>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.02.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Manch.City
Typ: 1. Drużyna strzeli gola - TAK
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Hejka. Pierwotnym typem na moim dzisiejszym kuponie był z City z +2,5/BTTS (2.04) ale postanowiłem go zmienić na bramkę Evertonu (1.7), który wydaje mi się bezpieczniejszy. Zespoły ze środka tabeli strzelają bramkę City na swoim terenie ( np. Newcastle, Watford, Leicester, czy Watford- czasem oglądając mecze City mam wrażenie, że oni lekceważą rywali ale to tylko moje wrażenia). Dodatkowo na ostatnie 10 meczy Everton strzelił bramkę City 9 razy. Dodatkowo Everton tylko raz w tym sezonie nie strzelił bramki na swoim terenie. Z fartem!!
⛔100
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bełchatów - Jastrzębski
Typ: Konarski najlepiej punktującym + JW wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher: forbet
Duże problemy kadrowe gospodarzy. Katić, Teppan i Orczyk to jednak zupełnie inny poziom niż Szalpuk, Ebadipour i Wlazły. Skoro w Olsztynie nie dali rady to dziś rywal jest bardziej wymagający i o jakikolwiek punkt będzie trudno. Wobec takich braków przy dobrym przyjęciu Łomacz powinien szukać gry środkiem. Podobnie jak to miało miejsce w Olsztynie i meczu ligi mistrzów. I z racji tego spodziewam się równomiernego rozkładu punktów wśród siatkarzy Bełchatowa. Jastrzębski ma zdecydowanie słabszych środkowych niż gospodarze. Kto jak nie atakujący ma odegrać główną rolę. Konarski był najlepszym punktującym w ostatnich meczach JW, w finale PP z Zaksą i ligowym z Będzinem. Po takim kursie polecam.
link
http://pls-web.dataproject.com/MatchStatistics.aspx?ID=1054&amp;amp;mID=27881&amp;amp;Page=S
⛔100
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina : Tenis, Dallas
Godzina: 18.30
Spotkanie: Dastin Brown - Alex Rybakov
Typ: Alex Rybakov
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Dastin Brown...
Jak ja nie trawie tego zawodnika, na początku roku po szybkim odpadnieciu z kwalifikacji AO zrobił sobie tournée po Stanach Zjednoczonych, niskiej rangi chellengerach, może to jakiś sposób na dorobienie, bo aż ciężko wierzyć, że Niemiec znając jego chęci i zaangażowanie w Stanach chce odnalezc formę, zresztą jak widać i tak z marnym skutkiem, 3R to max w Newport jak i w Cleveland, tym razem moim zdaniem swój udział w Dallas zakończy na 2R bo w pierwszej miał wolny los podobnie jak w Cleveland.
Alex jest 13 lat młodszy, grać będzie przed własną publicznością, w pierwszej rundzie nie dał szans wyżej notowanemu Kozlovowi, dajac rywalowi raptem 3 gemy. Wczoraj bardzo dobrze funkcjonował serwis młodego Amerykanina, 85% punktów zdobytych po pierwszym serwisie, dobry return i nie było co zbierac.
Jak nie ufam Brownowi, nie sądzę, że będzie tutaj się zabijał o każdą piłkę, w przeciwieństwie do Alexa, większe raangazownie i chęć pokazania się przed własną publicznoscia może poskutkowac wygranym meczem i ja idę w kierunku Rybakova.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: Żółta kartka Suareza
Kurs: 2.90
Bukmacher: Etoto
Analiza: Klasyk to zawsze sporo walki, kontrowersji i fauli. Co prawda za Mourinho było jeszcze więcej żółtych kartek czy boiskowych spin, ale stawką jest finał Copa del Rey. Dla Barcelony ten finał to szansa na coś historycznego, bo mogą zdobyć po raz kolejny z rzędu to trofeum, a dla Realu Madryt to być może okazja to &quot;uratowania&quot; tego sezonu, w końcu liga wydaje się poza ich zasięgiem, a na Ligę Mistrzów brakuje lidera jakim był niewątpliwie Ronaldo w ostatnich latach.
Pod lupę biorę Luisa Suareza, który słynie z niesportowych zagrań, dyskusji z arbitrami czy symulkami, za każdy z tych powodów może otrzymać żółtą kartkę. Szansa na to jest duża , ponieważ w meczach Barca-Real takie coś jest normalką i bardzo prawdopodobna jest np. spinka Ramosa z Suarezem po którymś faulu lub próba wymuszenia karnego przez Urugwajczyka. Kurs na to bardzo ładny.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 636,5K
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Unics Kazań-Andorra
Typ: over 167,5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:To napewno będzie bardzo ciekawy i stojący na wysokim poziomie pojedynek.Oba zespoły już zapewnily sobie awans do dalszej rundy i powinny zagra bez większej uwagi do obrony i raczej padnie tutaj bardzo wysoki wynik tego pojedynku.Gospodarze tego spotkania koszykarze Uniks Kazaą obecnie zajmują 2 miejsce w grupie H.W# dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 4 zwycięstwa i 1 spotkanie przegrali.W odstatniej kolejce pokonali wysoko na wyjeżdzie 82-67 Zenit Petersburg.Ich rywale Club Andorra spisują sie jeszcze lepiej i zajmują 1 miejsce w tej grupie.Na ich dorobek składa się 5 odniesionych zwycięstw i jeszcze niedoznali żadnej porażki.W ostatynim swoim meczu pokonali na swoim parkiecie Cedevita 87-81.
⛔100
 
pukon 973K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ABA 2
Godzina: 18.00
Spotkanie: Zrinjski - Lovcen
Typ: Lovcen (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.30
Bukmacher: forBET
Analiza:
19 kolejka zaplecza ligi adriatyckiej - ekipa Zrinjski Mostar jedenasta pozycja i bilans 6-12, drużyna Lovcen Cetinje ósme miejsce w tabeli z bilansem 8-10. Czarnogórcy już z sześcioma porażkami z rzędu w tych rozgrywkach, co na pewno bardzo skomplikowało ich walkę o Final Four - to nie jest tak słaba drużyna jak mogłyby pokazywać te ostatnie wyniki. W większości spotkań musieli sobie radzić z pewnymi problemami w kadrze, przez urazy nie we wszystkich grach mogli uczestniczyć tak ważni tu zawodnicy jak np. Aleksa Popovic, Djordje Lelic czy Nemanja Todorovic, co na pewno nie ułatwiało zadania trenerowi Kadiji - nie mają bardzo szerokiej kadry i te nieobecności, pewnie znacznie mogły wpłynąć na ich dyspozycję, do tego jeszcze łącząc z występami w lidze krajowej. Ale też nie do końca prezentowali się tam źle, a mieli naprawdę silnych tutaj rywali (m.in. MZT Skopje, Spars, Primorska czy Borac), przy tych problemach potrafili często pokazać się z dobrej strony. Teraz ta sytuacja kadrowa wygląda już na ustabilizowaną (nie znalazłem żadnych informacji o nieobecnościach) i powinni powalczyć. Do tego w weekend nie grali w lidze krajowej, więc mieli też kilka dodatkowych dni na troszkę więcej odpoczynku po ostatnim spotkaniu, co też może mieć znaczenie - w styczniu grali praktycznie cały czas co kilka dni, co mogło mieć jakiś wpływ na tą słabszą passę w ABA2. Z kolei bośniacka ekipa gospodarzy sporo zmian w trakcie tego sezonu - m.in. odejścia Bakica, Spietha, Lebo czy Samadan, może nie wszyscy byli kluczowymi zawodnikami i też przyszli inni, ale dużo zmian w kadrze, to zawsze jakiś większy kłopot dla trenera. Lovcen cały czas jeszcze ma szanse na czołową czwórkę - dwa zwycięstwa mniej do ostatniego miejsca premiowanego awansem i cztery kolejki do końca rundy zasadniczej, na pewno ciężka sytuacja, ale jeżeli cały czas są realne szansę, to warto powalczyć, ekipa Zrinjskiego już bez jakichkolwiek szans. Może przeszacowałem tutaj trochę możliwości Lovcen, ale dla mnie, to w żadnym przypadku nie jest słabszy personalnie zespół, według mnie, jest tam większy potencjał poprzez bardziej wyrównaną i zgraną kadrę - co też chyba potwierdza pierwszy mecz rozegrany pomiędzy tymi zespołami, gdzie spokojne zwycięstwo zanotował Lovcen 83-73. Mają już naprawdę ostatni dzwonek do włączenia się jeszcze w walkę o Final Four, do tego na pewno spora motywacja do przełamania tych ostatnich słabszych wyników i tak jak już wspominałem, dla mnie solidniejsze zestawienie personalne - mam nadzieję, że przy odrobinie szczęścia, to wszystko znajdzie też potwierdzenie w poczynaniach na parkiecie i sięgną tutaj po pełną pulę.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: Benzema strzeli
Kurs: 3.30
Bukmacher: Expekt
Francuz ostatnio w wybornej formie. W lidze 10 strzelonych bramek, z tego wiekszosc w ostatnich spotkaniach.
5 bramek w trzech ostatnich meczach mowi samo za siebie. Barca mimo super ataku, czesto traci bramke - miedzy innymi ostatnio z Valencia czy Sevilla. Francuz mimo wszystko ma wiele do udowodnienia, jeszcze niedawno byl kompletnie bez formy, poza tym wiadomo jak mobilizujaco dzialaja Gran Derbi.
Prosze wybaczyc dosc skromna analize ale przy takich typach trzeba kierowac sie instynktem.
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania
Godzina:
18.30
Spotkanie: Skjern - Arhus
Typ: Arhus
Kurs: 4.35
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Kursy leca ostro w dol na Arhus. Wczoraj jeszcze mozna bylo wylapac bodajze 7.
Dzis ten kurs wydaje sie byc mega promocja.
Co prawda Skjern to solidna druzyna od wielu lat reprezentujaca dunska reczna w europie ale na ta chwile maja lekka zadyszke.
Zajmuja 7 miejsce, Arhus 4 i jest w duzo lepszej formie ligowej. Spadki kursow i forma przekonuja mnie ze Arhus dzis odniesie zwyciestwo.
⛔100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Puchar Niemiec
Godzina: 18:30

Spotkanie: Kiel - Augsburg
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.63
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz pucharowy, więc może wydarzyć się wszystko. Wczoraj dla przykładu Aptekarze pożegnali się z Pucharem. Ciężko wskazać faworyta. Kiel wyeliminowało Munich 1860 oraz Freiburg. Augsburg pokonał Haiger oraz Mainz. W tych czterech spotkaniach padał BTTS, tak więc idę dalej w tym kierunku. Widać, że drużyny teoretycznie słabsze nie odpuszczają. Augsburg słabiutko gra w lidze, ledwo nad strefą spadkową są, zaś ich dzisiejszy rywal spisuje się dobrze i z pewnością dziś nie odpuści.
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: SKRA Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel -8.5 punktu
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jak już zostało wspomniane wcześniej podstawowe skrzydła SKRY kontuzjowane. Tam gdzie jest największa siła Bełchatowa jest full kontuzji. Rezerwowi nie dadzą rady z Jastrzębskim, raczej ciężko w to uwierzyć. Orczyk dobrze prezentował się w Belgii, w SKRZĘ na razie raczej pod kreską. Podobnie drugi przyjmujący z rezerwy Katić, który raczej nie dał o sobie skojarzyć, że w jakimś spotkaniu ligowych zagrał wybitnie. Teppan również bez szału, no te skrzydła nie mają prawa wygrać z ewidentnie będącymi na fali Jastrzębianami. Oprócz Lyneela grającego od dawna na dobrym poziomie, lepiej wygląda ostatnio jakby Fromm, no i Konarski, który może bez fajerwerków, ale od początku zawsze solidny. Po powrocie z Francji nawet rezerwowy Ferens bez kompromisów wrócił na ligowe parkiety. Może w statystykach nie zachwyca, ale jeśli o grę w ostatnich meczach, to dawał na prawdę dobre zmiany. Podsumowując Bełchatów bez połowy podstawowego składu i kilku najlepszych graczy,a Jastrzębski w dobrej formie. Mecz według mnie może skończyć się tylko w jeden sposób, dosyć wyraźne zwycięstwo gości.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Paragwaj, Primera Division (Apertura)
Godzina: 23:00
Spotkanie: Club General Díaz - Cerro Porteno
Typ: 2
Kurs: 1,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Zespół, który wygra to spotkanie ma szansę objąć prowadzenie w tabeli. Pewnie wielu zastanawia się dlaczego w tym meczu tak duży kurs na &quot;gospodarzy&quot; i tak mały na &quot;gości&quot; ? Odpowiedź jest prosta, celowo wziąłem te dwa wyrazy w cudzysłów, bo General Diaz nie zagra tego spotkania na swoim rodzimym stadionie. To spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie Defensores del Chaco w stolicy Paragwaju Asuncion. Z tego właśnie miasta pochodzi zespół Cerro Porteno i z tego powodu z pewnością będą mogli liczyć na większe wsparcie swoich fanów niż ich rywal. General Diaz traci zatem atut własnego boiska i na tym stadionie będzie im niezwykle ciężko ograć Cerro Porteno. Ja w tym meczu stawiam zatem na &quot;gości&quot;, bo dla mnie na papierze jest to mocniejszy zespół a do tego temu zespołowi z Asuncion po prostu ten rywal leży i h2h zdecydowanie na ich korzyść:

Owszem na h2h nie ma co za bardzo patrzeć, bo każdy mecz jest inny, inne składy itd. itd. i od dzisiaj może być pisana całkiem inna historia bezpośrednich pojedynków między tymi zespołami ale Cerro Porteno jest dla mnie zespołem mocniejszym i zagrają prawie u siebie, bo we własnym mieście i z pewnością będą mogli liczyć na duże wsparcie swoich fanów.
✅66
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberdeen - Rangers
Typ: Aberdeen
Kurs: 4
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zgadzam się z poprzedzającym mnie kolegą ale ja poszukam tutaj punktów i zagram pod prąd bukmacherom czyli na gospodarzy.
Drużyny te w tabeli dzielą tylko 2 punkty, Aberdeen silne zarówno u siebie jak na wyjeździe, ale w przypadku Rangersów widać już dużą dysproporcję w meczach domowych a wyjazdowych - dom: 9-2-1, wyjazd: 5-4-3.
Jeśli chodzi o H2H to te w całej historii mocno na korzyść Rangersów, ale 2 ostatnie spotkania to o dziwo zwycięstwa Aberdeen, raz w pucharze u siebie 1:0, a kolejne w tym sezonie ligi, na stadionie Rangersów 0-1 ( ich jedyna porażka domowa).
Zwycięstwo w tym meczu gospodarzy nie jest żadna sensacją na skalę światową, a kurs naprawdę zachęca. Nawet jeżeli w meczu dominować będzie Glasgow to Aberdeen może okazać się skuteczniejsze ;) Po kursie 4, za drobne warto spróbować.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Hibernian
Typ: Celtic wygra, a w meczu więcej ni 1,5 bramki
Kurs: 1,45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie między liderem tabeli, a 7 drużyną. Zdecydowanym faworytem spotkanie są gospodarze, mimo braku kilku zawodników w składzie.
Celtic w tym sezonie u siebie imponuje. Rozegrali 12 meczów i wygrali wszystkie. Legitymują się bilansem bramkowym 36:4.
Hibernian na wyjeździe 12 meczów i zdobytych 15 punktów, przy bilansie bramkowym 13:14.
Ostatni mecz między tymi drużynami na stadionie Celticu odbył się w 9 kolejce tego sezonu i padł w nim wynik 4:2. Dzisiaj spodziewam się mniejszej ilości bramek, przy zwycięstwie gospodarzy.
Niski kurs, ale niezbyt dobra seria w lutym, skłania mnie do grania tego typu, trochę na odwrócenie złej passy.
✅45
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Mirren - Motherwell
Typ: 2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Forbet

Analiza:
O ile w derbach Lizbony do remisu było daleko (2:4), to postawy Duvana Zapaty w meczu Cagliari - Atalanta nie sposób wytłumaczyć. Jedyna bramka (zw. Atalanty), która padła w meczu ustawiła wynik, goście nie kwapili się do ataku i tym samym kolejna analiza okazała się nietrafiona.
Stan analiz: 0/3
Na dziś &quot;szkocka&quot; i mecz St. Mirren vs Motherwell.
https://www.flashscore.pl/tabela/Yuaw1KNm/KE29dIq2/#table;overall
Gospodarze są obecnie najgorszą ekipą w Premiership z dorobkiem 12 pkt. W ostatnich pięciu meczach nie zdobyli nawet punktu (bilans bramek 2:14). Przy takiej dyspozycji St. Mirren będzie głównym kandydatem do spadku.

Goście, ekipa Motherwell jest o 3 m-ca wyżej z przewagą 18 punktów. Z pięciu ostatnich ligowych pojedynków Motherwell wygrało czterokrotnie, tracąc przy tym tylko 2 bramki.
Biorąc pod uwagę aktualne formy obu drużyn stawiam na zwycięstwo Motherwell, ale podchodzę do tego typu z rezerwą, gdyż jest to liga szkocka, w której często faworyci &quot;na papierze&quot; zawodzą.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona - Real
Typ: 1
Kurs: 1,85
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wieczorem na Camp Nou kolejne El Clasico. Tym razem jest to starcie pucharowe, gdzie w poprzedniej rundzie wydawało się, że &quot;Duma Katalonii&quot; lekko lekceważy te rozgrywki. Sam rewanż był jednak prawdziwym pokazem dominacji Barcelony i efektowym zameldowaniem się w półfinale Copa del Rey. Ostatni ligowy remis z Valencią wydaje mi się tylko wypadkiem przy pracy, może także efektem pewnej koncentracji na środowym starciu. W tym sezonie Barcelona wydaje się zdecydowanie najmocniejszym zespołem w Hiszpanii, a w meczu u siebie z odwiecznym rywalem na pewno będzie chciała to udwodonić. Po cichu liczyłem na jakieś ~2,00, ale mimo wszystko nie jest najgorzej.
⛔100 powtórzony typ
 
ferguson2 652,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis, ATP Francja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Simon - Tsonga
Typ: Tsonga
Kurs: 1.57
Bukmacher: fortuna
Analiza: O ile prime Tsongi przeminął, to jednak wciąż warto obserwować poczynania Francuza na kortach. Tsonga utrzymuje formę sprzed kilku tygodni. Naprawdę jest szansa, że zgarnie kolejną wygraną jeśli weźmiemy H2h z rywalem (mimo wypadu z czołówki rankingu Tsongi), ale przede wszystkim dyspozycję. Tsonga wciąż potrafi grać na poziomie w tenisa i udowodnia wszystkim że nie warto go lekceważyć. Motywacji nie powinno zabraknąć młodszemu z Francuzów. Simon nie będzie się forsował na 100 procent, tym bardziej że dopiero początek sezonu.
✅57
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Hiszpania Puchar Króla
Godzina 21 00
Spotkanie Barcelona - Real Madryt
Typ X2
Kurs 2.12
Bukmacher fortuna
Analiza
Tyle już tu napisano o tym meczu, że nie bardzo jest co dodać.
Napomknę więc tylko to co pisali poprzednicy, że gra Realu wygląda naprawdę lepiej.
Ciekawostką jest to , że w CDR te zespoły spotykały się na Camp Nou już czterokrotnie i Barcelona nie wygrała jeszcze ani razu. Wbiłbym się w niespodziankę , ale typ jest już zajęty, więc gram bezpieczniej.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Royal Castors Braine - USK Praga
Typ: USK Praga(-9.5) 1st Half
Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Praga miala jeszcze do niedawna slabszy okres w EL, kiedy seria porazek sięgala juz trzech. Nadezhda, Schio oraz Bourges, te druzyny wygrywaly kolejno z Czeszkami.
Przelamanie tej fatalnej passy nastąpilo jednak chyba w najlepszym momencie i z najlepszym mozliwym rywalem, z UMMC last week. Praga jako jedyny zespol w tym sezonie ograla UMMC, smialo mozna powiedziec najlepsza ekipa w Europie i coz, lepszego momentu na przelamanie chyba byc nie moglo.
Przy okazji tego meczu wielkie brawa nalezą sie Harrison, ktora w debiucie wypadla naprawde solidnie i potwierdzila, ze jej przyjscie bedzie dla druzyny sporym plusem.
Przelamanie nastąpilo, w weekend Praga poprawila miazdząc Slavie w lidze, pora na kolejny mecz i kolejne zwycięstwo.
Na tapecie najslabszy z mozliwych rywali i ja nie wyobrazam sobie, zeby po zeszłotygodniowym show, dzis Czeszki miały miec jakiekolwiek problemy, szczegolnie, ze dla nich to dosc wazny mecz.
O godzinie 15 UMMC wygralo z Bourges, także jesli Czeszki wygraja w Belgii, zostaną same na pozycji vicelidera. Przy zalozeniu tez, ze CCC i Nadezhda wygraja swoje mecze, Praga wygrywajac ten mecz wciąz bedzie miala zwycięstwo wiecej nad jedną i druga druzyną.
Do konca fazy grupowej juz naprawde niewiele i w takich starciach zawodzic nie można. Belgijki na ostatnim miejscu w tabeli i one graja juz w zasadzie o nic...
Ostatnie mecze Castors to wysokie porazki z CCC oraz Nadezhda, czyli dwoma ekipami, mającymi o co grac i dzis nie bedzie inaczej, Belgijki po raz kolejny nie zdolaja sie postawic. Fakt, z Polkowicami ta 1q jeszcze jakos wyglądala, ale juz do HT to Polki prowadzily koniec koncow miazdząc rywalki.
Z Nadezhda z kolei juz do HT bylo po meczu.
Praga po przelamaniu z UMMC, po dodaniu Harrison, mając o co grac, mając na przeciwko najslabszego rywala w stawce juz po 20 minutach powinna miec sprawe wygranej zalatwioną i tutaj prowadzenie Czeszek do przerwy by dd powinno byc formalnoscią.
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport, CS: GO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valiance - forZe
Typ: forZe
Kurs: 2.30
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Spotykają się że sobą drużyny, które w ostatnim czasie grają bardzo fajnego CS&#39;a. Moim zdaniem jest to typowy valuebet. Dlaczego bukmacher daje większe szanse Valiance? Przeciez obie ekipy grają na bardzo podobnym poziomie. Awans do kwalifikacji na IEM Sydney wywalczyli z silnymi ekipami. Valiance z OpTic a forZe pokonując Winstrike (majorową drużynę) 2:0. Potem porażki z BIG oraz HellRaisers przyczyniły do tego meczu. Obie drużyny mają podobny mappool, gdzie na czele stoi mirage. Moim zdaniem warto spróbować pograć na teoretycznego undergoda (według bukmacherów).
ZAPRASZAM DO DZIAŁU E-SPORT:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-2019-typy-i-analizy.154828/page-6#post-6795926

✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Semtex 249,4K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: BTTS &amp; each team to have 2 or more corners in each half
Kurs:
7.1
Bukmacher: 1xbet
Jak na moje to za dużo trochę dali na to zdarzenie więc spróbuję. Real ostatnio zdaje się być w lepszej formie i nie kaleczą tej gry tak jak ostatnich miesiącach poprzedniego roku, Benzyna praktycznie co mecz ładuję bramki do tego ostatnio porażka 5:1 pewnie działa na nerwy i podejdą bardzo zmotywowani do tego meczu więc ja bym tu widział mocno ofensywne spotkanie, a patrząc na to jak licha jest obrona Realu to Barcelona nie powinna mieć problemu ze strzeleniem w dodatku Messi ma być dostępny więc będą mieli solidną moc w ofensywie. Real natomiast jak wspomniałem z Benzyną w mega formie do tego ten 18 letni Brazylijczyk Vinicius coraz bardziej im się wyrabia i liczę na jego kolejny dobry występ, a Real znów zaczyna być maszynką do rzutów rożnych więc o ich minimum 2 rr na połowę jestem spokojny jedyne co mnie tutaj martwi to te rożne Barcy. No ale średnio robią 3.18 do ht i 2.7 po przerwie w dodatku tutaj powinno być sporo strzałów więc liczę też na jakieś rykoszety czy interwencje bramkarzy, które będą się kończyć rogami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom