>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.11.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 00:45
Spotkanie: River Plate - Atletico Huracan
Typ: X/1
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pierwsze spotkanie półfinałowe rogrywek Copa Sudamericana w ktorym zmierzą się River Plate i Atletico Huracan. Nie bardzo wiem jak ten mecz określić, ponieważ z jednej strony kursy spadają na gości, ale też River Plate dalekie od najwyższej formy. Z drugiej kurs tylko 1.50 na gospodarzy i bardzo trudna sytuacja gości w lidze. River Plate chce poprzez ten puchar dać sobie przepustkę do Copa Libertadores. Grają więc o wysoką pulę, jednocześnie mając atut domowy u siebie - tutaj łatwiej strzelac i bronić. River Plate jednak wygrali tylko 3 z 8 ostatnich spotkań - aczkolwiek wszystkie poniesione na wyjazdach. Goście? I tu znak zapytania. Z jednej strony nie mogą odpuszczać sobie takiego meczu, ale z drugiej w Primera Division toczą walkę o utrzymanie. Za kilka dni grają mecz z Belgrano u siebie i ten mecz muszą wygrać, jeśli chcą się utrzymać. Także nie mam pojęcia co z taktyką, jakim składem wyją, ale wydaje mi się, że jednak zagrają defensywnie i mecz sie nie otworzy dopóki choć 1 bramka nie padnie po stronie River Plate. Na pewno mają więcej jakości, więc słusznie są faworytem.
⛔ 100
 
K 20

kuri29

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA,Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin-Wisła Kraków
Typ: Powyżej 2,5 gola w meczu
Buk: Bet365
Kurs: 2,08
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z naszej rodzimej ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem a Wisłą.I nie bez przyczyny obstawiam w tym meczu powyżej 2,5 gola.Dlaczego?Już tłumaczę.W ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami padało minimum 3 gole.Oto rezultaty ostatnich potyczek:
31.03.14 EKS Zagłębie Lubin Wisła Kraków 3 : 1
08.12.12 EKS Zagłębie Lubin Wisła Kraków 4 : 1
19.02.12 EKS Zagłębie Lubin Wisła Kraków 2 : 2
25.05.11 EKS Zagłębie Lubin Wisła Kraków 0 : 3
07.08.09 EKS Zagłębie Lubin Wisła Kraków 1 : 4
Dlatego też wg mnie i ten mecz będzie obfitował w sporą ilość goli,a historia ma to do siebie,że lubi się powtarzać.
KIEPSKA ANALIZA
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Paryż 2015
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Gasquet R. - Murray A.
Typ:
Gasquet R. +1,5 seta
Kurs:
2.27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:6 z lat 2006-2015 i co tu dużo pisać. Tylko w jednym spotkaniu podczas Wimbledonu 2011 Andy nie stracił seta. Pozostałe ich mecze były dość zacięte, zacięte to może za dużo powiedziane, ale przynajmniej miały kilka setów. Grali już ze sobą w tym roku podczas turnieju w Cincinnati, wynik 6:4 1:6 4:6 dla Szkota.
Murray jak to Murray, solidna tenisowa najwyższa światowa półka, ale zawsze mu czegoś brak, czasami zagotuje się, pokrzyczy na siebie, chociaż tutaj w Paryżu hmm... oddał swoim przeciwnikom tylko 4 gemy. Młodemu Coricowi 3 gemy, a trochę starszemu Goffinowi 1. Jednak klasa tych przeciwników kompletnie nie dorównuje Gasquetowi.
Oglądałem go dzisiaj podczas meczu z Nishikorim i naprawdę niektóre wymiany wręcz palce lizać. Dużo walki na korcie, jednoręczny backhand świetnie pracuje, a do tego należy jeszcze dodać, że gra przecież na własnym terenie. W jego zwycięstwo co prawda śmiem wątpić, ale na seta moim zdaniem jak najbardziej go stać.
✅ 127
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Sydney FC - Brisbane Roar FC
Typ: Brandon Borello strzeli gola
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 9:40

Analiza:

Kursy widać zdecydowanie lecą na stronę przyjezdnych nie do końca jestem przekonany co do ich zwycięstwa i nie wiem co tam dzisiaj kombinują iżtak się dzieje... może jakaś ustawka? cholera wie jednak jak piszę nie jestem coś przekonany do zwycięstwa gości. Bardziej pasuje mi tutaj remis ale też coś no nie wiem ciężko typować w ogóle cokolwiek na ten mecz..
Ogólnie to Sydney po 4 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ostatnie 4 spotkania to 3 wygrane i 1 remis - jako jedyni jeszcze nie przegrali i szczerze powiedziawszy wątpię by i dziś przegrali. Brisbane natomiast jest tuż za nimi mają jeden punkt mniej przez przed ostatnią porażkę z Wellington Phoneix po za tym 3 wygrane.
Ciekawe spotkanie było w marcu tego roku gdzie Sydney na własnym boisku jak i dzisiaj pokonał Brisbane 5:4 ! - tak, tak padło aż 9 bramek.. Co prawda mecz mógł się zakończyć spokojnie wygraną Sydney ale 5:1 wszystko przez to, że stracili 3 bramki w ostatnie 10 min..
Ale co do typu dzisiejszego nie wiem jakie tam będą składy wystawione na team Brisbane to jeśli zagra Borello to myślę, że zdoła strzelić jedną bramkę chyba, że tak jak pisałem podejrzany tutaj jest remis to może być i 0:0 i wtedy pipa.. Ale stawiam ten typ Borello ostatnio na 4 mecze strzelił 4 gole tak więc liczę dzisiaj na popis z jego udziałem ;)
⛔ 100
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - I liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Dolcan Ząbki
Typ: Remis
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365 (całoroczny)
Analiza:
Inauguracja rozgrywek 16. kolejki polskiej I ligi już dziś o 20:30 w Gdyni. Trzecia w tabeli Arka Gdynia podejmie na własnym boisku czwarty Dolcan Ząbki. Obu drużynom zgodnie z zapowiedziami zależy w tym roku na awansie do Ekstraklasy, choć moim skromnym zdaniem Arce dużo bardziej, bo to jednak dużo większy klub, z dużo większym zastępem kibiców, dużo większymi możliwościami i wydaje się, że dużo większym potencjałem. Dolcan to drużyna, która według mnie gdyby chciała, to już by awansowała, mieli na to aż za dużo okazji w zeszłych sezonach, jednak w końcówce odpuszczali. Mecze ekstraklasowe prawdopodobnie musieliby rozgrywać na Legii, bądź na innym stadionie, gdyż stadion w Ząbkach raczej nie spełniałby ekstraklasowych wymogów. No dobrze, ale jednak wracając do meczu. Na pierwszy rzut oka widzimy, że w tabeli jest stosunkowo ciasno. Dość powiedzieć, że pierwszą i szóstą drużynę dzieli różnica trzech punktów, więc wszystko zmienia się tam jak w kalejdoskopie. Obie drużyny grają dość nierówno, zwycięstwa przeplatając niepotrzebnymi remisami czy porażkami. W nieco lepszej formie wydaje się być Arka, która w ostatnich 5 meczach zdobyła 10 punktów, podczas gdy Dolcan 7. Patrząc na formę z szerszej perspektywy uznamy jednak, że jest to niewielka różnica. Patrząc na h2h z ostatnich 5 meczów, to już na pierwszy rzut oka widać, że mecze pomiędzy Arką, a Dolcanem są dość wyrównane. 2 razy wygrała Arka (w tym raz w Ząbkach), 2 razy wygrał Dolcan (w tym raz w Gdyni) i zaliczyli jeden remis. Wydaje mi się, że dzisiejszy mecz pokaże przede wszystkim determinację o upragnione 3 punkty i zarazem oddalenie się o 3 punkty od rywala i przy korzystnym układzie innych spotkań wejście do premiowanej dwójki i dlatego też, ponieważ jedni i drudzy nie odpuszczą, możemy mieć małe szachy i remis. Typ raczej na wyczucie ;)
⛔ 100
 
stanley-63 857,6K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga 2
Godzina 18:30
FSV Frankfurt : Sandhausen
Sandhausen over 1.5 gola
2.85 / Unibet
Dziś znowu pójdę w stronę bramek gości . W meczu FSV z Sandhausen liczę na przynajmniej dwa gole Sandhausen . Dlaczego ?

▶
FSV stosunek bramek 13:18 to ogólny bilans - rozkładam to na dom / wyjazd i tak w domu 3-0-4 i br. 8:14 i te br. stracone to najgorszy wynik w lidze .
▶ Sandhausen stosunek br. ogólny to 22:15 i br. zdobyte to jeden z lepszych wyników w lidze bo oprócz Freiburga który zdobył 29 to wynik Sandhausen jest jak najbardziej OK , jak to się przekłada dom/wyjazd i tak w meczach wyjazdowych 4-1-2 i br. 14:8 w/g mnie super
▶ no i moje ulubione H2H a tu na boisku FSV wygląda to tak 3-1-2 i br. 9:10 , w poprzednim sezonie tu na FSV 1:1 natomiast sezon 13/14 to wynik 0:3 tak więc potrafią tu goście zaszaleć i na to liczę i dziś , Sandhausen dwa mecze wyjazdowe wstecz pokonało 3:1 St.Pauli i to napawa mnie optymizmem w dzisiejszym meczu .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 1

heartone

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel - Paryż
Godzina: 15:30
Spotkanie: Novak Djokovic - Tomas Berdych
Typ: Tomas Berdych +4,5 gemy
Kurs 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.
Dawno mnie tu nie było.
Wczoraj postawiłem podobny typ, również na handicap plusowy przeciwnika Djokovica.
Jednak to co zrobili panowie w drugim secie, to był jakiś kosmos.
Bardziej przypominało to WTA.
Był
Nie przypominam sobie sytuacji żeby ktokolwiek, kiedykolwiek przełamał Djokovica serwis 3 razy pod rząd oraz 4 razy w jednym secie.
Paradoks taki, że mimo przełamań Simon tego seta przegrał ????
Reasumując, serwis Novaka nie funkcjonuje jak pownien.
Rzadko trafia pierwszym, a jeśli trafia to nie sieje to takiego spustoszenia jak kiedyś.
Obserwuje jego znaczny spadek formy w porównaniu z początkiem sezonu.
Jego przeciwnikiem dziś będzie Tomas Berdych, na pewno poczuł się pewnie po pewnej wygranej z faworyzowanym Tsongą. Tu sytuacja kontrastowa - serwis funkcjonuje jak powinien.
Bukmacher ustawił handicap na poziomie 4,5.
Tomas może przegrać 6-4, 6-4 a i tak typ wejdzie.
Moim zdaniem to pewniak.
Pozdrawiam
Drugim moim typem na dziś to handicap +1,5 na Isnera, ale to już inna bajka ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nottingham - Derby
Typ: Derby
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze w poważnym kryzysie. Nie wywalczyli 3 pkt już od 8miu spotkań. Ostatni raz wygrali u siebie 15.08 a na ostatnie 5 meczy domowych mają bilans: 0Z-2R-3P. W poprzednim sezonie potrafili wygrywać z takimi zespołami jak Bournemouth czy też Middlesbrough a w tym stracili pewność siebie i zmierzają na samo dno. Nie sprzyja to morale i wątpię aby przełamali się w dzisiejszym meczu z przeciwnikiem w tak świetnej formie.
Derby zmierza w przeciwnym kierunku niż NF. Są na 5tym miejscu z bilansem 8Z-6R-1P. Na ostatnie 5 meczy wyjazdowych wygrali aż 4y i zremisowali jeden. Jeżeli drużyna Derby myśli poważnie o awansie to musi wygrywać z takimi rywalami jak ten.
Oba zespoły najprawdopodobniej w najsilniejszych składach, a w takim okolicznościach nie widzę innej opcji jak wygrana gości.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sonderjyskie - Aalborg
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,60
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Jak napisałem kolega powyżej Vinchenso, mecz dość wyrównany sąsiadujących ze sobą drużyn. Jednak nie byłbym tak przekonany, co do Alborgu. Myślę, że mecz będzie wyrównany i prędzej stawiałbym na typ 1, ewentualnie remis. Obie strzelą bramkę to raczej pewny tutaj typ. W Alborgu gra bardzo dobry młody napastnik, Litwin Spalvis Lukas, rocznik 94, praktycznie w każdym meczu coś strzela. Ma na koncie 11 goli.
Po drugiej stronie w ekipie Son. 3 zawodników, po 5 bramek każdy, każdy na zmianę coś strzela, wiec można liczyć tutaj na bramki. Ja stawiam bts. Powodzenia
✅ 60
 
B 0

bronxy

Użytkownik
Trnawa - Skalica pick ponad 2,5
Obie drużyny mają swoje ambicje i marzenia w tym sezonie.
Trnava złapać europejskiej miejsce na następny sezon, Skalica, aby uniknąć degradacji.
To powinno być ciekawe gry, jak obie drużyny nie mają żadnych powodów do obliczeń.
Skalica przyznać do tej pory 30 bramek, najwięcej w lidze.
Mimo to udaje im się zdobyć 15, jak również, a oni są zespołem, który woli grać otwartą grę.
Trnava trzeba jedną wielką wygraną. Jeśli jest, że nadają się do przeciwnika, Skalica jest doskonałym kandydatem na to.
W pierwszej części sezonu Skalica - Trnava 2-3.
Widzę tu dziś co najmniej 4 gole.
Powodzenia !!!
Zły zapis typu
⛔100
 
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: UD Las Palmas-Real Sociedad
Typ: Suma kartek (azjany) poniżej 7 (7 zwrot)
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dosyć wysoka linia, wystawiona przede wszystkim z powodu nerwowych Basków i sędziego Carlosa Velasco. Drużyna z San Sebastian łapie dużo kartek - średnio w meczu ponad 4. Arbiter też szasta kartkami - w 4 z 5 ostatnich meczy w PD dał 7 kartek.
Ja jednak postawię na kartkowego overa, gdyż wyspiarze nie dostają aż tylu kartek, średnio poniżej 3. Więc jeżeli nie trafi się czerwona kartka, to powinno zadziałać na korzyść typu.
Poza Baskami i sędzią przeciw typowi przemawia fakt, że to mecz o 6 punktów, dla drużyn z dolnych rejonów tabeli. Szczególnie jeżeli gospodarze mieliby przegrać, to może ich to skazać na bycie czerwoną latarnią przez dłuższy czas.
✅ 90
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Las Palmas - Real Sociedad
Typ:
poniżej 10 rzutów rożnych
Kurs:
2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

W piątkowy wieczór początek 11 kolejki hiszpańskiej La Ligi i mecz pomiędzy Las Palmas, a Realem Sociedad. Obie ekipy znajdują się w dolnej części tabeli. Gospodarze, którzy poprzedni sezon skończyli na 4 pozycji Segunda Division nie mają dobrego początku w najwyższej klasie rozgrywkowej. Aktualnie zajmują 19 miejsce. Ich dorobek to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 6 porażek w ostatnich 10 meczach. U siebie 1 wygrana, 2 remisy i 2 porażki. Dwa ostatnie spotkania to porażka 3-1 na Santiago Bernabeu z Realem Madryt oraz bezbramkowy remis z Villarrealem.
Real Sociedad z kolei 16 pozycja i bilans ostatnich 10 spotkań to 2 zwycięstwa, 3 remisy oraz 5 porażek. Drużyna Moyesa w dwóch poprzednich meczach strzeliła 6 bramek. Pokonała na wyjeździe Levante aż 4-0 by kolejkę później stracić punkty u siebie z Celtą Viga w końcówce meczu (2-3).
Las Palmas przystąpi do meczu bez Angela, Javiego Castellano i Antolina Alcaraza. Wraca Nabil El Zhar i prawdopodobnie w przodzie zobaczymy go od początku. W drużynie gości niedostępni są: de la Bella, Navas, Zaldua oraz Zurutuza. Wątpliwy jest też występ byłego pomocnika Realu Madryt - Asiera Illarramendiego. Na lewej stronie zobaczymy prawdopodobnie Brume, a w obronie Mikela Gonzaleza.
W ogólnym rozrachunku oba zespoły w kiepskiej formie. Ostatnie mecze pokazały jednak, ze coś tam się w grze obu ekip poprawia. Spodziewam się wyrównanego spotkania i jednobramkowego zwycięstwa gości. Typuje jednak rzuty różne i ich liczbę poniżej 10.
✅ 100
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Brest - Tours
Typ:
x
Kurs:
3.10
Bukmacher:
William Hill
Analiza:
Jedna z najbardziej remisowych lig świata, w której przeciętna liczba remisów na przestrzeni wielu lat to ponad 30%, na 14 kolejkę zaplanowała spotkanie w Breście, gdzie gospodarze podejmą Tours. Obie ekipy w tym sezonie mają jeden cel, zapewnić sobie spokojne miejsce w środku tabeli. Jak na razie idzie im to przeciętnie, Brest jest obecnie drużyna bez formy, na pięć ostatnich spotkań zainkasowali tylko cztery puntky, dwa oczka więcej drużyna Tours. Do tego goście posiadają kosmiczny bilans bramek na przestrzeni ostatnich pieciu spotkań, dwa strzelone dwa stracone. Jak widać obie drużyny bez formy, tylko przemawia za tym, że podział punktów w Bretanii jest bardzo możliwy. Do tego wystarczy spojrzeć na bilans meczów Tours, gdzie na trzynaście spotkań, aż siedem skończyło się remisem, z czego aż sześć w meczach wyjazdoych, jak na drugą lige francuską, ponad 50 % spotkań jest to okazały wynik. Obu drużynom brakuje zęba, co przyczynia się do tak mocno przecietnych wyników. Remis i aż remis to jest wynik na który stać obie drużyny.

⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Cracovia - Śląsk
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.05
Bukmacher:bet365

Analiza:
Miału tu być typ 2 ligi holenderskiej na mecz Sparty z Almere over 3,5 ale już mnie uprzedzono, a tutaj proponuje mecz naszej ligi pomiędzy Cracovią, a Ślaskiem. Fakt, że Wrocławianie mają problem ze zdobywaniem bramek i w ich meczach generalnie tych goli pada mało jednak ja pod tym względem liczę głównie na Cracovie, dość powiedzieć iż na jej stadionie w ostatnich 4 spotkaniach padło 20 bramek co daje średnia pięciu na mecz. Krakowianie nie tylko dużo strzelają ale i dużo tracą goli więc Śląsk tę przynajmniej jedną bramkę, mimo ostatniej niemocy pod tym względem, strzelić jak najbardziej możę,tym bardziej że krakusy od jedenastu spotkań nie zachowały czystego konta.A o dopełnienie overku zadbają już gospodarze dwie, trzy może nawet cztery bramki z ich strony? Przy tak ofensywnie nastawionej drużynie wydaje się bardzo prawdopodobne. Dziwi mnie wysoki kurs na zwycięstwo Cracovii bo dla mnie są zdecydowanymi faworytami ale to już nie mój problem.

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 14:05
Spotkanie: Klaasen R / Ram R - Inglot D / Lindstedt R
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt

Witam wszystkim fanów i forumowiczów, dzisiaj same konkretny bez ubijania śmietanki . Jak dobrze wszystkim wiadomo mecz ma rozpocząć się o 14:05 i niewątpliwie będzie to bardzo ciekawe widowisko. Obie pary jak narazie prezentują się bardzo dobrze, ale faworytem wg.buków jest Inglot&amp;Lindi (1.62 pln). Najpierw szybko o niefaworytach.
Klaaseny w zeszłym meczu bardzo sprawnie odprawiły Murraya&amp;Peersa o dziwo w dwóch setach i przeważnie wygrywali swoje gemy do 0, gładko szybko i przyjemnie. Murraye zaś ciągle bronili przełamań i mieli problemy z returnem rywali mimo przyzwoitego serwisu.
Lindstedty do tej pory nie mieli żadnego&quot;sprawdzianu&quot; tylko szybkie &quot;kartkówki&quot; z prof. Nadalem oraz Cuevasami w nastepnenj rundzie. Mecze bez specjalnej historii, które po prostu musiały się odbyć a wynik mógł być tylko jeden. Z Nadalem &amp; Paesem co prawda dali się raz przełamać w pierwszym secie, ale chyba myślami jeszcze byli gdzieś indziej bo to był pierwszy gem pierwszego ich spotkania w Paryżu. Czekam na zacięty pojedynek i liczę na wysoki % skuteczności podania u moich faworytów &amp; zwycięstwo oczywiście. Czas zarobić pitos, prawda? Powodzenia panowie !
Pozdrawiam fanów!
⛔ 100
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż / Debel
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bryan B./Bryan M. vs Pospisil V./Sock J.
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj wybrałem mecz deblowy pomiędzy braćmi Bryanami i parą kanadyjsko-amerykańską Pospisil/Sock. Moim zdaniem kurs bardzo atrakcyjny bo szanse są co najwyżej 50/50 a wg mnie nawet większe szanse mają Pospisil i Sock. Typując tak biorę pod uwagę dwa aspekty. Pierwszy z nich to obecna forma tych deblistów i tu rzuca się w oczy duży spadek formy u Brianów gdzie począwszy od US Open poprzez kolejne 3 turnieje ATP odpadli już w PIERWSZEJ rundzie. Wczoraj wymęczyli po trzech setach parę Quareshi/ Simon wygrywając 6:1, 2:6, 10:7.
Po drugiej stronie siatki młodzi i dobrze zapowiadający się debliści. Grają ze sobą nie od wczoraj, a w tym roku razem wygrali już dwa duże turnieje, pierwszy w Indian Wells (pokonując po drodze Bryanów), a drugi w Pekinie równy miesiąc temu. Dobrze weszli także w Paryski turniej pokonując wczoraj po dwóch tie breakach mocną parę Matkowski/Zimojnic.
Druga kwestia to bezpośrednie potyczki Bryanów z Pospisilem i Sockiem, gdzie bilans jest wyrównany i po czterech spotkaniach wynosi 2:2, gdzie mało jest dzisiaj w tenisie deblistów potrafiących na równi walczyć z maszynką do wygrywania jaką od kilkunastu lat są Bryanowie.
Dodając te dwie sprawy wychodzi mi, że dzisiaj nie będzie żadną niespodzianką kolejne potknięcie (37-letnich już) bliźniaków z Kalifornii.
Polecam i pozdrawiam!
✅ 150
 
S 28,6K

sobolekk

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka- Polska Plusliga
Godzina:18
Spotkanie: ZAKSA Kedzierzyn Kozle vs Politechnika Warszawska(+15,5)
Typ 2
Kurs: 1,72
Bukmacher:Bet356
Analiza:
Witam, dzisiaj wybrałem mecz w Pluslidze siatkarzy. Zaksa podejmuje Warszawska Politechnike. Faworytem bez wątpienia są gospodarze, gdyż dokonali wielu wzmocnień w tym sezonie. Jeśli chodzi o Politechnike to nie licząc Zagumnego próżno szukać gwiazd. Zaksa miała bardzo mało czasu na trening w pełnym składzie, w pierwszej kolejce męczyła sie z Radomiem, wygrywając dopiero po tie breaku, natomiast Politechnika troche niespodziewanie wygrala po tie breaku z Cuprum Lubin. Gracze politechniki mieli dużo czasu na treningi w pełnym zestawieniu i prezentują się może nie nadzwyczajnie ale solidnie. W pluslidze nie ma ogórków do bicia, i nawet te gorsze zespoły prezentują naprawde solidny poziom. Dla mnie tak wysoki kurs to jest prezent od buków. Twierdze, że bardzo prawdopodobne jest że politechnika ugra seta , ale nawet jeśli nie wygra to żeby nie pokryć tego handi musiałaby przegrywać sety większą ilością punktów niż do 20. Jak dla mnie value jest OGROMNE, i wchodze na to za grubą kasę.
✅ 72
 
T 21

toosieek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Clermont - Creteil
Typ: over 2.5
Kurs:1.95
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Bardzo szybka i prosta analiza tego spotkania. Clermont w ostatnich 4 spotkaniach miał over 2.5 gość w ostatnich dwóch spotkaniach także zaliczył ponad 2.5 bramki. Nie ma sensu na rozpisywanie się o tych drużynach. Wystarczą statystyki ostatnich spotkań , polecam zagrać własnie taki typ na to spotkanie.
KIEPSKA ANALIZA (trzecia i kolejna w miesiącu)
⛔ 100
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna - Eerste Divisie
Godzina:20:00
Spotkanie:Sparta Rotterdam-Almere
Typ: Sparta (handicap -1,5) 1
Kurs : 2,20
Buk: bet365
Analiza :
W Rotterdamie nikt nie bierze pod uwage innego wyniku niz wygrana. Sparta z wielkimi aspiracjami aby powrocic do elity, zajmujaca 2 miejsce podejmnie 17 w tabeli Almere. Druzyny te dzieli kilka klas.
Wszystkie zrodła w Holandii mowia, ze to powinien byc spacerem dla gospodarzy. U siebie graja doskonale w tym sezonie wygrywajac 5 na 5 spotkan z bilansem brakowym 16:4. Ze strzelania bramek swietnie wywiazuje sie para Loris Brongo&amp;Thomas Verhaar. Wszystko wskazuje wiec na sporo bramek ze strony gospodarzy. Po dwoch porazkach wyjazdowych po 0:4 z Breda i Nimegen w pucharze musza sie rehabilitowac kibica. Zaczeli w poprzednim spotkaniu wygrywajac wyjazd z Emmen 3:1. Emmen, ktore jest w czolowce.
Almere jak dotad 9 punktow. Strzelaja duzo bramek ale traca jeszcze wiecej. W 11 spotkaniach stracili 27 bramek z czego na wyjezdzie az 17. Ostatnio wygrana fomowa z Achilles ale wczesniej dwie bolesne porazki 0:3 i 1:4. Krotko mowiac druzyna Almere nie ma argumentow by powalczyc na tak ciezkim terenie. O ile z przodu to jakos funkcjonuje, choc nie zawsze to z tyłu jest tragedia
Sparta chcac walczyc o awans musi takie spotkania wygrywac i trzymac doskonala passe spotkan domowych.
⛔ 100
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Śląsk
Typ: Cracovia
Kurs: 2.15
Bukmacher:
Bet365
Dziś nie ma zbyt dużo meczy bo najlepsze drużyny odpoczywają po Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej ale zawsze można liczyć na naszą Ekstraklasę. W tej właśnie lidze upatruje mój dzisiejszy najlepszy typ. Śląsk kompletnie pogubiony, od sześciu meczy nie wygrali spotkania. Ostatnie ich zwycięstwo to 0:1 na wyjeździe z Podbeskidziem w pucharze. W ośmiu ostatnich spotkaniach strzelili zaledwie cztery bramki. Widać, że na boisku brakuje im kompletnie pomysłu na grę co skutkuje dopiero 14 miejscem w tabeli. Co się dzieje z tą drużyną to ja nie wiem! Za to Cracovia w tym sezonie gra bardzo stabilnie, ostatnie trzy mecze u siebie to trzy zwycięstwa. I to z kim? Z Pogonią 4:1 oraz z Lechem 5:2! Te wyniki, jak z resztą cały sezon do tej pory i wysokie 4 miejsce w tabeli imponują. Moim zdaniem kwestią czasu jest kiedy Pawłowski zostanie zwolniony ze Śląska, uważam go za dobrego trenera ale te wyniki nie mogą przejść bez echa. Myślę, że Cracovia wygra ten mecz dość spokojnie, przynajmniej dwubramkową przewagą. Powodzenia!
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom