>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.08.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina : 19:45
Spotkanie : Ultrecht : PSV
Typ : PSV over 2.5 gola
Kurs : 3.25
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Wczoraj zaczął się nowy sezon w Eredivisie . Dziś zagra obrońca tytułu PSV który zmierzy się w meczu wyjazdowym z Ultrechtem i myślę że powinno być ciekawie , w sumie statystyki przemawiają za PSV a są one 4-5-27 i br. 29:84 a tutaj na boisku Ultrechtu 3-5-9 i br 18:38 tak więc nie ma chyba wątpliwości że PSV jest faworytem stąd też mój typ w ich kierunku , ale idę w stronę bramek a te powinny też paść i to chyba sporo , początek poprzedniego sezonu Ultrecht grał na wyjeżdzie z Feyenoordem i poległ 3:2 natomiast PSV również zaczął od meczu wyjazdowego i zremisował 2:2 z ADO tak wiec było tych bramek sporo pomimo iż to był pierwszy mecz sezonu stąd liczę że PSV może zacznie od sporej ilości bramek bo jak wiemy te mają bardzo decydujący wpływ na koniec sezonu w przypadku równej ilości punktów .
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: Śląsk Wrocław lub remis
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie pomiędzy zespołem zajmującym aktualnie 4 miejsce w tabeli naszej rodzimej ligi a siódmym będzie na pewno jednym z ciekawszych pojedynków tej kolejki ekstraklasy. Śląsk Wrocław wcale nie jest zespołem jakoś wybitnie radzącym sobie u siebie na podwórku a mimo to po trzech meczach jest bez porażki z dwoma remisami i jednym zwycięstwem i jest zespołem, który jak się nie da wygrać to nie rzuca się na przeciwnika za wszelką cenę i szanują jeden punkt z remisu. Przyjezdni natomiast aktualnie zajmujący 4 miejsce po dwóch zwycięstwach (jedno u siebie drugie na wyjeździe) i porażce na wyjeździe są drużyną bardziej idącą na żywioł i w ich meczach często pada wiele bramek jednak ostatnie mecze pokazują, że nie najlepiej sobie radzą na wyjazdach. Fakt w ekstraklasie mają tylko jedną porażkę na wyjeździe z dwóch meczów jednak patrząc na drużynę śląska, która dość umiejętnie potrafi się bronić kurs 1.57 na drużynę śląska podpórką wg mnie bardzo zachęca.
✅57
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bristol City - Wigan Athletic
Typ: 1
Kurs: 2,14
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj wybieram mecz z inauguracyjnej kolejki angielskiej Championship. Bristol City poprzedni sezon zakończył na odległym 18 miejscu w tej lidze. Natomiast Wigan w tamtym sezonie grał szczebel niżej i na koniec rozgrywek był pierwszy zapewniając sobie tym samym awans. W tym pierwszy meczu nie wróżę sukcesu beniaminkowi. Sezon dopiero co rusza a w zespole już duży problem kadrowy. Wielu piłkarzy przed tym meczem leczy urazy i nie wiadomo do końca czy zagrają. Wątpliwości czy dzisiaj na boisko wybiegną są wokół następujących graczy: napastników Grigga (najlepszy strzelec zespołu z tamtego sezonu 25 bramek w 40 meczach), Daviesa (26 występów w tamtym sezonie, 2 gole) i sprowadzonego przed tym sezonem z Huddersfield Huwsa, oraz obrońców Danielsa (42 występy w tamtym sezonie, 2 gole) i Jamesa (26 występów w tamtym sezonie, 1 gol). Ponadto napewno dzisiaj nie zobaczymy obrońców Kelletta (9 meczów w tamtym sezonie, 2 gole) i Pearce (31 występów w tamtym sezonie, 2 gole). Jak widać trener gości ma dość duży ból głowy przed tym meczem zwłaszcza w obronie i ataku i na kogo ostatecznie się zdecyduje dowiemy się przed meczem. U gospodarzy tego typu problemów nie ma. Nie zagra dzisiaj jedynie bramkarz Fielding (21 występów w tamtym sezonie) jednak on ma akurat godnego zmiennika w postaci drugiego bramkarza O,Donnella (21 występów w tamtym sezonie) i podstawowy pomocnik z tamtego sezonu Smith (36 meczy w tamtym sezonie, 0 goli). Oprócz tych dwóch absencji niepewny występu jest również obrońca Little (23 występy w tamtym sezonie, 0 goli). Analizując sytuacje kadrowe no to napewno dużo więcej problemów jest po stronie gości. Jeżeli chodzi o przed sezonowe sparingi no to akurat takich meczy nie traktuję serio. Bo można wszystkie je wygrać a potem w lidze wszystko przegrywać i na odwrót. Napewno Bristol City ma lepszy bilans sparingowy niż Wigan ale akurat goście tego meczu mieli dużo trudniejszych sparing partnerów. Ja swój wybór opieram głównie o sytuacje kadrowe obu zespołów jak również to, że Bristol City ma piłkarzy z większym doświadczeniem jeżeli chodzi o potyczki w Championship natomiast piłkarze Wigan tego doświadczenia dopiero będą nabywać i w pierwszym meczu myślę, że gospodarze dadzą im lekcje jak się gra w wyższej klasie rozgrywkowej.
✅114
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna, Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Lyon
Typ: -1.75 PSG
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W Superpucharze Francji na neutralnym terenie zagrają dzisiaj zwycięzca ligi Paris SG ze zdobywcą pucharu Olympique Lyon.
Szejkowie wykładają sporo kasy i oczywiste jest, że oczekują dzisiaj, że PSG potwierdzi, że nie ma sobie równych na krajowych boiskach.
W lidze PSG wyprzedził Lyon z olbrzymią przewagą. W 38 meczach zdobył 96pkt, rywal 65.
Strzelili 102 bramki i tylko 19 stracili, Lyon 67 i aż 43 stracone.
Co prawda odszedł bramkostrzelny Ibrahimovic, ale sądzę, że wyjdzie to na dobre drużynie z Paryża, ponieważ pozostali zawodnicy będą mogli pokazać swoje umiejętności ofensywne.
A jest komu grać, m.in.Cavani,Di Maria, Pastore.
PSG wygrał wszystkie 4 ostatnie spotkania, na początku tylko 2-1 West Brom, ale potem już poszło gładko i to z nie byle kim,z Interem 3-1, z Realem Madryt 3-1 i Leicester 4-0.
Nie daje dzisiaj większych szans drużynie z Lyonu.
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Finlandia, Ykkonen
Godzina: 15:00
Spotkanie:
TPS - AC OULU
Typ: Oby dwie drużyny strzelą 1 i 2 połowa - NIE
Kurs: 1.66
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Co tu dużo gadać,przeglądając dzisiejszą ofertę natrafiłem na to spotkanie,co mnie prowadzi ku takiemu typowi? Sprawdziłem h2h i na ostatnie 5 meczy pomiędzy nimi ani razu drużyny te nie pokryły wyżej wymienionego rynku,co więcej w ogóle zwykły over 2,5 wszedł tylko raz,jest więc to dość ciekawy typ,jeśli komuś niestraszny dość niewysoki kurs polecam.Pozdrawiam.
kiepska analiza
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: Utrecht - PSV
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dziś bardzo krótko, bo czas goni.
Aktualny mistrz Holandii zmierzy się ze średniakiem ligowym. PSV wraz z Ajaxem zdominowały Ekstraklasę Holenderską od kilku lat i sa tę klase lepsze od reszty rywali. W zeszłym sezonie dwa razy pewnie wygrawali zawodnicy z Eindhoven. Najpierw na stadionie Utrechtu 3:1, a przed własną publicznoscią 2:1. Dziś spodziewam się również jednostronnego spotkania zakończonego zwycięstwem PSV bez większych problemów. Skład z poprzedniego sezonu nie zmienił się jakoś znacząco na czele z Luukiem De Jongiem znakomitym napastnikiem, dlatego wynik nie powinien być inny jak zywcięstwo gości. Powodzenia!
✅85
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, Superliga
Spotkanie:

Odense BK - Viborg FF
Typ: over 1,5 gola do przerwy
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Godzina: 16:00

Analiza:
Na dziś Dania, Superliga..
Znalazłem ciekawe spotkanie, którym chciałem się podzielić bo być może będą mogły wpaść dobre pieniądze bo kurs jest wyśmienity a szanse na typ oceniam na 90%.
Miejscowe Odenese rozegra swój 4 mecz w tym sezonie obecnie wszystkie 3 mecze jakie grali kończyły się podziałem punktów. Jeden z meczy skończył się bezbramkowo natomiast dwa poprzednie skończyły się wynikami 2:2 oraz 2:2. W obu tych meczach do pierwszej połowy padły aż 3 gole!
Do Fionia Park dotrze drużyna z Viborga, która obecny sezon rozpoczęła od 2 porażek. Najpierw przerąbali 0:4 z Nordsjaelland tutaj do pierwszej połowy padły 2 bramki. Kolejne spotkanie skończyło się fiaskiem z Aarhus 2:1 - taki wynik był w pierwszej połowie i się nie zmienił.. Ostatnie spotkanie grając u siebie zdołali wygrać 2:1 z Esbjerg do przerwy obyło się bez goli.. Ostatnie spotkanie z tego roku skończyło się na wygranej Odenese 5:1 do przerwy padły 2 gole..
Myślę, że dziś również do przerwy spokojnie padną przynajmniej te dwa gole ????
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.flashscore.com/match/WnqsZOLE/#match-summary
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis kobiety IO RIO
godzina 17.30
spotkanie : H.Wathson - S. Peng
Typ S.Peng
kurs 3,6
williamhill
Analiza:
Znowu tutaj zaznaczam na wstępie że tym bardzo ryzykowny i zdziwię się jeśli wejdzie
ale po kursie 3,6 nie mogę się powstrzymać żeby za spokojną stawkę tego nie spróbować.
zacznę od H2H z dość zamierzchłych czasów bo z 2011 roku 2:0 na korzyść Peng oba mecze w dwóch setach jeden na trawie drógi na hardzie ale to wtedy w 2011 roku chinka była 14 w rankingu światowym i to chyba był jej najlepszy okres w karierze , choć w 2014 grnialnie zaprezentowała się w U.S open gdzie doszła do półfinału i w meczu z Karoliną Wozniacki zaczęły się jej kłopoty.W końcówce drugiego seta nogi odmówiły jej posłuszeństwa i po dwóch przerwach medycznych zwieziono ją na wózku z kortu w ataku chisterii.Od tamtej pory Peng zmaga się z kontuzjami i nie może wrócić do swojej choćby średniej formy.Dzisiaj w rankingu jest 264 i dzieli ją od Warson niemal 200 pozycji.Ale jak wiadomo rankingi nie grają!!!!!!!
Heather Watson jest w życiowej dyspozycji , jej tenis zyskał na dynamice i dojrzałości i myślę że jeszcze poczyni progres.Dzisiaj ona jest bezapelacyjnie faworytką.
Ale Igrzyska Olimpijskie to taka dziwna impreza na której obserwuje się wiele nagłych wystrzałów formy , powrotów mistrzów po kontuzjach i wypadkach jest na to wiele przykładów , najbardziej sztandarowy Zimmon Amman na igrzyskach w Calgary!!!
Ale nie o tym.Typ z małymi szansami na wejscie ale....kurs zacny i za drobne zagram to na trzech kuponach jako element ako.
⛔100
 
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis : Rio Olimpiada
Godzina: 16:05
Spotkanie: Kiki Bertens - Sara Errani
Typ: 2-0 w setach Kiki Bertens
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie startuje za dosłownie 5 minut. Nie mam czasu na dłuższe analizy. Bertens ma przewagę masy i wzrostu . Jest w super dyspozycji i gotowa na Rio. Gra bardzo mocno i przy tym dobrze się porusza. Jej gra na Roland Garros palce lizać.Na hardzie też potrafi grać. Jej siła z końcowej linii kortu i wręcz meski serwis dadzą szybkie 2-0 w setach. Sara Errani jest bez formy i po kontuzjach. Już nie ma szybkości i tego błysku. To malutka tenisistka gra tylko gorzej. Top 10 dawny ranking idą w zapomnienie. Nie ma prawa wygrać seta a nawet doprowadzić do tiebreku.
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Godzina: 18.15
Spotkanie: Liverpool vs. Barcelona
Typ: BTTS
Kurs: 1.64
Bukmacher: unibet
Analiza:

Co prawda to tylko okres przygotowawczy ale obie drużyny są już na ostatniej prostej do rozpoczęcia sezonu. Przecież &quot;The Reds&quot; już w kolejny weekend pojada do Londynu na spotkanie z Arsenalem. Dzisiaj rozegrają sparing z Barceloną a jutro lecą do Niemiec gdzie zagrają z Mainz. Klopp upiera się, że te dwa mecze nie mają nic wspólnego z tym kto zagra przeciwko Arsenalowi. Mi osobiście nie chce się wierzyć i jestem zdania, że skład, który rozpocznie dzisiaj spotkanie z Barceloną wystąpi także z Arsenalem w 1 kolejce. Co za tym idzie, niemiecki trener pośle dzisiaj do boju najlepszą &quot;11&quot;. Jak będzie wyglądać to sam nie wiem ale oglądając mecz z Romą widać było, że &quot;The Reds&quot; mają niesamowitych zawodników w przedniej linii, którzy grą kombinacyjną mogą przejść każdą obronę. Gorzej to wygląda w destrukcji, bo odesłanie Sakho powoduje, że poza Lovrenem na ten moment nie ma żadnego dobrego ŚO. W bramce też sytuacja wygląda niezbyt ciekawie, bo Mignolet, który może być pierwszym bramkarzem, nadal popełnia niesamowite błędy (bramka z Romą na 2-1). Do kadry Barcelony także wracają podstawowi zawodnicy. O siłę ofensywną zespołu &quot;Blaugrany&quot; nie ma się co martwić, bo wszyscy wiedza jaką potrafią oni grać piłkę. Co do defensywy tam nadal jest problem. Dwie bramki stracone z Leicester oraz jedna z Celticiem nie wystawiają obronie Barcelony dobrej oceny. W szczególności, że dzisiaj naprzeciwko siebie będą mieli takich zawodników jak Sturridge, Coutinho czy Mane, którzy świetnie grają &quot;1 na 1&quot;. Moim zdaniem będzie to spotkanie z dużą ilością akcji z obu stron, które zakończy się BTTS&#39;em. Powodzenia!
⛔100
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Odra Opole - Polonia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher:*Bet365*
Analiza:
Polecalem ten typ juz wczoraj razem z Wigrami, ktore weszly na dubla. Warszawianie po porazce z imienniczka z Bytomia. Obrona robila szkolne bledy, rodem z ligi okregowej. Ogolnie Polonia awansowala z 3 ligi mazowieckiej meczac sie okrutnie np. z takimi potegami jak Oskar Przysucha. Troche na farcie wyszli z 1 miejsca moim zdaniem. Gdyby w barazu trafili na Motor, czy Olimpie Elblag to dzis nie byloby tego meczu. Kadra praktycznie niezmieniona, poza Pabela, ktory ostatnie pol roku nie gral w pilke.
Odra - wygrala duzo silniejsza 3 lige slaska. O jej wyzszosci swiadczy rowniez mecz Rozwoju Katowice, ktory w rozsypanym skladzie zdemolowal Legionovie 3-0. Odra potrafi grac na 0 z tylu co potwierdzilo kilka sparingow z silnymi rywalami. Do tego dochodzi wygrana 3-0 ze Stalowka w 1 kolejce. Jak dla mnie dysproporcja sil zdecydowanie na korzysc gospodarzy.
⛔100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet - Igrzyska olimpijskie
Data, godzina: 06.08.2016 20-00
Spotkanie: Brazylia-Kamerun
typ: over 120,5
kurs: 3,40
buk: unibet
Reprezentacje kobiece rozpoczynają dziś turniej siatkarski w Rijo .Gospodynie turnieju w grupie A zagrają z Kamerunem ( i ten mecz mnie zaciekawił) Argentyną, Japonią,Korea Południową i Rosją .
Brazylijki to obrączynie tytułu olimpijskiego z Londynu 2012 i Pekinu 2008 (oraz 2 brązowe medale 1996 i 2000)
Płeć piękna z Canarinhos wystąpiły czterokrotnie w turniejach olimpijskich , wygrywając 27 meczy przy 4 porażkach.
Co do reprezentantek Kamerunu debiutantki na olimpiadzie , rozegrały między sobą tylko jeden mecz na mistrzostwach świata 2014 r. przegrywając 0:3 ( do 14 - 15- 18 = 47 punktów)
Moim zdaniem po bardzo dobrym kursie warto postawić na punkty over 116,5 kurs 2.08 ( dla odważnych powyżej 120.5 po kursie 3,40)
Brazylijki faworytki mogą zagrać tak samo nerwowo jak drużyna Neymara . Na koniec ciekawostka jedna znajlepszych siatkarek Brazylii która w kolekcji ma już dwa złote medale olimpijskie Thaisa Menezes nie zagra
w pierwszym meczu kontuzja lewej łydki.
✅240
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 18:15
Spotkanie: FC Liverpool vs FC Barcelona
Typ: Over 2.5 + BTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Znakomicie zapowiada sie dzisiejsze starcie w towarzyskim turnieju International Champions Cup.
Na Wembley ma zasiasc ok.90 tysiecy kibicow.
The Reds koncza juz pomalu swoje przygotowania do nowego sezonu,ktory zostanie zainaugurowany juz 14 sierpnia w spotkaniu wyjazdowym z Arsenalem.
Zespol jak wiadomo prowadzi Jurgen Klopp,ktory preferuje ofensywny styl gry,dzieki czemu mozemy ogladac dobre mecze.Jak na razie Liverpool rywalizowal glownie z angielskimi i wloskimi ekipami,rywalami byli m.in.Wigan,Huddersfield,Chelsea,Milan czy ostatnio Roma.
Co ciekawe w tych meczach tylko w ostatnim spotkaniu padl wynik owerowy,to mnie jednak nie martwi zbytnio zwlaszcza patrzac na mecze Barcelony.
Do ekipy z Anfield Road dolaczyli Wijnaldum czy Mane,ktorzy w sumie kosztowali ok.70 mln euro,tak wiec sila ofensywna jeszcze zostala wzmocniona.

Barca po dosc srednim meczu z Celtikiem wygranym 3:1 rozegrala spotkanie z mistrzem Anglii,zespolem Leicester i az milo bylo patrzec na gre podopiecznych Lucho,ktorzy calkowicie zdominowali rywala.W pierwszej polowie podopieczni Ranieriego oprocz jednej setki nie mieli nic do powiedzenia na boisku.
Sytuacja ulegla zmianie w drugiej polowie,wtedy Barca nie byla juz tak skoncentrowana i nie grali tak znakomicie jak w pierwszych 45 minutach, po ktorych prowadzili az 3:0.
Atak wyglada imponujaco,Munir sie przelamal i zaliczyl bardzo dobry wystep,Messi jak Messi posylal kapitalne pilki a dodatkowo Suarez pokazal swoja forme.O bramki ze strony Barcelony jestem wiec spokojny,jesli chodzi natomiast o obrone,to w dalszym ciagu nie jest to monolit,nadal popelniane sa proste bledy.W spotkaniu z Lester pierwszy gol zostal stracony po kapitalnym rajdzie Musy,ktory objechal obrone jak juniorow,drugi natomiast padl po indywidualnym bledzie i stracie pilki przez obronce Barcy,czyli tak samo jak z Celtikiem.

Obie ekipy maja kim straszyc w ataku,tak wiec licze na gole z obu stron dzisiaj zwlaszcza,ze defensywny nie sa na ta chwile najmocniejsza strona.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: kornery over 10,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:00 zapraszam do Wrocławia gdzie miejscowi podejmą Lechię Gdańsk. Wytypować faworyta w tym spotkaniu jest w mojej opinii bardzo trudna dlatego też się tego nie podejmuję. Idę w stronę kornerów. Myślę, że powinniśmy zobaczyć ich sporo. Za typem przemawiają statystyki:
Śląsk - Lech 9 kornerów,
Legia - Śląsk 11 kornerów,
Pogoń - Śląsk 12 kornerów,
Wisła Pł - Lechia 12 kornerów,
Górnik Ł - Lechia 7 kornerów,
Lechia - Wisła 11 kornerów,
Jak pokazują liczby w meczach z udziałem obu ekip pada sporo rożnych. Uważam, że zobaczymy dość ofensywny pojedynek i być może powtórzy się sytuacja z ich ostatniego pojedynku w którym pomimo skromnego zwycięstwa Lechii 1 do 0 zobaczyliśmy 11 kornerów. Pozdrawiam
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rio IO
Godzina: 19
:00
Spotkanie:
Elias G. - Kokkinakis T.
Typ: Kokkinakis T.

Kurs:
2.75
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Elias od 2014 roku nie wygrał żadnego spotkania na hardzie, w 2015 bilans 0-11, w 2016 tylko 1 spotkanie wygrane na hali, ato wszystko na poziomie Challenger/Kwalifikacji czyli mizeria totalna. Dla Eliasa najlepszymi kortami pod grę są korty ziemne, wolne.
Faworyzowanie go w tym spotkaniu polega na jednym fakcie - dla Kokkinakisa będzie to 1 oficjalny mecz w 2016. Moim zdaniem skoro wraca na korty, do tego na IO to z jego zdrowiem musi być wszystko dobrze. Rok temu zapowiadał się na dobrego gracza, chłopak ma dopiero 20 lat, cała kariera tenisowa przed nim. Zasłynął też z domniemanego pukania (szepnął na korcie do uszka Wawrice podczas jednego z ich starć) Donny Vekic partnerki Stanisława Wawrinki.

⛔100
 
peteer23 7

peteer23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eredivisie
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Willem II - Vitesse
Typ:
First Half 1.5 over
Kurs:
2.70
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Przed nami 1 kolejka Eredivisie moj typ na to spotkanie to over 1.5 w pierwszych 45 min kurs dosyc przyzwoity wiec mozna zagrac. Jak to przed pierwsza kolejka bywa ciezko ocenic formy druzyn kazda rozegrala po 6 spotkan towarzyskich nie zawsze z lepsza ekipa od siebie. Sam jestem zdania ze mecz towarzyski nigdy o niczym nie swiadczy ale dzis analizowalem ten typ bazujac wlasnie na spotkaniach towarzyskich.
Jak juz wczesniej wposmnialem obie ekipy rozegraly 6 spotkan towarzyskich gospodarze strzelili w nich 32 bramki w tym 16 w pierwszych 45 minutach stracili przy tym 4 z czego 3 w pierwszej polowie. Goscie natomiast strzelili 10 bramek z czego 4 w pierwszych 45 min pilke z wlasnej siatki wyciagali 11 razy z czego 6 w pierszej polowie. Srednia wychodzi dobra i dzis licze ze nie zostanie zanizona.
✅170
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis IO Kobiety
Godzina:23:35
Spotkanie:Flipkens.K-Villiams.V
Typ:Flipkens +4,5 gema
Kurs:2.07
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Dziś zaciekawiło mnie spotkanie Beligijsko-Amerykańskie i aż tak niskie kursy na Venus.Jak wiadomo Flipkebs od Wimbledonu nie uczestniczyła w żadnym turnieju więc miała czas dobrze się przyłożyć do dzisiejszego spotkania.Co do starszej z sióstr Williams to ostatnie spotkanie rozgrywała w Montrealu gdzie przegrała 2:1 z Keys.Spotkanie zapowiada się naprawde ciekawie bo myśle że Flipkens dziś odpali i wygra z Anerykanką.Venus ma swoje lata i organizm nie funkcjonuje jak 10 lat temu.W 1 rundzie było już wiele niespodzianek i następną upatruje właśnie w tym meczu.Zabezpieczam się dość dużym handicapem na Belgijke.Kursik niezły i polecam go grać.Zawodniczki w swojej karierze spotkaly sie 2 razy w 2013 roku i jest remis 1:1.Flipkens lubi grać na nawierzchnii twardej.Widze dziś tu zwycięstwo minimalne Flipkens i dla bezpieczeństwa zabezpieczam się handicapem.Życzę wysokich wygranych!
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom