>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.02.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Iran
Spotkanie Persepolis Esteghlal
Godzina 13.00
Typ remis, Persepolis wygra zwrot
Kurs 1.65
Bukmacher betfan
Mecz na szczycie tabeli. Persepolis na 1 miejscu, Esteghlal na 4 pozycji ale ma 1 mecz zaległy. Faworytem jest mistrz kraju Persepolis jednak mocno spadają kursy na remis. Persepolis ma serię 7 kolejnych zwycięstw w lidze, natomiast Esteghlal ostatni raz przegrał na wyjeździe mecz ligowy w sierpniu w pierwszej kolejce rozgrywek. W h2h Persepolis nie przegrał u siebie z Esteghlal od 2011 roku. Liczę na remis, jeśli wygra Persepolis mamy zwrot stawki.


  65
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie Super League
Godzina: 15:00
Spotkanie:  Mumbai City - Jamshedpur
Typ:  Mumbai -hc 1.0
Kurs: 2.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Gospodarze  (4)  podejmują   Jamshedpur  (7)  i są dla  mnie  faworytem  do  wygranej  nawet  w  opcji  -hc 1.0 . Po trzech  wygranych  z  rzędu  przyszły  dla miejscowych  dwie porażki  ,  ale  ostatnie  3  spotkania  to  7  punktów  i  wygląda że   wszystko  wraca  do  normy. Ryzykuje  ten  zakład  ze  względu  na  bardzo  słabą postawę  gości  w  ostatnich  dwóch  meczach. Być  może to  zapowiedź  większych  problemów  gdyż  obydwa  występy były  bardzo  słabe  i  prócz  zerowego  konta  punktowego  ekipa  Jamshedpur  uzyskała w  nich  bilans  bramkowy  1:7 . Gospodarze  będąc  na  4  miejscu w  lidze  na  chwilę  obecną  kwalifikują  się  jako  ostatnia ekipa do  fazy  play - off  rozgrywek  mając  2  pkt.  przewagi  i  rozegrany  mecz  więcej  nad  goniącym Chennaiyin . Dlatego  ten mecz  trzeba  musowo  wygrać.



Goście  na kolejki  przed  końcem  fazy  zasadniczej  rozgrywek  mają  już  tylko  iluzoryczne  szanse  na  dogonienie dzisiejszego  rywala  i  przeskoczenie w  tabeli. Nawet  ostatnie  trzy  wygrane  im  tego  nie  zagwarantują ze  względu  na  rywali  zajmujących  wyższe  lokaty. Chyba pogodzili się  już  z  brakiem  awansu  do  fazy  mistrzowskiej. Na  dodatek  przyjdzie  im  grać  bez  dwóch  czołowych  zawodników  pauzujących  za  żółte  kartki. Jitendra Singh  oraz Sumeet Passi  nie  wybiegną  na  murawę  i  będzie  to  znaczące  osłabienie. W  ekipie gospodarzy  z  tego samego  powodu  nie  zagra Modou Sougou  a  z  powodu  kontuzji nie  pojawi  się  Subhasish  Bose  jednak  większa  determinacja  po  stronie  miejscowych  ze  względu  na  cel  o  jaki  grają  powinna  zaowocować  przekonująca  wygraną  nad  grającym  już  o nic  rywalem.


Ps.

Mam  nadzieje  że  tym  razem  moja  analiza  nie  zakole  nikogo  w  oczy. Na  wstępie  chce  napisać  że  wszystko  co  zamieściłem  powyżej  jest  tylko  i  wyłącznie  moja  analizą  w  oparciu  p  tabele  , statystyki, h2h  i  publikacje  źródłowe. Jest  to  powtórzenie  tego  co  napisałem na  stronie   wcześniej  bez  dodatku The Team News. Za  każdym  razem  kiedy  tutaj  coś podaje korzystam  ze  swoich  przemyśleń na  bazie  info  uzyskanego  także  z  innych  źródeł. Jak  sama  nazwa  wskazuje The Team News  to  najnowsze informacje  dotyczące  drużyn i  spotkania  ogólnie  dostępne  jeśli  ktoś  chce  się  bawić w  szukanie  i  poświęca  czas. Dotyczą  one  jak  widać  ustawienia  , składów , kontuzji , zawieszeń  i  nie  są  żadną  analizą  spotkania  tylko  faktami  wedle  których  pisze  się  analizę. Ja  tak  zrobiłem. W  regulaminie  odnośnie  " Typów Dnia"  wyraźnie  piszecie  że  mile  widziane  są  linki , odnośniki  i  materiały  źródłowe  z  których  się  korzysta. Ja  dokładnie  to  robię  wrzucając  część  materiałów  w  języku  angielskim  z  których  korzystam  po  to  by  moja  analiza  była  bardziej  wiarygodna  i  każdy  mógł  na  podstawie  tego  zdecydować  czy  warto  grać  mój  bet  czy  nie. Każdy  może  wymyślić  10  różnych  typów  na  ten  mecz  czytając  te  dane. Pokarz mi w  takim  razie  Karciarz kto  wcześniej  na  jakiejkolwiek  stronie  napisał  dokładnie  to  samo  co  ja w  języku  polskim , angielskim  lub  nawet  chińskim namawiając  do  zagrania  dokładnie  tego  typu  co  ja  czyli  Mumbai -hc 1.0....Dlaczego w związku z  tym banujesz  mój  wpis  i  dajesz -100  ?.Źle  interpretujesz pojęcie  kopi  analizy lub  plagiatu. Ja  tego  nie  zrobiłem  ani  nie  robię  nigdy. Chciałem  ułatwić  decyzje  innym  co  do  gry  mojego  zakładu  i  z  tego powodu   to  zamieściłem. Dlatego  teraz  powtarzam  bez  podawania  dokumentu  źródłowego  skoro  nie  chcecie. Jeszcze  raz  mówię  że zamieszczanie  tego  typu  info  nie  jest  powielaniem  żadnej  analizy  bo  takie  informacje  nie są  analizą  samą w  sobie. Równie  dobrze  podanie  przypuszczalnych  składów i  kontuzji  lub  zawieszeń na  tej  samej  zasadzie  mogłoby  być  traktowane  jako  plagiat  lub  kopia  czegoś  bo  ktoś  już  wcześniej  przecież  takie  info  podał  do  publicznej  wiadomości ( jakiś  dziennikarz lub  oficjalna  strona  klubowa)...Mam  nadzieje że  zrozumiecie  mnie i  pozwolicie  podać  jeszcze  raz  ten  typ. Od  jutra  nie  podaje  w  takim  razie  żadnych  dodatkowych  info  dotyczących  typu  po  za  składami  ,  kontuzjami , zawieszeniami  chyba że  to  tez  zabronione.

Pzdr...

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indie Super League
Godzina: 15:00
Spotkanie:  Mumbai City - Jamshedpur
Typ:  Jamshedpur lub remis
Kurs: 1,67
Bukmacher: forbet
Analiza:

 Z powyższą analizą nie sposób się nie zgodzić, ja jednak zagram na przekór. Wydaje mi się, że w meczu, która drużyna o coś jeszcze walczy a druga już nie koniecznie często bywa tak, że ta druga nie przegrywa. Starają się utrzeć nosa faworytom, Dzisiejsi goście grając bardziej na luzie w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy "muszą", może dadzą radę nie stracić 3 pkt i choć remis ugrać. Przyglądając się bliżej H2H widzimy, że Mumbai na 6 ostatnich spotkań bezpośrednich z Jamsh. wygrał tylko jedno spotkanie, jedno zremisował, trzy przegrał. W styczniu wygrali na wyjeździe z Jamshedpur 1:2, pomimo, że dziś więcej do zyskania mają gospodarze ich wygrana wcale nie przyjdzie tak łatwo. 

  100
 
 
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania Puchar Króla
Godzina: 21.00
Spotkanie: Ath.Bilbao - Barcelona
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.77
BukmacherFortuna
Analiza:

Mająca spore problemy Barcelona podejmie na San Mames Athletic.Kataloński klub nie tylko narzeka na liczne urazy, wyłączeni z gry są m.in Suarez i Dembele, wymusza to na trenerze grę trójką napastników Messi-Griezmann-Fati,niewątpliwie jest to spory kłopot,w kontekście przyszłych ważnych spotkań ligowych, gdzie jedynego zmiennika należy upatrywać w osobie Alexa Collado, dlatego może mieć to wpływ na sam przebieg spotkania, a można zauważyć też że kursy na wygraną Bilbao czy też 1x spadają. Inny ważny aspekt stanowi też konflikt na linii Abidal - Messi, który może się skończyć odwołaniem ówczesnego dyrektora sportowego, którego obwinia się za m.in właśnie za tak opłakaną sytuacje kadrową gdzie Barca zamiast nabywać zawodników sprzedawała swoich piłkarzy. Jednakże problemy nie omijają również gospodarzy dzisiejszego meczu, Athletic nie wygrał ligowego meczu od początku grudnia, a ich stadion już nie jest taką twierdzą jak to bywało w przeszłości, choć paradoksalnie to w postaci własnych ścian powinni oni szukać swoich szans w tym meczu, gdyż Katalończycy nie radzą sobie najlepiej w obecnej kampanii na wyjazdach odnosząc aż pięć porażek, w tym w pierwszej kolejce właśnie na San Mames 1-0. Historia ostatnich pojedynków pokazuje że były to mecze z reguły underowe,i uważam że będzie też tak i dzisiejszego wieczoru.

  77
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis, Montpellier
Godzina: 19:00
Spotkanie: Auger Aliassime F. - Herbert P.H. 
Typ: 2
Kurs: 2.26
BukmacherFortuna
Analiza: Dużo obecnie jest niespodzianek, dlatego trzeba szukać underdogów i znaleźć tych odpowiednich. Ja na dzisiaj zdecydowałem się pójść w stronę Fancuza z dwóch powodów. Pierwszym jest forma Augera, która od początku sezonu jest jak bomba tykająca, raz wybucha, a raz kompletna klapa. W ATP Cup grał fatalnie, wszyscy mówili że nie ma czego szukać na AO i tak było bo przegrał z Gulbisem w pierwszej rundzie. W Adeleidzie zagrał super mecz z Rublowem, przegrał ale były przebłyski super gry. Drugim powodem jest Herbert, który jest porządnym graczem, końcówka 2019 beznadziejna, ale 2020 widać zaczął coś odbijać. 
Świetny serwis, dużo kończących zagrań i dużo niewymuszonych to jego gra :D Ściany też pomagają gospodarzom dlatego myślę że dzisiaj może wygrać z bardzo nieregularnym Kanadyjczykiem.


  126
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Maroko
Godzina : 15:00
Spotkanie: Rapide Oued Zem - Wydad
Typ : Wygrana Wydad, remis = zwrot
Kurs: 1,55
Bukmacher: STS
Dzisiaj zagram bezpieczniejszy typ, bo ostatnio zauważyłem, że pazerność nie popłaca. Goście są liderem Marokańskiej ekstraklasy i kroczą po obronę tytułu. Ostatnio awansowali do ćwierćfinału afrykańskiej Ligi Mistrzów, ale ten mecz jest dopiero na koniec miesiąca, więc póki co nie muszą się oszczędzać. Gospodarze są natomiast typowym średniakiem, który jednak mimo wszystkiego u siebie potrafi się postawić, może nie wygrać, ale o remis mogą walczyć murowaniem bramki. Dlatego dzisiaj w przypadku remisu mamy zwrot. 
Goście jedyną porażkę wyjazdową mają z Rają Casablancą, która aktualnie znajduje się na 3 miejscu, a w zeszłym sezonie zostali wicemistrzem. Także oni byli akurat solidnym przeciwnikiem, reszta spotkań wyjazdowych to 4 zwycięstwa i remis.
Wiem, że analiza jest na szybko i trochę narwana, ale zaraz zaczyna się mecz. Pozdrawiam! :)

  55
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Snooker - World Grand Prix 2020
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Neil Robertson vs Mark Williams
Typ: Neil Robertson 4-0
Kurs: 6.00
Bukmacher: etoto
Analiza:


Robertson trochę męczył się z Holtem w 1 rundzie, ale też rywal zagrał naprawdę dobrze, zwłaszcza na początku meczu. Trochę błędów Australijczyka, ale generalnie to widzieliśmy tą samą wersję która oglądaliśmy w ostatnich tygodniach. Co do Williamsa, to oczywiście pomijając kontuzję stopu która mu wyraźnie doskwiera to jednak jego głównym problemem jest brak najwyższej formy, a nawet średniej jak na niego oczywiście. Wczoraj ledwie przekroczył 50tkę w podejściu (58, 50) Z Hawkinsem to nie miało znaczenia, bo Anglik jest w głębokim lesie ze swoją formą, ale z Robbo taka gra skończy się szybkim powrotem do domu na kurowanie kontuzji. I szczerze mówiąc nie wiem czy Williams miałby coś przeciwko takiemu scenariuszowi.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF Palm CoastGodzina : 18:05Spotkanie: Andreev - Rybakov Typ : Rybakov handi +1.5 seta Kurs: 1,61Bukmacher: Betclic 
Na dziś wynalazlem Typ czysto statystyczny ponieważ zawodnicy z odległych miejsc Rankingu ATP i raczej mało komu powiedzą coś ich nazwiska. Postanowiłem skupić się na Rybakovie który pochodzi ze Stanów, więc gra u siebie. Zajmuje 522 miejsce w rankingu, jest sklasyfikowany prawie 140 miejsc wyżej od Bułgara. Statystyki Rabakova są imponujące, tenisista na nawierzchni ziemnej na ostatnie 10 meczów ma bilans 9-1 i dodatkowo w przegranym spotkaniu wygrał seta. Ostatni raz na clayu przegrał pod koniec 2016 roku czyli 19 meczów temu. Faktem jest że Bulgar lubi wygrac 2:0 ale raczej ze słabszymi zawodnikami. Kursy zapewne są też wystawione trochę na podstawie ostatniego spotkania które wygrał Andreev ale było to na hardzie gdzie Rybakov nie radzi sobie aż tak dobrze. Wydaje mi się że gra u siebie i ulubiona nawierzchnia będzie szczęśliwa dla Amerykanka.

  61
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart, PL
Godzina: 21:30
Spotkanie: Wright - MvG
Typ: Wright
Kurs: 3.05
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Jest to pojedynek pomiędzy aktualnym mistrzem świata (mistrzostwo świata zdobyte lekko ponad miesiąc temu) a zawodnikiem, którym w ostatnich latach zdominował dyscyplinę i już niedługo będzie bezapelacyjnie najlepszym darterem w historii. Czemu akurat stawiam na underdoga ? Ponieważ underdog w ostatnim czasie rzuca na poziomie van Gervena oraz jest w stanie na dłużym etapie ten poziom podobnie jak holender utrzymać na dłuższym etapie. Holender ostatnio ma nieco gorszy okres (patrząc jedynie na wygrane w turniejach. W finale mistrzostw świata przegrał w własnie z Wrightem a w ostatni weekend odpadł już w pierwszej rundzie a cały turniej wygrał jego dzisiejszy przeciwnik. Sam oceniam szansę 45 % do 55 % w stronę MvG jednak kurs zdecydowanie zachęca do grania na Petera Wrighta.

  100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Hiszpania - puchar
Spotkanie: Real Madryt - Real Sociedad
Typ: 1
Kurs:  1.50
Godz: 19:00
Bukmacher:  betclic

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie w Pucharze Króla pomiędzy zespołami Realu Madryt i Realu Sociedad. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić kilka goli w dzisiejszym spotkaniu. Gospodarze będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Realu Madryt,  który będzie dyktował warunki gry. Mimo kilku absencji powinni sobie poradzić w dzisiejszym spotkaniu i spokojnie awansować do kolejnej rundy. Goście z pewnością będą mieć swoje szanse, dlatego uważam że strzelą bramkę. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.

  100
 
T 194

toyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga rumuńska
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Voluntari - FCSB 
Typ: 2/-3,5 (gość wygra i poniżej 2,5 bramki)
Kurs: 2.24
Bukmacher: Efortuna
Analiza:

FCSB podejmuje na wyjeździe ligowego outsidera. FCSB to najlepsza drużyna wyjazdowa ligi rumuńskiej, niegdyś hegemon pod nazwą Steua Bukareszt. Po kiepskim początku sezonu goście odrabiają straty, a ich mocną stroną są z pewnością wyjazdy. Co prawda tydzień temu porażka na szczycie ligi 0:1 z Cluj, ale wcześniej 7 zwycięstw na wyjazdach pod rząd. Po drugiej stronie outsider - Voluntari, którzy u siebie mają najgorszy bilans - 0/2/8 a bilans bramkowy 5/18. Żadnego zwycięsta, średnia 0,50 bramki na mecz, po drugie stronie FCSB z wyjazdowym bilansem 7/1/3 i bilansem bramek na wyjeździe 17/9. Zawodnicy z Bukaresztu z pewnością będą kontynuować pogoń za CFR Cluj i nie widzę innej opcji jak kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Na wzmocnienie kursu under, bo nie spodziewam się aby gospodarze coś strzeili, a nawet jeśli to FCSB ostatnimi czasy najczęściej na wyjazdach strzelali właśnie po 2 bramki (średnia niecałe 2 bramki na mecz). Dla odważniejszych proponuję 2/-2,5 po kursie 3,6 gdyż przeczuwam wysokie prawdopodobieństwo powodzenia, ja natomiast idę opcję trochę bezpieczniejszą. FCSB podrażniona po ostatniej porażce powinna spokojnie wygrać.

  124
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Koszykówka, Igrzyska Olimpijskie kobiet, eliminacje 
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA - Serbia 
Typ: USA - 17,5 handi ( z dogrywka) 
Kurs: 1.84
Bukmacher: Betclic 
Analiza:

Pierwszy mecz eliminacji do igrzysk olimpijskich kobiet. 
Spotykają się dwie bardzo dobre drużyny. 
USA to potęga w koszykówce. 
Serbia to jedna z najlepszych w Europie. 
W USA dziś zagra parę młodszych zawodniczek. 
Jednak ja dziś stawiam na USA, bo to lepsza i bardzo ograna drużyna. 
Dziś powinny bez problemu pokonać Serbie

  84
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bilbao - Barcelona
Typ: powyżej 27,5 fauli
Kurs: 2,1
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Króla. Barcelona ostatnio sporo problemy ze składem, kontuzja Suareza mocno skomplikowała sytuację w ofensywie a sam Messi nie będzie wiecznie ciągnął tego wózka.
Nie tak dawno bo w styczniu 2017 Bilbao wygrało z Barceloną w 1/8 finału 2-1 ale wtedy obowiązywały na tym etapie rewanże i Barca u siebie odrobiła straty zwyciężając 3-1. Taki sam wynik dałby dzisiaj gospodarzom awans i nie jest on jakoś mocno nieprawdopodobny. W poprzednim roku Barcelona miała ciężkie przeprawy w Bilbao remisując 0-0 i przegrywając już w toczącym się sezonie w sierpniu 0-1. Spotkania te obfitują w dużą ilość fauli i tak np. w tym poprzednim spotkaniu pucharowym było 29 fauli (20-9) czy 33 faule (23-10) w zremisowanym w lutym zeszłego roku 0-0. W innych spotkaniach tych ekip również odgwizdywanych jest sporo przewinień, oczywiście zdarzają się i takie gdzie jest ich niewiele ale są to sporadyczne przypadki.
Liczę na sporo twardej i agresywnej gry ze strony gospodarzy, którzy nie będą przebierać w środkach aby powstrzymywać Messiego. Defensywa Barcy jak nie idzie to też popełnia sporo przewinień i mimo, że linia wydaje się wysoka to wydaje mi się, że warto spróbować.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla
Spotkanie: Bilbao - Barcelona 
Godzina: 21:00 
Typ: Barcelona i over 2,5 gola w meczu 
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: 
Dzisiaj biorę mecz, jak widzę który nie cieszy się popularnością forumowiczów, a mianowicie ćwierćfinałw Pucharze Króla i mecz pomiędzy Athletic Bilbao a FC Barcelona. Nie mogę sobie przepuścić kursu około 2 na Barcelonę bo dawno takiego nie widziałem. Ja wiem, prasa pisze konflikt na Lini Messi i dyrektor sportowy ale moim zdaniem Barca to weźmie. Patrząc na ekipy które awansowały do półfinału: Mirandes, Granada, no i  na 99,% San Sebastian (który prowadzi w Madrycie 4:1 w 75 minucie), gracze z Katalonii staną dzisiaj na wysokości zadania i pokonają "najcięższa przeszkodę w moich oczach do zdobycia tego trofeum". Moim zdaniem potem czeka ich spacer i kolejne trofeum w gablocie. Dorzucę jeszcze do zwycięstwa Barcy bramki, aby podnieść trochę kurs bo nie wierzę, że po raz drugi w tym sezonie będzie mecz underowy pomiędzy tymi drużynami na San Mames (w I kolejce La Liga Barcelona przegrała 1:0). Moim zdaniem dzisiaj Messi i spółka to wezmą, choć nie wykluczam gola miejscowych.

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kortrijk - Antwerp
Typ: awans Kortrijk
Kurs: 2.05
Bukmacher: etoto
Analiza:

Drugi mecz cwiercfinalowy o puchar Belgii. Teoretycznie, Antwerp jest mocniejszym obecnie zespolem, ale nominalnie to Kortrijk jest w lepszej sytuacji. Pierwsz mecz zremisowali 1:1 I dzis to zespol gosci musi atakowac i wychdzic na prowadzenie. Oczywiscie nie wiadomo jak potoczy sie ten mecz, calkiem mozliwe, ze ta sztuka uda sie przyjezdnym, ale Patrzac na ostatni wyczyn ligowy gospodarzy ze Standardem, wygranym 3:1, Antwerpii nie bedzie latwo. Do tego jeszcze dodac, ze na tym stadionie Kortrijk ma calkiem przyzwoity bilans z dzisiejszym przeciwnikiem. Oczywiscie te dane uwzglendiaja takze okres, kiedy Antwerp nie byl tak wybitnym zespolem jak teraz, a gral jeszcze w 2 lidze. Nie mniej jednak mam nadzieje na dobra postawr gospodarzy i korzystny rezultat. Oczywiscie nie jestem pewien tego typu, bo moze tutaj byc jakies 2:2, co da awans gosciom.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom