>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.09.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 6. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna- Liga Narodów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Niemcy - Francja
Typ: Francja
Kurs : 2.85
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Nowy twór UEFA rozpoczyna swoją historię pod nazwą Liga Narodów. Czy nowa formuła rozgrywek sprawdzi się? Myslę że tak...Niby to spotkania towarzyskie , lecz nie do końca gdyż rywalizacja może doprowadzić nielicznych szczęśliwców do turnieju finałowego ME w 2020 r.
Wyżej wymieniona para będzie rywalizować wraz z Holandią w gr.1 Dywizji A czyli najmocniejszych drużyn kontynentu. Sądzę że wszystkie 3 ekipy podejdą w miarę poważnie do tej rywalizacji w związku z tym liczę na dobry występ Trójkolorowych w Monachium. Francuzi lubią grać na wyjeździe z Niemcami.
W ostatnich 4-ech potyczkach jadąc w gości remisowali raz i wygrywali trzykrotnie.
Na chwilę obecną jakościowo przewyższają drużynę naszych zachodnich sąsiadów czego przykładem były ostatnie MŚ mocno nieudane dla Niemców , a rewelacyjne dla Francji.
Oczywiście gospodarze będą chcieli za wszelką cenę sie mocno zrehabilitować przed własną publicznością za tę wpadkę i są lekkim faworytem wedle bukmacherów , uważam jednak że mają za mało atutów by rywalizować z obecnymi mistrzami świata.
Dla bardziej bojących typ Francja DNB też w miarę dobrym kursie...@ 1.91
⛔100
 
Z 623,2K
Dyscyplina : Piłka ręczna Dania ko0biety
Godzina : 20:30
Spotkanie : Skanderborg - Nykobing
Typ :under 50,5
Kurs : 2,41
Bukmacher : Fortuna
Analiza :sezon dopiero się rozkręca i forma drużyn jest niestabilna.Gospodynie tego pojedynku Skanderborg w pierwszych 2 kolejkach zremisowaqły 1 spotkanie i 1 mecz przegrały.W obu tych pojedynkach padło mniej niż 50 bramek.W ostatnim meczu zremisowały z Holstebro 23-23 na wyjeżdzie.Ich przeciwniczki i faworytki tego pojedynku najpierw pokonały Viborg 32 -22 na wyjeżdzie i w drugim pojedynku bardzo wysoko na swoim boisku Aalborg 34-13.Myśle że w tym meczu drużyny bedą bardzo dużą uwage przywiązywały do agresywnej obrony i o zdobywanie goli będzie bardzo trudno.w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Nykobing wygrało 26-21 na wyjeżdzie.
⛔100
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja - KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Awtomobilist Jekaterynburg - Slovan Bratislava
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 1.70
Bukmacher: etoto
Analiza:
Ostatni typ na porażkę drużyny z Bratysławy wszedł gładko. Przegrali 0:3 z Traktorem Czelabińsk.
Już jutro ich kolejnym rywalem(prawdopodobnie kolejnym pogromcą) będzie drużyna z Jekaterynburga.
Hokeiści z Jekaterynburga świetnie weszli w sezon odnosząc dwa zwycięstwa: jedno z Dinamo Ryga, a drugie z CSKA Moskwa. Zwłaszcza to drugie zwycięstwo (3:1) robi wrażenie, bo CSKA to jedna z najlepszych drużyn w KHL.
Slovan rozpoczął sezon słabo - od dwóch wyjazdowych porażek. Ich bilans to 1:8.
Już nieraz pisałem o ich wynikach na wyjazdach. Ostatni sezon to 24/28 porażek na &#39;obczyźnie&#39;. Ten to już 2/2, a po jutrzejszym meczu liczę na 3/3.
Nie wiem jaki cud musiałby się wydarzyć żeby Slovan nie przegrał tego meczu minimum dwiema bramkami.
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina:20:45
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: rzuty rożne 3-pozycyjny handicap 0-3 Niemcy
Kurs: 3,4
Bukmacher: Unibet
Analiza: Czas na nowy turniej i odrazu bardzo ciekawe spotkanie aktualnego mistrza świata z byłymi mistrzami świata. Niemcy na pewno będa chcieli pokazać się z dobrej strony i chociaż trochę zmazać plamę po kompromitujących mistrzostwach świata. Stawiam, że Niemcy zdobędą przynajmniej 4 rzuty rożne więcej od Francuzów. Niemcy przeważnie zdobywają dużo rzutów rożnych, a także dominują w meczach jeśli chodzi o rzuty rożne. Na mś z Koreą wygrali w rogach 9-3, ze Szwecją 8-3 a z Meksykiem 8-1. Francuzi nie zdobywają zbyt wielu rzutów rożnych : z Australią 5, z Peru 5, z Danią 2, z Argentyną 0, z Urugwajem 3, z Belgią 4
i z Chorwacją 2.
Jak widzimy na mistrzostwach nie przekroczyli nawet progu 5 rzutów rożnych. A jeśli Francja szybko zdobędzie prowadzenie to szansa powodzenia mojego typu bardzo wzrośnie.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina:20:45
Spotkanie: Walia vs Irlandia
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: Fortuna
Na jutrzejsze mecze UEFA proponuję wybrać spotkanie wyspiarzy. Walijczycy, chociaż ostatnio u siebie przegrali z Urugwajem, zremisowali z Panamą( która nota bene dostała się na MŚ) i przegrali właśnie z Irlandią, to leader zespołu jest w gazie. Mowa oczywiście o Bale&#39;u, który regularnie punktuje dla Realu Madryt. To wlaśnie on ciągnie całą tą reprezentacje i gdy on jest w formie, to cała drużyna jest w formie. U gości nie ma typowego leadera, goście przegrali ostatnio z Francją, Turcją i zremisowali z Danią. Są to oczywiście wszystkie mecze, które odbyły się przed MŚ, jednak to właśnie Walijczycy przed własną publicznością przegrali z Irlandią i z pewnością będą chcieli się odgryźć. Powodzenia wszystkim ????
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar - Macedonia
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Gibraltar w swoim pierwszym meczu Ligi Narodów zagra z Macedonią. Podobnie jak w przypadku San Marino - Gibraltar jest drużyną, w którym można problemem nie jest to, kto wygra spotkanie, a ile goli uda mu się zdobyć. Reprezentacja Macedonii nie należy do potęg piłkarskich, ale ich kadra - nawet rezerwowi są w stanie spokojnie sobie poradzić z klubem amatorów.Szansa na ew. gol Gibraltaru to stałe fragmenty gry, bo właśnie trening pod ten element są ćwiczone z największą uwagą w przypadku większości słabszych drużyn Poza tym dla gości priorytetem będzie szybki awans do wyższej dywizji, gdyż obecnie nie ma przeciwników z najwyższej półki - Armenia i Liechtenstein. .
Przewiduje jednostronny mecz w którym padną minimum 4 bramki.
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna- Liga Narodów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Niemcy - Francja
Typ: obie strzelą - Tak
Kurs : 1.70
Bukmacher : fortuna
Analiza : Mistrzowie świata zagrają z byłymi mistrzami, którzy mają za sobą kompletnie nieudane mistrzostwa na których zostali skompromitowani przez Koreańczyków.
Liga Narodów to nie jest najbardziej prestiżowa rywalizacja, ale sam fakt, że są o &quot;coś&quot; - w teorii powinien zwiększyć rangę meczów, które jeszcze rok temu byłyby towarzyskie.
Poza stawką dochodzi jeszcze chęć udowodnienia - kto tak naprawdę jest najlepszy, wynik 3-0 / 4-0 dla którejkolwiek ekipy poszedłby w świat, a drużyny o tak dużym potencjale stać dosłownie na wszystko.
Trudno przewidzieć skład na jutrzejszą rywalizację, ale biorąc pod uwagę ilość klasowych piłkarzy - trenerzy mogą postawić nawet na 2 garnitur, który będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed najbliższymi ME, a o tym jak duża jest rywalizacja świadczył brak wielu piłkarzy grających w czołowych klubach na ostatnich MŚ.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis Zhangjiagang / hard
Godzina: 04:00
Spotkanie: Akira Santillan vs Rigele Te
Typ: Rigele Te
Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Młodzi i gniewni ;-) Zasada jest prosta wyższy kurs do grania w przypadku równej oceny szans.
Gram zawodnika gospodarzy: Chińczyka Rigele Te. Obaj Panowie mają po 20 lat. Gram wyższego i mniej doświadczonego.
Japończyk z australijskim paszportem w statach:
https://www.atpworldtour.com/en/players/akira-santillan/sq80/overview
http://www.tennisexplorer.com/player/santillan-29bed/
Chińczyk w statach:
https://www.atpworldtour.com/en/players/rigele-te/tg30/overview
http://www.tennisexplorer.com/player/santillan-29bed/
Pozdrawiam
⛔ 100
 
S 28

szczepsson

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna- Liga Narodów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Niemcy - Francja
Typ: Francja over 1,5 gola
Kurs : 2.76
Bukmacher : sts
Analiza :
Liczę tutaj na mały festiwal bramek. Jak wiadomo Niemcy muszą aktualnie przeprowadzić zmianę pokoleniową i popracować nad taktytą. Sam Loew przyznał, że popełnił błąd na MŚ właśnie związany ze zbyt dużym przetrzymywaniem piłki. Niemcy bez dobrej organizacji gry będą świetnym celem dla trójkolorowych. Dodatkowym argumentem po stronie Francji będzie Kylian Mbappe, który w 3 spotkaniach w Ligue 1 ustrzelił 4 bramki i dwa razy asystował kolegom z zespołu.
⛔100
nieregulaminowy bukmacher
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Narodów
Spotkanie Niemcy-Francja
Typ: 2/2
Kurs 4.5
Buk Fortuna
Godz: 20:45
Analiza: Pierwsze spotkanie w lidze narodów , na przeciwko siebie staną ekipy Niemiec oraz Francji. Goście którzy zdobyli tytuł mistrza świata na pewno są faworytem do zwycięstwa w tym pierwszym meczu, nawet pomimo iż grać będą na wyjeździe. Francja nie przez przypadek wygrała tegoroczny turniej, jest drużyną dobrze zorganizowaną z kapitalnym środkiem pola w postaci Pogby oraz Kante , w ogóle ma skład naprawdę niezwykle mocny do tego ich rywale nie są w najlepszej formie , Goście wystawili praktycznie taki sam skład jak na Mundialu, zabraknie tylko Mandandy a w jego miejsce został powołany Costil z Bordeaux, ale to raczej nie jest osłabienie bowiem tak jeden jak i drugi raczej nie miał co liczyć na grę w tym spotkaniu. Niemcy natomiast będa próbowały się odbudować, po tym tragicznym mundialu gdzie byli stawiani w roli faworyta do zdobycia tytułu a nie wyszli nawet z grupy muszą zmienić taktykę jak i wykonawców bowiem ten zespół już raczej w takim samym składzie nie pojedzie dalej. , ale wszystko się okaże w dniu jutrzejszym kiedy wyjdą na przeciwko Francji. Ja stawiam na wygraną przyjezdnych , którzy są na fali wznoszącej do tego przecież mają młody mocny zespół i to oni przez najbliższe lata powinni rozdawać karty w europejskiej piłce.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Cypr
Typ: Norwegia +1,5 gola
Kurs: 1,66
Bukmacher: Lvbet
Analiza: Rusza Liga Narodów, mam nadzieję, że dostarczy ona publice sporo emocji. Na pierwszy ogień wybrałem spotkanie Norwegów z reprezentacją Cypru. Pierwsze co rzuca się w oczy to zdecydowane wskazanie kursowe na gospodarzy. I nie ma się czemu dziwić, drużyna ze Skandynawii wydaje się być po prostu lepsza, ma więcej czysto piłkarskiej jakości. Decydując się na przynajmniej 2 bramki Norwegów wziąłem także pod uwagę ostatnie spotkania obu reprezentacji. Norwegia ograła w marcu Australię 4:1 oraz 1:0 Albanię, zaś w czerwcu po zaciętym boju pokonała Islandię, a także Panamę. Bądź co bądź 3 z 4 wymienionych drużyn to uczestnicy niedawno zakończonych mistrzostw świata, więc nie można powiedzieć, że były to nic nie wnoszące pojedynki. W tym samym czasie Cypryjczycy rozegrali tylko 2 mecze towarzyskie. Pierwszy zremisowali bezbramkowo z Czarnogórą, z kolei drugi to porażka 0:3 z Jordanią. Faworyt tego meczu może być tylko jeden. Norwegowie mają kilku ciekawych graczy, spora część z nich gra na Wyspach, w lidze angielskiej. Przeciwko słabej drużynie Cypru powinni ze dwa razy wpakować piłkę do siatki. W zasadzie spodziewam się większego strzelania z ich strony, ale nie chcę podejmować przesadnego ryzyka, bo w przypadku pierwszych spotkań w ramach danych rozgrywek takie ryzyko jest po prostu większe.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA - Liga B
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Irlandia
Typ: Remis
Kurs: 3.15
Bukmacher: Ekspekt
Analiza:
Cześć. Na wstępie przepraszam za błędy, nie było mnie tu kilka lat. Wracając do meczu. Jak dla mnie ewidentny mecz na remis. Obie ekipy prezentują podobny styl gry, typowo angielski oparty na grze siłowej. Liczę w tym meczu na mało goli i dlatego stawiam na remis. Poziom obu ekip jest bardzo wyrównany. Obie reprezentacje odmładzają swoje składy i jest kilka zmian zarówno w Irlandii jak i w Walii. Do tej pory obie reprezentacje grały ze sobą 6 razy. 3 razy górą była Irlandia i 3 razy padał remis. Ja uważam, że padnie tu remis. Dla obu reprezentacji jest to pierwszy mecz w tych rozgrywkach i nikt nie będzie podejmował ryzyka porażki. Dzięki ????
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy- Ukraina
Typ: +2,5 gola
Kurs: 2,45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W ostatnim typie młodzieżowa reprezentacja Czech mnie zawiodła. Dziś znów zabieram się za rozpiskę drużyny z Czech tylko tym razem będzie to podstawowy zespół. Myślę, że tym razem doczekam się &quot;golowego&quot; meczu. W reprezentacji Ukrainy widzę duży potencjał i mimo, że nie zobaczyliśmy ich na tegorocznych mistrzostwach są całkiem solidną drużyną, bilans ich ostatnich spotkań mówi sam za siebie, zespół z Ukrainy pozostał niepokonany przez 5 ostatnich spotkaniach ale żeby nie było tak różowo mają też za sobą w ostatnim czasie kilka porażek. Jednak nie wygrana Ukrainy to mój typ, ja typuję przynajmniej 3 bramki w meczu, co w spotkaniach Ukrainy ale również Czech z innym drużynami padało bardzo często. Obydwie drużyny tracą sporo goli ale również strzelanie ich im wychodzi. Jako faworyta obstawiam w tym meczu Ukrainę ale jako, że Czechy grają na własnym boisku to myślę, że nie powinni mieć problemu ze zdobyciem przynajmniej jednej bramki. Przewiduję tutaj obustronną walkę, dużo (mam nadzieje wykorzystanych) sytuacji bramkowych i ciekawy mecz.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York City - New England Revolution
Typ: Drużyna 1 wygra obie połowy meczu - Tak
Kurs: 3.86
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Zostajemy w Ameryce ale przenosimy się na północ, gdzie w Nowym Yorku drużyna New York City gościć będzie ekipę New England Revolution. Gospodarze zajmują 4tą pozycje a przyjezdni szesnastą. Gospodarze w aktualnym sezonie są niezwyciężeni na swoim boisku. W ciągu 13 meczy zdołali uzbierać 33 punkty (10W3R) strzelili 30 bramek tracąc przy tym zaledwie 7. Drużyna przyjezdna nie pokazuje nic szczególnego na wyjazdach na 12 spotkań zanotowali 8 punktów (1W5R6P) a bilans bramek wynosi 16:24. Co prawda ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyło się bts`em, ale nie wydaje mi się aby drużyna z Nowego Yorku chciała sobie przerwać świetną passę oraz bilans bramek na swoim stadionie. Dodatkową motywacją dla ekipy gospodarzy jest możliwy awans na 3 miejsce w tabeli. Jedyne co mnie martwi to fakt że za dwa dni drużyna z Nowego Jorku rozgrywa kolejny mecz.
⛔ 100
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Klubowe Mecze Towarzyskie
Godzina: 18;30
Spotkanie: Borussia Mönchengladb - Bochum
Typ: over 2.5
Kurs: 1.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze na 10 rozegranych meczy w wszystkich możliwych rozgrywkach mają u siebie bilans overowy 9-1. Drużyna nastawiona jest na atak na swoim boisku co często kończy się zabójczymi kontrami. Mecz co prawda dzisiaj odbywa się na neutralnym stadionie, ale historia pokazuje, że obie ekipy lubią sobie postrzelać między sobą. Przerwa na reprezentacje, to czas by wystawić młodych zawodników, przetestować taktykę itp. Wydaje mi się dzisiaj, że będzie powyżej 3 bramek, ale zabezpieczam trochę typ. Powodzenia
✅60
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia-Peru
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Witam.Na czym opieram swój typ ,Holandia gra zawsze otwarty futbol,reprezentacja jest w budowie chcą wrócić do czołowych drużyn europejskich,myślę że zagrają radosną piłkę dla kibiców ,potrafili strzelać Wlochom ,3 strzelili Portugalii to i tutaj coś musi wpaść,wygrać też będą chcieli żeby podnieść morale zespołu,Peruwiańczycy tracili mało bramek w MŚ ale w towarzyskiej konfrontacji nie będą walczyć do upadłego a grając fajną piłkę będzie to otwarte spotkanie i myślę że skończy się 2:1 dla Pomarańczowych.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia-Chorwacja
Typ: Chorwacja strzeli gola
Kurs: 1,50
Bukmacher: fortuna
Witam! Na dzisiaj przygotowałem dla Was już bardziej realny typ niż ten na wygrana Danii-jest to typ na bramkę dla Chorwatów w meczu z Portugalią. Chorwacja pokazała się ze świetnej strony na mundialu, zagrała w finale, zdobyła srebro i podbiła serca wszystkich kibiców na całym świecie. Grają naprawdę przyjemna dla oka piłkę. Dysponują naprawdę świetna kadra - Modrić, Rakitić, Perisić, Mandziukić, Kovacić, Kramarić, Brozović i można tak wymieniać.. W Portugalskiej kadrze na pewno nie wyjdzie na mecz Cristiano Ronaldo, który postanowił zostać w Turynie. Jest to ogromna strata dla Portugalczyków, bo Ronaldo stanowi najważniejszy punkt ich drużyny - Portugalia bez niego nie istnieje, to CR7 robi im cała grę. W tym meczu może paść każdy wynik, bo jak wiadomo mecze towarzyskie liczą się swoimi prawami, ale według mnie gol dla Chorwacji jest bardzo prawdodobny. Polecam ten typ.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Szkocja , Challanger Cup
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Dundee U20 - Motherwell U20
Typ: Awans - Motherwell U20
Kurs: 2,18
Bukmacher: fortuna
Analiza:

W 1/16 szkockiego pucharu zmierzą się młodzieżowe ekipy Dundee FC oraz Motherwell. Ciężko o tych drużynach powiedzieć cokolwiek, ponieważ rozegrały tylko po kilka meczy, jednak wydaje mi się, że właśnie w tych meczach solidniej wypadła ekipa Motherwell. W poprzedniej rundzie gładko wygrali z East Stirlingshire 0-3, natomiast dzisiejsi rywale męczyli się z młodzieżówką Hibernianu. I tak naprawdę analizę można na tym zakończyć, bo to jedyne mecze tych drużyn w tym roku, ponieważ grywają one tylko w pucharach. Lepiej weszło w te rozrywki Motherwell pokonując drużynę z League Two a to być może już coś ???? Myślę, że rozpoczęcie tego turnieju które jest bardziej pomyślne dla gości może mieć kluczowe znaczenie. Zagram typ na awans drużyny Motherwell bo nie wiadomo czy mecz zakończy się w regulaminowym czasie. Kurs jest całkiem w porządku,
Powodzenia i pozdrawiam.
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger - Genua
Godzina: 12:00
Spotkanie: Hurkacz - Londero
Typ: (Dokładny wynik meczu Hurkacz wygra 2-0)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Hurkacz imponują z meczu na mecz. Oglądam jego wszystkie spotkania, który są pokazywane. Nie oglądałem jedynie kwalifikacji ponieważ nie były chyba transmitowane. Nasz rodak z meczu na mecz jest bardziej dojrzalszy jeśli chodzi o tenis. Kilkanaście miesięcy temu kibicowaliśmy Jerzykowi Janowiczowi ,który grał także momentami kapitalny tenis, ale wiemy bardzo dobrze jeżeli przydarzyło się Janowiczowi kilka błędów to ta gra spadała z minuty na minute. Hurkacz może i w środku się gotuje w nim, ale przynajmniej tego nie widać. Według mnie stara się jak może zachować spokój i pokazuje to na korcie. Ostatnie wyniki Huberta pozostawiają wiele do życzenia w szczególności pogrom w meczu z Cilicem ,ale według mnie to był tylko wypadek przy pracy. Hurkacz gra naprawdę bardzo dobry tenis ,znakomity serwis i bardzo dobre poruszanie się po korcie mimo wzrostu. Londero miał kilka fajnych wyników wygrany turniej w Marburg. Wygrana z Ymerem, Brownem, ale w takiej formie Hurkacz jak wróci to formy z kwalifikacji do US OPEN myślę ,że spokojnie bierze ten mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom