>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.04.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Mecz : Colorado Rockies vs. Minnesota Twins
godz : 19.10
Typ : over 9
Kurs: 1.83
Buk: Lvbet.pl
Linia juz poszła troche w góre, ale i tak widze tu over. Colorado mega ofensywna ekipa, a i u Brewers tez z tym fajnie, mają kim postraszyć. Dziś na górce 2 młodych pitcherów, dla jednego to będzie debiut (Sentazela z Rockies), a pitcher gospodarzy w tamtym sezonie ERA na poziomie 4.3, z Colorado w tamtym roku grał raz i oddał 3 runy w 5 inningów więc wynik bardzo przeciętny. Warunki do gry neutralne, przy zamkniętym dachu więc wiatr nie będzie tu żadnym faktorem, pitcherzy praworęczni też żaden to faktor ujemny czy dodatni, pozatym 2 z 3 meczów w serii overowe, także i dziś myślę, że do głosu dojdzie czysta moc na pałce tych drużyn.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
B 23

barbara

Użytkownik
WCZORAJ TEŻ Mecz : Kansas City Royals vs. Minnesota Twins
godz : 19.10
Typ : Kansas City Royals win
Kurs: 1.83
Buk: Lvbet.pl
Drugi mecz w serii, w pierwszym spora niespodzianka i wygrana gospodarzy. Dziś nie widze innej możliwości jak wygrana KC, którzy mają w tym roku jeden cel - playoff. Zespół gości zdecydowanie lepszy, praktycznie każdy pałkarz jest groźny, w Twins od kilku lat stagnacja. Na górce dziś w KC Ian Kennedy, żadna to gwiazda ale solidny pitcher, prezentujący cały czas równy poziom, w tamtym sezonie grał z Minnesota 5 razy - 3 winy i 2 x no decision więc na 5 meczów nie przegrał żadnego, myśle że dziś będzie tak samo. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego myśle, że Kansas pokryją nawet -1.5. W ekipie gospodarzy na górce Santiago, pitcher bardzo nie równy ERA w tamtym roku 4,7 słaba więc nie stanowi on wielkiego zagrożenia dla pałkarzy KC
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1 grupa mistrzowska
Godzina: 17:00
Spotkanie: FC Viitorul Constanta - CS Universitatea Craiova
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Dla mnie faworytem tego spotkania jest lider rozgrywek, który pod wodzą legendy rumuńskiego futbolu George Hagi ma szansę na swój historyczny sukces czyli mistrzostwo kraju. Myślę, że jest na to duża szansa a to dzisiejsze spotkanie gospodarze powinni wygrać, bo trener Hagi ma dzisiaj do dyspozycji wszystkich piłkarzy, w zespole nie ma żadnych absencji. Obie drużyny grają bardzo dobrze na własnym stadionie ale jeżeli chodzi o wyjazdy to Universitatea już tak dobrze nie gra i w regularnym sezonie często przegrywali. Dodatkowo goście dzisiaj zagrają mocno osłabieni i ten fakt Viitorul musi dzisiaj wykorzystać i zdobyć tutaj 3 punkty, które mocno przybliżą zespół do mistrzostwa. Szansa jest duża i trzeba ją wykorzystać. Ja myślę, że Hagi zmotywuje swoich piłkarzy odpowiednio i zdobędą oni tutaj ważne 3 punkty.
Absencje w Universitatea:
obrońcy Popov (22 występyw tym sezonie, 1 gol na koncie) i Briceag (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnik Nuno Rocha (24 występy w tym sezonie, 5 goli na koncie) i napastnik Ivan (27 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), a pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Dimitrova (7 występów w tym sezonie) i Dumitrasa (5 występów w tym sezonie)
⛔100
 
Z 0

zulus89

Użytkownik
Dyscyplina: SZWAJCARIA: NLA - Baraż o utrzymanie - Finał
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ambri-Piotta - Langenthal
Typ: 2
Kurs: 4,35
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Dziś mam mecz hokeja na lodzie o awans do najwyższej klasy rozgrywką dla jednego zespołu a dla drugiego o utrzymanie w tej klasie. Gospodarz to jest zespół bardzo słabo spisujący sie w tym sezonie notujący ciągły spadek natomiast goście aspirują bardzo mocno o awans i walke o najwyższe cele. Mają fajny zespół i ciekawych zawodników którzy śmiało mogą walczyć na najwyższym poziomie. Jak dla mnie pewniakiem 2, gospodarze już nagrali sie na najwyższym poziomie.
Poza tym goście notują bardzo ładną serię
Ostatnie mecze: LANGENTHAL
04.04.17 NLB Langenthal Rapperswil 5 : 4
02.04.17 NLB Rapperswil Langenthal 3 : 1
31.03.17 NLB Langenthal Rapperswil 2 : 0
28.03.17 NLB Rapperswil Langenthal 2 : 3
26.03.17 NLB Langenthal Rapperswil 4 : 2
Myśle że spokojnie wygrają
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Eibar - Las Palmas
Typ: Las Palmas strz. +1,5
Kurs: 2,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś widzę, że typujący uwzięli się na te 2 mecze ligi Hiszpańskiej no ale nie ma się czego dziwić, uboga oferta na dzień dzisiejszy. Ja również typuję mecz Eibar z Las Palmas tylko, że typuję gości, że strzelą minimum 2 gole.
Kurs bardzo dobry a i szansę również oceniam jako wysokie. Las Palmas ma zawodników z przodu świetnych między innymi Jese, Boateng, Halilovic czy Viera o którym się mówi, że w następnym sezonie będzie występował w dużo lepszym klubie.
Las Palmas potrafi rozgrywać bardzo dobre mecze takie jak chociażby z Realem na wyjeździe 3:3, porażka nieznaczna z Espanyolem na wyjeździe 3:4 czy zwycięstwo u siebie z Osasuną 5:2. Las Palmas już praktycznie nie gra o nic, są w środku tabeli nie grozi im spadek ani europejskie puchary. Mogą już rozgrywać mecze na luzie i to może wyjść im na dobre.
Eibar co prawda jeszcze ma szansę na walkę o europejskie puchary lecz czy ta drużyna jest w stanie osiągnąć miejsce w pierwszej 6? wątpię.
W ekipie gospodarzy nie zobaczymy: S. Enrich, T. Inui, Nano i prawdopodobnie F. Rico natomiast w ekipie gości nie zagra jedynie E.M. Garcia.
W tym meczu typuję wysoki wynik może remis 2:2? Kto wie.
Powodzenia.
⛔100
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Turkey Âť Turkish Cup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Konyaspor - Sivasspor
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz rewanżowy Pucharu Turcji, pomiędzy Konyasporem a Sivassporem, gdzie w pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Stawiam na gości, co prawda nie grają porywającego futbolu ale w ostatnim meczu pucharowym pokazali, że mogą konkurować z pierwszoligowymi zespołami. Sivasspor występuje na drugim poziomie rozgrywek w Turcji, gdzie zajmuje drugą pozycję w lidze, która pewnie da im awans do elity w przyszłym roku. W ostatnim czasie nic wielkiego nie grają, zdobyte 4 pkt w 4 spotkaniach, chwały nie przynosi, co prawda przełamali się w poprzednim meczu na własnym obiekcie wygrywając 2-0. Konyaspor w dobrych nastrojach po dwóch wygranych ale sądzę, że mają zbyt mało atutów kadrowych by sprostać wyzwaniu.
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, Charleston
Godzina: 22:15
Spotkanie: Safarova - Siegemund
Typ: 1 (-3,5 gema)
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
28 rakieta kobiecego tenisa Safarova podejmuje 37 Siegemund. Czeszka w gazie, na ostatnie 10 spotkań przegrała tylko 2 razy, z Wozniacki i V. Williams. Z 8 zwycięstw tylko jedno nie pokrywałoby takiego handi. Niemka z kolei na ostatnie 10 razy wygrała tylko 3 mecze. Co prawda wygrała wczoraj z Venus, ale po morderczym, 3 godzinnym pojedynku, którego skutki może dziś odczuwać. Lucie wczoraj wygrała w 1,5 godziny, więc powinna mieć więcej sił i szybko rozprawić się z rok młodszą Laurą. Niemka jest bardzo dobra na nawierzchni ziemnej, ale mam nadzieję, że dziś tego nie potwierdzi.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; HISZPANIA: LaLiga - Kolejka 30
Spotkanie: Valencia - Celta Vigo
06.04.2017 21:30
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: unibet
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:30 odbędzie się spotkanie w 30 kolejce LaLiga pomiędzy zespołami Valencii i Celty Vigo. Gospodarze z dorobkiem 33 punktów plasują się na 13 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 41 oczek i zajmują 10 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki, natomiast goście zaliczyli dokładnie taki sam bilans. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Oby dwa zespoły są bramkostrzelne dlatego uważam że w dzisiejszym spotkaniu padnie wiele goli. Gospodarze do czwartkowego spotkania przystąpią osłabieni brakiem kontuzjowanych Moreno, Naniego i Gayi. Nie wystąpi również pauzujący za kartki Montoya. U gości zabraknie Diaza, Guidetti i Planasa. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to bramkowy remis 2:2
⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina; Hokej MS Kobiet
Spotkanie: CAN-FIN
Godzina: 21.35
Typ; CAN HA -1,5
kurs; 1,62
bukmacher; unibet
Analiza.
Krotko bo jestem w niedoczasie. Spotkanie polfinalowe w kobiecych MS w hokeju na lodzie. Kanadyjki w grupie zagraly srednio, szczegolnie w meczu z Finkami gdzie ulegly 3-4. Drugi raz nie ma prawa sie to zdazyc. Kanadyjki beda sie staraly przerwac dominacje Amerykanek. Pewny win CAN.
✅62
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom