężko wygrać a Eibar za dobrze nie gra na wyjazdach. Las Palmas nie wygrało już od 6 meczy więc wydaje mi sie ze dzisiaj pójdą na przełamanie i pokonają Eibar. Myślę ze kolejny typ z rzędu będzie trafny.
Powodzonka
✅100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina: 18;00
Spotkanie: Jagiellona - Piast
Typ: Jagiellonia wygra i obie strzelą
Kurs: 3.50
Buk: bet365
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie w którym spotyka się Jagiellonia, która w tym roku stoi przed wielką szansą kto wie czy nie nawet na mistrza kraju, a piastem, który po poprzednim świetnym sezonie w tym niezbyt sobie radzi. Już sam kurs na wygraną Jagi jest moim zdaniem bardzo dobry i wprost do dubelka z czymś innym, ale ja gram trochę ryzykowniej. Dlaczego wygrana jagielloni? Bo piast kiepsko sobie radzi na wyjeździe. Jaga nie jest super u siebie, lepiej radzi sobie na wyjeździe ale jeśli liczy na tytuł bądź utrzymanie się w pucharach to musi wygrywać u siebie coraz więcej a stać ich na to. Dlaczego BTTS? Jaga najlepsza ofensywa w lidze (stracili także najmniej bramek ale to nic). Piast to taka drużyna, która nawet jak przegrywa to i tak musi wbić tą bramkę przeciwnikowi. W ostatnich pięciu meczach piast zawsze z golem na koncie. Śr bramek Jagi 2,5 Piasta 2,7. Polecam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom