>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.10.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - KSW
Godzina: 22:40
Spotkanie: Paweł Rak ( Popek ) - Erko Jun
Typ: E. Jun przez KO, TKO lub DSQ
Kurs:
1.95

Bukmacher: forBet
Analiza:

KSW. Ciekawa gala się szykuje bo na prawdę sporo walk na karcie które mogą być na wysokim poziomie. Ale akurat ja nie wybrałem takiej walki tylko &quot;freak&quot; fight pomiędzy Popkiem i Erko Junem, który jest w KSW ze względu na swoją popularność w internecie i przez to wiadomo organizacja więcej zarabia. Popek powiedział, że jeżeli przegra to kończy kariere w MMA i tak będzie... tzn. przegrać przegra, ale czy skończy? Zobaczymy. Przegrał on z Oswiecińskim, z którym Jun nie miał większych problemów, automatycznie się wydaje, że w takim wypadku Jun także wygrywa. Popek nie ma kondycji, koncertuje w czasie przygotowań ( a więc pewnie i nie najlepiej się prowadzi ). Jun się prowadzi w życiu bardzo dobrze, zdecydowanie kondycja będzie po jego stronie. Tutaj jest krótki scenariusz, Popek mocno wchodzi w walkę, jak trafi to pewnie ubije Erko i wygra walkę, jeżeli po 2-3 minutach nic się nie stanie to padnie kondycyjnie przez co jedna bomba Juna i Popek zostanie dokończony na ziemi. Ta walka raczej nie wyjdzie poza 1 runde, a jak wyjdzie to skończy się w drugiej, no chyba, że obaj będą prezentować parodię MMA, dlatego już lepiej niech idą na całość.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
beny102 83

beny102

Użytkownik
Dyscyplina: MMA- POLSKA- KSW
Godzina: 20:00
Spotkanie: Scott Askham- Marcin Wójcik
Typ: Wygrana: Askham
Kurs: 1.45
Bukmacher: Etoto
Analiza: Za chwilę początek gali, ale nie mogłem dodać typu wcześniej nie posiadając uprawnień. Scott Askham to zawodnik o umiejętnościach o klasę wyższych od Polaka. Jego przygoda w UFC może nie była najbardziej udaną, ale zarówno tam, jak i w przekroju całej swojej kariery nigdy nie został skończony przed czasem. Patrząc na ostatnią walkę Wójcika, kondycja będzie z pewnością zdecydowanie po stronie Anglika. W stójce również jego umiejętności są zdecydowanie wyższe, a do tego dysponuje większym zasięgiem ramion i nóg. Doświadczenie, które zebrał do tej pory, mierząc się ze zdecydowanie lepszymi rywalami niż Polak sprawia, że ciężko będzie go czymś zaskoczyć. Kurs 1.45 może nie zachęca, ale ja podbiłem nim kilka zakładów, ponieważ szanse na wygranie Marcina szacuje na ok 1%. Mogłoby się tak stać w przypadku nagłego rozwolnienia przeciwnika przed walką czy podobnej sytuacji, ale na ważeniu wyglądał dobrze, rozluźniony, pewny swego(i wcale mu się nie dziwię).
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, L1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Amiens - Dijon
Typ: Amiens
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Amiens by zawalczyć o utrzymanie, musi szukać jak najwięcej punktów u siebie. Dijon jest w dołku, więc ku temu dobra okazja. Od 3 spotkań gola nie zdobyli, a w sumie trafili tylko raz w ostatnich pięciu meczach. Amiens gra w kratkę mecze na 0 przeplatają 3 bramkami w przodu i gro tych goli pada właśnie u siebie. Kurs moim zdaniem zawyżony i warto spróbować win a nawet hcp -1.5.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
ferguson2 679,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 21:30
Spotkanie: Atletico GO - Vila Nova
Typ: Atletico GO wygra
Kurs: 2,60
Bukmacher: fortuna
Analiza: Atletico GO przezywa troche gorszy okres, bo nie potrafili wygrac w ostatnich dwoch spotkaniach, ale mysle ze maja szanse zeby zdobyc pierwsze 3 pkt od kilku tygodni. Vila Nova nie gra najlepiej na wyjazdach. Atletico GO zas radza sobie bardzo solidnie u siebie, strzelaja bramki, ofensywa wyglada porządnie. Można powiedzieć, że spotykają się dwie rownorzedne druzyny, poniewaz zajmuja bardzo bliskie do siebie miejsca w tabeli. Tym razem jednak mam nadzieje, ze zwyciestwo odniesie druzyna gospodarzy.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Honduras 1 liga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Marathon - Juticalpa
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1,55
Bukmacher: forbet
Analiza: Trzecia drużyna podejmuje dziewiątą-przedostatnią. Gospodarze w 5 ostatnich meczach u siebie 3 zwycięstwa i 2 remisy. Goście w ostatnich 5 meczach wyjazdowych 1 zwycięstwo i 4 porażki. W h2h na boisku Marathon 4 zwycięstwa gospodarzy i 2 remisy. Marathon nie zanotował remisu w 6 ostatnich kolejkach, liczę dziś na niespodziankę i podział punktów. Jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom