>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.01.2023 (piątek)

Status
Zamknięty.
black-star 51,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina - piłka nożna, Persia Gulf Pro League
Godzina: 11.30
Spotkanie- Traktor Sazi - Estheghlal F.C.
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 3,45
Bukmacher: LVbet

Dla gości jest to bardzo ważny mecz, mecz o wejście na drugą pozycję w tabeli i to ta drużyna wydaje się być faworytem na starcie. Mają oni dodatkowo na koncie cztery zwycięstwa z rzędu na wyjazdach, a dzisiejszych gospodarzy ograli na wyjazdach trzy razy z rzędu. Gospodarze nie są być może stawiani jako C, którzy są w stanie łatwo to wygrać, jednak na własnym stadionie przegrali zaledwie jedno spotkanie na ostatnie 10, a osiem z rzędu zakończyli bez porażki. Wydaje mi się to zdarzenie dobrym spotkaniem do grania na branki. Dodatkowo w 14 spotkaniach gospodarzy padło łącznie 32 goli, a goście mają siedem bramek strzelonych więcej niż straconych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykówka Energa Basket Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie- Trefl Sopot - Czarni Słupsk
Typ: D. DiLeo powyżej 9,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Superbet

DILeo oddaje średnio prawie 9 rzutów/mecz, sporo rzuca za 3. Średnia punktów w sezonie - 10,4.
W ostatnich 7 spotkaniach 5x pokrył tę linię. Z Bydgoszczą rzucił 9, a w ostanim meczu gdzie Słupsk zanotował całkowitą zapaść ofensywną przeciwko Gliwicom rzucił 6. Wcześniejsze wyniki 17.12.12.24.16.
Mega duży rozstrzał u bukmacherów, bo w betclicu widziałem nawet linię 13,5. W superbecie najniżej i dla mnie najbardziej zachęcająco. W Sopocie na pozycji numer 4 Zyskowski oraz Freimanis, żaden z nich wybitnym defensorem nie jest.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +170
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Korisliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Helsinki Seagulls-Kouvot
Typ:
Over 186,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Choć bardzo wysoka jak na standardy europejskie linia to jedna warta ryzyka. W Finlandii gra się szybko a obrona momentami nikomu nie jest potrzebna. Obydwa zespoły z gatunku tych, które nad obronę wyżej stawiają ofensywę.Helsinki to na obecną chwilę najskuteczniejsza drużyna w lidze. Kouvot także do słabiaków nie należy. Ostatnio byli w stanie wykręcić over 230pkt rzucając sami aż 128pkt. Kluczem do powodzenia mogą być rzuty za 3pkt a to mocna strona tych zespołów. Jeśli skuteczność zza linii 6,75 będzie wysoka ten mecz może zakończyć się szalonym wynikiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
Typ: powyżej 3,5 seta oraz Kovacevic więcej niż Boyer
Kurs: 2.0
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Starcie drugiej z trzecią drużyną tabeli. Trudno wskazać w tym meczu faworyta. W pierwszym meczu obu ekip Jastrzębski niespodziewanie wygrał 3:0, jednak od tamtej pory dużo się zmieniło, szczególnie u jastrzębian, którzy mają swoje kłopoty.

W ostatnich 7 meczach Plusligi podopieczni Marcelo Mendeza przegrali aż 5 razy. Do końca sezonu nie zagra Wiśniewski, dalej niedostępny jest Gładyr, kontuzję miał także Toniutti, a zdecydowanie w słabszej formie jest Boyer. To wszystko przekłada się na wyniki Jastrzębskiego Węgla. W ostatnich dniach do zespołu dołączył nowy środkowy, Moustapha M’Baye, który w tym sezonie dobrze spisywał się w barwach Cuprum Lubin.

Zawiercianie takich problemów nie mają. Ostatnio co prawda przegrali w Kędzierzynie-Koźlu, ale był to naprawdę dobry mecz. Warta ma spory atut swojej hali, bardzo ciężko wygrać w Zawierciu. W tym sezonie udało się to tylko zespołowi z Olsztyna.

Co tutaj obstawiać? Nie widzimy w tym meczu wielkiego faworyta i gramy over 3,5 seta. Do tego dorzucamy w pojedynku dwóch liderów, że Uros Kovacevic będzie miał więcej punktów niż Stephen Boyer. Serbski przyjmujący Zawiercia gra kapitalny sezon. Odebrał już 6 statuetek MVP, jest w tej chwili najlepiej punktującym ligi (329 punktów). Praktycznie co mecz zdobywa minimum 20 punktów. Boyer natomiast po znakomitym początku sezonu… myślami chyba jest już w Rzeszowie, gdzie podobno ma grać w nowym sezonie. Francuz w ostatnich meczach gra bardzo przeciętnie i jest często szybko zmieniany przez Jana Hadravę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar FA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Everton
Typ: MyCombi: Manchester United wygra + Marcus Rashford strzeli gola + gospodarze strzelą w obu połowach: TAK + poniżej 4,5 gola + powyżej 8,5 rzutów rożnych + powyżej 2,5 kartek
Kurs: 9,07

Bukmacher: Betclic
Analiza:

Typ oczywiście bardzo ryzykowny, wiele czynników musi się zgadzać, żeby się udało. Niemniej jednak kierując się statystykami i obecną formą obydwu zespołów, myślę, że może się udać. Manchester United po przerwie wygląda świetnie. Czerwone Diabły wygrały 4 poprzednie spotkania, nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Na Old Trafford wygrali 8 z ostatnich 10 spotkań, przegrywając tylko raz, po zaciętym meczu Ligi Europy z Realem Sociedad. Ogółem ostatnie 5 meczów United to under 4,5 bramki. Przechodząc do gości, ich obecna forma pozostawia wiele do życzenia. Nie licząc spotkań towarzyskich, nie zdołali oni wygrać żadnego z ostatnich 5 meczów. To samo tyczy się spotkań wyjazdowych. Ogółem 3 z ich ostatnich 5 spotkań kończyły się wynikiem poniżej 4,5 gola. W pojedynkach bezpośrednich 4/5 razy było under 4,5 bramki. Myślę, że United jest tutaj zdecydowanym faworytem i zespół ten Haga powinien wygrać ten mecz bez większych problemów. Typuję również bramkę Marcusa Rashforda. Anglik strzelił w każdym z ostatnich 4 spotkań, na mundialu zdobył 3 bramki. Jest w niesamowitym "gazie", a różne źródła prognozują, iż znajdzie się on dzisiaj w wyjściowej jedenastce. Dokładam jeszcze bramki gospodarzy w obydwu połowach. W ostatnich 5 meczach o stawkę, ekipa z Machesteru strzelała gole w obu połowach w 4 meczach, a biorąc pod uwagę ile goli traci w ostatnim czasie Everton, typ wydaje się całkiem realny. Do tego dołożyłem powyżej 8,5 rzutów rożnych oraz powyżej 2,5 kartek i tutaj posłużę się suchymi statystykami: ostatnie meczu United to kolejno 6,5,9,8,3 rzuty rożne, co daje średnio 6,2 rzutu rożnego na mecz, Everton zdobywał 5,1,2,4,6 rzutów rożnych, czyli 3,6 na mecz. Statystycznie powinno więc dziś paść około 10 rzutów rożnych, więc spodziewam się, że linia 8,5 zostanie pokryta. W pojedynkach bezpośrednich 4/5 ostatnich meczów to ponad 8,5 rożnych. Jeśli chodzi o kartki to gracze Manchesteru dostawali kolejno 0,3,3,2,0 kartek, czyli 1,6 na mecz, a gracze Evertonu 3,4,1,1,1, czyli 2 na mecz. W meczach bezpośrednich 3/5 razy linia 2,5 kartek byłą pokryta, przy czym raz padły 2 kartki, a raz tylko jedna, ale był to mecz towarzyski, więc oczywistym jest, iż obie drużyny trochę odpuszczały. Warto również dodać, że sędzią spotkania będzie Darren England, który w tym sezonie w 17 spotkaniach pokazał aż 62 kartki, czyli średnio około 3,6 na mecz.
Jak już wspomniałem, typ jest dosyć ryzykowny, więc jeśli ktoś woli grać bezpieczniej, to proponuję rozbicie tych typów na duble lub single. Ja jednak dziś zaryzykuję, może uda się trafić wysoki kurs, powodzenia!

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2566
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, National
Godzina: 19:30
Spotkanie: Nancy - FC Martigues
Typ: X2
Kurs:
1.52
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Witam , dziś mamy piątek 6 stycznia , Święto Trzech Króli . Mój kolejny typ pochodzi z 3 ligi francuskiej National . Dziś w tych rozgrywkach odbędą się dwa spotkania , i obydwa mecze rozpoczną się o godzinie 19:30 . Cholet zmierzy się z Red Star FC , natomiast Nancy podejmie FC Martigues . Analiza dotyczy drugiego spotkania , moim typem na to spotkanie jest remis lub wygrana gości . Goście są w czołówce , aktualnie plasują się na 3 miejscu mając 26 oczek w swoim dorobku . Martigues wygrało 6 spotkań , aż 8 razy notowali remis i tylko raz schodzili z boiska pokonani . Bilans bramkowy 25:18 . Co ciekawe, ta jedyna porażka miała miejsce w pierwszej kolejce , w wyjazdowym meczu z FC Versailles 78 , w którym padł wynik 2:1 dla gospodarzy . Od tamtej pory Martigues nie przegrało , liczę że będzie tak i dzisiaj . Nancy zajmuje 12 miejsce , a więc tuż nad strefą spadkową . Nancy wygrało 5 meczy w 15 kolejkach , pozostałe 4 razy remisowało oraz 6 przegrywało . Nancy nieźle radzi sobie u siebie , ale wydaje mi się , że szanse gości na punkty są spore , dlatego typuję X2 .

52
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1186
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Skoki narciarskie Bishofshofen
Godzina: 16:30
Typ: KAMIL STOCH W TOP3
Kurs: 4,50

Bukmacher: Noblebet
Analiza:



Kamil coraz lepiej sobie radzi. Ostatnio w konkursie zabrakło mu niewiele do podium, po pierwszej serii był na pudle, jednak drugi skok trochę zawiódł. Wczoraj zaś w kwalifikacjach do podium zabrakło mu 0,4 pkt. Myślę, że dziś w turnieju może być w TOP3, gdyż on na tej skoczni czuje się bardzo dobrze. Wygrał tu turniej w 2017, 2018 i 2021 roku. Myślę, że kurs zważając na te aspekty i formę zwyżkową Kamila jest jak najbardziej do gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: VVV Venlo - Helmond
Typ: VVV Venlo wygrają 1 połowę
Kurs: 2.26

Bukmacher: STS


Myślałem, że dziś tu nic nie podam, ale zaciekawiło mnie spotkanie w 2 lidze Holenderskiej. Pod lupę biorę spotkanie Venlo vs Helmond i próbuje iść w stronę gospodarzy, ale do 1 połowy. To co przemawia za moim wyborem, to, że Venlo mają naprawdę mocne 1 połowy, stwarzają sobie mnóstwo sytuacji, ale gorzej jest ze skutecznością, oglądałem ich spotkanie z grudnia z 2022 roku grali wyżej notowanym Maastricht i tam mogli spokojnie do przerwy prowadzić 2/3-0. Venlo jeśli chcą walczyć o awans, to na pewno muszą poprawić grę u siebie, bo zdecydowanie lepiej prezentują się na wyjazdach. Na ostatnie 5 spotkań ligowych 4 W, 1 R - więc są w formie. Co ciekawe w dzisiejszym dniu ma urodziny asystent trenera, więc po cichu liczę na mocne wejście od początku meczu. Jeśli chodzi o gości - Helmond, to ta drużyna zajęła ostatnie miejsce w tabeli w zeszłym sezonie, teraz się trochę poprawili, ale wyjazdowe spotkania mają słabe, czasami zdarzy im się urwać komuś punkty i wygrają 0-1, ale dziś nie przewiduję "niespodzianki" bilans na wyjeździe 3-18, więc Venlo powinno napierać od początku spotkania i myślę, że można liczyć na 1/2:0 do przerwy. Liczę na to, że poprawią skuteczność w ataku, dobrze weszli w nowy rok, a kibice na pewno liczą na to, że ich gra poprawi się na własnym stadionie.

126
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1827
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Unia Oświęcim - KH Energa Toruń
Typ: Unia Oświęcim (handicap 0:1)
Kurs: 1.53
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Unia Oświęcim powróciła na fotel lidera rozgrywek PHL. Wygrali oni ostatnie spotkanie na wyjeździe po dogrywce z Cracovią, która była wówczas na pierwszym miejscu. Dziś pora na umocnienie swojej pozycji i odskoczenie Cracovii, bowiem obecnie obydwie drużyny mają taką samą ilość punktów lecz Unia ma o jeden mecz rozegrany mniej. Energa Toruń z kolei znajduje się na drugim biegunie tabeli, wyprzedzając jedynie czerwoną latarnię ligi - Podhale -> 10 pkt po 30 spotkaniach. Toruń na wyjazdach spisuje się najgorzej z całej ligi, wygrali oni bowiem tylko 2 spotkania z 14 a resztę przegrali! Ich bilans bramkowy wynosi 27:65! Unia wygrała w obecnym sezonie wszystkie 3 spotkania z Energą i to bardzo wyraźnie: 0:6, 7:1 oraz 4:6. Dziś również stawiam na pewno zwycięstwo Unii Oświęcim.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
patryk7 576,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, HoacekyAllsvenskan
Godzina:15.00
Spotkanie: Mora - Tingsryd
Typ: Over 5.5
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mora obecnie pracuje jak "lokomotywa parowa" w HockeyAllsvenskan . Po zwycięstwie z BIK Karlskoga 3:1 na wyjeździe w ostatniej rundzie rozgrywek ekipa z Dalarny ma aktualnie na swoim koncie pięć zwycięstw za rzędu z trzy punkty. Strzelanie bramek trwa na dobre, a przy 22 w tych zwycięskich grach Mora ma obecnie średnią 4,4 bramki/mecz. Zwycięstwa zostały odniesione przeciwko czołowym i solidnym zespołom BIK, Ostersund, Sodertalje, Bjorkloven (no może z wyjątkiem wyjątkiem Vastervik). Mora strzelił już 89 bramek w tym sezonie, co czyni ten zespół piątą najlepiej strzelają ekipą w lidze. U siebie w Smidjegrav Arena w 8-u meczach z 16-u rozegranych padło sześć lub więcej bramek (w ośmiu z ostatnich dziewięciu meczów domowych Mory grające drużyny strzeliły pięć lub więcej bramek).
Po czterech porażkach z rzędu Tingsryd wreszcie zanotowało zwycięstwo ogrywając u siebie Sodertalje 5:3. Jednak bramkarz i gra defensywna nadal pozostawiają dużo do życzenia. Tingsryd traci wiele bramek (w ostatnich pięciu spotkaniach aż 20), formacja obrony jest jedną z najsłabszych w HockeyAllsvenskan podobnie jak goalie (mają drugi najsłabszy procent obron w lidze).
To pierwsze wzajemne spotkanie tych drużyn w Dalarnie w tym sezonie (dwie poprzednie gry zostały rozegrane na lodzie TAiF i zakończyły się zwycięstwami Mora 5:0, a następnie 4:0).
Dzisiaj to gra ofensywna zadecyduje o wyniku spotkaniu. Tingsryd wzmocnione po ostatnim domowym zwycięstwie z solidnym SSK zechce przełamać negatywny trend tego sezonu i wreszcie wygrać z Mora. Z kolei gospodarze błyszczy pewnością siebie po ostatnich zwycięstwach strzelając bramki jak na zamówienie. Zapowiada się dzisiaj "impreza bramkowa" w Smidjegrav Arena!

101
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +2019
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Czechy Extra liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pardubice - Karlove Vary
Typ: Pardubice (handicap 0:1)
Kurs: 1.94
Bukmacher: FORTUNA
Analiza: Byłem ostatnio we wtorek na meczu w Hradec Kralove , i podpytywałem przed meczem kibiców dlaczego Pardubice sa takie mocne ( kibicuje im od ponad 5 lat ) ale różnie mi sie zdarza bywać na ich meczach. Aktualnie w tym roku mają 100 lecie klubu i jakiś potentat stalowy z CZech zainwestował gruby hajs , jest paru gości z przeszłośćią z KHL oraz NHL, dziś nie wiadomo czy zagra Radil ( miał wystep watpliwy) , co nie zmienia faktu iż gospodarze mega mocni u siebie, do Ako pobierałbym czysta jedynke, ale konkursowo biorę pod uwagę że jakby wynik był na styku 1 bramką dla Pardubic to goście wycofają bramkarza. Dodatkowo ostatnio goście tu wygrali 2-4 , więc czas na rewanz. Polecam też Trzyniec bo własnie grali we wtorek z HK i po pierwszej tercji z kazda chwila sie rozkrecali i wygrali po dogrywce.

94
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1478
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Benfica-Portimonense
Typ: powyzej 5.5 kartek w spotkaniu
Kurs: 2.20
Bukmacher: Etoto Znów zapraszam do Portugalii tym razem pojedynek liderującej Benfici z ósmym Portimonense.Po raz kolejny probuje pójść w stronę kartek. Wczoraj Braga zawiodła szybciutko wyszli na bezpieczna przewagę co zabiło ewidentnie chęci do walki przez ich przeciwników i skończyło się tylko na 2 żółtych. Dzisiaj myślę, że Benfica jest zdecydowanym faworytem spotkania , jeszcze graja u siebie, ale Portimonense w tym sezonie naprawdę potrafi zaskoczyć i myślę, że napewno woli walki im w tym spotkaniu nie będzie można odmówić. W dodatku arbitrem tego spotkania jest mój jeden z dwóch ulubionych arbitrów w Portugalii, a więc Pan Vitor Jorge Fernandez Ferreira , który daje zolte bardzo często , co by nie mówić w ostatnich 4 meczach, które sędziował ta linia 4 razy była pokryta bez żadnych problemów. Z tego co dobrze pamiętam nie pozwala on sobie również na jakiekolwiek dyskusje z zawodnikami i szybko ich temperuje żółtymi kartkami. Benfica w ostatnim meczu polegla z rewelacyjnie grająca ostatnio Bragą i myślę, że może i nie stracą tu punktów, ale napewno stac Portimonense na stworzenie zagrożenia Benfice i o powalczenie z nimi co będzie przy Panu Ferreirze owocowało w dużo żółtych kartek , a może i jakieś czerwo. Pozdrawiam i życzę powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Azja Puchar Państw Zatokowych
Godzina: 19:45
Spotkanie: Jemen - Arabia Saudyjska
Typ: BTS - NIE
Kurs: 1.65
Bukmacher: superbet
Analiza:

Obieram dziś ciekawy kierunek mianowicie turniej w Azji. Nie będę się tu za bardzo rozpisywal. Każdy z nas pamięta reprezentacje Arabii i ich grę na mundialu. Sensacyjna wygrana z Argentyna na dzień dobry, później porażka z Polska aż w końcu przegrana 2:1 z Meksykiem i bardzo cenny dla nas gol w końcówce Arabii.
Nie wiem jakim składem dziś wyjdą na Jemen ale na pewno atmosfera i morale w drużynie są bardzo dobre . Ich gra po prostu mogła się podobać i stawiam że dziś nie dadzą sobie strzelić bramki. Kurs w granicy 1.60 na brak bts bardzo fajny.
Jemen większość ostatnich meczy przegrał i to właśnie do zera. Grali ze sobą 1.5 roku temu, Arabia gładko wygrała 3:0.
Pozdrawiam

65
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1297
S 48,3K

sensebuk

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka plk
Godzina: 17:30
Spotkanie: Trefl Sopot vs Czarni Słupsk
Typ:
Trefl Sopot wygra handicap -.5.5
Kurs: 1,97
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Czarni niczym nie przypominają jednej z czołowych drużyn ubiegłego sezonu,10 miejsce w lidze i jesli juz coś w tym sezonie wygrywali to jednie z drużynami z dołu tabeli, plk dostarczyła ostanio wielu niespodzianek , wczoraj wygrane dwóch underdogów i mysle ze limit niespodzianek wykorzystany i dziś wracamy na tory wygranej faworytów. Sopoto to druzyna solidna w dodatku we własnej hali widze tu pewna wygraną trefla w wysokim handi ponieważ morale drużyny ze słupska po ostatniej komprymacyjnej porażce z gtk są mocno nadszarpnięte, słupsk nie zdobył tam nawet 50 pt. wysoka wygrana trefla ja celuje w tą przynajmniej 6 punktową.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chateauroux - PSG
Typ: PSG over 3.5 gola
Kurs:
2.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Idę dzisiaj do Francji, a tam pojedynek w ramach Pucharu tego kraju, w którym III ligowe Chateauroux podejmuje ekipę PSG. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden i tylko rozmiary wygranej gości pozostają niewiadomą. Ja wiem Puchar to Puchar i różne niespodzianki się zdarzają, ale ja tu nie widzę takiej możliwości. Paryżanie w weekend ponieśli pierwszą porażkę w sezonie z drugim w tabeli Lens, a teraz zespół prowadzony przez trenera Christophera Galtiera ma bardzo szybko okazję do rehabilitacji i moim zdaniem zrobi to w sposób przekonujący. Chateauroux to drużyna z trzeciego poziomu ligowego i samo zwycięstwo nie wystarczy. PSG musi tu wygrać i to zdecydowanie, aby odbudować zaufanie kibiców. Zwykle w tego typu meczach trenerzy lepszych drużyn szukają odpoczynku dla swoich najlepszych zawodników, jednak po przegranej z Lens jest bardzo wątpliwe, aby Christopher Galtier dał swoim najlepszym zawodnikom chwilę wytchnienia. Gospodarze znajdują się w strefie spadkowej z bilansem 4-6-6 i bramkami 17:22 na trzecim poziomie rozgrywkowym we Francji. Na swoim obiekcie również nie są przekonywujący bilans 2-3-4 i bramki 10:14. Takie ekipy jak Le Mans czy Sedan potrafiły w tym sezonie strzelić tu 3 gole, nie wierzę że podrażniona porażką ekipa ze stolicy nie trafi przynajmniej 4 razy do siatki gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Hokej, Austria
Godzina: 19 15
Spotkanie: Fehervar - Salzburg
Typ: powyżej 6.5 goli wł. z dogrywka
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Salzburg w dobrej formie, cztery ligowe zwyciestwa z rzedu i obecnie zajmuja 3 miejsce w tabeli. Trzeba podkreslić, ze wygrywaja mecze, a czesto sie zdarza ze strzelaja wiecej niz trzy bramki rywalom. Gorzej idzie Fehervarowi. Mecze w kratke tak jak wyniki. Optymizmem napawa ich ostatni bezposredni mecz z Salzburgiem sprzed ponad dwoch miesiecy, w którym padlo 10 bramek. Licze ze znow obejrzymy podobny rezultat i Fehervar łatwo nie odpusci.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia
Godzinna: 20:45
Spotkanie: St. Liege – St. Truiden
Typ: over 2 azjan bramki
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Coś tutaj się dzieje z tymi kursami na remis i under ale ja idę przeciwko temu i poszukam tutaj mimo wszystko tych dwóch bramek. Liege bardzo dobrze wygląda w tym sezonie jest wysoko bo to 7 miejsce i nie jest to defensywa gra bo po pierwsze nie lubią remisować do końca zawsze grają o komplet punktów, do tej pory tylko dwa remisy. W domu bardzo odważnie, ofensywnie i bardzo skutecznie w 9 spotkaniach 19 bramek zdobytych też przy 10 straconych to też spora ilość, tylko w jednym meczu nie strzelili bramki a potrafili rozbić Anderlecht 5:0 czy Brugge 3:0. Goście to już bardzie taktyczna gra w której jest mniej strzelonych bramek ale też w sumie tracić też trochę ich stracili tak wiec ta defensywa aż tak szczelna nie jest. Bardzo dobrze punktują na wyjazdach to trzeci wynik punktowy w lidze tak więc potrafią strzelić….do tego to jest Belgia tutaj raczej mocno defensywnie się nie gra i bezpośrednie starciach tych ekip też tak nie wyglądają bo bramki są w tym roku 1:2, przed rokiem 3:0, 1:2, tak więc szukam tych bramek tutaj

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 22:15
Spotkanie: Famalicao - Vizela
Typ: powyżej 27,5 fauli
Kurs: 2,02
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Obie ekipy prezentują podobny poziom i w tabeli po rozegraniu 14 spotkań są dosyć blisko siebie. Gospodarze na 14 miejscu z 14 pkt. natomiast goście na 11 lokacie dzięki zgromadzeniu 18 pkt.
Ostatni mecz w lidze Famalicao rozegrało u siebie 13 listopada ze Sportingiem Lizbona przegrywając 1-2, popełniając w tym spotkaniu 14 fauli.
Następnie w czasie przerwy spowodowanej mundialem rozegrali 4 mecze w Pucharze Ligi. Dosyć sporo w tych starciach popełniali fauli: 17, 23, 19 i 29.
Pod koniec roku 30 grudnia wrócili do grania ligowego wygrywając spotkanie wyjazdowe z Chavez 2-0, zaliczając ponownie sporo fauli bo 19.

Vizela ostatni wyjazd zanotowała również 13 listopada przegrywając z Ferreira 0-2 i popełniając 17 fauli.
W przerwie na mundial rozegrali spotkania pucharowe w liczbie 3 spotkań: 19, 20 i 13 fauli.
Również jak ich dzisiejszy rywal do ligowych rozgrywek wrócili 30 grudnia, zwyciężając u siebie Guimaraes 3-0 a przy ich statystykach pojawiło się 18 przewinień.

Historia pojedynków pomiędzy tymi drużynami na stadionie Estadio Municipal de Famalicao w najwyższej klasie rozgrywkowej nie jest zbyt długa bo wynosi zaledwie 1 spotkanie. Doszło do niego w poprzednim sezonie w październiku 2021 roku, mecz zakończył się podziałem punktów 1-1, fauli w nim nie brakowało bo w sumie było ich 32 (17 - 15).

Przewaga nad strefą spadkową nie jest specjalnie duża także aby być spokojnym trzeba jak najszybciej zapewnić sobie komfort i wygrywać mecze z drużynami o zbliżonym poziomie. Także twardej i agresywnej walki nie powinno zabraknąć, każdy będzie chciał zacząć nowy rok od wygranej. Patrząc na dokonania w poprzednich meczach ligowych jak i pucharowych fauli nie powinno zabraknąć.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
godzina 23.55
Hurkacz - Fritz
Typ : Hurkacz 2:1 w setach
4.8 for bet
analiza :
forbet :
Mecz o większym ciężarze gatunkowym , Fritz ma szanse dać USA awans a Hurkacz przedłuzyc nadzieje.Gracze o podobnych warunkach fizycznych , potencjale obaj dysponują mocnym serwisem , nawet obaj mają trochę pedalski głosik.W h2h 2:1 dla amerykanina w trzech meczach 2 tajbreki i ani razu nie padły w tych meczach sety z obu stron. I to kolejny mały argument by dziś szukać trzsetowego meczu.
Obaj śmiem twierdzić w dobrej formie , Fritza widziałem w przegranym 2:1 meczu z Norie"m a Hurkacza w również przegranym 2:1 meczu z Berrettinim .Zaserwowali w tych meczach odpowiedzio Taylor 16 a Hubert 12 asów serwisowych więc dyspozycja na serwisie również u obu .Mają szansę na kolejny dobry sparing przed wielkim szlemem i to tez kolejny mały argumęt za 3 setowym spotkaniem a skoro tak : próbuję patriotycznie 2:1 Hurkacz , wyższy kurs po Polskiej stronie siatki no i wygrana Huberta dostarczy jeszcze trochę więcej emocji.Szansa na mętalny trening dla obu ale większa presja na Polaku.Co z tego wyjdzie ....??? zobaczymy powinien byc dobry mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom