>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.12.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Piłka NożnaCoppa Italia
Goodzina : 18.00
Genoa – Chiavara Entella
Typ: Piątek strzeli przynajmniej 1 bramkę
Kurs: 1.85
Bukmacher: forBET
Witam,
dziś zagram na gol Piątka. Wydaję mi się ,że nowy trener nie schowa głowy w piasek Już inną sprawą jest wynik spotkania gdzie goście zmotywowani na pewno będą i podekscytowani grając z wyżej notowaną drużyną(a dosłownie grającą o 2 ligi wyżej ) . Trener będzie szukał powtarzalności ,czegoś co natchnie zespół do lepszej gry Co pozwoli drużynie mieć w perspektywie lepsze osiągi niż w ostatnich meczach. Tu włąśnie widzę Genuę z początku sezonu gdzie Piątek z kolegami z ofensywy kreował i wykorzystywał sytuację. Będzie chciał wykorzystać ten potencjał ,aby przynosił kożyści w lidze.
Więc może i podejdzie treningowo,ale uważam z szansą by typ wszedł . Skoro mają u siebie lidera strzelców serie A to czemu z tego nie czerpać ;)
Pozdrawiam.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO - ESL PRO LEAGUE SEASON 8 FINALS
Godzina: 12:00
Spotkanie: Sharks - NaVi
Typ: Sharks wygra
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Wczoraj niespodzianki, przede wszystkim Sharks, które po prostu zmiotło zespół North. Dlatego dzisiaj pod lupę biorę spotkanie między Rekinami z Brazylii a NaVi. Nie da się przejść obojętnie obok takich kursów. NaVi w fatalnej formie na tym turnieju, pierwszy mecz z BO1 z Order, gdzie w tym meczu musieli gonić wynik. Następnie BO3 z Mousesports i tutaj totalna dominacja Myszek, 2:0 w mapach (do 6. i do 4.). Nie wiem czy trzeba tu coś dodawać, przede wszystkim trzeba grać, gdy wystawione są takie kursy. Powodzenia ;)
⛔100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej - Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Koln - Schwenninger
Typ: Koln
Kurs: 1.63
lvbet

Analiza: Zgadzam się z użytkownikiem wyżej który już wczoraj zaproponował to spotkanie. Gospodarze są po bardzo dobrym listopadzie ( 10sp/7zw/3p w bramkach : 35strz/23str ) co dało im 23 pkt i powędrowali na miejsce dające ćwierćfinały i jak widać po ostatnim spotkaniu ciągną dalej prezentując dobry hokej oraz dyscyplinę defensywna. Ostatnie trzy porażki po przyzwoitych występach odnieśli z czołówką ligi i każdy z tych zespołów zwyczajnie ma mocniejsze formacje. W Aktualna dyspozycja w dużej mierze to zasługa Draisaitla który ich odpowiednio prowadzi, zespół jest chwalony przez nie tylko lokalne media po tym jak się porusza po lodzie. Gości było stać tylko na lekki niedawny zryw i to tyle..zaczynają grać swoje i nie bez powodu zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Wingsy jeżeli już mieliby zaskoczyć to raczej u siebie, a nie u rywali. Moim zdaniem jeżeli Gospodarze będą od początku meczu skoncentrowani to ograją Wild Wings bez najmniejszych problemów. Wydaje mi się że to idealne spotkanie do dubelku może z Górnikiem Zabrze który dziś rozgrywa spotkanie w PP z Rozwojem ? ????
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria
Godzina: 16:30
Spotkanie: CSKA Sofia - Ludogorets Razgrad
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.10
Bukmacher: Etoto
Analiza: Mecz na szczycie w lidze Bułgarskiej. Lider tabeli Ludogorets zagra ze znajdującą się na 3 miejscu i mającą tyle samo punktów co Vice-lider CSKA Sofią. Obie ekipy są ostatnio w bardzo dobrej formie i pomijając pojedynczą wpadkę jak np. porażka CSKA ze Slavią Sofia (0-1) można spodziewąć się najlepszej wersji obu ekip.
Drużyną uchodzą w swojej lidze za overowe, chociaż CSKA traci zdecydowanie mniej bramek (6 straconych - CSKA / 11 straconych - Ludogorets), w ofensywie bardzo podobnie, ale lepiej wypadają goście (CSKA 31 / Ludo 37).
Bukmacherzy mają problem z tym meczem, bo tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać - sporo bezpośrednich pojedynków kończyło się tym, że tylko jedna drużyna trafiała do siatki, ale w ostatnich latach i tak to uległo poprawie, bo w 10 ostatnich meczach: 6 razy padał BTS.
Przewiduje w tym meczu, że obie drużyny zdobędą po jednym golu, a gdybym miał wskazywać ew. wygranego tego starcia, to Ludogorets.
Przewidywany wynik: 1:1 / 2-1 dla Ludogoretsa
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Botoşani - Politehnica Iași
Typ: Botosani wygra i obie strzelą
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pojedynek drużyn z 9 i 11 miejsca.
Drużyny mają ze sobą wiele podobieństw - począwszy od straconej liczby goli, a kończąc na sąsiedniej pozycji w tabeli oraz podobnej taktyce. Bukmacher w roli faworyta widzi zespół gospodarzy co ma jak najbardziej sens, bo Iasi prezentuje się słabo na wyjazdach.
Bardzo realny wydaje się także typ obie strzelą, który w samych meczach Botosani był aż w 9 przypadkach na 10. Jako że zarówno BTS, jak i wygrana gospodarzy jest według mnie bardzo realny, postanowiłem je połączyć.
Fanom niższych kursów polecam: Botosani wygra przynajmniej 1 połowę lub gol Botosani w przedziale czasowym 1-72.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivise
Godzina: 20:00
Spotkanie: Feyenoord - VVV Venlo
Typ: Feyenoord wygra do zera
Kurs: 2.00
Bukmacher: Etoto

Analiza:
Dziś wybieramy się na rozgrywki holenderskiej ekstraklasy. Feyenoord podejmować będzie w dniu dzisiejszym Venlo. Gospodarze opromienieni ostatnim zwycięstwem z PSV i trzema zwycięstwami z rzędu na pewno przystąpią do tego meczu w dobrych nastrojach. Venlo gra w kratkę trochę wygrywa trochę przegrywa, od 15 września nie wygrali meczu wyjeździe w lidze, dodatkowo od tego momentu znaleźli tylko dwa razy drogę do bramki- 2 gole na wyjeździe od wcześniej wspomnianego zwycięstwa. Czemu dziś wybieram taki typ. Po pierwsze Feyenoord wygrał wszystkie 7 meczów na własnym stadionie, stracili tylko 4 bramki w meczach u siebie no i oczywiście w weekend zrobili duży krok ku zminimalizowania przewagi PSV więc dziś by sobie strzelili w kolano jakby nie wygrali. Sam kurs na zwycięstwo oczywiście nie warty gry, ale przy tym jak Venlo ostatnio prezentuje się na wyjazdach warto spróbować. Dorzucam jeszcze oczywiście braki kadrowe.
Feyenoord: Botteghin(d 10/1), Jorgensen(f 9/2)
VVV: Van Ooijen(m 9/0), Janssen(d 11/0), Post(m 12/2), Dekker(d 1/0)
Powodzenia! ????
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Afryki K
Godzina: 17:00
Spotkanie: DR Kongo - Angola
Typ: over 55.5
Kurs: 1.84
Bukmacher: LVBet

Analiza:
Angola to rekin afrykańskiej kobiecej piłki ręcznej. Na 18 startów w MA tylko 3 razy nie była na podium. Co więcej tych 15 podiów (nieprzerwanie od 1989) to tak naprawdę 12 tytułów mistrzyń Afryki i gdyby nie wpadka z 3. miejscem w 2014, to Angolanki walczyłyby o 11 tytuł z rzędu. Jakby ktoś kiedyś chciał użyć obrazowego przykładu dominacji - można CTRL+V.
W Polsce Angolę pamiętamy najbardziej z MŚ sprzed roku, gdy w meczu o 17 miejsce po 60 minutach zremisowała z naszymi szczypiornistkami 24:24 (a właściwie to my zremisowaliśmy z Angolą, bo po przerwie było 13:12 dla Afrykanek). W dogrywce nasze zepsuły im święto, a potem Angola zagrała jeszcze z Kamerunem i było 33:23. No i to jest pierwszy over na naszym rozkładzie, bowiem w tym jakże afrykańskim meczu padło 56 bramek. Czyli typ na plus.
Na MA Angola pokazuje handball z mocą. 50:14 z Marokiem i 40:17 z Gwineą. 64 i 57 - wchodzi. Teraz przeciwnik nieco lepszy. Poza tym bardzo regularny overowo: 35:23 (58) z Marokiem i 29:29 (58) z tym drugim Kongo. Oczywiście wiadomo, kto tu jest faworytem, ale trudno wyobrazić sobie, by Angola wygrała na +20 czy nawet +15. Ale czy będzie 35:22, czy 32:25 - afrykańska regularność i precyzja powinna znów dać o sobie znać. Na moje liczba bramek zamknie się między 56 a 60. Choć na dobrą sprawę niechby padło tu nawet 126 goli - ważne, żeby nie było w drugą stronę dziewczyny nie pokazały czegoś europejskiego w obronie albo żeby któraś bramkarka nie wpadła w trans. Angola gra do przodu, ma jakość, chce zająć w grupie pierwsze miejsce - powinno być overowo!
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna-Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Karlskrona - Kristianstad
Typ: podwojna szansa 1-1

Kurs: 4.4
Bukmacher: fortuna
Na dzis proponuje ciekawy kursik, ktory ma jak najbardziej duze szanse wejscia.
Kristianstad to wiadomo znana marka nie tylko w szwecji. Lecz ostatnio mozna u nich zauwazyc mala zadyszke, mysle ze moze to byc spowodowane gra na dwa fronty - liga i lm.
Na 5 ostatnich neczy w lidze tylko 4 pkt.
Zas Karskrona w bardzo dobrej formie w ostatnich grach - na 5 meczy 8pkt wygrane z takimi ekipami jak: Malmo czy Lugi, ktory jest liderem.
Mialem dawac czysta jedynke po kursie 8.9.
Lecz nie bede chytry i lapie smialo polowe lub mecz po kuursie 4.4.
Dwa ostatnie mecze gdy Karlskrona grala u siebie z Kristianstadem to dwa razy do przerwy prowadzili.
Mysle ze bedzie tak i tym razem, patrzac na slabsza forme gosci a dobra gre dzisiejszych gospodarzy i wlasna hale.
A kto wie moze i wygraja caly mecz za 8.9 ??
Powodzenia
⛔100
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dania - Francja
Typ: Dania handicap +5.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Na wstępie od razu zaznaczam, że nie jestem żadnym specem od damskiego szczypiorniaka, dlatego nie zamierzam się wymądrzać, bo pewnie nawet na tym forum znajdzie się kilka osób z większą wiedzą na temat tej dyscypliny ode mnie. Wybieram ten mecz ze względu na słabą ofertę w dniu dzisiejszym i gram go niską stawką. Mimo tego, że nie operuje z głowy nazwiskami zawodniczek uważam, że buki trochę przesadziły z kursami na ten mecz. Kilkukrotnie grałem już wysokie handi w stronę dogów na tych mistrzostwach (np. Rumunki z Norweżkami czy też Słowenki z Czarnogórkami) i do tej pory mnie nie zawiodło. Wydaje mi się, że dziś także nie będziemy świadkami jednostronnego widowiska jak mogłyby wskazywać kursy (5.0 na Danię do 1.25 na Francję). Oczywiście, dalej to Francuzki są faworytem tego starcia i pewnie ten mecz wygrają. Ja jednak spodziewam się znacznie bardziej wyrównanego spotkania niż bukmacherzy, a aż 5 bramek zapasu powoduje, że jestem dość spokojny o ten typ. Podobnie jest z drugim meczem, gdzie Szwedki zmierzą się z Czarnogórą i też w mojej opinii nie są bez szans. Zatem w związku z słabą ofertą na dzień dzisiejszy postanowiłem pograć dubla Dania +5.5 i Szwecja +4.5, ale do konkursu wrzucam to pierwsze spotkanie w związku z wyższym kursem.
⛔100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Eurocup
Godzina: 18:00
Spotkanie: Artego Bydgoszcz - Telge
Typ: Artego Bydgoszcz(-24.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo obiecująco to dla mnie wygląda.
Bydzia wciąz walczy o drugie miejsce w grupie i licząc, ze dzis Gorzow wygra ze Spartakiem, a Artego z Telge, za tydzien bezposredni mecz Polek z Rosjankami zadecyduje o tym, kto zajmie miejsce drugie.
Tutaj Bydzia powinna pozamiatac, krotko.
Telge to bezsprzecznie najslabsza druzyna w tej grupie, druzyna ktora praktycznie w kazdym meczu dostala lanie.
Tylko z Bydzia grając u siebie, Telge dostalo by 22.
Wyniki sa slabiutkie, a co gorsze Telge ma na glowie problemy ze skladem.
Niestety podczas zgrupowania na kadry popsula sie i wypadla z gry Turudic 10.7PPG, 6.3RPG, 1.0APG, do tego ze Spartakiem juz nie bylo Ahlin 9.0PPG, 2.5RPG, 0.5APG.
Owszem, wlasnie ze Spartakiem zadebiutowala Weaver, ktora byla nawet blisko dd, ale juz w lidze ona nie grala i tych okazji do zgrania z zespolem po prostu za wiele nie miala.
Bydzia jest zespolem co najmniej o klase lepszym i skoro away wygrala wysoko, tym bardziej w domu zawiezc nie powinna zwlaszcza jesli rywalki maja problemy ze skladem.
Moim zdaniem bardzo warto.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria
Godzina: 16:30
Spotkanie: CSKA Sofia - Ludogorets Razgrad
Typ: CSKA Sofia = DNB
Kurs: 1,9
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz na szczycie w Bułgarii.
Oba zespoły maja bardzo dobra formę ostatnio.
Ludogorests jest faworytem. Jest mistrzem kraju
Jednak ja daje większe szanse godpdarzom.
Podoba mi sie ich gra. Taktyka
▶ZWROT
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Challenge Cup
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brno - Fonte Bastardo AZORES
Typ: Brno
Kurs: 1.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Rewanżowy mecz jednej szesnastej Challenge Cup. W pierwszym meczu zwyciężyła drużyna Portugalska Fonte Bastardo u siebie 3:1. W dwóch setach zwyciężając bardzo pewnie natomiast w dwóch :środkowych&quot; setach walka była zacięta i obie drużyny przechyliła po jednym secie na swoją stronę. Nie ma co jednak podważać zwycięstwa Portugalczyków bo co pokazują statystyki byli oni w pierwszym meczu drużyną wyraźnie lepszą. Teraz czeka nas kolejny mecz. Tym razem w kadrze Czeskiej drużyny jest ich najlepszy atakujący Stefan Okosanović, w poprzedniej konfrontacji tych obu ekip grał drugi atakujący Brna. Co do różnic w składach w poprzednim meczu na ławce zaczął drugi podstawowy przyjmujący, wszedł on jednak na boisko wobec słabej postawy kolegi z drużyny. Mam nadzieję i myślę, że dzisiaj Brno zagra w podstawowy zestawieniu, w którym bardzo dobrze radzą sobie w lidze Czeskiej i duet Okosanović- Hrazdira poprowadzą gospodarzy do zwycięstwa. Skrzydłowi Ci zdobywają dla Brna bardzo dużo punktów i to przy dobrej skuteczności w ataku. Mam nadzieję, że dzisiaj znów obaj oni zagrają dobre spotkanie, w ostatnim meczu przyjmujący Hrazdira był nieco osamotniony w ataku, do tego przyjmował bardzo dużo, w lidze przyjmuje zwłaszcza jego kolega z drużyny który zaczął na ławce jak wspomniałem.
W lidze Brno w dobrej formie, jedna z lepszych, u siebie bilans 3-2 i 3 kolejne zwycięstwa. Portugalczycy w lidze również na 3. miejscu, na wyjeździe bilans 4-3.
Uważam drużynę Brna za lepszą. Liga Czeska jest raczej mocniejsza, drużyny z tej ligi grają w Lidze Mistrzów, drużynę z Portugalii raczej ciężko tam znaleźć. Do tego dochodzi wyjazd Portugalczyków i dobra forma gospodarzy. Trzymam dzisiaj kciuki za drużynę Brna.
⛔100
 
N 4

nvrbckdwn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 20:45
Spotkanie: Betis - Santander
Typ: X2
Kurs: 3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rewanżowy mecz 1/16 Pucharu Króla. Drużyna środka Primera Division mierzy się z liderem Segunda Division. W pierwszym spotkaniu oglądaliśmy raczej wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Betis. Uważam, że kurs na wyżej wymienione zdarzenie jest przesadzony. Gospodarze rywalizują na 3 frontach (liga, puchar króla oraz liga europy). Zmęczenie kiedyś da o sobie znać, nie mają szerokiej ławki, więc ewentualni zmiennicy obniżą jakość. Obie drużyny aktualnie w formie, Betis bilans 3W-1D-1L, Santander bilans 4W-1D-0L. Po cichu liczę, że Betis zagra zachowawczo chcąc oszczędzać siły, wszak remis im wystarcza, lecz absolutnie nie skreślam gości i ich skromnej wygranej.
⛔100
 
plja 31

plja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Bundesliga
Godzina:
19:00
Spotkanie: Melsungen - Flensburg
Typ: handicap +3,5 Melsungen
Kurs: 2.17
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wczorajszy typ niestety na minus, ale dzisiaj walczymy dalej. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 5miejsce z bilansem 10:5, bilans u siebie to 6 zwycięstw i tylko 1 porażka. Drużyna gości natomiast po 15 kolejkach prowadzi w lidze z bilansem 15:0. Drużyna gospodarzy w ostatnich 5 meczach przegrała tylko raz i jest w bardzo dobre formie. Myśle, że po takim kursie warto zagrać ten handicap. W bezpośrednich pojedynkach Melsungen będąć gospodarzem na 5 ostatnich meczy 3 razy zremisowała i 2 przegrała. Dzisiaj liczę na wyrównane spotkanie, w którym to drużyna gości nie będzie w stanie pokonać gospodarzy przynajmniej 4 bramkami. Powodzenia
⛔100
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2018
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Akani Songsermsawad - Stuart Bingham
Typ: Stuart Bingham Total Centuries: Over 1.5
Kurs: 2.78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Bingham trochę się obudził w tym tygodniu, w UKC wygląda zdecydowanie lepiej niż w ubiegłych miesiącach. Przede wszystkim zaczął wreszcie punktować jak potrafi, w ostatnich dwóch meczach wbił 5 setek (121, 107, 145, 102, 108) w tym najwyższy brejk turnieju. Dlatego typ na minimum dwie setki w meczu moim zdaniem do gry, zwłaszcza że Akani tez potrafi budować wysokie brejki. Ale oczywiście głównie liczę tutaj na Binghama, którego gra wygląda naprawdę dobrze.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
R 637,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Gibraltar, Premier Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Boca Juniors – St Joseph
Typ: powyżej3,5
Kurs: 1,61
Buk: LVBet
Analiza:


Europa, a kierunek bardzo egzotyczny. Gospodarze z nazwą kojarząca się jednoznacznie z południowoamerykańskim zespołem z Argentyny, to na Gibraltarze jakaś amatorska składanka piłkarzy. W 10 meczach ugrali 6 punktów i z bilansem 5:27 zajmują przedoststnia pozycję. Goście aktualnie w środku stawki po9 meczach z bilansem 23:13, ale warto zauważyć, że w ostatnim meczu z najgorszą drużyną ligi wygrali 7:0. Liczę na podtrzymanie mocnego uderzenia i minimum 4 bramki z meczu z drugimi od końca Boca. W poprzednim meczu między nimi było 5:0.

⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna; Puchar Polski
Spotkanie: Wigry Suwałki - Raków Częstochowa
Typ: under 3,5
Kurs: 1,40
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w Pucharze Polski pomiędzy zespołami Wigry Suwałki i Raków Częstochowa. Goście zajmują pewną pierwszą pozycję na zapleczu ekstraklasy i są kandydatem do awansu. Gospodarze natomiast plasują się na 15 pozycji w ligowej tabeli i będą walczyć o utrzymanie w I lidze. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gości, którzy w Pucharze Polski radzą sobie bardzo dobrze i pokonali dość sensacyjnie Lecha Poznań. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Rakowa Częstochowa, którzy będą chcieli kontynuować swoją przygodę w Pucharze Polski i będą chcieli awansować do kolejnej rundy czyli ćwierćfinału. Uważam że w dzisiejszym spotkaniu nie padnie zbyt wiele bramek. Goście powinni prowadzić grę, jednak gospodarze powinni postawić się drużynie spod Jasnej Góry. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Khimki
Typ: Bayern -4.5 pkt OT
Kurs: 1.90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na szybko bo zdecydowałem się w tuż tuż przed spotkaniem. Khimki z reguły delegacje ma ciężkie. Ostatnie dwa mecze w tej hali przegrali dość wysoko i widac, że szybkie tempo Niemców nie do końca im odpowiada. Dziś Bayern wg mnie bierze to spotkanie. Grają nieźle i posiadają pełną rotację czego nie można mówić o gościach. Bayern liczy na pewno na top 8,, ostatnie dwa mecze at home z ciężkimi rywalami jak Olympiakos czy CSKA Moskwa skapitulowane. Dziś jednak rywal osłabiony i w Bawarii już ostrza sobie noże na to spotkanie.
Dla przykładu Khimki przegrało on road z Milano 81:80 19 pkt rzucił Shved czyli 1 opcja w ataku gości, u siebie wygrali z Buducnost 22 pkt Shveda, z Zalgirisem w Kownie 83:84 i 25 pkt lidera Ruskich.
Problem w tym, że Shved wypadł trenerowi gości z rotacji i nie zagra dziś. O ile czesc rzutów przejmą na pewno Mickey, Gill czy Thomas to jak któryś z nich nie odpali w tym meczu to przy tak szybkim tempie Khimki szybko może dać rywalom odjechać. Tak więc Bayern win 5 pkt
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szwecja K - Czarnogóra K
Typ: Nathalie Hagman - over 2.5 goli
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj moim zdaniem bardzo pewny Typ, gdzie wiemy, że zawodniczki zagrają na pełnym skupieniu. Wczoraj niestety zaryzykowalem i tak jak myślałem - Nycke Groot nie zagrała ani sekundy na parkiecie. Dzisiaj pierwszy mecz fazy głośniej gospodynie wygrały pewnie z Dunkami tak jak podejrzewałem. Drugi mecz to szwecja vs Czarnogóra I stawiam na Hagman oraz jej skuteczność bramkową. Ta zawodniczka gra zarówno na skrzydle jak i rozegraniu z lewą ręką. Bardzo ważny punkt drużyny, która potrafi rzucać z obu pozycji. Dodatkowo biega też na kontry więc jest większa szansa na zdobywanie tych goli przez tę zawodniczkę. Over 2.5 to praktycznie nic - inne buki wystawiają linie nawet na 4.5 czy 5.5. Reprezentantka Szwecji występuje na co dzień w CSM Bucuresti, w Mistrzostwach jak na razie rzuciła 12 goli. Średnio 4 na Mecz, gdzie w meczu z Polską zdobyła 4 bramki, jedną w ciężkim meczu z Serbkami oraz 7 w starciu z Danią. Obok na rozegraniu ma super kreatywną Gullden, A niekiedy też podchodzi do rzutów karnych jeśli oczywiście innym dziewczyną nie idzie. Nawet bodajże jest druga w kolejce do tego aspektu gry, także liczę na to, że dzisiaj też podejdzie do karnego. Mecz moim zdaniem będzie nieco ofensywny I zobaczymy wiele ciekawych akcji oraz bramek. Czarnogóra stara się grać do przodu, ma super skrzydłowe, które dużo biegają - szczególnie moja ulubiona prawoskrzydłowa z tego zespołu Radicevic. Mecz zaczyna się o 21:00. Powodzenia!
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Europa, ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szwecja K - Czarnogóra K
Typ: powyżej 52,5 goli
Kurs: 1,62
Bukmacher: etoto
Analiza:
Analiza krótka bo za chwilę spotkanie, pierwszy mecz drugiej rundy w którym zmierzą się Szwedki z Czarnogórkami. Szwedki tylko w pierwszym spotkaniu z Dunkami pokryły taką linię (59 bramek). W pozostałych dwóch spotkaniach z Serbią i Polską wyniki były bardzo niskie, 43 i 45 bramek.
Czarnogórki także tylko w pierwszym spotkaniu osiągnęły wysoki wynik 36-32 ze Słowenią, potem przyszły dwie porażki i mało bramek w spotkaniach, 47 i 45.
Dlaczego akurat dzisiaj ma być dużo bramek? Liczę na otartą grę z jednej jak i drugiej strony, aby liczyć się w walce o najwyższe lokaty trzeba koniecznie dzisiaj wygrać i mecz powinien być otwarty. Poza tym H2H jest korzystne, na ostatnie 7 potyczek pomiędzy tymi ekipami czy to spotkania towarzyskie czy w rozgrywkach mistrzowskich 5 razy została przekroczona taka linia.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom