>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.03.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: West Brom - Manchester Utd
Typ: Manchester Utd i over 2,5 gola
Kurs: 3,60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mój dzisiejszy typ skupiam właśnie ma tym meczu, Manchester znowu wypadł z pierwszej piątki i dzisiaj tylko wygrana daje im tam powrót. Typ 2,5 gola dlatego bo WBA u siebie lubi ukłuć więc MU chcąc wygrać musi przynajmniej dwa gole strzelić.
W MU nie zagrają: Shaw, Young, Jones, Schweinsteiger, Rooney, Keane, Love (kontuzje), ale bardzo dobrą zmianę daje Rashford i jestem raczej spokojny o wynik
⛔ 100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz -Darmstadt
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: unibet
Analiza:

Sądzę że mainz po zwycięstwie z bayernem złapie lekką zadyszkie i dziś przegrają. mainz w tym roku jeszcze nie przegrało na swoim stadionie i jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy. Darmstadt powinien być zmotywowany aby coś tu ugrać bo znajduje się tuż nad strefą spadkową. Myśle że powinni tu conajmniej zremisować i to typ dla mniej odważnych za 2,04 w unibecie. i co ważne darmstadt jest drużyną która grabbardzo dobrze na wyjazdach jak na miejsce zajmowane w tabeli. to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :wink:
Proszę o zachowanie zasad poprawnej pisowni//psotnick
⛔ 100
 
R 6

robson81pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 18:15
Spotkanie: Real Sociedad-Levante
Typ: Real Sociedad
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Dzisiaj spotkanie myślę, ze już pogodzonego ze spadkiem Levante i Realu który przy odrobinie szczęścia załapie się na europejskie puchary. Sociedad ostatnio nie poniósł porażki grając jako gospodarz , natomiast Levante odnosi porażki w ostatnich wyjazdowych spotkaniach.
Myślę, że to będą łatwe punkty dla Realu.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil

⛔ 100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Real Betis - Granada
Typ: Remis
Kurs: 3,25
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Real Betis prezentuje dobrą dyspozycję. Nie przegrał pięciu poprzednich spotkań w lidze. W tym czasie dwukrotnie sięgnął po zwycięstwo a trzy zakończył z jednym oczkiem. Tak więc na tej podstawie ich formę można określić na dobrą. Dzisiaj występują przed własną publicznością gdzie od dłuższego czasu przegrywają sporadycznie. Dla przykładu ich poprzednie siedem domowych to tylko jedna porażka. Cztery poprzednie to trzy remisy i wygrana. U siebie remisują często (5 z 13) a wygrali tylko dwukrotnie.
Granada w poprzedniej kolejce u siebie wygrała 2:0 przeciwko Sporting Gijon. Wcześniej pokonali 1:0 na wyjeździe Deportivo La Coruna i tym samym mają na koncie serię dwóch wygranych. Wcześniej notowali jednak sporo porażek. Przed serią dwóch zwycięstw przegrali cztery mecze ale grali wtedy przeciwko trudnym rywalom (Villarreal, Real Madryt, Real Sociedad, Valencia). Poza domem nie mają zbyt dobrych wyników. Wygrali tylko 3 z 14 takich meczy. Przegrali aż 8 a tylko 3 zremisowali.
Pierwszy mecz bezpośredni pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie na terenie Granady zakończył się remisem 1:1. Sporting Gijon nie ma zbytnio sposobu na tego rywala. Poprzednie trzy u siebie przeciwko Granady to jeden remis (z 2013) oraz dwie porażki. Tak wyglądają wyniki w Primera Division.
Uważam mecz za wyrównany. Sporting jest w niezłej formie gdyż nie przegrywa ostatnio swoich spotkań. Gra u siebie gdzie w tym sezonie nawet Real Madryt pogubił punkty. Przegrali zaledwie dwa domowe mecze jednak wygrywają sporadycznie. Granada ma bardzo słabe wyniki wyjazdowe jednak ostatnie dwa mecze przyniosły im zwycięstwa. Uważam, że to spotkanie zakończy się remisem. Granada podbudowana dobrymi wynikami ale Betis to teren bardzo trudny do zdobycia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeira liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Tondela - Arouca
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiaj podczas meczu 25 kolejki spotkają się Tondela - ostatnie mce w lidze - z Arouca - 6 mce w lidze. Gospodarze tragicznie radzą sobie na własnej murawie ponieważ w 12 meczach u siebie zdobyli zaledwie 5 punktów. Z drugiej strony mamy druzyne która zaledwie punkt dzieli od 5 mca gwarantujacego europejskie rozgrywki. Arouca regularnie punktuje a całkiem niedawno pokonała na wyjeździe FC Porto.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia 1
Godzina: 14:30
Spotkanie: Willem II - Ajax
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy holenderskiej. W 26 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Willem II i Ajax Amsterdam. Gospodarze plasują się w dolnej części tabeli, a przyjezdni ze stolicy są na 2 miejscu w lidze. Mój typ na ten pojedynek to powyżej 3.5 gola. Po pierwsze obie ekipy znajdują się na przeciwnych biegunach. Willem II walczy o utrzymanie, a ekipa Arkadiusza Milika musi gonić uciekające PSV. Ajax jest zdecydowanie lepszą drużyną od Willem i moim zdaniem to oni dzisiaj będą prowadzić grę, narzucą swój ofensywny styl gry. Po drugie bezpośrednia historia spotkań wskazuje na to, że w tym spotkaniu nie zabraknie goli. W meczach Willem II z Ajaxem często wpadają 4 gole lub więcej. Ich mecze w ostatnich sezonach kończyły się między innymi wynikami 3:0, 5:0, 5:0, 2:4, 1:3. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu to przyjezdni będą dominować i swoją przewagę udokumentują kilkoma golami. Mój typ to 1:4 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Crystal Palace – Liverpool
Typ: over 3.5
Kurs: 3.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
W otwierającym Niedzielne zmagania starciu na boiskach angielskiej Premier League, Crystal Palace będzie podejmować Liverpool.
Gospodarze w ogromnym kryzysie po naprawdę bardzo dobrym początku, aktualnie od 10 kolejek bez smaku zwycięstwa. Taka seria oznaczała oczywiście ogromny zjazd w tabeli aż na 15 miejsce, przewaga 9 punktów nad strefą spadkową jest spokojna ale jeśli ta seria potrwa znacznie dłużej to i widomo spadku będzie realne. Crystal Palace jest jedną z najgorszych ekipa jeśli chodzi o grę przed własną publicznością, tylko mizerna Aston Villa jest gorsza. Za Pardewa jest to zespół nastawiony na ofensywną grę który tracił sporo bramek ale potrafił odpowiadać ofensywną, i tu jest właśnie problem ostatnich wyników brak skutecznej gry pod bramką rywala, bo z defensywą jak zwykle jest kiepsko. Dwa ostatnie spotkania w których zaledwie zdobyli jeden punkt remis 2:2 z Sunderlandem (bramka stracona w ostatnich minutach)na wyjeździe oraz porażka 3:2 z West Brom jest jakimś nadzieją na wreszcie wykorzystywanie swoich sytuacji bramkowych. Nie co ukrywać w ataku zespół personalnie wygląda bardzo dobrze ma wiele indywidualności i świetnych techników.
Liverpool gra w tym sezonie falami, świetne mecze przeplata bezbarwnymi zawodami, odkąd jednak zniknął problem z kontuzjami w ataku to widać stabilizację formy. Klopp chce wysokie j i ofensywnej gry i właśnie tacy gracze jak Stturidge, Firmino oraz Coutinho gwarantują mu jakość przy takim stylu gry pod bramką rywala. Odkąd zespół objął Niemiec to tak naprawdę Liverpool nie miał problemów ze stwarzaniem sytuacji tylko skutecznością spowodowaną brakiem swoich armat. Defensywa cały czas się myli i tak już będzie do końca bo w tej formacji potrzeba personalnych wzmocnień, nie wolno też zapomnieć o Mingolet który miewa katastrofalne interwencje. W dwóch ostatnich spotkaniach ligowych Liverpool strzelił w sumie 9 bramek w tym 3 ekipie City.
Gospodarze jak wspomniałem odzyskali ostatnio skuteczność zobaczymy jak to pójdzie w parze z defensywą która jest dziuraw, Liverpool jest w gazie, nie ma kontuzji w ofensywie to w tym aspekcie jak wspomniałem wyglądają świetnie – dziś wobec tego zobaczymy ofensywny zespół Kloppa zresztą jak w większości spotkaniach a ze swoją skutecznością są tutaj wstanie sami strzelić trzy bramki. Najnowsza historia spotkań tych ekipa to same overy i otwarte spotkania.
⛔ 100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon MŚ - Bieg pościgowy kobiet 10 km
Godzina: 15:45
Spotkanie: H3H Wierer - Makarainen - Hildebrand
Typ: Wierer
Kurs: 2,1
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Innymi słowy jest to zakład - najlepsza z trzech.Dlatego taki iż nie ukrywając przegapiłem - początkowy wystawiony H2H Wierer - Makarainen 50/50 - 1,86,teraz kurs już nieco zbity więc trzeba coś kombinować.
Gdy podczas sprintu zobaczyłem strzelanie Kaisy - 19/19 to pomyślałem,że wygra, podium w najgorszym wypadku - tymczasem ostatni strzał długo mierzyła i spudłowała co zaskoczeniem nie jest - to natomiast,że wśród zawodniczek z jednym pudłem przegrała nie tylko z rewelacyjnie biegnącą wczoraj Dahlmeier,chyba najbardziej zbilansowaną (bieg/strzelanie)wśród biathlonistek Soukalovą,ale także z rewelacją drugiej części sezonu Amerykanką Dunklee - jest już sporym zaskoczeniem,gdyż biegająca jak równy z równym z gwiazdami biegów narciarskich jak Kowalczyk,zwykła raczej odrabiać swoje pudła ,a nie tracić dodatkowo w biegu.
Wierer strzela jak automat - niegdyś miała najlepsze statystyki strzeleckie wśród wszystkich zawodniczek,w tym sezonie tak chyba nie jest ,gdyż bardzo poprawiła bieg,co odbiło się na strzelaniu,to ciągle jednak bardzo wysoki poziom celności.
Dorothea ze sporymi szansami na podium,19/20 czy 20/20 są w jej wykonaniu realne.
Niemka natomiast również bezbłędna na strzelnicy jednak 12 sekund gorsza od Włoszki,biegowo powinno być podobnie,jednak liczę ,że to Włoszka będzie strzelała celniej,a na pewno szybciej,dodatkowo posiada na starcie wspomniane 12 sekund.
Zapowiada się ciekawy bieg w Oslo.
✅ 110
 
K 18

kyna7

Użytkownik
Dyscyplina: Dart UK OPEN
Godzina: 14:30
Spotkanie: Wright-Cullen
Typ: -3,5 handicap leg
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tutaj dużo pisać Wright oddał 3 zawodnikom po 5 legów, wcześniejsza rozgrywka była do 9 legów, dzisiaj do 10, myślę że spokojnie wygra nawet więcej niż 4, Cullen to nie jest jakiś bardzo dobry zawodnik, wygrał swoje 3 mecze z średnią klasa w darta, Wright ma życiową formę w 1 lidze która się rozgrywa w czwartki przegrał tylko numer 1 w darta z niesamowitym Gerwenem, co tutaj dużo pisać poziom klas w tym meczu będzie widać gołym okiem.
⛔ 100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 16.30
Spotkanie: Altach - Rapid Vienna
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dobra, po dwóch spotkaniach z Valencią, myślałem, że ekipa z Wiednia na kilka meczy załamie się, w końcu 10-0 w 2 spotkaniach może namieszać w głowie. Na szczęscie się myliłem, ekipa gości ruszyła jak burza, strzelając w 2 spotkaniach 6 goli, tracąc 2. Ba, jak wygrają dzisiejszy mecz wskoczą na fotel lidera, a to na pewno jakieś pocieszenie. Co do gospodarzy. Na ostatnie 5 meczy u siebie zdołali tyle zdziałać 1-1-3, ogrywając przy okazji moją ulubioną drużynę tej ligi Ac Wolfsberger, nieważne. Myślę, że ekipa Altach będzie chciała walczyć, aktualnie zajmują 9 miejsce (2 od końca), więc każdy punkt na wagę złota. Jednak nie życząc im źle, są bez szans z podrażnioną ekipą gości, więc myślę, że kursik całkiem przyjemny i do pogrania. Pozdrawiam ;)
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mainz -Darmstadt
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3.4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mainz u siebie spisuje się bardzo dobrze. Siedem ostatnich meczów u siebie i sześć wygranych i jeden remis robią wrażenie. Z kwitkiem odprawiali m.in Wolfsburg, Leverkusen czy Schalke. W ostatniej kolejce wygrali na Allianz Arena jako pierwsza drużyna w tym sezonie. Po takiej wiktorii dziś nie powinni mieć problemów z ograniem beniaminka. Dodatkową motywacją dla gospodarzy jest perspektywa awansu na 4 miejsce, a nawet zrównanie się punktami z trzecią w tabeli Herthą. Taki scenariusz po 25 kolejkach ekipa Mainz brała by w ciemno.
Darmstadt nie wygrało od 4 kolejek notują 3 porażki i nie sądze by dziś przerwali swoją złą passę. typuję 2-0.
⛔ 100
 
R 62

ricardos

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożnaHiszpania La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt i poniżej 2,5
Kurs: 3.4
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Valencia w tym sezonie to typowy zespół środka tabeli, za słaba na czołówkę a mocna na średniaków. Teoretycznie ma jeszcze szansę na załapanie się do eliminacji LE ale przy takiej grze tylko teoretycznie.
Atletico praktycznie nie ma szans na mistrzostwo ale wciąż jest przed Realem a to jest byćmoże ważniejsze niż mistrzostwo. Być najlepszą drużyną Madrytu, zostawić w tyle znienawidzony Real o tym marzą kibice i nie tylko oni.
9. Valencia 27 8 10 9 32:30 34
U siebie - Valencia 13 4 7 2 18:14 19
absencje
Jose Luis Gaya - obrońca /czerwona kartka/
Bakkali, Zakaria – napastnik /kontuzja/
2. Atl. Madryt 27 19 4 4 39:11 61
Wyjazdy - Atl. Madryt 14 10 1 3 21:5 31
absencje
Tiago Cardoso Mendes - pomocnik /kontuzja /
Savic, Stefan - obrońca / kontuzja /
Augusto Matias Fernandez - pomocnik /czerwona kartka /
Minimalistyczna gra Atletico zachęca do obstawienia wygranej jedną lub dwiema bramkami. Obrona jest skonsolidowana i pewna / tylko 11 straconych bramek w 27 meczach to wynik imponujący i zarazem najlepszy w La Liga /. Świadczy o tym chociażby wygrana z Realem 1-0 gdzie najbardziej bramkostrzelny zespół nie potrafił jej pokonać.
⛔ 100
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hisypania
Godzina: 12:00
Spotkanie: Betis + Granada
Typ: over 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dyis celuje w cos porannego, druzyny z dolnej czesci tabeli, w przypadku niepowodzen moga znalezc sie i w niższej lidze - a nawet jest to prawdopodobniejsze dla jednej z nich niz utrzymanie. Procentowo wg statystyk over pojawia sie ponad 50% dlatego dziwi mnie nie mały kursik na to zdarzenie. Jesli chodzi o H2H - U/O wyglada prawie w kratke - ostatnio bardziej underowo wiec jest to typ na przelamanie tej passy przy zalozeniu ze druzyna gosci ma ponad 60% spotkan overowych - kurs ponad 2 jest warty ryzyka
⛔ 100
 
robles 22

robles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie:
Bochum - Bielefeld
Typ:
Bochum
Kurs:
1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza
Analiza: Bochum jeśli myśli o walce o awans ten mecz musi wygrać.Do miejsca barażowego brakuje im 8 punktów. Przed sezonem sparingi z drużynami z 1 Bundesligi bez porażki, 3 wygrane i tylko remis ze Stuttgartem. 2 mecze w lutym u siebie wygrane , w tym jeden z Freiburgiem (2 miejsce). W bezpośrednich pojedynkach też częściej wygrywali gospodarze choć ostatni pojedynek wygrała Arminia 1:4 (04.14).
Arminia 5 ostatnich meczy w lidze to jedna wygrana u siebie ze słabym Duisburgiem, 2 remisy i 2 porażki. Dla mnie pewna 1. Powodzenia!
⛔ 100
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia vs. A. Madryt
Typ: rozne over 10
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza
obserwuje valencje ktora lubi rzuty rozne z regoly zamyka sie w 6 i wiecej nawet na wyjazdach teraz graja u siebie wiec jako gospodarz powinni zaatakowac co sugeruje ofensywne ustawienie 4-3-3 co ciekawe atletico tez nie stroni od roznych a ustawienie 4-4-2 podpowiada ze skrzydlowi pomocnicy powinni wrzucac na napastnikow,dodam jeszcze ze statystyki miedzy nimi podaja valencja 5,7 a atletico 6,5 roznych, odwazniejszym proponuje over 11 przy kursie 3 ja licze na agresywna i otwarta gre obu zespolow malo bramek duzo roznych powodzenia ...
✅ 125
 
kondziorafc 5

kondziorafc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja , Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon vs Guingamp
Typ: Lyon
Kurs: 1,47
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dziś wybrałem znów mecz ligi francuskiej. Co tu się dużo rozpisywać Lyon musi wygrać by przeskoczyć na miejsce gwarantujące start w Lidze Mistrzów. Po przeprowadzce na nowy stadion radzą sobie przyzwoicie. W ostatniej kolejce pokonali u siebie PSG (2:1).
Grają z zespołem , który zajmuję 16 miejsce w tabeli mając 3 pkt przewagi nad strefą spadkową. Lyon na ostatnie 5 meczy u siebie 4 zwycięstwa i 1 remis. Guingamp na ostatnie 5 meczy 1 zwycięstwo 2 remisy i 2 porażki.
✅ 47
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Torino - Lazio Rzym
Typ: over 3.5
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszym niedzielnym meczem w Serie A będzie starcie na Stadio Olimpico w Turynie gdzie FC Torino podejmie Lazio Rzym. Wydaje się, że zarówno dla jednych jak i drugich obecny sezon przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywki krajowe (Lazio gra wciąż w Lidze Europy) jest już stracony. Wydaje się bowiem, że strata jaką obie ekipy mają do strefy pucharowej oraz ich słaba gra w ostatnim czasie (za często jedni i drudzy tracą punkty) jest już nie do odrobienia. Dlaczego więc w takim meczu postanowiłem zaryzykować i zagrać wysoki over 3.5 goli, choć jak sam kurs ale i również statystyki pokazują, że nie jest to najpewniejszy typ na ten mecz?
Może najpierw o tych statystykach, w 27 kolejkach Lazio zanotowało 7 overów 3.5, natomiast Torino 6. W ostatnim czasie jednak i Torino i Lazio ów overy notowały, Lazio w lidze przeciwko Veronie (5-2) oraz w LE przeciwko Galatasaray (3-1), Torino w meczach ligowych przeciwko Sampdorii (2-2) i Palermo (3-1). Ponadto w ostatnich 10 meczach ligowych na Stadio Olimpico 4 razy notowaliśmy over 3.5 goli, więc nie jest to, aż tak tragiczna statystyka jakby mogło się wydawać.
Ważniejsze jednak według mnie i głównie tym się kierowałem są osłabienia w obu ekipach. W Torino dziś nie może zagrać Danilo Avela (lewy obrońca), Cesare Bovo (środkowy obrońca) oraz Alessandro Gazzi (środkowy pomocnik). W Lazio nie zagrają natomiast Stefan de Vrij, Santiago Gentiletti (obaj środkowi obrońcy), Stefan Radu (lewy obrońca) oraz zawieszony za kartki Maurício (również środkowy obrońca) i Dusan Basta (prawy obrońca). Jak więc widzimy w dużej większości są to gracze defensywie - w Lazio jedynie gracze defensywni mają problemy, a i ich podstawowy bramkarz dopiero wraca po kontuzji. Może to mieć więc jakieś przełożenie (wg. mnie na bramki) bowiem i w Lazio i w Torino grają naprawdę nieźli zawodnicy ofensywni. W Torino chociażby Maxi López , Andrea Belotti czy Ciro Immobile, w Lazio chociażby Felipe Anderson, Klose czy Djordjevic. Liczę więc na dobry mecz i mam nadzieje sporą ilość bramek.
⛔ 100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Atalanta - Juventus
Typ: Poniżej 8 rzutów rożnych
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnich 4 meczach Serie A i Ligi Mistrzów ta linia została przekroczona tylko raz, w meczu z Bologną, który zakończył się wynikiem 0:0 a Juve cały czas starał się o zwycięstwo i atakował, dlatego nabili tyle rożnych.
W pozostałych spotkaniach (w tym z takimi firmami jak Inter, Bayern i Napoli) ta linia nie została przekroczona. Dlaczego?
Otóż Juve nie atakuje skrzydłami bo nie ma dobrych skrzydłowych. W czasie akcji dochodzą do wysokości pola karnego ale we wrzutki się nie bawią. Przecież Dybala nie zdobędzie w ten sposób wielu bramek. ????
Juve nie lubi grać skrzydłami, a że jest drużyną która potrafi narzucić swój styl gry i w meczu z takimi słabeuszami jak Atalanta będzie cały czas kontrolował przebieg gry o ilość rożnych się nie boje. Ponadto pewnie szybko obejmą prowadzenie i będą spokojnie rozgrywali piłkę, jak to mają zwyczaj robić w lidze włoskiej. Efektywność i minimalizm.
Polecam ten typ.
Powodzenia.
⛔ 100
 
kicks 50

kicks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League
Godzina: 16,00
Spotkanie: Young Boys - Luzern
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Na 4 ostatnie mecze Young Boys wygrał 2 i 2 zremisował, natomiast Luzern na 4 ostatnie ligowe mecze przegrał wszystkie a w dodatku ostatnio był mecz pucharowy w którym także przegrali. W ekipie gospodarzy wypadł Gregory Wüthrich, i Benito w tym sezonie już raczej nie zagra żaden z nich goście także nie są bez strat ponieważ nie zagra doświadczony lewy obrońca Claudio Lustenberger, który powinien wrócić za 2-3 tygodnie. Young Boys to druzyna która walczy o 2 pozycje w lidze z której są kwalifikacje do Ligi Mistrzów. Tracąc 2 pkt do Grasshoppers mają szanse ale nie mogą oddawać meczów ze słabszymi rywalami tym bardziej na własnym stadionie.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Guingamp
Typ: Lyon i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Dzisiejszego dnia zapraszam do Francji gdzie Lyon zmierzy się z zawodnikami Guingamp. Stawiam w tym spotkaniu na gosdpodarzy tego meczu. Kurs 1.44 wystawiony przez buka jest dla mnie troszkę niezadowalający
dlatego warunkiem wejścia powyższego typu będzie linia 2.5 bramek. Lyon powinien sobie poradzić, w przypadku zwycięstwa wskoczą na 3 miejsce w tabeli dające prawo do gry w eliminacjach Lidze mistrzów.
Ich ostatnie 5 meczy u siebie:
Lyo - PSG 2:1
Lyo - Cean 4:1
Lyo - Bor 3:0
Lyo - Mar 1:1
Lyo - Tro 4:1
Powyższe statystyki obrazują, że ekipa gospodarzy gra bardzo dobrze u siebie. Dodatkowo pokrywają over. Lubią stracić bramkę dokładając minimum 2 ze swojej strony. Nawet udała im się ta sztuka z obecnym liderem. Ostatnie 5 meczy pomiędzy Guingamp to 100 % skuteczność Lyonu.
Gui - Lyo 0:1
Gui - Lyo 1:3
Lyo - Gui 3:1
Gui - Lyo 0:1
Lyo - Gui 2:0
Mam nadzieje zobaczyć w tym meczu pewne zwycięstwo Lyonu. Widzi mi się takie 3:eek:ne ???? Jak będzie przekonamy się wieczorem.
✅ 120
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom