>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.07.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 6. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 597,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME ,Połfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Wlochy
Typ: remis
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Patrzac na dotychczasową postawę obu ekip większość obserwatorów stwierdzi że faworytem da Włosi ja jednak ode pod prąd i uważam że nie koniecznie. Po pierwsze to spotkanie półfinałowe a więc rangą meczu ogromną. wszystko może się zdarzyć. Personalnie bardziej doświadczoną ekipa są Włosi, zwłaszcza w defensywie ( Bonucci , Chiellini). Ma też Mancini większe pole do popisu jej idzie o zmienników. Hiszpanie to młoda ekipa. Dla większości z nich to pierwszy turniej tej rangi. Widać to w poczynaniach. Próbują grać standardowe schematy do których przyzwyczaili nas ich starsi, doświadczeni koledzy ze wcześniejszego pokolenia wielkich graczy ale robią to póki co wolno i ślamazarnie. Sądzę jednak że nie zagrali jeszcze Hiszpanie bardzo dobrego meczu w tym turnieju grając mocno pragmatycznie.


Na 5 spotkań zremisowali 4 a mimo tego doszli do półfinału. To coś nowego i być może i tym razem mając świadomość że im nie idzie zagrają podobnie zwłaszcza w takim meczu. Nie zdziwię się jeśli i tym razem skończy się dogrywka lub karnymi Sprawę awansu pozostawiam otwartą ale najbliżej mi właśnie do podziału punktów.

215
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +451
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME ,Połfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Wlochy
Typ: 2 (Włochy wygrają w regulaminowym czasie gry)
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Po raz kolejny idę w kierunku Włoch. W meczu z Belgami trochę żałowałem, że nie pograłem grubiej. Trochę się wycofałem ze względu na powszechną opinie, że Włochy wyśrubowali rekord na ogórkach i z nikim poważnym nie wygrali. Po meczu z Belgią już tego powiedzieć nie można. Włosi byli wyraźnie lepsi i wynik 2-1 to i tak jest najmniejszy wymiar kary. Karny moim zdaniem był mocno naciągany i jakby druga połowa rozpoczęła się stanem 2-0 to moim zdaniem by szybko się z tego zrobiło 3-0. Tak Włosi musieli bronić nie tak bezpiecznej jednobramkowej przewagi. I pokazali między innymi Francuzom czy Hiszpanom jak to się robi. Mimo, że rywal miał w ataku gigantów pokroju Lukaku, De Bruyne to Italia dała rade. Wspomniana wcześniej Hiszpania już trzykrotnie na tej imprezie nie dawała rady obronić prowadzenia grając ze zdecydowanie słabszym przeciwnikiem (Polska, Chorwacja, Szwajcaria). Także nawet jak Hiszpania dobrze w mecz to spokojnie ewentualne straty są do odrobienia przez Włochów. Zdecydowanie jednak bardziej prawdopodone dla mnie jest, że to Włosi szybko strzelą bramkę i będą mądrze się bronić. Jak Hiszpania będzie prezentowała strzały takiej jakości jak ze Szwajcarią czy Polską to jestem spokojny o obrone Włochów. A i pewnie pójdzie pare kontr, więc nawet bym to grał z handi na jednym z kuponów po kosmicznym kursie.
Włosi wyglądają na tej imprezie bez porównania lepiej i jak nie zobaczymy w tym półfinale zupełnie innej postawy którejś z drużyn jak dotychczas to Włosi powinni to spokojnie wygrać. A kurs moim zdaniem na to jest znakomity. Szkoda Spinazzoli bo grał tak, że nawet miał szanse na MVP turnieju. No ale Emerson też potrafi grać i wiele razy grał w drużynie Manciniego jako pierwszy wybór na LO, także powinien dać radę godnie zastąpić kolegę.
Mój typ to 2-0, ale jak taki wynik będzie do 60minuty to Włosi mogą nie mieć litości wychodząc kontrami 3 vs 3 i może się skończyć nawet 4-0.

PS. To co mentalnie prezentuje na tych ME Chiellini to dla mnie coś niesamowitego. Reakcja po wybiciu piłki z bramki Spinazzoli coś pięknego. Niesamowity luz i jednocześnie pozytywna energia. Włosi zawsze mieli gigantów na tej pozycji (Maldini, Cannavaro), ale to Chiellini moim zdaniem ma okazje na najpiękniejszą puente kariery zdobywając Mistrzostwo i zostając jednym z najlepszych piłkarzy turnieju.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +85
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Copa America
Godzina: 1:00
Spotkanie: Brazylia vs Peru
Typ: powyżej 5.5 fauli na Neymarze
Kurs: 2.10
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Copa America tak jak EURO wkracza do strefy medalowej i czeka nas pierwszy półfinałowy pojedynek pomiędzy Brazylią a Peru. Tę parę oglądaliśmy w fazie grupowej i Canarinhos gładko wygrali 4:0. Tym razem może być nieco ciężej, ponieważ przeciwnicy rozkręcają się ze spotkania na spotkanie i aż takiego pogromu na tym etapie mało kto się spodziewa. Ja znalazłem ciekawy zakład na faule dokonane na Neymarze. Gwiazda PSG została łącznie na Copa America 22 sfaulowana w 4 rozegranych spotkaniach, co wskazuje średnią ponad 5 na mecz. Jak to wygląda w statystykach?
  • Wenezuela: 4 faule na Neymarze
  • Peru: 7 fauli na Neymarze
  • Kolumbia: 7 fauli na Neymarze
  • Ekwador: odpoczynek
  • Chile: 4 faule na Neymarze
Pomimo wysokiej linii jestem zdania, że Neymar będzie miał okazję, aby się położyć, dać czas swojej drużynie, ale i Peru gra niezwykle ostro na tym turnieju. 6 fauli to całkiem realna liczba w tym pojedynku, gdzie przecież w fazie grupowej Peru aż 7 razy nieregulaminowo zatrzymała lidera Canarinhos. Tym razem starczy nawet jeden mniej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO, Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: 1 drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą 2 goli w meczu
Kurs:
2,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Półfinał Euro i muszę bić się w piersi, bo gdzieś tam na początku turnieju pisałem, że nie widzę "italiańców" nawet w półfinale, a oni zaskoczyli mnie mega pozytywnie i zasłużenie meldują się w tym miejscu. Naprzeciw staną Hiszpanie, którzy jednak odbiegają znacząco od dawnej starej Hiszpanii. Sam przykład, ze nasza kadra potrafiła z nimi zremisować, a przez większość drugiej części gry, prowadzić grę świadczy o słabości ekipy z półwyspu. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są " Makarony" i myślę, że to podopieczni Roberto Manciniego wyjdą zwycięsko z tej konfrontacji, a gdyby jednak tak miało się nie stać wystarczy, ze przez jakiś czas włosi będą prowadzić dwoma golami i typ jest na plus. Reprezentacja Włoch może pochwalić się serią 13 kolejnych zwycięstw. Jej ostatnia porażka miała miejsce dawno temu, bo we wrześniu 2018 roku w boju z Portugalią. Selekcjoner "Squadra Azzurra" na pewno nie będzie mógł skorzystać w jutrzejszym meczu z Leonardo Spinazzoli, który doznał poważnej kontuzji w trakcie starcia z Belgią. Ponadto niepewny gry jest Alessandro Florenzi. Zawodnik co prawda trenuje z zespołem, ale jeszcze nie jest w pełni sił po urazie. W szeregach "La Roja" z powodu kontuzji uda nie może z kolei wystąpić Pablo Sarabia. Hiszpania już dwa razy się "ślizgała" (karne ze Szwajcarią i dogrywka z Chorwacją), trzeciej szansy moim zdaniem nie będzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
krzysiek74 110,4K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy-Hiszpania
Typ: kartki over 4,5
Kurs: 2,45

Bukmacher: Totalbet
Analiza:




W dniu dzisiejszym w dojdzie do spotkania dwóch potęg światowych po którym w drodze do finału zostanie już tylko jedna z nich.
Kości będą trzeszczały i myślę że zakładane 5 minimum kartek zobaczymy w tym meczu który będzie sędziował 46-letni Niemiec Felix Brecht.
Jest to kontrowersyjny sędzia i myślę iż nie będzie się wahał pokazać w tym meczu kartek bo strać ostrych myślę będzie sporo.
Włosi zwłaszcza w osobach Chieliniego czy Bonucciego nie zawsze grają fair i stawka meczu może to ukazać jak najbardziej.Poza tym symulki jak ostatnio Ciro Immobile mogą również zakończyć się jakimś żółtkiem bo żaden sedzia nie lubi padalino włoskiego.
Żeby nie było kibicuje Włochom więc liczę tu też na kartki obrońców Hiszpanii którzy mogą mieć problemy z powstrzymaniem choćby bardzo dynamicznych graczy Italii Chiesy czy Insigne.
Reasumują idę w kartki bo będzie gorąca południowa atmosfera a stawka bardzo wysoka ,awans do finału Mistrzostw Europy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Włochy wygrają i obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 5,25
Bukmacher: etoto
Analiza:

Większość stawia na Włochów, ja również daję im większe szanse. Gdyby wskazać dotychczas najlepszą reprezentację na tym turnieju, to byłyby to Włochy. Oni bez najmniejszego problemu wygrali swoją grupę nie tracąc nawet jednej bramki. Świetnie zagrali też spotkanie z Belgią, gdzie wygrali 2:1. Jedynie z Austrią ich gra pozostawiała trochę do życzenia, na zbyt wiele pozwolili rywalom. Styl gry Włochów może się podobać. To już nie jest ta reprezentacja co kiedyś, która po zdobytej bramce skupiała się właściwie tylko na obronie. Teraz szukają oni kolejnych trafień, nadal atakują drużynę przeciwną. Hiszpanie prześlizgują się z meczu na mecz. Mieli oni dużo szczęścia, że są jeszcze w turnieju, gdyż w serii rzutów karnych Szwajcaria miała przewagę, jednak potem nie trafili trzech karnych z rzędu zaprzepaszczając swoją szansę na olbrzymi sukces jakim niewątpliwie byłby dla Szwajcarów awans do półfinału Mistrzostw Europy. Defensywa Hiszpanii na tym turnieju gra mocno poniżej oczekiwań. Hiszpanie w grupie stracili gola z naszą reprezentacją(a mogli stracić więcej niż jednego, bo dobrych okazji mieliśmy kilka i nawet była szansa na zwycięstwo...), w fazie playoff dali sobie wbić aż trzy bramki z Chorwacją oraz stracili jednego gola ze Szwajcarią. Biorąc pod uwagę to jak dobrze grają Włosi w ataku oraz jak dziurawa jest obecnie defensywa Hiszpanii, to według mnie Hiszpanie stracą w tym meczu przynajmniej dwa gole. Trzeba jednak oddać Hiszpanom, że w ataku radzą sobie wyśmienicie, stwarzają sporo okazji i są skuteczni. Uważam, że Włochy wygrają to spotkanie, ale nie zachowają czystego konta. Teoretycznie w półfinale dużego turnieju powinno być mało bramek, ale to Euro jest specyficzne i kibice nie mogą narzekać na nudę, gdyż mecze są bardzo ciekawe, a hokejowych wyników nie brakuje. Obie reprezentacje grają znacznie bardziej efektownie niż można było się spodziewać przed rozpoczęciem tych mistrzostw. Wątpię, by Włosi zmienili swój styl gry skoro tak dobrze im to wychodzi. Hiszpania też nagle nie zacznie grać super dokładnie w obronie, zapewne w dalszym ciągu będą popełniać błędy. Kto wie, czy nie zobaczymy tutaj kolejnego szalonego meczu z wieloma golami jakich na tych mistrzostwach było już wiele.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +79
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Wimbledon
Godzina: 14.00
Spotkanie: Pliskova Ka. - Golubic
Typ: Pliskova Ka.
Kurs: 1,51
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Oj chyba czas dla Golubic wracać do domu. I tak zrobiła swoje. Porwała kupony grającym na lepszą by się wydawało Keys. Ale spokojnie, Pliskova Karoina tez udowadnia, ze warto grać na nią. Mnie najbardziej przekonuje wygrana 2:0 z Zidansek w 1. rundzie i teraz szybkie 2:0 z Samsonovą. Tą Samsonovą, która wygrała w Berlinie i ograła na Wimbledonie Stephens. Nic więcej nie trzeba dodać. Taka zawodniczka poradzi sobie na pewno z Golubic. Keys grała nierówno. Karolina tego błędu nie powinna popełnić.

51
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +243
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - COP AMERICA
Godzina: 01:00
Spotkanie: BRAZYLIA - PERU
Typ: 1/BTTS TAK (Wygra Brazylia + obie drużyny strzelą gola)
Kurs:
3.15
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:


W półfinale zmierzy się Brazylia (która według mnie jest pretendentem do pucharu COPA AMERICA) z reprezentacją PERU (które bardzo ciekawie gra podczas tych mistrzostw). Strzelić gola reprezentacji Brazylii nie jest bardzo trudno, o czym świadczy również kurs. Standardowo wynosi około 5 do nawet 6,5 a tutaj bukmacher również przyjął taką możliwość , że Peru strzeli Brazylii. Z resztą, robiły to gorsze drużyny niż Peru. Widzę value w tym becie i go polecam :)

1625515986614.png

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
guriii 8,3K

guriii

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 03:40
Spotkanie: Los Angeles Angels vs Boston Red Sox
Typ: Boston Red Sox wygra
Kurs: 1.81
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Zauważyłem, że strasznie mało wręcz nic nie pojawia się z MLB a, więc jestem! Do rzeczy w tym meczu typuje zwycięstwo Boston Red Sox, ponieważ jeśli przyjrzymy się wstecz 10 ostatnich meczy to zauważymy, że Boston ma tylko jedną porażkę w dodatku z Oakland, które było lekkim faworytem spotkania i również tak było w 2 innych meczach z tą drużyną, jednak Boston zwyciężyło. Gdy Boston walczyło z gorszymi drużynami to wygrywali takimi wynikami jak: 15:1, 6:2 (z Kansas City), 9:2, 4:2, 5:3 (z New York Yankees, które również było lekkim faworytem tych spotkań). Z kolei rywal Bostonu, Los Angeles Angels ma 4 porażki na 10 meczy z rywalami z, którymi powinni wygrywać gładko wygrywali ledwo (6:5, 8:7 ze słabym Baltimore) wysoka porażka z New York Yankees 11:5 - gdzie Boston wszystkie 3 meczy wychodził zwycięsko, zauważyć można że Boston ma tendencje do wygrywania z lekkimi faworytami czego już nie można powiedzieć o Angels (13:3, 4:3 są to porażki z Tampa Bay Rays)
Te dwie drużyny spotkały się już 3 razy w tym roku z czego Boston wyszedł dwa razy zwycięsko. Ostatni mecz wygrało Angels. Ciekawostką jest to, że te drużyny w spotkaniach h2h w ostatnich czasach wymieniają się zwycięstwami i teraz kolej na Boston. :D
Oczywiście ten mecz raczej nie będzie deklasacją, tylko bardzo wyrównanym pojedynkiem z którego zwycięsko wyjdzie Boston z przewagą 1-3 runów

81
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +310
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
Typ: Montreal Canadiens RT
Kurs: 3,40
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Patrząc na tę parę finałową w tym roku myślę sobie, że sport jest piękny dzięki niespodziankom (za taką trzeba uznać obecność Habs w finale), ale potem często kosztem tych niespodziewanych wyników mamy takie serie, jak ta w finale Pucharu Stanleya. Tampa przewyższa zdecydowanie przeciwników, w żadnym z poprzednich trzech meczów nie było wrażenia, że oni coś w tej serii mogą zdziałać - nawet ostatnio szybko stracili 2 bramki, ale strzelili jeszcze w pierwszej tercji kontaktową. Wydawało się, że może spróbują pójść za ciosem, a zamiast tego drugą partię rozpoczęli identycznie od dwóch straconych bramek.

Co więc skłania mnie do gry na wygraną - i to jeszcze w regulaminowym czasie - Habs?

Jedną z kwestii jest miejsce rozgrywania meczu. Bolts rok temu wygrali Puchar, jednak odbyło się to w COVIDowej otoczce, bez swoich kibiców. Teraz hala w Kanadzie może pusta nie będzie, ale restrykcje tam są większe i liczba kibiców będzie mocno ograniczona. A tak przedłużając serię mogliby świętować w kolejnym meczu ze swoimi licznie zgromadzonymi kibicami.

Canadiens mają ponadto imponującą statystykę meczów u siebie, kiedy grozi im przegranie serii. Było takich meczów 8, a bilans to 7 wygranych i 1 porażka.

Kiedy Canadiens przegrywali w serii 0:3, to nigdy nie odwrócili wyniku, za to w samym meczu nr 4 mają bilans dodatni - 6 zwycięstw, 5 porażek.

Wiadomo, że idąc za statystykami, można stwierdzić, iż ciężko doszukiwać się zwycięstwa, jeśli Habs w całej serii ani sekundy nie byli na prowadzeniu. Ja jednak próbuję i zobaczymy, co z tego wyniknie 😉

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wlochy - Hiszpania
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher:STS

Swietny mecz sie zapowiada,mecz opisany kilka razy, ja powiem,ze Wlosi maja lepsza obrone i troche wiecej szans na awans,ale ja skupiam sie na golach, dobry kurs na bramki z obu stron a bylbym zaskoczony gdyby ich nie bylo, bo potencjal w jednym i drugim ataku ogromny i bez wzgledu kto awansuje o gole jestem raczej spokojny.

95
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +232
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Wimbledon
Godzina: 15:30
Spotkanie: Muchova - Kerber
Typ: Dokładny wynik 2-1 Kerber
Kurs: 4.75
Bukmacher: STS

Analiza:

Obie zawodniczki w świetnej formie, choć bardziej zaskakuje powrotem klasowej dyspozycji jednak Angie. Wygrany turniej w Niemczech przed Wimbledonem, a teraz już cztery spotkania wygrane na szlemie. Być może, zwiastuje to powrót dawnej Kerber, co byłoby niewątpliwie wartością dodaną dla touru. Zważając na umiejętności i całokształt myśle, że Polko-Niemka wygra to spotkanie aczkolwiek Muchova nie jest tutaj w ciemię bita i zobaczymy trzysetową batalie.
W ramach konkursu chętnie spróbuje dość wysokiego kursu na dokładny wynik i typuje 2-1 dla Kerber.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Wimbledon
Godzina: 15:30
Spotkanie: Karolina Muchova - Angelique Kerber
Typ:1
Kurs: 2.33
Bukmacher: Fortuna


Tutaj jak dla mnie przygoda Kerber powinna się skończyć, wróciła w tym roku do dobrej formy i przechodziła kolejne zawodniczki, sam kilka razy na nią grałem ale nie były to specjalnie wymagające rywalki, nawet Gauff to nie jest jakaś wirtuozka gry na trawie, głównie typowy siłowy tenis, nie miała czym zaskoczyć, żadnego dobrego planu. Muchova notuje w ostatnim czasie solidne wyniki, tutaj ograła już gładko w dwóch setach Badose i Pavluchenkova, z którymi Kerber mogłaby sobie nie poradzić, szczególnie dobry był ten mecz z Badosa gdy robiła comeback w 1 secie, sporo bardzo dobrych zagrań, kombinacje półvolejów i lobów po których Badosa rozkładała ręce w końcówce seta, wysokie IQ na korcie czyli coś czego Gauff jednak brakuje. Serwis Andżeliki wybitny też nie jest, często notuje ujemną statystykę asów do dfów, Muchova to opanowana zawodniczka, myślę, że jej solidny tenis powinien być tutaj górą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Wimbledon
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ons Jabeur - Aryna Sabalenka
Typ: powyżej 25,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: Betclic
Analiza:

W meczu 26-letniej 24-ej w rankingu WTA Ons Jabeur z 23-letnią czwartą rakietą świata Aryną Sabalenką przewiduję dużą ilość gemów. Będzie to trzeci mecz tych zawodniczek, bilans jest remisowy. Pierwszy ich mecz to rok 2020 i trzecia runda FO zwycięsko z niego wyszła, Tunezyjka, wygrywając go w trzech setach (7:67, 2:6, 6:3). Drugi odbył się w tym roku w Abu Dhabi w 1/16-tej górą była Białorusinka pokonując, swoją rywalkę (6:2, 6:4). Na tegorocznym Wimbledonie dotychczas obie straciły po dwa sety. Sabalenka swój tenis opiera przede wszystkim na sile zaserwowała do tej pory 32-a asy na tym turneju przy 19-stu swojej rywalki. Jabeur wydaje się tenisistką bardziej finezyjną w swojej grze, szukającą kontowych zagrań. W dzisiejszym meczu, którego stawka jest bardzo duża można spodziewać się zażartej walki o każdą piłkę. Uważam, że o końcowym zwycięstwie może zadecydować nawet trzeci set.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS - WTA - SINGIEL Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kerber (Ger) - Muchova K. (Cze)
Typ: KERBER 2:0
Kurs:
2,75
Bukmacher: sts
Analiza:

Konsekwentnie przeciwko Muchovej. Nie wiem co wczoraj Badosa odwaliła przegrywając ten mecz, chyba mental nie dojechał bo prowadziła już 5:2 w pierwszym secie, Muchova zdołała doprowadzić do Tie breaka i w nim ponownie Hiszpanka prowadziła 5:2, a mimo to i tak przegrała pierwszego seta co odbiło się też na rezultacie końcowym. Muchova nie przekonuje mnie wgl, kurs na Kerber jest bardzo dobry. Niemka jest naprawdę w bardzo dobrej formie, serwis dobrze funkcjonuje jak i potrafi dłużej utrzymać piłkę w korcie. Regularność Kerber oraz przyspieszenie w odpowiednim momencie da jej pewne zwyciestwo bez straty seta i tak też dzis typuje. H2H też na korzyść Niemki. Polecam

175
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +313
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: 1 lub X i powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

We wtorek i środę zostaną rozegrane półfinałowe spotkania Euro 2020. Już tylko trzy mecze zostały i poznamy zwycięzcę 16-stej edycji mistrzostw Europy. Rywalizacja teraz już będzie toczyć się tylko na Wembley. Od półfinałów zostają wyzerowane żółte kartki a znając temperament obydwu zespołów również ciekawym typem wydaje się over kartkowy. W pierwszym półfinałowym spotkaniu zmierzą się finaliści Euro 2012. Włosi pozostają niepokonani od 32 meczów! Włosi zagrają niestety bez rewelacyjnie spisującego się Leandro Spinazzoli. W drużynie Hiszpanów wciąż nie wiadomo czy wystąpi Pablo Sarabia - narzekający na uraz. Jak ważny jest to piłkarz dla Enrique świadczą jego statystyki: 2 gole i 2 asysty. Hiszpanie grali już dwie dogrywki na tym turnieju. Pierw z Chorwatami, choć do 85 minuty prowadzili 3:1 a potem ze Szwajcarami, gdzie również prowadzili w meczu i dali sobie strzelić gola. Włosi to bardzo solidna drużyna o czym świadczą ich statystki i skrzętnie wykorzystują błędy w obronie rywali, dlatego tym razem stawiam, że Włosi nie przegrają i że w meczu zobaczymy przynajmniej dwa gole.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +144
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA HAMBURG
Godzina: 14-30
Spotkanie: Paolini - Konjuh
Typ: Paolini
Kurs: 2.1

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Jak dla mnie mączka to jedyna nawierzchnia, gdzie Włoszka ma przewagę w tym zestawieniu, a tym bardziej że ostatnio jest całkiem w formie, co potwierdziła wygrywając turniej w Chorwacji. Na plus działa tez fakt, że zagrała ona tylko 1 spotkanie na trawnikach, podczas gdy Ana korzystała ile mogła z gry na grassie, a wcale nie odnotowała specjalnie dobrych rezultatów. Uważam, że mączka odbiera sporo atutów gry Konjuh, raz że absorbuje sporo z jej mocy uderzeń, a dwa że najzwyczajniej trzeba dużo się ruszać i biegać, a o ile poruszanie ma całkiem przyzwoite pod względem jakości, tak z ilością może być problem, gdzie wybiegana Włoszka na pewno będzie przeważać pod tym względem, zwłaszcza w dłuższych wymianach. Konjuh jest też mimo wszystko typową zawodniczką na zasadzie winner/error, co także powinno sprzyjać dość solidnie przebijającej Paolini, chyba że wybitnie będzie wszystko siedziało Chorwatce, w co raczej wątpię.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ:spotkanie/liczba goli...... 1 i powyżej 2,5 gola w meczu/TAK
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Włosi są drużyną wyraźnie lepszą.Pokazali to w meczu z ,,niedoszłymi,,Mistrzami Europy Belgami.32 spotkanie bez porażki/26 wygranych i tylko 6remisów./
Zawodnicy Luisa Enrique to jeszcze młoda drużyna,bardzo zdolna ,ale mniej doświadczona.To co zagrali z naszymi Orłami to nie był dobry mecz Polski,to słaba postawa Hiszpanów.Rzut karny i dobitka,to już naprawdę ,,kupa śmiechu,,
2 bramki stracone od 85 minuty z Chorwacją też nie świadczą dobrze o drużynie w meczu o taką stawkę.Wynik 3-5 dobrze zapowiada dla typu bramkowego.
Stawiam na wygraną Włochów i więcej jak 2,5 gola w meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ferencvaros - Prishtina
Typ: (handicap 0:2) - 1
Kurs: 2.23

Bukmacher: STS
Analiza:

Ja jak zazwyczaj uderzam w coś innego niż wszyscy, mianowicie w eliminacje LM. Mierzy się w nich mistrz Węgier z mistrzem Kosowa. Celuję tutaj w dosyć spokojną wygraną gospodarzy. Są oni ekipą, która w zeszłym sezonie grała w fazie grupowej LM. Oczywiście awansowali tam dosyć niespodziewanie, ale mimo wywalczonego tylko 1 punktu, nie zaprezentowali tam się źle. Chociażby Juventus musiał się z nimi masakrycznie męczyć, kiedy wygrali dopiero po bramce w doliczonym czasie gry. Ferencvaros zyskał dużo pieniążków dzięki awansowi do fazy grupowej i od tego czasu trochę się rozwinął. Porobił trochę ciekawych transferów i widać, że ta ekipa jest teraz jeszcze mocniejsza niż wtedy. Mają szczególnie niezłe potencjał w ofensywie. Franck Boli, Myrto Uzuni oraz Tokmac Nguen byli w topce klasyfikacji strzeleckiej w swojej lidze. Lidze, w której Ferencvaros miał aż 20 punktów przewagi nad wiceliderem, także tytuł mieli zapewniony dawno dawno temu.
Poza tym w ich składzie jest kilku reprezentantów Węgier, którzy zaprezentowali się naprawdę fajnie na Euro. Na szczęście odpadli na tyle szybko, że najprawdopodobniej wszyscy będą dzisiaj dostępni dla trenera. Do tych zawodników zalicza się Lovrencsics, Botka oraz Siger. No i do tego Robert Mak ze Słowacji, który tak kręcił naszą reprezentacją :(
Ferencvaros wygrał wszystkie swoje spotkania przygotowujące do sezonu, a grali z ekipami lepszymi od Prishtiny. Była to chociażby Legia czy Ludogorets.
Prishtina za to grała już w rundzie wstępnej do eliminacji, gdzie wygrała oba mecze. Pierwszy z mistrzem San Marino, gdzie nie ukrywając - męczyli się bardzo mocno. Następnie pokonali mistrza Andory, jednak tam mecz był dosyć wyrównanym, mimo że nie do końca powinien być. Wydaje mi się, że ta ekipa nie jest jeszcze w optymalnej formie.
Patrząc na europejskiej wojaże dzisiejszych gości to nie mają się czym chwalić. W zeszłej edycji eliminacji LE odpadli po walkowerze z drużyną z Gibraltaru (może kojarzycie akcje, w której jednej drużynie ze względu na koronawirusa pozwolono wystawić skład z zawodników innych drużyn grających w tej samej lidze - to właśnie tyczyło się Prishtiny. Jednak nie doszło to do skutku z powodu protestów ówczesnych gospodarzy.). W jeszcze poprzedniej edycji eliminacji LE również odpadli w pierwszej rundzie. Również z drużyną z Gibraltaru. Tym razem jednak w normalnych, sportowych warunkach.
Podsumowując, liczę tutaj na spokojne zwycięstwo gospodarzy, żeby mogli sobie z luzem na bani jechać na rewanż.

123
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +173
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom