>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.09.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
]Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kazahstan - Gruzja
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
1,85
Bukmacher: forbet
Bardzo wyrównane kursy, przewagą gospodarzy będzie własne boisko i sztuczna nawierzchnia Astanie. Kazachowie z nowym trenerem, który nie chciałby rozpocząć pracy od porażki. Kazahstan w ostanich 10 meczach u siebie 4 remisy, w tym z Polską, Rumunią i Armenią. Gruzja w ostatnich 10 meczach wyjazdowych też 4 remisy. Liczę dziś na wyrownany mecz i remis. Jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Chicago (USA), twarda
Godzina: 18:30
Spotkanie: Donald Young - John Patrick Smith
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy turnieju tenisowego z cyklu Challanger rozgrywanego w Chicago, W 1 rundzie zawodnik gospodarzy Amerykanin Young pokonał Kanadyjczyka Pospisila 2-0 (6-2 , 6-2), natomiast Australijczyk Smith pokonał zawodnika z Dominikany Roberto Cida 2-1 (2-6 , 6-1 , 6-4). W tym spotkaniu idę w stronę Donalda, który dobrze w ostatnim czasie się prezentuje. W Waszyngtonie przebrnął przez kwalifikacje a w turnieju głównym w pierwszej rundzie pokonał Wawrinkę a w kolejnej odpadł z nie byle kim bo z Nishikorim. W US Open również przebrnął przez kwale ale w 1 rundzie trafił na zdecydowanego faworyta Del Potro i musiał uznać jego wyższość. W ostatnich tygodniach Donald na twardych nawierzchniach w USA odpadał w zasadzie tylko z zawodnikami, którzy są zdecydowanie lepsi od niego. Jego dzisiejszy rywal jest z pewnością jak najbardziej w zasięgu Younga, który zresztą jest faworytem tego spotkania. W poprzedniej rundzie odprawił zawodnika lepszego niż rywal Smitha z pierwszej rundy i on sam więc myślę, że Donald sobie poradzi. Owszem często zdarza się tak, że jakiś zawodnik lub zespół pokonuje teoretycznie lepszego rywala by następnie przegrać z teoretycznie słabszym, bo taki jest sport ale tutaj zaufam Amerykaninowi ???? On pochodzi właśnie stąd z Chicago więc myślę, że determinacji i woli walki mu nie zabraknie aby w tym turnieju dojść jak najdalej i pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Owszem własna publika też potrafi sprawić, że się zestresujesz, bo każdy inaczej funkcjonuje jednych motywuje własna publika innych paraliżuje, jednych motywuje niechęć publiki i buczenie na niego a innych tez przeciwnie, bo taki jest sport i każdy jest inny ale ja wierzę, że tutaj Young da z siebie wszystko i ogra swego dzisiejszego rywala ????
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Ukraina
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2,00
Buk: ForBET

Zaskakująco wysoko według mnie ocenili bukmacherzy powyższą opcję z czego postanowiłem skorzystać. Oba zespoły mocno liczyły na awans do Mistrzostw Świata, co jak wiemy nie udało się jednym jak i drugim. Dlatego więc inauguracyjna edycja Ligi Narodów pewnie będzie bardzo ważna dla obu reprezentacji. Czesi po całkowitej przebudowie pod wodzą Karela Jarolima, niegdyś znakomitego piłkarza. Budowana od początku kadra, na podstawie młodych, zdolnych zawodników z Patrickiem Schickiem, Tomasem Kalasem, Jakubem Jankto, Antoninem Barakiem, Tomasem Souckiem czy Josefem Suralem na czele. Wymienieni zawodnicy dziś stanowią o sile tej reprezentacji, której średnia wieku nie przekracza 26 lat. Ukraińcy od lat sa tak styku udziału w wielkich imprezach, zawsze czegoś brakuje żeby awansować. Mają trzech znakomitych piłkarzy: Andrieja Yarmolenke, Jewhena Konpljanke oraz Marlosa wokół których budowana jest ta reprezentacja, oraz sporo młodych zdolnych zawodników, którzy wchodzą do tej kadry, m.in. Zinchenko (20 lat), Shaparenko (18 lat), Eduard Sobol (22 lata) oraz chyba okrzyknięty największą nadzieją Ukraińskiej piłki Viktor Kovalenko. Do tego projektem podniesienia poziomu tej kadry zajęła się największa legenda Ukraińskiej piłki Andriej Schevchenko. Dzisiaj wbrew pozorom spodziewam się bardzo ciekawego spotkania, bowiem zagrają dwie drużyny któe starają się dyktowac własne warunki gry, rozgrywaja piłkę od tyłu i mają do tego odpowiednich zawodników. Taki obrót spraw może dac ciekawe spotkanie z bramkami i na takie właśnie liczę
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar - Macedonia
Typ: (handicap 2,5 : 0) - 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: forbet
Kolega wyżej już trochę wspomniał o tym meczu. Macedonia jest drużyną lepszą, nie ma czego ukrywać, jednak Gibraltar ostatnio też zrobił trochę postępów. Macedonia ogólnie rzecz biorąc zrobiła spory postęp przez ostatnie lata, z tym że ich gra opiera się głównie na solidnej defensywie i niezłych kontrach. W tym meczu to jednak oni będą prowadzić grę i mogłoby być różnie, gdyby nie Pandev i Trajkovski, dwaj podstawowi napastnicy swoich klubów z ligi włoskiej. Wydaje mi się, że oni spokojnie zrobią różnicę. Nie spodziewałbym się wygórowanego wyniku 0:6 czy coś tego pokroju, ale jednak handicap powinien zostać pokryty. Przewidywany wynik to 0:3, 0:4.
⛔100
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open - Debel, Kobiety
Godzina: 21:05
Spotkanie: Krejcikova/Siniakova - Barty/Vandeweghe

Typ: 3 sety
Kurs: 2.31
Bukmacher: Milenium

Analiza: Dzisiaj zapraszam na spotkanie półfinałowe debla pań wielkoszlemowego US Open. Naprzeciwko siebie stają dwie znakomite pary deblowe i można powiedzieć, że jest to przedwczesny finał. W tym sezonie para Krejcikova/Siniakova spisuje się wprost fenomenalnie wygrywając zarówno Roland Garros, jak i Wimbledon. Widać, że teraz dziewczyny mają chrapkę na kolejnego szlema i muszą zrobić wszystko, aby pokonać znakomite rywalki. W poprzednich meczach między tymi parami bardzo gładko wygrywała para Barty/Vandeweghe, ale moim zdaniem to nie ma żadnego znaczenia. To spotkanie będzie zupełnie inne. Czeszki są bardzo zmotywowane, wczoraj udało im się wygrać bardzo zacięty mecz z parą Mertens/Schuurs, gdzie w zasadzie dziewczyny były już poza turniejem. To dam im dodatkowy zastrzyk energii i spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, które rozstrzygnie się dopiero w trzecim secie.
⛔100
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja - VHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Iżewsk - Heilongjiang
Typ: 1/+5.5
Kurs: 2.74
Bukmacher: efortuna
Analiza
Dziś zaglądam do ligi VHL. Spróbuje znów zaatakować zakład kombinacyjny po świetnym kursie.
Patrząc na wyniki spotkań sparingowych dzisiejsi goście delikatnie mówiąc nie zachwycali.
W każdym ze spotkań dostawali ostry łomot i na to samo licze dziś.Iżewsk grywał z różnym skutkiem raz wygrywając raz przegrywając ale wydaje się,że z tak dysponowanym rywalem powinni sobie poradzić.
W 2 spotkaniach zeszłego sezonu typ zostałby pokryty tak więc i dziś próbujemy może znów się uda.
⛔100
 
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej MHL Rosja
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Sarmaty Orenburzhya vs Beliye Medvedi
Typ: over 5.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Co tu dużo pisać, zwycięskiego składu się nie zmienia, wczoraj 7:3 dziś rewanż, tak jak pisałem obie ekipy są overowe co się potwierdziło. Beliye to zdecydowanie lepsza drużyna i dziś będą chcieli zabrać co im się należy a Sarmaty po pewnym zwycięstwie poczują się pewnie i powalczą o kolejne punkty także moim zdaniem będzie ostra wymiana ognia, która przemieni się na bramki a następnie na nasze pieniądze.
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kazahstan - Gruzja
Typ: 1
Kurs:
2.75
Bukmacher: Unibet
Witam po krotkiej przerwie ale uboga oferta i zbyt male przekonanie co do typow ktore siedzialy mi w glowie. Za to dzis juz jest z czego wybierac.
Na tapete biore mecz ktory przejdzie do historii jako pierwszy rozegrany w Lidze Narodow.

Lidze ktora ma pomoc zawodnikom w motywacji i dac wiecej emocji kibicom.
Zespol Gruzinski to typowy zespol wlasnego boiska ktory na wyjazdach jak juz urwa pkt rywala to tylko remisuje(nie wygrali na wyjezdzie od wrzesnia 2016 a moze nawet i dluzej ale wiecej statystyk nie mam). Remisy na wyjazdach z Austria i Moldawia nie wroza dobrze a ostatnia porqzka w Luxenburgu 1-0 w czerwcu pokazuje stan wyjazdowy tej druzyny.
Co innego dzisiejsi gospodarze, druzyna bardzo grozna na wlasnym stadionie na sztucznej nawierzchni. Remisy wywiezli stad miedzy innymi Polacy i Rumuncy. Ciezko gralo sie Danii chodz grali w przewadze. Dodatkowo kazachowie to bardzo zacieta druzyna ktora nie odpuszcza. Wygrali w czerwcu towarzysko z Azerami ktozy moim zdaniem sa lepsi od dzisiejszych rywali czyli Gruzinow.
Licze dzis na kilka bramek i ostateczne zwyciestwo gospodarzy
Powodzenia
⛔100

 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy : Francja
Typ: Liczba kartek drużyny / Niemcy over 1.5
Kurs: 1.96
Bukmacher : Unibet
Sporo na temat tego akurat meczu tutaj analiz , ja pójdę w kartki tak jak to u mnie bywa , pomimo iż to nie są Mistrzostwa Europy albo Świata to jednak myślę że jakaś ranga tego meczu jest a nie tylko towarzyskie spotkanie , dlaczego kartki ? a no zaglądam kto sędziuje ten dzisiejszy mecz a tu mamy pana Daniele Orsato Włoch , dalsze zaglądanie to moje H2H a tu mamy coś takiego , ostatni ich wspólny mecz o coś ( nie towarzyski ) to ME 2016 , wynik 0:2 , mecz sędziował Nicola Rizzoli ( Włoch ) a w meczu 4 żółtka dla Niemiec i 2 dla Francuzów . W meczu towarzyskim w ubiegłym roku w Listopadzie , wynik 2:2 i jedno żółtko dal Niemiec , oprócz tych wymienionych to w meczach o coś Niemcy przeważnie za każdym razem z kartkami , dziś zapewne po nieudanych mistrzostwach będą chcieli zmazać plamę ale niestety na ich drodze staną mistrzowie stąd liczę że może być ostro na boisku dodając do tego pana Daniele Orsato to myślę że typ choć ryzykowny ale warty spróbowania a i kurs całkiem całkiem !
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike - Faceit Major
Godzina: 23:00 (pewnie będą duże opóźnienia i zagrają dopiero koło 1 w nocy, albo tak jak wczoraj przesuną na jutro rano)
Spotkanie: Space Soldiers - complexity
Typ: Space Soldiers
Kurs: 2,50
Bukmacher: unibet
Opis:

Fortuna wystawiła kurs w okolicach 2,20 i myślę, że troszkę jest przy niski, dlatego korzystamy z Unibetu. Od razu mówię, że typ jest na mojego czuja. Ci którzy się interesują esportem powinni wiedzieć że zespół turecki (SS) jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem nawet dla najlepszych. Często zawodzą w meczach ze słabszymi, ale za to sprawiają niespodzianki z lepszymi drużynami (#Liverpool). W zespole mają jednego z najlepszych &quot;Aimerów&quot; świata - Xantares, a do tego dochodzi Paz. Complexity to zespół conajmniej średni i dużo słabszy od turków. Z jednej strony weszli na Majora co oznacza, że grać potrafią, lecz oprócz Stanisława i Shazama nie widzę tam super graczy. Dziś przegrali aż 4-16 z Astralis, ale duńczycy to faworyci tego turnieju, ale warto zaznaczyć że tylko jeden gracz Complexity miał powyżej 7 zabójstw (11- Android). Space również przegrali wczoraj z Roque 10-16. Uważam, że przy super formie Xantaresa i Paza są oni dziś w stanie wygrać. Wiadomo, że grają z trenerem, który wczoraj miał TYLKO 3 fragi, ale myślę że SS dziś wygrają. Po tym kursie warto zagrać za drobne, a i można zrobić ako z pewniaków do tego czyli wygranych: Optic, Astralis i North. Powodzenia
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: TPS Turku - Munchen
Typ: Munchen / +5,5 bramki
Kurs: 6,0
Bukmacher: forbet
Analiza

Wczoraj niestety pechowo zabrakło jednej bramki. Dzisiejszy typ bardzo odważny, a mianowicie spotkanie ligi mistrzów pomiędzy TPS Turku a Monachium. Gospodarze bardzo słabo rozpoczynają ten sezon w ostatnich 5 spotkaniach stracili, aż 25 bramek , a więc średnio 5 na mecz. Obie ekipy spotkały sie niedawno w drugiej kolejce ligi mistrzów. Monachium wygrało u siebie aż 5-1 i dla mnie są lepszym zespołem, w poprzednim sezonie śledziłem ich poczynania i wiem ze dzisiaj stać ich na ponowne zwycięstwo. Atut własnego lodowiska po stronie Turku,chęć przełamania złej passy będzie na pewno duża dlatego liczę na kilka bramek, mam nadzieje że Monachium ponownie wygra.
Typ jest dość ryzykowny, dlatego polecam również +2,5 bramki Monachium po kursie 2,0 !
Grasz? Daj ????
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5
Kurs:
2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Już pierwszego dnia Ligi Narodów mamy wielki hit pomiędzy Niemcami a mistrzami świata Francją.
W obu ekipach doszło do kosmetycznych zmian, w składzie Niemiec nie ma M. Ozila natomiast wrócił L. Sane we Francji nie ma kontuzjowanego H. Llorisa czy A. Rami, który zakończył karierę natomiast wrócił A. Martial.
Ten turniej zdecydowanie ważniejszy jest dla Niemiec bo od niego zależeć będzie dalszy los trenera.
We Francji wszystko gra, atmosfera kapitalna... W Niemczech niekoniecznie, było mówione o rozłamie w reprezentacji Niemiec a mimo wszystko nadal są powołani Ci sami.
W tym meczu liczę na minimum 3 bramki. Obie drużyny mają piekielny potencjał w przodzie.
Szykuje nam się kapitalny mecz wieczorem.
Powodzenia.
⛔100
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna- Liga Narodów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Niemcy - Francja
Typ: każda druzyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
Kurs : 3,40
Bukmacher : forBET
Analiza : Według mnie bardzo dobry bet z dobrym kursem na dzisiejszy wieczór, dużo ludzi idzie dzisiaj w rożne i wcale im się nie dziwie, ranga meczu może nie jest wysoka, aczkolwiek jakiś to tam Puchar jest, na pewno kazdy chce się pokazać z jak najlepszej strony.
Niemcy na pewno chcą zmazać plamę po Mundialu, gdzie odpadli dosyć szybko, bedą chcieli pokazać że mimo blamażu nadal są mocną reprezentacją i potrafią ograć Mistrza Świata, dodatkowo widać potencjał ofensywny w postaci takich zawodników jak Muller, Reus, Draxler czy Werner, którzy potrafią nabijać sporo cornerów.
Francja będzie chciała pokazać, że to oni są Mistrzami Świata i udowodnic wszystkim, że wygranie turnieju to nie był przypadek, mają znakomitych piłkarzy ofensywnych, takich jak Griezmann, Mbappe, Giroud, Lemar czy Pogba, który nawet ze srodka pomocy może stworzyć duże zagrozenie pod bramką rywali. Gdy mierzyli się ostatnio pod koniec 2017 roku zobaczylismy 4 bramki (2-2) i aż 15 cornerów, w półfinale EURO 2016 było ich 11. Do rzutu rożnego nie trzeba wiele, wystarczy jeden strzał w światło bramki, sparowane przez bramkarza, lub akcja bokiem boiska, i nabicie rywala, myślę że za taki kurs warto spróbować to zagrać.
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LN
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: Niemcy wygrają dowolna polowe
Kurs: 1,64
Buk: fortuna
Ciężko przewidzieć jakie będzie nastawienie wielu reprezentacji w LN. Dla europejskich potęg np. tych z wybranego meczu nie kusi raczej perspektywa wygrania LN w celu kwalifikacji do Euro. To na tyle mocne ekipy ze eliminacje i tak powinny przejść bez problemu zwłaszcza ze na Euro gra już więcej niż 16 ekip. Także generalnie typ opieram na tym komu bardziej powinno dziś zależeć na wygranej: a moim zdaniem ta ekipa są Niemcy. Raz ze to poprostu gospodarz i wypada pokazać się z dobrej strony. Gdzieś wyczytałem ze federacja niemiecka oczekuje od Löwa pokazania czegoś co przekona ich do tego ze nadal to on powinien ta repre prowadzić. Zapewne gospodarze chcą zmazać jak najszybciej plamę po ostatnich MS, a pokonanie mistrzów świata mogło by wprowadzić znów spokój jaki zwykle tam panował. Dla mnie Francją żadnym hegemonem nie jest, nie umniejszam ostatniego sukcesu wiadomo mistrzem się nie zostaje przypadkiem ale mnie swoją gra nie oczarowali w Rosji.
Małych plusików można upatrywać w tym ze wielu graczy GER będzie grać u siebie, Neuer + 3 obrońców+Muller czy Goretzka czy tez w fakcie iż w bramce Francji nie będzie nr 1 ani nr 2 ( szykuje się debiut Areoli). Ja wyczuwam ze podrażnionych Niemców stać dziś na dobre i wygrane któreś 45min.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger Chicago
Godzina: 21:05
Spotkanie: Opelka R. - Mmoh M.
Typ: Mmoh
Kurs: 1.84
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Na przeciwko siebie staje dwóch młodych zawodników USA: Opelka 21 lat, Mmoh 20lat.
Dla osób które się nie interesują Opelka jest zawodnikiem, który ma 211cm wzrostu i jest
porównywany do Isnera ze względu na serwis, bo wali takie bomby że normalny człowiek
nie zdązyłby sie odsunac ???? natomiast co do poruszania po korcie to istny dramat, kołek,
który czeka żeby zawalić bombę z forehandu, natomiast backhandu w ogóle nie posiada.
Ostatnio gorsza forma, odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji do Us Open.
Mmoh jest zawodnikiem dużo bardziej kreatywnym, lepiej returnującym, a zarazem dobrze
serwującym dlatego nie sądzę żeby wirtuoz Reilly go przełamał.
Na Us Open grał, przegrał w pierwszej rundzie z Foginnim 3:1, także urwał seta a to juz
o czym swiadczy.
⛔100

 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpellier - AIX
Typ: Montpellier powyżej 34,5
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu. Na dzień dzisiejszy przygotowałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie z jednej z najsilniejszych lig, a mowa o lidze francuskiej. Inauguracyjne spotkanie, a zarazem kończące zmagania pierwszej kolejki, pomiędzy zeszłorocznym zwycięzca Ligi Mistrzów Montpellier, a zespołem AIX który jest bardzo nieobliczalnym i wymagającym przeciwnikiem. Oczywiście faworytem do wygrania są gospodarze, którzy w swoich szeregach mają doświadczonych zawodników, dodatkowo potencjał jednych jak i drugich różni się znacząco. Moja propozycja skierowana jest w stronę overu bramkowego po stronie Montpellier +34,5 linia jest dość ryzykowna, ale warta zachodu po fajnym kursie 3,15 jaki widnieje na Fortunie. Zespół gospodarzy od zawsze prowadził grę ofensywną, a ponadto szybko potrafił reagować na to co dzieje się na parkiecie . Goście to zespół poukładany i zwykle plasujący się w górnej części tabeli, ich atutem jest własny parkiet gdzie zdobywają mnóstwo punktów, natomiast w meczach wyjazdowych już tak dobrze im nie idzie. Jednak AIX to drużyna charakterna i walczącą do końca, dlatego na pewno bedą chcieli przez dłuższy czas prowadzić wyrównaną grę bramka za bramkę, a czy to im wyjdzie na dobre, cieżko powiedzieć. Montpellier świetnie rozpoczął tegoroczny sezon, w półfinale Trophee Des Champions ograli Nantes po rzutach karnych 30:29, a w finale St. Raphael 27:32 który zwykle w pierwszej piątce ligi spokojnie się plasuje. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem są tutaj linie od +31,5 a kończąc na najwyższej, którą na dziś się zdecydowałem. Mecz na pewno będzie obfitował w dużo bramek, dlatego zagranie overu bramkowego od lini +58,5 do +61,5 jest jak najbardziej w zasięgu obydwu drużyn.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy : Francja
Typ: over 9,5 roznego
Kurs: 1.80
Bukmacher : totolotek
analiza
Początek Ligi Narodów i na odrazu mamy klasyk.
Mistrzowie świata Francja, nie są dzisiaj faworytem. Zapewne sami bukmacherzy nie wiedzą jak do dzisiejszego spotkania podejdą Niemcy, a przede wszystkim jak zagrają. O Mistrzostwach w Rosji chcą szybko zapomnieć. Ciężko wytypować tutaj zwycięzce, gdyż spotykają się dwie potęgi.
Ja pójdę w stronę rożnych, a dokłądnie musimy zobaczyć minimum 10 cornerów w meczu.
Spodziewam się wyrównanego meczu z wieloma akcjami ofensywnymi, a co za tym idzie rzuty rożne.
Francuzi zagrają z Giroud na szpicy, a za nim będzie Griezmann, a po bokach będą sunąć atakami młodziutki Mbappe oraz Matuidi. Właśnie tutaj upatruję szansy na spory wynik rożnych – szybkie ataki skrzydłami Franzuzów.
Podobnym ustawieniem 4-2-3-1 zagrają dziś Niemcy. Tutaj po bokach będą biegać Muller oraz Werner, a na szpicy zobaczymy Reusa. Można się spodziewać, że to Muller będzie raczej tym co będzie chciał zamykać akcję, a Reus będzie schodził na boki. Myślę, że 10 rożnych jak najbardziej prawdopodobne.
✅80
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów grupa D
Godzina: 20:45
Spotkanie: łotwa-andora
Typ: Łotwa over 2.5 gola
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna

Witam! Dzisiaj postanowiłem się przygladnac niszowemu spotkaniu jaiim jest potyczka Lotwy z Andora. Mecz nie o pietruszkę bo ruszyla Liga Narodów. Łotwa z Gruzją będą walczyć o 1 miejsce w tej grupie. Dzisiaj Gruzja wygrala 2-0 wiec licze ze Lotwa bilansem bramkowym bedzie chciala miec lepsza pozycje przed bezposrednim spotkanie. Specjalnie czekalem na sklady druzyn a zwlaszcza na druzyne gosci. I tak oto w bramce 38 latek Gomes który nie grał nigdzie w tym roku nawet towarzysko z wyspami zielonego przyladka byl na lawce. Obrona Lima- 38lat grajacy w santa coloma...obok Llovera nie lapiacy sie do skladu Lleidy (segunda division b). Rubio 23 pomocnik na prawym skrzydle i San Nivolas kolejny w santa coloma. Na przeciwko nim dobrze znani z naszej ligi Rakels, Sabala w swietnej formie oraz mlody 24 latek z Jablonec czyli dobra druzyna z Czech. Statystyka to su.a ale ostatni ich necz to wygrana Lotwy 4-0. Uwazam ze bedzie podobnie dzisiaj a gospodarze na swoim terenie wcisna minimum 3 gole. Kurs warty rozpatrzenia. Jak na taki sklad Andory
⛔100
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kostaryka
Godzina: 23:00
Spotkanie: UCR - Guadelupa
Typ: remis
Kurs:
3,20
Bukmacher LVBet
Analiza:


Szukania remisów ciąg dalszy. Niestety wszystkie mecze kończyły się jednobramkowymi zwycięstwami. Może dziś w nocy na Kostaryce. Obie ekipy w dolnej części tabeli. Gospodarze na przedostatnim miejscu, a goście tylko dwa oczka wyżej. W meczach H2H trzy remisy z rzędu. Liczę, że podtrzymają te passę. W lidze obie ekipy daleko ale nawet podział punktów pozwoli podskoczyć im w tabeli. Nie sądzę, że gospodarzy stać będzie na zwycięstwo, chociaż na własnym stadionie w tym sezonie dwukrotnie wychodzili zwycięsko i dwukrotnie przegrywali. Dziś czas na remis.
✅220
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom