>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.11.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Divison
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Real - Leganes
Typ: Ronaldo 3 lub więcej
Kurs:6
Bukmacher: unibet
Analiza
Real po meczu z Legią, który raczej przechodził a sam Ronaldo praktycznie grał tak jak od samego początku tego sezonu czyli bardzo słabo, poza próbą czarowanie przypadkową asystą raczej jego gra była pożywką dla jego hejterów. Od kiedy pamiętam Ronaldo chyba jeszcze tak słabego okresu nie miał w Realu Madryt jak nie strzelał bramek co 2 mecze to już mówiono że ma spadek formy jednak po takich meczach notował hat -tricka a w następnych sypał regularnie i przymykał usta, wydaję mi się że to jest idealny przeciwnik żeby się wstrzelić i dzisiaj Ronaldo wcale nie musi grać jakiegoś perfekcyjnego meczu bo koledzy z zespołu będą wykładać mu piłki na siłę, tak to widzę ???? .
⛔100
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Godzina: 12.00
Spotkanie: Real Madryt - Leganes
Typ: Real Madryt -3
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
W dzisiejsze popołudnie Real zmierzy się z beniaminkiem Leganes. Faworyt jest tylko jeden czyli Real, który będzie pewnie chciał w dobrym stylu zamazać wpadkę z Legią. W meczu z Legią to co zrobił Zidane ze składem to ręce mi opadły gdy zobaczyłem, że grają 4 napastnikami i do tego jeszcze podeszli bardzo lekceważąco. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w dzisiejszym meczu, a dlaczego? Bo wraca w końcu Luka Modrić, czyli motor napędowy Realu w tym sezonie, dostępny będzie też James, wypada Benzema, ale zastąpi go Alvaro Morata, który wreszcie dostanie szansę od pierwszej minuty, z Legią grał, ale nie potrafił sobie znaleźć miejsca na boisku i jego gra wyglądała słabo.
Leganes z tego co czytałem to ma braki kadrowe i 2 lub 3 zawodników z podstawowego składu dziś nie zagra. Ostatnie wyjazdowe spotkanie piłkarzy Leganes zakończyło się wygraną Malagi 4-0. Myślę, że Real zje dzisiaj dobry obiad i piłka kilka razy wyląduje w bramce.

⛔100
 
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20.45
Spotkanie: AS Roma - Bologna
Typ: Roma wygra/obie strzelą gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
To mój pierwszy tym w zabawie na Typ Dnia. Zobaczymy jak pójdzie ????
Na warsztat wziąłem mecz kończący zmagania w 12.kolejce Serie A. Nie trzeba chyba mówić, że Roma w tym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem i ja się z tym zgadzam. Każdy inny wynik niż pewna wygrana klubu ze stolicy Italii będę rozpatrywał w kategoriach spooorej niespodzianki. Czyste 1, po kursie 1.25 jest dla mnie jednak za małe, dlatego dokładam do tego gola dla Bolognii. Dlaczego?
Ano dlatego, że goście dzisiejszego meczu w rozjazdach potrafią zaaplikować bramkę swoim rywalom. Niech wiarygodności tym słowom doda fakt, że ostatni meczu o stawkę, kiedy Bologna nie strzeliła rywalom gola miał miejsce w poprzednim sezonie. Roma ma niezwykle silną ofensywę, która na chwilę obecną jest najlepsza w całej Serie A (stan przed rozpoczęciem tej kolejki, bowiem Torino wczoraj postrzelało, ale po tym meczu Roma odzyska prym w tej klasyfikacji), z tym że gorzej prezentuje się defensywa. Dodatkowo dochodzą do tego kontuzje Florenziego, Emersona oraz Manolasa. Po kontuzji wrócił Rudiger, ale z obowiązku na środku defensywy prawdopodobnie partnerował mu będzie Daniele De Rossi. Sądzę, że to wystarczające powody dla których warto sądzić, że Bologna strzeli w tym meczu gola, a siła ofensywna Romy mimo wszystko pozwoli im wygrać to spotkanie. Powodzenia!
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - FA Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Morecambe - Coventry
Typ: wygrana Coventry
Kurs: 1,83
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Spotkanie pucharu Anglii, pierwsza runda glowna miedzy sredniakiem czwartoligowym a cieniujaca druzyna League One, ktora po zmianie trenera zaczela seryjnie wygrywac mecze.
Coventry to byly pierwszoligowiec sciagniety do nizszych lig poprzez przeplacanie i megalomanie, klub ma wielka tradycje, zdobyl miedzy innymi Puchar Anglii 30 lat temu.
To jest bez porownania lepsza pilkarsko druzyna, w Coventry jest masa wypozyczonych zawodnikow od Burnley, Newcastle, West Hamu, Norwich. Jest to klub ogrywajacy mlodziez.
W tym roku zaczeli cieniutko, po dziewieciu kolejkach nie mieli wygranej ale po odejsciu menadzera Tonyego Mowbraya - to nie on byl winien slabych wynikow ale polityka klubu - ich bilans to juz prawie same wygrane. Spokojnie sie utrzymaja z taka gra, juz traca tylko piec punktow do strefy barazowej po czterech zwyciestwach w ostatnich pieciu meczach, Northampton znajdujace sie obecnie na szostej pozycji tylko marzy o utrzymaniu i nie spodziewalo sie ze wystartuja tak dobrze, wiec juz za dwie kolejki moga do nich doskoczyc
Wypadaloby oddac mecz w pucharze ale taka sytuacja nie bedzie miala miejsca. Z czterach powodow:
1. Coventry ma wspaniala tradycje pucharowa, piekna karte i byloby wstyd przegrac z jakimis owczarzami przy takiej bazie kibicowskiej, to nie Newcastle czy QPR
2. W FA nie ma podkladania sie, jest odpuszczanie przez zespoly walczace o awans z bezposredniej pozycji jak wczoraj Portsmouth czy Bradford. Coventry na dogonienie liiderujacej dwojki nie ma szans - Bolton czy Scunthorpe jest juz za deleko a Scunthorpe tez odpadlo a strefa barazowa jest jak najbardziej w zasiegu.
3. Gracze Morecambe nie dostali wyplat i juz jest szum. Nowy wlasciciel to jakis cwaniak i widac ze kreci. Chce sprzedac zawodnika na wyplaty. Jak mozna zarobic na najblizsze wyplaty? Postawic w Azji maksymalne przegrane swojej druzyny i przegrac ile sie da wysoko i wyjsc z penymi torbami od bukow. Gracze Coventry nawet nie musza wiedziec co jest grane
Dodatkowo jest masowka na Morecambe - absencje Coventry - a w takiej sytuacji jak kasa jest pchana bukmacherom nastepuje czeste zajscie od tylu i wplyniecie na wynik meczu. Tutaj na dwojce bukmacherzy sie oblowia
Dwojka
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Kwalifikacje ME
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Odssring
Analiza:
2 kolejka zmagań o Mistrzostwa Europy. Rumunia wygrała pierwszy mecz na Białorusi co należy traktować jak małą niespodziankę, Polacy dostali lanie od Serbów. Lecz Polacy do 4 drużyna IO sprzed 3 miesięcy, i po prostu wyjście z takiej grupy to obowiązek ale i ogromna duma, że kolejny wielki turniej będzie z naszą reprezentajcą. Po porażce z Serbami nie możemy sobie pozwolić na kolejną porażkę, mamy takich zawodników jak Lijewski, Bielecki, Jurkiewicz, bramkarze obydwaj, większość z tych chłopaków przecież pół roku temu nawet nie, wygrała LM. Szkoda, że Jureckiego wciąż nie ma ale takie mecze musimy po prostu wygrywać, tym bardziej, że Dujszebajew uchodzi na pewno do ścisłego TOP3 trenerów świata, a być może i nr 1 jak wybrali trenerzy drużyn w LM przed tym sezonem. Stawiam na prowadzenie naszych do przerwy, bo od razu musimy w nich wjechać i utrzymanie tego wyniku na koniec. Życzę powodzenia i pozdrawiam!
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ VTB PROMO
Godzina: 14:00
Spotkanie: Khimki M. - Unics K.
Typ: Unics win
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś mecz jednej z moich ulubionych drużyn do obstawki, chodzi oczywiście o Unics.
Obie drużyny tak jakby wracają na właściwe tory, patrząc na ostatnie wyniki. I tu zatrzymam się na moment przy gospodarzach. Dwie wygrane z rzędu, z będącym w słabej formie Kubaniem i grająca w kratkę Alba Berlin. Cofając się bardziej Khimki również w kratkę. To nie ta sama drużyna co w poprzednim sezonie.
Gracze Kazania w końcu odpalili, spodziewałem się dobrej gry z Ferbahce, a tu udało się wygrać. I w końcu wytrzymali z dobra grą i w 4 kw,co do tej pory wydawało się być zmora Kazania.
Obie drużyny grają w Europejskich pucharach kolejno środa i czwartek, więc dziś mogą grać najlepszymi piatkami.
Unics na tą chwilę przewodzi w VTB, myślę że morale w zespole wysokie co pozwoli na odniesienie, nie łatwego, ale jednak kolejnego zwycięstwa.
Powodzenia ????
⛔100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 13:30
Spotkanie: Tenerife - Estudiantes
Typ: 1 [-5.5]
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tenerife vs Estudiantes w ramach 7 kolejki Hiszpańskiej Ligi ACB.
Tenerife znajduje się w wybornej dyspozycji w tym sezonie, przegrali we wszystkich rozgrywkach zaledwie 1 mecz u siebie z Unicają 73:74.
Ostatni mecz rozegrali 1 Listopada na wyjeżdzie z Juventusem (Litwa) w Koszykarskiej Lidze Mistrzów i wygrali aż 91:73.
Estudiantes jak narazie w lidze bilans 2-3.
Przegrali na wyjeżdzie z Bilbao 79:74 oraz wygrali z Obraido CAB 73:64.
Tenerife u siebie jak narazie zwycięstwa +22 z Betisem,+15 z Obraido w lidze ACB.
Gospodarze zagrają dziś bez Richottiego oraz Grigonisa jednak nie są to czołowi strzelcy tej drużyny, jednak rotacja będzie węższa.
Ostatni mecz Teneryfe rozegrało 1 Listopada a więc miało minimum 4 dni odpoczynku.
Bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie Dommerkamp sprowadzony z Franfurktu czy Fazques sprowadzony z Unicaja.
Zazwyczaj spotkania pomiędzy tymi drużynami były wyrównane.
Moja propozycja na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy z handicapem azjatyckim -5.5.
Powodzenia.
✅70
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Bologna FC
Typ: over 3.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na zakończenie 12. kolejki Serie A na Stadio Olimpico w Rzymie AS Roma (wicelider rozgrywek) podejmie FC Bologna. Faworyt tego spotkania jest jeden i są nim oczywiście gospodarze i wydaje się, że tak właśnie rozstrzygnie się to spotkanie (zwycięstwem Romy). Ja postanowiłem tutaj spróbować zagrać wysoki over 3.5 bramek.
Roma to ekipa, której mecze w tym sezonie ogląda się naprawdę dobrze, przede wszystkim sporo się dzieje bowiem pada w ich meczach sporo bramek i nie tylko dla drużyny Luciano Spallettiego. Wystarczy podać za przykład dwumecz z Austrią Wiedeń w Lidze Europy (3:3 i 4:2), jednak i w lidze ostatnio Roma notowała wysokie wyniki: 4:1 z Palermo czy 3:1 z Sassuolo. Co prawda ostatni mecz ligowy to bezbramkowy remis z Empoli ale myślę, że dziś wszystko wróci do normy. Tym bardziej, że statystyki również pokazują, że w meczach Romy sporo się dzieje: 8 overów 3.5 i tylko 3 undery, średnia bramek 3.5 na mecz - jeśli chodzi o overy jest to najlepszy wynik w lidze. Co prawda Bologna jest na przeciwstawnym biegunie pod tym względem - tylko 2 overy 3.5 w tym sezonie ale myślę, że dziś mogą te statystyki poprawić.
Nie tylko ze względu na Romę, która zapewne kilka bramek dziś strzeli, bowiem i rywale powinni mieć swoje okazję. Otóż Luciano Spalletti wciąż ma swoje kłopoty kadrowe, głównie jeśli chodzi o sytuację w formacji defensywnej. Emerson, Manolas, Rui, Nura, Vermaelen, Florenzi i Totti to zawodnicy, którzy dziś na Stadio Olimpico nie zobaczymy ze względu na kontuzję. W drużynie gości jednak też są kłopoty i też w defensywie, zawieszony jest Gastaldello, kontuzjowani są Mirante, Maietta, Verdi, Torosidis. Myślę, że będzie się dziś sporo działo na Stadio Olimpico tym bardziej, że w ostatnich sezonach owszem bywały undery ale też takie wyniki 2:2, 2:3 czy 5:0. Liczę, że dziś będziemy świadkami podobnego wyniku.
⛔100
 
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea-Manchester United
Typ: 1
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj bardzo ryzykowny typ. A dlaczego taki typ? To juz wyjaśniam. Swansea które ostatni swój mecz wygrało w lidze to było dnia 13.08.2016 roku w pierwszej kolejce z Burnely wiec myślę ze trzeba przerwać ta passe bez zwycięstwa i wkoncu wygrać mecz a wiemy ze Swansea gra bardzo dobrze u siebie za to Man United nie gra zbyt dobrze w tym sezonie a zwłaszcza na wyjazadach a można było to zobaczyć w meczu ligi europejskiej Fenerbahce-Man United gdzie nie mogli sobie stworzyć sytuacji pod bramkowych i ogólnie grali bardzo słabo. Chciałbym jeszcze dodać ze United jest po meczu ligi europejskiej a jak ktoś spojrzy na wczorajsze wyniki ligi angielskiej to niespodzianek nie brakowało. Jak ktos nie jest przekonany do tego typy to niech zagra 1X po nawet fajnym kursie. Myślę ze dzisiaj znowu dobrze wytypowalem i to będzie moj 4 trafny typ z rzędu.
⛔100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 15:15
Spotkanie: Hull-Southampton
Typ: Southampton
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis 11 kolejka Premier League,Starcie pomiędzy zespołami Hull City i Southampton.
Hull zaczeło sezon znakomicie bo od 2 zwycięstw w tym z Mistrzem rozgrywek,ale od tamtej pory zawodnicy zeszli na ziemie i od 8 spotkań nie wygrali (7 porażek ,1 remis) może być to spowodowane kontuzją Snodgrassa który fantastycznie wszedł w sezon i był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny, dzisiaj również najprawdopodobniej nie zagra zmierzą się z drużyną Southampton, drużyną celująca raczej w górną część tabeli niż dolną, ostatnie mecze były dla Świętych wymagające mecze z Interem, Chelsea i M.City w których raczej pokazali się z dobrej strony i dzisiejszy rywal jakim jest Hull nie powinien być problemem,mecze pomiędzy tymi drużynami to passa zwycięstw Świętych a ja mam nadzieje że to podtrzymaja bo wiele na to wskazuje ???? .
⛔100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Barcelona
Typ: Sevilla
Kurs: 5.25
Bukmacher: bet365
Spotkanie w hiszpańskiej La Liga pomiędzy Sevillą, a Barceloną. Kurs na Barcelonę wynosi 1.61 i moim zdaniem jest mocno przesadzony jak na mecz wyjazdowy i dlatego zaryzykuję typ na Sevillę po pięknym kursie 5.25. Sevilla wygrywa u siebie wszystko jak leci od 20 sierpnia. Pokonali między innymi 1-0 Atletico Madryt 23 października, a w swojej grupie Ligi Mistrzów zajmują 1. miejsce z 10 pkt po 4 kolejkach. W tym zespole po prostu wszystko funkcjonuje jak należy. W La Liga zajmują 4. miejsce - 6 wygranych, 3 remisy, 1 porażka. O Barcelonie nie da się napisać nic nowego bo każdy dobrze wie na co ich stać ale zdarzają im się mecze w które &quot;źle wchodzą&quot; i wtedy rywal, który potrafi to wykorzystać może wyjść z takiego pojedynku zwycięsko, a przykładem może być Celta Vigo, która nie tak dawno wykorzystała chwilową nieporadność Katalończyków i zaaplikowała rywalom szybkie trzy gole. Na odrabianie strat Barcelonie nie starczyło czasu i Celta wygrała u siebie 3-2. Sevilla ma większą jakość niż Celta, a w Barcelonie po porażce z City może mieć miejsce chwilowy spadek morale i liczę na to że Andaluzyjczycy to wykorzystają i wygrają dzisiejsze spotkanie na przekór bukmacherom.
⛔100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -€“ Hiszpania, La Liga
Godzinna: 16.15
Spotkanie: Celta Vigo - Valencia
Typ: Celta Vigo
Kurs: 2,20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Przeglądając dzisiejsze typy kolega rzucił wygraną gospodarzy z BTS. Ja również liczę na zwycięstwo gospodarzy ale gram tylko czyste zwycięstwo Celestes.
W głównej mierze mój typ opieram na wynikach domowych Celty. W Vigo Celestes nie przegrało ostatnich pięciu meczy o punkty (trzy w LL oraz dwa w LE). Na serię składają się cztery zwycięstwa oraz remis. Trzy wygrane zanotowali w lidze pokonując tutaj Gijon, Barcelonę oraz niedawno Deportivo La Corunę.
Nietoperze mają dobrą serię wyjazdową. Trzy mecze bez porażki. Wygrana z Legane i Gijon oraz remis z poprzedniej kolejki przeciwko Deporowi. Niby nieźle ale jak dla mnie rywale z którymi Nietoperze zgarniali punkty nie potrafią grać tak ofensywnej piłki jak Celta Vigo.
Celta po trudnym meczu z Ligi Europy gdzie w Amsterdamie przegrała 2:3 z Ajaxem. W lidze ostatnio wyglądają dobrze choć szkoda meczu z poprzedniej kolejki przeciwko Las Palmas, z którymi prowadzili już 3:0 do przerwy aby ostatecznie zremisować 3:3. U siebie strzelają sporo bramek choć kosztem obrony. Grają z ofensywnym nastawieniem co dla Valencii moim zdaniem będzie problemem. Nietoperze mają słaby sezon a ich wyniki wyjazdowe nie do końca mnie przekonują. Typuję wygraną Celty na Estadio de Balaidos.
✅120
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Piłka nożna - Ligue 1.
15:00
Caen - Nice
Typ: Nicea -1 AH
3,55 w Bet365

2,37 na lidera przeciwko 18 drużynie ligi francuskiej, aż się prosi żeby to zagrać. Goście w tym sezonie grają genialnie, są liderem, w ostatnich 2 meczach wpakowali przeciwnikom po 4 bramki. Co prawda w czwartek grali u siebie w Lidze Europy i przegrali 0:2 z Salzburgiem, jednak ewidentnie widać, że gra w tym pucharze pocieszenia nie jest dla nich priorytetem. Pokonali Marsylię, Lyon u siebie i aż 4:0 AS Monaco genialnego wicelidera!
Gospodarze od 4 meczów z porażkami, łącznie 11 bramek straconych. Słabo to wszystko wygląda, do tego osłabienia:
Obrońca Imorou 7/0
Obrońca Dabo 2/0
Pomocnik Feret 10/1 34 lata, KAPITAN drużyny!
Kicha po całości jak sami widzicie, nie wiem czy ten kurs to nie jest jakaś podpucha bukmacherów, moim zdaniem tutaj powinno być normalnie po 1,60-1,80 tak jak to bywa w meczach z cyklu lider vs. ktoś z końca. Spójrzcie na kursy lidera Feyenoordu tam jest 1,30 na wyjeździe przeciwko ostatniej drużynie.
⛔100 powtórzony typ
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina Piłka ręczna :Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje
Godz 15:30
Spotkanie: Belgia - Francja
Typ: Powyżej 59,5 gola
Kurs: 2,12
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu pełnych sportowych emocji. Przeglądając dzisiejszą ofertę, wypatrzyłem kilka ciekawych perełek, a jedną z nich chciałbym się z wami podzielić. Znów sięgam do meczy kwalifikacyjnych na Mistrzostwa Europy w Chorwacji, w dniu dzisiejszym rozegrane zostanie kilka spotkań, mnie szczególnie zapadł w pamięci mecz reprezentacji trójkolorowych którzy nie podzielenie rządzą w grupie 7 jak i na wielu tego typu turniejach nie pokazują spadku formy, tylko zawsze są liczącą się reprezentacją do zdobycie najwyższego miejsca na podium, rywal z jakim przyjdzie im się mierzyć to jedna z słabszych reprezentacji na tym turnieju, ale grająca za to bardzo odważne i podejmująca szybkie decyzje co skutkuje tym, że przy silniejszych reprezentacjach i bardziej doświadczonych wyniki są bardzo wysokie, a mecz jest otwarty, poza tym nie przykłada się większej uwagi do defensywy. Dlatego moim zdaniem w tym spotkaniu padnie bardzo duża ilość goli, gdyż najprawdopodobniej zobaczymy taki scenariusz, że reprezentacja trójkolorowych będzie schodzić do szatnie z różnicą kilkunastu goli, co wpłynie na grę Belgów którzy za wszelką cenę będą chcieli jak najszybciej rozegrać swoją akcję i dojść do odpowiedniej sytuacji rzutowej, Francuzi są doskonale poukładaną i doświadczoną drużyną z wielkimi nazwiskami grającymi w najlepszych klubach w Europie co pozwala na granie najwyższych obrotach i wyprowadzaniu szybkich kontr w czym są najlepsi. Długo można by opowiadać i zachwycać się ich fantastyczną grą. Ostatnia forma trójkolorowych napawa optymizmem: wygrali bardzo wysoko z reprezentacją Litwy 37:20, która na papierze znacznie lepiej wygląda od Belgów. Trzeba powiedzieć że srebni medaliście z Rio rozegrali kolejny świetny mecz. Francuzi bardzo mało popełniają swoich osobistych błędów, za to są niesamowicie skuteczni i rzucają dużo bramek, najlepszym przykładem ostatni mecz gdzie średniej reprezentacji rzucili 37 bramek, na igrzyskach złotym medalistom Danii 26 ale to mecz z innego pogranicza,Niemcą 29 czy Brazylii 34, więc czuję że dziś może pęknąć nawet 40 bramek na ich koncie. Jeśli chodzi o reprezentację Belgii to przeplatają dobre występy z słabymi, dużo zoobrazuję ostatni mecz przeciwko Norwegii gdzie ulegli aż 35:26, a pierwsza połowa skończyła się wynikiem 20:14, wygrali dwa razy z Turcją 29:22 i 28:37, grając z kolejną silną reprezentacją padły wyniki z kosmosu 32:36 i 34:32 na korzyść Czech. Jak widzimy wszystko wskazuje na to, że Over 59,5 bramki jest jak najbardziej w zasięgu, a linia która jest obecnie ustawiona tylko się do nas uśmiecha żeby zagrać. Polecam wszystkim też opcję grania na live na zakłady, że Francja pierwsza strzeli 17,20 albo 22 bramek wszystko zależy od przebiegu spotkania.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 14:30
Spotkanie: AZ Alkmaar vs Ajax Amsterdam
Typ: Ajax over 1.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
12 kolejka w Eredivisie.
Jeszcze pare miesiecy temu widzialbym tutaj szanse zespolu AZ,teraz jednak faworytem sa goscie.
Alkmaar juz nie gra tak dobrze i elegancko jak jeszcze chociazby w meczach towarzyskich,gdzie prezentowali sie wrecz wysmienicie.
Obecnie w lidze specjalnie slabo im nie idzie - 5 miejsce i 19 punktow na koncie,jednak do lidera Feyenoordu traca az 10 punktow.
Ostatnie mecze slabe w wykonaniu AZ.Porazka u siebie w LE z Maccabi Tel Aviv 1:2,porazka wyjazdowa 0:2 z Groningen,wygrana skromna u siebie 1:0 w pucharze z Emmen,wygrana wyjazdowa 1:0 z Den Haag po golu strzelonym w koncowce meczu i teraz wyjazdowy bezbramkowy remis z Maccabi.
Zupelnie inaczej prezentuje sie Ajax,ktory jest wiceliderem tabeli ze strata jedynie 3 punktow do Feyenoordu.
Ostatnie mecze naprawde bardzo dobre w wykonaniu Ajaxu,ktory od porazki w LM z Rostovem rozegral 14 spotkan wygrywajac az 12 z nich,dwa skonczyly sie remisem.
Dobrze wypadli w dwoch meczach z Celta,gdzie na wyjezdzie zremisowali 2:2 a u siebie wygrali 3:2.Zremisowali 1:1 w Rotterdamie z Feyenoordem.
Obrona szczelna z pewnoscia nie jest,ale jesli chodzi o atak i skutecznosc to tutaj wszystko jest na razie ok.
W ostatnich 6 bezposrednich meczach az 5 razy wygrywal Ajax.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivisie
Godzina: 16:45
Spotkanie: G.A.Eagles - Feyenoord
Typ: Handicap Feyenoord (-1)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Feyenoord, najlepiej punktująca aktualnie ekipa Eredivisie, z najlepszym wynikiem zarówno jeśli chodzi o strzelone bramki jak i stracone (28-6). Rywal to czerwona latarnia ligi z dorobkiem 8pkt w 11 spotkaniach. W dodatku w fatalnej formie czterech porażek w tym trzech ligowych gdzie polegli właśnie co najmniej różnicą 2 goli kolejno Utrecht 0:3, Twente 0:2, Zwolle 1:3. Z rozstrzelaną ekipą Feyenoordu nie widzę innej opcji jak handi w kierunku gości.
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Schalke-Brema
Typ: Schalke -1.5
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drużyna z jednym z największych budżetów słabo weszła w sezon, przez co ma tylko punkt przewagi nad będącym w strefie spadkowej zespołem z Bremy. Wygląda na to, że Schalke się jednak obudziło od wygranej w lidze europejskiej z Salzburgiem 3-1.
Potem zanotowali 4-0 z Munchengladbach, wyjazdowy remis z Augsburgiem, wygrana z Krasnodarem,z Mainz 3-0, Nurnberg w pucharze, wyjazdowy remis w Dortmundzie i kolejna wygrana z Krasnodarem 2-0.
Brema ostatnio 1-3 z Freiburgiem, to samo z Lipskiem. Zanotowała tylko 1 remis wyjazdowy i 3 razy piłkarze schodzili pokonani. Stracili aż 15 bramek w tych 4 meczach.
Schalke powinno się piąć w górę tabeli a dzisiejsze spotkanie z tak słabym rywalem powinno wygrać minimum 2 bramkami.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vanix19 8

vanix19

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy Serie A
Godzina: 18.10
Spotkanie: Lube - Perugia
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj spotkanie na szczycie spotkają się dwie równe drużyny, ale h2h przemawia za Perugią i w tym kierunku bym się wybierał! Z jednej strony Juantorena i Sokolova z drugiej Zaytsev i Russell. Ostatnio w lube nie grał ich libero Grebenikov jak dzisiaj też nie zagra to będzie duże osłabienie dla lube. Perugia ostatnie 2 spotkania na szczycie przegrała, wydaje mi się, że dzisiaj zrobią wszystko by wygrać ten mecz!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premiership
Godzina: 17:30
Spotkanie: Leicester - West Bromwich Albion
Typ: Leicester: czyste konto - NIE
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lisy całą swoją siłę rzucają na Ligę Mistrzów w tygodniu, West Brom w pucharach nie gra, zatem mogą skupić się na lidze angielskiej. Leicester w tygodniu, w LM, a Leicester w lidze, to dwie różne ekipy. Sam trener mówił o tym, że skupiają się na LM, zatem dlaczego mieliby dzisiaj nie stracić bramki? West Brom szału nie robi, ale po 10. kolejkach mają 10 bramek, co łatwo wyliczyć, że daje 1 bramkę na mecz. Po 10 rozegranych kolejkach, West Brom trafiał bramkę w 7 meczach, nie zdołali pokonać bramkarza rywali tylko w meczach z M&#39;boro, B&#39;mouth oraz City. Biorąc pod uwagę fakt, że Lisy są po LM, a West Brom musi walczyć o ligę, jak o życie, myślę, że chociaż jedną bramkę uda im się zdobyć.
✅65
 
P 49

pskcris

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Norwegia- Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stabaek- Start
Typ: 1
Kurs: 1.49
Bukmacher: Uni
Mecz 15-stej i 16-stej drużyny Tippealigen. Przed nami ostatnia kolejka. Start pogodzony ze spadkiem. Stabaek dzięki zwycięstwu może utrzymać się w lidze. Bodo-Glimtktóry ich mija gra mecz na wyjeździe z Rosenborgiem i to od nich głownie zależe dla kogo zagrają. Stabaek wygrał w tegorocznych rozgrywkach ze Startem na ich boisku 5:0. Kurs nie powala ale ja gram. Stabaek ma o co walczyć.
✅49
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom