>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.09.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - CHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Munchen-Fribourg
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Coś początek sezonu hokejowego kiepski w moim wykonaniu, ale spróbuje jeszcze raz zagrać coś z CHL. Dziś postawiłem na drużynę z bawarii, której do awansu brakuje choćby remisu w tym meczu, by być spokojnym w ostatnim meczu ze Znojmo. Ale mam nadzieję że zagrają o pełną pulę , chcąc zrewanżować się za porażkę w Szwajcarii. Do grania tego zachęcił mnie kurs, a właściwie jego spadki.
Kiepska analiza (trzecia i kolejna w miesiącu)
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2016
Godzina:
19:30
Spotkanie: Pouille L. - Monfils G.

Typ:
Pouille L. +2,5 seta
Kurs:
1.71
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

H2H 0:1 z 2016 roku, podczas turnieju Australian Open, padło 5 setów. Lucas tam nawet już prowadził 2:0 w setach, ale ostatecznie przegrał. Co tu dużo pisać o tym typie, dwóch Francuzów, 22 latek vs. 30 latek, obaj są w świetnej formie. Pouille pokonał po 5 setach solidnego Bautiste-Aguta i sensacyjnie Rafaela Nadala. Gość gra turniej życia, a w pseudo mediach można usłyszeć, że &quot;Anonim pokonał Rafę&quot;, tylko ten anonim jest teraz na 25 miejscu w rankingu ATP.

Gael od powrotu na korty US Open Series, wygrał 500 turniej w Waszyngtonie, zaliczył półfinał Mastersa w Kanadzie i otarł się również o półfinał (miał meczowe w ćwierćfinale z Nishikorim kolejny raz) w Rio na Igrzyskach Olimpijskich. Jest w formie, a tutaj w Nowym Jorku nie stracił jeszcze seta.

Do typu dokładam MURRAYA A. i mam kurs 1,99.
Murraya dokładam z prostego powodu, #2 rankingu, H2H 7:1, grali ostatnio w Rio, Kei ugrał całe 5 gemów. Zresztą on już raz wygrał US Open w 2012 roku więc kto wie i czy tym razem tak będzie, zobaczymy.



⛔100
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Dyscyplina: Mecz Eliminacyjny do Mundialu Rosja 2018
Godzina: 13:35
Spotkanie: Chiny - Iran
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.57
Bukmacher: Ónibet
Analiza:

Witam was, dziś na tapetę biorę mecz pomiędzy Chinami zajmujące w rankingu FIFA 78 miejsce, a Iranem zajmujący 39 miejsce. Do nie dawna Iran wyprzedzał Polskę w tym rankingu. Tak wiem powiecie, że rankingi nie grają patrz ranking Polski i Kazachstanu. Ja jednak wierzę w drużynę Iranu i poniżej przedstawie kilka faktów czemu stawiam na nich. Trenerem reprezentacji Iranu jest były drugi trener Manchesteru United Portugalczyk Carlos Queiroz to po pierwsze. Po drugie przeglądając historię meczów Iran ostatnią porażkę zanotował 31.03.2015 w meczu towarzyskim ze Szwecją. Co do Chińczyków to nie mają jakiegoś znanego trenera. Nie mogę przytoczyć meczy H2H gdyż ostatni mecz tych drużyn odbył się w 2010r. Śledzę mecze piłki nożnej na bieżąco te ligowe i te międzynarodowe i uważam, że taki trener jak Carlos Queiroz jest sporym atutem dla reprezentacji Iranu.
Na koniec chciałbym dodać, że w pierwszej rundzie meczy do Mundialu ZEA (Zjednoczone Emiraty Arabskie) wygrało z Japonią na wyjeździe tak więc dla bezpieczeństwa mój typ to 2DNB.

Zwrot
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje Azja
Godzina:
14:15
Spotkanie:
Tajlandia - Japonia
Typ:
kornery over 12,5
Kurs:
3,4
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Już za trzy godziny rozpocznie się mecz 3 rundy kwalifikacji do MŚ - strefa azjatycka. Do Tajlandii przyjeżdża reprezentacja Japonii. Zdecydowanym faworytem są przyjezdni. Na pewno zagram coś na nich ale kurs nie powala a poza tym jest za niski pod konkurs. Dlatego idę w stronę kornerów. Dlaczego?
Otóż już w ostatniej kolejce dość niespodziewanie przegrali ze ZEA nabijając w tym meczy 11 rożnych. Ich poprzednie mecze to:
Jap - Boś 8:3;
Jap - Buł 6:5;
Jap - Syr 16:5;
Jap - Afg 15:1;
Można założyć, że w ostatniej kolejce mieli 11 rożnych bo starali się odrobić straty i atakowali przeciwnika, ale w wyżej wymienionych meczach z Bułgarią, Syrią i Afghanistanem wygrywali bardzo wysoko a i to nie przeszkodziło im aby dążyć do kolejnej bramki i atakować przeciwnika. Składy w tych meczach ulegały niewielkim korektom jeśli chodzi o skrzydła dlatego myślę, że trener Halichodzic zakłada styl gry oparty na skrzydłach. Po drugiej stronie mamy Tajlandię, która w ostatniej kolejce pokazała, że nawet nie będąc faworytem mogą dołożyć kilka rożnych (4 sztuki z Arabią Saudyjską). Podsumowując Japonia - faworyt, który moim zdaniem postara się zmazać plamę za ostatni pojedynek. Będą atakować i postarają się wygrać jak najwyżej. Na pewno obiją kilka razy obrońców lub bramkarza przeciwników. Over 10,5 gram za dość wysoką stawkę(jak na mój budżet) do konkursu polecam over 12,5 bo widać, że nawet sami mogą pokryć over. Pozdrawiam



⛔100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla - 1/64 finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lugo-Tenerife
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym Pucharze Króla, rozegrają mecz z ligi LaLiga 2. Myślę, że typ jest optymalny oraz ma wysokie szansę by wejść. W ostatnich meczach w LaLiga 2, Lugo na 3 kolejki zrobiło, aż 2 razy remisy do przerwy. Ostatni mecz, między Tenerife, a Lugo również się skończył remisem do przerwy. Zawsze w pierwszej połowie drużyny grają bardzo zachowawczo, co kończy się przeważnie remisem do przerwy. Mój typ to ryzyko, ale myślę, że bez problemu powinnien wejść.

Popatrzymy jeszcze na statystyki Lugo oraz Tenerife z ostatniego sezonu ile remisowali do przerwy.

Drużyna z Tenerife w 42 kolejkach LaLiga 2 czy też Segunda Division wyglądało tak z remisami do przerwy.
Ogółem 24 razy drużyna Tenerife remisowała do przerwy.
U siebie 13 razy drużyna Tenerife remisowała do przerwy.
Na wyjazdach 11 razy drużyna Tenerife remisowała do przerwy.

Drużyna z Lugo w 42 kolejkach LaLiga 2 czy też Segunda Division wyglądało tak z remisami do przerwy.
Ogółem 25 razy drużyna Lugo remisowała do przerwy.
U siebie drużyna Lugo 13 razy remisowała do przerwy.
Na wyjazdach 12 razy drużyna Lugo remisowała do przerwy.

Życzę powodzenia i liczenie pieniędzy ;)

Good Luck!

✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna: Mistzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwajcaria - Portugalia
Typ: Poniżej 1,5 gola
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet

Analiza:

W dniu dzisiejszym ptzygotowałem kolejną analizę związaną z meczami kwalifikacyjnymi do Mistrzostw Świata, a konkretnie meczu Szwajcarii z Portugalią.
Helweci na Euro 2016 nie zagrali zbyt dobrze, co prawda awansowali do fazy pucharowej, ale po ogromnych mękach, a w 1/8 finału mimo wielu okazji nie potrafili pokonać Polaków i udział w tej imprezie należy uznać za nieudany.Mimo przeciętnej gry na stanowisku pozostał selekcjoner Vladimir Petkovic, który przejął kadrę przed eliminacjami do Euro 2016, a w swojej grupie Helweci zajęli drugie miejsce za Anglikami. Bilans Petkovica to 11 zwycięstw, pięć remisów i siedem porażek.W składzie zespołu na mecz z Portugalią nie znalazł się Xherdan Shaqiri, który ma problemy z kontuzją. Być może będzie go musiał zastąpić Renato Steffen, któremu z kolei kontuzja uniemożliwiła zagranie na Euro 2016.Drużyna Fernando Santosa niespodziewanie wygrała Mistrzostwa Europy we Francji do fazy pucharowej awansując z trzeciego miejsca bez wygranej w choćby jednym meczu, a w finale mimo kontuzji najlepszego gracza była lepsza niż gospodarze strzelając gola w dogrywce.Kilka dni temu drużyna zagrała pierwsze spotkanie towarzyskie od czasu wygranej w Euro 2016 przeciwko Gibraltarowi. Portugalczycy wygrali 5:0, a dwie bramki strzelił Nani jednak do tego wyniku nie należy przykładać zbyt wiele uwagi, bo rywale to jedna z najgorszych drużyn w Europie.W kadrze na ostatnie mecze nie znalazł się oczywiście kontuzjowany Cristiano Ronaldo, uraz zdążył jednak wyleczyć inny bohater Mistrzostw Europy Renato Sanches, który znalazł się w drużynie podobnie jak strzelec gola w spotkaniu finałowym, zawodnik Lille Eder. Uważam, że mój typ na ten mecz jest jak najbardziej bezpieczny, gdyż w obydwu reprezentacjach zabraknie swoich najsilniejszych gwiazd, ponadto uważam że większa część gry będzie toczyć się w środkowej strefie , a limitem będzie strzelenie jednej bramki. Bardzo prawdopodobne że mecz skończy się wynikiem bezbramkowym, natomiast granie poniżej 1,5 gola uważam za bardziej bezpieczne i rozsądne.

⛔100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Mecz Eliminacyjny do Mundialu Rosja 2018
Godzina: 14:15
Spotkanie: Tajlandia - Japonia
Typ: powyżej 11 rożnych
Kurs: 2,60
Bukmacher: bet365



W meczu obu tych drużyn zazwyczaj sędzia dyktuje sporo rzutów rożnych i także dziś spodziewam się ich sporej liczby. Zazwyczaj w meczach w których solidna drużyna mierzy się ze teoretycznie gorszą ekipą piłka często ląduje w narożnikach boiska. Ma na to wpływ kilka czynników m.in fakt, że słabsi często są zmuszeni do zmasowanej obrony przed ciągłymi atakami rywala i często nie ma innej opcji na skuteczną obronę niż wybicie piłki byle dalej od własnego pola karnego. Japończycy dodatkowo grają dosyć techniczną piłką. Nie sprawia im problemu wymiana wielu podań czy też rajdy skrzydłami a już z pewnością nie powinni mieć z tym problemu w dzisiejszym spotkaniu z zespołem Tajlandii. Garść statystyk odnośnie rożnych ze spotkań Japonii ze słabszymi rywalami w których mieli zdecydowaną przewagę:
mecz z Emiratami 13 rożnych, Bośnia mimo porażki 11 rożnych, Syria 21 rożnych, Afganistan 16 rożnych, Kambodża 13 rożnych.

Te liczby w pewnym stopniu obrazują sposób gry piłkarzy z kraju kwitnącej wiśni. Gdy są faworytami przekładają to zazwyczaj w sytuacje podbramkowe, strzały, posiadanie piłki oraz rzuty rożne.

⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje Azja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Syria - Korea Płd.
Typ: 1 (HA +1,5)
Kurs: 1.77
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz za godzinę, kursy lecą. Piłkarzom Syrii nie można odmówić waleczności, mimo oczywistych problemów dotarli do trzeciej rundy eliminacji. Po meczu Polski z Kazachstanem nic już nie może wydawać się oczywiste, ale piłkarsko Koreańczycy są dwie klasy wyżej, ich wygrana jest raczej pewna. Kilka dni temu mogli zaliczyć &quot;kazachską&quot; wpadkę, do przerwy wygrywali z Chinami 3:0, a skończyło się na 3:2, więc w meczu ze słabszym przeciwnikiem powinni lepiej kontrolować spotkanie. Syryjczycy z kolei stracili gola w meczu z Uzbekistanem dopiero po 70 minutach, ale że wyższe zwycięstwo może pozwolić na liderowanie w grupie, Korea powinna zacząć ofensywnie, jeśli uda jej się objąć prowadzenie w 1 połowie, wynik końcowy może być wyższy niż różnica 1 bramki.

✅77
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina MŚ Kwalifikacje
Godz: 20:45
Spotkanie Gibraltar-Grecja
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 1,63
Buk: betsson
analiza:

Długo dziś wybierałem odpowiedni mecz. Spotkań jest dużo, ale żadne nie spełnia wszystkich kryteriów by je zagrać. Zastanawiałem się pomiędzy Bośnia Hercegowiną, a Grecją. Ostatecznie padło na ekipę z południowego krańca Półwyspu Bałkańskiego.
Grecja zdała egzamin wygrywając z Holandią w sparingu. W grupie H oprócz Gibraltaru zagrają z Belgią, Bośnią, Cyprem oraz Estonią. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Belgowie nie powinni mieć problemów z wygranie grupy, natomiast walka o drugie miejsce może trwać do ostatniej kolejki.
O zespole Gibraltaru nie będę za wiele pisał, gdyż każdy wie jaki poziom prezentują. Kilka dni temu w sparingu ulegli Portugalii 5-0. Dotychczas rozegrali oni 10 meczów o punkty. Pamiętamy ich z meczów z Polską. Na 10 spotkań tylko raz padł under 3.5, a było to w meczu z Gruzją gdzie ulegli u siebie 0-3. Ogólnie w poprzednich eliminacjach stracili 56 bramek.

✅63
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina MŚ Kwalifikacje
Godz: 20:45
Spotkanie Cypr-Belgia
Typ: Belgia - 2,25
Kurs: 2,85
Buk: unibet
analiza:

Fakt Belgia nie zagrała na euro na miarę piłkarzy jakich mają czy chociażby miejsca w rankingu (hahahaah sam nei rozumiem z jakich powodów oni są tam tak wysoko) jednak to zespół naszpikowany gwiazdami słabszych rywali powinien gromić chociażby ze względu na oczekiwania fanów. Gracze odpowiadający za rozgrywanie z premier league tacy jak Hazard De Bruyne są w bardzo wysokiej formie a to wg mnie jest najważniejsza pozycja o napastników nie ma się co martwić ponieważ Belgowie tą pozycje mają obsadzoną bardzo dobrze. Według mnie kurs warty zagrania ????

✅185
 
F 0

fanaberie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Pogoń Siedlce - Drutex-Bytovia
Typ: Drutex-Bytovia
Kurs: 2,44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mój pierwszy typ na forum ;) Dzisiaj posucha w piłce klubowej więc trzeba brać co jest. Najpierw garść statystyk. W zeszłym sezonie drużyny kończyły ligę odpowiednio na: Pogoń Siedlce - 14 miejsce, Bytovia - 8 miejsce. Różnica punktowa na korzyść Bytovii nie była może już tak okazała jednak można tu zapisać mały punkcik po stronie gości. Jeśli zatem chodzi o ogólną jakość 0-1. Co więcej obecnie ta różnica jakości diametralnie pogłębiła się na korzyść Bytovii ponieważ z Pogoni Siedlce odeszło wielu graczy stanowiących o sile ofensywnej tej drużyny tymczasem skład Bytovii z zeszłego sezonu nie zmienił się aż tak znacznie. Zatem 0:2 dla Bytovii. Na koniec garść statystyk z tego sezonu która musi być gwoździem do trumny dla gospodarzy. W tym sezonie po 6 kolejkach Pogoń zgromadziła tylko 4 punkty wygrywając jedynie mecz otwarcia. U siebie nie zaliczyli jeszcze zwycięstwa (2 mecze - remis i porażka). W ogólnym rozrachunku mają na koncie serie 5 meczy bez zwycięstwa. Bytovia tymczasem radzi sobie przyzwoicie choć bez fajerwerków. Po 6 kolejkach 8pkt. i 12 miejsce. W 3 ostatnich meczach zgarnęli 5 pkt i choć na razie na wyjazdach nie mają świetnych wyników mam nadzieję, że w tym meczu mogą je znacznie poprawić. W zeszłym sezonie w lidze na wyjazdach przegrali tylko 4 razy więc ewidentnie nie jest to drużyna która jako gość gra słabo. W tym sezonie zwyczajnie jeszcze nie pokazali na co ich stać. Zatem 0:3 dla gości. Małą wątpliwość budzi jedynie H2H w ostatnich latach w spotkaniach tych drużyn padało sporo remisów więc jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to polecam DNB - Bytovia - 1,7. Ja zagram dzisiaj nieco odważniej i typuje czyste zwycięstwo gości
(Nie jest to też typ dedykowany typowo na konkurs ;) Znajdzie się oczywiście na moim kuponie.

⛔100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina : Counter-Strike, BlasterX
Godz: 18:30
Spotkanie : MK (BUL) - Kinguin (POL)
Typ : 2
Kurs : 3.10
Bukmacher : EGB
Analiza :
Polski i Bułgarski zespół znają siebie bardzo dobrze grali ze sobą w tym roku ponad 10 razy. W większości meczów MK wychodziło zwycięsko, ale nie tym razem. Polacy po roszadach z zespołem AGG który się rozpadł wyglądają świeżo i bardzo dobrze. z Kingun odpadło 2 graczy MINISE oraz Innocent, zawodnicy Ci już od długiego czasu nie grali dobrze, co mecz zamykali tabele w meczach popełniali dużo błędów na które nie mogli sobie pozwolić. Ostatnio powrócił do zespołu mouz który od dawna miał przysłowiową kosę z MINISEM którego teraz nie ma, przez co mouz wygląda teraz świetnie otwiera prawie każdy mecz. Pare dni temu wrócił do drużyny rallen który dośc długo grzał miejsce w AGG, Vexed, ebettle, gracz ten cechuje się konsekwentnym graniem na poziomie. Ostatnim nabytkiem jest Furlan, czyli były gracz AGG który ani nie był najlepszy ani najgorszy, na pewno Kingun przyda się gracz który popełnia mało błędów tak jak on. Co do zespołu bułgarskiego ostatnie mecz idą im świetnie nie grają na dobre drużyny, ale też nie na słabe. Ich forma po prostu się utrzymuje. Polacy także ostatnie swoje mecze wygrywają są w gazie.
Dziś liczę na to że nowe zestawienie polaków zaskoczy drużynę bułgarską.
✅ 210
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godz: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Francja
Typ: Francja strz. +2,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
O tym meczu już wiele zostało napisane, faworyt wiadomy w tym meczu... Mój typ to, że Francja strzeli minimum 3 gole w tym meczu.
Francuzi mają moim zdaniem najlepszą ofensywę na świecie Griezmann, Giroud, Martial, Payet, Pogba do tego dochodzą tacy piłkarze jak: Gameiro, Lacazzette czy młodzi ale już mega utalentowani Dembele, Coman...
W ostatnim meczu towarzyskim 3 bramki wbili Włochom - najlepszej obronie chyba na świecie więc dlaczego nie mieli by wbić Białorusinom? Którzy grają bardzo przeciętną piłke.
Myślę, że Francuzi zaczną od wysokiego C te eliminacje pokazując, że 1 miejsce w grupie należy się tylko tej ekipie. Stawiam na wysokie zwycięstwo Francuzów 3:0 lub 4:0. Białoruś nie ma żadnego argumentu aby przeciwstawić się vice mistrzom europy.
Powodzenia.
⛔ 100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Hokej- EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ingolstadt - Lukko
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Na dzisiejszy dzień przygotowałem mecz o wyjście z grupy w hokejowej lidze mistrzów! Spotykają się ze sobą zespoły odpowiednio występujące w Niemieckiej i Fińskiej lidze. Jak dla mnie niema porównania co do sił oby tych lig! Finlandia od zawsze słynie z bardzo dobrych hokeistów a ich liga jest jedną z najlepszych w Europie. Ingolstadt średniak ligi, w ubiegłym sezonie zajęli dopiero 8 miejsce w lidze odpadając później w pierwszej rundzie Play-off. Jak dla mnie przedstawiciel Fińskiej ligi dzisiaj musi wygrać i awansować do dalszej gry w Lidze Mistrzów!
✅ 100
 
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cypr - Belgia
Typ: Eden Hazard strzeli gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Każdy chyba pamięta formę Hazarda z poprzedniego sezonu Premier League. Pierwszą bramkę (która swoją drogą była piękna) zdobył dopiero 2. maja w meczu z Tottenham&#39;em. Ogólnie oglądanie jego gry przyprawiało o ból głowy. Jednak czasy te najlepszy zawodnik PL sezonu 14/15 ma już za sobą!
Odrodził się w reprezentacji podczas Euro2016. Może nie powalił nas liczbą zdobytych bramek, ale na pewno widać było znaczący wzrost jego formy. Odzyskał dawną szybkość, zmysł konstruowania akcji, a przede wszystkim celność strzałów. Świetnie wpłynęło to na jego szybki powrót do normalnej, dobrej gry.
Kapitan reprezentacji Belgii pokazuje więc też co potrafi od początku nowego sezonu z Chelsea. Zdobył 2 bramki w 3 meczach, w których wystąpił. Pod wodzą nowego trenera cała drużyna w tym również Hazard weszła na wysokie obroty i nie próżnuje na boisku. Dzisiaj z pewnością belgijski skrzydłowy pokaże na co go stać i udokumentuje swój występ zdobytą bramką! Powodzenia! ⚽
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Holandia
Typ: 2
Kurs: 2,33
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
No cóż, dla jednych i drugich ostatni okres jest nieudany. Szwecja nic na ME nie zwojowała już po meczach grupowych pojechała do domu. Holandia natomiast na ten turniej się wogóle nie dostała. Stawiam w tym pierwszy meczu eliminacyjnym na Holandię, gdyż oni swój zespół mają napewno na te kwalifikacje lepiej zbudowany. Holandia nie pojechała na ME więc przygotowywali się spokojnie do tych eliminacji. Szwedzi natomiast po nieudanych Mistrzostwach Europy pożegnali się z kilkoma piłkarzami, którzy zakończyli reprezentacyjną karierę. Tak więc dziś nie ujrzymy pierwszego bramkarza Isakssona, podstawowego pomocnika Kallstroma i przede wszystkim wielkiej gwiazdy kadry Trzech Koron Ibrahimovicia. Oprócz nich swoje reprezentacyjne kariery zakończyli również pomocnicy Zengin i Wernbloom oraz obrońca Erik Johansson. Oprócz tych piłkarzy nie zobaczymy dziś również z różnych względów obrońcy Olssona i pomocników Quaisona, Ekdala i Larssona. Wśród gości nie zagrają Huntelaar, Robben, Depay, Afellay, Clasie, Tete, Vlaar i Pieters. Stawiam tutaj na gości, no bo oni budowę drużyny na te eliminacje zaczęli dużo wcześniej jak Szwedzi. Gospodarze po nieudanych ME mieli mało czasu na sprawdzenie zmienników dla tych, którzy zakończyli przygody z kadrą i to dziś moim zdaniem zaważy. Holandia mimo kilku ważnych absencji dla mnie jest w tym meczu faworytem i po takim kursie polecam spróbować.
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Szwecja- Elitserien, Play-offs
Godzina: 19:00
Spotkanie: Piraterna Motala-Rospiggarna Hallstavik
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj czeka nas trzecia seria spotkań rundy play-off, szwedzkiej Elitserien. Piraterna podejmować będzię rozpędzonych zawodników Rospiggarny, którzy nieoczekiwanie dwukrotnie pokonali Indianerne Kumla. Dzisiaj jednak według mnie nieco cięższe zadanie przed goścmi, bo gospodarze na swoim terenie są dobrze dysponowani i punktów nie gubią. Analizując składy moge powiedzieć, że swoje punkty na bank zrobi Hancock, Kildemand, do tego Davidsson, który na swoim torze regularnie dorzuca kilka oczek. Zagadką jest forma Piotrka Pawlickiego jednak werzę, że Polak swoje zrobi, bo go poprostu na to stać. To samo tyczy się Nichollsa, dużo zależeć będzię od doświadczonego Brytyjczyka. Po stronie gości najmocniejszymi punktami z pewnością są Doyle i Vaculik, do tego nieobliczalny Thorssell i Jonsson, który pare oczek też dorzuci. Jest jeszcze Fricke, ale Max na wyjazdach nie jest pewnym punktem zespołu. Myślę, że szykuje się spotkanie na styku. Zadecyduje forma dnia, ale ja widze większe szanse po stronie gospodarzy. Co prawda w lidze oba spotkania wygrała Rospiggarna, ale trzeba dodać że w jednym z tych spotkań, Piraterna musiała jechać bez Kildemanda, ostatecznie przegrywając u siebie 40:50. Dzisiaj gospodarze wezmą rewanż i według mnie wygrają.
⛔ 100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia, Vanarama National League North, kolejka.9
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fylde – Curzon Ashton
Typ: over 3,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Analiza:
1… Zostajemy na chwilę na 6.poziomie rozgrywkowym w Anglii, ale tym razem w grupie północnej. A tam bardzo dobrze spisujący od początku sezonu zespół Fylde podejmować będzie drużynę ze środka tabeli Curzon Ashton
2… Gospodarze w poprzednim sezonie minęli się o włos z awansem do 5.ligi, po zajęciu 3.miejsca odpadli w finale play-off , ulegając w dogrywce drużynie North Ferriby. Jednak w tym sezonie ponownie walczą o najwyższe cele , gdyż po 8 kolejkach sa na 2.pozycjii z mega bilansem bramkowym 25:12 co daje średnią 4,6 bramki na mecz ! Drużyna Fylde strzela i gromi aż miło patrzeć. Po pierwszych 2-óch underowych meczach , w kolejnych padało średnio po 5-6 bramek. Wyniki domowych spotkań to kolejno: 1:1 ; 3:3 ; 3:2 ; 2:2. W sumie na 8 meczów – w 6 padł over 3,5 ( a aż w 3 z nich over 5,5).
3… W spotkaniach gości również pada sporo bramek - więcej w spotkaniach wyjazdowych. Są na 14.miejscu z bilansem 14:19 , a wyniki spotkań wyjazdowych to : 4:4 ; 1:0 ; 4:2 ; 2:2. Generalnie na 8 spotkań gości – w połowie strzelono co najmniej 4 bramki.

4… Goście po awansie na 6 poziom rozgrywkowy grają tu 2-gi sezon z rzędu i można ich podpiąć pod średniaka ligowego. Natomiast gospodarze po świetnym początku sezonu , wyglądają na zespół , który będzie ponownie walczył o awans do 5.ligi. Dlatego takiemu przeciwnikowi jak w tym meczu, powinni zaaplikować jakieś 3 brameczki, a że obrona nie radzi sobie jeszcze najlepiej , goście również powinni znaleźć swoją drogę do bramki gospodarzy.
Powodzenia !
✅ 125
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje MŚ, grupa A
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Szwecja - Holandia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szwedzi po zawodzie na EURO po rewolucji, kilku zawodników w tej kadrze już nie zobaczymy Andreas Isaksson, Mikael Antonsson, Erik Johansson, Kim Källström, Erkan Zengin, Pontus Wernbloom i Ibrahimovic – czyli gwiazdy nie ma co ukrywać tej reprezentacji. Pomoc całkowicie wymieniona ale mówi się że w tej chwili powinno być znacznie więcej kreatywności w tej formacji bo tym nowym zawodnikom wizji gry nie brakuje, nie jestem do końca przekonany czy to dziś będzie idealnie funkcjonować w drugiej linii przy tylu zmianach a mam tu na myśli grę w destrukcji bo to będzie aspekt na którym odbije się nowe ustawienie. Nie ma Zlatan i trzeba się tutaj zastanowić czy to plus czy minus – wydaje mi się że ten duet Berg - Guidetti zespołowo mogą dać znacznie więcej w ofensywie, oczywiście Ibra to były indywidualność która mogła w pojedynkę rozstrzygnąć losy, ale było widać na EURO że brakowało wsparcia a te nowe twarze i ustawienie powinny to zagwarantować i Szwedzi powinni być ciekawsi w ataku. Do tego wszystkiego trzeba dodać że mamy oczywiście nowego trenera który wykonywał świetną prace w Norrköping grając bardzo ofensywną piłkę .
Holendrzy próbują odbudować swoją potęgę, ale tak patrząc na ich grę to będzie bardzo długa droga. Tutaj moim zdaniem problemem jest trener Blind moim zdaniem się nie sprawdzi co już też moim zdaniem pokazał. Tutaj wszystko jest do poprawy, jest mnóstwo młodzieży która nie może się zgrać stąd ten zespół wygląda moim zdaniem bardzo słabo w defensywie wystarczy popatrzeć na eliminacje EURO gdzie po prostu tracili z każdym a zatrzymali się na liczbie 14, były tylko dwa mecze w których nie stracili bramki a ta sztuka udawała się nawet Kazachstanowi w Holandii, tych problemów już widzę że się nie udało rozwiązać pokazało to ostatni towarzyski mecz z Grecją, która przeżywa jeszcze większy kryzys a wbija dwie bramki. Ofensywie też brakuje regularności ale tutaj plusem są indywidualne techniczne przygotowanie poszczególnych zawodników, którzy mają szybkość i drybling by zrobić różnice w ofensywie a Szwedzka defensywa solidna ale na pewno do najszybszych nie należy. Po ostatnich wydarzeniach u jednych i drugich obie reprezentację wyjdą do tego spotkania by wygrać, moim zdaniem te kłopoty które mają powinny dać nam bramki.
⛔ 100
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy owcze - Węgry
Typ: 2
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Kolega piszący wcześniej analizę na ten mecz wspominał, że Węgry nie przegrały żadnego meczu na Euro, co nie jest prawdą, bo przegrali już po wyjściu z grupy z Belgią i to aż 0:4. Zgadzam się natomiast co do tego, że pokazali się ze świetnej strony i zremisowali z nie byle kim. Dotkliwa porażka z Belgią też nie jest do końca sprawiedliwa, Belgowie zagrali wtedy świetnie, ale mogłoby się skończyć skromnym zwycięstwem, po prostu w pewnym momencie węgierska drużyna się podłamała, a Belgia popłynęła na fali.
Przeciwnik z dolnej półki, owszem, sprawiał niespodzianki wygrywając z faworytem, ale było to dwukrotnie w meczu z Grecją, która zagrała jednak dramatyczne eliminacje do Euro, zajmując ostatnie miejsce w swojej grupie. Oprócz tego byli w stanie pokonać m.in. Liechtenstein, ale już dawno nie urwali nikomu punktów z pozycji totalnego underdoga.
Węgry pokazały się jako ambitna drużyna z dużym potencjałem i przyszłością i z pewnością realnie wierzą i oczekują wraz ze swoimi kibicami awansu na Mundial, a mając w grupie jeszcze m.in. Szwajcarię i Portugalię, trzeba wygrać z Wyspami Owczymi dwukrotnie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom