>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.10.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy
Godzina : 20:30
Spotkanie : Empoli - Roma
Typ : 2
Kurs : 1.74
Bukmacher : 1xBet
Analiza: Roma po ostatnich słabych meczach wychodzi na prostą. Od remisu z Atalanta 27.08 zanotowali do tego jeden remis i cztery porażki. Prawie miesiąc bez zwycięstwa bo dopiero 26.09 udało im się zdecydowanie wygrać 4-0 z Frosinone. Następnie pewna wygrana w derbach Rzymu z Lazio 3-1 i rozbicie 5-0 Viktorii Pilzno w LM. Widać gołym okiem że forma i koncepcja trenera idą w dobrą stronę. Empoli w odwrotnej sytuacji. Od przegranego wyjazdu z Genoa 26.08 nie wygrali meczu do tej pory. Myślę że z rozpędzającą się Romą nie będą mieli szans i ponownie ulegną. Powodzenia!
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania,Primera Division
Godzina: 18:30
Spotkanie: Deportivo Alaves-Real Madryt
Typ: Real wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,70
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zapraszam Was na mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii, gdzie na swoim własnym stadionie Deportivo Alaves podejmie Real Madryt. Los Blancos są w &quot;kryzysie&quot;. Już od 3 meczów nie potrafią zdobyć nawet jednej bramki, a do tego ich gra nie powala.. Dzisiaj nadchodzi jednak dzień, w którym trzeba tą złą passę przełamać. Zawodnicy wiedzą, że dzisiaj po prostu muszą dać z siebie 200 % i wygrać to spotkanie. Wie o tym również Julen Lotepegui, który jeśli chce jeszcze popracować w klubie, musi dzisiaj triumfować. Jeśli chodzi o Alaves to na pewno się nie podłożą, bo są naprawdę solidną ekipą i świetnie spisują się w tym sezonie (obecnie 11 punków i 6 miejsce w tabeli). Dzisiaj również pewnie będą starali się to udowodnić i przynajmniej jednego gola uda im się zdobyć. Poprzednie starcie obu drużyn na obiekcie Alaves zakończyło się wynikiem 2-1 dla Realu Madryt, po dwóch bramkach Daniego Ceballosa. Dzisiaj widzę to podobnie.. Stawiam 2-1, 3-1 dla Królewskich.
Powodzenia!


Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liberec - Ołomuniec
Typ:
Liberec
Kurs: 1.66
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Zawodnicy z Liberca w zeszłym sezonie wiele razy zawodzili swoich kibiców i dopiero w końcówce sezonu włączyli piąty bieg i zagrali w Play Off. Ciekawostką jest fakt, że Liberec mimo siódmej pozycji w poprzednim sezonie, to byli drugą najlepiej grającą ekipą na swojej tafli - lepsi okazali się tylko gracze z Pilzna. Tylko dobra postawa na swoim lodzie hokeistów Liberca sprawiła, że zajęli siódmą pozycję gdyż wyjazdy, to była tragedia i najgorszy bilans w lidze.
Potwierdzając ten fakt napiszę, że Ołomuniec ostatni raz w Libercu wygrał pięć meczów temu, a było to w 2015 roku.
W tym sezonie zawodnicy Liberca o inauguracji chcą szybko zapomnieć - przegrali dwa mecze nie strzelając gola. Później było już lepiej i trzy kolejce wygrane w tym jedna bardzo ciekawa 8-3 z Mlada Boleslav.
Ołomuniec ostatnie cztery mecze to tylko jedna wygrana,
Oba zespoły grały wczoraj. Liberec wygrał 3-2 w Karlowych Warach. a Ołomuniec uległ 2-4 SParcie Praga na swojej tafli.
Dziś liczę na dobrą postawę Liberca na swoim lodzie.
⛔100
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pogoń - Wisła Płock
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.11
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Pierwszy sobotni mecz Lotto Ekstraklasy, do Szczecina przyjeżdża ekipa Nafciarzy z Płocka. Faworytem są gospodarze, którzy po kiepskim początku sezonu zaczeli regularnie punktować i nie przegrali od 4 spotkań notując w tym czasie 2 remisy oraz 2 wygrane, przyjezdni to ich sąsiad w tabeli, zdobyli także dotychczas 10 pkt, są wyżej w klasyfikacji ze względu na lepszy stosunek bramek, ogólnie mecze z udziałem Wisły Płock są bardziej overowe, w tych meczach pada średnio 3 bramki na mecz, natomiast w spotkaniach Portowców tylko 2,2 gola na mecz. Na ten mecz proponuję 2 typy, pierwszy to obie strzelą, w ostatnich 5 spotkaniach Portowców typ ten został pokryty w 4 meczach, tylko Zagłębie Lubin nie potrafiło pokonać bramkarza Pogoni, w ostatnich 5 domowych meczach Szczecinian tylko raz obie ekipy nie zdołały strzelić minimum po golu, w ostatnich 5 meczach Płocczan również tylko raz nie padł bts, w ostatnim meczu z Lechią Gdańsk, natomiast w ostatnich 5 meczach w delegacji z udziałem Nafciarzy zawsze obie drużyny strzelały. Drugi typ na over przedstawiłem po krótce na początku, wydaje mi się, że tu nie skończy się na dwóch bramkach i jeżeli nie będzie wyższego remisu bramkowego to któraś z ekip przechyli szalę na swoją korzyść, większe szanse daje się Pogoni, ja jednak nie skreślałbym Wisły, dlatego na potrzeby konkursu proponuję typ łaczony obie strzelą i powyżej 2,5 gola, dla bardziej odważnych obie strzelą i powyżej 3,5 gola @3,2 fortuna, jak narazie jest to bardzo overowa kolejka i mam nadzieję, że po wczorajszych meczach ten trend zostanie podtrzymany.
⛔100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Hiszpania, La Liga
Godzina : 16:15
Spotkanie : Getafe - Levante
Typ : Getafe -1.5 AH
Kurs : 2,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zaledwie 10 pozycja w tabeli i 9 zdobytych punktów z pewnością nie oddają tego jak dobrze Getafe grało w pierwszych siedmiu kolejkach sezonu. Jedyne porażki przyszły po zaciętych meczach z Atletico i Realem Madryt. Ponadto byli w stanie wygrać z Sevillą i zremisować w Vigo z Celtą. Oczywiście kluczem do sukcesu Niebieskich jest twarda i nieustępliwa obrona, która pozwoliła rywalom zaledwie na sześć goli. Nieco gorzej wygląda sprawa w ataku, który również zdobył jedynie sześć trafień. Dzisiej o braki powinno być nieco łątwiej, gdyż goście będą mieli problemy z zestawieniem defensywy, gdyżw ich szeregach zabraknie Coke, Chemy i Vukcevica. Spodziewam się, że Getafe wykorzysta osłabiebienie gości i wygra różnicą co najmniej dwóch bramek. Dwa z trzech ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami na Coliseum Alfonso Perez kończyło sięwłaśnie takimi wynikami.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 3. Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: VfR Aalen - Fortuna Koln
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 11 kolejki w 3 lidze niemieckiej. Tabela wygląda tak:

Oba zespoły mają tyle samo punktów i identyczny bilans zwycięstw, remisów i porażek. Na pierwszy rzut oka spodziewać by się tutaj można remisu ale ja próbuję pograć w stronę gospodarzy, bo Fortuna Koln ma duże problemy z kontuzjami i dziś wystąpi w mocno osłabionym składzie. W tygodniu wielu zawodników zmagało się w drużynie gości z problemami, oprócz kontuzji i urazów doszły przeziębienie i grypa. W tygodniu zdarzyło się, że w treningu uczestniczyło tylko 10 graczy. Wątpię, że zespól Fortuny będzie dziś przygotowany na tyle aby osiągnąć tutaj jakiż pozytywny rezultat. VfR Aalen nie jest bardzo wymagającym rywalem ale oni w swoim zespole nie mają takich problemów, spokojnie w tygodniu trenowali i przygotowywali się do tego spotkania i myślę, że dobędą tutaj w tym meczu 3 punkty. Goście największe problemy mają w linii pomocy i to w tej formacji wypadło na ten mecz najwięcej piłkarzy.
Więcej o problemach z kontuzjami w Fortunie można poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
https://www.fortuna-koeln.de/aktuelles/news/meldung/kurt-trotz-gebrochener-nase-einsatzfaehig-hartmann-und-brandenburger-fehlen/
Dodam tylko, że tylu piłkarzy wypadło, że w tym meczu wystąpi pomocnik Kurt, który miał nie grać ze względu na operację złamanego nosa ale nie ma wyjścia w takiej sytuacji i pojawi się w tym spotkaniu
⛔ 100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscpilina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: Carlitos strzeli i Legia wygra
Kurs: 4.25
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na stadion Śląska Wrocław przyjeżdża Mistrz Polski z ubiegłego sezonu. Gospodarze ostatnio wygrali dwa mecze bardzo wysoko (4:1 z Piastem i 0:4 na wyjeździe z Jagą). Uważam jednak, że dzisiaj nastąpi przełamanie i przegrają z Legią. Ponieważ gra gości również wygląda bardzo dobrze. Widać po nich większe zaangażowanie, statystycznie więcej biegają, co przenosi się na sytuacje bramkowe.
Nie ukrywam, że czeka nas pewnie spotkanie pełne walki. Ale liczę na to, że Legia wykorzysta większe doświadczenie w takich meczach. W ostatnim meczu tych drużyn Śląsk przegrał 4:1.
Carlitos nie ma takiej formy, jak w ubiegłym sezonie gdzie został królem strzelców. Aktualnie ma tylko 3 bramki na swoim koncie, jednak cały czas dochodzi do jakichś strzałów tylko brak mu skuteczności. To bardzo kreatywny zawodnik, który potrafi indywidualną akcją stworzyć sobie okazje do zdobycia gola.
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga gr.2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań
Typ: 2
Kurs: 1.67
Bukmacher: LVbet
Analiza:

Dzisiaj w Bydgoszczy miejscowy beniaminek - Chemik zagra z rezerwami Lecha Poznań. Gospodarze z dorobkiem 6 punktów zajmują 17 miejsce w tabeli. Przyjezdni mają na koncie 17 oczek i plasują się na czwartej pozycji..
Dla mnie faworytem w dzisiejszym meczu są goście. Wskazuje na to nie tylko tabela i dorobek punktowy, ale też to co prezentują oba zespoły. Obie ekipy widziałem już w tym sezonie na żywo podczas meczów wyjazdowych w Kaliszu. Lech mimo młodej drużyny jest świetnie przygotowany do sezonu pod względem fizycznym. W meczu z KKS-em przegrywał 1-0, by w drugiej połowie strzelić dwie bramki i wygrać. A goli mogło być więcej. Poznaniacy w drugiej części meczu &quot;zajechali&quot; bardziej doświadczonych kaliszan i zasłużenie wywieźli 3 punkty. Natomiast Chemik przez cały mecz zaciekle się bronił, przegrywał 1-0, ale po strzale życia jednego z piłkarzy doprowadził do wyrównania. W końcówce gościom brakowało już sił co skrzętnie wykorzystali gospodarze. Podopieczni Dariusza Marca tym razem lepiej prezentowali się motorycznie i to oni zajechali swojego przeciwnika w końcówce meczu wygrywając 3-1. Goli mogło być znacznie więcej.
Tak więc patrząc na wyniki, umiejętności, a także przygotowanie fizyczne do sezonu to dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów są w dzisiejszym meczu goście. Oby prognozy się sprawdziły. Powodzenia ????
✅ 67
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley - Huddersfield
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna

Analiza:
WYGRAĆ KOLEJNY MECZ

Ekipa z Turf Moor po serii porażek w końcu odniosła pierwsze od kilkunastu meczy zwycięstwo na wyjedzie . pokonując tegorocznego outsider&#39;a ligi , czyli drużynę z stolicy Walii , Cardiff City .
Odniesienie ponownego zwycięstwa w te sobotnie popołudnie będzie niezwykle łatwe , ponieważ na Turf Moor zawita drużyna Huddersfield , która jest w poważnym kryzysie pod względem wyników uzyskiwanych od samego początku sezonu , i są oni głównymi pretendentami do spadku w tym sezonie Premier League , więc zwycięstwo jest jak najbardziej w zasięgu ręki gospodarzy .
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga niemiecka
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dusseldorf - Schalke 04
Typ: wygrana Schalke
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna

Analiza: Za moim dzisiejszym typem stoi wcale nie ostatni mecz w Lidze Mistrzów, a ostatnia kolejka, w której Schalke mierzyło się z Mainz. Jak wszyscy znający się na Bundeslidze ludzie wiedzą, Schalke fatalnie rozpoczęło sezon i póki co jest w strefie spadku. Jest to tragiczna wiadomość dla miłośników tego klubu i wszyscy interesują się głównie dalszym losem w Bundeslidze, niż tym co się dzieje w Lidze Mistrzów (pewnie nie wszyscy piłkarze, ale duża część osób związanych z klubem). W ostatnim meczu z Mainz zauważyć się dało, że wszyscy piłkarze są bardzo zdeterminowani, walczyli niewiarygodnie zmobilizowani i cały czas ze sobą rozmawiali i dopingowali. Jakąś łatwością na pewno było to że grali u siebie i kibice również mocno krzyczeli motywując ich tym samym. Dzisiaj będzie trudniej, bo grają na wyjeździe i kibiców automatycznie będzie dużo mniej. Dusseldorf to drużyna, która będzie walczyć raczej o pozostanie w lidze (obecna pozycja w tabeli też to pokazuje) i wyniki również mówią, że jest to ekipa nierówna. Mam nadzieję, że dzisiaj Schlke dalej podejdzie z takim nastawieniem jak na mecz z Mainz i wygrają mecz, a następnie będą powoli iść w górę.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dyscpilina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: Śląsk strzeli ponad 1.5 gola
Kurs: 2.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Sporo zostało powiedziane już o tym meczu, ja jednak nie widzę tak łatwej przeprawy dla Legionistów. Widzę trudny, wyrównany mecz, być może nawet trochę nudny. Śląsk ostatnio prezentuje fenomenalną formę strzelecką. Dobrze widzieć Robaka, który strzela gole inaczej niż z karnego. Do tego środkowa formacja wyprowadza naprawdę konkretne akcje, jest pomysł na grę, który realizują na boisku i od razu są tego efekty. Do tego własne boisko, zawsze to jakiś tam atut. Przy obecnej formie Śląska w napadzie po takim kursie grzechem by było nie spróbować, nawet jeśli przeciwnikiem jest Legia, która po tej konkretnej wpadce z Płockiem straciła jedynie 2 gole w 5 meczy. Jagielonia niby lider, a śląsk mógł spokojnie wbić im tam z 7-8 goli bo oglądałem to spotkanie i skończyło się zdecydowanie za nisko. Myślę że dzisiejszy mecz kończy się wynikiem 2-2.
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cr.Palace - Wolverh.
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Crystal podejmie u siebie solidnego beniaminka. Obie drużyny ostatni raz grały ze sobą w 2013 roku i było 3-1 dla gospodarzy. Fundamentalną postacią Crystal jest Zaha bez którego ta drużyna gra dużo gorzej. Jeśli chodzi o Wolves, to ich mecze wyjazdowe są bardzo solidne - wygrana z Młotami, remis na Old Trafford i porażka na inaugurację z Lisami. W tabeli wysoko jak na beniaminka, bo 9 miejsce.
Przewiduje mocną ofensywę z obu stron, obie drużyny mają świadomość, że to mecz z kategorii &quot;do wygrania&quot;, więc biorąc pod uwagę to + kadrę bez większych kontuzji, należy spodziewać się BTS&#39;a w tym meczu.
⛔100
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia Veikkausliga
Godzina: 17:00
SJK - FC Honka
Typ:
1X
Kurs: @ 1.77
Bukmacher: Betclic
Bardzo ważny mecz dla gospodarzy. Ostatnio wygrana na wyjeździe z RoPS 0-1 pozwoliło utrzymać się zespołowi nad strefą spadkową, ale w dalszym ciągu tylko trzy punkty przewagi nad miejscem zmuszającym do gry w playout, a do końca sezonu jeszcze trzy kolejki ligowe. SJK nie tak dawno jeszcze był medalistą mistrzostw Finlandii ale ten sezon zdecydowanie im nie wyszedł szczególnie na początku. Mieli dużo kontuzji, a i transfery jakby nie trafione. Te słabe wyniki zmusiły w końcu działaczy do zmiany trenera i od tamtego czasu wygląda to lepiej ale ciągle najmocniejszą stroną jest gra defensywna. W ostatnich pięciu meczach ligowych stracili tylko trzy gole. Mają dzisiaj kilka problemów w składzie bo Mehmet Hetemaj, Jarkko Hurme i Dani Hatakka są zawieszeni, ale to normalne dla tego zespołu w tym sezonie.
Honka walczy o trzecie miejsce, ale ostatnie dwa remisy z HJK i KuPS powodują,z ę teraz mają tyle samo punktów (49) co wspomniany KuPS i Ilves. Mająbardzo dobry zespół i jeżeli by wygrali ostatnie mecze to nawet drugie miejsce jest realne, ale jest jedno ale. Nie zbyt przekonuje mnie ich bilans wyjazdowy 4-8-3 bramki 19-19.
Honka ma tez nie pełny skład. Tutaj zabraknie Masara Omera i Joela Perovuo.
To będzie bardzo zacięte spotkanie i nie zdziwię się jeżeli padnie tutaj remis, ale dla mnie delikatnym faworytem jest zespół gospodarzy.
Powodzenia.
⛔100
 
elalma 125,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Birmingham - Rotherham United
Typ: Liczba Rzutów rożnych Gospodarzy Ponad 6.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz sąsiadów w tabeli - 18 Birmingham zagra z 19 Rotherham. Gospodarze z 11 meczów aż 8 zremisowali, wygrali zaledwie 1 i 2 przegrali. Od początku sezonu właściwie nie zmienia się również jedno - wykonują praktycznie w każdym meczu ponad 6 rzutów rożnych. Na ten moment ich średnia to 6.73. Nawet w meczu ostatniej kolejki z Brentford, które samo wykonuje najwięcej rożnych w lidze ale nie pozwala na wiele rywalom, Birmingham miało 7 kornerów. Rotherham średnio wybija piłkę na rzut rożny ponad 6 razy (6.45). Myślę, że w dzisiejszym meczu gospodarze podtrzymają swoją średnią i przekroczą proponowaną przeze mnie linię.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Vive - Kristianstad
Typ: Powyżej 62,5
Kurs: 2,78
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich w dniu dzisiejszym, w którym oferta jest bardzo bogata i można znaleźć sporo ciekawych zdarzeń. Zdecydowałem się na spotkanie naszej rodzimej drużyny Vive Kielce, które na własnym parkiecie będzie mierzyć się z szwedzkim zespołem Kristianstad. Moja propozycja skierowana jest w ilość goli rzuconych w całym spotkaniu przez obie drużyny +62,5. Linia jest dosyć wysoka jednak przy tak ofensywnie grającemu i skutecznemu zespołowi jakim jest Vive Kielce, na pewno wynik końcowy będzie obfity. Kielczanie lepszego startu nie mogli sobie wymarzyć, wygrali do tej pory osiem z dziewięciu ostatnich spotkań. Na inaugurację sezonu pokonali Gwardie Opole 26:36, następnie Górnik Zabrze 32:23, mocno overowym wynikiem wygrali w Gdyni 31:40, pierwszą porażkę w tym sezonie zanotowali przeciwko Veszprem w Lidze Mistrzów 29:27, kolejno wygrali z Zagłębiem Lubin 26:35, następnie w drugim swoim meczu Ligi Mistrzów podejmowali na własnym parkiecie, bardzo mocne Rhein Neckar z którym wygrali 35:32 pokazując charakter i walkę w ostatnich kluczowych minutach meczu, kilka dni potem rozbili Pogoń Szczecin 48:29, następnie wygrali z czołową francuską drużyną Montpellier 26:29, a w ostatnim meczu ligowym pokonali Piotrków Trybunalski 32:45. Gospodarze na swoim parkiecie, są niezwykle mocni i punktują wysoko słabszych rywali, a takim zespołem nie da się ukryć jest Kristianstad, który w trzech swoich spotkaniach stracił, aż 109 bramek, co daje średnio 36 bramek na mecz. Drużyna szwedzka często podejmuje ryzyko w swojej grze
z zespołami, które z chirurgiczną precyzją je wykorzystują. W pierwszym meczu Ligi Mistrzów przegrali
z Mieszkow Brest 30:32, następnie
z Vardarem 33:25, a w ostatnim meczu zostali rozbicie przez Barcelonę 25:44. Gospodarze na pewno dzisiaj nie zwolnią tempa, ani ręki, a goście bedą musieli dostosować się do tej gry, co może okazać się dla nich bardzo bolesne.
✅178
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern - Mönchengladbach
Typ: Plea strzeli bramkę
Kurs: 5.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Osobiście liczę, ze Gladbach zdobędzie co najmniej punkt z Bayernem, z którym w ostatnich latach regularnie punktuje i na niekorzysc Bawarvzykow, kiedy potrzeba przełamania na silę dostają ciężkiego przeciwnika. Plea świetnie wprowadził się do drużyny, z reszta atmosfera wśród graczy jest fenomenalna, sprawnie realizują cel jakim jest liga mistrzow i maja świetny moment na wyjazd do Monachium, bo Bayern zawodzi i uważam że Francuz wykorzysta bez wątpienia co najmniej jedną akcję w tym spotkaniu.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, SuperPuchar
Godzina: 17:00
Spotkanie: Perugia - Trentino
Typ: Trentino
Kurs:
4,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

A ja wręcz nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie...
Perugia fakt, rozgrywa ten superpuchar we własnej hali i to jest na pewno plus dla nich. Oczywiście w tej lidze Włoskiej własna hala to duży plus, mogliśmy się o tym przekonać w poprzednim sezonie gdzie mieliśmy hity i praktycznie drużyna grająca u siebie wygrywała.
Lecz patrząc już czysto sportowo na kadry obu ekip to czy Trentino aż tak bardzo odstaje od Perugii ??? Dla mnie nie a nawet mają mocniejszą kadrę.
Zajmijmy się póki co Perugią...
W porównaniu do poprzedniego sezonu w tej drużynie nie zobaczymy takich siatkarzy jak - I. Zaytsev, A. Russell, S. Anzani, T. Siirilla natomiast do klubu dołączyli - W. Leon, F. Lanza. W klubie pozostali - L De Cecco, M. Podrascanin, A. Atanasijević. Oczywiście pierwsza szóstka nadal wygląda imponująco ale moim zdaniem jest słabsza niż poprzedni sezon bo o ile Leon to poziom wysoki i to jest wzmocnienie o tyle Lanza nie jest już aż tak dobry, kolejny odeszło dwóch środkowych a wzmocnienia tutaj nie ma...
Teraz popatrzy jak to wygląda w Trentino...
Z Trentino pożegnali się tacy gracze jak - N. Hoag, J. Kozamernik, F. Lanza, R. Teppan, Eder natomiast do klubu dołączyli - S. Lisinać, D. Candellaro, J. Grebennikov, G. Nelli, A. Russell, M. Van Garderen. W klubu pozostali np. U. Kovacević, L. Vettori, S. Giannelli. No i tutaj wzmocnienia są imponujące moim zdaniem.
Pierwsza szóstka obu ekip:
Rozgrywający: L. De Cecco - S. Giannelli
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza - A. Russell, U. Kovacević
Atakujący: A. Atanasijević - L. Vettori
Środkowy: M. Podrascanin, G. Galassi - S. Lisinać, D. Candellaro
Libero: M. Colaci - J. Grebennikov
No i gdzie Trentino odstaje? Rozegranie bardzo równe, przyjęcie Leon ok ale Lanza nie jest jakimś wirtuozem natomiast Russell i Kovacević leworęczny, który potrafi wyprawiać cuda. Atak lepszy ma Perugia ale środek stawiam wyżej Trentino i libero to zdecydowanie Trento...
Wynik może być każdy, lecz ja wchodzę w taki kurs.
✅305
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern M. - M gladbach
Typ:
2.drużyna 1.gol-minuta 1-72
Kurs: 2.07
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W Monachium w ramach 7. kolejki zmierzą sie drużyny które sąsiadują ze sobą w lidze ????
Bowiem Bayern ostatnio zawodzi, natomiast Borusia pokazuje że jest porządna drużyna z pierwszej
piątki w Niemczech. Kursy wystawiane na ten mecz są w stylu, bo muszą wygrać i 1.17, a
dobrze wszyscy wiemy jak takie mecze się czesto koncza...niespodzianka :p
Ja wybieram ze swojej perspektywy typ najpewniejszy, czyli gol gości w 1-72, gdyż są drużyną
bardzo ofensywną, strzelają dużo bramek, a taki Bayern jak ten to idealna okazją, żeby pokusić
się nawet o wywiezienie jakiegoś punktu.
Bukmacherzy również uważają że w tym spotkaniu będzie dużo bramek, w fortunie na over 3.5 kurs 1.67
a sam Bay nie strzeli 4 bramek, jetem pewny że coś puszczą gościom.
Polecam ????

✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina: 19:30
Spotkanie: Asteras - Panathinaikos
Typ: Panathinaikos
Kurs:
3,75

Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam,
zagram na Panathinaikos ,uważam ,że w tej ekipie nie na rękę jest nikomu przerywać zwycięskiej passy.
Zdaję sobie sprawę ,że przeciwnik ocny i jak pisał kolega wyżej, nie wszedł zbyt dobrze w sezon. Będą chcieli pokazać się wśród swojej publiczności, przełamać .
Jednak w tym sezonie Panathinaikos aspiruje do grona najlepszych ,a z czołówką do tej pory Asteras wszystko przegrywał (AEK,PAOK,Olympiakos,Aris).
Będzie więc to test dla Panathinaikosu ,który nie grał z tak silnymi rywalami do tej pory.
Bukmacherzy zachęcają aby zaryzykować . Spróbuję , myślę że postarają się podtrzymać dobrą serię.
Pozdrawiam.
⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska-Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk-Legia
Typ: +3,5
Kurs: 2,99
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam.Przewiduję w tym meczy sporo bramek ,zarówno Legia jak i Śląsk sporo strzelają .Śląsk ma stosunek bramek 16:14 ,Legia 15:12.Większość meczy pomiędzy tymi klubami kończyły się wysokimi wynikami ostatni mecz 4:1 dla Legii.Warszawianie od 2013 roku w ośmiu kolejnych meczach ze Śląskiem na wyjeździe strzelali bramki,nieraz nawet 4 w 2016 i 2015.Zarówno jedni jak i drudzy mają dobrych zawodników z przodu Robak uwielbia strzelać Legii,Piech gra mecze życia przeciwko Legii,Celeban potrafi strzelić bramki kolejki także zanosi się na strzelanie,co do Warszawian liczę że młody Szymański który nie strzeleił bramki przez 15 kolejnych meczy Legii zagra w końcu na miarę oczekiwań,Carlitos się obudzi i że zobaczymy ciekawe widowisko.Patrząc na składy obydwa zespoły zagrają prawie w najmocniejszych zestawieniach.Może skończyć się remisem 2:2 jak dwa wczorajsze mecze ,wcale bym się nie zdziwił.Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom