>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5 listopada 2010r. (piątek)

Status
Zamknięty.
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Cracovia Kraków - Wisła Kraków
Typ: X (handi Wisła -1) = jednobramkowe zwycięstwo Wisły
Kurs: 3,75
Buk: Expekt

Analiza
Mamy w pamięci niezwykle emocjonujące pojedynki z zeszłego roku, kiedy najpierw Cracovia sensacyjnie pokonała Wisłę przy Suchych Stawach, a w rewanżu po samobójczym golu w 90&#39; Mariusza Jopa Wisła straciła mistrzostwo, a Cracovia zyskała utrzymanie. Czy tym razem również możemy się spodziewać tak emocjonującego meczu?

Derby Krakowa! Już z góry stawia to niby mój typ w niekorzystnej sytuacji, bo przecież &quot;derby rządzą się swoimi prawami&quot;, ale tak na logikę, to co jest innego? Motywacja? Na pewno tak, ale z obu stron. Nagle zawodnicy dostają po +50 umiejętności? Nie wiem, w każdym razie dzisiaj nie zawaham się obstawić Wisły jako zwycięzcy 182. derbów Krakowa.

Zacznijmy od gospodarzy.
Fatalna sytuacja w tabeli &quot;Pasów&quot; to początek problemów. W drużynie nic nie idzie tak, jak zakładano przed sezonem. &quot;Wielkie&quot; wzmocnienia przedsezonowe okazały się niewypałem. W tej chwili Cracovia zajmuje ostatnie miejsce w lidze, ma 4 punkty w 11 spotkaniach i aż 6 punktów straty do przedostatniego Śląska. Bilans bramkowy 9-22 też jest fatalny... Nie da się ukryć, że w chwili obecnej tylko cud mógłby wyciągnąć Cracovię ze strefy spadkowej przed końcem rundy jesiennej.
Tak fatalna postawa drużyny spowodowała, że Zarząd Cracovii sięgnął po nowego trenera - Jurija Szałatowa. Były manager Polonii Bytom zaczął z grubej rury twierdząc, że wie, jak pokonać Wisłę. Dla mnie wydaje się to dość mocno naciągnięte, bo w zasadzie w tym sezonie przegrał już z Białą Gwiazdą (jako trener Polonii Bytom, 1-2). &quot;Przegrałem już z Wisłą i nie zamierzam z nią przegrać drugi raz w tym roku.&quot; - mówi Szałatow. Chcieć oczywiście zawsze można, jednak z takim brakiem potencjału, jaki panuje w Cracovii, na pewno będzie ciężko. Trener gospodarzy sam przyznał, że &#39;największej poprawy spodziewa się w determinacji.&#39; Według mnie sama chęć walki i determinacja, choć są ważne, nie wystarczą aby pokonać Wisłę. Potrzeba też troszeczkę umiejętności, tymczasem w składzie &quot;Pasów&quot; zabraknie największej gwiazdy ataku - Radosława Matusiaka - oraz podstawy obrony - Łukasza Mierzejewskiego. Do tego ze składy wypadł Mateusz Klich, czyli podstawowy pomocnik oraz najskuteczniejszy gracz - Mateusz Sacha. W obliczu takich osłabień zastanawiam się, kto ma pokonać Wisłę? Cabaj?
Naprawdę nie widzę takich atutów Cracovii, które pozwoliłyby na zwycięstwo, a nawet zdobycie dzisiaj jakichkolwiek punktów. Jedyny plus gospodarzy jest taki, że przewaga kibiców na stadionie przy Kałuży wyniesie 15 000:0, bowiem Wiślacy mają nałożoną karę stadionową po meczu w Poznaniu. Samo mówienie &quot;to derby, wszystko się może zdarzyć&quot; dla mnie nie odzwierciedla żadnej wartości. Cracovia, choć od końca 2008 roku należy raczej do ogona Ekstraklasy, tak słaba dawno nie była.

Co takiego ma w sobie Wisła?
Nie da się ukryć, że w tym sezonie nic szczególnego... Nie zachwyca, nie pokazuje swoich atutów, ale i tak Wisła ma zdecydowanie większy potencjał od swojego rywala zza miedzy. Na pewno niekorzystne informacje dotyczą kadry gości przed dzisiejszym meczem. Po tragicznym wypadku w Poznaniu okazało się, że Cleber musi zakończyć karierę... To ogromny cios dla Wisły. Poza składem znaleźli się także Rafał Boguski, Mateusz Kowalski, Wojciech Łobodziński i Milan Jovanicić. Na szczęście trener Maaskant ma ich spokojnie kim zastąpić, nie tracąc przy tym na wartości zespołu. Niepewny występu jest też Patryk Małecki, jednak sam mówi, że za wszelką cenę chce dzisiaj wystąpić w derbach. Miałem możliwość przeczytania wywiadu z Pawłem Brożkiem, który podkreślił, że wszyscy piłkarze są bardzo zdeterminowani do zwycięstwa i zmazania plamy po porażce z Lechem. No właśnie jeśli chodzi o wyniki, to nie da się ukryć, że Wisła, która miała walczyć o mistrzostwo, póki co daje ciała, jednak ja obiektywnie sądzę, że Biała Gwiazda podniesie się i powalczy jeszcze o najwyższe cele. Być może marsz w górę tabeli rozpocznie się właśnie od spotkania z lokalnym rywalem? Oby.

Bilans bezpośrednich spotkań zdecydowanie na korzyść Wisły: 7-6-1. Cracovia NIGDY nie wygrała derbów na własnym obiekcie.

Obaj trenerzy podkreślają, że grają tutaj o komplet punktów, co zapowiada otwartą i ciekawą grę.

182. derby Krakowa to pojedynek dwóch drużyn, które mają coś do udowodnienia i znajdują się w kiepskiej sytuacji. Według mnie wygra Wisłą, bo mimo wszystko posiada zdecydowanie lepszy zespół, bardziej wartościowych piłkarzy no i po prostu jest lepsza, co wynika nawet z tabeli.
✅ 275
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Nazwa Spotkania:ALBA VOLAN - GRAZ 99ERS Austria 1 Liga Hokej
Typ:2
Kurs:2.36
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Zadziwiająco wysokie kursy na Graz.Ostatnia drużyna w tabeli gra z szóstą.Do tej pory Alba wygrała u siebie 3 mecze i 5 przegrała.Graz zaś na wyjeździe zanotował 5 zwycięstw i 3 porażki.Na 10 meczów w tym kształcie Graz wygrał 7 a 3 przegrał i nie było żadnego remisu.Graz zanotował ostatnio 3 wygrane z rzędu w tym 2 wyjazdowe, Alba zaś 2 porażki i jedną wygraną wyjazdową. Na forach austriackich za wygraną gości jest 60 % użytkowników.
✅ 136
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Spotkanie: Triestina-Atalanta
Typ:2
Kurs:2.15
Buk:bwin
[/center]
Analiza:
Atalanta to drużyna, która bardzo poważnie myśli o powrocie do Serie A. Obecnie zajmują trzecią pozycje po kolejkach. Do drugiej w tabeli Sieny brakuje tylko 1pkt. Lecz do prowadzącej Novary juz 7 pkt. Myśle, że Atalanta myśląć poważnie o awansie nie może tracić punktów z dużo niżej notowanymi rywalami. Dzisiaj muszą koniecznie zdobyć punkty i zrehabilitować sie na wpadkę z Piacenza w 11 kolejce (porażka 2-3)
Z kolei Triestina jest na 17 miejscu w tabeli. Gra idzie im ostatnio fatalnie. 3 porażki z rzędu. 0 strzelonych bramek/ 9 straconych ( Triestina - Reggina 0-4, Varese - Triestina 4-0 oraz typowany powyżej mecz przez Diegoraya z Frosinone który zakończył sie wynikiem 1-0 )
Dzisiaj Triestina mam nadzieje nie zakończy fatalnej passy porażek. Fatalna ostatnio gra oraz dosyć poważne dzisiaj braki kadrowe na to nie wskazują:
Scurto - podstawowy obrońca 10/0
Sabato- obrońca 5/0
Matute- podstawowy pomocnik 10/0
Lunardini - pomocnik 3/1
Della Roca - napastnik 7/0
Atalanta dzisiaj jedynie bez podstawowego obrońcy Puluso 11/0
✅ 115
 
B 0

brygadier25

Użytkownik
Spotkanie: FC Ingolstadt 04 - Energie Cottbus
Typ:2
Kurs:2.30
Buk:Bah
Spotkanie 2.Bundesligi.17 w tabeli Ingolstadt podejmuje 5 Energie.
Moim zdaniem nie trudno tu wskazać faworyta tego spotkania.Energie mysle z aspiracjami na powrót do 1.Bundesligi jest napewno zespołem którem moze wywiesc z takiego terenu komplet pkt.W tym sezonie piłkarze z Cottbus w samych meczach wyjazdowych (bilans 2-0-2) zdobyli wiecej pkt. niz Ingolstadt we wszystkich meczach (bilans 1-1-8)
Cottbus pokazało ze potrafi wygrac na wyjezdzie pokonujac np. mocne Aachen.Tymczasem gospodarze nie potrafili ograc innego słabeusza Karsruher.
Jak Energie chce awansowac wyżej nie może tracić pkt. w takich meczach.bo jak nie z taką druzyna to z kim zdobywac punkty na wyjazdach???
✅ 130
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: Triestina - Atalanta
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,60
Bukmacher: Betfair
Analiza: W 13 kolejki Wloskiej Serii B na stadionie Nereo Rocco w Trietinie lokalnie Triestina Calcio podejmuje Atalanta Bergamo. Gospodarze tego spotkanie po 12 spotkan maja 12 punktow i zajmuja 18 spadkowa pozycja. Goscie sa na 3 lokata z 21 punktami i traca tylko jeden punkt do miejsce ktore daje bezposredni awans do serii A. Triestina w tym sezonie zdobywa puntkow przed wszystkim na wlasnym boisku gdzie ma bilans 2-3-1. Atalanta na wyjezdzie srednio sobie radzi gdzie ma bilans 2-1-3. Gospodarze od 3 spotkan nie zdobyli punktow i od 5 spotkan nie pokonali rywale, Atalanta przegrala swoje 2 ostanich spotkan na wyjedzie. Napewno oba zespole zagraja tak aby przerwac tych fatalnych serie. Moim zdaniem gospodarze sprubuje przelamac ta czarna passa i wykorzestac slaba dyspozycja goscie na wyjedzie zeby wrezcie zainkasowac komplet punktow. Atalanta chcac pozostac w czolowce sprubuje rownierz wykorzestac slaba dyspozycja pilkarze Triestine i wywalczyc dzis komplet punktow. Pilkarze Triestine od 3 spotkan nie zdolali pokonac bramkarza rywale. Dzis przeciwko druzyne ktora stracila 6 gole w 6 spotkan na wyjedzie bedzie okazja zeby przerwac ta kolejna fatalna seria. Uwazam ze w to spotkanie nie zabraknie emocji, determinacji i ostrej walki o dobry wynik co zaowocuje zdobycia kilku goli. Licze dzis na skutecznosc Doni, Tiribochi i Baretto z strony Atalante oraz na skutecznosc Godeas i Testine z strony Triestine. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie Triestina i Atalanta padnie wynik powyzej 3,5 goli.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Haase Robin vs Novak Djokovic
Typ: 1 set Haase
Kurs: 5,50
Buk: Bet365
Godzina rozpoczęcia: 16-00
Analiza:
Na kort centralny po spotkaniu Victora Troickiego z Richardem Gasquetem wyjdą Holender Haase oraz Serb Novak Djokovic. Popularny Djoko to obenie trójka światowego rankingu tenisistów. Turniej w Bazylei wygrał w ubiegłym roku, teraz równiez ma zamiar wygrac. W tym spotkaniu wydaje sie byc zdecydowanym faworytem choc ja bym nie przekreślał Holendra. We wczorajszym meczu Novak grał z Finem Jarko Nieminene, wygrał to spotkanie 2-0 (6-4, 7-6) choc nie obyło się bez problemow, Đoković w meczu z Nieminenem obronił cztery break pointy (warto dodac, ze wszystkie w pierwszym secie) Teoretycznie mogł przegrac tego pierwszego seta, ale wyszedł z mega opresji. W tym wczorajszym meczu Seb zaserwowal 7 asów oraz zdobył 37 z 45 punktów przy swoim pierwszym podaniu. Te wszystkie argymenty przemawiają za Serbem, Holender to średniej klasy zawodnik, wczoraj grał z drewniakiem Isnerem, dobrze, ze Amerykanin nie wygral tego meczu samymi asami, natomiast Robin zagral przyzwocie i wygrał 2-1. Holender to młdy zawodnik mający zaledwie 23 lata, grający oburęcznym backhandem, to gracz praworęczny. Na dotychczas jedno spotkanie pomiędzy tymi zawodnikami, przegral zdecydowanie Holender, ale proszę go nie stawiac na przegranej pozycji zwłaszcza w pierwszym czasami nieobliczalnym secie. Zalezy to wszystko od tego jak obaj zawodnicy wejdą w mecz-powodzenia
⛔ 100
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
05.11.2010r. godz.19.15
Spotkanie: Klagenfurt - Vienna [Hokej] Liga austriacka
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza: Zdecydowany lider ligi austriackiej w hokeju podejmuje u siebie 4 drużynę. Vienna na wyjazdach 2 wygrane i 6 porażek. Te dwie wygrane to pokonanie Sapa(najsłabszy zespół) oraz wymęczone zwyciestwo z osłabionym wówczas Linz 1:0. Vienna w przegranym meczu z Graz straciła swojego kapitana Benoit Gratton. Dodatkowo nie zagra etatowy obrońca Josi Reiner oraz bardzo ważny napastnik Cory Larose. Gospodarze tego pojedynku u siebie przegrali zaledwie jedno spotkanie po dogrywce z Graz, wygrywając 7. W ostatnim meczu tych drużyn Klagenfurt pokonał ich na wyjeździe. Myślę, że wygrają po raz kolejny raz z rzędu i podtrzymają dobrą passę.
✅ 100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Spotkanie: M.Lopez/D.Marrero-R.Bopanna/A.Qureshi
Typ:2
Kurs: 1,45
Buk: Tobet
Analiza: Bardzo zaskoczył mnie ten kurs bo nie słyszałem o tym 1 deblu. W dzisiejszy wieczór w Valencii dojdzie do spotkania pary gospodarzy M.Lopeza/D.Marrero z bardzo dobrze radzącym sobie ostatnimi czasy R.Bopanna/A.Quareshi. Oba deble w 1 rundzie męczyły się niemiłosiernie. Pierwszy debel pokonał po Super TB M.Granollers/I.Navarro (6:4/4:6/10:8) zaś Bopanna/Qureshi pokonali P.Cuevasa/J.Monaco (7:6/4:6/14:12). Myślę że Bopanna/Qureshi sobie poradzą sobie bez najmniejszego problemu
Powodzenia/Pozdrawiam/Poznaniak
⛔ 100
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Spotkanie: Trankwalder Admira - WAC St. Andra
Typ; 1(-1)
Kurs: 1.75
Buk:Bwin
Admira po niespodziewanym remisie w ubiegłym tygodniu, będzie dziś podejmować zespół z środka tabeli. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie; mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Admiry. Bramki padły w końcówce, gol na wage trzech punktów dopiero w 94 minucie, ale czytałem dość subiektywną :razz: relacje z tego meczu i wynika z tego że to sędzia był w roli głównej a nie piłkarze. Trankwalder strzelił cztery gole w tamtym meczu, ale dwa zostały nieuznane po konsultacji z sędzią liniowym. Nie mniej jednak to goście przeważali, oddali niemal dwa razy więcej strzałów na bramkę i częściej byli przy piłce. Z ciekawostek; ten mecze będzie sędziował Hirschbihler Bernd, który jest bardzo szczęśliwy dla gospodarzy, bo wszystkie sędziowane przez niego mecze, Admira wygrała. Po za tym Admira nie traciła w tym sezonie punktów dwa razy z rzędu. Po porażce lub remisie tydzień później wygrywali wysoko i pewnie. Kurs na zwykłą jedynkę jest słaby, ale mysle że warto pokombinować z handicapem.;)
✅ 75
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Paris-Le Mans
typ; -10 pkt Le Mans
3.60
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu 5 kolejki francuskiej ekstraklasy koszykowki mezczyzn Paris na wlasnym parkiecie podejmie druzyne Le Mans . Koszykarze PAris po 4 kolejkach , maja na swoim koncie 3 zwyciestwa i jedno porazke . Le mans natomiast dwie wygrane i dwie porazki .
Paryzanie jednak grali ze slabszymi przeciwnikami , z Lyonem ktory w tym sezonie totalnie zawodzi, czy z Poitiers. Le mans gralo dwa spotkania na wyjezdzie i oba wygralo , widac , ze lepiej czuja sie na wyjazdach gdyz dwa spotkania jako gospodarze przegrali.
Wygrywali wysoko bo:
23/10-10 Francja Pro A, Mężczyźni Strasbourg vs. Le Mans 59:80
15/10-10 Francja Pro A, Mężczyźni Pau Orthez vs. Le Mans 68:87
Personalnie druzyne Le mans wydaje sie byc druzyna silniejsza. Rowniez historia spotkan
w PAryzu miedzy obiema druzynami wyraznie jest lepsza dla Le Mans .
21/05-10 France Pro A Playoffs, Mężczyźni Levallois vs. Le Mans 70:80
07/11-09 Francja Pro A, Mężczyźni Levallois vs. Le Mans 61:75
26/04-08 Francja Pro A, Mężczyźni Levallois vs. Le Mans 72:72
79:83 (OT)
11/11-06 Francja Pro A, Mężczyźni Levallois vs. Le Mans 60:64
12/04-06 Francja Pro A, Mężczyźni Levallois vs. Le Mans 74:73
Mysle , ze dzis bedzie podobnie jak w wiekszosci spotkan pomiedzy obiema druzynami. Le mans powinno wygrac to spotkanie.
⛔ 100
 
M 0

madnes13

Użytkownik
Spotkanie: FC Schalke 04 - FC St. Pauli
Typ: 2
Kurs: 4.90
Buk: Bwin
Analiza:
Dzisiaj i 20:30 rozpocznie się mecz 11-tej kolejki bundesligi pomiędzy Schalke 04 a St. Pauli. Schalke 04 w tabeli zajmuje 17 miejsce ma na koncie 6 punktów, 10 bramek strzelonych i 17 straconych, jest to miejsce spadkowe, natomiast drużyna St. Pauli ulokowała się na 13 pozycji, 13 punktów, 12 strzelonych i 15 straconych. Drużyna Schalke u siebie rozegrała 5 meczy (2 remisy i 3 porażki, 6 bramek strzelonych i 10 straconych), a St.Pauli na wyjeździe również 5 meczy (3 wygrane oraz 2 porażki, 6 bramek strzelonych i 5 straconych). St.Pauli na wyjeździe nie gra źle, patrząc na statystyki Schalke u siebie można powiedzieć, że w tym meczu to St.Pauli jest liderem. Mam nadzieję, że St.Pauli wygra i stąd też mój typ.
Mecze pomiędzy tymi drużynami:
10/01/2010 Club Friendly Games FC St. Pauli - FC Schalke 04 2:0
09/02/2002 Bundesliga FC Schalke 04 - FC St. Pauli 4:0
08/09/2001 Bundesliga FC St. Pauli - FC Schalke 04 0:2
28/02/1997 Bundesliga FC Schalke 04 - FC St. Pauli 0:0
23/08/1996 Bundesliga FC St. Pauli - FC Schalke 04 4:4
26/04/1996 Bundesliga FC St. Pauli - FC Schalke 04 2:0
11/11/1995 Bundesliga FC Schalke 04 - FC St. Pauli 2:0
St.Pauli wygrało 2 spotkania, Schalke wygrało 3 spotkania a 2 spotkaniach drużyny podzieliły się punktami.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Reims - Angers
x
3.20
Pinnaclesports
Niezwykle interesująco zapowiada się spotkanie w ramach 14 kolejki drugiej ligi francuskiej. Spotkają się Reims ( 18 zespół w ligowej tabeli ) i Angers (11 pozycja w lidze ).
Gospodarze do tej pory nie zachwycają. Na inaugurację rozgrywek zaliczyli 3 remisy z rzędu. Potem przyszły 3 porażki i dopiero w 7 kolejce odnieśli 1 zwycięstwo. Reasumując ich bilans to: 2-5-6 (W-D-L). W bramkach: 13 -18.
Goście to od kilku lat średniak 2 ligi. W tym sezonie jest podobnie. Początek mieli bardzo dobry. 2 zwycięstwa i 2 remisy. Potem jednak przyszła kolej na... 2 porażki. Ogólnie jest to drużyna która mało zdobywa i mało traci bramek. Jak większość zespołów w 2 lidze francuskiej zalicza sporo underów 2,5. W tym sezonie już 9 na 13 meczy. Ogólny bilans meczy Angers to: 4-5-4 (W-D-L).
Obydwie drużyny sporo remisują. Angers gdy gra na wyjazdach stara się ugrać choć 1 punkt. Reims w średniej formie i trudno będzie im pokonać defensywę gości. Remis bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Spotkanie: Hjorring-Hobro
Typ:1
Kurs:1.75
Buk: Expekt
Witam. To mój pierwszy typ,wiec proszę o wyrozumiałość. Spotkanie duńskiej pierwszej ligi pomiędzy dwiema drużynami środka tabeli. Druzyna gospodarzy większość punktów zdobyła u siebie,jest to druzyna własnego boiska,nie przegrali u siebie zadnego spotkania w tym sezonie i myslę że drużyna gości nie jest w stanie przerwac dzisiaj ich dobrej passy.
⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Kometa Brno - Sparta Praga godz. 18.00
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: PinnacleSports

Dzisiaj mam do zaoferowania mecz z Czeskiej Ligi. Nie pamiętam kiedy ostatnio typowałem hokeja no ale może czasem warto powrócić do tego. Stawiam tutaj na wygraną zespołu z Brna ponieważ tabela pokazuje że jest to mocniejszy zespół a dodatkowo gra u siebie, co oznacza doping własnej publiczności. Kometa zajmuje wysoką 6 pozycje na 14 drużyn i ma tyle punktów co 5 i 4 zespół, czyli przy wygranej mogą awansować aż o 2 lokaty, jak widać motywacja jest duża. Dodatkowo Kometa grała 2 mecze ze Spartą w 2009 r i 2 przegrała a teraz mają świetną okazję do zrewanżowania się. Sparta radzi sobie znacznie gorzej bo są na przedostatnim miejscu w tabeli czyli na 13 pozycji a ostatni mecz przegrali 3-0 u siebie więc trzeba założyć że morale w tym zespole będą dodatkowo niższe.
✅ 105
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Dresdner Eislöwen - EV Ravensburg
Typ: Over 5.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Gamebookers
Dzisiaj w najwyższych ligach dość słaby wybór, więc zawędrowałem, aż do drugiej Bundesligi. O godzinie 20:00 w Dreźnie rozegrany zostanie mecz na szczycie na zapleczu DEL ligi. Zmierzą się w nim miejscowe Lwy Lodowe z EV Ravensburg. Drużyna gospodarzy to obecnie drugi zespół ligi, zaś goście to trzecia drużyna w ligowej tabeli. Różnica między oboma drużynami wynosi zaledwie jeden punkt, także zwycięzca będzie miał okazję cieszyć się drugim miejscem. Ze wszystkich dostępnych zakładów na ten mecz wybrałem dzisiaj over 5.5 bramki. Typ jak najbardziej wart gry patrząc na to co obie drużyny prezentują w tym sezonie. Ekipa z Drezna ma na koncie 48 strzelonych bramek co jest trzecim wynikiem w lidze. Zaś drużyna z Ravensburga jest obecnie liderem pod względem strzelonych bramek z 54 trafieniami na koncie. Obie drużyny też dość sporo tracą, bo odpowiednio 41 i 39 bramek. Daleko im więc do liderów Schwenninger Wild Wings, którzy w tym sezonie stracili jak na razie tylko 24 bramki. W fenomenalnej formie na początku sezonu jest Sami Kaartinen. Ten 31 letni prawoskrzydłowy zdobył w tym sezonie już 32 punkty! A przypomnę, że za nami jest dopiero 13 kolejek! 15 bramek i 17 asyst budzi respekt u każdego rywala. Z resztą nie tylko on gra bardzo dobrze w tym sezonie. Podobną formą dysponują m.in Kanadyjczyk Patrick Jarrett (3G + 23A) czy Jan Zurek (13G + 9A). W drużynie gości, aż tak fenomenalnych strzelców nie ma, ale zespół ten charakteryzuje gra zespołowa, która przynosi znakomite efekty. Do najlepszych zawodników Tower Stars należy zaliczyć Petera Boona (10G + 8A), Alexa Leavitta (7G + 15A) oraz Bena Thomsona (7G + 10A). Obie drużyny dysponują naprawdę mocną kadrą i bardzo dobrze usposobionymi ofensywnie zawodnikami. W czterech ostatnich meczach rozegranych w Dreźnie pomiędzy tymi zespołami, aż w trzech padał over 5.5 bramki, więc należy być dobrej myśli. Kurs jeszcze naprawdę na przyzwoitym poziomie, więc polecam to spotkanie.
P.S: Post wyżej do usunięcia, bo źle przepisałem zawodników gości.
⛔ 100
 
S 0

samnisty

Użytkownik
Spotkanie: EC VSV - HK Acroni Jesenice
Typ: Więcej niż 5,5 gola
Kurs: 1.60
Buk: bwin

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19:15 odbedzie sie mecz Ligi austryjackiej w hokeja EC VSV - HK Acroni Jesenice.Faworytem tego meczu jest zespol VSV zajmujac drugie miejsce w lidze z dorobkiem 24 pkt z tego u siebie maja 12pkt i bilans 6 zwyciestw i 2 porazki a natomiast zespol Jesenice sa obecnie na 6 miejscu w tabeli z dorobkiem 16pkt z tego na wyjedzie maja zaledwie 6pkt majac na koncie 2 zwysiestwa i az 6 porazek.Ja natomiast dalem typ ze bedzie wiecej niz 5.5 gola w tym meczu zespol VSV ma strzelone 69 bramek najwiecej z ligi i mysle ze powinni przekroczyc ten pulap.Nizej statystyki obu zespolow:

Fehervar vs. Villach W - 1:4
Villach vs. Klagenfurt L - 2:3
Olimpija Ljubljana vs. Villach W - 2:5
Villach vs. Salzburg L - 2:3
Graz 99ers vs. Villach W - 3:4
Villach vs. M. Zagreb W - 7:1

Jesenice vs. Fehervar L - 3:4
Jesenice vs. Graz 99ers L - 4:5
M. Zagreb vs. Jesenice L - 3:0
Jesenice vs. Capitals W - 4:2
Salzburg vs. Jesenice L - 8:1
✅ 60
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Spotkanie: Reggina - Calcio Portogruaro Summaga
Typ: H(0:1) 1
Kurs: 2,28
Bukmacher: Unibet
ANALIZA:
Reggina zajmuje obecnie czwarte miejsce z bardzo dobrym bilansem na własnym obiekcie, gdzie na 6 meczów wygrali czterokrotnie i zremisowali dwa razy. Ich bilans bramkowy również prezentuje się bardzo dobrze, ponieważ zdobyli 10 bramek, a stracili zaledwie 2. Ich przeciwnik zajmuje 17 miejsce w Serie B. Na wyjazdach spisuje się fatalnie. Na 6 meczów tylko jeden remis i 5 porażek. Do tego strzelili tylko 3 gole, a stracili 11. Reggina w tym sezonie będzie walczyła o awans, a ich przeciwnik o utrzymanie. Uważam, że powinni sobie poradzić z przyjezdną drużyną i wygrać przynajmniej dwoma bramkami.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia Kraków - Wisła Kraków
Typ: Wisła strzeli over 2.5 gola
Kurs: 5.50
Buk: Bet365
Analiza: Kraków... miasto odwiecznych rywali, którym przyjdzie się zmierzyć dzisiaj w 182 derbach. Cracovia Kraków będzie walczyć z Wisłą Kraków.
Obie drużyny zawodzą nie wątpliwie, ale to goście jeśli chodzi o Tabelę są w korzystnej sytuacji. A co jeśli chodzi o gospodarzy? Gospodarze? Ci są w bardzo cięzkiej sytuacji... po 11 kolejkach Polskiej Ekstraklasy mają zaledwie 4 punkty, ich bilans? (1-1-9) niczym trupa...
Derby Krakowa i nie tylko rządzą się swoimi prawami, jednak nie dziś. Dziś, Wisła, która dostała niezłe manto w poznaniu, muszą a nawet powinni zrehabilitować się swoim kibicom. W jaki sposób ? A no nic tak nie cieszy jak wysokie zwycięstwo z Cracovią i do tego na &quot;wyjeździe&quot;.
Nie wątpliwie jest ku temu okazja... słaba Cracovia, która dostaje baty od wszystkich, dziś także dostanie od Wisły. Wisła na pewno ma lepszy skład, nieco nie zgrany, ale mocny. Jeśli nie przebudzą się teraz to kiedy? Na pewno okazja jest bardzo dobra.!
⛔ 100
 
dzeeekson 0

dzeeekson

Użytkownik
Spotkanie: Erzgebirge Aue - Fortuna Dusseldorf
2010-11-05 18:00, 2. Bundesliga, Niemcy
Typ: Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie dwóch goli? (tak)
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Dziś o godzinie 18.00 dojdzie do spotkania w 2 Bundeslidze pomiędzy ekipami zajmującymi odpowiednio 2 i 15 miejsce w tabeli.Oba zespoły w 3 ostatnich meczach zanotowały po 2 zwycięstwa dlatego mozna oczekiwac wyrownanego meczu dzisiejszego wieczoru.Moim zdaniem jednak czeka nas ciekawe widowisko ponieważ gospodarze poparci atutami takimi jak własne boisko i doping zywiolowej publicznosci beda uskrzydleni będą chcieli odnieść okazale zwycięstwo.Mój typ wybrałem analizując statystyki i mecze Erzgebirge Aue z drużynami z dołu tabeli większość tych spotkań kończyło się dwubramkowym zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy miejmy nadzieje ze tak będzie i dziś.Udanych typów.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
slaanesh 0

slaanesh

Użytkownik
FC Gueugnon - Paris 05.11.10 godz. 20:00
Typ: FC Gueugnon (DNB)
Kurs: 2,25
Bukmacher: BET365

W ostatnich dwóch sezonach wygrywali gospodarze. Wygląda to na 3za3 jednak czy tak będzie przekonamy się w tym spotkaniu. Gospodarze grają słabo seria porażek, w ostatnim spotkaniu zremisowali z sąsiadującą drużyną Colmar 0-0. Czas na lekkie przełamanie. Drużyna z Paryża nie strzela wiele goli średnio 1 na spotkanie. Daję typ bez remisu na wszelki wypadek ???? .
Fri 21/05/10 NAT Paris 2 - 0 FC Gueugnon
Fri 07/08/09 NAT FC Gueugnon 2 - 0 Paris
Fri 20/03/09 NAT FC Gueugnon 3 - 1 Paris
Sat 04/10/08 NAT Paris 2 - 1 FC Gueugnon
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom