>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.11.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Palermo - AC Milan
Typ: Milan -1
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
O 15 na Stadio Renzo Barbera miejscowi gracze podejmować będą drużynę z Mediolanu. Ekipa gości w tym sezonie spisuję się lepiej niż zakładano przed startem rozgrywek. Milan będzie chciał wykorzystać fakt, że Lazio i Napoli zremisowały ze sobą i jeżeli uda się wywieźć 3 punkty z Sycylii umocnią swoją pozycję na podium. Dodatkowo w gospodarze w obecnym sezonie nie zaznali smaku zwycięstwa w roli gospodarzy. W pięciu meczach udało im się strzelić zaledwie 2 bramki przy tym tracąc aż 12! Zastanawiałem się nad typem na strzelca ponieważ najlepszy snajper rossonerich potrzebuje przełamania i ten mecz jest idealną okazją dla Carlosa, który nie strzelił z gry od 20 września kiedy to pokonał bramkarza Lazio. Jednak według mnie bezpieczniejszy jest typ na handi -1 na gości.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera División Torneo de Invierno
Godzina: 18:00
Spotkanie: CD Belen Siglo - CS Cartagines
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj nareszcie przełamanie w typach dnia i mój typ na Ried wszedł, chociaż szczerze to z gry Admira Wacker była dużo lepsza ale tak to w sporcie jest, że trzeba też mieć szczęście ???? Na dzisiaj proponuję totalną egzotykę, typ piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej Kostaryki. Tabel wygląda następująco

Belen na własnym stadionie słabo sobie do tej pory radził, zajmując póki co w meczach u siebie 10 miejsce z bilansem 3 zwycięstw, 3 remisów i 4 porażek. Cartagines na wyjazdach ma bilans 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki i zajmuje 3 miejsce w tabeli pod względem wyjazdów. Liga ta składa się z 22 kolejek (mecz i rewanż), po których 4 pierwsze zespoły walczą dalej w playoffach o ostateczne mistrzostwo. Dwa pierwsze zespoły mają już zapewniony udział w tej fazie rozgrywek, jest nim Saprissa i Herediano. Cartagines walczy o jedno z pozostałych dwóch miejsc. Póki co są w strefie awansu do playoff, jednak w ostatniej kolejce grają z 5 obecnie miejscem drużyną Santos de Gaupiles i jeżeli dziś, by polegli a rywal wygrał to zbliży się do nich na taką samą ilość punktów i o wszystkim zadecyduje ostatnia kolejka. Ja myślę, że Cartagines nie będzie sobie tak tej sytuacji komplikować i zrobią wszystko aby już dzisiaj wygrać i praktycznie zapewnić już sobie miejsce w pierwszej czwórce. Ich dzisiejszy rywal już o nic nie gra, nie grozi im ani awans do najlepszej czwórki ani spadek z ligi (w Torneo de Varano zespół ten zajął miejsce 4), więc dla nich to mecz, w którym mogą pozwolić sobie na pewne roszady zawodników z pierwszego składu. Mogą ten mecz potraktować eksperymentalnie dając szanse tym, którzy mało do tej pory grali. Cartagines z kolei na ten mecz wystawi napewno swój najmocniejszy możliwy na tę chwilę skład, bo oni mają o co grać. Po stronie gospodarzy nie zagrają dzisiaj podstawowi obrońcy Vargas (17 występów w tym sezonie, 1 gola na koncie) i Murillo (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a niepewne są występy pierwszego bramkarza Torresa (18 występów w tym sezonie) i pomocnika Lopeza (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Goście z kolei zagrają dzisiaj swoim najmocniejszym składem. W Torneo de Invierno napewno dużo lepiej wiedzie się zespołowi Cartagines, którzy jeżeli dzisiaj wygrają to praktycznie zapewnią sobie pierwszą czwórkę i dla mnie sa tutaj dużym faworytem. Belen już nie ma na co liczyć, spadek im nie grozi więc napewno więcej motywacji będzie po stronie gości a i kadrowo są dla mnie na to spotkanie mocniejsi.
⛔100
 
wdowiec90 268

wdowiec90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania Primera Division
Mecz: Sevilla - FC Barcelona
Typ: Powyżej 6.5 kartek
Kurs: 1.90
Buk: Unibet

W końcu nadszedł ten dzień. W końcu nadeszło jedno z ważniejszych wydarzeń dla sympatyków i piłkarzy Sevilli - na Ramon Sanchez-Pizjuan przyjeżdża FC Barcelona. Spotkanie, na którym nie może zabraknąć żadnego kibica Sevillistas. Messi i spółka jadą na południe bardzo podrażnieni ostatnim meczem w Lidze Mistrzów, gdzie polegli w Manchesterze 3-1. Z pewnością nie zadowoli ich żaden inny wynik niżeli 3 punkty wywiezione z Andaluzji.
Starcia pomiędzy tymi dwoma zespołami, nieważne czy w lidze czy w pucharach zawsze dają wiele emocji, nerwowości i tego pierwiastka brutalności i agresji piłkarskiej. Bardzo prestiżowe spotkania, ale drużyna Sevilli właśnie na tego typu mecze potrafi się zmotywować i nieważne czy w lidze idzie im bardzo słabo czy wręcz przeciwnie, każdy punkt w meczach z Barceloną jest na wagę złota, a nie da się nie powiedzieć o stadionie Ramon Sanchez-Pizjuan, który uchodzi za jeden z najbardziej burzliwych stadionów w Hiszpanii.
Czego można spodziewać się po jutrzejszej postawie zawodników jednych i drugich? Na pewno nie odpuszczą. Jedyną bolączką może być teoria o szybkim i łatwym zwycięstwie Barcy, ale tak się raczej nie stanie. Mogłoby się zestawić dzisiejsze spotkanie z meczem w Valencii, gdzie Barcelona z trudem, ale wygrała z nietoperzami. Również posypało się mnóstwo kartek, a mecz rozstrzygnął się w końcówce. Co ciekawe, Barcelona to ostatni zespół, który wygrał na stadionie Sevilli (14.08) co prawda w pucharze, ale to jest dodatkowy symptom, że motywację na jutrzejszy mecz jest dwukrotna.
Typ skierowany oczywiście w stronę kartoników, bo na pewno bez nich się nie obejdzie. Jedyną przeszkodzą może być arbiter, którym jest Santiago Jaime Latre. Konsekwentny, ale również stanowczy i wyrozumiały sędzia. Potrafi zrobić maraton kartkowy, jak również na spokojnie poprowadzić zawody, w rzeczy samej to wszystko jest związane z wieloma czynnikami, na które sędziowie wpływu nie mają. 3.60 kartki na mecz w 5. spotkaniach, taką statystyką popisać się może Pan Latre, egzekwo z Garrido, nie wiem czy to jest powód do dumy, bo ten Pan jest jednym z najbardziej nielubianych i niekonsekwentnych sędziów w ogóle na całym Półwyspie Iberyjskim. Uważam, że ta statystyka diametralnie ulegnie zmianie po tym weekendzie. Dla porównania napiszę, że w poprzednim sezonie średnia kartek na mecz dzisiejszego arbitra wynosiła 5.58, w 19. spotkaniach. Wypada napisać o statystykach, ale typ w ogóle nie jest nimi kierowany. – gdyby był to zapewne grałbym w drugą stronę, zważywszy na dyspozycję Latre. 28. Lutego tego roku prowadził zawody Barcelony z Sevillą i pokazał 5 żółtych kartek. Przed pisaniem tej analizy zastanawiałem się czy wspomnieć o tym jak przeciwko FCB i Sevilli „gra” sędzia S.J. Latre, bo może to niektórych zniechęcić, ale ostatecznie doszedłem do wniosku, że jak wspomniałem o żałosnej statystyce związanej ze średnią kartek na mecz w tym sezonie to wspomnę, że Sevilla w 5. meczach była karana 12. żółtymi kartkami – ponad dwie kartki na mecz, z kolei Barcelona w 4. Meczach została ukarana 7. razy. Bardzo denna i nic nie wnosząca statystyka.
Ogólna średnia Latre w meczach Primera Division (14/15,15/16,16/17 – 44 mecze) – około 6.26
Natomiast w Segunda Division od sezonu 09/10 do 13/14 – 6.70.
FC Barcelona jak co sezon jest drużyną, która jest bardzo rzadko napominana. Około dwóch kartek na każde spotkanie, przy czym dwukrotnie więcej na delegacjach. Na Camp Nou bardzo rzadko dochodzi do konfrontacji i upomnień zawodników Blaugrany. Gospodarze, Sevillistas całkiem nieźle spisują się pod tym względem, bo aż 2.90 kartonika na mecz.
Od kilku lat w konfrontacjach pomiędzy Sevillą, a Barceloną sędziowie nie są po prostu w stanie pokazać mnie kartek niż 5,6. Dzisiejsze spotkania jak zapowiada hiszpańska prasa na pewno nie pozostawi wiele do życzenia. Tyle z mojej strony o tym meczu!
Powodzenia!
✅ 90​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: palermo - milan
Typ: C.Bacca strzeli i goscie wygraja
Kurs: 3.0
Buk: unibet
Analiza:
Spotkanie zaczyna się za 8 minut wiec nie mam czasu za bardzo na głębszą analizę , spotkanie jakie wybrałem na dzisiejszy dzień to pojedynek pomiędzy palermo a milanem . W tym meczu zdecydowanym faworytem jest drużyna gości ktora swietnie sobie radzi w ostatnim czasie , 5 ostatnich spotkan to 4 wygrane i jedna porażka . Gospodarze natomiast notują fatalną forme , ich 5 ostatnich meczy na własnym stadionie to same porażki , bilans 2:12 . Co tu więcej mowić , ten mecz na pewno nie będzie meczem na ich przełamanie. Kurs 1,67 troszke mały na gości ale jak dorzucimy jeszcze strzelca , a dokładniej C.Bacca to robi nam sie juz fajny kurs 3.0 . Kolumbijczyk w bardzo dobrej formie , z bilansem 6 bramek uwazam ze dzis trafi do bramki a goście pewnie wygrają to spotkanie . Przepraszam ze na ostatnich chwilę zamieszczam ten typ ale niestety nie dałem rady szybciej . Powodzenia ;)
⛔100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Celta Vigo - Valencia
Typ: remis zwrot Valencia
Kurs: 2,20
Bukmacher: expekt

Analiza:
W jednym z ciekawszych spotkań w hiszpańskiej ekstraklasie reprezentująca La Ligę na arenie międzynarodowej Celta Vigo podejmie zespół, który swego czasu regularnie grał w europejskich pucharach, a teraz próbuje wygrzebać się z kryzysu. Ostatnie potyczki z udziałem Celty to jakaś abstrakcja! Masz słabe nerwy? Omijaj zespół z Galicji szerokim łukiem. Trzy bramkowe prowadzenie na Wyspach Kanaryjskich roztrwonione w kilkanaście minut. Kilka dni później to z kolei Celta była o krok od come-backu w Amsterdamie. Ajax, w spotkaniu w ramach 4. kolejki fazy grupowej Europa League, prowadził już różnicą trzech goli, gdy nagle Celestes się przebudzili. Szybkie dwa trafienia i jak to mawia się wśród zawodników, niewykorzystana &quot;patelnia&quot; Bongondy na 3:3. Tak grająca w tym sezonie Celta zajmuje 10. miejsce z dorobkiem 14 punktów. Cztery &quot;oczka&quot; więcej od Valencii. Zespół z Mestalla, po objęciu sterów przez Cesare Prandellego, wygrał na El Molinon ze Sportingiem Gijon, przegrał w samej końcówce z Barceloną i zremisował na El Riazor z Deportivo La Coruna.
Ofensywę na wychowankach wielkich klubów zamierza oprzeć w niedzielę Cesare Prandelli. Z zapowiedzi na wielkich piłkarzy pozostały w tych przypadkach niespełnione nadzieje - mowa oczywiście o Haddadim i Medranie. Wspierać młodych graczy będzie doświadczony, ale wciąż niegrający na miarę oczekiwań w Valencii, Nani. Za kartki musi pauzować Enzo Perez. Kolejna kontuzja dopadła tymczasem Orellane. Chilijczyk nie uczestniczył w tym tygodniu w treningach i nie zagra w niedzielę. W dodatku za kartki muszą pauzować Gomez i Mallo.
Przewidywane składy :
Celta: Alvarez - Jonny, Cabral, Fontas, Roncaglia - Wass, Radoja - Bongonda, Hernandez, Sisto - Aspas
Valencia: Alves - Cancelo, Mangala, Garay, Montoya - Mario Suarez, Parejo - El Haddadi, Medran, Nani - Rodrigo
Nie zagrają:
Celta: Beauvue (uraz), Mallo, Gomez (kartki)
Valencia: Perez (kartki)
Typuję niespodziankę jak w meczu Sociedad. Goście ugrają mam nadzieje przynajmniej jeden pkt.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina :piłka nożna Holandia Eredivisie
06.11.2016 / godz 16:45
Spotkanie : G.A Eagles : Feyenoord
Typ : Feyenoord over 3.5 gola
Kurs : 4.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Co tu dużo opisywać , ostatnia ekipa Eredivisie podejmuje lidera , bilans gospodarzy to 2-2-7 i br 10:21 i te gole stracone stawia obronę gospodarzy wśród najgorszych w lidze , co do Feyenoordu to po stronie zdobytych liczba 28 co pokazuje iż atak to najlepsza formacja w lidze stąd też liczę że dziś lider parę tych bramek powinien nastrzelać bo po pierwsze wiemy iż na koniec sezonu przy równej ilości punktów decydują bramki a po drugie to Feyenoord ostatnio pogubił parę pkt gdyż dwa ostatnie mecze to dwa remisy , w pierwszym u siebie to remis z Ajaksem czyli możemy ten wynik uznać za dobry natomiast drugie spotkanie i 2:2 u siebie z Heerenveen to już możemy nazwać małą sensacją dlatego też po dwóch remisach czas na kolejny komplet pkt , co do bramek liczę na przynajmniej 4 !
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 11
Spotkanie: Swansea - Manchester Utd
06.11.2016 16:00
Typ: X
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie w premier league pomiędzy drużynami Swansea i Manchesteru United. Gospodarze w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali tylko jeden remis i aż cztery porażki. Gracze Mourinho natomiast jedno zwycięstwo trzy remisy i jedną porażkę. Swansea plasuje się aktualnie na 19 miejscu natomiast Manchester United plasuje się na 8 pozycji. Gospdoarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dzisiaj dobry futbol i za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. Dokładnie taki sam plan będą mieli gracze United. W dwóch ostatnich potyczkach gdzie gospodarzem byli gracze Swansea zawsze wygrywali. Sytuacja w jakiej obecnie się znajdują gospdoarze wyzwoli w nich ogromną wolę walki aby dzisiejszego spotkania nie przegrać. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane i ciężko będzie którejś z drużyn odnieść zwycięstwo. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 1:1
⛔100
 
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Typ: Suma goli w meczu pierwszego zespołu: powyżej 2,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mecz drużyn które bardzo dużo goli strzelają w lidze, ale jednocześnie wiele ich tracą. Spodziewam się dużej ilości goli w meczu.
Cracovia nie wygrała z Legią w ekstraklasie od 2005 roku. Natomiast Legia u siebie z Cracovia wygrała cztery ostatnie mecze strzelając odpowiednio 4, 3, 2, 4, gole. Wydaje mi się, że dziś będzie podobnie. Skoro można było strzelić Realowi 3 gole to czemu nie Cracovi? +1,5 gola dla Legii wydaje się dość pewnie. Ja jednak pójdę krok dalej. + 2,5 gola dla Legii w meczu.
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia - Cracovia
Typ: Over 12 Rzutów Rożnych
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Legia po najlepszym meczu w tym sezonie mocno zmotywowana i podbudowana będzie chciała gonić czołówkę ekstraklasy. Musi więc ten mecz wygrać aby nie stracić dystansu. Co jest jednoznaczne z ofensywnym stylem gry, a to pozwala w moim odczuciu na nabijanie dużej ilości RR. Szczególnie w meczach na Łazienkowskiej pada ich spora ilość. Statystyki:
Liczba RR Legia dom: 13, 14, 16, 14, 17, 11, 12
Liczba RR Cracovia wyjazd: 14, 9, 11, 4, 9, 13, 12,
Ostatnie pojedynki bezpośrednie: 14, 8, 10, 13, 12,
Patrząc na statystyki, szczególnie to co się dzieje na stadionie wojskowych, wygląda to obiecująco. Myślę że linia powyżej 10 RR po kursie 1,83 śmiało do grania i wygląda jak promocja przy tych statystykach;). Powodzenia
✅200
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania Primera Division
Mecz: Sevilla - FC Barcelona
Typ: Sevilla strz. +1,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami hitowe starcie 11 kolejki Primera Division pomiędzy 4-tą drużyna w lidze Sevilla a vice-liderem Barceloną, ogólnie to dzieli ich różnica tylko 1 punkt.
Sevilla gra fantastycznie w tym sezonie u siebie, póki co 5 meczy = 5 zwycięstw w lidze - 6:4 z Espanyol, 2:1 z Las Palmas, 1:0 z Betis, 2:1 z Alaves, 1:0 z Atletico a więc rywale do najłatwiejszych nie należały. W lidze mistrzów również 2 mecze = 2 zwycięstwa - 1:0 z Lyon i 4:0 z Zagrzeb do tego dochodzi 0:0 na wyjeździe z Juventusem, widać, że Sevilla jest bardzo dobrze przygotowana do tego sezonu i są w świetnej formie.
Barcelona ma problemy zwłaszcza w obronie, póki co grają bez 3 podstawowych obrońców J. Alba, G. Pique i J. Mathieu ... No w sumie można się zastanawiać czy Mathieu to podstawowy obrońca ale jednak strata jest spora. Do tego dochodzi brak A. Iniesty, A. Turana.
3 ostatnie mecze na wyjeździe Barcelony wyglądały następująco - 3:4 z Celtą, 3:2 z Valencia i 1:3 z Manchesterem City a więc na 3 mecze aż 9 goli straconych więc widać, że w obronie jest fatalnie.
Na ostatnie 5 meczy pomiędzy Sevilla a Barcelona, mowa tu o meczach jako Sevilla gospodarz 3-krotnie Sevilla strzelała po 2 gole a więc mają jakiś patent na obronę Barcy.
Mój typ to strzelenie minimum 2 goli przez Sevillę, a typ opieram na problemach Barcy w obronie i mimo wszystko słabszej formy a świetnej formie Sevilli.
Powodzenia.

⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:30
Spotkanie: Leicester - WBA
Typ: 1
Kurs: 1,74
Bukmacher: Unibet
Mistrz Anglii u siebie podejmuje WBA. Forma Leicester w tym sezonie mocno poniżej oczekiwań, zajmują 13. miejsce w lidzie. Goście na 17. pozycji. Ale to oni w ostatnich 5 meczach zdobyli 3 pkt. Co prawda porażki te były z City i Liverpoolem, a remisy m.in z Tottenhamem. Wyjazdy jednak nie są ich domeną w tym sezonie. Poza własnym podwórkiem WBA raz wygrało, 2 razy zremisowało i 2 razy przegrało, nie wygrywając żadnego meczu. A rywali mieli dużo słabszych bo Stoke, Sunderland czy Bournemouth. Na wyjeździe nawet odpadli z pucharu ligi z trzecioligowcem z Northampton. Słów kilka o Leicester. Ich ostatnie mecze to wygrane z Crystal Palace czy Kopenhagą u siebie, remisy na wyjazdach w Kopenhadze i z Tottenhamem i bolesna porażka z rozpędzoną machiną Conte - Chelsea. A Leicester u siebie w tym roku jest uwaga - niepokonane. Słaba pozycja w tabeli wynika z fatalnych meczy wyjazdowych. W LM wygrywali z Porto i Kopenhagą, w Premier League wygrywali z Crystal Palace, Burnley, Swansea, remisy z Southampton i Arsenalem i remis 2-2 w regulaminowym czasie w pucharze ligi z Chelsea (tam odpadli po dogrywce). Obie drużyny dziś osłabione nieco. W Leicester nie zagra przede wszystkim bramkarz Schmeichel i pomocnik Mendy. A więc podstawowi gracze. Pod znakiem zapytania stoi także występ Slimaniego. W WBA cały czas kontuzjowana gwiazda zespołu - Chadli (7 meczów, 4 gole, 2 asysty), oprócz tego także dwóch innych zawodników pierwszej jedenastki - Berahino i McClean. Pod znakiem zapytania stoi występ podstawowego stopera - Olssona.
⛔100
 
P 2

pioedin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Typ: powyżej 2.5 gola w meczu i Legia wygra
Kurs: @2.2
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Osobiście nie przepadam za ligami gdzie każdy z każdym może wygrać jednak grzechem jest nie skorzystać z pobudki Legii. Mecz w domu przy kibicach którzy nie widzieli ostatniego meczu w LM - muszą wykazać się a czuję over 4.5 jednak gram bezpiecznie. Cracowia to typowa drużyna z naszej ligi, czasem idzie czasem stoi. Legia skupiła się na LM i na kasie, czas odrabiać punkty by nie zostać za bardzo na plecach ósemki. Nie ma co opisywać tak naprawdę, każdy zna ligę.
Gram na skuteczność nie na kursy czy konkursy - mój system to podwojenie na zakładzie ????
1 dzień gry 25-&gt;50
2 dzień gry 50-&gt;100
3 dzień gry 100-&gt;200
4 dzień gry 200-&gt; 400
5 dzień gry 400-&gt; 800
6 dzień gry 800-&gt; 1.600
7 dzien gry 1.600-&gt; 3.200
8 dzień gry 3.200-&gt; 6.400
9 dzień gry 6.400-&gt; 12.800
10 dzień gry 12.800-&gt; 25.600
Celem jest bezpieczne podwojenie a nie chciwość, kilka razu już mi się udało dlatego jem po łyżeczce.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Niemcy – Bundesliga, kolejka.10
Godzina: 17:30
Spotkanie: Schalke – Brema
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,42
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
W Niemczech spotkanie drużyn z dolnej połówki tabeli, jednak jedna z nich bardzo ładnie i konsekwentnie notuje wysokie overy , szczególnie na wyjazdach.
Schalke po 9.kolejkach 14.miejsce z 8 pkt.na koncie i bilansem bramkowym 10:11. W tym sezonie rozegrali na własnym obiekcie 6 spotkań ( 4 liga i 2 LE) z których 2 pierwsze przegrała ( z Bayernem i Koeln) , a następnie wygrała 4 z rzędu: 2 w lidze i 2 w LE. Szczególnie w tych ostatnich, zwycięskich spotkaniach Schalke strzelało średnio 3 gole na mecz . Generalnie na 6 starć na swoim stadionie – 3 razy odnotowano over 3,5 :
4:0 z M’gladbach
3:1 z Salzburg
1:3 z Koeln
Bremie nie wiedzie się w tym sezonie najlepiej. 16.miejsce w lidze z 7 pkt. , ale za to bilans bramkowy rewelacyjny, 11:24, co daje średnio 3.9 gola na mecz.
Generalnie we wszystkich ligowych meczach Brema zanotowała over 2,5, natomiast w 5 z nich over 3,5. I to właśnie na wyjazdach zaliczyła te wyższe overy. Rozegrała tam 4 spotkania , w których padło 19 bramek, tj. śr. 4.8/mecz:
1:3 z Lipsk
2:2 z Darmstadt
1:4 z M’gladbach
0:6 z Bayernem
Również spotkania bezpośrednie z ostatnich lat przemawiają za typem bramkowym :
24.01.16 BUN Schalke Bremen 1:3
21.02.15 BUN Schalke Bremen 1:1
09.11.13 BUN Schalke Bremen 3:1
10.11.12 BUN Schalke Bremen 2:1
17.12.11 BUN Schalke Bremen 5:0
20.11.10 BUN Schalke Bremen 4:0
4x over 3,5 na 6 ost.spotkań.
Mam nadzieję, że Brema będzie kontynuować serię wysokich overów w delegacjach i nie poprzestanie na dotychczasowych. Stawiam na co najmniej 4 bramki w tym spotkaniu.
Powodzenia !
✅142
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 6

nikozfci

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premiership
Godzina: 17:30
Spotkanie: Leicester-West Bromwich Albion
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt
Analiza: Lisy po LM, zmęczenie może dać się we znaki i WBA powinna to wykorzystać. Wystarczy spojrzeć na wyniki drużyn po LM, większość faworytów co najmniej traciła bramki lub nie zdobywała kompletu punktów. Ostatnie 3 mecze tych ekip był pokryty nawet over 3.5. WBA ostatnie 5 spotkań 4 razy trafiali do siatki, nie udało im się tylko w ostatniej kolejce przy porażce 0:4 z City, dlatego dziś z pewnością im się to uda. Moim zdaniem spotkanie bardzo otwarte, jeżeli wpadnie coś do przerwy over spokojnie powinien zostać pokryty. W Lester zabraknie Schmeichela co jeszcze bardziej ułatwia sprawę bramki WBA, moim zdaniem śmiało można dorzucać do ako samego gola WBA, jednak tutaj podaję over 2,5 który po takim kursie można śmiało zagrać.
✅115
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA
Godzinna: 18:00
Spotkanie:NYK vs Utah
Typ: Porzingis over 16.5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betano
Porzingis w tym sezonie nie pokrył tej lini tylko 2 razy w meczu z Cavs i Houston --&gt; tylko 3 punkty. W ostatnim spotkaniu jednak pokazał że koledzy z drużyny mogą na niego liczyć 27 punktów wrzucone Bulls robi wrażenie. Chłopak widać że robi spore postępy i to właśnie on w przyszłości może stanowić o sile drużny z Nowego Jorku. Liczę tutaj, że Porzingis po świetnym meczu z Bulls będzie chciał utrzymać dobry wynik strzelecki i wybiegnie na to spotkanie mocno zmotywowany co przełoży sie na dobry wynik punktowy tego zawodnika.
✅87
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - FC Barcelona
Typ: Sevilla kornery over 4,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betano
Analiza:
Już za kilka godzin odbędzie się w moim odczuciu bardzo ciekawe spotkanie w ramach 11 kolejki hiszpańskiej Premiera Division. Widzę, że buki (jak zwykle) faworyzują Katalończyków, ale ja nie jestem taki pewny spokojnego zwycięstwa Barcelony. Ciekawie wygląda zakład na 1x po kursie 2,3 Ja jednak skupię się na kornerach. Uważam, że linia podana przeze mnie powyżej jest spokojnie do pokrycia przez Seville.
Gospodarze spisują się znakomicie w tym sezonie. Po 10 kolejkach mają 21 punktów na koncie zajmując 4 pozycje. Do typu skłoniła mnie bezpośrednia statystyka kornerów w ich bezpośrednich pojedynkach:
Bar - Sev 2:10;
Sev - Bar 8:4;
Bar - Sev 12:11;
Bar - Sev 6:7;
Sev - Bar 7:9;
W ich ostatnich pięciu pojedynkach jak widać linia była pokryta w 100%. Liczby mówią same za siebie na Barcelonę każdy się spina i najprawdopodobniej dzisiaj będzie podobnie. Jeśli pierwszą bramkę strzelą Katalończycy typ będzie miał większe prawdopodobieństwo &quot;wejścia&quot;. Wiadomo, że Sevilla w takim przypadku będzie musiała atakować i bardzo możliwe, że pokryje linię. Reasumując uważam, że zobaczymy ofensywny pojedynek z mnóstwem akcji pod jedną jak i drugą bramką. Zakładam, że kilka z tych akcji zakończy się kornerami dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dart, World Series Final 2016
Godzina: 21, może trochę później
Mecz: Phil Taylor - Peter Wright
Typ: Phil Taylor (-2.5)
Kurs: 1.77/betsson
Pita mnie zupełnie nie przekonuję od jakiegoś czasu. Wczoraj średnia 98 i wygrana 6-3 z Gurneyem, dzisiaj AVG 99 i 10-7 z Cullenem ale to nadal nie jest ten sam Wright, którego pamiętam sprzed paru miesięcy. Straszna nieregularność się pojawiła w jego grze. Jednego lega potrafi kończyć w 4 turze a potem męczy do 6/7. W spotkaniach z Taylorem nie można takiego czegoś robić co zresztą uświadczył dzisiaj Benito, który dostał solidną lekcję od doświadczonego Anglika. &quot;The Power&quot; dzisiaj generalnie bardzo dobre spotkanie z Holendrem, średnia ponad 100 oraz ponad 60% na kończących. Phil w dłuższych formatach legowych radzi sobie bardzo dobrze głównie dzięki temu, że rzuca dość regularnie czego nie można powiedzieć o Wrighcie, który jest strasznie falowy. Osobiście spodziewam się dobre spotkania jednak dla mnie faworytem jest Taylor a handi powinien pokryć po 1/2 breakach. Spojrzałem sobie jeszcze na H2H, który jest miażdżący w stronę Taylora. Jak dla mnie najlepszy bet na półfinał.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Primera Division
Godzina: 20-45
Spotkanie: Sevilla - Barcelona
Typ: Barca wygra i Messi strzeli
Kurs: 2.25
Bukmacher: betsson
analiza:
W ostatnim meczu tej kolejki w hiszpańskiej Primera Division dojdzie do szlagierowego starcia na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, gdzie czwarta w tabeli Sevilla podejmie wicelidera z Katalonii. W ekipie gospodarzy doszło w przerwie letniej do sporej rewolucji kadrowej, bo odeszli m.in. bardzo ważni gracze tacy jak Gameiro czy Krychowiak, nie mówiąc o głównym dowodzącym Emery&#39;m. Dość niespodziewanie te zmiany wyszły Sevilli na dobre, bo po dziesięciu kolejkach utrzymują kontakt z wielką trojką z poprzednich sezonów, a przy ewentualnym dzisiejszym zwyciętwie z Barcą mogą ich nawet przeskoczyć i przed przerwą reprezentacyjną zameldować się tylko za plecami Realu. Moim zdaniem jednak do tej sytuacji raczej nie dojdzie. Kto jak kto jak nie Barca powinna przerwać fenomenalną postawę Sevilli na własnym stadionie w lidze, gdzie jako jedyni w lidze zgarnęli komplet punktów?? Barca potrafi grać w Sevilli, co udowodniali w poprzednich latach nie raz. Co prawda nie byly to łatwe zwycięstwa, bo Sevilla zawsze starała się stawiać utytułowanej ekipie z Katalonii, ale w większości tych emocjonujących spotkań górą była Barca. Największym ich katem w ostatnich latach był nie kto inny jak Messi, który akurat znakomicie wie jak strzelać gole ekipie z Andaluzji. W swojej karierze strzelił ich już ponad dwadzieścia. W tym sezonie w meczach o superpuchar zaliczył jednego gola i asystę. A w ostatnich meczach jest zdecydowanie najskuteczniejszym graczem w talii Luisa Enrique. Po powrocie po kontuzji wystąpił w pięciu meczach, w których zaliczył łącznie siedem goli ( nie pokonał tylko bramkarza Granady). Czy dzisiaj poprowadzi Barcę do wygranej?? Moim zdaniem jesli zagra na podobnym poziomie co w ostatnich tygodniach to powinien być najważniejszym aktorem dzisiejszego meczu
✅125
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - FC Barcelona
Typ: Barcelona wygra i obydwie gol
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Siema, wczorajszy typ dosyć pewnie zaksa zamknęła w 3 setach ???? Dziś atakuje wyższy kurs który wydaje się dosyć realny, każdy mówi że Sevilla motywuje się podwójnie na Barce zgadzam się bo Barcelona na Seville motywuje się potrójnie ???? gram BTS bo skoro wszyscy tacy zmotywowani to ktoś pewnie otworzy wynik &#39;&#39;a 2 będzie gonił&#39;&#39; ????
Tak troche poważniej to Barca w ofensywie MSN z tyłu troche gorzej wobec wielu absencji, ale ja się tym nie martwie bo czekam na otwarty mecz i bramki za pewne padną z dwóch stron ale to Katalończycy będą chcieli ten mecz wygrać bo poprostu są drużyna lepszą. Sevilla w ostatnim czasie robi naprawde dobre wyniki a szczegolne wrazenie robi wygrana z Atletico ale dziś przyjdzie im się mierzyc z druzyna która gra do przodu atakuje a tutaj może byc juz wiekszy problem. Real trochę odskoczył więc Barcelonie nie zostaje nic innego jak ten mecz wygrać i za pewne bedą dązyli do tego za wszelką cene. h2h oczywiscie na korzyśc Barcy i jak widac na wyjazdach zazwyczaj padalo duzo bramek więc dziś licze ze bedzie podobnie ????
Analiza może nie powala ale mam jakos takie przeczucie ze sie sprawdzi ????
✅175
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom