>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.09.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020 
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia : Polska
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.55
Bukmacher: Forbet
Analiza: Nie mogę obok takiego kursu przejść obojętnie, czekałem jeszcze na składy, ale okazuje się, że trener Brzęczek wystawi dziś do gry dwóch napastników, Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Piątka. Tym samym według mojej opinii powyższa linia to dziś bet dnia. Polacy zdecydowanie lepiej wyglądają w grze takim ustawieniem, bo obaj strikerzy są niezwykle groźni i nie ma znaczenia to, że Krzysiu nie strzela w Milanie, drużyna ta prezentuje się bardzo słabo, nie kreuje wielu sytuacji i nasz napastnik ma tam ciężki żywot. Jestem pewien, że Piątek przy pierwszej okazji do zdobycia gola pokona bramkarza. Nie wykluczam również bramek rywali, bo nasza kadra dziś osłabiona brakiem Glika. W środku jego miejsce zajmie Pazdan i nawet jeśli mówimy sobie, że Michał stanie na wysokości zadania to nie znaczy, że w jakiś sposób nasza gra obronna straci na jakości. Dodatkowo Bereś przesunięty na lewą stronę defensywy, na której też nie czuje się najlepiej, choć nadrabia fizycznością i przygotowaniem motorycznym. Polska reprezentacja ma komplet punktów i jest dziś faworytem, myślę że udźwigną ten ciężar i w końcu przełamią obronę gospodarzy, bo personalnie mamy zdecydowanie lepszy skład i praktycznie każdy zawodnik występuje regularnie w swoim klubie.

  100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020 Godzina: 20:45Spotkanie: Słowenia : PolskaTyp: DW 1:3Kurs: 20Bukmacher: STS

Wiele zostało już powiedziane o tym spotkaniu, dlatego nie będę tego powtarzał. Po prostu liczę na dobre spotkanie z kilkoma bramkami. Strzelać ma kto, zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Jednak co robi różnicę na chwilę obecną na naszą stronę? Robert. 3 mecze w Bundeslidze - 6 bramek. To robi wrażenie. Kto wie, może to będzie rekordowy sezon Lewgo? Póki co potrzebuje tylko odblokowania w reprezentacji. Strzelać bramki strzela, ale nie tak jak w klubie. Prędzej czy później musi strzelić więcej niż jednego gola dla Polski i mam nadzieję, że pokaże to już w tym meczu. Dla Słowenii również ma kto zapunktowac, i w takim przypadku że gramy właśnie u nich, myślę że będą w stanie zdobyć tą bramkę honorową.

  100 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2020, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: powyżej 27 fauli (27 zwrot)
Kurs: 1,9
Bukmacher: etoto
Analiza:

Sporo już o spotkaniu napisano, podano parę typów, ja w tym meczu idę w faule. Gospodarze rozegrali 4 spotkania ale to będzie dopiero 2 grane u siebie, bilans ogólny to 1-2-1 i 5pkt na koncie. W naszej grupie wygląda na to, że 1 miejsce jest zarezerwowane dla nas a o drugie powalczą 4 ekipy: Izrael, Austria, Macedonia i właśnie Słowenia. Różnice między tymi drużynami są niewielkie i każde zwycięstwo jest bardzo istotne. Słoweńcy za wszelką cenę będą chcieli urwać nam jakieś punkty i z ich strony spodziewam się sporo przewinień chociażby na samym Lewandowskim aby mu jak najbardziej uprzykrzyć życie. Nasi zawodnicy nie grają jakiejś super piłki ale są w tych eliminacjach niezwykle skuteczni i zdeterminowani i nieraz przy tym popełniają faule. Tak pokrótce staty z dotychczas rozegranych spotkań:
Słowenia:
Izrael (w) - 10 fauli
Macedonia (d) - 15
Austria (w) - 13
Łotwa (w) - 19
Polska:
Austria (w) - 16
Łotwa (d) - 13
Macedonia (w) - 25
Izrael (d) - 12
Spotkanie zapowiada się na wyrównane i zacięte, dla gospodarzy to bardzo ważny mecz i moim zdanie kości będą dzisiaj trzeszczeć.

  90
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open
Godzina: 22:00
Spotkanie: Medvedev D. - Dimitrov G.
Typ: Spotkanie/liczba gemów:  1/+37,5
Kurs: 2.59
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Walka o pierwszy w karierze finał Wielkiego Szlema. Jeśli ktoś by przewidział taki półfinał to na pewno zbiłby na tym fortunę. Ale wróćmy do samego meczu.
23-letni Rosjanin - Medvedev - jest obecnie piątą rakietą świata. Wygrał on 19 na 21 ostatnich spotkań. We wcześniejszym turnieju w Cincinnati wygrał w finale z Goffinem 2:0. Do finału doszedł także w turnieju w Montreal Masters i w Washingtonie. Medvedev zagrał do pory w US OPEN 78 asów a dodatkowo ma rewelacyjną skuteczność punktów zdobytych po 1 serwisie - 78%. Zagwarantował sobie w tym roku już też udział w ATP Finals w Londynie na koniec sezonu. 
28-letni Bułgar - Dimitrov - aktualnie zajmuje 78 pozycję w rankingu ATP. W poprzedniej rundzie US OPEN pokonał po pięciosetowym pojedynku Federera. Podejrzewam, że gdyby nie kontuzja Maestra do rozprawiłby się w Dimitrovem w czterech lub nawet 3 setach. Bułgar odprawił także z turnieju De Minuara, Majchrzaka i Seppiego. 
Wierzę, że w dzisiejszym półfinale Medvedev udowodni swoją wyższość i awansuje do finału lecz liczę także, że nie będzie to gładkie zwycięstwo 3:0 i że mój typ powyżej 37 gemów i zwycięstwo Medvedeva okażą się zwycięskie :) 

  100
 
R 668,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2020, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: poniżej 2 bramek(azjatycka suma)
Kurs: 1,96
BukmacherLVBEt
Analiza

Przywołam to moją analizę z tematu eliminacji EURO2020. Ważny mecz dla obu ekip i dlatego uważam,  że będziemy świadkami nudnego meczu. Polacy po bardzo dobrym początku eliminacji mają bilans 8:0 po 4 spotkaniach i 4 zwycięstwach. Zaskakujący,  bo defensywa to nie jest nasza mocna strona. 8 strzelonych bramek to głównie efekt meczu z Izraelem zakończonego wygraną 4:0 po fantastycznej końcówce. Pozostałe 3 mecze to strzelone 4 bramki. Słoweńcy z bilansem 7:3  i 1 zwycięstwem, 2 remisami, 1 porażką  Spośród 7 strzelonych bramek 5 z nich to efekt wygranego 5:0  spotkania z Łotwą. W pozostałych 3 meczach zanotowali bilans 2:3.
W ostatnim meczu H2H z 2016 był remis 1:1. Patrząc na dotychczasowe wyniki w poprzednich meczach wszystko przemawia , że będzie wynik poniżej 2,5 gola. Ja ryzykuję trochę bardziej i wybieram under 2,0, gdzie w przypadku 2 bramek będzie zwrot.

 [zwrot] zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom