>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.01.2024 (niedziela)

Status
Zamknięty.
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: koszykówka
Godzina: 18
Spotkanie: Bydgoszcz - Kraków
Typ: Bydgoszcz handicap -15,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Starcie głównego kandydata do awansu z jedną z druzyn, które będą walczyć o utrzymanie. Astoria ma wielkie ambicje. Ostatnio dołączył do niej zagraniczny zawodnik, Walker. W ostatnim meczu wygrana prawie 40 pkt z Wrocławiem. Skład jest bardzo szeroki i jakościowy. Gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. U siebie bydgoszczanie wygrali wszystkie mevze. Kraków natomiast w lidze jest przedostatni. Przegrywa mecz za meczem, większość wysoko. Nie ma w tej drużynie gwiazd, większość składu stanowią młodzi zawodnicy. W pierwszym meczu Astoria wygrała na wyjeździe różnicą 18 pkt. Dziś powinno być jeszcze wyżej.

185
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1524
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Atalanta
Typ: Superbets: Roma powyżej 0,5 gola i powyżej 2,5 celnego strzału
Kurs: 1.50
Bukmacher: Superbet
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/19-kolejka-serie-a-5-01-7-01-2024.170146/#post-7237220
Analiza:

Witam, w niedzielę 7 stycznia wybieram spotkanie z ligi włoskiej, o godzinie 20:45 zagrają AS Roma i Atalanta. Będzie to spotkanie 19 kolejki Serie A. W tym spotkaniu typuję, że Roma strzeli powyżej 0,5 gola oraz że odda powyżej 2,5 celnego strzału. Szykuje się ciekawy mecz, obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, Roma jest 8 a Atalanta 7, i dzieli je zaledwie jeden punkt. Atalanat na wyjazdach spisuje się dość przeciętnie, na 9 spotkań w delegacji wygrała tylko 3, jedno zremisowała i doznała aż 5 porażek. Roma u siebie jest mocna. Zdarzały się mecze w tym sezonie, że Roma nie strzeliła gola, ale miało to miejsce na wyjazdach. U siebie Roma zawsze w tym sezonie strzelała co najmniej jednego gola. Ostatnie mecze Romy to kolejno 4 strzały celne z Cremonese w Pucharze, 2 z Juventusem, 4 z Napoli, 3 z Bologną czy 6 z Sheriffem. Wydaje mi się, że u siebie Roma będzie tworzyć sporo sytuacji strzeleckich. Typuję, że Roma strzeli gola i odda co najmniej 3 strzały celne.

150
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1403
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Snooker Masters
godzina 20.00
Shaun Murphy v Zhang Anda
Każdy z zawodników co najmniej 1 break 100-punktowy TAK
kurs 2.80
betfan
link w temacie:


Hm Obaj w poprzednim sezonie wbijali maxa , Anda w Szanghaju a Murphy sensacyjnie na Shut Oucie .Turniej potrójnej korony a za dwa max brejki w tych turnirjach nagroda 147 funtów.Brecel w dzisiejszym meczu podjął taką próbę.Wydaje mi się że przy jakimś sprzyjającym układzie obaj zawodnicy mogą się pokusić o takie próby.Obaj potrafią punktować i u obu forma w koncówce roku była.
Ten mecz powinien być bardziej wyrównany niż Lisowskiego i Brecela.
Liczę bardziej na otwarte spotkanie niż na snookerowe szachy , jeśli pottrzymają formę z końcówki roku na punktowaniu to po jednej setce obu graczy powinniśmy zobaczyć a może i coś więcej.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: BOGDANKA LUK Lublin - GKS Katowice
Typ: (Dokładny wynik meczu 3:0 dla BOGDANKA LUK Lublin)
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Najważniejszym faktem, który sugeruje sienw głównej mierze temu typowi to jeżeli BOGDANKA LUK Lublin wygra za 3 pkt to wezmą udział w marcowym Pucharze Polski. Lublinianie maja bardzo kompletny skład. Na libero rewelacyjny brazylijczyk Hoss, ma rozegraniu świetnie spisujący się ostatnio Marcin Komenda. Na pozycji atakującego Damian Schulz, który zagral bardzo dobre spotkanie w Rzeszowie, ewentualnie może też być naprawdę bardzo perspektywiczny Malinowski, który potrafi znakomicie zaskakiwać polu serwisowym. Na przyjęciu Ferreira oraz Brand obaj siatkarze w szczytowej formie. Patrząc na środkowych Nowakowski i Kania tutaj dość stabilnie to wygląda i na Katowice to powinno w zupełności wystarczyć. Katowiczanie od jakiegoś czasu zrezygnowali z czołowego rozgrywającego Kozuba. Na przyjęciu pozyskali Kvalena rezerwowego Resovii oraz na w/w pozycji odszedł do ZAKSY czołowy gracz Katowic Szymański. Gra Katowic zależy od gry atakujacego Jarosza. Według mnie na bardzo dobrze grajacy zespół z Lublina to dzisiaj nie wystarczy, który będzie chciał bardzo pewnie wygrać dzisiejsze spotkanie na swoim terenie. Kursy dość wysokie na Liblin że względu na wygrane trzy spotkania przez Katowiczan, ale z zespołami z dołu tabeli. Ostatnio BOGDNKA co prawda przegrali mecz w Rzeszowie, ale mieli sześć pilek meczowych. Lublinianie sprawiali niespodzianki, gdzie nie byli faworytem spotkań. Według mnie dzisiaj motywacja będzie podwójna i powinni tak jak pisałem wyżej pewnie wygrać to spotkanie. Pozdrawiam.

290
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1872
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma- Atalanta
Typ: Atalanta powyzej 2.5 z.kartek
Kurs: 1.60
Bukmacher: Forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/19-kolejka-serie-a-5-01-7-01-2024.170146/post-7237239



Dzis mecz w Rzymie, zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki Serie A. Ostatnio Roma przegrala mecz z u siebie z Atalanta. W tym meczu bylo ostro. Ogolnie sedzia dal 7 zoltych kartek. Wszystkie dostali gracze Atalanty. Moj scenariusz na mecz jest taki, ze gdy Roma bedzie prowadzic, to zawodnikom Atalanty puszcza nerwy I zaczna dostawac kartki. Gdy goscie beda prowadzic, to jak w ostatnim meczu pomiedzy nimi beda faulowac, powstrzymywac ataki, aby utrzymac wynik do konca. Ja zakladam scenariusz, ze to Roma bedzie w lepszej sytuacji w tym meczu, i zawodnikom Atalanty beda puszczac nervy I posypia sie kartki. Oba scenariusze wg mnie mnie zwiastuja kartki, bo zakladam, ze to Roma bedzie strona ktora bedzie wyprowadzac kontry, rozgrywac atak pozycyjny. Powodzenia

160
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1652
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa del Rey, Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barbastro - FC Barcelona
Typ: Barcelona - liczba goli +2,5
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-króla-w-sezonie-2023-2024.169722/post-7237255
Analiza:
Barcelona pod wodzą Xaviego gra bardzo nieskutecznie w ataku i bardzo nonszalancko w obronie. Xavi zapewne nie dotrwa do końca tego sezonu a już na pewno zostanie wymieniony przed następnym. Barcelona gra jak nie Barcelona. Wiadomo skład został konkretnie przebudowany ale mimo wszystko posiadając takich zawodników powinno to wyglądać zupełnie inaczej. Zdobycie Copa del Rey może być jedynym trofeum Barcelony w tym sezonie ponieważ w La liga ja ich za bardzo nie widzę. Girona nie słabnie a Real Madryt utrzymuje swoją solidną formę. Dziś Barcelona zapewne nie zagra w optymalnym składzie choć Xavi na mecz do Barbastro zabiera wszystkich najlepszych zdolnych do gry. Wizerunkowo Barcelona powinna dziś postrzelać aby przywrócić wiarę swoim kibicom w to że będą w stanie zawalczyć w tym sezonie w La liga. Po za tym to niezły poligon dla napastników żeby nabrać pewności bo wydaje się że jej nie ma. Przeciwnik jest słabiutki, na pewno się zmobilizuje, plus na mecz przyjdzie cała 17 tysięczna wioska( większość raczej pod stadion), no ale dla Barcelony nie powinno stanowić problemu. Xavi ma młodych żądnych gry i myślę że dziś dostaną sporo czasu. Myślę że im się będzie chciało w przeciwieństwie co do niektórych których forma jest wątpliwa. Gospodarze grający w 4 lidze ( zajmują 9 miejsce w tabeli) w poprzedniej rundzie pokonali Almerie 1-0 a wcześniej Ponferradina tez 1-0. Czyli zespoły z LA liga i Primera RFEF czyli dużo wyżej notowane. Dziś to jednak przeciwnik z totalnie innej półki i raczej nie spodziewam się aby gospodarze coś ugrali, choć przy tak słabej obronie Barclony ustrzelić coś mogą. Mimo słabej formy Barcelony a jednak uważam że dziś strzelą +2,5.

148
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1403
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: BOGDANKA LUK Lublin - GKS Katowice
Typ: Damian Schulz powyżej 18.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
Zapowiada się ciekawy mecz i choć faworytem wyraźnym są tutaj gospodarze to może im nie być dzisiaj łatwo. Katowice mimo że są daleko w tabeli dopiero na 14. miejscu to jakby nie patrzeć maja obecnie serię 3 zwycięstw z rzędu w lidze, a ogólnie przez cały sezon mają tylko 4 zwycięstwo więc trzeba przyznać że są w dobrej formie. Myślę że goście są w stanie postawić się dzisiaj Bogdance. Gospodarze w tym pojedynku wyglądają bardziej kompletnym zespół co obrazuje tabela gdzie Lublinianie są wysoko na 7 pozycji z 8 zwycięstwami. W formie wydaje się być ich atakujący Damian Schulz która miał ostatnio bardzo dobre mecze. W tym ostatnim pociągnął on do walki swój zespół przeciwko Asseco Resovii. Różnie ostatnio bywa z forma pozostałych skrzydłowych a Damian punktów dostarczał masę. Ta zdobycz punktowa wydaje sie bardzo duża do osiągnięcia ale mam nadzieję że mecz będzie co najmniej 4setowy i przy dobrej grze Damiana zdobędzie on około 20 punktów.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom