>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.11.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 6. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Denver Nuggets
Typ: Denver -4 [handicap azjatycki]
Kurs: 3,60
Godz:4:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj mamy rewanz za pojedynek, ktory odbyl sie doslownie dwa dni temu. Tam gospodarze[Nuggets] nie potrafili sobie poradzic z rozpedzonymi Kings, ktorzy wygrali dwa mecze z rzedu : Portland i Clippers i musieli uznac wyzszosc przyjezdnych. Dzisiaj nie wydaje mi sie, aby Sacramento byli jakimis wielkimi faworytami. Faktycznie maja dobry okres ale dalej jest to bardzo chimeryczna druzyna z wieloma bardzo watpliwymi zawodnikami. Niby Sacramento z Sezonu na Sezon juz od kilku lat maja wysokie wybory w drafcie ale nie moga przelozyc tego na systematyczny rozwoj i tkwia na tym samym bardzo przecietnym poziomie. Nuggets natomiast nie najlepiej rozpoczeli sezon. Po zwyciestwie na wlasnym parkiecie dostali srogi lomot od Oklahomy[przegrywali ponad 20 pkt po polowie] oraz Kings i legitymuja sie bilansem 1-2. Co ciekawe jest to...najlepszy start Nuggets od 4 lat wiec nie ma co panikowac tylko pracowac dalej bo kadra Denver jest naprawde solidna. Teoretycznie na kazdej pozycji maja dobrego zmiennika i trener Shaw musi mocno sie naglowic jak wszystkich zadowolic z odpowiednimi minutami. Priorytetem dzisiaj dla Nuggets bedzie zatrzymanie Cousinsa, ktory przezywa miesiac miodowy i niszczy po kolei wszystkich rywali na swojej drodze. Rotacja podkoszowa w osobach Mozgov, McGee, Nurkic to nie jest najlepsza opcja, poniewaz w pierwszym meczy wszyscy wyzej wymienieni juz w pierwszej kwarcie mieli po 2 faule co bardzo mocno przeszkadzalo w stopowaniu lidera ekipy Kings. Wiec szczegolnie wysocy dzisiaj musza zagrac dobre spotkania bo od nich bedzie zalezalo bardzo duzo. Jezeli Nuggets uda sie zatrzymac DC powinni wygrac spotkanie poniewaz na papierze sklad maja po prostu lepszy.
⛔100
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21;05
Spotkanie: Rio Ave-Steaua Bukareszt
Typ: 2
Kurs: 2.63
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie 4 kolejki ligi europejskiej w grupie J.Na przeciw siebie stanie drużyna z ligi portugalskiej,która zajmuje 8 miejsce w swojej lidze oraz lider ligi rumuńskiej.W lidze europejskiej gospodarz ma 0 punktów i zajmuje ostatnie miejsce i ma niewielkie szanse na awans ponieważ reszta zespołów ma po 6 punktów.Steaua zajmuje pierwsze miejsce dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu.Ostatni mecz rozegrany w 3 kolejce czyli 23.10.14 między obiema drużynami zakończył się zwycięstwem 2;1 drużyny z Rumunii.Myślę,że ten mecz wygra drużyna bardziej ograna i doświadczona na arenie międzynarodowej i zrobi wszystko żeby zajść jak najdalej w pucharach,bo jak wiadomo każdy chcę zarobić na transferach,a żeby zarobić trzeba zaistnieć i się pokazać w rozgrywkach szczególnie na szczeblu międzynarodowym.Steaua ma w weekend słabego rywala więc wystawi pewnie najsilniejszy skład,a w lidze ma już 5 punktów przewagi więc wszystkie siły są skierowane w puchary,kurs bardzo ciekawy i jestem spokojny o wynik.
⛔100
 
M 191

mr96

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Astria Giorgiu – Celtic Glasgow
Typ: 2
Kurs:2.60
Bukmacher: Betsson
W czwartek w rumuńskim mieście Giorgiu odbędzie się starcie miejscowej ekipy z mistrzem Szkocji, Celticiem Glasgow. To drugie starcie tych ekip w fazie grupowej Ligi Europy, 2 tygodnie temu na Celtic Park gospodarze wygrali 2:1. Ekipa z Rumunii zajmuje 4 miejsce w lidze, ostatnio jednak nie zachwycają, a w Lidze Europy kompletnie sobie nie radzą, przegrywając ostatnie 4 spotkania(licząc włącznie z fazą eliminacyjną). Zaledwie jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach nie wróży dobrze gospodarzom. Odmienne nastroje panują w Glasgow, gdzie ostatnie 5 spotkań skończyło się zwycięstwem w których stracili oni tylko jedną bramkę. Celtic ostatnio radzi sobie dużo lepiej niż wtedy gdy przegrywał z Legią, więc nie wyobrażam sobie, by nie wywieźli z Rumunii 3 punktów, które mogą znacznie przybliżyć ich do awansu do 1/16 Ligi Europy, a tak wysoki kurs jest według mnie okazją wartą ryzyka.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League
4:30
Anaheim Ducks - New York Islanders
C, Perry to score
2.10
Unibet !
Kaczory, słyną od tego że grając u siebie są jeszcze bardziej groźni i oddają swojej determinacji ponad miarę. Podoba mi się w nich to, że podczas powerplay, strzałów oddają solidnie sporo i grają groźnie na bandach. Powiem więcej, mają grajków obszernego formatu, bo jest Perry, Getzlaf, Kesler a nawet Maroon. Podoba mi się pierwsza piątka, na linii Getzlafa z Perrym. Obaj zawodnicy niezwykle utalentowani, rozumiejący się doskonale na tafli. Dziś rywal po drugiej stronie nie byle kto, bo Wyspiarze od początku sezonu grają jak na swoje możliwości całkiem nieźle. Tavares, wykonuje kawał dobrej roboty z Okposo. Będą mieli dzisiaj lada wyzwanie pokonać Kaczki, na ich ziemi. Ale mój ruch idzie w stronę Kanadyjczyka. Perry to lis &#39;&#39;pola karnego&#39;&#39; potrafi dobitnie wykorzystać słabość defensywy z przeciwnej drużyny, biorąc ciężar całej gry na siebie i ukuć bramę w sieci w najmniej oczekiwanym momencie. Mało tego, jego prawa strona jest tylko jego i ciężko go powstrzymać, kiedy tylko zaczyna nabierać prędkości, bazując na bramkę przeciwnika, jak to ostatnio zrobił z Dallas. Ma najwięcej bramek póki co podczas tego sezonu, bo ma ich 11 i jestem pewny, że na tym nie poprzestanie. Jego kolega z teamu Getzlaf doskonale widzący i docenia pracę dla zespołu mojego &#39;dzisiejszego zawodnika&#39; i z pewnością wyłoży mu jakiś krążek do oddania kąśliwego strzału. Perry jest w gazie, dlatego trzeba wykorzystać ten jego atrybut, bo dziś grając na swojej śmieci będzie utrudniał życie rywalom.
A tu dla ciekawskich Perry, w meczu z Isles, nawet na kolanach potrafi ukuć bramę, gdyż jest podcinany przez defens team wyspiarzy.

ZWROT
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: Anaheim Ducks - New York Islanders
Typ: Ducks handicap -1,5
Kurs: 2.6
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL , a dokładniej pojedynek pomiędzy Anaheim Ducks a New York Islanders. W tym meczy moim faworytem są zdecydowanie gospodarze, którzy są obecnie w znakomitej formie, zajmują 1 miejsce w konferencji zachodniej, mają w składzie świetnego snajpera z mega formą który na dzień dzisiejszy ma już 11 bramek w tym sezonie ! Na własnej tafli przegrali tylko jedno na 5 ostatnich spotkań. Goście natomiast zanotowali świetny początek sezonu a teraz graja piach i 3 ostatnie spotkanie to same porażki. Kaczki świetnie sobie radzą w meczach z dzisiejszym przeciwnikiem . W ciągu ostatnich 4 lat grali ze sobą 3 razy na stadionie Honda Center i 3 razy wygrali kończąc wynikami 5:2, 4:2, 1:0. O dzisiejszy zwycięstwo gospodarzy się nie boję ale gram typ troszeczkę ryzykowniejszy bo handicap -1,5 po mega fajnym kursie 2,6.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21;05
Spotkanie: Wolfsburg - Krasnodar
Typ: Wolfsburg -1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na jutrzejszy wieczór wziąłem pod lupę spotkanie Wolfsburg&#39;a. Stawiam tutaj na zwycięstwo gospodarzy z Handi -1, dlaczego ?? A no dlatego, że ich forma ostatnio powala mnie na kolana, oglądając mecze Bundesligi stwierdzam, że nie ma nawet takiej możliwości, aby w jutrzejszym spotkaniu odnieśli porażkę, czy też nawet remis. Bardziej zastanawiam się ile bramek zdołają wklepać ruskim ?
Wolfsburg od 7 spotkań na własnym stadionie nie odniósł porażki ( można by sobie pomyśleć, że przecież każda seria się kiedyś kończy ), oglądając ich grę można gładko stwierdzić, że seria ta zostanie podtrzymana.
Krasnodar w meczach wyjazdowych również nie spisywał się najgorzej w 7 ostatnich wyjazdowych meczach odnieśli tylko 2 porażki. Jeśli chodzi o ich grę, to nie mam zdania, raczej grają w kratkę, potrafia tracić punkty w lidzę po dobrze rozegranych meczach, jak i zdobywać punkty po tych nie nalepszych meczach, dlatego ciężko jest mi coś więcej tutaj powiedzieć.
Życze wysokich wygranych i pozdrawiam !
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chronic83 102

chronic83

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Detroit Pistons - New York Knicks
Typ: Detroit Pistons - 3,5
Kurs: 1.83
Analiza: Konsekwentnie typuję przeciwko Knicksom. Wczoraj pokazali na co ich stać przegrywając drugą połowę z Washingtonem 20 punktami. Dziś kolejny ciężki wieczór dla trójki (słabych) podkoszowych z NY ponieważ na przeciw stanie jeden z najlepszych froncourt&#39;ów w lidze. Drummond, Monroe i Smith vs Dalembert, Stoudemire i Acy. Nawet gdy dorzucę Anthony&#39;ego po stronie Knicks to szanse nie są równe, a biorąc pod uwagę, że to dla nich back-2-back zwycięzca może być jeden. Pomimo, że Detroit ma spore problemy ze zdobywaniem punktów pod wodza Stana Van Gundy&#39;ego to mam wrażenie, że dziś tak nie będzie, a gdzie odnieść pierwsze zwycięstwo jak nie we własnej hali. Powodzenia.
Zły zapis (brak bukmachera)
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LE
Spotkanie : Besiktas-Partizan
Typ: Besiktas wygra 1 golem
Kurs 3.45
Buk Unibet
Godz: 19:00
Analiza:​
Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach Ligi Europy w którym Turecki Besiktas podejmię przed swoją publicznością Serbski Partizan Belgrad. W pierwszym spotkaniu rozegranym niedawno w Serbii zespołem zdecydowanie lepszym była drużyna z Turcji . Partizan został rozgromiony na swoim stadionie aż 0:4 , tutaj nie daję im większych szans tym bardziej że mam zdecydowanie wiecej argumentów za gospodarzami aniżeli za goścmi w tym spotkaniu, 1. to jak już pisałem wynik w pierwszym spotkaniu , jeśli na swoim stadionie Partizan zagrał tak słabo , to jakie ma szanse na chociażby remis na wyjeździe skoro ogólnie w spotkaniach wyjazdowych nie radzi sobie najlepiej w lidze europy , przegrał nawet z zespołem Asteras. Na te chwilę Besiktas jest na drugiej pozycji w grupie z dorobkiem 4 punktow, tak ze wygrana w tym spotkaniu na pewno mocno by poprawiła ich sytuację i przybliżyła do awansu do kolejnej rundy LE, Besiktas na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko, nie licząc ostatniej porażki ligowej z Fenerbahce to przegrali swoje poprzednie spotkanie w styczniu tego roku, ogólnie w Turcji nie gra się wcale łatwo , tm bardziej takim zespołom jak Partizan , którzy wcale nie są jakimiś potentatami europejskimi . Dlatego mój typ wędruję tutaj na ekipę gospodarzy.
✅245
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LE
Spotkanie : Legia-Metalist
Typ: Legia wygra do zera
Kurs 2.5
Buk bet365
Godz: 21:05
Analiza:
Jutro do Warszawy przyjeżdża ekipa Metalista Charków, która nie może pochwalić się okazałym dorobkiem strzeleckim zarówno w LE ( 1 gol w 3 meczach ) jak i w pierwszej lidze ukraińskiej (8 goli w 10 meczach ). Dobra gra Legii w defensywie ( 0 straconych goli w LE w 3 meczach) oraz przewaga własnego boiska pozwala myśleć, że zespół mistrza Polski zdoła gładko pokonać słaby w ofensywie Metalist. Może martwić jedynie fakt wypływający ze statystyk naszej rodzimej ekstraklasy, w której Legia traci statystycznie 1 bramkę na mecz. Po dobrej pierwszej rundzie spotkań grupowych oczekuję, że polska drużyna będzie trzymać poziom w rozgrywkach europejskich i gładko rozprawi się z przybyszami zza wschodniej granicy.
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka, Primera Division, Campeonato Invierno
Spotkanie: AS Puma Generalena - Santos de Guapiles
Typ: Remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bwin
Godzina: 03:00

Analiza:

Na nockę wybrałem spotkanie z Kostarykańskiej piłki &quot;Primera Division&quot; a w ramach piętnastej kolejki zmierzą się ekipy ze środkowo-końcowej części tabeli a mianowicie Gospodarze - miejsce 11 - goście miejsce 7.
Wg. bukmacherów za wielkiego faworyta nie uznaje się nikogo bowiem kursy poleciały na obie drużyny ja się tym jednak nie kieruję. Gospodarze na 17 spotkań przegrali aż 10 razy a tylko 2 razy zdołali wywalczyć 3 punkty a 4 razy zremisowali. Mają sporą zdolność do straty bramek co wskazuje bilans 15:33. 13 punktów na koncie daje 11 miejsce w tabeli jak wyżej napisałem. Ostatnie 5 spotkań to 2 remisy 2 przegrane i 1 wygrana. W nieco lepszej formie są goście zajmujący siódmą pozycję z sum 23 punktów. Na 17 spotkań - 7 wygranych, 2 remisy oraz 8 przegranych - z bramkami podobna sytuacja 22:23. Ostatnie 5 meczy to 3 wygrane i 2 przegrane. Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to było tylko jedno 30 sierpnia br. Santos DG grając u siebie wygrał 2:1. Do pierwszej połowy prowadzili goście a później w drugiej posypali się totalnie. Uważam, że dziś spotkanie może być w miarę wyrównane i nastąpi tutaj podział punktów - obie drużyny są słabe i potrzebują punktów dlatego najkorzystneijszą opcją będzie tutaj remis. Rozważałem nad zwycięstwem gospodarzy ale doszedłem do wniosku, że liczy się zawsze pierwsza myśl bo ostatnio mówiłem sobie o pewnym spotkaniu że będzie remis a dałem inaczej i kupon zaliczył kosza ????
⛔100
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Liga Europejska - gr. L, Europa
Godzina: 21:05
Spotkanie: Legia Warszawa - Metalist Charków
Typ: Ile goli strzeli team 1? - 3 gole lub więcej
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Zaglądamy do tabeli grupy L i ciężko w to uwierzyć, Legia trzy mecze 9 pkt, w tym 6 pkt. z wyjazdów. Wszystkie mecze 1:0 ale to jest mało ważne. Mecz o awans, choć będzie to zależało od drugiego meczu w tej grupie w którym najlepszy byłby remis. A Legia myślę, że wygra i liczę, że w końcu trochę postrzela. Nie sądzę, żeby wygrała do zera jak opisał kolega powyżej, obrona głupie błędy czasem popełnia (ostatnio nawet często). Siła ofensywna Legii jest niepodważalna, Kucharczyk, Żyro, Sa, Duda. Liczę na over 3.5 ale sam zaryzykuję, że to Legia będzie wiodła prym w tym meczu. Wbrew zapowiedziom trenera sądzę, że rywale Legii wiedzą, że szanse na awans to mrzonka i odbębnią jedynie ten mecz bez gryzienia gleby, a bardziej skupią się na lidze (w której idzie im średnio). Czy mam rację okaże się jutro około 23. Powodzenia.
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis -2,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Godzina: 02:00

Analiza:

Dziś znów najlepsza liga świata serwuje nam pożywne danie w postaci 12 pojedynków. Sporo do wyboru, a ja kieruję swoje oczy na Arizonę, gdzie po wczorajszym zwycięstwie nad najgorszymi w lidze Lakersami, zawodnicy Słońc będą chcieli podtrzymać dobrą passę w rozpoczętym sezonie. Jeszcze lepszą formę mają niepokonani, jak dotąd, Memphis Grizzlies, którzy z bilansem 4-0 są jedną z już tylko trzech niepokonanych drużyn w lidze. Owszem gospodarze grają efektownie - mają bardzo groźny back court z trzema topowymi atakującymi obrońcami oraz niesamowicie skocznym i potrafiącym rzucić za trzy, Geraldem Greenem. Ogólnie to drużyna młoda, bez doświadczenia - odmiennie jest ze świetnie broniącymi Miśkami. Strasznie mocną stroną gości jest z kolei front court, gdzie Marc Gasol i Z-Bo potrafią świetnie bronić, zbierać, zastawiać. Poza tym obrońcy typu Allen, czy Conley też zawsze należą do kandydatów do All Defensive Team. Ostatnie cztery spotkania tych drużyn to zwycięstwa Memphis i na to liczę również dzisiaj. Spójrzmy kogo w tym sezonie pokonały póki co Suns - Lakers dwa razy oraz Utah, czyli ogony Zachodu no i do tego dochodzi niespodziewany WIN ze Spursami, co może robić wrażenie. Ja jednak nie sądzę, by poszło im tak łatwo z będącymi w gazie gośćmi, więc daję malutki handicap na Cartera i spółkę. Powodzenia!
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 4

mleko433

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Fiorentina - PAOK
Typ: Fiorentina -1 (wygra przewagą 2 bramek)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Fiorentina z kompletem punktów będzie walczyć z drużynąm, która na swoim koncie ma 3 pkt. Gospodarze w ostatnim spotkaniu z PAOK wygrała 0:1. Gospodarze również od 3 spotkań nie stracili żadnej bramki, a zdobyli aż 7. Chociaż gospodarze są raczej pewni awansu, to cały czas zapewne będą walczyć o kolejną wygraną. W lidze tym drużyną powodzi się całkiem inaczej niż w Lidze Europejskiej. Fiorentina znajduje się w środku tabeli, a PAOK jest liderem swojej grupy ligowej. Fiorentina w spotkaniu z PAOK-iem zagra tradycyjnie bez kontuzjowanych: Gomeza i Rossiego. Wielce prawdopodobne, że w szeregach Fioletowych nie będą mogli zagrać również: Cuadrado, Marin i Vargas, którzy narzekali ostatnio na uraz kolana. Natomiast zespole z Grecji nie będą mogli wystąpić: Mak oraz Rat. Moim zdaniem Fiorentina powinna sobie spokojnie poradzić w tym spotkaniu, a co za tym idzie powinni wygrać tą różnicą 2 bramek.
⛔100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska
Godzina: 21:005
Spotkanie: Legia Warszawa - Metalist Kharkiv
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisisaj proponuje typ moim zdaniem oczywisty i nie wyobrazam sobie zeby mogl nie wejsc. Legia Warszawa klub, ktoremu kibicuje od dziecka nareszcie zaczal dobrze grac w Europie i zaznacze jeszcze, ze zaczal madrze grac w Europie. Co mam na mysli, a to, ze trener Berg praktycznie przed kazdym meczem w Lidze Europejskiej daje odpoczac najlepszym zawodnikom w meczu ligowym przed owym spotkaniem i to daje duzy handikap przed kazdym mecze w Lidze Europejskiej dla Legii. Ogladam Legie bardzo czesto i uwazam ze to profesjoinalnie grajacy zespol, poukladany i kazdy zawodnik wie jak sie zachowac na boisku. Legionistom potrzebne jest zwyciestwo w tym spotkaniu, bo wtedy moga zapewnic sobie awans z grupy, zalezy jeszcze od wtnikow innych spotkan. Metalist gra slabo w ostatnich meczach. Napieta sytuacja na Ukrainie nie pomaga pilkarzom, ktorzy moim zdniem europejskie puchary juz odpuscili. Dla mnie to pewny bet na jutrzejszy dzien i wchodze w niego smialo. Powodzenia!
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Liga Europejska - gr. L, Europa
Godzina: 21:05
Spotkanie: Legia Warszawa - Metalist Charków
Typ: Legia (handicap 0:2)
Kurs: 5.21
Bukmacher: Bah
Moim zdaniem to najlepszy moment na odblokowanie się w grupie dla Legii. Jak do tej pory 3 zwycięstwa w 3 meczach, ale skromnie, bo po 1:0 każdy. Co prawda zwycięstwo w tym meczu praktycznie przesądzi o awansie do dalszej fazy rozgrywek, lecz jest to znakomita okazja do zrobienia tego w wielkim stylu, na który stać Legię i mocno wierzę w to, że uda im się to właśnie w tym meczu. Myślę, że w obecnej formie gospodarze są w stanie strzelić przynajmniej 3 bramki naszym wschodnim sąsiadom. Forma Metalistu natomiast jest ostatnimi czasy cieniutka i mają bardzo nikłe szanse na wyjście z grupy. Być może nawet już sobie odpuszczą LE w tym sezonie, by jakoś się zmobilizować do walki o nią w następnym roku, bo w swojej lidze póki co nie mają niczego.
W każdym razie liczę na powtórkę co najmniej wyniku z meczu z Celtikiem w kwalifikacjach do nieszczęsnej dla nas Ligi Mistrzów. ????
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis Knoxville Challenger
Godzina: 01:00
Spotkanie: Harrison-Mannarino
Typ: 0:2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Już w spotkaniu pierwszej rundy Challengera w Knoxville dochodzi do mocnego starcia utalentowanego Amerykanina notowanego na 186. miejscu w rankingu oraz Francuza, który w zestawieniu ATP jest usytuowany znacznie wyżej, bo na 61. miejscu.
Zawodnik gospodarzy, bo takim jest Harrison, przystępuje do tego pojedynku jako uderdog i nie powinno to nikogo dziwić. Forma Ryana od czasu kreczu w meczu z Rosolem w Winston Salem jest w sporym dołku. Od tego czasu notuje serię 2/5, gdzie wygrał jedynie ze znacznie słabszymi Nguyenem oraz Frankiem. Ulegał za to Młodym Nadziejom amerykańskiego tenisa Kozlovovi oraz Donaldsonowi. Dziwne może wydawać się, gdy przy 22-latku jego przeciwnicy są określani &quot;młodymi&quot;, a on już starszym graczem. Jednak tak jest, Kozlov jest o 6 lat młodszy, zaś Donaldson o 4, co z pewnością dobrze o Ryanie nie świadczy. Mimo tego, że nie jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, to powinien graczy w wieku juniora ogrywać gładko w dwóch setach. Tak nie było, Jaredowi uległ 0:2, zaś ze Stefanem zaliczył porażkę w 3. partiach. Ostatnio uległ w Charlottesville Broadyemu w ćwierćfinale i tutaj też należy napomnieć o wieku przeciwnika Amerykanina, Brytyjczyk urodzony jest w roku 1994, czyli też można by go sklasyfikować jako juniora, bądź gracza, który przedziera się do poważniejszego tenisa.
W Knoxville naprzeciw Ryana nie stanie już żaden Żółtodziób. Dostaje On od losu niełatwe zadanie. Adrian Mannarino to tenisista rozstawiony z dwójką w tym turnieju i nie jest to przypadek. Francuz notuje ostatnimi czasy niezłe wyniki. Wiadomo, ze czasami zdarzy się gorszy dzień, jednak uznałbym, że ma na koncie więcej sukcesów, niż niestosownych gaf. Adrian potrafił zagrać doskonale z Berdychem. Urwał mu seta, ale nawet nie chodzi o to, a o styl jego gry. Mało niewymuszonych błędów, niezły serwis, wiele piłek posyłanych na linię, bądź w bliskie jej okolice. Mimo kilku przełamań oddanych prezentował serwis na niezłym poziomie, co ciekawe potrafił w decydującym secie złamać Tomka aż dwa razy. Jednak nawet to mu nie pozwoliło na odniesienie sukcesu w postaci awansu do kolejnej rundy paryskiego Mastersa. Mimo tego pozostawił po sobie dobre wrażenie i francuscy kibice musieli być dumni ze swojego reprezentanta. Przed spotkaniem z Czechem Adrian ograł Herberta 2:0, wygrywając pierwszą partię po tb, zaś drugą już łatwiej 6-3. Wcześniej sympatyczny Francuz zanotował ćwierćfinał z Sztokholmie(250-tka), półfinał w Taszkiencie(CH), pierwszą rundę w Metz(250-tka, 3 setowa porażka z JJ) oraz triumf w Istanbule(CH), gdzie przeszedł przez cały turniej jak burza.
Myślę, że kwestią tego meczu, jeśli chodzi o faworyta, może być rozstrzygnięcie pierwszej partii. Jeśli Mannarino przechyli tu szalę zwycięstwa na własną korzyść, to rozpędzony powinien pójść za ciosem i postawić zielony znaczek przy moim typie. Nie wykluczam, że pierwszy set może rozstrzygnąć się w trzynastym gemie, jednak Adrian rozegrał już sześć tb w turniejach, które wypisałem, wygrał 3 z nich, oddając kolejne 3 JJ, Sztaszkowi oraz Dolgopolovovi. Harrisona nie stawiałbym w gronie tych zawodników i myślę, że Mannarino ma spore szanse nawet w przypadku ewentualnego tb.
Podsumowując, moim zdaniem forma oraz gra są po stronie Francuza i powinien On rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść i nie wykluczone, że zrobi to w 2 partiach. Dlatego też wybrałem taki typ, który z takim kursem jest moim zdaniem atrakcyjną propozycją.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dynamo Z. - Salzburg
Typ: over 4,5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W poprzednim meczu Dynamo z Salzburgiem również obstawiałem wysoki over i się nie zawiodłem ponieważ mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Salzburga. W tym spotkaniu liczę na podobny rezultat. W jedynym meczu jaki rozegrali piłkarze Dynamo u siebie w fazie grupowej padł wynik 5:1 z Astra Giurgiu. Z tym samym rywalem piłkarze Salzburga wygrali 2:1 na wyjeździe i był to ich najniższy wynik. Obie drużyny grają bardzo ofensywnie, a to spotkanie jest ostatnim gwizdkiem dla gospodarzy aby powalczyć jeszcze o wyjście z grupy. Myślę, że nikt tu nie będzie się zastanawiał i obierał szczególnych taktyk tylko będzie jeszcze więcej dynamicznych akcji niż w pierwszym meczu w Austrii, kontra za kontre. Salzburg dominuje swoją ligę presingiem działającym na piłkarzy przeciwnych drużyn, ale tu trafiają na drużynę, która również w swojej lidze jest w tym najlepsza, a więc po obu stronach powinno wiele się dziać co w skutku może przynieść wiele bramek.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Hornets - Miami Heat
Typ: Heat -8.5 (wraz z dogrywką)
Kurs: 4.2
Godz: 1:00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wczorajszy mój typ zakończył się + więc liczę ,że i dzisiaj będzie podobnie ;) Tym razem NBA a nie NHL , mecz pomiędze Charlotte a Miami. Osobiście uważam ,że faworyt może być tylko jeden , jest nim oczywiście HEAT ! Gdy zobaczyłem ten mecz bałem się ,że kurs na nich może być około 1.4 a tu patrze 2.1!! Nie mogłem uwierzyć ! Buki w tym sezonie NHL i NBA po prostu dają nam zarobić ! Serio ! Przejdźmy do sedna. Mój typ jest ryzykowny ale naprawdę warty gry. Heat bez LeBrona naprawdę dają radę, choć wielu w to wątpiło. Wygrali 3 z 4 spotkań w lidze. Przegrali jedynie ostatnio z Houston ( które według mnie jest obecnie najlepszą drużyną i oni wygrają wszystko ) wynikiem 91-108 Nie było to dla mnie niespodzianką iż wygraną Houston w dużym handicapie grałem sam ;) Teraz czas na gospodarzy. Odwrotnie do Heat na 4 meczy 1 wygrana z 4 meczy (po dogrywce z Milwaukee) Zajmują 12 miejsca (na 15) w wschodniej konferencji. Jest to drużyna nie prezentująca koszykówkę na wysokim poziomie. H2H tym razem jak najbardziej przemawia za moim typem ;) na 45 aż 35 razy wygrało Miami a 4 z 5 ostatnich spotkań handicap -8.5 pokrył się. Niestety nie znalazłem wyższego handicapu na Miami a jest to kurs naprawdę do skorzystania ;) Wszystko przemiawia za moim typem więc liczę ,że mój drugi typ również będzie na plus.
⛔100
 
S 47

superqool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Everton - Lille
Typ: Everton (-1)
Kurs: 3.20
Godz: 21:05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W czwartkowy wieczór na Godison Park przyjeżdża francuskie Lille. Dla obu zespołów trzy punkty w tym spotkaniu zapewnią przybliżenie się do awansu z grupy, dlatego nie będzie mowy o odpuszczaniu. Everton jest liderem grupy z 5 pkt na koncie po pewnym zwycięstwie w pierwszej kolejce nad silnym VFL Wolfsburg oraz dwóch remisach, najpierw w Krasnodarze a potem bezbramkowo w Lille. Francuzi natomiast zgromadzili 3 pkt, wszystkie po remisach. Terminarz teoretycznie wydaje się łatwiejszy dla Evertonu, ponieważ dwa z trzech ostatnich spotkań zagra u siebie. Anglicy będą chcieli wygrać dwa spotkania u siebie, które zapewnią im awans do kolejnej rundy LE, wkalkulowując trudny wyjazd do Wolfsburga.
Forma obu zespołów w swoich rodzimych ligach nie zachwyca, ale wydaje się mimo wszystko że ostatnimi czasy to francuska drużyna przeżywa większy kryzys. Dopiero 12. miejsce w tabeli, 1 pkt w czterech ostatnich spotkaniach - w tym dwie wyjazdowe porażki 2:0 z Rennes i 3:0 z Lyonem. Zespół ewidentnie ma problemy ze strzelaniem goli, a Origi, który błyszczał jeszcze niedawno na mundialu nie spełnia w tym sezonie oczekiwań. Granie na dwóch frontach nie sprzyja formie francuzów, dlatego uważam, że skupią się oni przede wszystkim na lidze i najbliższym spotkaniu w Reims.
Everton również nie zanotował świetnego startu w lidze i po 10. kolejkach plasuje się dopiero na 9. pozycji. Aczkolwiek gra zespołu i wyniki w ostatnich meczach napawają optymizmem (może poza ostatnim ze Swansea). To co charakteryzuje Everton w tym sezonie jest gra ofensywna, jak to ujął Ashley Cole &quot;szybcy i wściekli&quot;. Potrafili strzelić Chelsea 3 gole, Arsenalowi 2 i myślę, że w tym spotkaniu też ustrzelą przynajmniej dwie bramki. A atak Lille będzie miał epizodyczne okazje na skuteczne kontry.
✅220
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom