>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 6.12.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Liga Mistrzów(eliminacje)
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Barcelona - Monchengladbach
Typ:
Messi strzeli 3 bramki albo więcej
Kurs:
11,00
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Jeszcze przecieram oczy ze zdumienia na widok tego kursiku. Myślę, że warto jutro spróbować, bo okazja nielicha. Messiemu brakuje trzech bramek do pobicia rekordu Cristiano Ronaldo w eliminacjach LM. Enrique na pytanie dziennikarza, czy Lionel zagra, odpowiedział, że tak, od początku. Można liczyć na to, że nie trollował towarzystwa na konferencji. Nie wątpię, że Messi też chce się pojawić na boisku, a że pozycję ma mocną od dawna, tak na murawie, jak i w szatni, to raczej w słowa trenera wątpić nie należy. Obie drużyny grają jutro o nic. Niemcy osiągnęli plan i trafiają do Ligi Europy, Katalończycy kontynuują walkę w LM. W istocie jeśli coś może być stawką w tym meczu, to właśnie te trzy gole Messiego. Można spodziewać się, że pozostali będą grać pod niego, bo jutro żadna spina w imię &quot;dobra drużyny&quot; nie jest potrzebna. Oczywiście są też inne przesłanki: mecz u siebie, chęć odreagowania po ostatnich remisach i słaby przeciwnik, który na wyjazdach jest dość nieporadny, u siebie zresztą też nie lepiej się spisuje. W ostatniej kolejce Dortmund wygrał z nimi 4:1. Teraz dojdzie do tego pewnie jeszcze mniejsza koncentracja i zmiany w składzie.
Oczywiście Enrique też trochę porotuje i może spróbuje innych ustawień, jak zapowiedział na konferencji, ostatnie remisy mogą zaś przemawiać za bezpieczniejszym typem, ale duże znaczenie przy wyborze właśnie tej opcji, miał kurs. U tego buka 11, nie wiem jak u pozostałych zagranicznych, u naszych, pożal się Boże, bukmacherów, kursy w okolicach 4-5. To na pewno nie jest pewny typ, bo wcisnąć trzy bramki jednemu zawodnikowi nie jest łatwo, ale przesłanek jest tyle, że nie sposób się nie skusić. Bezpieczniejsza opcja, np. na 2 bramki lub więcej to też przyzwoity kursik, ale myślę, że jak już Messi wbije te dwie, ta trzecia stanie się must be. Po prostu zrobią już wszystko, żeby mu wyłożyć trzecią na tacy. Albo nic bądź jedna, albo trzy.
Ronaldo i Messi zapytani o rywalizację między sobą będą wymijająco odpowiadać, że co innego się liczy, ale wiadomo, że to w nich siedzi. Jutro Messi nie musi mieć wyrzutów sumienia, myśląc o sobie, barca i tak z pierwszego miejsca awansuje dalej.
Także kurs i typ wart grania, bo jest wielce prawdopodobne, że i na boisku o niego pograją.
No chyba że Enrique jednak trollował ????


⛔100
 
tabbaco 4

tabbaco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Borussia Monchengladbach
Typ: Messi strzeli i Barcelona wygra
Kurs: 1,93
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś powraca Liga Mistrzów, ciekawy mecz FC Barcelony z niemiecką Borussią Monchengladbach. Barca i City zapewniły sobie już awans do dalszej fazy LM a Borussia awans do Ligi Europy. Pojedynek tych drużyn w Niemczech zakończył się zwycięstwem Katalończyków 2:1. Messi strzelał w każdym spotkaniu tej edycji Ligi Mistrzów (nie licząc meczu z Monchengladbach właśnie gdzie był kontuzjowany). 3 gole z Celtikiem u siebie, 3 gole z City u siebie, 1 gol z City na wyjeździe (jedyna porażka Barcy) i 2 gole z Celtikiem na wyjeździe. Jak widać Messi jest podstawowym strzelcem drużyny, gdy strzela to Barca najczęściej wygrywa, dodatkowo jest w formie. Dlatego też stawiam, że Messi strzeli a Barcelona zdobędzie kolejny komplet punktów.

✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Bulls - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers
Kurs: 2.41
Bukmacher: Pinnaclehttps://forum.bukmacherskie.com/BaH
Analiza:

Szczerze powiedziawszy nie widzę powodu, ażeby faworyzować Byki w tym spotkaniu. Do dzisiejszego starcia gospodarze przystąpią bez następujących graczy: Michaela Cartera-Williamsa, Douga McDermotta i Rajona Rondo. O ile absencja MCW trwa od początku sezony, tak McD and Rondo to ważni zawodnicy w rotacji Chicago. Z kolei Portland do dzisiejszego starcia przystąpią bez Al-Farouqa Aminu i Festusa Ezeliego , także raczej graczy drugiego planu. Co najważniejsze dla przyjezdnych zdrowi i gotowi do gry są obaj liderzy Lillard i McCollum. Portland jak dotąd nie najlepiej radziło sobie na wyjazdach. Tylko jedna wygrana w pięciu spotkaniach ostatniego road tripu to słaby wynik. Z drugiej jednak strony warto podkreślić, jak dobrze Portland radzi sobie w Chicago gdzie wygrywało cztery z ostatnich pięciu starć. Mając więc wyrównaną sytuację na Zachodzie, gdzie Trail Blazers zajmują zaledwie ósmą lokatę liczę, że przyjezdni postarają się wykorzystać absencje gospodarzy i pokuszą o wygraną.

✅141
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

cris555p

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 02.00
Spotkanie: Chicago - Portland
Typ: Portland
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Portland stać na wyrównany mecz w Chicago. Trail Blazers po serii meczów na własnym terenie będą chcieli wygrać również na wyjeździe. W ostatnim czasie nie zwyciężali zbyt często na obcych parkietach z pewnością spróbują poprawić tę statystykę w spotkaniu z Chicago. w Bulls nie zagra prawdopodobnie Rondo, Carter i McDermott. W Portland Aminu i Ezeli. Liczę, że dwójka Lillard i McCollum poprowadzi Portland do zwycięstwa.
Powtórzony typ
⛔100
 
pantyper 18

pantyper

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder
Kurs: 2,40
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Atlanta ostatnie dziesięć meczów (1-9). Oklahoma ostatnie dziesięć meczów (7-3).
Statystyki mocno po stronie Oklahomy, do tego do końca nie wiadomo czy do składu drużyny Hawks powróci Paul Millsap. Po drugiej stronie Russell Westbrook, który obecnie jest najlepszym zawodnikiem ligi.
Atlanta ostatnie dwa mecze u siebie to Porażki przez duże P. (85-121 z Detroit) (94-112 z New Orleans) natomiast Oklahoma na wyjeździe poradziła sobie na bardzo gorącym terenie w Nowym Yorku (103-112 z New York Knicks) .
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
losiuu6 21

losiuu6

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors - Indiana Pacers
Typ:Indiana Pacers (+13.5)
Kurs: 2,02
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

W Indianie w końcu wszytsko wydaje się wracać do normalności, wczoraj ważne zwycięstwo z Clippersami, w którym po kontuzji zobaczyliśmy lidera drużyny z Indianapolis, Paula Georga. Dzisiaj stają na przeciwko personalnie najlepszej drużyny w lidzę. Jednak, jeżeli Pacers zagrają chociaż troche podobnie jak wczoraj w LA to te 13.5 pkt spokojnie powinno wystarczeć. Ogólnie Indiana to drużyna z dużym potencjałem i kwestia czasu jak odpalą, może dzisiaj?

Typ powtórzony!!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pantyper 18

pantyper

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Korea Południowa Volleyball League
Godzina: 11:00
Spotkanie: Samsung Blue Fangs - Woori
Typ: Woori (+1,5 seta)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Samsung Blue Fangs (5-7) Worri (6-6). Drużyna gości jedno miejsce wyżej w tabeli. Ostatni mecz rozgrywany 09.11.2016 zakończył się wynikiem 2-3 dla Woori. Poza tym żaden z pięciu meczów rozgrywanych w 2016 roku nie zakończył się wynikiem 3-0 bądź 0-3, do tego z sześciu przegranych meczów przez drużynę Worri tylko jeden zakończył się do zera!
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
qczn1992 17

qczn1992

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA Âť NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
Typ: Pittsburgh Penguins
Kurs: 1.69
Bukmacher:bet at home
03.02.16-NHL-Pittsburgh Penguins-Ottawa Senators 6 : 5
16.10.15-NHL-Pittsburgh Penguins-Ottawa Senators 2 : 0
06.12.14-NHL-Pittsburgh Penguins-Ottawa Senators 3 : 2

Uzasadnienie , pingwiny są lepsi na swoim terenie . Hokej mam w małym paluszku a więc ten typ jest na 100 procent wiarygodny

&quot; Zima przyciąga śnieg lecz zimno przykrywa lęk , Kto ryzykuje wie gdzie kasy słychać dźwięk &quot; słowa : Qczn1992
Kiepska analiza!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Niemcy, Regionalliga Sudwest
Godzina:
19:00
Spotkanie:
SC Teutonia Watzenborn-Steinberg - Hessen Kassel
Typ: 2 (wygrana Hessen Kassel)

Kurs:
2.26
Bukmacher:
OddsRing
Analiza:

Gospodarze spotkania są od dłuższego czasu w kiepskiej formie, mówi się że główną tego przyczyną był trener Francisco Copado, który właśnie dzisiaj został wreszcie zwolniony. Nowego trenera na razie nie ma więc nie wygląda to dla gospodarzy dobrze. Są na 17 tym miejscu w tabeli, które jest &quot;premiowane&quot; spadkiem, i wydaje mi się że Mikołaj nie powinien przynieść im zwycięstwa. Ostatnie ich 3 mecze to tragedia - 10 straconych bramek i dwie strzelone.
Kassel to dość solidny zespół, jest na 8 miejscu w tabeli, bez chyba większych szans na awans w tym roku bo tracą 14 punktów do drugiego premiowanego awansem miejsca, ale może dzięki temu bez większego stresu podejdą i myślę że pokonają rozbity obecnie zespół gospodarzy.
Taka mała ciekawostka to fakt że podstawowym bramkarzem w zespole gości jest młody utalentowany Polak - Piotr Gorczyca. Mam nadzieję że zachowa w tym meczu czyste konto.

Zwrot
 
juventinek123 0

juventinek123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2016/2017
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica-SSC Napoli
Typ: Benfica
Kurs: 2.45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam na forum jestem już długi, ale to będzie moja pierwsza analiza miejmy nadzieję zwycięska i trafna. Do rzeczy zatem: dziś Benfica na Da Luz podejmie drużynę SSC Napoli. Neapolitańczycy od czasu braku Milika nie grają zbyt dobrze, przez ostatnie dwa mecze skomplikowali sobie sytuację. Wystarczyło pokonać Dynamo i teraz nie byłoby nerwówki. Goście z Neapolu mają teraz nóż na gardle i przyszło im grać najgorszy wyjazd. Ponadto w pojedynku korespondecyjnym Besiktas zagra na maksa i pokona ukraińskie Dynamo, które nie gra już o nic. Co prawda goście ze stolicy Kampanii wygrali w klasyku ligowym z Interem, ale myślę że to woda na młyn. Myślę, że gospodarze skorzystają z faktu grania na swoim podwórku i wygrają ten mecz, nie przewiduję tutaj porażki gospodarzy.

⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18.00
Spotkanie: Pinar Karsiyaka - CSM Oradea
Typ: 1 (AH -19,5)
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Jedziemy z ósmą kolejką Ligi Mistrzów koszykarzy. Zagrają dwie drużyny, które dzieli przepaść. Pinar to solidna europejska drużyna z mocnej ligi tureckiej, a Oradea to zespół z ligi rumuńskiej. Gospodarze poza tym grają ostatnio świetną koszykówkę, wygrali ostatnie 8 z 10 meczy. W LM zajmują w swojej grupie 3. miejsce. Na pewno ich ambicja sięga chociaż drugiego miejsca pozwalającego pominąć 1/32 tych rozgrywek. Wygrywają pewnie ostatnio. Kilka dni temu też u siebie wygrali w lidze z Yesilgiresun 22 punktami - drużynę, którą oceniam trochę wyżej niż Rumunów. Nie uniknęli też wpadki czyli porażki w CL z Finami - Katają. Wygrali natomiast 18 punktami z Khimki czyli dość niezłą drużyną, na pewno wiele lepszą niż Oradea. W ostatnich tygodniach wygrali też w lidze z Besiktasem. Wyniki coś tam pokazują. Skupmy się na gościach. Ostatnio mają serię 3 porażek: w lidze 65-67 z Galati, bardzo słabą drużyną z bilansem 3-7 w lidze rumuńskiej, 69-73 z Venezią oraz 86-72 z Cluj. H2H to oczywiście pierwszy mecz tych zespołów z tego sezonu. Tam Turcy wygrali na wyjeździe różnicą 13 pkt. I teraz perełka. Goście chyba zaczynają odczuwać sezon bo do Izmiru pojedzie tylko 9 zawodników. Kontuzjowani kluczowi zawodnicy: Barnette, Pasalić i Nicoara. Teraz to będzie nie różnica klasy, a dwóch klas. Turcy postrzelają przed własną publicznością, to będzie gra treningowa. Tutaj i 30 pkt różnicy może być.

✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - Arsenal
Typ: X
Kurs: 3.63
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Remis powinien wystarczyc Basel do awansu. Zeby tak sie nie stalo Ludo musi cos ugrac z PSG, badzmy powazni PSG walczacy o 1pozycje podrazniony wtopa w lidze rozniesie Ludo jak gnoj po polu i po 30-40minutach bedzie wiadomo, ze remis da Basel awans, z drugiej strony Arsenal straci motywacje i zacznie sie oszczedzac na lige, zreszta nie wiadomo nawet czy Wenger wystawi najmocniejszy sklad wobec tego, ze szanse Arsenalu na 1miejsce w grupie sa iluzoryczne.Tak czy siak Arsenal nie bedzie sie przemeczal w tym meczu a dla Basel ten wynik powinien dac awans, wiec to value w czystej postaci.

⛔100
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dyscyplina: Młodzieżowa Liga Mistrzów
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Basel - Arsenal Londyn
Typ: over 3,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Analiza:

Długo się zastanawiałem nad wyborem spotkania na dzień dzisiejszy. Zapraszam więc do Szwajcarii na decydujący o awansie do 1/16 finału młodzieżowej LM mecz pomiędzy Basel i Arsenalem.

Arsenal to zespół który w obecnej edycji totalnie zawodzi. Ma ledwie sześć oczek i MUSI to spotkanie wygrać by awansować. Właśnie kosztem Basel.

Typ swój opieram na obserwacji dwóch spotkań Arsenalu w tej edycji. Nie będę tutaj pisał dyrdymałów, że znam ekipę ze Szwajcarii. Bo nie znam, a właściwie znam, z pierwszego meczu z Arsenalem.

To był dziwny mecz, jak ktoś odpali statystyki to powie, Basel wygrało zasłużenie. Po statystykach - owszem. Ale ja miałem tam wrażenie zupełnie inne. Arsenal przekombinował. Za dużo tej charakterystycznej gry z próbą wjazdu z piłką do bramki. Nie było strzałów. Nie było goli. I nie było wyniku. Basel wygrał więc 2:1.

Drugi mecz który oglądałem to remis Kanonierów niedawno z PSG 2:2. To był naprawdę dobry mecz. Pełen zwrotów akcji, Arsenal na tle PSG naprawdę prezentował się godnie. No i ta wyrównująca bramka w ostatniej akcji meczu, dała im na pewno więcej wiary w siebie. Arsenal by awansować musi dziś wygrać. I to strzelając minimum dwa gole. Ponieważ przegrali u siebie 1:2 to nie mogą wygrać 0:1. Wtedy i tak odpadną. Kanonierzy są w stanie strzelić i trzy gole w Bazylei. Jestem o tym przekonany. A że w defensywie formą nie grzeszą. To fakt. Basel też coś ukłuje.

Dlatego gorąco polecam over 3,5. Powinno się udać.

✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Napoli
Typ: Benfica over 1.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: unibet
analiza:

Bardzo ciekawa sytuacja w grupie. Benfica awans ma we własnych nogach. Mają 8 punktów, tyle samo co Napoli. Trzecie w grupie Besiktas ma 7 punktów. Turcy grają wyjazdowy mecz z Dynamem Kijów.
Może od początku prześledzę jakie warianty dają Benfice awans. Jeśli Benfica zremisuje z Napoli, a Besiktas wygra, to dalej grają Turcy oraz Włosi. Gdyby Benfica dziś wygrała, to oczywiście nie musi się patrzeć za siebie i awansuje z 1 miejsca. Jeśli zarówno Benfica jak i Besiktas przegrają swoje mecze, to awansują Napoli i Portugalczycy.
Jestem przekonany, że sztab Benfici będzie śledził co dzieje się w meczu Besiktasu. Moim zdaniem w chwili obecnej zawodnicy z Lizbony prezentują się lepiej niż Napoli. We Włoszech widoczny jest brak Arka Milika. W tej grupie dzisiaj każdy zespół &quot;gra o swoje&quot;. Nie trzeba patrzeć na rywali jeśli się wygra mecz. Tylko Napoli wystarczy remis by grać dalej, ale jeśli w tym samym czasie Besiktas wygra, to Włosi znajdą się &quot;tylko&quot; na drugim miejscu.
Reasumując, w tym meczu może wydarzyć się wszystko. Mimo to stawiam na ekipę gospodarzy, którzy w meczach o stawkę u siebie przegrali ostatni raz 12 lutego w meczu z Porto.

⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hiszpania - Serbia
Typ: Serbia (+3,5)
Kurs:1,88
Bukmacher:Bet365

Witam wszystkich w kolejnym dniu. Dzisiejsza oferta jest niezwykle bogata jeśli chodzi o poszczególne dyscypliny które są dostępne w obecnej ofercie. Mój typ na który się zdecydowałem to bardzo ciekawe zdarzenie z piłki ręcznej kobiet, a konkretnie mecz pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a nieobliczalną Serbią. Będzie to drugie spotkanie na tych Mistrzostwach Europy. Hiszpanki w meczu inauguracyjnym poniosły porażkę dosyć dotkliwą jeśli chodzi o różnicę jaką mecz się zakończył czyli 25:19, ich gra wyglądała bardzo słabo zarówno w obronie jak i ataku, do tego dochodziły ich własne wymuszone błędy. W przypadku szczypiornistek z Serbii wyglądało to zdecydowanie lepiej, dlatego pierwszy mecz wygrały 36:34 z Słowenią, cieszy fakt że jest to jedna z nielicznych reprezentacji która ma zabójcze kontr ataki dodatkowo wiele zawodniczek gra w najlepszych europejskich klubach, na przestrzeni kilku lat ich gra rozwijała się tylko w górę, dlatego według mnie są czarnym koniem tych Mistrzostw Europy. Dodatkowo świetna gra zarówno w obronie jak i ataku pozwala na rozmaitę roszady ze strony trenera. Uważam,że mecz będzie zacięty i wyrównany do ostatnich minut, a obecna linia która widnieje czyli +3,5 dla Serbek w zupełności wystarczy, nie zdziwię się jeśli ten mecz zostanie przez nie wygrany, chodź jak wiemy hiszpanki stoją pod ścianą dlatego one będą narzucać tempo gry.

✅88
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Niemcy-Bundesliga
Godzina:19:00
Spotkanie: Bonn - Bayern
Typ: +10,5 Bonn win
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365

Witam,
Przeglądając dziś ofertę głównie skupiskiem się nad koszykaska LM. W oko mi wpadli Finowie, którzy grają dziś w Izraelu. Jakieś handi w ich stronę...ale w końcu to tylko Finowie i kto ich tam wie. Po za tym +6,5 w stronę Frankfurtu z Monaco polecam.
Ja jednak decyduje się na Bundeslige. Gracze Bonnu podejmują Bayern. Zdecydowanie w Bayernie buki upatruja zwycięzcę. Ostatnie ich spotkanie skończyło się wynikiem 95-81 dla Bayernu. I to była na przestrzeni 5 lat jedyna tak przekonująca wygrana gości w hali Bonnu . Bilans ostatnich 6 meczy tutaj to 3-3. Nie jest łatwo tu grać Bayernowi a zaś Bonn w tym sezonie we własnej hali szczycie się bilansem 10-3,na wszystkich frontach.
Gospodarze są w przyzwoitej dyspozycji, jeśli nie pozwolą się rozrzucic Bayernowi to są w stanie powalczyć nawet o wygraną w dzisiejszym spotkaniu.

Powodzenia ????

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 4

szybki3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Atletico
Typ: under 2,5
Kurs: 1,98

Bukmacher: bet365
Analiza:
krótko i na temat - atletico w lidze mistrzow to twierdza obronna we wszystkich swoich meczach stracili 1 bramke w laliga jest podobnie traca najmniej bramek
mecz o pietruszke nie musza sie forsowac obie druzyny zapewniony awans i miejsca w tabeli tez sie nie zmienia. poprzednie spotkanie w madrycie tez ponizej 1:0
mecz typowo na under i po rewelacyjnym kursie

✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Ludogorets
Typ: Cavani co najmniej 2 bramki
Kurs: 3,75

Bukmacher: unibet
Analiza:
Niby PSG wystarczy zwycięstwo jedną bramką aby wygrać grupę jednak mi się wydaję, że dzisiaj będzie ze 4:0 i Cavani który ostatnio jest w wielkiej strzeleckiej formie ustrzeli co najmniej dwie bramki. Kiedy mu nie szło po odejściu Zlatana (jak był Zlatan też mu średnio szło), marnował setki które pewnie ja bym strzelił ???? , pewien komentator nawiązując jeszcze do gry z Neapoli powiedział że wg niego to jest dobry napastnik tyle że nie na taki wielki klub jak PSG, dla mnie to ciągle była ciąge światowe top10 napastników i moje przeczucia mnie nie zawiodły. Wydaje się że po odejsciu Zlatana otrząsnął się z szoku i jest gościem który potrafi strzelać za każdej pozycji do tego wykonuje jedenastki i jego dorobek bramkowy teraz jest bardzo okazały i mimo pierwszego zdania nie sądzę aby Cavani dzisiaj siadł na ławce bo on chyba kocha grać w piłkę mimo 9 na plecach potrafi bronić we własnym polu więc sądzę że i dzisiaj się nie będzie oszczędzał a taki kurs to dla mnie promocja.

⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina pilka nozna LM
Godzina 20:45
Mecz Benfica-Napili
Typ Napoli over 4,5 strzałów celnych na bramkę
Kurs 2.2
Buk unibet

W grupie B jest bardzo ciekawa sytuacja gdyż przed ostatnią kolejką szanse na awans mają aż 3 drużyny, a zagrożony jest nawet lider grupy.
W tabeli przewodzi Napoli z 8 punktami z takim samym dorobkiem Benfica po porażce w Neapolu 4-2, trzecią pozycję zajmuje Besiktas, który zagra dzisiaj wyjazd z Dynamem które może już tylko liczyć na premię za punkty, tak więc w wypadku wygranej Turecka drużyna na pewno awansuje do kolejnej rundy bez względu na wynik dwóch pierwszych drużyn oczywiście pozbawiając awansu jednej z nich.
Benfica w tym meczu musi dążyć do zwycięstwa, ja jednak uważam że Napoli jest lepszym zespołem i to oni będą mieć do powiedzenia więcej obierając pod mecz odpowiednią taktykę, wiedząc że Benfica musi dążyć do wygranej.Linia na Włochów bardzo kusząca.

⛔100
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - Arsenal
Typ: Basel pow 1.5 kartek
Kurs. 1.61
Bukmacher: bet365


Ostatni mecz w tym sezonie LM jeśli chodzi o drużynę gospodarzy, ostatni w Lidze Mistrzów, ale nie koniecznie ostatni w europejskich pucharach gdyż mają jeszcze szansę, na grę LE. Aby tak się stało raz, że sami dzisiejszego meczu przegrać nie mogą, a dwa Ludogorets nie może zdobyć choćby 1 punku w meczu z PSG (co jest wysoce prawdopodobne).
Oczywiście Basel jedyne co może zrobić to walczyć, o korzystny wynik w swoim spotkaniu i na to też liczę. Wierzę, że będą walczyć do ostatniego gwizdka tym bardziej, że Arsenal też na pewno tego meczu całkiem nie odpuści, ponieważ ma jeszcze co prawda małe, ale szansę na zajęcie pierwszego miejsca w grupie.
Celowo wyróżniłem słowo walczyć, ponieważ liczę i spodziewam się, że nie będzie tu żadnego odstawiania nogi, aż do końca spotkania.
Linia spokojnie do pokrycia. Na 5 spotkań w LM, tylko raz takowa nie została pokryta - w pierwszym meczu z Ludo.

Głównym sędziom tego spotkania będzie Portugalczyk - Manuel de Sousa, który kartek nie zwykł żałować.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom