>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.07.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 6. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , LE - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Prishtina - IFK Norrkoping
Typ: over 4.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Spotkanie rewanżowe , bez specjalnego ciśnienia dla jednych i drugich. Wynik pierwszego spotkania ( 5:0 Norrkoping ) i różnica w poziomie drużyn sprawiają że sprawa awansu rozstrzygnięta , powinno więc być trochę łatwiej grać gospodarzom którzy zapewne zechcą zaprezentować się z jak najlepszej strony na stadionie w Mitrovicy.
Myślę że spróbują zdobyć jakąś bramkę by zrobić przyjemność swoim fanom , a rywal nie będzie specjalnie im tego utrudniał z opisanych wcześniej względów. Nie znaczy oczywiście że Szwedzi jadą tam przegrać , po prostu zagrają zapewne zmienionym składem , być może trener da pograć młodszym zawodnikom traktując ten występ jako &quot; kontrolowany sparing &quot;.
To z kolei może być ułatwieniem dla gospodarzy , a że Norrkoping uważam za najbardziej ofensywnie grająca ekipę w tym momencie w Szwecji myślę że dołoży 2 - 3 bramki do całości i wyjdzie zgrabny overek......
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy Kwalifikację
Godz: 20:45
Spotkanie Cork City-Levadia
Typ: 1/1
Kurs 1.99
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Irlandzkiego Cork City oraz Estońskiej Levadii, ekipa gospodarzy już jest jedna nogą w kolejnej rundzie kwalifikacji bowiem na wyjeździe wygrała 0;2 stwarzając sobie znacznie więcej sytuacji podbramkowych niż ekipa gospodarzy. Tutaj myślę że Cork City pomimo przewagi z pierwszego spotkania nie zlekceważy swoich rywali i znów pewnie ich pokona. Gospodarze u siebie wygrywają wszystkie spotkania od dnia 26.08.2017 więc bez mała od roku na swoim boisku wygrali wszystko co się dało tylko 1 spotkanie zakończyło się remisem w czasie regulaminowym i zwyciężyli po dogrywce, goście natomiast na wyjazdach często remisują i tracą w ten sposób punkty jednak gospodarze grają w lepszej lidze i na pewno za takie wyniki to im się należy większy szacunek. Ogółem również liczę na sporo bramek w tym spotkaniu tylko bramki dla Cork City ,ale myślę że goście bramki tutaj strzelić nie zdołają , ponieważ gospodarze często w swoich spotkaniach zachowują czyste konto. Mój typ na ten mecz to wygrana zespołu Cork City 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie liczę tutaj na jakąś niespodziankę.
⛔100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Portoryko
Godzina: 02:00
Spotkanie: Fajardo - Bayamon
Typ: Bayamon
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Trzeci mecz i to dzień po dniu, mamy 1-1.Wystarczy cofnąć się o jeden dzień wcześniej i poczytać co pisałem o poprzednim meczu.Kilka rzeczy o których pisałem poprzednio udało się Bayamon naprawić.W końcu Akindele zagrał na swoim poziomie robiąć double-double 20pkt 10zb.Świetnie zagrał Romero który również naszarpał double-double.Dalmau poprawnie ale znowu Gonzalez dramat i już dostał tylko 6min, widać frustracja u coacha rośnie.Reszta ekipy poprawnie, każdy coś dołożył od siebie.
Bayamon wygrał zbiórki 42-28, miazgę zrobiła ławka która rzuciła 27pkt przy 13 rywali.I te szczególy zrobiły nam w tym meczu taki a nie inny wynik.Fajardo słabiutko zagrali,. praktycznie nie istnieli przez większość meczu.Wynik był cały czas mniej więcej na 4-5 przewagi ale Bayamon w pełni kontrolował sytuacje.Arroyo znowu dobry mecz i ciekaw jestem jak mu wyjdzie jutro kiedy będzie musiał grać dzień po dniu.
Gdyby mecz był grany 2-3 dni później to nie ruszałbym gości ale w tym wypadku kiedy są w ciągu meczowym, zagrali świetne drugie spotkanie a odległość jaką muszą przebyć to zaledwie nieco ponad 100km wchodze w czysty win.Jak już wcześniej pisałem Fajardo nie jest tak mocne jak wskazuje pozycja w tabeli.Nie na tym etapie sezonu.Kluczem ponownie będą zbiórki i dyspozycja czołowych graczy.Akindele nie może sobie pozwolić na zdominowanie z pierwszego meczu.W drugim zagrał tak dobrze, że Buckner nawet nie zebrał piłki.Można? można
Bayamon +8
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - USA, MLS
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Whitecaps – New York City
Typ: New York City
Kurs: 3,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przeniesiemy się do Stanów. Będące w dobrej formie New York City zagra w delegacji przeciwko Vancouver Whitecaps.
Mecz dosyć trudny do wytypowania zwycięzcy. Tak jak wspomniałem w lepszym „gazie” jest zespół New York. Vancouver jednak nienajgorzej wykorzystuje atut własnego boiska (4-2-2). Gospodarze nie potrafią wygrać od 3 spotkań, a goście wręcz przeciwnie – wygrali 4 spotkania z rzędu.
New York City zajmuje aktualnie miejsce dające grę w 1/8 Play-Off MLS. Do poprzedzającego ich Toronto tracą tylko 2 punkty. Toronto ma przed sobą natomiast trudny, wyjazdowy mecz z Orlando.
New York zdaje sobie sprawę, że punkty, które mogą zdobyć w tym meczu są bardzo ważne. W przypadku ich zwycięstwa i jednoczesnym potknięciu się Toronto zamienią się miejscami.
Są w naprawdę dobrej formie i być może uda im się dołożyć kolejne zwycięstwo, zwłaszcza, że przeciwnik w ostatnim czasie niczym szczególnym nie błyszczy. Kurs bardzo zachęcający.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina : 20.30
Spotkanie : Vasas - Beitar
Typ: Beitar lub remis
Kurs 1.63
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam, Basilaszwili nie zawiodl i seta urwał, tym razem wybieram kwalifikacje do ligi europejskiej, spośród wielu spotkań wybieram mecz Vasas - Beitar.
W pierwszym meczu tych drużyn, padł grad goli , Bietar zwyciężył 4:3 , ratując wynik w samej koncowce, jeszcze w 87 min. przegrywali 1:3 ! Spodziewałem się trochę łatwiejszej przeprawy Beitaru, a nie horroru.
Vasas w poprzednim sezonie zajął 3 miejsce w lidze węgierskiej, Beitar w rodzimej lidze skonczyl sezon na czwartej pozycji.
Z całą sympatią dla Węgrów, moim zdaniem ich liga jest słabsza od Izraelskiej, chociaż tamta tez nie powala na kolana.
Wydaję mi się , że więcej jakości jest po stronie Beitaru, maja w składzie m.inn. dwoch Brazylijczyków , Francuza , oraz bardzo doświadczonego piłkarza jakim jest Benayoun ( były piłkarz Liverpoolu ) , który zdobył ważnego gola z Vasasem na 2:3, ograny kapitan Schechter.
Beitar, żeby awansować , nie moze przegrac, także liczę, ze przynajmniej zremisuja.
Podmawiam wszystkich i życzę powodzenia !
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - USA, MLS
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Whitecaps – New York City
Typ: New York City wygra i obie strzelą
Kurs: 4,95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
2 poprzednie typy ładnie wchodzą, w Peru over 3,5 wszedł w 55 minucie, a można było dać nawet over 5,5 ????
Co do dzisiejszego typu, popieram typ kolegi wyżej co do zwycięzcy, aczkolwiek pójdę o krok dalej i dodam do tego BTS.
Whitecaps&#39;i w tym sezonie jak na razie poniżej oczekiwać, ale trzeba pamiętać, że mają rozegranych na razie tylko 16 meczów, czyli o 4 mniej niż zespół, który jest bezpośrednio za nimi. U siebie jak na razie bilans 4-2-2 i bramki 12:8.
New York City, czyli najlepszy zespół konferencji wschodniej na wyjazdach. Statustyki 4-1-4 i bramki 14:11.
Dlaczego bts? Vancouver u siebie w 6 meczach na 8 strzelali bramki, w pierwszym meczu sezonu przydarzył się remis 0:0 i w środku jakieś nieporozumienie - przegrana 0:1 u siebie z outsiderem z DC United.
New York City na 8 meczów wyjazdowych strzelał w każdym.
Absencje - New York City - od 4 meczów nie występuje pomocnik Maxi Moralez(16/2) i dalej bez większych strat.
- Whitecaps - od 3 meczów radzą sobie bez obrońcy i zarazem kapitana Watsona(19/2).
No i teraz ogólne przemyślenie - New York City w gazie, Patrick Viera sprawdza się jak na razie na stanowisku trenera, może nie idzie mu tak jak Zizou, ale nie narzekajmy. Do tego dochodzi druga młodość Davida Villi(18/11), Pirlo pewnie nie wyjdzie pierwszym, ale wiemy ile taki zawodnik daje na boisku i w szatni.
Dodam do tego, że 2 poprzednie mecze, to pokrycie mojego typu:
30.04.2016 New York - Vancouver 3:2
27.09.2015 Vancouver - New York 1:2
Powodzenia!
⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:45
Spotkanie: SC Barcelona - Palmeiras
Typ: BTS
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jutro w 1/8 finału Copa Libertadores drużyna z Ekwadoru, Barcelona SC zmierzy się z brazylijskim Palmeiras. Sądzę, że ciekawym typem jest BTS po kursie 1.76, obie drużyny to ofensywnie usposobione ekipy o czym świadczą liczby. W lidze SC Barcelona zdobyła 35 bramek w 21 meczach. Palmeiras natomiast w brazylijskiej Serie A strzelił w 11 meczach 15 bramek co też jest dobrym wynikiem.
Ponadto w 6 ostatnich meczach jutrzejszego gospodarza padły wyniki, w których obie drużyny zdobywały bramki. Palmeiras w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych także notował BTS. Ponadto w 5 ostatnich swoich rozegranych meczach strzelał przynajmniej jednego gola.
Ciężko wytypować mi faworyta tego spotkania, dlatego skłaniam się ku BTS, który jest bardzo prawdopodobną opcją.
⛔100
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Bohemians-Dundalk
Typ: 1 DNB
Kurs:
5.25
Bukmacher:
Forbet
Analiza:
Pewnie wielu z was puka sobie w głowę widząc mój typ, tym bardziej że pewnie postawiliście Dundalk na kuponie, może nawet z handicapem. Dundalk za tydzień gra eliminację do ligi mistrzów z Rosenborgiem, a ich sytuacja w tabeli jest raczej klarowna, spora przewaga nad zespołem z 3 miejsca i duża strata do Cork city z 1 miejsca, prawdopodobnie skończą ten sezon na 2 miejscu, jednakże na pewno nie będą się nakręcać na ten mecz wiedząc że za tydzień czeka ich ciężka przeprawa, tym bardziej że dostanie się do Ligi mistrzów jest ogromnym prestiżem, na pewno większym niż wygrana w lidze która może potencjalnie nic nie zmienić, jest to typ ryzykowny, jednakże uważam że po tym kursie można zaryzykować(dla większych ryzykantów czysta jedynka)

⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, USL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Real Monarchs – Oklahoma City Energy
Typ: 1 handicap (-1)
Kurs: 2.35
Bukmacher: forBET
Analiza:
Dziś proponuje spotkanie w 3 lidze amerykańskiej. Drużyna gospodarzy Real Monarchs podejmie Oklahome City Energy. Trzeba przyznać, że drużyna gospodarzy w tym sezonie u siebie ma wynik imponujący 7 meczy 7 zwycięstw stosunek bramek 20-7 na wyjeździe też jest całkiem dobrze 5-1-2 ze stosunkiem bramek 13-8 choć ostatnio na wyjeździe drużyna trochę przyhamowuje (ostatnio porażka wcześniej remis). Drużyna gospodarzy zajmuje pierwsze miejsce w lidze niemniej tylko z przewagą 2 pkt. nad 2 drużyną (jeden mecz rozegrany mniej) zatem cały czas musi być czujna i punktować. Co do drużyny gości, to na wyjeździe prezentuje się słabo 1-2-5 stosunek bramek 10-16 i ewidentne jest to drużyna swoje boiska 4-1-1, choć stosunek bramek nie powala 7-4. Drużyna gości zajmuje 9 miejsce w lidze i jest to pierwsze miejsce, które w tym momencie nie daje awansu do ply off choć rozegrała mniej meczy niż drużyny nad nią. Gospodarze w 5 meczach z 7 wygrali różnicą minimum 2 bramek, goście jak przegrywają to z reguły 1 bramką, ale w lidze niema drugiego takiego dominatora na swoim boisku jak drużyna gospodarzy. W dotychczas rozegranych meczach pomiędzy drużynami (3 mecze) wygrywali gospodarze. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy różnicą minimum 2 bramek.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska - Kwalfikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK Sztokholm - KI Klaksvik
Typ: Połowa/Koniec = 1/1
Kurs: 1.4
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jutro wstawiam na mega pewne zdarzenie. Do Szwecji na mecz rewanżowy przyjeżdża KI Klaksvik z Wysp Owczych. W pierwszym meczu, jak to zwykle bywa w piłkarskim 3 świecie, AIK nie wykorzystał swej przewagi i tylko bezbramkowo zremisował z zespołem KI, co zapewne w regionie można uznać mianem wielkiego sukcesu. Teraz jednak żarty się skończyły. W takich spotkaniach jak te, nikt nie pyta kto wygra ale iloma bramkami. Uważam że drużyna AIK Sztokholm jak przystało na profesjonalnych piłkarzy zrobi to co do nich należy i wygrają każdą z połów kilkoma bramkami.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Ameryka Płd., Copa Libertadores
Godzinna: 00:15
Spotkanie: Atletico PR – Santos
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ugryzę po raz kolejny temat over w starciu Santosu, który już ma taką serię wynoszącą 10 spotkań, jak nie idzie w lidze to może pójdzie w Copa Libertadores również z przedstawicielem Brazylijskiej Seria A.
Goście mierzą wysoko w obu rozgrywkach i na wyjazdach dają radę tylko w jednym spotkaniu ze świetnym defensywie Corinthians nie strzelili żadnej bramki w pozostałych czterech było już skutecznie jeśli chodzi o Seria A. Rozgrywki pucharowe jak do tej pory bez porażki i też tylko w jednym meczu nie strzelili, a więc potrafią być skuteczni. Dziś zagrają inne zawody niż ostatnio w lidze, bo będą mogli zdecydowanie bardziej skupić się na grze z kontry, która jest mocnym punktem i z tego potrafią strzelać sporo bramek to zrobili w nie tak dawnym starciu z tym rywalem wygrywając tutaj 0:2. Oglądałem ostatnie starcia we fragmentach i widać sporą zniżkę formy w defensywie na wiele pozwalali ostatnio rywalowi który zamyka ligową tabelę, gdyby byli skuteczniejsi to do przerwy schodzili by z większym prowadzeniem.
Gospodarzą w lidze nie idzie chociaż ostatnio był dobra seria cztery zwycięstwa z rzędu i wydostanie się ze strefy spadkowej. Oni swoje siły na tym etapie chyba rzucają na te rozgrywki i tutaj powinniśmy oglądać zespół mocno atakujący i grający w szybkim tempie i będzie to w aspekcie ofensywnym wyglądało znacznie lepiej niż ostatnio w lidze z Santosem. Atakować zdecydowanie mają kim Grafiite, Eduardo da Silva to stare wygi i w takim meczach to może być klucz. Zresztą Atletico jest w wyższe formie niż w tamtym starciu a i Santos wydaje mi się słabszy w defensywie o czym pisałem. Mimo wszystko będą narażeni na kontry a jak stracą jako pierwsi to moim zdaniem mocno rusza do przodu i zrobi się otwarty mecz, defensywie przecież i tak z mocnymi rywalami do tej pory nie wyglądali dobrze. Ta edycja Cop w wykonaniu gospodarzy bardzo overowa, szczególnie tutaj nie wieje nudą sporo bramek strzelonych i straconych.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 15

dacewa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska - Kwalfikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Differdange FC 03 - Zira
Typ: Zira
Kurs: 2.95
Bukmacher: forBet
Analiza:
Osobiście uważam, iż kurs na Zire jest o wiele mocno zawyżony! Pewien jestem, że do jutra 19:00 kurs spadnie więc jeżeli ktokolwiek czyta ktokolwiek popiera polecam obstawiać zanim kurs zleci. A więc do rzeczy przeglądając ostatnio wszystkie (dosłownie) spotkania kwalifikacji stwierdzam, że Azerbejdżańska Zira jest o klasę silniejszą drużyną od drużyny Luxemburskiej. Zira pokonała u siebie rywala skromne 2-0 dlaczego skromne? Otóż dlatego, że sytuacji w 5 minutach spotkania, które akurat oglądałem było bardzo dużo. Tu postrzelony słupek, tu nieuznany rzut karny, aż w końcu w 80 minucie dostrzelili na 2-0. Nie mówię tutaj o tym, że Zira na wyjeździe rozgromi przeciwnika ale uważam, że powinni oni sprostać wyzwaniu i pokonać rywali nawet na wyjeździe. Co do przeciwników to według mnie ten mecz zakończy ich zmagania w kwalifikacjach o LE z prostego powodu ciężko będzie im odrobić 2 bramkową przewagę klasę wyżej postawionego przeciwnika.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, WTA singiel
Godzina: 12:30
Spotkanie: Makarowa - Kuzniecowa
Typ: Kuzniecowa wygra mecz
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wybrałem bratobójczy pojedynek pomiędzy dwoma Rosjankami; 29 letnią Jekatariną Makarową (47), a starszą o 2 lata Swietłaną Kuzniecową (8). Pierwsza z nich w pierwszej rundzie łatwo odprawiła Belgijkę Van Uytvanck (98) 2:0 (6:3, 6:1), natomiast Kuzniecowa równie bezproblemowo pokonała Tunezyjkę Jabeur (106) 2:0 (6:3, 6:2). Jednak o tym, że faworytką tego meczu jest starsza Kuzniecowa świadczy fakt, iż obie spotkały się dotychczas siedmiokrotnie, a Makarowa wygrała tylko jeden raz. Poza tym Kuzniecowa jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie i przegrywa naprawdę niezmiernie rzadko. Powodzenia!
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, Rift Rivals
Godzina: 19:00
Spotkanie: TSM - Fnatic
Typ: TSM wygra mecz
Kurs: 2,20
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam, jestesmy po dziesiejszych meczach Rift Rivals i tak jak myślałem. NA większy faworyt niż EU, mimo iż w roli faworyta wg bukmachera jest i było EU. Dzisiaj Fnatic pokazało się ze złej strony. Kennen dostał nerfa, a trzeba zaznaczyć, że grają na patchu 7.13. Rekkles dalej wyciągnął kennena i przegrali z najsłabszą drużyną na Rift Rivals. Szkoda, ale ten mecz ogólnie wyglądał fatalnie. I nie dostali tutaj jakiegoś dużego stompa, tylko poprostu byli lepsi. Dlatego dzisiaj typ na moim zdaniem faworyta do wygranej i typ przeciwko Fnatic. Nie wydaje mi się żeby Fnatic mogło coś ugrać. TSM gra naprawdę świetnie, dzisiaj wygrane z G2 i z Uolem. Świetna gra z ich strony, już dwa razy dali zarobić. Mam nadzieje że będzie podobnie !
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

miikoo

Użytkownik
Dyscyplina : CS:GO ESL ONE Cologne
Godzina : 15:45
Spotkanie : Navi - mousesports
Typ: mouse
Kurs: 1.76
Bukmacher : Fortuna
analiza :
Dziś mouse przegrąło z Nipem, aczkolwiek nie rozumiem dlaczego nie zbanowali cashe, grali całkiem nieźle, myślę że z Navi powini sobie spokojnie poradzić. Nie będę się powtarzał, tak jak pisałem Navi lubi się kłócić wystarczy kilka przegranych rund z rzędu i się kłócą. Dodam tylko że Navi raczej nie lubi bo1, pamiętam jak kiedyś grali cobble na bo1 a potem się z nich śmieli jak powiedzieli że cobble im nie idzie. Cashe nie grają, cobble im nie idzie itd. Trochę się to zmieniło, ale nadal mają mały map pool
⛔100
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon, ATP singiel
Godzina: 15:15
Spotkanie: Rublev - Ramos- Vinolas (-1.5 seta)
Typ: 2
Kurs: 2.2
Bukmacher: sts

Analiza:
Rewanż za Halle to będzie. Motywacja po stronie Hiszpana będzie spora sądzę. Z Thompsonem poszło mu bardzo gładko, wygląda na to, że chce poprawić swój najlepszy rezultat w Londynie i dość do 4. rundy. Co ciekawe co rok to o rundę wyżej Ramos.
Powodzenia ;)
Nieregulaminowy bukmacher
Kiepska analiza

⛔100
 
black-star 47,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores, Play Offs
Godzina: 02:45
Spotkanie: Barcelona SC - Palmeiras
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,85
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Mecz rozpocznie się już za chwilę. Gospodarze u siebie ostatnio na przemian przeplatają wygrane z przegranymi, a w każdym z ich ostatnich 6 meczów na własnym terenie padłu minimum 3 gole. Zawodnicy Palmeiras wygrali dwa ostatnie spotkania ligowe na wyjeździe z minimum 3 bramkami na koncie. Wcześniej mieli za sobą bardzo długą serię przegranych, a więc postęp jest widoczny gołym okiem. Ich dwa ostatnie mecze pucharowe w CL obfitowały w gole - po 5 bramek w każdym z nich. W każdym z nich strzelili. Podobnie jak dzisiejsi gospodarze strzelili w 3 ostatnich meczach w Copa Libertadores. Obstawiam bardzo zacięty pojedynek i wcale się nie zdziwię, jeżeli liczba goli przekroczy 4. Jednak stawiam dziś na minimum 4 bramki w tym spotkaniu. Powodzenia w typowaniu!
⛔100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Beach Volleyball - Switzerland- Gstaad Women
Godzina: 09 :00 CET
Spotkanie: Baquerizo E./Fernandez Navarro A. - Maxima C. H./Silva J. F.
Typ: Baquerizo E./Fernandez Navarro A.
Kurs: 2,40
Bukmacher: expekt
Analiza:

Mecz o awans do playoffów. Obie pary po dwóch porażkach, ale też rywalki z wysokiej półki. Mimo wszystko to Baquerizo i Fernandez wyglądały dużo lepiej, a przegrane były albo minimalne. Hiszpanki trochę zniknęły ostatnio z radarów, ale teraz mają okazję się przypomnieć. Nie wygrały jeszcze seta w tym tym turnieju, ale porażka po wyrównanym meczu z już uznanymi Amerykankami Hughes/Claes (19-21 21-23) i bez wstydu przeciwko wymiatającymi ostatnio Pavan i Humana-Paredes daje nadzieje że powrót do dawnej formy jest możliwy szybciej niż wcześniej. Rywalki moim zdaniem wygodne, bo brazylijskie połączenie weteranki Juliany i młodej Caroliny nie do końca się sprawdza na razie. W każdym razie w 2 meczach grupowych nie nawiązały żadnej walki z faworytkami, nawet nie było blisko do tego. Dlatego myślę, że takie faworyzowanie Brazylijek nie ma uzasadnienia, Hiszpanki już pokazały, że w Gstaad są w wyższej formie i takie kursy mają w sobie wartość.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SIATKÓWKA PLAŻOWA

⛔100
 
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Indonezji Liga 2
Godzina: 10:00
Spotkanie: Persis SOLO - PSIS Semarang
Typ: X
Kurs: 3.48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo dobry mecz na remis nadarza sie juz za chwilę, wiec kilka słów o tym spotkaniu, a jest to mianowicie spotkanie w indonezycjskiej drugiej lidze pomiedzy Persis SOLO a PSIS Semarang, gdzie obie druzyny idą w łeb w łeb ale bukmacherzy zdecydowali sie zbytnio moim zdaniem faworyzować gospodarzy. Obie druzyny maja bilans 4-1-0 goscie strzelaja mniej o dwie bramki tracą wiecej o jedną i to jedyna roznica moim zdaniem niewielka, ktora nie bedzie miala znaczenia w tym wyrownanym pojedynku ktore zakonczy sie remisem. Co warte odnotowania to goscie zremisowali na wyjeździe z trzecią druzyną w tabeli PSIR, natomiast gospodarze dzisiejszego spotkania jedyny remis zaliczyli rowniez na wyjeździe ale z najgorsza jak do tej pory druzyna w tabeli. Zapowiada sie wiec wyrownany mecz w ktorym upatruje remisu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom