>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.01.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Puchar Króla, Hiszpania)
Spotkanie: Atl. Madryt vs Real Madryt
Typ: over 1,5 w II połowie
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
godz. 21.00
Analiza:
Ciężko jest wytypowac zwycięzce meczu gdyż to mecz pucharowy i nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjdą obie drużyny na ten mecz. Skład drużyn tez jest niewiadomą ale raczej można liczyc się z kilkoma zmianami w składach aby dac pograc rezerwowym. Mimo, że to mecz pucharowy to jednak wciąż mecz derbowy a nie ma nic lepszego jak zwycięstwo nad lokalnym rywalem nawet w takim meczu. Pierwsza połowa zapewne skończy się remisem i będzie tak zwanym &quot;badaniem&quot; rywala to już druga połowa będzie obfitowała w akcje bramkowe a co za tym idzie na gole. Po przerwie także będą zmiany i zależnie od wyniku meczu byc może wejdą na boisko najlepsi zawodnicy aby odrabiac straty bądź kolejni rezerwowi a to sprzyja niedokładności , braku zgrania i zrozumienia co przekłada się na straty i pozwala wykonywac kontrataki które obie drużyny lubią wykorzystywac jako swój atut i zdobywac właśnie po takich akcjach gole. Reasumując mecz będzie zapewne ciekawy i zaważając na kolejny mecz ligowy gospodarzy z Barceloną najlepsi gracze będą odpoczywac bądź zagrają tylko połowę liczą , że dzięki temu w II połowie mecz się otworzy i padną minimum 2 bramki.
✅ 100
 
J 1

jacardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Hiszpanii
Spotkanie : Atletico Madryt -Real Madryt
Typ : X
Kurs : 3.3
Bukmacher: Expekt
Godz:21:00
Dzisiaj padnie remis z trzech prostych przyczyn: Atletico nie przegrywa u siebie, Real nie przegrywa na wyjazdach, a na dzień dzisiejszy poziom tych ekip jest zbliżony. Gospodarze ciągle prezentują równą, wysoką formę, Real natomiast w ostatnich dniach nieco spuchł. W ostatnim meczu Królewscy nie zachwycili i przebiegli dużo mniej kilometrów niż wynosi ich średnia. Oczywiście obaj szkoleniowcy dokonają tego wieczoru roszad w składach, co jednak nie sądzę aby znacznie wpłynęło na spadek jakości widowiska. Jak już któryś z kolegów wspomniał wcześniej, w niedziele czeka Atleti pojedynek ze &quot;słabą&quot; Barceloną, jednak ja nie uważam aby mentalność zespołu pozwoliła im odpuścić dzisiejsze starcie. Jestem przekonany, że dziś padnie remis, a losy awansu rozstrzygną się na Santiago Bernabeu.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - HISZPANIA: Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Real Madryt -1.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj derby Madrytu w Pucharze.. Pewnie w Atletico jak i w Realu zobaczymy parę zmian personalnych w wyjściowych jedenastkach, ale ja dzisiaj zaufam Realowi i postawię na nich taki właśnie handicap.
Więc zacznę od gości skoro gram w ich stronę.. Ostatnie dwa mecze to porażki - no chyba nikt nie musi się interesować na tyle piłką nożną, żeby wiedzieć, że to dla podopiecznych Carlo Ancelottiego to bardzo słabe wyniki. Co prawda jedna porażka to nieznaczący mecz towarzyski przeciwko włoskiej drużynie AC Milan, jednak wynik idzie w świat, natomiast druga porażka to na ligowym podwórku przeciwko Valencii na ich stadionie.
Lista powołanych zawodników na mecz przez C. Ancelottiego:
Bramkarze: Casillas, Navas, Pacheco;
Obrońcy: Ramos, Pepe, Varane, Carvajal, Arbeloa, Marcelo, Coentrao, Fernandez;
Pomocnicy: Kroos, Khedira, Illarramendi, Isco, Rodriguez, Bale, Medran;
Napastnicy: Ronaldo, Benzema, Hernandez, Rodriguez.​
Jedynie zabrakło Modrica wśród zawodników powołanych, który przechodzi obecnie rehabilitację po kontuzji.

Lista powołanych zawodników na mecz przez D. Simeone:
Bramkarze: Oblak, Moyá;
Obrońcy: Juanfran, Jesús Gámez, Godín, Giménez, Siqueira, Lucas;
Pomocnicy: Tiago, Gabi, Saúl, Koke, Arda Turan, Raúl García, Mario Suárez.
Napastnicy: Mandzukic, Fernando Torres, Griezmann, Raúl Jiménez.​
Trener Atletico zapowiedział, że Torres wystąpi od samego początku spotkania. I oto jego wypowiedź na temat Fernando:
Nie widzę żadnych powodów, aby nie ufać i nie dać szansy Fernando. Musimy umieć pokazać swoje najlepsze cechy w różnych wariantach gry, a występ Torresa dodatkowo zwiększy rywalizację w ataku - stwierdził argentyński szkoleniowiec podczas rozmowy z mediami.
Pomiędzy słupkami najprawdopodobniej staną dzisiaj rezerwowi bramkarze czyli Navas i Oblak, chociaż bramkarz Realu w moich oczach jest o wiele lepszy od rezerwowego Atletico.
Real ma coś do udowodnienia - dwie porażki z rzędu? To nie w ich stylu, dlatego dzisiaj będą chcieli mocno rozbić przeciwnika i moim zdaniem może i się to udać. A po drugie ostatnie wyniki przeciwko Atletico nie są dobre dla przyjezdnych.
Zapewne w ataku Realu zobaczymy od początku Ronaldo, który jest w stanie strzelić parę bramek przeciwnikowi, tym bardziej po tych ostatnich wynikach, to właśnie on będzie ciągnął Real do zwycięstwa jak prawie co mecz. Po drugiej stronie pewnie zobaczymy Bale, a na środku może Hernandez, który też nieźle się spisuje, a gdyby jednak Ancelotti zdecydował się na Benzemę to i większa szansa na więcej bramek.
Dlatego ja dzisiaj gram w stronę Realu i to z handicapem, myślę, że wynik 3:1 właśnie dla nich jest osiągalny, albo 2:0. Chociaż spodziewam się też bramki dla Atletico, które u siebie zawsze gra bardzo dobrze. Dlatego wynik 3:1 bardzo by mnie satysfakcjonował w dzisiejszym pojedynku.
Na pewno kluczowe będzie zdobycie szybkiej bramki przez Real, która da im pewności siebie, a Atletico będzie musiało się otworzyć, co będzie sprzyjało Realowi, który ma zabójcze kontry.​
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - HISZPANIA, PUCHAR KRÓLA
Spotkanie: Villarreal – Real Sociedad
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10

Buk: unibet

Godz. 20:00
Analiza:
W pierwszym dzisiejszym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Króla Villarreal będzie podejmował na własnym stadionie ekipę Realu Sociedad. Faworytem są tutaj gospodarze będący w ostatnim czasie w wybornej formie ale goście grając coraz lepiej czego dowodem jest pokonanie w ostatniej kolejce FC Barcelony dlatego lepszą opcją będzie tutaj jak dla mnie over.
Gospodarze zakończyli przed czterema dniami serię pięciu zwycięstw z rzędu bez straconej bramki, zatrzymała ich ekipa Elche. Zremisowali to spotkanie na własne życzenie prowadzili 0:2 ale w odstępie 10 minut zrobili 2:2 – zrobili to dobre słowo przy obu bramkach obrońcy pięknie asystowali a przy pierwszej straconej bramce tych błędów było co nie miara. Widać ze przerwa źle wpłynęła tylko na defensywę bo w ofensywie była kombinacja oraz szybkość czyli to czym od początku sezonu imponują. Pierwszy mecz u siebie jest dla nich bardzo ważny bo wyjazd na Aneota to jeden z najgorszych terenów w tym sezonie i nawet dwubramkowa przewaga może zostać tam roztrwoniona tak więc na pewno po wyjściu na prowadzenie nie skupią się aż nadto na bronieniu tego wyniku.
Goście nie przegrali do czterech spotkań i widać ze z każdym mecze ich forma zwyżkuje, jednak dalej momentami widać brak ciągłości w poczynaniach na boisku. Po spotkaniu z Barceloną ( wygrali wszystkie trzy spotkania z aktualnie czołową trójką ) zyskali na pewno pewność siebie i bardzo to im się przyda w tym starciu bo jest to ekipa dwóch światów inna u siebie inna na wyjeździe. W delegacji skupiają się bardziej na bronieniu co jest błędem bo ich największy atut to atak, zobaczymy z jakim nastawienie dziś wyjdą jeśli będą się bronić to może się skończyć to na podobnym wynik jak w spotkaniu ligowym na tym stadionie czyli 4:0 a że nie lubią grać z tym rywalem tutaj potwierdza jeszcze poprzedni sezon i lanie 5:1. Tak więc wydaje się że lepiej jest tutaj zaatakować bo strzelona bramka na wyjeździe to zawsze większy komfort przed rewanżem.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Egipt Premier Lig
Godzina: 18:30
Spotkanie: Arab Contractors - Zamalek
Typ: over 2,5
Kurs: 2.29
Bukmacher: PinacleSports

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 17 kolejki Egipskiej Premie Lig w którym to zmierzą się będący aktualnie na 12 pozycji w tabeli drużyna Al. Contractors z 2 Zamalek. Gospodarze tego pojedynku aktualnie mają za sobą 8 ligowych spotkań na rozegranych na własnym stadionie w których to zdołali 4x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 9 bramek a stracili 4. Goście natomiast rozegrali do tej pory 8 pojedynków ligowych na wyjeździe w których to zdołali 4x zwyciężyć 3x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 16 bramek a stracili 6. Statystyki obydwu w/w drużyn są do siebie bardzo zbliżone może po za ilością zdobytych bramek gdzie Zamalek naprawdę sporo ich zdobywa na wyjeździe. Goście tego meczu bardzo potrzebują ligowych punktów w kontekście walki o Mistrzostwo Egiptu lecz gospodarze dobrze prezentują się na własnym stadionie co widać zresztą na w/w statystykach dlatego trudno tutaj wskazać faworyta lecz wydaje mi się, że warto zaryzykować i pobrać typ na 3 bądź więcej bramek przy bramkostrzelnych zawodnikach Zamalek.
⛔ 100
 
X 1K

xdawidxd96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Hiszpani
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: x/2
Kurs: 4.23
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiejszy wieczorny mecz wybrałem spotkanie pomiędzy 3 w tabeli Atletico Madryt a 1 Realem Madryt . Ostatni mecz Atletico w lidze pokazuje że źle nie grają pokonując u siebie Levante 3-1 natomiast Real poniósł od bardzo dawna porażkę z Valencią 2-1 w lidze . Obie drużyny grają nieźle bilans bramkowy 34-15 Atletico z 38 punktami 56-15 Real z oczkiem więcej czyli 39 punktów teoretycznie wskazuje na Real tak samo jak miejsce w tabeli ale to boisko weryfikuje wszystko nie zapominajmy że jest to mecz pucharowy i składy będą inne na samym dole podam przewidywane jedenastki obu ekip . Typ wybrałem taki ponieważ Atletico traci tyle samo bramek w lidze co Real dlatego myślę że Atletico do przerwy obroni się przed dobrą ofensywą Realu ale po przerwie braknie im sił i Real zdominuje mecz .
Przewidywane składy obu ekip:
Atletico: Oblak - Gámez, Giménez, Godín, Juanfran
- Mario Suárez, Saúl, Gabi -
Griezmann, Raúl García i Torres.

Real:Navas -
Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo/Coentrão -
Kroos, James/Khedira, Isco/Khedira -
Bale, Benzema i Cristiano.
Jeśli podoba Ci się mój typ daj + ;)
⛔ 100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Puchar Króla - 1/8-finału
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Atletico Madrid - Real Madrid : Dokładny wynik - 1-sza połowa / 0-2
Kurs: 8,40
Bukmacher: betsson
Analiza:
Witam bardzo serdecznie widzę , że dużo osób podaje typy na mecz. Atletico Madryt - Real Madryt , a wiec ja tez zdecydowałem postawic typ na ten właśnie mecz .
STATYSTYKI: : Ostatnie 5 spotkań.
13/09/14 PD
Real Madryt - At. Madryt
1:2
22/08/14 SUPE
At. Madryt - Real Madryt
1:0
19/08/14 SUPE
Real Madryt - At. Madryt
1:1
24/05/14 ULMF
Real Madryt - At. Madryt
4:1 (Do)
22/08/14 SUPE
At. Madryt - Real Madryt
1:0
statystycznie atletico jest lepsze .
atletico Madryt ostatnio gra bardzo nierowno , real tez ostatnie 2 mecze z mnilanem i Valencia przegrał .dlatego uwazam ze to bedzie bardzo wyrownany
mecz ale mysle ze moj typ bedzie trafny.
⛔ 100
 
L 0

lordcasper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: A.Madryt vs Real Madryt
Typ: A.Madryt
Kurs: 3.5
Bukmacher: BET365
Analiza:
Derby Madrytu, jak zwykle dostarczą mnóstwa emocji. Przyglądając się ostatnim meczom: Real skończył swoją świetną
serie zwycięstw z rzędu przegrywając z Valencią ostatni mecz 2:1. Postawa zawodników Królewskich pozostawiała sporo do życzenia,
do tego dochodzi ostatnia seria bezpośrednich spotkań przeciw miejscowemu przeciwnikowi. Ostatnie 3 mecze, to 2 zwycięstwa
Atletico i jeden remis. Ekipa Simeone zdecydowanie znalazła sposób na powstrzymanie ataku BBC, a także samemu dyktować
warunki. Uważam, że ryzykownie jest stawiać ten mecz, w końcu wiemy jak sprawy mają się w pojedynkach derbowych. Ostatnim
czynnikiem wpływającym na mój typ to fakt, że Atletico gra u siebie - ostatnie 10 spotkań, 1 porażka, 1 remis i aż 8 zwycięstw.
✅ 250
 
A 11

arnoldzik-117664

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Puchar Króla - 1/8-finału
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: over 2,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Mecz na szczycie już w 1/8 finału Pucharu Króla zapowiada się bardzo emocjonująco. Obie drużyny walczą w tym sezonie o zdobycie mistrzostwa kraju i nie wiemy do końca jak podejdą do rywalizacji w pierwszym meczu pucharu. Real gra już w sobotę 10.01, jednakże nie grają z bardzo wymagającą drużyną jaką jest Espanyol Barcelona. Natomiast Atletico gra w niedzielę 11.01 na wyjeździe z FC Barceloną i szczerze wątpię, by Diego Simeone &quot;oddał&quot; mecz z Barceloną, tym bardziej, że drużyna ze stolicy Katalonii jest teraz w dołku i kryzysie. Puchar to puchar ale jednak to także derby Madrytu i tutaj każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony niezależnie od wyjściowych składów. Jak dla mnie over 2,5 jest wielce prawdopodobny a kurs jest nieco zawyżony, ale to tylko dobrze dla nas Graczy.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
godzina: 21:00
spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
typ: 2/2
kurs: 3,6
bukmacher: Expekt
analiza:
Szybko te derby w pucharze, bo już w 1/8, ale to dobrze. Dzięki temu jeden z faworytów do tytułu będzie mógł bardziej skoncentrować się na lidze, czyniąc ją jeszcze ciekawszą. Real gra znakomite pierwsze połowy ostatnimi czasy. Pomijając mecz towarzyski z Milanem potwierdzali moją tezę w meczach o Klubowe Mistrzostwo Świata, oraz z Almerią czy Ludogorcem. Wychodzą z myślą o strzelaniu bramek i zwycięstwie, dopiero później, gdy mają wynik brakuje koncentracji i kończy się różnie, czego najlepszym przykładem jest mecz z Valencią w ubiegłej kolejce Primera Division. Dzisiaj nie zabraknie skupienia i motywacji, więc mam nadzieję, że dociągną przewagę do końca. Aha, kwestia czy ją zdobędą w pierwszej połowie- wydaje mnie się , że tak. Są jak najbardziej w stanie strzelić jedną bramkę do przerwy. Ważne żeby takowej nie stracić, ale jestem spokojny o formę Torresa. Nie mógł się przełamać ostatnimi czasy, toteż i teraz będzie potrzebował trochę czasu. Powinien odpalić, tylko jeszcze nie teraz, najszybciej po 2-3 tygodniach.
⛔ 100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Puchar Króla - 1/8-finału
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: ilość kartek / powyżej 6.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Oglądam typy użytkowników na derbowe spotkanie Madrytu i nic ciekawego się nie doszukuję, ludzie szukają jakiś niepotrzebnych handicapów, wyników do przerwy itd. Po co ? Bet365 wystawił próg 6.5 na kartki w tym spotkaniu, ja oczywiście atakuje over. Dlaczego? Wypadałoby żeby drużyna Realu dziś wygrała po ostatniej ligowej porażce z Valencia, przeciwnik dziś jednak też dosyć trudny i do tego derbowy więc spodziewam się dużej ilości kartoników.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami i ilość kartek:
Real - Atletico ( 11 kartek )
Atletico - Real ( 10 kartek )
Real - Atletico ( 7 kartek )
Real - Atletico ( 7 kartek )
Dla mnie jest to najlepszy typ przeglądając dzisiejszą ofertę. POLECAM!
✅ 72
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Atletico - Real
Piłka nożna, Copa del Rey
Godzina 21:00
Typ : BTTS
Kurs : 1,72
Buk : Bet365
Dzisiejszym typ jest z meczu, który elektryzuje sporą część piłkarskiego świata. Derby Madrytu, mecz pomiędzy Atletico a Realem, rozgrywany na Vicente Calderon. Natomiast nie będzie to liga potyczka, a mecz pucharowy, choć myślę, że mimo wszystko będzie tak samo ciekawy jak rozgrywki La Liga.
Odkąd te derby stały się bardziej wyrównane, są dużo lepsze i dużo bardziej widowiskowe. Dziś powinno być podobnie i nikt nie powinien odstawić tu nogi, a o godz. 21:00 w stolicy Hiszpanii powinniśmy zobaczyć kawałek dobrego futbolu.
Oba klub naszpikowane gwiazdami. W lidze zajmują miejsca odpowiednio trzecie i pierwsze. Real na pewno będzie chciał się odgryźć za porażki w dwóch ostatnich meczach z Rojiblancos, które przegrali. Atletico na pewno nie odpuści, licząc na trzecie zwycięstwo z rzędu, co nie udało mu się chyba nigdy. Ale najważniejsze jest by awansować do dalszej rundy, a nie będzie łatwo żadnemu z zespołów. Spotykają się dwie znakomite ofensywy, a także z dwóch stron mamy doskonałą obronę. Atletico na pewno nie pozwoli na podobną kanonadę jaką dostali rok temu w dwumeczu właśnie od Królewskich czyli 5:0. W samym 2014 roku ekipy mierzyły się ze sobą aż siedmiokrotnie. Trzykrotnie padł remis, a każda z ekip ma po dwie wygrane, więc bilans wyrównany i widać jak ciężko gra się jednym i drugim.
Co do ofensywy – Atletico prezentuje się bardzo przyzwoicie, póki co biorąc pod uwagę tabelę ligową (wiem, że to puchar, ale zasugerować się można) strzelili 34 bramki a stracili 15, u siebie jest to 22:8. Real najlepszy bilans w lidze 51:15, wyjazdy to 32:10. Ostatnio przegrali z Valencią, mimo iż w końcówce napierali, to nie udało im się wyrównać. Valencia zagrała mądrze, myślę, że Atletico zagra tak samo. Simeone zna już ekipę Realu, z którą mierzył się nie raz i jak widać, wie jak grać przeciwko nim. W ostatnich pięciu meczach nie przegrali ani razu (do 90. minuty, bo w finale LM po dogrywce przegrali 4:1). Oglądałem ich zaledwie parę razy w tym sezonie i jedno wiem na pewno, że u siebie są piekielnie groźni i bardzo skuteczni, co widać choćby po bilansie bramkowym i meczowym (7-1-1). Mandżukić i Griezmann robią bardzo dobrą robotę w ataku. Do tego dochodzi Koke, Gabi czy Arda Turan. Obrona jak widać też radzi sobie bardzo dobrze.
Real to chyba obecnie najlepsza ofensywa na świecie. Żaden klub nie przebije tego co ma w swoich szeregach Ancelotti. Chyba nie trzeba wymieniać piłkarzy ofensywnych klubu z białej części Madrytu, bo każdy szanujący się fan piłki zna ich doskonale ;) W tym sezonie w 16 meczach ligowych zdołali strzelić aż 56 bramek! Dobitnie pokazuje to w jakiej formie są Królewscy. Co by mówić, gol Realu to prawie pewne zdarzenie, choć ostatnio na Vicente Calderon nie zdołali pokonać bramkarza Rojiblancos. Dziś uważam, że będzie inaczej, a sam mecz będzie bardzo dobry dla oka. Obie ekipy będą, a raczej powinny grać na 100% z racji iż jest to mecz pucharowy i walka o następną fazę, a oprócz tego to pojedynek derbowy. Sądzę, że zobaczymy bramki z jednej jak i drugiej strony. Ja osobiście spodziewałem się na to kursu 1,50 lub 1,53 a takie „kursiwo” to prezent od buka ;)
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: kosz brazylia
Godzina: 23:00
Spotkanie: Cearense - Paulistano
Typ: -6,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: bet365
Analiza:
O godzinie 23 dojdzie do spotkania miedzy 8 zespolem, a 15. Faworytem oczywiscie sa goscie, ktorzy plasuja sie wyzej w tabeli. Dzisiaj tez zdecyduje sie zagrac w ich strone. Jest to druzyna, ktora dosc czesto punktuje, gospodarze zas graja w kratke.
Pojedynki bezpośrednie: CEARENSE - PAULISTANO
15.02.14 NBB Cearense Paulistano 54 : 77
07.12.13 NBB Paulistano Cearense 94 : 79
27.04.13 NBB Cearense Paulistano 68 : 69
24.04.13 NBB Paulistano Cearense 89 : 85
21.04.13 NBB Cearense Paulistano 87 : 71
patrzac na ostatnie mecze, mysle, ze typ powinien spokojnie wejsc.
Kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom