>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.11.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Kosz, Polska
17:50
Ostrów Wielkopolski - Zielona Góra
Zielona Góra
1.75
Totolotek
Zielona Góra jes zdecydowanym faworytem tego spotkania. Kurs trzeba brać z pocałowanien ręki. Myślę iz mecz będzie miał następujący bieg, 1 kwarta to zwycięstwo i wyraźne prowadzenie gości, i łatwe zwycięstwo. Nawet 15 punktami. Kurs w Unibet 1.82 na te chwilę. Pozdrawiam https://s5.sir.sportradar.com/unibet/pl/2/season/58226/h2h/match/15778508
⛔ 100
 
ferguson2 672,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Crvena - Liverpool
Typ: Wynik 1 połowy - Liverpool
Kurs: 1.6
Bukmacher: totolotek
Analiza: Sytuacja w tabeli C wygląda następująco: Liverpool na czele z sześcioma punktami, drugie jest Napoli z pięcioma, PSG trzecie z dorobkiem czterech, zaś na ostatnim miejscu Crvena z jednym punktem. Dlatego też, dzisiejsze spotkanie jest dla Liverpoolu bardzo ważne, aby umocnić swoją pozycję na pierwszej lokacie. Tym bardziej, że PSG jedzie do Neapolu, więc można spodziewać się straty punktów ze strony jednej z wymienionych drużyn. Mam nadzieję, że The Reds ruszą do przodu od pierwszej minuty i zaaplikują minimum jedną bramkę. Crvena najprawdopodobniej skupi się obronie w celu odpierania ataków przeciwnika. Jednakże styl Liverpoolu jest na tyle ofensywny, że ekipa Kloppa powinna wygrywać w pierwszej połowie.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Crvena Zvezda - FC Liverpool
Typ: powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek i powyżej 8 rzutów rożnych
Kurs:
2,50
Godz: 18:55
Bukmacher: forBET

Po pierwsze może zacznę od tego, że Liverpool musi wygrać dzisiejsze spotkanie aby w dalszym ciągu mieć bardzo dobrą sytuację w grupie, już Napoli sobie nieco skomplikowali sytuację TYLKO remisując w Serbii 0:0.
Liverpool u siebie 2 tygodnie temu wygrał 4:0 oddając bardzo dużo strzałów w tym aż 11 celnych. Spotkanie mieli pod pełną kontrolą więc o minimum 2 bramki jestem raczej spokojny. Mają super atak z Mane i Salahem na czele.
Crvena dostała aż 5 żółtych kartek a w meczu w Serbii z Napoli było 6 żółtych kartek, doskonale wiemy jak ciężki to jest teren.. w sensie jak ostro grają zawodnicy o każdy centymetr boiska więc myślę, że 4 żółte kartki są w zasięgu. Liverpool u siebie miał tylko 4 rogi ale już PSG z Crveną miało aż 13 a Napoli aż 8 i do tego Crvena też miała 8 z Napoli. Wierzę, że Liverpool w tej kwestii znacznie się poprawi a i Crvena dołoży swoją cegiełkę.
Kurs zachęca a myślę, że jest bardzo duża szansa aby zakład był zaksięgowany na plus.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter - FC Barcelona
Typ: REMIS
Kurs: 3,50
Bukmacher:
fortuna
Witam ponownie, z racji tego że typ na mecz Schalke Galatasaray był już przez innego typera podany i poprosiłem o usunięcie mojego podaję następny.
Gram mecz Inter Barca na remis, Inter ostatnio bardzo dobrze sobie radzi, chociaż w Barcelonie został odprawiony z kwitkiem (2:0) wcale bym się nawet nie zdziwił jakby dzisiaj była czysta 1. Barca na wyjeździe wygrała w Lidze Mistrzów z Tottenchamem, ale koguty jakoś w tych rozgrywkach słabo się spisują, a na pewno stać ich na więcej. Z 9 punktami prowadzi w tabeli przed właśnie drugim Interem który ma 6 oczek , dwa pozostałe zespoły tylko po 1 punkciku. Więc 1X tutaj jak najbardziej będzie trafnym typem, kurs na to zdarzenie w FORTUNIE 1,74. Ja jednak wybrałem X po kursie 3,50. Nie będę się już więcej rozpisywał bo wcześniej pisali inni o składach, kontuzjach itd....powodzenia
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka LM
Spotkanie: Tottenham-PSV
Typ: Tottenham wygra i obie drużyny strzelą
Kurs: 2.57
Godz: 21:00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Tottenham w tym momencie znajduje się w trudnej sytuacji, ponieważ razem z PSV mają tylko 1 punkt, poza tym obie drużyny zaliczyły po 1 porażce z Interem i Barceloną. W tym meczu najważniejsze dla Tottenhamu będą nie tylko 3 punkty, ale także korzystny pod ich sytuacje wynik w meczu Inter-Barcelona, a dokładniej porażka Interu, która po pierwsze wyrównałaby szansę w walce o TOP2, ale także zapewniła Barcy 1 miejsce, co miałoby znaczenie w kontekście meczu z Tottenhamem na który Katalończycy mogliby wystawić drugi garnitur.
W ostatnim meczu Tottenham był lepszym zespołem, ale głupia czerwona kartka Llorisa okazała się na tyle dużym osłabieniem, że napastnik PSV zdołał wyrównać stan meczu.
Tottenham jest u siebie faworytem do zdobycia 3 punktów, a że PSV także ma wystarczająco dużo argumentów z przodu, to BTS wydaje się bardzo realną opcją, tym bardziej że oni znajdują się w identycznej sytuacji co piłkarze z Londynu.
✅157
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka LM (6.11.18)
Typ: Minimum 3 czerwone kartki we wszystkich meczach
Kurs: 4.15
Godz: 18.55
Bukmacher: Kurs wzięty z STS, ale wiem że to nieregulaminowy buk, ale nie mam czasu na szukanie takiego zdarzenia u innych, zresztą nie o to tu chodzi.
Mamy 8 spotkań dnia dzisiejszego, i co najmniej kilka z nich jest pod olbrzymią presją dla zawodników kilku europejskich klubów. Jeśli presja, to i nerwy, ostra gra, chamskie zagrania jeśli coś nie będzie szło po ich myśli... Wszystko to zwiększa prawdopodobieństwo zdobycia czerwa.
Pierwszy kandydat do czerwieni to Crvena Zvezda. Dlaczego? Mogą pokrzyżować drogę do awansu Liverpoolu, no i nie grają już praktycznie o nic, bo same matematyczne szanse na choćby LE to za mało w takiej grupie. Dostaną szybko gola, potem drugiego i będą poirytowani, że nie mogą nic zrobić i bardzo łatwo o chwilę roztargnienia...
Dalej Monaco - Brugge. To prawdopodobnie mecz o grę w Lidze Europy, więc musi być ostro. W pierwszym spotkaniu remis i 6 żółtek, więc dziś powinno być jeszcze ostrzej.
Lokomotiv. W pierwszym meczu z Porto - czerwo. Teraz może być już tylko gorzej, bo grają na wyjeździe i ich szanse na ugranie czegokolwiek są bardzo nikłe. Frustracja zawodników przy niekorzystnym wyniku może być coraz większa i chyba nie muszę mówić, do czego to może doprowadzić.
Napoli - PSG. Chyba mecz najwyższej rangi dla obu zespołów dzisiejszego dnia. W pierwszym, remisowym meczu aż 7 żółtek. Tutaj wszystko się może zdarzyć. Będzie ostra walka od 1 do 90 minuty.
Tottenham - PSV. Mecz o być albo nie być w walce o awans dla Totków. W pierwszym meczu pechowa czerwień dla Llorisa, i jeśli PSV strzeli pierwsze bramkę, to również nerwy mogą ponieść wodzę nad zawodnikami gospodarzy i możemy znów zobaczyć kolorowy spektakl w Anglii.
I jeszcze 3 dodatkowe spotkania, w których również gra może przybrać niespodziewany scenariusz, a więc szansa na 3 czerwone kartki we wszystkich ośmiu meczach moim zdaniem są bardzo duże i przy takim kursie aż szkoda nie zaryzykować.
I tak jak mówię, wiem że to nieregulaminowy buk, ale zdarzenie to wpadło mi w oko, a jako że na codzień gram w STS, nie znam ogarniam zbytnio stron innych buków i nie mam czasu na szukanie takiego zdarzenia u każdego. Dziś piszę to czysto rekreacyjnie i jestem przygotowany na minusowe 100. Jednakże może ktoś skorzysta z mojego typu i jeśli to się powiedzie to mam nadzieję na parę punktów reputacji ????
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - PSV
Typ: 1 i over 1,5
Kurs: 1,52
Bukmacher:
fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w czwartej kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Tottenhamu i PSV. Gospodarze po trzech kolejkach zdołali uzbierać tylko 1 pkt, podobnie jak dzisiejsi goście. Tottenham jest pod ścianą, dlatego w dniu dzisiejszym potrzebuje pewnej wygranej z drużyną z Holandii. W bezpośrednim pojedynku tych drużyn padł remis 2:2, jednak Tottenham przeważał w tamtym spotkaniu. W mojej opinii gospodarze dadzą dzisiaj z siebie wszystko i będą chcieli pokazać, że wciąż są drużyną, która należy do czołówki w Europie. Oby dwie drużyny wygrały swoje ostatnie ligowe mecze. Tottenham pokonał na wyjeździe Wolverhampton, natomiast PSV pokonało Vitesse. Wśród gospodarzy zabraknie w dzisiejszym spotkaniu Jana Vertonghena, Victora Wanyamy i Erica Diera. Ponadto zabraknie również kapitana Tottenhamu - Hugo Llorisa. W mojej opinii nie przeszkodzi to gospdoarzom w tworzeniu licznych sytuacji bramkowych. Moim zdaniem gospodarze będą chcieli strzelić co najmniej dwie bramki, tak aby spokojnie odnieść zwycięstwo i nie tworzyć sobie problemów tak jak to miało miejsce w pierwszym spotkaniu przy prowadzeniu Tottenhamu 2:1. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 3:1
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli - PSG
Typ: 1 połowa/koniec spotkania/liczba bramek w meczu +2,5
-PSG/PSG/+2.5
Kurs: 5.20
Bukmacher: fortuna
Grupa arcyciekawa i dotychczasowe rozstrzygnięcia sugerują, że walka o wyjście z grupy będzie zaciekła do samego końca. W Paryżu PSG uratowało remis w końcówce, w moim odczuciu mocno zlekcewazyli drużynę z Neapolu. Paryż w lidze idzie jak burza, same zwycięstwa ale jak dobrze wiadomo ich głównym celem jest wkoncu zaistnieć w Europie. 2 sezony temy kompromitacja piłkarzy i sędziów w rewanżu z Barceloną, rok temu lekcja futbolu od piłkarzy z Madrytu a w tym roku w Europie maja za sobą 2 trudne mecze, w pierwszym po zaciętym meczu ulegli w końcówce w Liverpoolu 3-2 oraz zanotowali niezadowolajacy ich remis 2-2u siebie z dzisiejszym rywalem. Myślę, że piłkarze zdają sobie sprawę, że przy dzisiejszej porażce mogą pogrzebać sobie trzeci raz z rzędu szansę na dobry wynik w Europie i wkoncu pokażą na co ich stać.
Druzyne z Neapolu ciężko mi rozgryzc, przyszedł Anchelotti żeby wkoncu przerwać panowanie Juventusu we Włoszech ale na to się nie zapowiada. W lidze mistrzów zaczęli fatalnie bo stracili punkty w Belgradzie, ale jak widać nie gra się tam łatwo. (w momencie pisania analizy Liverpool dostaje tam dwójkę do przerwy.). Później przyszły dwa zacięte mecze, z LFC wcisneli pod koniec bramkę i wygrali niezbyt porywający mecz 1-0. W Paryżu brakło im szczęścia i to oni stracili bramkę w końcówce. Myślę że Tuchel mocno przeanalizował sobie pierwszy mecz i dzisiaj wywiozą z Neapolu 3pkt.
W 2014 w Neapolu padł wynik 1-2 i dzisiaj liczę na podobne rozstrzygnięcie.
Typ mocno konkursowy bo typ na czyste zwycięstwo PSG pojawił się już wcześniej w temacie. Pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Porto - Lokomotiw Moskwa
Typ: BTS
Kurs: 2.15
Bukmacher: totolotek
Co ja pacze? 48 typów i ani jeden na mecz Porto z ekipą Krychowiaka? Trochę ryzykownie i na przekór, bo kursy na BTS początkowo wyceniono na 1.60. Skąd ta niewiara w umiejętności strzeleckie Lokomotiwu? Wszak poprzedni mecz mimo porażki 1:3 obfitował w szanse z obu stron. 12 sytuacji bramkowych, 5 strzałów celnych, karny (choć niewykorzystany) i gol Mirańczuka. Szanse Lokomotiwu na awans choćby do LE są teoretyczne, ale przecież się nie położą. Widać po bilansie bramkowym 1-7, że trudno im będzie nawiązać walkę o chociażby remis, może nawet zaczną od próby obrony, ale potem mogą powalczyć o honorowego gola. A jak sensacyjnie otworzą wynik, to tym lepiej dla typu. Wpieriod Lokomotiw!
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Porto - Lokomotiv Moskwa
Typ: powyżej 27,5 fauli
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Jak słusznie zauważył Fahrenheit451 tyle typów i większość kreci się wokół 2-3 spotkań. Ja również wyszukałem coś innego niż reszta. Skupiłem się na przewinieniach i z pozostałych wieczornych spotkań ten mecz wydał mi się najbardziej do tego odpowiedni.
Dla gości, którzy przegrali na razie wszystkie 3 spotkania to już ostatni gwizdek aby jeszcze mieć szanse na 3 miejsce i grę na wiosnę w LE. Gospodarze przy wygranej i zwycięstwie Schalke praktycznie zapewniają sobie awans z grupy. Także jak widać stawka dla jednych jak i drugich wysoka.
W meczu rozegranym w Moskwie było 29 fauli 14 - 15. Ogólnie mecze w tej grupie obfitują w dosyć wysokie liczby jeżeli chodzi o faule:
1 kolejka: Schalke - Porto - 29 fauli / 13 - 16
2 kolejka: Porto - Galatasaray - 39 fauli / 19 - 20
1 kolejka: Galatasaray - Lokomotiv - 28 fauli / 12 - 16
2 kolejka: Lokomotiv - Schalke - 26 fauli / 15 - 11
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom