>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.06.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 6. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, towarzyskie
Data: 18:00
Spotkanie: Polska-Litwa
Typ: Polska -1,5
Kurs: 1.74
Bukmacher: unibet


W pierwszym sprawdzianie przed euro z reprezentacją Holandii nie wyszliśmy najlepiej, wiadomo że sparing to mecz a raczej nazwać go trzeba treningiem w którym należy testować/trenować pewne elementy które nie wychodzą jeszcze najlepiej, w obecnym przypadku uważać także na urazy by nie wypaść z turnieju no ale na tle Holendrów którzy w turnieju nie grają wypadliśmy dosyć blado pod każdym względem, od samej kultury gry po zimną krew w rozgrywaniu akcji, nasza obrona też nie należy do najlepszych formacji Orłów i porażka jak najbardziej zasłużona.
W meczu z Litwą spodziewam się nieco innego meczu, tutaj przede wszystkim powinniśmy walczyć o zwycięstwo by sobie wyrobić dobry grunt do meczu na Euro z Irlandią Płn który nas czeka w niedzielę, siła naszej reprezentacji to zdecydowanie ofensywa a z taką drużyną jak Litwa nasza niestety przeciętna obrona nie powinna mieć wiele pracy, przynajmniej nie powinni mieć zagrożenia przewyższającego umiejętności.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Włochy-Finlandia
Typ: włochy wygrają 1 połowe dokładnie 2 golami
Kurs 5.40
Buk Unibet
Analiza Po raz kolejny próbuje zarobić na porażce zespołu Finlandii, która moim zdaniem jest zespołem bardzo słabym, w poprzednim meczu grała z Belgią i nie ma co się oszukiwać wywiozła zdecydowanie lepszy wynik niż zagrała, Belgowie w tamtym meczu byli rażąco nieskutecznie nie potrafili zdobyć bramki praktycznie do ostatnich minut spotkania, padł tam wynik 1:1 , Włosi słyną z tego że wysoko swoich spotkań nie wygrywają,ale moim zdaniem są zespołem dużo bardziej skutecznym i w tym spotkaniu mogą spróbować zagrać na jak największą ilośc bramek, sparingi przed euro często obfitują w wysokie wygrane zespołów , które się przygotowują do turnieju , nie od dziś wiadomo iż takie wygrane budują zespol, oraz podnoszą morale zespołu, dlatego zazwyczaj sparingpartnerzy są na takim poziomie jakim są , tu stawiam na wysokie zwycięstwo zespołu Włoch i liczę iż Belgowie nawet nie będa w stanie w tym spotkaniu zdobyć chociażby jednego gola, mój typ to wynik 2:0 do połowy oraz 4:0 na koniec spotkania.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Stuttgart
Data: 14:00
Spotkanie: Groth - Marchenko
Typ: Groth
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już jutro zaczynamy tenisowy sezon na kortach trawiastych. Nawierzchnia ta faworyzuje graczy z mocniejszym podaniem. Właśnie dlatego spośród jutrzejszych spotkań wybrałem to między Australijczykiem a Ukraińcem. Groth mimo tego, że znany jest ze swojej delikatnie mówiąc słabej elastyczności to dysponuje bardzo mocnym serwisem co w przypadku kortów trawiastych może mieć szczególne znaczenie. Jeśli chodzi o ostatnie spotkania tych tenisistów to Marchenko w dwóch ostatnich turniejach odpadł w pierwszej rundzie więc jego forma może być zagadką. Jeśli chodzi o Sama Grotha to we French Open miał pecha w losowaniu i w pierwszej rundzie trafił na Rafaela Nadala. Spotkanie z tym tenisistą na tej nawierzchni musiało zakończyć się porażką, więc nie możemy wyciągać daleko idących wniosków. Australijczyk w mijającym tygodniu zdecydował się również na start w turnieju w Manchesterze, odniósł tam dwa zwycięstwa i odpadł dopiero w ćwierćfinale z Denisem Kudlą. Tak jak wspomniałem na początku, jeśli podanie Grotha będzie działało tak jak należy to o wynik spotkania jestem spokojny.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Meksyk - Urugwaj
Typ: x
Kurs: 3,25
Bukmacher: Betano
Analiza:
To moze byc najlepszy mecz pierwszej rundy. Spotkaja sie dwa solidne zespoly Meksyku i Urgwaju. Meksyk od bardzo dawna nieprzegral remisujac z Argetyna i od 8 meczy nietracac bramki w tej edycjii Copa moga dojsc daleko. Choc wcwiercfinale trafia na Argetyne lub Chile i jak przejda to moze i final bedzie. Natomiast zespol Urgwaju tez jest mocnym skladem tu choc w fazie grupowej niezagra Suarez. Ale jest Cavani Godin i inni uz doswiadczeni, wsumie to od kilku to jest ten sam co jest ich atutem. Tu 2 pierwsze miejsca sa dla Meksyku i Urgwaju o piewszym miejscu wedlug mnie tu zadecyduja ilosc bramek lub mec z jamajka moze jakas niespodzianke sprawia.
Ten mecz widzi mi sie na remis a jak ktos wygra to minimalnie. Ja stawiam na podzial punktow
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 2:00
Spotkanie: Meksyk – Urugwaj
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betano

W nocy zmagania w Copa America rozpoczynają drużyny Meksyku i Urugwaju. Faworyta ciężko wskazać w tym meczu dlatego proponuje zagrać że obie drużyny strzelą bramki w tym pojedynku. Meksyk ma znakomitą serię 19 kolejnych meczy bez porażki z czego 8 ostatnich to zwycięstwa.
Trener Juan Carlos Osorio na tą imprezę wziął znanych i doświadczonych zawodników między innymi takich jak Javier Hernandez, Andres Guardado, Raul Jimenez, Hector Herrera i Guillermo Ochoa, co gwarantuje dobrą grę w ofensywie. Goście drużyna Urugwaju też ma dobrą serię meczy bez porażki bo na 10 ostatnich meczy przegrali tylko 3 razy a ostatnio nie przegrali 4 meczy. W kadrze trener Oscar Tabarez ma też znakomitych ofensywnych zawodników takich jak Luis Suarez,
Cavani, którzy potrafią zdobyć bramkę w każdej chwili. Na tej imprezie zabraknie takich zawodników jak Guillermo Varela, Gaston Silva, Emiliano Velazquez. Idąc w kierunku mojego typu
to Meksyk w 15 ostatnich meczach strzelił przynajmniej 1 bramkę, a Urugwaj w 7 kolejnych meczach strzelił bramkę.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie:
Meksyk - Urugwaj
Typ: Urugwaj DNB
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Liczę na to, że po czterech dotychczasowych słabiutkich widowiskach, ten mecz będzie w końcu pokazeł tego, czego oczekujemy od Copa America Centenario. Obie ekipy na papierze prezentują się bardzo dobrze. Kto wygra? Moim zdaniem Urugwaj.
Przede wszystkim między bajki trzeba włożyć wszystkie opinie, że Meksyk wystawia słabszy skład. Przeciwnie, Meksyk wystawia wszystko co ma najlepszego. Bardzo mocny skład z gwiazdami w każdej formacji - Ochoa w bramce, Marquez, Layun, Aguilar w obronie, Guardado, Herrera w pomocy, Hernandez, Jimenez, Corona w ataku... Nie ma co, skład jest mocny, i to przez to kursy są tak wysokie na Urusów.
Bowiem moim zdaniem te wszystkie atuty bledną przy jednym atucie Urugwaju, który nazywa się Luis Alberto Suarez Diaz. Głodny gry w reprezentacji i międzynarodowych trofeów El Pistolero powraca po zawieszeniu, i będzie ponownie kąsał, szarpał i nękał amerykańskich bramkarzy. Raz już zwyciężył w południowoamerykańskim czempionacie, ale zwycięstwo w jubileuszowym turnieju na stulecie zapewni mu reprezentacyjną nieśmiertelność. Nie oszukujmy się, Suarez to najlepszy napastnik świata, żaden z Meksykanów nie ma nawet porównania do tego gracza. Wspomagany z przodu będzie przez nieco zblazowanego, ale nadal niebezpiecznego Edinsona Cavaniego. A są jeszcze gwiazdor Bordeaux Diego Rolan, znani z Anglii Abel Hernandez i Gaston Ramirez, doświadczony i efektowny Nicolas Lodeiro, twarda obrona dowodzona przez znakomitego Diego Godina i jednego z najlepszych południowoamerykańskich bramkarzy Fernando Muslerę między słupkami. Czy ten potencjał nie jest wystarczający, żeby zbić jakąkolwiek drużynę na świecie, a co dopiero &quot;tylko&quot; Meksyk?
Oczywiście na Mundialu i ostatnim Copa America Urugwaj nie porwał, ale to było oczywiście spowodowane absencją Suareza. W aktualnych kwalifikacjach do mundialu prowadzą w tabeli i prezentują widowiskową piłkę. Naprawdę, faworytem tego meczu jest Meksyk? Nie dla mnie.
⛔ 100
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - WGP
Godzina: 2:10
Spotkanie: Argentyna - Bułgaria
Typ: Argentyna
Kurs: 3,47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Drugi dzień z rzędu stawiam na gospodynie turnieju WGP. Wczoraj zabrakło tak niewiele - porażka z faworyzowaną Dominikaną 2:3, a ostatni set na przewagi 14:16. Bułgarki spisują się dość pewnie - dosłownie zmiotły z parkietu słabe Kenijki, a wcześniej 3-2 ograły Dominikanę. W meczu sparingowym przed turniejem Argentynki wygrały z Bułgarkami. Dlaczego nie powtórzyć tego wyniku. Typ należy do mocno ryzykownych, Bułgarki po dwóch zwycięstwach pewne siebie, a może ta pewność je zgubi? Osobiście pograłem rano po kursie 4,25 u nieregulaminowego buka, ale 3,47 też warte grzechu.
⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, towarzyskie
Data: 18:00
Spotkanie: Polska-Litwa
Typ: Gospodarze wygrają bez straty bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zacznę od tego, że z Litwą nie idzie nam za dobrze, nie wiem z czego to wynika. Od rok 2006 rozegraliśmy z nimi 4 mecze. Dwa z nich wygrali oni, my tylko jeden a bilans bramek z tych spotkań to 3:5 na naszą niekorzyść.
Właśnie h2h zniechęcił mnie do grania wysokiego handicapu na naszych. Dlatego więc typuję, że wygramy do zera. Do składu powinien wrócić Krychowiak co jest dużym atutem w obronie. Na bramce pewnie zagra Fabiański.
Z racji że za 6 dni gramy mecz o punkty Lewandowskie, Miliki czy inne Grosiki pewnie nie zagrają całego meczu więc tym bardziej &quot;obawiam się&quot; że wynik nie będzie wysoki.
Litwini nie mają nas za bardzo kim postraszyć więc powinniśmy ich pyknąć do zera
⛔ 100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - KOREA POŁUDNIOWA: K-League Classic
Godzina: 10:50
Spotkanie: FC Seoul - Jeju United FC
Typ: Wygra Seoul i w meczu padnie poniżej 3,5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Trochę odważny typ na poniedziałek ale nic innego ciekawego nie wyniuchałem. Drużyna z Seulu w całkiem dobrej formie 7 zwycięstw, 2 remisy i 2 przegrane dają im 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów i jeśli by w tym meczu zdobyli kolejne 3 punkty awansowaliby na miejsce lidera. Spoglądając na poprzednie pojedynki między obiema drużynami zauważyłem duże szanse na zwycięstwo gospodarzy ponieważ: Seul wygrywał 18 razy, padło 11 remisów i uwaga tylko 2 razy wygrało Jeju (ostatnia ich wygrana była niecały rok temu gdy to oni byli gospodarzem). Jeju w lidze radzi sobie średnio, są w środku tabeli (6 miejsce) z dorobkiem 17 pkt. (5-2-4). Na wyjazdach ostatnio albo wygrywają albo przegrywają (nie widać stałej dobrej formy) ale patrząc w statystyki kiedy to Seul jest gospodarzem i gości Jeju na 5 ostatnich spotkań padł tylko 1 remis a reszta to zwycięstwa gospodarzy więc myślę, że jest spora szansa, że do tych 18 wygranych dodadzą kolejne zwycięstwo. Warto też zwrócić uwagę na to, że pomiędzy tymi drużynami ostatnio nie padało dużo bramek więc warto jeszcze się skusić na bezpieczny typ under 3.5 gola. Podsumowując to typ opieram głównie na statystykach h2h obu drużyn no i forma ogólna minimalnie zachęca na spróbowanie takowej kombinacji więc mam nadzieję, że jutro po południu sprawdzając wyniki nie krzyknę &quot;oJeju&quot; tylko spokojnie odfajkuję całkiem fajny kursik.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: GSW - Cavaliers
Typ: Green // Steals : over 2.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Draymond Green będzie bohaterem mojego typu. Bardzo kontrowersyjny zawodnik, jednak bardzo dobry. Game 1 zakończył z 4 stealami [najwięcej w spotkaniu]. Może jest to bardziej charakterystyczna akcja dla zawodników grających dalej od kosza, jednak Greenowi przechwyty na ogół idą nieźle. W tym sezonie, w trakcie regularnego sezonu uzyskał on średnio 1.5 steal/mecz, zaś w fazie play-off 1.6/mecz. Co nie robi dużej różnicy, biorąc pod uwagę to, że najlepszą statystykę steals w play-off ma J.Harden [2.4 average], ale warto zaznaczyć, że grał on tylko w 5 spotkaniach, zaś GSW rozegrało 18 [4:1 z Rockets // 4:1 z Portland // 4:3 z Okc // 1:0 z Cavs], więc jest on wysoko w statystyce, zwłaszcza że jego sektor boiska nie jest typowy dla przechwytów, gdyż występuje on na 3-ce, bądź 4-ce.
100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,WTA Hertogenbosch
Data: 12:30
Spotkanie: Siegemund - Brengle
Typ: Brengle
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Według mnie bardzo fajny kurs na Brengle wystawili bukmacherzy, którzy faworyzują Niemke. Siegemund ostatnie turnieje ma bardzo udane wysoko zaszła w Niemczech i Madrycie. Z tym, że mączka to jej ulubiona nawierzchnia gdzie jej bilans wynosi 328/173 jak się to ma do trawy? W całej karierze zaledwie 7 meczy bilans 4/3.

Z drugiej strony mamy Brengle, która błyszczy na hardzie z bilansem 238/147. Na trawie jej bilans to 19/20. Tutaj nasuwa się pierwszy wniosek, nie boi się grać na trawie i w ciągu lat minimum jeden czy dwa turnieje na niej zaliczy.

Ostantnio spotkały się w Madrycie gdzie Brengle zebrała lanie 6:4 i 6:1 i nie ma w tym nic dziwnego bo ziemia to królestwo Niemki ale... nawierzchnia trawiasta jest bardzo specyficzna i bardzo szybka. Największą korzyść mają osoby z mocnym serwisem a ponieważ nawierzchnia twarda jest według mnie bliższa trawiastej niż ziemna, mam na myśli to, że jest znacznie szybsza, to tutaj upatruje zwycięstwo Brengle.
Mecz meczowi nie równy, nawierzchnia super aby sprawić niespodziankę i na to liczę.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie:
Meksyk - Urugwaj
Typ: Urugwaj DNB
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Liczę na to, że po czterech dotychczasowych słabiutkich widowiskach, ten mecz będzie w końcu pokazeł tego, czego oczekujemy od Copa America Centenario. Obie ekipy na papierze prezentują się bardzo dobrze. Kto wygra? Moim zdaniem Urugwaj.
Przede wszystkim między bajki trzeba włożyć wszystkie opinie, że Meksyk wystawia słabszy skład. Przeciwnie, Meksyk wystawia wszystko co ma najlepszego. Bardzo mocny skład z gwiazdami w każdej formacji - Ochoa w bramce, Marquez, Layun, Aguilar w obronie, Guardado, Herrera w pomocy, Hernandez, Jimenez, Corona w ataku... Nie ma co, skład jest mocny, i to przez to kursy są tak wysokie na Urusów.
Bowiem moim zdaniem te wszystkie atuty bledną przy jednym atucie Urugwaju, który nazywa się Luis Alberto Suarez Diaz. Głodny gry w reprezentacji i międzynarodowych trofeów El Pistolero powraca po zawieszeniu, i będzie ponownie kąsał, szarpał i nękał amerykańskich bramkarzy. Raz już zwyciężył w południowoamerykańskim czempionacie, ale zwycięstwo w jubileuszowym turnieju na stulecie zapewni mu reprezentacyjną nieśmiertelność. Nie oszukujmy się, Suarez to najlepszy napastnik świata, żaden z Meksykanów nie ma nawet porównania do tego gracza. Wspomagany z przodu będzie przez nieco zblazowanego, ale nadal niebezpiecznego Edinsona Cavaniego. A są jeszcze gwiazdor Bordeaux Diego Rolan, znani z Anglii Abel Hernandez i Gaston Ramirez, doświadczony i efektowny Nicolas Lodeiro, twarda obrona dowodzona przez znakomitego Diego Godina i jednego z najlepszych południowoamerykańskich bramkarzy Fernando Muslerę między słupkami. Czy ten potencjał nie jest wystarczający, żeby zbić jakąkolwiek drużynę na świecie, a co dopiero &quot;tylko&quot; Meksyk?
Oczywiście na Mundialu i ostatnim Copa America Urugwaj nie porwał, ale to było oczywiście spowodowane absencją Suareza. W aktualnych kwalifikacjach do mundialu prowadzą w tabeli i prezentują widowiskową piłkę. Naprawdę, faworytem tego meczu jest Meksyk? Nie dla mnie.
Suarez jest kontuzjowany nie zagra...
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka NBA
godzina:two:05
Mecz:GSW-Cavs
Typ:Cavs +7.5
Kurs:1.67
Buk:unibet
Analiza: W ostatnich 10 latach w play-offs gdy po 1 meczu Lebron James przegrywał 0-1 zawsze wygrywał...oczywiście statsy są po to żeby je łamać i rekordy zawsze się kończą a kto jak kto ale Warriors lubią łamać rekordy ale dziś zapewne Cavs się postawią. Mogą nawet wygrać ale to bedzie ciężkie zadanie. Natomiast 7.5 to spory handicap myślę i powinien wejść ale zobaczymy jak się skończy ten mecz. Niby lepiej powinni zagrać splash brothers ale finały rządzą się innymi prawami i kursy tu nie mają żadnego znaczenia. James zrobi wszystko by jego Cavs nie przegrywali 2-0 bo wtedy będzie już prawie pozamiatane. Kurs 3.0 na Cavs jednak mnie nie satysfakjconuje więc wolę 1.67 i handi na Kawalerzystów. Myślę że może być nawet dogrywka ale zobaczymy jak się to skończy. Ja pamiętam zeszły rok gdy sam James dawał rade i po 3 meczach to Cavs prowadzili 2-1 i to bez Kyriego i Kevina więc czemu teraz Cavs nie mieliby się postawić zbyt pewnym siebie Warriors. Gram to za kasę co wygrałem na Muguruzie więc nawet jak przegram płaczu nie będzie...
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers vs Golden State Warriors
Typ: Cavaliers -2,5 pkt
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Drugie spotkanie finałowe, Cavaliers liczą na wyrównanie serii. W pierwszym meczu mimo słabego występu Thompsona i Curry&#39;ego, dzięki dobrej postawie graczy z ławki, świetnego Livingstona, Barbosy i Iguodali, Warriors kontrolowali grę i wygrali. Ławka Cavs zdobyła ledwie 10 punktów, a w tych playoffs nie jest to normą i liczę na powrót do tendencji. Po odrobieniu strat z Thunder i wygranym pierwszym spotkaniu, można dostrzec pewien hurraoptymizm w stawianiu na Warriors, jednak ja skłaniam się ku studzeniu tych nastrojów. Wystarczy, że Frye zagra tak jak w poprzednich meczach play-offs (myśle że G1 Finals była wyjątkiem), trochę więcej dołoży grający niezłe playoffs Ryszard Jefferson, a do gry w poprzednich spotkaniach dorówna także JR Smith i już rozkład sił na parkiecie może wyglądać inaczej. Po raz drugi dość długa przerwa zespołu z Cleveland w tych playoffach trochę wybiła ich z rytmu. Niemniej jednak należy pamiętać, iż zespół ten spokojnie może rywalizować z Warriors. Seria z OKC była dla zespołu Golden State niezwykle wyczerpująca, w pierwszym spotkaniu popłynęli jeszcze na fali, teraz myślę że Cleveland wyciągnie wnioski i przyciśnie nieco bardziej. Kilka dni temu nie udało im się prowadzić do końca równej gry, mimo wygranej deski, dziś powtórzenie wyczynów na tablicach będzie priorytetem, tak samo jak powrót do zespołowej gry, z kreującym ją LBJ. Uważam że Cavaliers mają spore szanse, by zagrać lepsze spotkanie, niż w G1 i wrócić do domu z niezłym remisem.
⛔ 100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Meksyk - Urugwaj
Typ: Kartka przed 27 min
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sedzia spotkania jest Pan Caceras ktory lubi siegnac po kartke do kieszonki a okazji ku temu mysle ze w tym meczu powinien miec az nadto. Linie kartkowe sa wysokie dlatego zdecydowałem sie zagrac cos w moim odczuciu bardziej pewnego a mowie tu a kartce przed 27 min. Na tych mistrzostwach Copa America sedziowie czesto siegaja po kartki a w tym spotkaniu gdzie grają przeciez druzyny o bardzo agresywnym usposobieniu mysle ze ta kartka padnie przed 27 minuta. Gorace temperamenty zarowno jednej jak i drugiej druzyny a takze waga spotkania mysle ze spokojnie zaprocentuje szybkim plusem mojego typu. Polecam
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Polska - Litwa
Typ: Handicap meczowy -3 bramki - Remis(Polska - 3 bramki vs Litwa +3 bramki)
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Ten typ jest na to, że Polska wygra dokładnie trzema golami. Nie ma sensu grać na zwycięstwo Polski po tak słabym kursie i trzeba szukać czegoś bardziej ryzykownego, ale opłacalnego. Takim typem jest według mnie typ na zwycięstwo Polski różnicą dokładnie trzech goli. Wystarczy zobaczyć jakie są składy Polski i Litwy. Polacy biją na głowę Litwę, na każdej pozycji mamy lepszego zawodnika i po prostu naszym obowiązkiem jest wygrać ten mecz wysoko. Litwa w ostatnich latach zauważalnego progresu nie zrobiła, w przeciwieństwie do nas. Polska jest tak mocna jak nigdy biorąc pod uwagę ostatnie lata. Taki skład jaki mamy pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i liczyć na dobry wynik naszych w Euro 2016. Z Litwą wygramy, pytanie tylko jak wysoko. Mój typ idzie na zwycięstwo Polski dokładnie trzema golami. Trzeba się jakoś zrewanżować kibocom za tą wpadkę z Holandią, a takim rewanżem będzie pewna wygrana nad Litwą.
⛔ 100
 
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - KOREA POŁUDNIOWA: K-League Classic
Godzina: 10:50
Spotkanie: FC Seoul - Jeju United FC
Typ: FC Seul i powyżej 2.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Witam,
na ten mecz zerknąłem dzięki postowi użytkownika @LUKASH006. Spojrzałem na statystyki obu zespołów i widzę, że oba są overowe. W lidze oba rozegrały po 11 meczy i strzeliły 22 bramki. Obie mogą pochwalić się doskonałymi napastnikami:
Seul - Damjanovic (4 gole w lidze), Adriano (7 goli w lidze)
Jeju - Toscano (4 gole w lidze), J-H Song (4 gole w lidze)
Ostatnie 5 meczy ligowych obu zespołów wygląda następująco:
Seul u siebie: 3-1-1 (bramki 11-5)
Jeju na wyjazdach: 2-0-3 (bramki 6-7)
Seul jest faworytem, jednak liczę, że Jeju coś strzeli a to oznacza, że Seul będzie musiał strzelić 2 lub więcej bramek. Stąd over będzie pokryty.
pozdrawiam
m
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Litwa
Typ: 1 ha -2,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, na dziś postanowiłem zagra przekonywujące zwycięstwo Biało-Czerwonych w ostatnim meczu przygotowującym Nas do Mistrzostw Europy we Francji. Przed wylotem do turniej zagramy ze słabą reprezentacją, która z roku na rok jest coraz słabsza. Liga Litewska jest półamatroska, a w kadrze nie ma żadnego zawodnika, którego nazwiska by się obawiali przeciwnicy. Wyniki ostatnich spotkań naszych sąsiadów są wprost tragiczne. Porażki z Estonią i Maltą czy zwycięstwo 2:1 z San Marino po bramce w 92 minucie. Przed kilkoma dniami przegrali z Łotwą 2:1. Polska, dla któej ten mecz będzie okazją, na przećwiczenie schematów gry, które nie wychodziły do tej pory oraz doszlifowanie ostatnich szczegółów. Po tym meczu kadra wylatuje do Francji, więc tym meczem reprezentanci będą chcieli się godnie pożegnac z kibicami, którzy byli razem z nimi aż od zgrupowania w Juracie, przez zgrupowanie w Arłamowie i w końcu Gdańsk a teraz tutaj. Po porazce z Holandią trzeba podnieśc morale i pewnie pokonać słabszego rywala. Stawiam na wysokie zwycięstwo Polski nad rozbitą Litwą. Powodzenia!
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Polska – Litwa
Typ: Polska over 3.5 bramki
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przygotowania do EURO kończymy w Krakowie, rywal nie ukrywajmy słaby na sprawdzenie formy w ataku. Troszeczkę niepewności pojawiło po spotkaniu z Holendrami tak tragicznej gry w defensywie to dawno nie widzieliśmy w naszym wykonaniu, nigdy to nie był nasz atut ale z taką dyspozycją to nie możemy przystąpić do EURO. W sumie to dobra informacja dla typu bo po takim spotkaniu wszyscy będą chcieli uspokoić nastroje i po prostu zagrać solidne, pewne zawody a nie ma co ukrywać nasza moc w ofensywie jest duża. Nie wyglądało to źle kilka dni temu kto wie jakby ten mecz się potoczył gdyby Mili trafił w wyśmienitej okazji na 1:0. Mieliśmy jeszcze kilka dobrych oskrzydlających akcji szczególnie w drugiej połowie kiedy to Jędrzejczyk przeszedł na prawą stronę i Grosicki od razu wyglądał lepiej. Fizycznie też myślę że będziemy wyglądać lepiej, a i widać że nad stałymi fragmentami też dużo pracowaliśmy. Potrafiliśmy ogrywać towarzysko Czechów 3:1, Finów 5:0, Islandie 4:2 a to wyższa półka niż nasz dzisiejszy rywal. Litwa po prostu jest słaba, ostatnio kompletnie brak wyników zwycięstwa tylko z ekipami pokroju San Marino i to tak z wielkim trudem stracili min. bramkę u siebie w eliminacjach z tym rywalem. Dla Litwy to trzeci mecz w przeciągu tygodnia a wiadomo ze kilku piłkarzy to już myślami na wakacjach to się odbije na ich dyspozycji dzisiaj tym bardziej że wydaje mi się że tamte mecze były ważniejsze bo można było ugrać punkty a tutaj to raczej tak nie uważają. Węgry, Anglia, Szwajcaria, Armenia, Albania wbijały u siebie w ostatnim czasie Litwinom po cztery bramki. Co tu ukrywać jesteśmy w każdym aspekcie lepsi, gdybyśmy ograli Holendrów to bym inaczej podchodził do tego meczu ale porażka wymusza na nas po prostu lepszą, szybszą grę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom