>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.01.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 7. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 13:00
Spotkanie Real Madryt v Granada
Mój typ:win Real (-3) 2,20
Buk Bet.365

Analiza: W tym spotkaniu będzie oczywiście tylko jeden faworyt, mianowicie ekipa z Madrytu. Po świetnym początku nowego roku w którym Real pokonał solidną Seville gładko 3:0 teraz pora zmierzyć się z drużyną która zajmuje 19 lokatę w LaLiga z dorobkiem ledwie 9 oczek i jest jednym z głównych kandydatów do opuszczenia Hiszpańskiej ekstraklasy. Do składu z Madrytu wraca po odpoczynku Ronaldo. Dodatkowo świetnie w starciu z Sevillą zaprezentował się James i jest duża szansa że dostanie kolejną szansę na udowodnienie że forma zaczyna wracać do wysokiego poziomu. Martwię się tylko czy w tym spotkaniu nie wystąpi syndrom ja go nazywam przespacerowanego meczu. Jeśli Ekipa Królewskich nie oleje przeciwnika to obstawiam wynik w granicach manity. Wracając do składu według mnie na bramce wystąpi Navas co jest raczej pewne. W obronie jest pewien problem ze środkowymi obrońcami. Zawieszony jest Ramos, a kontuzjowany Pepe. Wydaje mi się że kolejną szanse dostanie ceniony przeze mnie Nacho. Na prawej wystąpi raczej Danilo do pary z Marcelo na lewej. W środku zobaczymy pewnie Luke i Toniego, którzy będą ubezpieczani przez Casemiro. Na prawym skrzydle zagra James, lewe CR, a przed nimi Benzema/Morata. Ogólnie przez plagę kontuzji ZZ nie ma wielu wariantów. Jest jeszcze Isco i raczej wydawało mi się przed spotkaniem z Sevillą że to on zagra w miejsce Jamesa, ale patrząc na to jak się zaprezentował młody Kolumbijczyk zmieniam zdanie.

Co do ekipy z Granady wiele nie mogę powiedzieć, ale postaram się trochę przeanalizować ich sytuację przed tym spotkaniem. Bilans ostatnich 5 spotkań na wyjazdach mają delikatnie mówiąc tragiczny, 3 porażki i 2 remisy. W starciach z Realem mają jeszcze gorszy, mianowicie same porażki w ostatnich 5 spotkaniach z bilansem 20:2 w plecy. Ze składu Luisa Alcaraza wypada aż 7 graczy i do Madrytu leci tylko z 18 osobową kadrą.

Ja typuje tu gładziutkie zwycięstwo i spokojne 3 punkty w drodze po koronę LL.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Hartlepool - Grimsby
Typ:
Hartlepool United
Kurs:
3.02
Bukmacher:
Pinnacle

Analiza:
Dzisiaj nie będzie psów szczekających dupami, ani młodych, obiecujących północnoirlandzkich dramatopisarzy. Będzie za to o drużynie, która zasługuje na więcej szacunku niż wskazywałaby na to ich obecna pozycja w angielskiej piłce...
... Victoria Park, sobotnie popołudnie: gospodarze, Hartlepool United, podejmują Grimsby Town, a więc spotkanie dwóch portowych drużyn, z których na papierze faworytem wydaje się być drużyna gości, ale za długo już wszyscy siedzimy w bukmacherce, żeby nie wiedzieć, że zajmujemy się piłką nożną, a nie matematyką, a na boisku grają piłkarze - żywi ludzie z krwi i kości - a nie cyferki. Ale żeby zadowolić maniaków statystyk, to podam ich parę - te najbardziej oczywiste, to bardzo przyzwoity bilans Grimsby na wyjazdach (5 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki) i dosyć marny bilans gospodarzy w meczach domowych (3 zwycięstwa, 5 remisów i 4 porażki); no i w tym momencie dojechaliśmy do stacji, na której wysiadają ludzie grający po kursach i opierający się głównie na statystykach, czyli generalnie 99% graczy, natomiast 1% poważnych typerów zapraszam do dalszej podróży. Ale zanim nasz pociąg odjedzie, a my pomachamy &quot;kursiarzom&quot; i &quot;statystykom&quot; białą chusteczką na pożegnanie, zostawmy im jeszcze jedną ciekawostkę statystyczną na otarcie łez: w dwóch ostatnich sezonach, w których Hartlepool i Grimsby grały w tej samej lidze, to właśnie zawodnicy Pools zdobywali komplet punktów (wygrywając dwukrotnie, 8:1 i 2:0, w sezonie 2003/2004, oraz 4:1 i 2:0 w sezonie 2006/2007, czyli w sumie 16:2), a jeżeli gospodarze wygrają w sobotę to ta sama sztuczka uda im się również w obecnym sezonie, bo pamiętajmy, że trzy miesiące temu Pools przejechali walcem po Grimsby, wygrywając na wyjeździe 3:0 (po kursie 4.33).
No dobrze, teraz kiedy już oddaliśmy (nie)należną cześć bożkowi statystyk, spójrzmy na sobotni mecz zaczynając od drużyny gości: Grimsby to niewątpliwie drużyna solidna, nudna i przewidywalna, grająca typowy wyspiarski futbol i osiągająca przyzwoite wyniki jak na drużynę środka tabeli, która ani jakoś strasznie nie zawodzi swoich kibiców, ale też nie wprawia ich zazwyczaj w zachwyt. Z Grimsby odszedł w tym sezonie, do grającego w wyższej klasie rozgrywkowej Shrewsbury, trener Paul Hurst i od tamtego czasu nie widzę w tej drużynie nic ciekawego - to przeciętniacy, którzy pogrążyli się w ligowej szarzyźnie i są obecnie tam gdzie ich miejsce - w środku tabeli czwartej ligi.
Tego samego na pewno nie można powiedzieć o drużynie gospodarzy, których aspiracje sięgają wyżej, i którzy mają w swoim składzie takich piłkarzy jak na przykład 22-letni pomocnik Nathan Thomas (7 bramek i 2 asysty w tym sezonie) - jak patrzę na tego zawodnika, na jego przegląd sytuacji na boisku, panowanie nad piłką i technikę użytkową, to zastanawiam się: jak to jest możliwe, że ten chłopak to wychowanek Newcastle, a nie Santosu czy Dynama Zagrzeb? Jak dla mnie to on nie powinien się nazywać Thomas tylko Tominho albo Tomasić. Szkoda, że akurat Thomas w sobotnim meczu nie będzie mógł zagrać (kontuzja pachwiny), ale czuję że Michael Woods godnie go zastąpi, podobnie jak kontuzjowanego pierwszego bramkarza, Trevora Carsona, udanie zastąpił doświadczony Adam Bartlett. Dalej mamy zawsze groźnego napastnika (9 bramek w LT w tym sezonie) Padraiga Amonda, który trafił na Victoria Park w lipcu ubiegłego roku właśnie z Grimsby, więc będzie miał dodatkowo w tym meczu parę rzeczy do udowodnienia. W składzie Pools mamy jeszcze kilku innych niezwykle ciekawych zawodników, ale już nie będę o nich pisał, bo zauważyłem, że dzisiejsza analiza robi się nieco przydługa. Dodam tylko, że, ku wielkiemu zadowoleniu trenera i kibiców Hartlepool, w meczu z Grimsby defensywę gospodarzy wzmocni wypożyczony z fulham obrońca Sean Kavanagh, były młodzieżowy reprezentant Irlandii, a do tego, wiadomość z ostatniej chwili - do drużyny dołączył z Sheffield Wednesday młody, utalentowany napastnik, wychowanek Manchesteru City, Devante Rodney. W klubie z Clarence Road zaczęło się ostatnio dziać wiele pozytywnych rzeczy (zresztą, jedyne trzy domowe zwycięstwa odniesione przez Pools w tym sezonie miały miejsce w dwóch ostatnich miesiącach). Monkey Hangers podnoszą się z kolan. Zapamiętajcie dobrze moje słowa - w Hartlepool jest potężny niewykorzystany jeszcze potencjał i to tylko kwestia czasu, kiedy ta drużyna zacznie regularnie punktować. Sądzę, że w jutrzejszym meczu zobaczymy ciąg dalszy odrodzenia gospodarzy, a kibice na Victoria Park będą świadkami kolejnej wiktorii swojej drużyny w ostatnim czasie. A kibice Grimsby? No cóż... będą po prostu grim (taki żarcik). Jeżeli spojrzymy na kursy, to widzimy, że na gospodarzy są one zdecydowanie za wysokie i rosną nie na tę drużynę, na którą powinny (no, ale to już nie jest nasze zmartwienie, prawda?).
Jak dla mnie, czysta jedynka - powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Auckland
Godzina: 03:00
Spotkanie: Lauren Davis - Ana Konjuh
Typ: DW: Konjuh 2:0
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finałowe spotkanie WTA Auckland gram w stronę Konjuh, gdyż wg mnie jest to o wiele ciekawsza zawodniczka niż Amerykanka. Osobiście z przyjemnością oglądam jej spotkania, mimo młodego wieku ma bardzo dużo do zaoferowania, zwłaszcza jeżeli mecz układa się po jej myśli, co można było oglądać w zeszłym roku w spotkaniu z Radwańską. Zdecydowanie serwis jest jej wielkim atutem i jeśli gra pewnie to zdecydowanie za siłą podąża też precyzja uderzeń. Sprawnie porusza się po korcie, dobrze gra zarówno pod siatką jak i przy linii końcowej. Jest w stanie nie tylko posyłać mocne piłki, ale również precyzyjne loby i skróty; jest bardzo wszechstronną zawodniczką i bez wątpienia stanowi przyszłość kobiecego tenisa. Liczę na 2:0, ponieważ zazwyczaj jak się spotykają dwie panie w formie to dochodzi do rezultatu 2:0, może za wyjątkiem Radwańskiej, bo ona nawet w gazie gubi sety. Przykładowo tak było w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Pliskovą i Svitoliną. Przeciwniczka Amerykanki zkreczowała w półfinale, a oglądając to spotkanie powiedziałbym, że już w trakcie drugiego seta Ostapenko przygasała, ale gdyby nie uraz to może ją oglądalibyśmy w finale.
⛔ 100
 
sagusek12 65

sagusek12

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie:Orlando Magic vs Houston Rockets
Typ: -5.5 Houston Rockets
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Houston niszczy wszystkich teraz 6 meczy 6 zwycięstw , nie sądzę aby Orlando mogło przerwać ich passe :
06.01.17 NBA Houston Rockets Oklahoma City Thunder 118 : 116
03.01.17 NBA Houston Rockets Washington Wizards 101 : 91
01.01.17 NBA Houston Rockets New York Knicks 129 : 122
31.12.16 NBA Houston Rockets Los Angeles Clippers 140 : 116
28.12.16 NBA Dallas Mavericks Houston Rockets 107 : 123
27.12.16 NBA Houston Rockets Phoenix Suns 131 : 115
Ide w tym typie w HANDI -5.5 na korzyść Houston Rockets , grają na prawdę dobry basket w ostatnich meczach. Orlando jak Orlando , nie zbyt dobrze grająca drużyna , na ostatnie 5 meczów : 2W-3L. Główny strzelec drużyny z Rockets , J.Harden ostatnio nie zawodzi , od początku trzyma poziom i posiada 28.3 PPG . Na koniec dodam . że Houston na dziś ma 28W-9L w sezonie 16/17 , a Orlando 16W-21L
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia – VNLN (6.liga)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Harrogate - Alfreton
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spróbuję w Nowym Roku zagrać na mojego ulubionego overowca z 6. Ligi angielskiej, czyli Alfreton.
W tym meczu gospodarze sa jedną z lepszych drużyn pod względem średniej bramek padających na swoim boisku. W tabeli na 10.pozycji z bilansem bramkowym 35:32. 65% tych bramek padło na stadionie druzyny Harrogate , gdyż u siebie ich bilans wygląda: 24:20 , co daje średnio 3.7 gola na mecz. W 12 rozegranych spotkaniach w domowych warunkach gospodarze mają aż 8 overów 3,5 .
Goście nie raz już w tym sezonie znajdowali się na moich kuponach ze swoimi overami. I tym razem zaryzykuję over 3,5 na gości tego meczu. Alfreton nadal zajmuje 1.miejsce pod względem średniej ilości bramek na mecz, która wynosi aktualnie 4.6 . W 22 spotkaniach , aż 16 razy padał wspomniany over. Ciut więcej pada ich gdy grają właśnie na wyjazdach. Na 11 meczów, over 3,5 padł 9 razy, ze średnia bramek 5.2/mecz.
Alfreton ostatni wyjazd to remis 1:1 , zatem tym razem mam nadzieję, że padnie więcej bramek, tym bradziej, że gospodarze nie zanotowali overa 3,5 od 5 spotkań, zatem liczę na ich przełamanie z najbardziej overową drużyną w lidze.
Powodzenia !
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej , 2 Szwedzka
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.84
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam szanownych graczy. Na jutro wybrałam spotkanie z hokeja ,z 2 ligii szwedzkiej. Bukmacherzy daja wieksze szanse gospodarzom,ja natomiast typuje tu spotkanie bez remisu, wygrana gości. Juz wyjaśniam dlaczego- Mora jest drugą drużyną w tabeli, na 5 ostatnichu wyjazdowych meczy przegrała jedynie raz i to z Timrą,piątą drużyną. Mora walczy o pierwsze miejsce w tabeli i mecze ze slabszymi od siebie chce wygrywac. Gospodarze czyli Oskarshamm to 9 zespół, na 5 ostatnich meczy domowych przegrał 4 i wygral 1 z IF Bjorkloven - 11 w tabeli.
Statystyka goli:
Oskarshamm 84:93
Mora 93:77
Dla mnie wynik meczu całkiem realny to czysta 2 ale dla pewnosci dnb.
Zły zapis typu (brak podania jaki to mecz)
⛔100
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina:
02:00
Spotkanie:
Milwaukee Bucks-NY Knicks
Typ:
2
Kurs:
2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Rozpocznę od tego,że jestem kibicem Knicerbockersów od ponad 20 lat.Po latach posuchy(3 sezony bez awansu do playoffs)ten sezon wlewa nadzieję w serca,że wreszcie się to odmieni.Przez długie tygodnie nowojorczycy łapali się w pierwszej ósemce.Niestety w ostatnich 10 spotkaniach Knicksi mają po za Nets najgorszy bilans w lidze 2-8,ostatnie 6 spotkań wyjazdowych to same porażki i wypadli po za najlepszą ósemkę(obecnie 10 miesce na Wschodzie.
Teraz troszkę statystyk i podsumowań ostatnich meczy.Porażka wyjazdowa z Atlantą,drużyna z którą będą walczyć o playoffy dopiero po dogrywce,wyjazdowa porażka po nadspodziewanie bardzo dobrym meczu z Rakietami z Houston w ich hali,a wiadomo jaką siłą jest Houston na własnym parkiecie.W tym meczu sam siebie przeszedł &#39;brodaty&#39;Harden(ponad 50pkt.)i podcinał skrzydła nowojorczykom.Kolejne spotkanie toniestety&quot;planowa&quot;porażka z Magikami ,ponieważ w tym meczu zabrakło i Porzingisa i Carmello Anthonego.No i ostatni mecz w Madison Square Garden i porażka z Kozłami z Milwaukee.świetna 3 kwarta i......jak można przegrać mecz prowadząc na 9 sekund przed końcem mając piłkę!!??
Dziś okaże się czy ta drużyna ma charakter.Czy stać Knicksów na Playoffs,czy zrewanżują się ekipie Milwaukee,czy ta pokażą przysłowiowe&quot;jaja&quot;.Dziś w pełnym składzie,wszyscy kibice mają nadzieję,że będą gryźli parkiet i wyjdą zwycięsko z tego dwumeczu.Mimo,że Milwaukee jest bardzo mocne i ambitne w tym sezonie,lepsze sportowo moim zdaniem to liczę na charakterny rewanż &quot;Krótkospodenkowców&quot;.
Zaznaczam,że TYP z &quot;serca&quot; i pod konkurs.


✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Sociedad-Sevilla
Typ: 1/1
Kurs 3.60
Buk Bet.365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Realu Sociedad na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Sevilli. Gospodarze moim zdaniem są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów przed własną publicznością , Sevilla na wyjazdach nie potrafi ustabilizować swojej formy i często grywa na słabym poziomie, gospodarze natomiast ostatnio na swoim stadionie nie popełniają błędów oraz wpadek tak w lidze Hiszpańskiej jak i pucharze króla jest to ekipa która nie poniosła porażki od końca sierpnia tego roku, kiedy to przegrali z zespołem Madryckiego Realu , następnie notowali 9 kolejnych spotkań u siebie bez porażki , zremisowali 3 razy i wygrali 6 spotkań , grali między innymi z zespołami Barcelony, Atletico Madryt, Villarealu oraz Valencii, żadna z tych ekip tutaj nie wygrała, Sevilla również nie potrafi na tym boisku wygrać już od roku 2011 i myślę że w obecnej formie to gospodarze powinni w tej kolejce sięgnąć po komplet punktów, stawiam na wynik 2:1 lub 3:2 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę również na bramki w tym spotkaniu bowiem przecież obie ekipy grają do przodu.
⛔ 100
 
currose 28

currose

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Miami Heat
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnio mój typ pogrążyła drużyna Lakers to dziś gram na nich.W drużynie z Miami brak Whiteside&#39;a i Winslowa ponadto grają 3 mecz w ciągu 4 dni,ciekawe jak u nich z wytrzymałością skoro grają dosyć wąską rotacją tylko 8 graczy pojawia się na parkiecie. Lakers wczoraj przegrało z Blazers(Lillard wrócił do gry) ale jak pokazali z Memphis potrafią grać i liczę na dosyć łatwą wygraną gospodarzy.
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: hokej :hokej:
Godz; 1:30
Spotkanie: Florida Panthers - Nashville Predators
Typ: +4,5 bramek
Kurs: ▶ 1,64
Buk: ónibet
Dzisiaj myślami, jestem na Florydzie. Ekipa, która gra totalny piach, jest chimeryczna ,w swoich akcjach i niestety nawet na swoim terenie nie powala. Potrafią wyrównywać stan meczu, ale zbyt szybko się gotują, żeby mogli postawić szale na swoją korzyść. Jagr bije rekordy fakt, ale co z tego jak nie potrafi on sam poprowadzić swojego teamu do zwycięstwa. W dzisiejszym meczu również czeka ich ciężkie starcie, bo Predsy, to ekipa szerokiego formatu, mająca bardzo silną nie tylko ofensywę, ale i defensywe. Subban w, debiucie ukuł gumę w sieci i dzisiaj będzie polował, bo od dziecka, jak Bostonu , tak i Panter niezbytnio lubi. Więc podwójna motywacja. Samo to, że h2h jest bardziej na korzyść Nashville, więc pójdę za tym trendem i liczę że to oni rozwiążą worek z bramkami. Pantery mimo słabych gier, trochę bramek potrafią zdobyć. Na pewno z niedosytami podchodzą do ostatnich spotkań, ale kto wie może i dzisiaj się postawią dość znacząco. Tu też ma kto strzelać. 5 bramek, wydaję mi się że to nie jest jakoś dużo, jak na taki mecz.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: WAW - Minesota
Typ: Gortat under 12,5 zbiórek
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Gortat się rozkręcił ostatnio ze zbiórkami i w ostatnim meczu zebrał 16 razy w przedostatnim 14 w poprzednim 12 więc podbił trochę linie u buków a raczej u jednego w unibecie bo na betano i betsafe ciągle jest 12 a wg mnie dzisiaj Gortat będzie miał trochę ciężej bo w Minesocie podobne statystyki w ostatnich meczach ma Towns który zbierał w ostatnich meczach też znacznie powyżej linie 12 zbiórek. Jak dla mnie warto to zagrać.
✅ 85
 
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, USA, NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - New York Islanders
Typ: 2 (wygrana New York)
Kurs: 2.10
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
W lidze NHL, gdzie poziom jest bardzo wyrównany, i w zasadzie nie ma bardzo wielkich różnic w kursach na poszczególne ekipy trafiają się całkiem ciekawe do typowania mecze, z czego ostatnio skorzystałem z niezłym skutkiem. Mam nadzieję że moje pierwsze typowanie w hokeja wyjątkowo wrzucone na typy dnia nie okaże się porażką, ale do rzeczy.
Swoje spotkanie rozegra drużyna Colorado, która obecnie jest najsłabszym chyba zespołem NHL, są na ostatnim miejscu w tabeli, przegrali 10 z ostatnich 11 spotkań, strzelili najmniej bramek 77, najwięcej stracili 129, grają u siebie najgorzej ze wszystkich ekip - 4 zwycięstwa, nie będę przytaczał statystyk Islanders, ale są o niebo lepsze, wystarczy wspomnieć że są w formie i z 5 ostatnich meczy wygrali 4. Co jeszcze przeciwko gospodarzom ? No chociażby to że 2 dni temu grali swój poprzedni mecz na wyjeździe z Calgary, gdzie przegrali oczywiście 6:2 i po tym mają do domu prawie 2 tys. km, gdzie zmierzą się z ekipą która ostatni mecz grała 5 dni temu i jest wprost głodna gry i walki. Gdyby podobna sytuacja miała miejsce w piłce nożnej to kurs na gości byłyby pewnie 1.4 lub mniej, a tutaj mamy 2.1 (spadł bo jak stawiałem to było 2.2).
Oczywiście nie można wykluczyć przełamania gospodarzy bo mają w teorii niezły skład, szczególnie napad np. 21 letni Nathan MacKinnon, z 25 punktami (9G, 16A) i 25 letni Matt Duchene z 13 golami, a zawodnicy New York mogli bawić się przez te 5 dni i nieco rozregulować, ale wydaje mi się że forma i świeżość gości pozwoli im odnieść łatwe zwycięstwo.
⛔ 100
 
grelunio 32

grelunio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Puchar FA
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bolton - Crystal Palce
Typ: 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: @Unibet
Analiza:
Na Marcon Stadion, Bolton zajmujący aktualnie 2pozycje w League 1 mający predyspozycje do awansu do Championship, podejmuje u siebie drużyne do spadku z Premier League.
Może zacznę o gościach, Crystal Palace, skazane niedawno na nędzę nieszczęścia. Wprowadzenie Sam Allarcye nie zatrzymało je przed utratą goli w zastraszającym tempie, a ich porażka 1_2 u siebie z równie słabą Swansea, robi cztery porażki i dwa remisy w ostatnich sześciu meczach. Dużo goli tracą, chodź z 8 ośmiu w tym sezonie(na wyjeździe) strzelili aż 11 również robi wrażenie. Ich szok 3-0 zwycięstwo nad Southampton na początku grudnia sprawia, że jest jedna wygrana z ostatnich 14 meczów we wszystkich rozgrywkach, a dziesięć z tych gier kończąc się porażką. Zachowali tylko dwa czyste konta w całym sezonie, tak więc to nie wygląda dobrze dla nich w danym momencie. Przekorny los(e) jak to Zenek śpiewa,, wszystko się niby układało, ale znów podgórke, niezagra kontuzjowany Christian Benteke. Utracili również Wilfried Zaha i Bakary Sako którzy wyjechali na Puchar Narodów Afryki. To, na wierzchu wszystkich istniejących problemów z urazami, jest ostatnią rzeczą, jakiej potrzebowali.
Gospodarze zaś pną się w góre tabeli League One zostali zatrzymani trochę w poniedziałek, kiedy zremisowli z daleką w tabeli Coventry City, ale nadal są tylko trzy punkty straty, nad liderem, Sheffield United i są w stanie podjąć trofeum i dokonanie szybkiego powrotu do Championship.
Ten remis stanowi to siedem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka w ostatnich dziewięciu meczach we wszystkich rozgrywkach, ale w domu robi się nawet lepiej dla nich. Wygrali dziesięć meczy na swoim stadionie i wyglądali doskonale..
Bolton Wanderers to ciężki orzech do zgryzienia, zwłaszcza podczas gry pod własną publicznością. Na 10 meczu bez porażki na ich ojczystej ziemi. Crystal Palace z drugiej strony udało wygrać jeden ze swoich ostatnich 14 meczów. A ich pozycja w ligowej tabeli, która jest blisko strefy spadkowej może skłonić Big Sam by odpuśćił kluczowych graczy. Bolton ze swojej obecnej formie dobrze wygląda by wygrać i kurs bardzo kuszący.
Wiadomo piłka nożna jest piękna ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, DOTA2
Godzina: 03:30
Spotkanie: Fnatic - Team NP (http://en.esl-one.com/dota2/genting-2017/tournament/)
Typ: Team NP -1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Fnatic pod koniec 2016 się rozpadło - zostało dwóch graczy. Na tym turnieju mają już 3 nowych zawodników (w tym 1 tylko na esl, a potem out), ciężko w takiej sytuacji liczyć na jakieś konkretne zgranie. Team NP gra już ze sobą trochę czasu, ogrywali kilka znanych marek jak chociażby EG, EHOME czy Liquid. Do Malezji specjalnie przyjechali tydzień wcześniej, żeby jeszcze sobie zrobić bootcampa. Po tym wszystkim, aż wstyd by było przegrać 2 mecze i do domu, tym bardziej, że gospodarze to narazie nie drużyna tylko zlepek graczy i to nie tych z najwyższej półki (no może oprócz Mushiego, ale ostatnio też nie szaleje).
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - NY Islanders
Typ: Over 5,5
Kurs: 1,90 Bet365
Patrząc na tabele zagrają dzisiaj najgorsza drużyna wschodu vs najgorsza drużyna zachodu. Gdy swój mecz rozgrywają Wyspiarze to over biorę w ciemno. Ta drużyna to pewność bramek w jedną jak i w drugą stronę. Ofensywnie drużyna wygląda bardzo fajnie i gdyby lepiej zabezpieczali tyły to nie okupowaliby ostatniego miejsca. Gorzej sytuacja wygląda u gospodarzy, bo u nich nic nie współgra.
Dodatkowo polecam NY Islanders 60&#39; @ 2,05
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:35
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes
Typ: obie drużyny strzelą po 3 lub więcej bramek w meczu
Kurs: 3,75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mój typ jest na to, że zarówno Chicago Blackhawks jak i Carolina Hurricanes zdołają w tym meczu strzelić po minimum trzy bramki. Wynik 3:3 daje wygraną, podobnie jak każdy wyższy wynik. O trzy bramki dla Chicago Blackhawks jestem raczej spokojny. Chicago Blackhawks ma w swoim składzie tyle gwiazd, że nie powinno być to dla nich problemem. Gorzej ejst z ich obroną, bo jak na siebie to coś za dużo tracą. Nie trzeba długo szukać meczu, w którym Chicago Blackhawks strzeliło i straciło trzy bramki lub więcej. Tak było w ich ostatnim meczu przeciwko Buffalo Sabres. Po trzech tercjach było 3:3, a w dogrywce Blackhawks strzelili na zwycięstwo. Carolina Hurricanes strzeliła w meczu z Blues cztery bramki, stracili dwie, więc było blisko tego, żeby obie drużyny strzeliły po trzy bramki lub więcej. Obydwie drużyny przystąpią do tego meczu trochę zmęczone, bo dla jednym i drugich jest to mecz rozegrany dzień po dniu, a wtedy łatwiej jest o proste błędy, które mogą zakończyć się bramką.
⛔ 100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division.
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Sociedad - Sevilla
Typ: 1.
Kurs: 2,25.
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. Ja na sobotę wybrałem rozgrywany wieczorem mecz, pomiędzy Realem Sociedad i Sevillą, który rozegrany zostanie na Estadio Anoeta. Zacznę może od gości, którzy zanotowali falstart w 2017 roku przegrywając z Realem Madryt na Santiago Bernabeu 3-0. Wynik ten może nie dziwi, jednak oglądałem ten mecz i byłem rozczarowany grą podpiecznych Jorge Sampaoli&#39;ego. Być może miałem zbyt duże oczekiwania względem poprzedniego roku, gdzie Sevilla grała naprawdę dobrą piłkę, jednak ten mecz był w ich wykonaniu bardzo słaby. Pomimo słabszego tempa Królewskich w 2 połowie, którzy byli zadowoloni z 3-bramkowej przewagi zdobytej przed przerwą, Sevilla nie potrafiła zagrozić ich bramce. Zawodnikom brakowało polotu, pomysłu na grę. Nasri grał bez pomysłu i ryzyka, raidy Vitolo kończyły się fiaskiem, a cała drużyna biła głową w mur. W dodatku Królewscy rozgrywali ten mecz bez najważniejszych ogniw w ich ekipie (brak Ronaldo, Bale&#39;a, Pepe, Ramosa, czy odpoczywający na ławce Karim Benzema ) , co powinno sprzyjać ekipie popularnych Sevillistas w zdobyciu choćby jednej bramki. Zabrakło jednak głównie kreatywności, jak już wcześniej wspomniałem.
Przejdźmy teraz do gospodarzy, którzy świetnie rozpoczęli 2017 rok, ogrywając w San Sebastian drużynę Villarealu 3-1, po bardzo dobrym meczu. Cała drużyna zagrała naprawdę solidnie w defensywie, a w ofensywie wykorzystali swoje szanse. Na wyróżnienie w meczu zasłuzył świetny w środowy wieczór Oyarzabal, który ma papiery na zostanie wielką gwiazdą, oraz nieoceniony Carlos Vela, który wiele wnosi do gry biało-niebieskich. Ponadto należą się brawa całej drużynie, gdyż w pojedynkach bezpośrednich z Villarealem drużyna prowadzona przez Eusebio Sacristan&#39;a miała bardzo niekorzystny bilans (2-7-7).
Dodam jeszcze, ze obie ekipy, które już dziś spotkają się na Anoeta w pucharze zagrały w miarę optymalnymi składami i nie powinno być większych rotacji (które opiszę pod koniec analizy).
Garść suchych statystyk:
Mecze ligowe Realu Sociedad u siebie: 5 zwycięstw, 2 remisy i porażka, bilans bramkowy 15:8. W ostatnich 5 meczach na swoim terenie odnieśli 4 zwycięstwa (z Valencią, Atletico Madryt, Alaves i Realem Betis) i remis (z FC Barceloną, która ten punkt dość ,,szczęśliwie&#39;&#39; wywalczyła).
Mecze ligowe Sevilli na wyjeździe: 3 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki, bilans bramkowy 13:11. W ostatnich 5 meczach na wyjeżdzie 3 zwycięstwa (z Celtą Vigo, Deportivo La Coruna oraz Leganes), remis (ze Sportingiem Gijon), oraz porażka (z Granadą).
Absencje:
w ekipie Realu Sociedad nie wystąpi prawdopodobnie Bergara, Navas oraz Martinez.
Z dwóch pierwszych trener nie mógł skorzystać już w poprzednim meczu, martwi więc jedynie brak stopera.
W ekipie Sevilli nie wystąpi Carrico, Fernandez oraz Rami (absencja spowodowana żółtymi kartkami). Drużynę zapewne martwi brak tego ostatniego, który gra twardo i jest ważnym ogniwem w linii defensywnej Sevilli. W meczu z Realem pokazał się całkiem przyzwoicie. Po dwóch pozostałych piłkarzy Jorge Sampaolli nie mógł sięgnąć już w ostatnim pucharowym meczu.
W skrócie: Myślę, że warto zaryzykować grę na ekipę Sociedad. Jest to wielki klub z tradycjami i myślę, że wyjdą na boisko w pełni zmotywowani i ku uciesze miejscowych kibiców zdobędą pełną pulę, zbliżając się do Sevilli w ligowej tabeli na odległość jednego oczka, gdyż u siebie prezentują się naprawdę świetnie, i po obejrzeniu meczów obu ekip w nowym roku widać, że w zdecydowanie lepszej formie są dzisiejsi gospodarze. Ja liczę na dobre widowisko. Dla łakomych większego kursu polecam zagrać jeszcze za drobne Real Sociedad i o2,5 bramki po kursie 3,25.
Liczę na świetne widowisko i emocje do ostatniego gwizdka, powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:50
Spotkanie: Adelaide - Melbourne V
Typ: powyżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Witam, dzisiaj zagram sobie rzuty rożne w Australii, myślę że over 12 jest dobrym typem i proponuję nawet za drobne spróbować więcej na powyżej 13 np jest kurs ponad 3,00. Wyjaśnię dlaczego tak akurat gram, Adelaida Utd na własnym boisku w ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz wygrała jeden remis i trzy porażki, ale w rzutach rożnych także na ostatnie 5 spotkań 6(z Sydney, faworytem ligi)następnie 5-8-5-11.....to tylko rzuty rozne które miała drużyna Adelaidy na własnym boisku w ostatnich meczach, gospodarze nie są faworytem tego spotkania co widać po kursach więc goście też powinni naciskać na bramkę Adelaidy co może wiązać się z golami a także właśnie rożnymi. A tak moim zdaniem to Adelaida wcale nie stoi na straconej pozycji w tym meczu, więc uważał bym z graniem czystej 2 na gości.....powodzenia
⛔ 100
 
E 5

ernestovsbasti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Las Palmas- Sporting Gijon
Typ: Las Palmas strzeli w obydwu połowach
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam...po dzisiejszym zwycięstwie dziś znowu wjeżdżamy w ligę hiszpańską...szczerze mówiąc miałem postawić las palmas over 1,5 gola ale kursy spadły i się to nie opłaca..
Znalazłem natomiast ciekawe zdarzenie...gijon to najgorsza drużyna ligi pod względem meczów wyjazdowych...bilans 0-2-6 bramki 6-16...w ostatnich 5 meczach na wyjeździe czyste konto udało im się zachować jedynie ze słabiutką granadą...las palmas typowy średniak...u siebie dobry bilans...jeśłi dobrze wejdą w mecz to powinien nam ten meczyk wejść:cool:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom