>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.01.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Austria
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bolzano - Fehervar
Typ: x
Kurs: 4,3
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś kolejne mecze w EBEL a spotykają się dwie drużyny które grały mecze wczoraj. Drużyny które rywalizują bezpośrednio o PO obecnie dokładnie środek tabeli. Cóż goście mogą mieć trudniej muszą jeszcze dojechać na lód gospodarzy a przegrana -1-4 z Dornbirnem humorów im nie poprawiła . Ale gospodarze wczoraj również trochę mieli pod górę po remisie 4-4 ze Znojmo grali dogrywkę i karne, które wygrali.
Dlaczego remis ? Spodziewam się równie zaciętego pojedynku jak wczoraj, liczy sie każdy punkt dla obydwu drużyn jeśli liczą na PO . To ostatni pojedynek sezonu , a do tej pory goście wygrali 4-3,3-2, a własnie na lodzie Bolzano padł remis 3-3. Gospodarze w lepszej formie w 5 meczach 2 wygrane, 2 wygrane po regulaminowym czasie, 1 porażka w dogrywce. Goście 3 przegrane , 2 wygrane z tym że pokonali obecnego lidera Salzburg u siebie 4-1. Obie drużyny o zbliżonym potencjale co widać w tabeli , nie wiele odstają nawet w bilansie bramkowym bo kompensując bramki zdobyte/stracone, goście +3, gospodarze też dodatni bilans +5. Tak jak pisałem spodziewam się zaciętego pojedynku , z sporą szansą na remis przy podobnych możliwościach obu drużyn. Typ o sporym ryzyku , ale przy takich spotkaniach i ostatniej historii pojedynków tych drużyn - prawdopodobny. Może tutaj paść poprostu każdy wynik .
⛔100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Piłka nożna / Włochy Serie A /
Godz. 12:30
Spotkanie - Udinese : Roma
Typ - Antonio Di Natale strzeli gola
Kurs - 3.25
Buk - Betsson
W pierwszym dzisiejszym pojedynku 17 kolejki Serie A spotykają się Udinese z Romą i liczę na dobre widowisko oczywiście z bramkami , z początku myślałem oczywiście o kartce czerwonej jednak ostatecznie dziś z niej rezygnuję i stawiam na bramkę zdobytą przez Antonio Di Natale no ale po kolei , Udinese nie gra w tym sezonie jakoś rewelacyjnie bo np. na ostatnie 10 pojedynków zaledwie dwa zwycięstwa chociaż początek sezonu w ich wykonaniu rewelacyjny bo w 5 meczach 4 zwycięstwa jeżeli zaś popatrzymy na gole to tutaj też nie jest wybitnie bo chłopaki zdobyli zaledwie 20 bramek i tu rozłożę to na czynniki pierwsze i tak z 20 goli do tej pory strzelonych 14 zdobyli w meczach u siebie no i najważniejsza informacja to że 8 z tych 20 bramek zdobył Antonio Di Natale a w sumie w tym sezonie zdobył 12 bramek bo jeszcze 4 dołożył w meczach Coppa Italia tak więc widać że jest w formie no i jeszcze coś ciekawego to to że mecze z Romą działają na niego jak przysłowiowa płachta na byka a najlepiej o tym świadczy mecz w sezonie 2012/13 kiedy Udinese grało na Romie i wygrali 3:2 wtedy Di Natale zdobył dwie bramki a ogólnie to przeciwko Romie strzelał już sporo goli , ostatni jego gol miał miejsce w przed ostatniej kolejce kiedy Udinese podejmowało u siebie Veronę i chociaż Udinese przegrało 1:2 to pierwszą bramkę w spotkaniu strzelił właśnie Antonio Di Natale tak więc liczę że dziś także zrobi wszystko aby pokonać De Sanctia i dopisze gola do tej dobrej statystyki !
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy, Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Udinese Calcio – AS Roma
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Podopieczni Rudiego Garcii nie mogą być w pełni zadowoleni z końcówki ubiegłego roku. Przede wszystkim odpadli z rozgrywek Ligi Mistrzów, ale też nie potrafili wykorzystać potknięć lidera rozgrywek Serie A Juventusu, który remisował z Sampdorią i Fiorentini. Roma bowiem w ostatnich kolejkach również dzieliła się punktami z Sassuolo i Milanem i tym samym strata do Staraj Damy wciąż wynosi 3 punkty.
Dziś Roma ma okazję chociaż na kilka godzin zrównać się punktami z Juventusem, warunek jest jednak jeden trzeba pokonać Udniese na na Stadio Friuli.
Wydaje się, że Roma ma szansę aby tego dokonać. Przede wszystkim zespół Giallorossich nieźle radził sobie w przeszłości na Stadio Friuli, otóż z 10 ostatnich meczach ligowych na tym obiekcie Roma wygrała 5 razy, 2 razy mieliśmy remis i 3 razy wygrała ekipa Zebrettich. Ponadto warto zauważyć, że w ostatnich kolejkach 2014 roku Udinese nie radziło sobie najlepiej. Owszem potrafili wygrać na wyjeździe z Interem (1-2) ale było to jedyne zwycięstwo w lidze w 8 ostatnich meczach ligowych (1 zwycięstwo, 3 remisy i 4 porażki).
Warto również dodać, że sytuacja kadrowa w ekipie Romy nieco się poprawiła w stosunku do ostatniego meczu z Milanem, otóż wracają do kadry Pjanic i Astori (byli zawieszeni) a także Skorupski i Yanga-Mbiwa (ostatnio kontuzjowani). Co prawda wciąż kontuzjowani są Balzaretti, Castan (1/0) i Ucan (1/0), poza kadrą są również Gervinho (14/2), Keita (14/1) i Sanabria – dwaj pierwsi wyjechali już na Puchar Narodów Afryki. Jednak wydaje się, że to trener gości ma większe zmartwienia kadrowe przed tym meczem. Andrea Stramaccioni nie może skorzystać z usług Muriela (11/0) a także zawieszonych Heurtauxa (16/1) i Pinziego (8/0), poza kadrą są również Wagu (1/0), Badu (14/0), Ewangelista (3/0) i Zapata (1/0).
Osobiście uważam, że Roma w tym meczu jest faworytem i jeżeli wciąż chce liczyć się w walce o tytuł mistrza to takie spotkaniu powinien wygrać. Tym bardziej, że jak już wspomniałem Udinese końcówkę poprzedniego roku miała naprawdę bardzo słaby, natomiast Roma mimo, że też nie zachwycała to jednak poniżej pewnego poziomu nie schodziła.
Warto na koniec dodać, że Roma w tym sezonie w meczach wyjazdowych zdobyła 13 punktów (4 zwycięstwa, remis i 3 porażki) – dwa ostatnie mecze wyjazdowe to zwycięstwa z Atalantą 2-1 i Genuą 1-0. Udinese natomiast u siebie zdobyło 14 punktów (4 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki) ale ostatnie mecze u siebie to remis z Chievo i porażka Veroną (wcześniej była jeszcze porażka z Genuą). Myślę, że Roma jest tutaj faworytem i powinni ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść.
✅85
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Juventus - Inter
Typ:
Juventus -1
Kurs:
1.65
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam. Dzisiejsze w/w spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Juventus podejmuje u siebie Inter Mediolan. Juventus na 7 meczy u siebie przegrał tylko 6, dodatkowo u siebie jest niepokonany od 35 meczów. Inter na wyjeździe wygrał tylko 2 z 8 rozegranych meczy. Stara Dama u siebie średnio na mecz strzela 3 bramki przy czym traci tylko średnio 0,5. Juventus czuje też na plecach oddech Romy, która traci do Juve zaledwie 3 punkty a dzisiaj może podzielić się punktami z Udenise, dlatego jest to doskonała okazja dla Starej Damy by uciec obecnemu v-ce liderowi Serie - A.
⛔
100

 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy serie A
Spotkanie: Udinese - Roma
Typ: Roma zdobęddzie wiecej rzutów rożnych
Kurs: 1.61
Godz: 12:30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na drugie spotkanie noworocznej Serie A. Wczoraj typ ładnie wszedł mam nadzieje że dzisiaj będzie podobnie. Roma to drugi zespół serie A i są w pogoni za Juventusem grają dzisiaj z Udinese jest to zespól cięzki do ogrania na własnym boisku a Romie z pewnością będzie zależało tylko na trzech punktach więc powinni atakować tym samym zdobywać sporo rzutow rożnych. Udinese u siebie w dwóch ostatnich meczach miało mniej rożnych od rywala a jeżeli zespół taki jak Verona jest w stanie nabic więcej rożnych od Udinese to dlaczego miałoby sie to nie udać Romie która jest zespołem zdecydowanie bardziej stabilnym i lepszym. Obie ekipy będą miały swoje absencje w zespole. W ostatnim spoktaniu po między tymi ekipami To Roma zdobywa więcej stałych fragmentów gry jakimi są rzuty rożne
⛔100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 16:30
Spotkanie: Bischofshofen HS140
Typ: Hayboeck wygra
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Austriak w tym sezonie jest w niezwykle równej dyspozycji. Od poczatku sezonu nie wypadł z dziesiątki, co w dzisiejszych skokach jest wyczynem godnym podziwu. Moim zdaniem jego forma i pewność siebie ciągle rośnie.
Hayboeck jeszcze nie wygrał konkursu Pucharu Świata w swojej karierze, mimo że w tym sezonie na to zanosiło się już kilka razy. Jednak uważam, że może tego dokonać tutaj w Bischofshofen, na swojej ulubionej skoczni. We wczorajszych próbach treningowych i kwalifikacyjnych wypadł fenomenalnie bedąc dwukrotnie najlepszym, mimo że kilku bezpośrednich rywali miało lepsze warunki.
O ile nie będzie loteryjnych warunków (a ma być bezwietrznie) to Hayboeck powinien dzisiaj wygrać. Jedyne czego się obawiam to przeskoczenia skoczni i jakiejś podpórki(jak to zrobił w Insbrucku), co może skutkować niskimi notami i utratą szans na zwycięstwo w konkursie.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Genoa vs Atalanta
Typ: Atalanta strzeli gola przed 78:00 minuta meczu
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Gram ostatnio raz tych......nieudolnych w ofensywie..
Obie druzyny w tabeli sa na odmiennych pozycjach.
Genoa zajmuje wysokie 6 miejsce i traci tylko 4 punkty do 3 w tabeli Lazio Rzym,majac mecz rozegrany mniej.
Ugrali 26 punktow,bilans przed wlasna publicznoscia wyglada nastepujaco - 3-2-3,w bramkach - 6:6.
W ostatnich meczach mierzyli sie z dobrymi ekipami,nie wliczajac Ceseny.
Ich wyniki to remis 1:1 z Palermo,wygrana z Milanem 1:0,porazka z Roma 0:1 i w ostatniej kolejce porazka z Torino 1:2.

Atalanta to druzyna uboga na wyjazdach..
Do tej pory wygrali tylko jeden mecz,zremisowali 3 i przegrali 4,bilans bramkowy piorunujacy 2:9......
W meczach wyjazdowych tylko z Cagliari udalo sie trafic do siatki...od tamtej historycznej chwili nie udalo sie pokonac bramkarza rywali w 7 nastepnych meczach..
Ostatnio gralem ich na przelamanie z Lazio,ale to bylo jednak nieporozumienie patrzac na gre Lazio u siebie i typ polegl z kretesem..
Nie liczac meczu z Lazio to cos jednak ostatnio ruszylo w tej druzynie,nie mowie o meczach wyjazdowych ale np.w dwoch ostatnich meczach u siebie Atalanta strzelila 6 bramek,wiec moze dzisiaj przeloza w koncu cos na boiska rywali.
W ostatniej kolejce zremisowali z Palermo po szalonym meczu 3:3.

Historia spotkan obiecujaca,duzo remisow pada miedzy tymi ekipami a co najwazniejsze - Genoa grajac u siebie z Atalanta w ostatnich 10 meczach tylko raz zachowala czyste konto..
Mysle,ze bardzo dobry typ i kurs rowniez.
Wazne jest jeszcze to,ze Atalanta nastepne mecze wyjazdowe ma z Milanem i Fiorentina....tak wiec juz czas na bramke...............................
Powinni zmiescic sie w przedziale czasowym.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Bischofshofen HS140
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kto na podium?
Typ: Stefan Kraft
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Ależ oferta! To niemal pewne, że ten młody Austriak dzisiaj stanie na pudle. To główny kandydat do wygrania całego cyklu Turnieju Czterech Skoczni, co za tym idzie ma jeszcze większą chęć wygranej, ja jednak stawiam troszkę bardziej bezpieczniej na podium. W ostatnich konkursach pokazywał, że presja to dla niego nieznane słowo, skakał jak natchniony w każdej serii, a po raz kolejny powtórzę, że zadziwił mnie swoim niebywałym rekordem skoczni Bergisel. Ja wchodzę w ten typ za większą stawkę, bo typ jest bardzo fajny.
✅85
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Championship League Snooker
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Barry Hawkins v Judd Trump
Typ: Judd Trump - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczoraj Trampkowi wybitnie nie pykło, ale też żartów nie było, bo rywale z najwyższej półki (Robbo, Fu, Maguire), a wtopy minimalne. Dzisiaj powinno być dużo lepiej, przede wszystkim rywale o niebo wygodniejsi, na początek słaby przez cały sezon King, potem szukający dawnej formy Hawkins i wreszcie na koniec Bingham, który jako lider tabeli z idealnym bilansem (4-0) w ostatnim meczu może mieć już dawno zapewniony awans, a może i wygraną w grupie. Ale nie od rzeczy będzie też gra na setki Anglika w dzisiejszych meczach, bo kursy świetne, a stoły bardzo tolerancyjne, prawie jak treningowe i wchodzi wszystko. No i w końcu po to się gra w CLS, żeby sobie powbijać, a jeśli Judd poważnie myśli o zagrożeniu rekordowi setek Robbo, to trzeba te warunki wykorzystać do oporu. Forma punktowa Trampka jak zwykle dobra, wczoraj trafiła się jedna setka (125) plus parę solidnych podejść, więc przez święta forma raczej nie zardzewiała. Dzisiaj jakoś najbardziej pasuje mi pod setkę mecz z Hawkinsem, który gra ofensywnie, a forma przeciętna, co powinno generować dogodne szanse na punktowanie. Typ ryzykowny, bo dystans meczu krótki, ale kurs odpowiednio to wynagradza.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅250
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Puchar Włoch
Godzina: 17:30
Spotkanie: Perugia - Verona
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dziś moim zdaniem bardzo ciekawy mecz ćwierćfinałowy pucharu Włoch w siatkówce. W Perugii spotkają się 4 i 5 drużyna Serie A. Perugia początek sezonu bardzo udany jednak ostatnio lekka zadyszka. Oglądałem mecz z Modeną i perugia niewiele miała do powiedzenia wydaje mi się ,że sam Atanasijevic nie da rady wygrać wszystkich meczów. Gra Perugii stała się łatwiejsza do rozszyfrowania gdy nie ma pomysłu to wystawa do Serba. De Cecco to moim zdaniem przereklamowany rozgrywający co pokazał Bruno w niedzielnym meczu. Fromm nie przekonuje widziałem go w dużo lepszej formie. Vujevic to jednak melodia przeszłości i jego zmiany niewiele wnoszą gdy drużynie nie idzie. Verona oczywiście ma mniejszy potencjał , ale ogranie w ostatniej kolejce lubi wrażenie. Nazwiska nie porywają ale gra tak. Coscione mało znany rozgrywający jednak niedoceniany. Sander i Deroo grają bardzo solidnie. Moim zdaniem więcej należy wymagać od Gaspariniego. Moim zdaniem ciekawy środek szczególnie podoba mi się Anzani. Według mnie faworytem jes Perugia wiadomo atut własnego parkietu ja jednak dziś próbuję grać na Veronę według mnie lepszy kolektyw poza tym jeden mecz a w przypadku słabszego dnia Atanasijevica szanse Verony wzrastają bardzo.
⛔100
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Chennai
Godzina: 13.30
Spotkanie: Garcia Lopez - Donskoy
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Może twarda nawierzchnia nie faworyzuje Hiszpana, jednak na pewno nie jest to jeden z hiszpańskich przebijaczy. Umie grać płasko i szybko. Drugą połowę ubiegłego sezonu miał nie najlepszą, ale widziałem wiele jego zaciętych meczów i pokazywał duże umiejętności. Z kolei Donskoy dla mnie nie ma żadnych atutów, może poza tym że dużo gra na twardej nawierzchni. Przebił się z kwalifikacji ale nie grał z nikim na poziomie choćby zbliżonym do Lopeza. Doświadczenie, siła i umiejętności przemawiają za Hiszpanem, choć spodziewam się zaciętego meczu.
✅90
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Palermo-Caglari
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Włoskiej serii A pomiędzy Palermo a Caglari.
Palermo zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 22 punktów bramki 22-26 średnia bramek na mecz to 3,0.
Caglari zajmuje 18 miejsce z dorobkiem 12 punktów bramki 21-29 średnia bramek na mecz to 3,12.
Palermo gra ostatnio dobrze ale nie to mnie interesuje tylko bramki, Palermo na ostatnie 5 meczy dwa razy zanotowali over3,5 a w meczu Caglari ten over padał 3 razy.
Moim typem jest over 3,5 bramki i na to liczę w tym spotkaniu na przynajmniej te 4 bramki
✅220
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja, MHL
Godzina: 12:00
Spotkanie: Serebryanye Lvy ST Petersburg - HK Riga
Typ: 1
Kurs:2,52
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam po wczorajszym dobrze trafionym zakładzie dzisiaj sprubuje tak samo postawic na hokej na dzisiejszy pojedynek wybrałem Rosyjską lige MHL, mianowicie spotkanie Serebryanye Lvy ST Petersburg - HK Riga. Statystycznie lepsi są Serebryanye Lvy ST Petersburg z ostatnich 5 spotkan z druzyna HK Riga wygrali 3 przegrywajac 2 ostatnie spotkanie skonczyło sie wczoraj wynikiem 8:1 albo bukmacherzy przesadzili z tym kursem albo chcą dac zarobic . Serebryanye Lvy ST Petersburg u siebie są grozne z Hk Rigą przegrali raz na 3 spotkania u siebie . Stąd ten moj typ Warto zagrac .
✅152
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 9

kamilogks

Użytkownik
Hokej SHL
Djurgarden-Frolunda
typ: Frolunda
kurs: 2.24 pinnacle
analiza:
Dziś sporo fajnych meczy z SHL i oto pierwszy z nich. Djurgarden gra z Frolundą , goście już mają kryzys za sobą widać grają swojego hoka czyli mocno pracują w obronie a z przodu zawsze coś wpadnie , ostatnie 2 mecze 1 stracona bramka 2 zwycięstwa kapitalna gra w defensywie dodatkowo do składu powraca jeden z kluczowych zawodników linii ataku A. Johnson 20( 14+6) i to dodatkowy atut w ofensywie na dzisiejszy mecz. Djurgarden gra twardy hokej nie grają wirtuozji to woda na młyn dla Frolundy przypomnę że ostatni mecz w Djurgardenie zakończył się pogromem 0-6 na korzyść Frolundy dziś liczę na kolejne zwycięstwo.
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Bischofshofen HS140
Godzina: 16:30
Spotkanie: miejsce na podium
Typ: Richard Freitag
Kurs: 4,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już ostatnio widziałem wyraźną zwyżkę formy Niemca i przeczuwałem podium, ale z zakładami się wstrzymałem, jak się okazało, Freitag wygrał. Wczoraj, jeszcze przed kwalifikacjami postawiłem na jego zwycięstwo w dzisiejszym konkursie, obawiając się spadku kursów, ale okazało się, że to był błąd. Cóż, po kwalifikacjach powiem, że szans na zwycięstwo nie oceniam tak wysoko jak jeszcze wczoraj, Hayboeck i Kraft wydają się być poza zasięgiem, ale raz, że konkurs może wyglądać inaczej, dwa, że Freitag nadal jest w dobrej formie, trzy, tutaj mowa o podium, a nie o zwycięstwie. Mam nadzieję, że w konkursie spisze się lepiej niż dotychczas.
Dotychczas przeczucie mnie nie zawodziło, tak było z Jacobsenem, Prevcem i właśnie z Freitagiem (niestety tylko o Prevcu pisałem tu na forum ???? ) i mam nadzieję, że nie inaczej będzie tym razem.
Dwaj Austriacy będą faworytami i poza nimi najbardziej obawiam się Jacobsena (swoją droga też niezły kurs na podium 3,0). No ok, są też Ammann, Kasai, Schlierenzauer ale wiadomo, konkurencja zawsze jest, inaczej byłoby zbyt łatwo. Widać zwyżkę formy u Freitaga w ostatnich konkursach, trening i kwalifikacje w Bischofshofen słabsze, ale w konkursie może odpalić. Myślę, że warto spróbować.
⛔100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SERIE A
Godzina: 15:00
Spotkanie: AC MILAN - Sassuolo
Typ: AC MILAN
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

▶Na pierwszy ogień rzucam mecz będącego ostatnio w dobrej formie Milanu.
Dlaczego idę w stronę Milanu?

  • Słaba dyspozycja Sassuolo w spotkaniach wyjazdowych, w tym sezonie tylko 2 zwycięstwa ze słabym Torino i Parmą.
  • Milan gra przed własną publicznością, gdzie potrafią wygrywać - pokazali to w tym sezonie wygrywając z takimi ekipami jak Napoli 2:0, Udinese 2:0, Lazio 3:1.

  • Świetna atmosfera w drużynie z Mediolanu, po zwycięstwie nad Realem Madryt 4:2

Moim zdaniem Milan powinien sobie gładko poradzić dziś z Sassuolo, pokazali już w rundzie jesiennej wygrywając właśnie z tą ekipą na wyjeździe 0:2 że nie jest to dla nich zbyt trudny przeciwnik.
⛔100
 
P 0

pajakadamin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Seria A
Godzina:.15.00
Spotkanie: Parma- Fiorentina
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Fiorentina niespodziewanie tylko zremisowała u siebie w derbach Toskanii z Empoli 1:1. Gospodarze mieli oczywiście przewagę i prowadzili w pierwszej połowie po golu Vargasa jednak w drugiej odsłonie wyrównał Tonelli ustalając wynik spotkania. Piłkarze Violi mogą mówić o sporym pechu, bo i Gomez trafił w słupek, dobrą sytuację miał Cuadrado, a sędzia mógł podyktować rzut karny za zagranie ręką.
Jeśli chodzi o Parme Drużynie Roberto Donadoniego nie udało się wyjść z dołka i w ostatnim meczu zdecydowanie przegrali oni na wyjeździe z Napoli, dla którego była to pierwsza wygrana od czterech kolejek. Mimo iż Partenopei przygotowywali się już do spotkania w Superpucharze z Juventusem i zagrali w nieco zmienionym składzie nie mieli żadnych problemów z Parmą.
W sześciu ostatnich spotkaniach Parma zdobyła tylko punkt. Czarna passa drużyny Donadoniego trwa, ale zarząd cały czas obstaje przy trenerze, który w zeszłym sezonie zdołał doprowadzić drużynę do szóstego miejsca. Sam Donadoni potwierdza jednak, że seria porażek ma na zespół fatalny wpływ, zawodnicy grają bardzo niepewnie, w trzech ostatnich meczach Parma oddała tylko jeden celny strzał na bramkę rywala.
Podsumowanie:Stawiam dziś na Fiorentine gdyż mają oni okazję wskoczyc nawet na 6 pozycje .. a co do parmy to wystarczy spojrzeć w tabelę 6 pkt dobrze nie wróży .. ????
⛔100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Bischofshofen HS140
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kto na podium w TCS
Typ: Anders Jacobsen
Kurs: 5,0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Witam. Muszę przyznać, że początek roku mam kiepski, ale jak to mówią do trzech razy sztuka.Dzisiaj liczę na przełamanie, a to ma nastąpić za sprawą norweskiego skoczka Andersa Jacobsena. Wg mojej oceny cały turniej zapewne wygra po raz 7 z rzędu skoczek z Austrii, drugie miejsce jest także obsadzone, pozostaje walka o najniższe stopniu podium. Po 3/4 turnieju sytuacja wygląda następująco :
1 KRAFT Stefan Austria 835.4
2 HAYBOECK Michael Austria 812.3 -23.1
3 PREVC Peter Słowenia 806 -29.4
4 KASAI Noriaki Japonia 797.7 -37.7
5 FREITAG Richard Niemcy 791.7 -43.7
6 JACOBSEN Anders Norwegia 789.5 -45.9
Forma Prevca ostatnio troszkę spadła, dlatego wydaje mi się, że nie utrzyma on trzeciego miejsca, a głównym kandydatem wg bukmacherów do zajęcia tej pozycji jest Japoński weteran skoków Noriaki Kasai, jednak jak już pisałem wcześniej japończyk w konkursach nie radzi już sobie tak dobrze jak w kwalifikacjach czy na treningach. Nie stać go po prostu na 2 bardzo dobre skoki ostatki konkurs odbywał się w wietrznych warunkach stąd wygrana Freitaga i trzecie miejsce Kasai. Prevca nie bierzemy pod uwagę i mamy sytuację gdzie Jacobsen traci do Japończyka 8,2 pkt to jest ok 4,5 metra, konkurs ma się odbywać w godz popołudniowych i ma być bezwietrznie, a w takiej sytuacji nie będzie loterii i sytuacji gdzie ktoś dostaje +10 pkt a ktoś -10 pkt za wiatr. Gdy szanse będą wyrównane to nie ma opcji żeby Kasai był lepszy od Jacobsena. Groźny może być także Freitag, jednak ja gram odważnie na norwega na pudle. Coś mam takie przeczucie, że to on dzisiaj będzie lepszy od Japończyka i Niemca. Polecam choć ryzyko jest spore.
⛔100
 
kenijczyk 14

kenijczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chievo - Torino
Typ: Torino
Kurs: 2.57
Bukmacher : bet-at-home
Analiza: Mecz z dolnej tabeli serie A który będzie rozgrywany na stadionie Chievo 16stym w tabeli, a Turynem 14stym w tabeli. Drużyna gości na wyjazdach radzi sobie słabo , ich bilans wynosi 1-1-5. Ostatni mecz udało im się wygrać na początku sezonu ,we wrześniu. Chievo jest rywalem który z kolei słabo radzi sobie jako gospodarz . Do tej pory zdołali ograć przed własną publicznością tylko przed ostatnią w tabeli Cesenę, dlatego ta drużyna będzie początkiem do przełamania złej wyjazdowej passy drużyny z Turynu. Granata po ostatnim zwycięstwie nad Genoą jest bardziej podbudowana i silniej przygotowana psychicznie pod ten mecz, ale i składowo. Trener Turynu będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy z wyjątkiem jednego zawodnika. Typ całkiem realny. Może i tym razem Glik pociągnie drużynę do zwycięstwa i da siłę napędową TURYNOWI. FORZA TURYN
⛔100
 
T 7

tiic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Seria A
Godzina:.15.00
Spotkanie: Parma - Fiorentina
Typ: Over 2,5
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj spotkanie ostatniej drużyny Serie A - Parmy z ósmą drużyną - Fiorentiną. W ostatnich meczach Fiorentiny ze rywalami z dołu tabeli zawsze wchodził ten over: z Ceseną 4:1, Cagliari 4:0, Verona 2:1. Patrząc na bilans Parmy 16:36, tutaj też zapowiada się kilka bramek, jak dotąd Parma straciła najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn w Serie A. Fiorentina również czasem traci bramki, więc wcale się nie zdziwię jak Parma również zdobędzie gola. Fiorentina będzie bardzo chciała wygrać, ponieważ zwycięstwo może przesunąć ich o dwa miejsca w górę, więc nawet jak stracą bramkę to rzucą się do odrabiania strat. Mam nadzieję że napastnicy Fiorentiny nie obijali się podczas świątecznej przerwy i ustrzelą dziś przynajmniiej 3 bramki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom