>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 6.02.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 6. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej 1 liga Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pardubice - Liberec
Typ: Liberec
Kurs:
2,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zapraszam jutro na hokeja do Czech, gdzie Dynamo Pardubice zmierzy się z ubiegłorocznym finalistom playoff - Libercem. Buki upatrują faworyta w gospodarzach, ale ja idę w stronę gości. W ostatnim czasie ich wyniki poprawiły się i zapomnieli o słabszym początku. W zeszłym roku drużyny były na dwóch różnych końcach tabeli - Pardubice na dole, Liberec na górze. Ostatnio goście trzy mecze bez zwycięstwa, po świetnej passie 5 wygranych. Myślę, że Liberec się przełamie. Pardubice mimo tego że są sąsiadami w tabeli nie są jakimiś kozakami. Obydwie drużyny wciąż walczą o ćwierćfinał playoff, żadnej nie interesuje remis. Do połowy stycznia liberec rywalizował w Lidze Mistrzów, stąd słabsze wyniki, ostatnimi czasy idzie im coraz lepiej poza meczem z Trzyńcem, który zakończył passe pięciu wygranych. Wynik Pardubic trochę ponad stan, myślę że pierwsza szóstka nie jest dla nich. Miałem grać prowadzenie od pierwszej tercji po 4.50, ale mecz będzie raczej na styku. Trochę obawiam się remisu, ale kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije ???? Ostatnie 5 meczy Liberca na wyjeździe z Pardubicami to 4 wygrane i porażka. W zeszłym sezonie na 14 drużyn Liberec był pierwszy, Pardubice ostatnie. Moim zdaniem Białe Tygrysy z Liberca biorą trzy punkty i gonią top6 ????
⛔100
 
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Liga Mistrzow
Godzina: 18:30
Spotkanie Rosa Radom-Union Olimpija
Typ:eek:ver154,5
Kurs: 1,85
Bukmacher :Forbet
analiza.Jest to ostatnia kolejka fazy grupowej i dla obu zespołów które w tych rozgrywkach spisywały się bardzo słabo oznacza pożegnanie z pucharami.Gospodarze tego mecu Rosa Radom zajmuje ostatnie miejsce w grupie z 14 punktami zdobytymi.W całych rozgrywjkach odnieśli tylko 1 zwycięstwo i 12 meczy przegrali,w tym 2 po dogrywce.W ostatniej kolejce wysoko przegrali na wyjeżdzie z Strasbourg 98-81.Ich rywale druzyna Union Olimpija zajmuje miejsce bezpośrednio przed swoim przeciwnikiem z bilansem 4 odniesionych zwycięstw i 9 poniesionych porażek,w tym 1 po dogrywce.W pierwszym pojedynku pomiędzy tymi zespołami Union Olimpija wygrała 80-72 na swoim parkiecie.Myśle że w tym spotkaniu bez stawki padnie bardzo dużo punktów
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa -1,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Olejarze grają nie równo. Ostatnio pokonali świetnych Rycerzy z Vegas w dogrywce, następnie ograli Canucks, żeby potem dać się pokonać aż 5 - 0 słabym Buffalo Sabres, a później znowu odnieśli zwycięstwo nad Calgary Flames, by w ostatniej kolejce dać się ograć Colorado Avalanche. Goście natomiast w ostatnich pięciu spotkaniach dali się ograć jedynie Winnipeg Jets. Gracze z Tampy kontynuują wyjazdową serię, a dzisiaj zagrają już ósme spotkanie w tym tournee. Nie martwię się o męczący terminarz gości, bo jest to drużyna najlepiej radząca sobie na wyjazdach i już w nie jednej takiej serii pokazali, że potrafią sobie radzić ze zmęczeniem w podróży. Dobra współpraca Kucherova i Stamkosa przynosi efekty w postaci bramek, a statystyka pokazuje, że strzelają prawie 4 gole na mecz co stawia ich na pozycji lidera w tej klasyfikacji. Stąd ten handicap. Pocieszające jest też to, że w bramce gości pozostaje Andrei Vasilevski - młody bramkarz Lightning ma na swoim koncie aż siedem shutoutów w 43 grach co również skłania do grania handicapu. Wiadomo - w NHL możliwe jest wszystko, ale myślę, że hokeiści z Florydy zdołają pokryć niewielki handicap w Edmonton. Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Indiana-Washington
Typ; 2
Kurs 2.07
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada się rywalizacja ekip Indiany Pacers oraz Washington Wizards.. Goście są moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów, gospodarze wygrywają u siebie bardzo dużo spotkań, są niepokonani od 6 kolejnych spotkań w których praktycznie w każdym rzucili ponad 100 punktów. Indiana zajmuje obecnie 6 pozycję w konferencji wschodniej oraz 4 miejsce w dywizji centralnej , Indiana na swoim parkiecie jest zespołem niezwykle mocnym , ale moim zdaniem goście sa w stanie tutaj powalczyć, tym bardziej iż w obecnym sezonie są na lepszej pozycji i zanotowali więcej zwycięstw pomimo mniejszej ilości rozegranych spotkań. Washington wygrywa również w swojej dywizji , jest lepszy od Miami Heat. Ja poszukałbym tutaj overa w punktach i wygranej przyjezdnych, goście zawsze dużo punktów rzucają na obcych boiskach, więc myślę że w tym meczu będzie podobnie. Goście ostatnio mają lepsze wyniki niż gospodarze w spotkaniach bezpośrednich , moim zdaniem mogą tutaj zwyciężyć jeśli dobrze wejdą w to spotkanie, Stawiam na wygraną przyjezdnych w przedziale 1-6 punktów. Stawiam na dokładny wynik 105 : 110.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, DFB Pokal
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Werder Brema
Typ: Bayer ha -1.0
Kurs: 1,88
Buk: LVBET
Analiza:
Zarówno tak jak na dziś tak na jutro oferta uboga, jedynie jedno ciekawe spotkanie w Eredivisie i Puchary Krajowe. Wybrałem niezwykle ciekawy mecz na BayArena w ćwierćfinale DFB Pokal. Kursy z pewnością byłyby dużo niższe na Bayer, ale Werder w sobotę wygrał w Gelsenkirchen z Schalke 2:1 i nastąpił duży skok kursów. Oglądałem obszerny, 15 minutowy skrót tego meczu i moim zdaniem ten mecz powinno wygrać Schalke. Do 78 minuty mieli mecz pod kontrolą, prowadzili 1:0 i byli lepsi w prawie każdym elemencie gry. W tej nieszczęsnej 78 minucie Matja Nastasic głupio sfaulował i wyleciał z boiska za drugą żółtą kartkę.Domenico Tadesco miał już wykorzystane 3 zmiany i zostało dwóch obrońców, wrócili do 4:4:2, ale wszystko się posypało i Werder włożył dwie bramki w samej końcówce. Gdyby nie faul Nastasica jest przekonany że Werder ten mecz by przegrał.
Bayer ostatnio w bardzo dobrej formie. Wysokie zwycięstwa nad Hoffenheim 4:1 i nad Mainz 2:0 budzą podziw. W sobotę zagrali bardzo wyrównany mecz we Freiburgu, remisując bezbramkowo. Heiko Herrlich obrał za cel wicemistrzostwo Niemiec i powrót do Champions League i konsekwentnie kroczy ku spełnieniu tego celu. W lidze Bayer jest drugi i na pewno poważnie potraktuje Puchar Krajowy, natomiast nie wiem czy można spodziewać się wszystkich sił rzuconych na to spotkanie przez Floriana Kohfeldt&#39;a, bowiem Werder w Bundeslidze jest jedną pozycję nad spadkiem i ma tyle samo punktów (20) co szesnaste Mainz. Na pewno ważniejsze dla klubu jest utrzymanie niż walka i półfinał Pucharu, który i tak pewnie padnie łupem rozpędzonego Bayernu Bremeńczycy w sobotę podejmą u siebie wyprzedzający ich o zaledwie 3 punkty Wolfsburg, dlatego myślę że sobotnie spotkanie będzie dla nich priorytetowe i jutro trener może zostawić na ławce czy to Januzovicia, czy Maksa Kruse, aby byli gotowi na Wilki. Dodatkowo Leverkusen zagra ten mecz u siebie, a zasady DFB Pokal przewidują w tej fazie tylko jeden mecz na losowym stadionie, dlatego Bayer zagra na maksa, aby awansować dalej przed własną publicznością, bo klubowi który w następnym sezonie pewnie zagra w Lidze Mistrzów nie wypada odpaść z zespołem broniącym się przed spadkiem. Stawiam na ciekawy, ofensywny mecz ze spora liczbą bramke (stawiam na 3:1 dla Bayeru) i myślę że Leon Bailey i spółka potwierdzą swoją dobrą formę i wejdą do półfinału z hukiem. Powodzenia!
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 04:00
Spotkanie: Sacramento Kings vs Chicago Bulls
Typ: Under 211,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Idę w kolejny mecz poniżej ustawionej linijki. Mecz gorszego Boga, jak to pisali na pewnym portalu o NBA. Dwie drużyny, które aktualnie wiodą prym w kierunku czołowych lokat w drafcie. Chicago ma 6 porażek z rzędu i czar prysł z ich dobrej i naprawdę ciekawej gry. No ale zaczęli za dobrze sobie radzić i przy absencjach Dunna i Markannena oraz oddaniu Mirotica ich siła ofensywna mocno podupadła. Grają na wyjeździe z Sacramento w których pewnie znowu wolne dostaną najważniejsi zawodnicy i Ci najbardziej doświadczeni. Moim zdaniem to będzie mecz na nietrafianie. W Chicago teraz to naprawdę trudno kogoś znaleźć do seryjnego rzucania. LaVine dalej forsuje rzuty, gra nierówno i próbuję trafić za wszelką cenę tą trójeczkę. Grant, Zipser, Lopez czy Holiday to zapchajdziury na ten moment. W Sacramento, gdy siedzą ich czołowe postaci, to w ogóle trudno kogoś wymienić. Colein Stein, Fox, Hield, Bogdanovic przy braku ruchu bez piłki i wolnym rozgrywaniu nie powinni za wiele porzucać. Linijka według mnie zachęca do obstawienia na under i też w to idę. Powodzenia!
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejCzechy, Extraliga
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Jihlava – Plzen
Typ: over 5.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: unibet
Analiza:

Ostatnia kolejka przed przerwą na IO, czy będą wobec tego dziś jakieś niespodzianki, trudno do końca powiedzieć ale w starciu Jihlavy z Pilznem czyli przedostatniego zespołu z liderem liczę na bramki. Gospodarze nic już nie ugrają, raczej pozostaną tutaj gdzie są, ale niby zakończenie sezonu działa na nich bardzo dobrze szczególnie w domu wygrali trzy mecze z rzędu, ogrywając rywali walczących zaciekle o jak najlepsze rozstawienie. Będą chcieli iść dalej tą drogę bo dobra postawa i atmosfera będzie potrzebna na następnych etap rozgrywek. Ostatnim mecz przed przerwą tak więc zostawią wiele siła na tafli i tutaj właśnie może być problem, nie da się ukryć szeroką kadrą nie dysponują a to jest etap rozgrywek w których grali co dwa dni to jest mega męczące i już mieli takie okresy, w który po prostu nie wytrzymywali. Lider ostatnio potracił trochę punktów i trochę im się towarzystwo zbliżyło, szczególnie regres zaliczyli w defensywie tracili sporo z takimi rywalami jak Chomutov 4, Mlada 4, resztą ich bilans wyjazdowe w bramkach jest na minusie tak więc potrafią tracić a jak wspomniałem w formie nie są. To jest jednak lider którzy strzelił 158 bramek i to jest ich główna broń.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Quito
Godz: 17:05
Spotkanie: Hanfmann - Quiroz
Typ:
Quiroz +1.5 seta handicap
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Quiroz to zawodnik gospodarzy, powinien tutaj powalczyć. Hanfhmann nie jest w dobrej formie, co prawda on lubi grać na ziemi (osiągnął w zeszłym sezonie finał w Gstaad), ale na pewno Quiroz szykował się pod ten turniej na kortach u siebie i już z gliną miał do czynienia, czego nie można powiedzieć o Hanfmannie, który przegrał w ostatnim turnieju w Dallas z innym ziemniakiem Oliveirą, tyle że na hardzie, co nie wygląda dobrze. Wcześniej porażka z Klahnem. Quiroz całkiem dobrze serwuje, nie powinno być wielu przełamań. Rozegrał w tym roku tylko dwa mecze, trzy dni temu w Pucharze Davisa powalczył z Jarrym na jego terenie na mączce (4:6, 6:7) ale tak jak pisałem, zapewne szykował się na ten turniej, ale co ważne, przetarcie na mączce już ma. Hanfmann nie jest w szczytowej formie, co prawda glinę lubi, ale jako że to pierwszy mecz, to chwilę potrwa zanim się zaaklimatyzuje na tym dość ciężkim terenie w Quito (gra sporo nad poziomem morza). Quiroz na własnych śmieciach jest w stanie powalczyć z Niemcem nie będącym za bardzo w formie i co najmniej urwać mu seta.
✅71
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Indiana-Washington
Typ; Włącznie z dogrywką Otto Porter suma punktów (15) lub więcej i drużyna 2 wygra
Kurs: 3,1
Buk: 1xbet
Analiza:
Czekałem, czekałem i się doczekałem. Collins oraz Oladipo out. Indiana zostaje bez dwóch starterów, podstawowych rozgrywających. W ich miejsce podejrzewam, że wystąpią Stephenson oraz Joseph, a to jest zupełnie inny, gorszy poziom. Bardzo wąska rotacja u Pacers. Wizards od kiedy out jest Wall zaczęli grać bardzo skuteczną koszykówkę. Oglądałem ich mecz z Raptors i są niezwykle groźni, zwłaszcza w kontratakach. Jakoś nie widzę klocka Stephensona uganiającego się za młodym Oubre Jr. czy też Otto Porterem. Do typu dorzucam tego drugiego. Od kiedy out jest Wall to Otto zaczął rzucać dużo więcej. Od kiedy grają bez Janka notuje 18, 25, 16 i 20 ostatnio punktów. Myślę, że dziś też sobie porzuca... powodzenia
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis,
$15,000 Sharm El Sheikh , Hard - Outdoor
Godzina: 09:00
Spotkanie: Skryabina, Margarita - Sheng, Yuqi
Typ: Sheng, Yuqi
Kurs: 6,55
Bukmacher: bet at home

Analiza: Mecz 1 rundy. Obie panie wygrały po jednym meczu w kwalifikacjach. Jest to pojedynek rosyjsko-chiński. 18 letnia Rosjanka vs 22 letnia Chinka. Rosjanka jest sklasyfikowana na 656 miejscu rankingu WTA, zaś Chinka na 1071 miejscu.
Chinka w statystykach WTA: http://www.wtatennis.com/players/player/322744/title/yuqi-sheng-0#matches
Rosjanka w statystykach WTA: http://www.wtatennis.com/players/player/323651/title/margarita-skryabina-0
Mecz w bet at homie w 3 kombinacjach jak z zasady wszystkie mecze turniejów ITF.
Link do wyniku: http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/women&amp;#39;s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100041993
Pozdrawiam
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka- NBA
Godz
: 03;00
Spotkanie: Denver Nuggets - Charlotte Hornets
Typ; Powyżej 228,5
Kurs: 3.50
Buk: Unibet
Analiza:
Przy kursach jakie są wystawione na obie ekipy, widać że będzie to wyrównany mecz i ja też jestem tego zdania, będzie tutaj punkt za punkt i myślę że mogą przekroczyć nawet 250pkt w tym meczu. Denver oczywiście jest tu faworytem, grają na własnym parkiecie, ostatnio dużo pkt rzucają. Hornets w ostatnich 3 meczach rzucili ok 120 pkt i myślę ze tutaj też powinni przekroczyć linie 115 pkt, Denver jako faworyt powinien dorzucić drugie tyle i over lekko wpada. Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szkocja
Godzina 20:45
Spotkanie : Motherwell : St Johnstone
Typ : St Johnstone
Kurs : 3.45
Bukmacher : Fortuna
Na dziś obie drużyny są w tej gorszej części tabeli i zapewne celem obu drużyn jest walka aby dostać się do tej grupy mistrzowskiej , gospodarze na miejscu 7 z 29 pkt na koncie i tylko gorszy stosunek bramek zepchnął ich do tej gorszej grupy natomiast goście z 26 pkt gonią dzisiejszego rywala , dla gości ten sezon nie jest dobry jednak liczę że będą grać do samego końca o dobry wynik aby po 33 kolejce być w gronie 1-6 i być spokojnym w tym sezonie , St Johnstone poprzedni sezon zakończyli na miejscu nr 4 zresztą tak jak sezon 15/16 i jak wspomniałem wyżej ten sezon nie jest dobry ale jeszcze wszystko możliwe aby być w grupie 1-6 , co do gospodarzy to ci akurat poprzedni sezon to miejsce 9 czyli walka do końca sezonu w tej gorszej grupie , ja dziś idę w stronę gości pomimo iż ostatnio w dużym kryzysie bo 3 ostatnie mecze to 3 porażki jednak z dzisiejszym rywalem gra im się wyjątkowo dobrze , w pierwszym meczu pokonali rywala u siebie 4:1 , poprzedni sezon dwa ich występy tutaj w Matherwell to dwa zwycięstwa po 2:1 i nie ukrywam że to dzisiejsze spotkanie będzie przerwaniem tej złej serii i powinni powalczyć o pełną pulę i zrównać się pkt z rywalem a i kurs dosyć kuszący !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie / I - League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Churchill Brothers - Aizawl
Typ: Churchill Brothers
Kurs: 2.74
Bukmacher : fortuna
Analiza:

Tym razem trochę bardziej egzotycznie....Przeglądając dzisiejszą ofertę moją uwagę zwrócił ten mecz. Spotykają sie dwie drużyny sąsiadujące w tabeli , Churchill (7-13 pkt.) , Aizawl (6-16 pkt.) jednak gospodarze sprawiają ostatnio dużo lepsze wrażenie. W 5 - ciu ostatnich spotkaniach przegrali jedynie raz z liderującym aktualnie NEROCA , pozostałe mecze wygrywając , goście natomiast odwrotnie proporcjonalnie nie zdołali wygrać żadnego z ostatnich 5 - ciu spotkań , trzy razy remisując i dwu krotnie przegrywając. Jak widać aktualna forma po stronie gospodarzy, plus atut własnego boiska powinny zaowocować kolejnym zwycięstwem.
Wydaje się że receptą na tak dobrą gre ostatnimi czasy były zimowe transfery jakich dokonano w klubie. Do klubu przyszło 14 -stu nowych zawodników ( praktycznie zmieniono kadrowo drużynę ) co dało wymierny efekt jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki , gdyż jeszcze z końcem 2017 r. drużyna doznała 7- miu porażek pod rząd.Nie zagłębiałem się bardziej ale sądzę zę pojawił się w klubie jakiś &quot; możny&quot; sponsor jakich nie brakuje na rynku hinduskim i postanowił zabawić się w budowanie mocnej ekipy.
Prócz zawodników rodzimej nacji w klubie pojawiło sie trzech Nigeryjczyków , dwóch graczy WKS , zawodnik Singapuru...Nazwiska nie wiele znaczą gdyż nie są to oczywiście piłkarze o których słyszałby piłkarski świat , niemniej na tamtejszą ligę mogą robić różnicę.Biorąc pod uwagę wszystkie te zmiany i aktualną formę drużyn gram powyższy bet , licząc na wygraną.
✅174
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożnaAnglia, FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rochdale - Milwall
Typ: Awans - Rochdale
Kurs: 2,50
Bukmacher: Unibet
W drugim spotkaniu FA Cup trzecioligowe Rochdale podejmuje u siebie drugoligowe Milwall.
Goście solidnie radzą sobie w Championship, zupełnie inaczej niż gospodarze w League One, gdzie znajdują się w strefie spadkowej (ale mają jeszcze sporo meczy zaległych). Jednak to Rochdale wróciło w dobrych nastrojach z pierwszego meczu pomiędzy tymi ekipami. Mimo, iż bukmacherzy raczej ich skreślali, to wynik 2-2 na wyjeździe daje spory optymizm przed drugim spotkaniem i pozwala na poważnie myśleć o przejściu dzisiejszego rywala.
Rochdale w meczach ligowych na swoim stadionie nie punktuje najlepiej, ale w 12 spotkaniach doznali tylko 3 porażek i stracili w sumie 11 goli, a tutaj wystarczy zagrać na remis mniejszy niż 2-2.
Z pewnością w tym spotkaniu zobaczymy zespół Milwall w natarciu, ponieważ to oni muszą tutaj wygrać, ale czy tak będzie? Myślę, że niekoniecznie. Rochdale ma korzystny wynik, a kurs na ich awans jest przyzwoity, poszukam szczęścia w takim typie ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dyscyplina : Piłka nożnaPuchar Niemiec
Godzina: 18:30
Spotkanie: Paderborn - Bayern Monachium
Typ:
R. Lewandowski strzeli bramkę głową
Kurs: 3,3
Bukmacher
: forbet
Dziś według większości portali Robert wybiega w podstawowej &quot;11&quot;. Na pewno jest głodny gry, bo ostatnio był oszczędzany (tylko 37 minut z Mainz). Mecz pucharowy to będzie dla niego dobre przetarcie przed zbliżającą się wielkimi krokami Ligą Mistrzów i starciem z tureckim Besiktasem. Dlaczego zakład, że strzeli bramkę głową? Bo widzę value w kursie 3.3. Dla porównania na gola mamy 1.25, a na przynajmniej dwa 2.4. Jestem przekonany, że jeśli Lewandowski strzeli minimum 2 gole (to któraś będzie zdobyta głową).Robert w ten sposób zdobywa wiele bramek (niestety nie dogrzebałem się do statystyk). Meczyk do obejrzenia na TVP Sport. Dobrej środy! Z fartem!
Widzę również value w zakładach o których wspomniałem wyżej
R. Lewandowski strzeli przynajmniej 2 gole (2.4 w forbet, gdzie w sts mamy na to 1.9)
R. Lewandowski strzeli przynajmniej 3 gole (5.8 w forbet, gdzie w sts mamy na to 4.0)

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Sofia
17:00
Andreev A. - Istomin D.
Andreev A.
19,00 w 1xbet

Kiedyś prześledziłem ze 3 sezony turniejów ATP 250 - czyli tej najniższej rangi i wysokie kursy. Co tam się dzieje to głowa mała. Polecam każdemu to zrobić jak się trochę nudzi. Wniosek na papierze wychodzi jasny, może tylko poza takim turniejem w Doha na początku sezonu gdzie jest gruba kasa dla tenisistów, to w końcówce sezonu na tych ATP 250 niektórzy już tylko docinają tam do końcówki $$$ sezonu.
Do tego w tym meczu w niektórych bukmacherach nie ma kursu co mnie zawsze dziwiło, że jest tylko na przeciwnika. Jak asy z rękawa mógłbym tu przytoczyć kilka takich meczów i co? Wygrana oczywiście doga - kwalifikacje Soedy na US Open.
Przykład:
http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-us-open-2014/soeda-go-hernandez-perez-oscar-zRhHikRS/
Żeby było zabawniej, to kolejny mecz i to z Denisem Istominem:
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open-2017/istomin-denis-djokovic-novak-pE3T8kzt/
I jeszcze jeden:
http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open-2017/murray-andy-zverev-mischa-dvIpns3p/
*Grajcie takie typy np. 50 zł start i progresja typu 50, 50, 50, 50 na takich turniejach, a jak Wam nie wejdzie 18 razy tak jak kurs, to wskakujecie np. poziom wyżej i znowu macie tyle szans w zależności od kursu, później np. 3 poziom progresji i nie ma bata, żeby jakiś mecz Wam kiedyś nie wszedł. Szukajcie na takich turniejach ATP 250 kursów powyżej 7,00.
Klizan M. - Donski A.
Donski A. ::: 20,52 ::: 0,5/3
Donski A. +1,5 seta ::: 6,65 ::: 0,5/3
Powyżej 18 gemów ::: 2,10 ::: 0,5/3
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Accrington Stanley - Swindon Town
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tej ligi wygląda tak

Jak widać oba zespoły w czubie ligowej tabeli. Accrington u siebie ma bilans 9 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, natomiast goście na wyjazdach są najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 10 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Oba zespoły w formie ale trzeba przyznać, że Swindon na wyjazdach radzi sobie świetnie. Ja jednak w tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Pod względem statystyk najmniej prawdopodobny jest tutaj remis i wychodzi na to, że albo wygrają gospodarze albo goście, chociaż wiadomo jak ze statystykami też jest ;) Ja jednak widzę tutaj większe szanse na zwycięstwo Accrington. Przede wszystkim dla gości będzie to 4 spotkanie w ciągu 10 dni (dla gospodarzy 3) i drugi daleki wyjazd po sobotnim meczu wyjazdowym do Lincoln. Dodatkowo to sobotnie starcie zespół Swindon grał od 21 min w dziesięciu po czerwonej kartce obrońcy Prestona. W tamtym spotkaniu padł remis 2-2 ale kosztował on niewątpliwie dużo sił drużynę Swindon. Na to spotkanie Accrington powinien być zespołem lepiej wypoczętym i zregenerowanym i głównie na to tutaj liczę, że będą mieli więcej sił na boisku niż rywal. Do tego gospodarze dzisiaj w najmocniejszym składzie a u gości jest kilka absencji.
Absencje w Swindon:
obrońcy Preston (20 meczy rozegranych w tym sezonie, 2 gole na koncie), Hussey (9 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Conroy (7 meczy rozegranych w tym sezonie) i pomocnicy Linganzi (21 meczy rozegranych w tym sezonie, 2 gole na koncie) i McDermott (11 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie)
✅135
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zwolle - Heerenveen
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.94
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie inaugurujące 22 serię spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii, oba zespoły walczą o udział w play offach do przyszłorocznej edycji Ligi Europy. Gospodarze po dwóch porażkach i odpadnieciu z pucharu będą chcieli wrócić na zwycięzką ścieżkę i umocnienie się w gronie drużyn, które zagrają o Ligę Europy, natomiast goście po remisie i dwóch wygranych w ostatnich kolejkach doskoczyli już tylko na 2 punkty do drużyn walczących o LE. Obie ekipy potrafią strzelać jak również dość dużo tracą bramek, średnia goli w meczach Zwolle wynosi 2,6, zaś w meczach z udziałem Heerenveen 2,9. Dodatkowo w ich bezpośrenich starciach, na ostatnie 5 meczy typ został pokryty 3 razy, natomiast patrząc tylko na mecze, gdzie gospodarzem był zespół Zwolle typ ten znalazł pokrycie w 4 z 5 ostatnich ich bezpośrednich spotkań, dobrym typem do jakiegoś AKO jest też sam BTS, który we wspomnianych spotkaniach został pokryty w każdym z 5 meczy - kurs 1,54 w fortuna. Powodzenia.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja: Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Partick - Glasgow Rangers
Typ: Obie drużyny strzelą gola, a ilość bramek w meczu będzie większa niż 2,5 - tak
Kurs: 2,25 fortuna
O meczu:
Jakbym wczoraj postawił na gola Deeneya zamiast bezpiecznie na gola Watfordu to dziś miałbym duuużo więcej punktów. Zostajemy przy piłce, zostajemy nawet na Wyspach, jednak przenosimy się do Szkocji. Skąd taki typ? Biorąc pod uwagę H2H z zeszłego roku, to tylko raz na pięć spotkań padło mniej goli. Partick u siebie zazwyczaj strzela gola, a Rangersi tracą średnio jednego na mecz. Jeśli Rangersi chcą doskoczyć do Aberdeen, to muszą dziś wygrać. A skoro Patrick ma strzelić, to liczba goli w tym meczu powinna być większa niż 2,5 ;-)
Patrząc na 10 ostatnich spotkań, to w meczach Particka padło 5 razy więcej niż 2,5 gola, a w meczach Rangersów aż 7. Powinno wejść ???? Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom