>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.06.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 6. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat: Mecze Towarzyskie
Godzina: 12:20
Spotkanie: Japonia - Brazylia
Typ: Brazylia poniżej 2,5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Głównie w tym typie opieram się na tym, że Japonia ma bardzo dobrą obronę, jest nieźle poukładana taktycznie. Nie ma tam wielkich indywidualności, jakichś Joga Bonito Neymarów, którzy okiwają 3 zawodników. Japończycy bazują na ciężkiej pracy, perfekcjonizmie ( co zresztą cechuje całe to społeczeństwo) oraz skupieniu na taktyce. Jak wspomniałem wcześniej tracą też mało goli. W eliminacjach do Mundialu w 3 rundzie stracili tylko 4 gole w 10 meczach, w 2 rundzie tylko 2 w 8 meczach ( gdzie już byli pewni awansu). Mimo, że jest to spotkanie towarzyskie myślę, że ci zawodnicy, którzy wyjdą po stronie japońskiej zagrają na 100 %. Spowodowane będzie to wysoką ambicją, która jak wspomniałem cechuje całe to społeczeństwo oraz chęcią pokazania się na tle brazylijskich gwiazd.

Brazylia natomiast myślę, że wyjdzie bez większej spiny, być może trener da pograć nowym graczom

60
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2814
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Boston Celtics
Typ: Derrick White +9,5 pkt.
Kurs: 1.75
Bukmacher: eWinner
Analiza:

Linia ta wydaje mi się zbyt niska dla tego zawodnika, który często rzuca powyżej 20 punktów w meczu. Dodatkowo obie drużyny często mają powyżej 200 punktów w meczach ze sobą, więc jest pole do rzucania. Ostatnie 5 meczy tego zawodnika: 21(pierwszy mecz z GSW), 8, 22, 14, 13.

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1753
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Boston Celtics
Typ: Jason Tatum Double-double
Kurs: 3.95
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Trochę żal nie skorzystać z takiego kursu, 3.95 na lidera Bostonu? Już w pierwszym meczu pomimo beznadziejnej skuteczności w oddawaniu rzutów 3/17, wywalczył d-d rzucając 12 pkt a dorzucając do tego 13 asyst, a przecież to bardzo dobrze zbierający zawodnik, który podwójne zdobycze zazwyczaj robi w punktach i zbiórkach. Przeciwko GSW w sezonie regularnym też wyglądał dobrze, co prawda raz zaliczył double-double, a w drugim przypadku zabrakło jedynie dwóch zbiórek. W ostatnim czasie forma też dopisywała, bo w 4 ostatnich spotkaniach jeszcze przeciwko Miami Heat zdobywał dwa razy d-d, a dwa razy zabrakło mu naprawdę niewiele, bo 1 i 2 zbiórki. Tatum w tym spotkaniu na pewno będzie chciał się pokazać z o wiele lepszej strony w ofensywie, ale myślę, że jego większe zaangażowanie zaowocuje też dwucyfrową liczbą asyst, lub zbiórek na co bardziej liczę. Kurs 3.95 to zdecydowanie za dużo na to zdarzenie według mnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Stuttgart
Godzina: 15-30
Spotkanie: Sonego - Paire
Typ: Paire
Kurs: 3.3

Bukmacher: STS
Analiza:

Jak dla mnie dziwne zestawienie kursowe. Paire to Paire, ale Sonego nawet na cegle nie błyszczał. Stuttgart to nie jest trawnik Wimbledoński i tutaj zawodnik z serwisowymi możliwościami Francuza na spokojnie może gasić gemy w przeciągu 2-3 minut. Dodatkowo w wymianach uważam, że Sonego brakuje siły uderzenia, żeby przebijać na 3-4 uderzenia typu kto mocniej. Skróty są efektywne na trawie, ale żeby przy swoim serwisie nimi punktować to trzeba mocno wyrzucić, a tego Włoch nie robi jakoś świetnie. Dodatkowo gra przy siatce to raczej przewaga Paira nad Sonego, a mijać jakoś wybitnie to Lorenzo nie mija, nawet na wolnych clayach miewał problemy z jakimiś challengerowcami. Benua z reguły dobrze gra turnieje w Niemczech i liczę, że będzie polował coś więcej niż wpisówka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat: Mecze Towarzyskie
Godzina: 12:20
Spotkanie: Japonia - Brazylia
Typ: powyzej 4.5 gola
Kurs: 4
.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Cześć. Krótko i na temat. Na wstępie trzeba zaznaczyć ze wszyscy zawodnicy w obu reprezentacjach graja i są dostepni na mecze towarzyskie. To że Brazylia potrafi strzelać wiadomix, ale trzeba zwrócić uwage na potencjał drużyny Japoni. Wszyscy zawodnicy występują w solidnych klubach Europejskich, może nie topowych ale trzeba zaznaczyć że grają w nich pierwsze skrzypce. Jest tam naprawdę kilku ciekawych zawodników jak Mitoma z Royal Gilloise (wcześniej w dominującym w Japoni Kawasaki Frontale), Kamada (Frankfurt) czy Doan (PSV). Z drugiej strony Brazylia gra ostatnio wesoły i skuteczny futbol, maja silną ławke i każdy strzelać chce i potrafi. Nie sądzę żeby drużyny jakoś specjalnie skupiały się na obronie. Typ może nieco zbyt oczywisty, ale wedlug mnie mocno prawdopodobny. Ostatnie spotkania towarzyskie obydwa zespoły wygrały wysoko odpowiednio 4:1 (Japonia z Paragwajem) i 5:1(Canarinhos z Korea Płd) co pokazuje potencjał ofensywny obydwu ekip . Jak bedzie tym razem zobaczymy.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Hertogenbosh
Godzina: 11:30
Spotkanie: Alexandrowa - Jastremska
Typ: Jastremska wygra pierwszy set
Kurs: 2.75
Bukmacher: STS
Analiza: Trafiło nam się spotkanie z podtekstem, które może być ciekawym widowiskiem jeśli zawodniczki sytuację z życia będą chcieć przenieść na kort, co jest jak najbardziej możliwe. Jastremska wyglądała bardzo solidnie w kwalifikacjach do turnieju w Madrycie i wydawało się po pierwszych meczach że zajdzie dużo dalej ale została zatrzymana przez Bouzkova. Alexandrowa na tym samym turnieju doszła do półfinału po przegranej z samą tiumfatorką Jabeur. Zmiana nawierzchni i może być ciekawie, uważam że Ukrainka wyjdzie na kort mocno zmotywowana i zacznie agresywnie, oby przełożyło się to na jej skuteczność a w konsekwencji zwycięstwo otwierającego spotkanie seta. Panie zagrały ze sobą 4 razy i 3 z nich wygrała Jastremska, .

175
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +744
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Norway Chess
Godzina: 17:00
Spotkanie: Magnus Carlsen - Shakhriyar Mamedyarov
Typ: Magnus Carlsen (tylko wynik dzisiejszej partii w szachach klasycznych, bez ewentualnej dogrywki armageddon)
Kurs: 3,10
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to szósta runda turnieju Norway Chess. Punktacja w tych zawodach jest dość niestandardowa, gdyż za wygranie partii w szachach klasycznych otrzymuje się 3 punkty, a przegrany 0. Jeśli będzie remis, to obaj gracze dostają po jednym punkcie i grają dogrywkę zwaną armageddonem, gdzie można uzyskać dodatkowe 0,5 pkt. za zwycięstwo. Jak widać ten system punktacji premiuje wygrywanie w szachach klasycznych.

Po pięciu rundach liderem jest przeżywający drugą młodość Viswanathan Anand mający 10 punktów. Na drugim miejscu jest Magnus Carlsen z dorobkiem 9,5 pkt. Magnus Carlsen w szachach klasycznych póki co grał trzy partie białymi i dwie z nich wygrał. Najpierw był remis z Wang Hao, a potem wygrane z Teimourem Radjabovem i Anishem Girim. Norweg wie, że żeby wygrać taki turniej, to trzeba wygrać trochę partii klasycznych, zwłaszcza białymi należy szukać kompletu punktów, co Carlsen póki co robi.

Magnus Carlsen grający białymi to jest koszmar dla rywali. Nie ma drugiego gracza, który tak dobrze potrafi powiększać swoją niewielką przewagę lub męczyć przeciwnika w teoretycznie remisowej końcówce, by ten w końcu popełnił jakiś błąd i poległ, Magnus w swojej karierze wiele razy już tak zrobił.

Shakhriyar Mamedyarov to jest bardzo odważnie grający szachista. Niezależnie od rywala on uwielbia komplikować pozycje, przez co w jego partiach sporo się dzieje. Magnus Carlsen wygrał w szachach klasycznych dwie ostatnie partie jakie grał białymi i zapewne ma ochotę na kolejne zwycięstwo. Myślę, że można spróbować na niego postawić.

210
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1526
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/mecze towarzyskie
Godzina: 12:20
Spotkanie: Japonia vs Brazylia
Typ: BTTS + over 2.5 goli
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Gospodarze to reprezentacja, która zanotowała spory postęp względem poprzednich lat. Wielu zawodników z tego kraju stanowi o sile europejskich klubów i to przekłada się na wyniki kadry. Wywalczenie awansu do tegorocznego Mundialu nie sprawiło im większych kłopotów i trafili do wymagającej grupy z Hiszpanią oraz Niemcami. Z pewnością będzie to trudne zadanie, aby awansować do fazy pucharowej, ale nie wolno sobie na start odbierać nadziei. Jeżeli spojrzymy sobie na piłkarzy, którzy aktualnie występują w reprezentacji Japonii, to oglądamy kilku przedstawicieli Bundesligi. Endo, Kamada, Doan, Haraguchi, Asano to spora kolonia w kraju Kwitnącej Wiśni. Czy stać ich na pokonanie Brazylii na własnym obiekcie?

Canarinhos to klasa sama w sobie i na każdym dużym turnieju są brani pod uwagę, jeżeli chodzi o zdobycie tytułu mistrzowskiego. Nie inaczej jest tym razem i grupę eliminacyjną w strefie Ameryki Południowej wygrali bez większego problemu. Co ważne, na ich koncie nie pojawiła się ani jedna porażka, co powoduje, że nie tylko atak jest mocną stroną Brazylii, ale również defensywa, która traci bardzo mało goli. Selekcjoner Tite szuka jeszcze optymalnych rozwiązań i na spotkania towarzyskie rozgrywane w Azji powołał kilku nieoczywistych piłkarzy. Swoją szansę otrzyma zapewne Guilherme Arana, Alex Telles, czy też Leo Ortiz. To powoduje, że dla niektórych zawodników mecz z Japonią będzie bardzo istotny w walce o bilet do Kataru. Którzy z graczy przybliżą się do powołania na Mistrzostwa Świata?

Starcie Japonii z Brazylią to naturalnie mecz towarzyski, dlatego możemy spodziewać się goli. Brazylia kilka dni temu zdemolowała Korę Południową 5:1 i to tylko pokazuje o sile Canarinhos. Dzisiaj przyjdzie im się jednak zmierzyć z bardziej wymagającą reprezentacją, która w ostatnim czasie traci o wiele mniej bramek, ale jestem zdania, że jedni i drudzy pokuszą się o trafienia. Stawiam na klasyczny wynik BTTS z over 2.5 goli. Gospodarze tylko raz na ostatnich 10 spotkań nie cieszyli się z przynajmniej jednego trafienia. Statystyka Brazylii w delegacji pod tym kątem to 7/10. Mam nadzieję na interesujące widowisko, gdzie jedni i drudzy będą mieli dobrze nastawione celowniki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +597
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów Liga A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria - Dania
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Po pierwszej kolejce mamy dość niespodziewanych liderów w lidze A grupie B, bowiem Austria jak i Dania odprawiły swoich rywali z kwitkiem. Austria rozbiła wręcz na wyjeździe Chorwację 0:3, natomiast Dania sprawiła miła sensację pokonują Francję 1:2. Przy wygranej Austrii 0:3 świetny debiut zaliczył Ralf Rangnick, były trener Manchesteru United. Zobaczymy czy dzisiaj jego drużyna będzie wstanie powtórzyć ten sam wyczyn przeciwko świetnym Duńczkom. Obie drużyny z potencjałem i na pewno nikt tutaj niema zamiaru się zatrzymywać, tym bardziej jeśli udało się wygrać pierwsze spotkania z faworytami do wygrania grupy.
Austria w składzie z Sabitzer, Arnautović czy Lainer na pewno sobie stworzy kilka sytuacji do strzelenia gola. Niewiem czy w zespołem jest Alaba czy porostu dostał wolne od LN.
Po drugiej stronie Dolberg, Wass, wracający do formy Eriksen, a na ławce min. Braithwaite, Poulsen, Cornelius strzelec dwóch ostatnich goli oraz młody Damsgaard. Dzisiaj na pewno w obu ekipach zobaczymy kilka zmian w podstawowym składzie bo terminarz jest dość napięty, ale nie przeszkadza to na pewno w strzelaniu goli. Jak widzimy po nazwiskach to dzisiaj w Austrii możemy zobaczymy bardzo dobre widowisko sportowe, i oby też tak było.

95
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +561
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów CONCACAF
Godzina: 21:00
Spotkanie: St. Vincent i Grenadyny - Nikaragua
Typ: Nikaragua
Kurs:
1.82
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Kurs w nocy jeszcze oscylował w okolicach @2.25, jednak niestety mocno spadł. Mimo wszystko wydaje mi się, że nadal jest dobry do grania.

Obie ekipy zaczęły zmagania w Lidze Narodów CONCACAF w kompletnie innych nastrojach. St. Vincent przegrało 1:0 z Bahamami, które wgl nie wiadomo skąd się wzięły w lidze B. A trzeba przyznać, że to zwycięstwo było zasłużone, gdyż St. Vincent był w tym spotkaniu drużyną słabszą. A Bahamy to jednak z gorszych ekip na Karaibach, więc jest to pewnego rodzaju "wyczyn".
St. Vincent ostatnio ma naprawdę spory zjazd formy. Wcześniej był to solidny średniak, jednak po ostatnich wynikach widać, że aspiruje raczej do bycia na dole. Na ostatnie dziewięć spotkań przegrali aż osiem. Oprócz Bahamów, trzy razy wklepała im Dominika. Dominika, która w ostatnim tygodniu dwukrotnie zremisowała z Anguillą - jedną z najgorszych reprezentacji na świecie. Widać po tym, jak tragiczny poziom ostatnio prezentują gospodarze.
Do tego, około rok temu dostali oklep aż 10:0 od nie za bardzo wyróżniającej się Gwatemali. Nikaragua mierzyła się z tą Gwatemalą trzy miesiące później i zremisowała 2:2. Jest to kolosalna różnica w wynikach.

Goście ogólnie rzecz biorąc przez ostatnie miesiące naprawdę nieźle sobie radzą. Zrobili sobie tournee po Meksyku gdzie grali z tamtejszymi klubami (Meksyk ma najlepszą ligę na kontynencie). Ostatnio pokonali Trynidad i Tobago 2:1. A Trynidad (mimo kryzysu) to nadal jedna z najmocniejszych reprezentacji na Karaibach. Więc widać sporą dysproporcję w dzisiejszym zestawieniu. Nikaragua wygrała z kimś mocnym, a St. Vincent przegrał z kimś słabym.

Liczę, że dzisiaj goście wygrają i wysuną się na przód w walce o Ligę Narodów A.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis ITF Tibilisi 25$
godzina: 09:30
spotkanie: Kudashova vs Dolidze
typ: Dolidze wygra seta
kurs: 6.25
bukmacher: etoto

Juniorka 17 lataka z Gruzji jest moją faworytką w tym spotkaniu. Znaczy obstawiam że wygra seta. Efortuna nie dała +1,5 seta, inni też nie ale w etoto jest. I czuję że tu może Rosjanka dać wygrać seta Gruzince.
Mecz na hardzie. Generalnie 17 lata kontra 19 lat Rosjanki. Owszem to jest sport i wszytsko może się zdarzyć - może być i 5:0 dla Gruzinki w którymś z setów i przegrać 5:7.



https://www.oddsportal.com/tennis/g...hova-daria-dolidze-lizi-865WPg5m/#home-away;2 TU jeden Typer daje zwycięstwo LIZI Dolidze.

Oby ściany jej pomagały :) Bo jak wiemy Tibilisi to stolica Gruzji.

Oczekuję zwycięstwa Gruzinki w jednym z 2 pierwszych setów.

Pozdrawiam

ps. 20:45 oczekuję łamaka w meczu Białorusi z Azerbejdzanem 1-x, 2-1, 2-x, 1-2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Islandia - Albania
Typ: X/Albania i poniżej 3,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Kursy na Albanie spadają. Bardzo żałuję, że nie zauważyłem wcześniej kursów na ten mecz, bo według Flascore X2 można było złapać nawet po kursie 2. Nie wiem skąd takie faworyzowanie drużyny gospodarzy. Może powodem jest dobry występ z Izraelem. Dla mnie jednak większe szanse na zwycięstwo ma zespół Albanii i myślałem nawet by zagrać na nich bez remisu. Według mnie Islandia to już nie tak mocny i zgrany zespół jak ten z Euro 2016 czy Mistrzostw Świata 2018. To oczywiste, kadra się zmieniła i widać, że to pokolenie jeszcze nie dorównuje poprzedniemu. Islandia w ostatnich eliminacjach do Mundialu zajęła dopiero przedostatnie miejsce w grupie, wyprzedzając jedynie Liechtenstein. W mojej opinie ich grupa wcale nie była silna, bo oprócz Niemców i wcześniej wspomnianego Liechtensteinu, Islandczycy mierzyli się jeszcze z Macedonią Północną, Rumunią oraz Armenią. Bilans Islandii w tej grupie to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek. Podopiecznym Arnara Vidarssona udało się jedynie pokonać drużynę Liechtensteinu. Jeśli chodzi o zespoł Albanii to byli oni w mojej opinii w cięższej i dobrze nam znanej grupie, w której była Nasza reprezentacja, Anglicy, Węgrzy, Andora oraz San Marino. Podopieczni Edoardo Reja uplasowali się finalnie na 3 pozycji, długo mając szansę na baraże. Islandia w swoich ostatnich 10 spotkaniach wygrała raz, z wymienianym kilkakrotnie już wcześniej Liechtensteinem. Albania w ostatnich 10 meczach przegrywała 5 razy, aczkolwiek każda z drużyny z którą przegrywali była wyżej notowana (Hiszpania, Anglia, 2 razy z Polską, Czechy). Te fakty pokazują, że Islandia rzadko w ostatnim czasie potrafi wygrać swój mecz. Myślę, że podobnie będzie dziś. Jeśli chodzi o under bramkowy to spotykają się dziś drużyny, które zdecydowanie lepiej radzą sobie w obronie niż w ataku. Nie spodziewam się tu więcej niż 3 bramek.

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1074
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Hertogenbosh
Godzina: 10:00
Spotkanie: McNaily - Grammatikopoulou
Typ: Grammatikopoulou wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 1,81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Greczynka może uznać maj 2022 za całkiem udany czas - przeszła przez 3 rundy French Open pokonując m.in faworyzowaną amerykankę McHale i odpadając dopiero z wyżej notowana przeciwniczką.
Trochę inaczej sprawa wygląda u dzisiejszej rywalki - wygrała ona tylko 2 z ostatnich 9 spotkań grając już tutaj 2 dni temu 3 setówkę.
Nie jestem pewny czy Greczynka jest w stanie tutaj wygrać jednak urwanie seta na pewno leży w jej możliwościach a kurs do grania tego zdarzenia jest zachęcający.
Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Bonn handicap [0-9,5 ]
Typ: Bonn +9,5 pkt
Kurs: 1,71
Bukmacher:Fortuna
Analiza: W tym pojedynku faworytami do odniesienia zwycięstwa jestdrużyna gospodarzy Bayern Monachium,ale moim zdaniem będzie to bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale znowu nie jest takie pewne i nie będzie jednak zbyt wysokie.Baryern Mionachium w sezonie zasadniczym grał bardzo dobrze i zajął wysokie 3 miejsce w tabeli z 50 punktami. .Ich rywale koszykarze Bonn ten sezon mają doskonały i w sezonie zasadniczym zajęli oni miejsce bezpośrednio przed swoimi przeciwnikami z 26 odniesionymi zwycięstwami i tylko 8 meczy przegrali.

71
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1191
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP trawka
Godzina 10.30
H.Gaston - S.Kwon
Typ Gaston
Kurs 4.33 forbet
Analiza:
Typ z Gatunku za drobne i Zdziwię się bardzo jeśli wejdzie.Kurs na francuza wysoki bo w h2h dwa Świerże mecze z tego roku oba gładko na hardzie wygrał Koreańczyk.
Z drugiej strony Gaston od czasu do czasu potrafi właśnie zadziwić i to mocno , a to odwali de Minaura na french open , a to Alcaraza , a to Isnera w Miami a to Carreno Bustę wszystkie te mecze był dużym dogiem kursy podobne i wyższe.
Francuz ma ledwie 5 meczy na trawie 2 wygrane więc raczej się zdziwie , z trzeciej strony Kwon też na trawie ma wyniki delikatnie mówiąc mniej niż średnie.Meczy ma więcej rozegranych ale bilans ostatnich pięciu ten sam 3 porażki 2 wygrane i jeden szczegół w tym porażka z de Minaurem.
Za drobne .

333
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2897
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Nottingham
Godzina: 13:30
Spotkanie: Whitehouse - Bellier
Typ: Whitehouse
Kurs: 3.10
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Brytyjczyka typowałem już w dniu wczorajszym po bardzo podobnym kursie, gdzie grał z teoretycznie wyżej notowanym przeciwnikiem, ale zupełnie nie doświadczonym na tego typu nawierzchni jak trawa i zwyciężył w bardzo przekonującym stylu w dwóch setach. Dzisiaj również naprzeciw Whitehouse’a staje zawodnik grający głównie na clayu. Trzeba przyznać, że grać potrafi bo w kwietniu wygrał nawet Challengera z solidnymi nazwiskami, aczkolwiek nie wiem czy odnajdzie się w deszczowej Anglii. Liczę przede wszystkim na trzymanie serwisu i szanse w końcu się otworzą z przebiegu meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +110
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna LN
Godzina: 20.45
Spotkanie: Chorwacja - Francja
Typ: Francja
Kurs: 2,12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Chorwacja skompromitowała się z Austrią tym 0-3 bardziej niż Francja z Danią 1-2. Z tego wniosek prosty, że Francuzom jeszcze trochę zależało na tym sparingu Ligi Narodów, a Chorwaci pogrążyli się całkowicie i to z kim. Francja ma lepszy zespół od Chorwacji i większa siłę przebicia. Moim skromnym zdaniem będą dziś triumfować nad drużyna, która wygląda, że jest w dołku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Łotwa - Liechtenstein
Typ: Over 2 w 1 połowie
Kurs: 4.85
Bukmacher: lvbet
Analiza: Łotysze przerastają Ligę D i pokazali to już przeciwko Andorze. Od początku do końca panowali nad boiskowymi wydarzeniami i już w 9 minucie objęli skromne prowadzenie. Dziś wierzę w wysokie i przekonujące zwycięstwo. Tym bardziej, że Liechtenstein nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. Siedem kolejnych porażek bez strzelonego gola, w tym bolesne 0:6 od Wysp Zielonego Przylądka czy 0:9 od Niemiec. Over 1,5 gola w tym spotkaniu w 1 połowie to typ godny na kupon. Ja tradycyjnie w konkursie idę o szczebel wyżej asekurując się ewentualnym zwrotem. Uważam, że potyczka ta ma potencjał, by pokryć overową linię już przed zmianą stron. Jak będzie? Zobaczymy!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Francja
Typ: Francja lub remis i powyżej 1,5
Kurs:
1,64
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Przed nami 2 kolejka w tej grupie i póki co wyniki dość zaskakujące - oba faworyci przegrali w pierwszej kolejce.
Francuzi przegrali u siebie 1:2 z Danią natomiast Chorwacja sprawiła chyba jeszcze większy zawód swoim kibicom przegrywając z Austrią aż 0:3. Dziś obie drużyny na pewno z myślą o 3 punktach a drużyna, która przegra będzie miała już dużo problemów z utrzymaniem się w dywizji A.
Liczę, że podrażniona Francja nie przegra tego meczu a padnie co najmniej 2 bramki - patrząc na ostatnie spotkania właśnie między obiema drużynami widać, że preferują Oni ofensywny styl gry.

64
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1141
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom