>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.02.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 7. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka kopana, Ligue 1
Godz: 19:00
Spotkanie: Montpellier - Monaco
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Unibet
Analiza:
Lider, rewelacyjne Monaco jedzie do Montpellier. Po co? Jak dla mnie po 3 punkty, które dalej pozwolą zachować przewagę nad goniącym PSG.
Mecz łatwy dla gości nie będzie, bo gospodarze przegrali w tym sezonie u siebie tylko 1 mecz, do tego tylko 0:1 z Metz. Stąd też całkiem wysoki kurs jak na lidera grającego z 13. drużyną Ligue 1. Trzy dni temu obydwie drużyny grały swoje domowe mecze w lidze. Monaco pewnie pokonoało Nice, z kolei Montpellier wygrało 2:1 z Bastią. Ale nie oszukujmy się, obecny lider jest przeciwnikiem o wiele bardziej wymagającym niż 19. w tabeli Bastia. Jeśli chodzi o Monaco to w niezłej formie jest Falcao, Silva i Mendy, wybrani do 11 kolejki. W zespole gospodarzy nie wystąpią kontuzjowani: Marveaux i Congre (ten drugi, całkiem możliwe, że zdąży wrócić po miesięcznej kontuzji, ale wątpie, żeby był wartością dodaną dla drużyny już w pierwszym meczu po powrocie). Dodatkowo Monaco nie przegrało z Montpellier przynajmniej od 1998 roku (jeszcze starszych meczów nie mogłem znaleźć), a to oznacza, że drużyna z księstwa lubi grać z Montpellier, co ukazuje wynik ich ostatniego starcia -&gt; 6:2
Polecam grać czystą 2
Życzę powodzenia i pozdrawiam
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
Typ: Wygrana Cleveland Cavaliers
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ten kurs to jakiś żart. Nie wiem czy kierują się buki. Tym, że Cleveland miało słaby styczeń? Mają taki komfort i pewność siebie, że mogli i mogą se pozwolić na porażki nawet ze słabymi drużynami. Na Wizards wraca wypoczęty Irving. Na pewno zepną się na ten mecz, będą chcieli pokazać, że nic złego się z nimi nie dzieje i przerwać serie wygranych gospodarzy. Co do serii 17 wygranych z rzędu Wizards u siebie... nie robi ona na mnie ŻADNEGO wrażenia. Wystarczy zobaczyć z kim grali - słabeusze poza Bostonem i Memphis. Cavs są lepsi na każdej pozycji za wyjątkiem SG. Ławkę rezerwowych co prawda mają lekko mówiąc średnio użyteczną ale z rezerwowymi gospodarzy wcale nie jest lepiej a jak już to gorzej. Dla odważnych można iść w handi. Ja grubo gram typ podany tutaj.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
bukzaplac-84842 7

bukzaplac-84842

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Lille
Typ: Gospodarze do przerwy
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na mecz z ligi francuskiej. Dość późno zostanie rozegrany ten mecz, bo dopiero o 21:00 jednak godzina nie jest tu najważniejsza, ważne jest to, że PSG, które od początku sezonu boryka się z problemami, wydaje się, że tą sytuacje ma już za sobą i powoli wraca na właściwe tory by włączyć się o walkę o mistrzostwo. Mój typ, to wygrana gospodarzy do przerwy, myślę, że drużyna z Paryża jest w stanie tego dokonać i powinna lekko już wygrywać zanim sędzia użyje gwizdka, który nakaże im pójście do szatni. PSG niedawno dokonało świetnego transferu, mowa tutaj o Julianie Draxlerze z Wolfsburga i wydaje się, że chłopak szybko się zaaklimatyzował i najważniejsze jego przyjście dobrze zadziałało na resztę zespołu. Do Paryża zawita jutro drużyna Lille, która jak co każdego roku nie zachwyca, owszem mają oni przebłyski, ale jest to sporadyczne przykładem może być 2 kolejki wcześniej wygrana z Lyonem na ich boisku, ale za to ostatnio z Lorient potrafili przegrać u siebie 0-1. PSG u siebie jest mocne i uważam, że bez zabawy weźmie się od początku gwizdka za poważną grę i są w stanie prowadzić do przerwy z taką drużyną jak Lille. Kurs nie zachwyca bo jest to 1.67, ale to dubla można to spokojnie dać, albo zagrać za grubszą kaskę. Jeśli pomogłem ci wygrać kliknij &quot;dzięki&quot;, to motywuje ????
⛔ 100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania , Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Atletico Madryt
Typ: Barcelona (-1)
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Jutro o godzinie 21:00 katalończycy podejmą na Camp Nou Atletico, w drugiej rundzie Pucharu Króla. W pierwszym meczu - w Madrycie, podopieczni Luisa Enrique zaprezentowali się znakomicie, wygrywając 2:1. W meczu rewanżowym atutem Barcelony będzie gra na własnym boisku. Ostatnio, drużyna z Katalonii świetnie się prezentuje ,wygrywając kilkoma bramkami z takimi zespołami jak Athletic, Real Sociedad, czy Las Palmas. Kibice Atletico nie mają z czego się cieszyć. Piłkarze Diego Simeone zaliczyli ostatnio kilka bardzo słabych występów remisując trzy spotkania pod rząd. W zeszłym sezonie Atletico słynęło ze znakomitej obrony. W tym sezonie raczej nie mogą się tym pochwalić. Barca z pewnością nie odpuści tego spotkania, wychodząc najsilniejszym składem. Myślę ,że jeśli MSN będzie grał swoje, to pokona Atletico przynajmniej dwoma bramkami ;) Życzę powodzenia
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 19:00
Spotkanie Caen-Bordeaux
Typ: Caen wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.30
Buk Unibet
Analiza: Już jutro rozpocznie się następna seria gier we Francuskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym ekipa Caen na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Bordeaux, na chwilę obecną gospodarze z dorobkiem 25 punktów zgromadzonych na swoim koncie zajmują 15 pozycje w ligowej klasyfikacji. Caen głównie na swoim stadionie w tym sezonie potrafi wygrywać, ich bilans to 10 spotkań 6 wygranych 2 remisy oraz zaledwie 2 porażki bilans bramek 17:16 na ich korzyść. W poprzednich 10 rywalizacjach przed własną publicznością gospodarze zanotowali 5 zwycięstw 3 remisy i 2 porażki, myślę że na tak wyrównaną ligę jak Francuska to dobry bilans. Ich rywal Bordeaux jest na miejscu 7 ,ale tych punktów ma zaledwie 8 więcej, po prostu są małe różnice punktowe dlatego obie ekipy dzieli az 7 pozycji w lidze, goście grają w miarę równo,ale na wyjazdach ich gra wyglądała do tej pory słabiej , do tego Bordeaux często dzieli się punktami , bowiem aż 9 razy w obecnym sezonie , jutro myślę że gospodarze nie powinni tego spotkania przegrać,ale wygrać łatwo tez im nie będzie, obie ekipy mogą tutaj zdziałać po prostu wszystko, dlatego uważam też że najbardziej prawdopodobnym wynikiem po końcowym gwizdku sedzięgo będzie remis oraz podział punktów, stawiałbym na dokładny wynik 1 do 1, jesli gospodarzom się uda mogą tutaj zgarnąć komplet punktów, wzystko jednak zależeć będzie od ich skuteczności.
⛔ 100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa Del Rey.
Godzina: 21:00.
Spotkanie: Barcelona - Atletico Madryt.
Typ: FC Barcelona wygra i oba zespoły strzelą gola.
Kurs: 3,10.
Bukmacher: Bwin.
Analiza: Witam. Na jutrzejszy dzień miałem kilka ciekawych opcji do zagrania, lecz ostatecznie postanowiłem trochę zaryzykować, zobaczymy jaki będzie efekt końcowy.
Rewanż Pucharu Króla zostanie rozegrany na Camp Nou, a jak każdy fan La Liga wie, Blaugrana bardzo lubi u siebie zdobywać bramki i zazwyczaj spotkania są overowe. Gdybym miał pokusić się o dokładny wynik tego spotkania, to wahałbym się między wynikiem 2-1 i 3-1. Dlaczego? To proste. W ostatnim pucharowym meczu Atletico po przerwie to był inny zespół, niż ten z poprzednich spotkań, czy nawet 1 połowy. Grali swoją piłkę, agresywną, zawodnicy spełniali założenia taktyczne, dobrze pressowali i mało brakło, aby wykorzystali bierną postawę graczy Barcy, którzy w 2 połowie nie pokazali nic szczególnego, myśląc, że mają już chyba zwycięstwo w kieszeni. Uważam, że brakło głównie szczęścia, aby doprowadzić do korzystnego rezultatu i ja sam - jako kibic klubu z Katalonii - oglądałem końcowe minuty z trwogą o korzystny wynik. . W kolejnym meczu z Leganes Atletico zagrało już równiej i odnotowało zwycięstwo 2-0, co jest dobrym prognostykiem na pucharowy rewanż z Dumą Katalonii. Teraz Diego Simeone postawi zapewne wszystko na jedną kartę i z upływem czasu Atleti będzie grało coraz wyżej, co stworzy sytuację podopiecznym Luisa Enrique, ale myślę, że Los Colchoneros też coś ,,ukłują&#39;&#39;, bo zdarza im się to na Camp Nou dość regularnie. Ten obiekt nie jest im straszny. Istnieje duża szansa, że przy obecnej dyspozycji Katalończyków zobaczymy kanonadę, bo zarówno Messi jak i Suarez zdobywają regularnie bramki, tak warto wspomnieć o pozostałych ogniwach ekipy z Camp Nou. O gola pokusić się może także Arda Turan, który bardzo możliwe, że zostanie desygnowany na boisko od pierwszych minut (a przecież w pucharze króla czuje się jak ryba w wodzie, zdobył już 4 bramki grając w niepełnym wymiarze czasowym!) lub Paco Alcacer, który przełamał w ostatnim spotkaniu ligowym z Athleticiem Bilbao swoją niemoc strzelecką. Gra drużyny wygląda obiektywnie coraz lepiej, co napawa optymizmem. Gol Atletico też powinien paść, bo Barcelonie nadal przydarzają się poważne błędy w defensywie (szczególnie, gdy Mascherano występuje na boisku w roli środkowego obrońcy), poza tym Simeone ,,rzuci&quot; zapewne wszystkie swoje ofensywne asy do gry już od pierwszych minut, a trzeba przyznać, że dysponuje całkiem niezłymi ,,armatami&quot; z przodu.
Jeśli chodzi o absencje, to zacznę od drużyny gości. Zabraknie na pewno José Marii Gimeneza, który nie zdążył dojść do 100% sprawności po kontuzji mięśnia przywodziciela prawej nogi. Z kolei na liście pojawił się Thomas Partey, który dopiero dzisiaj powrócił do stolicy Hiszpanii po udziale w Pucharze Narodów Afryki.
Są to dobre informację dla Katalończyków, bo Savić, który zastępuje na stoperze Gimeneza nie daje tej samej jakości i spokoju w grze, zdarzają mu się pomyłki (warto chociażby przypomnieć bramkę Suareza, przy której Czarnogórzec ewidentnie zawinił do spółki z Godinem).
Oto lista powołanych przez El Cholo na mecz:
Moya, Moreira, Godín, Filipe, Savić, Vrsaljko, Lucas, Juanfran, Koke, Saul, Carrasco, Thomas, Gaitan, Juan Moreno, Griezmann, Fernando Torres, Correa oraz Gameiro.
Jak widać ubytki są jedynie w defensywie, ale wszyscy delanteros Los Colchoneros są do dyspozycji trenera.
Kataloński dziennik Mundo Deportivo sugeruje, że Argentyńczyk pośle do boju następujący skład: Moya – Juanfran, Godín, Savić, Filipe Luis – Saul, Koke, Carrasco, Gaitan – Griezmann, Torres. Powiem tylko , że jest to naprawdę ofensywna 11.
W ekipie bordowo - granatowych nie wiadomo jeszcze do końca, kto wystąpi, bowiem Andres Iniesta i Sergio Busquets dostali/dostaną prawdopodobnie zielone światło od klubowego lekarza, co oznacza, że będą mogli rozegrać spotkanie, pytanie tylko, czy w pełnym wymiarze czasowym. To zależy już od Luisa Enrique i jego wizji taktycznej na jutrzejszy rewanż. W pełni zdrowia jest Gerard Pique, który został w ostatnim meczu zdjęty z placu gry nieco wcześniej, przez co wykurował uraz i jest już w pełni gotów do boju. Mecz ominie tylko Neymara, który pauzuje za kartki uzbierane w poprzednich konfrontacjach.
Podsumowując: ,,Rezultat nie sprzyja Atlético, a dla nas remis to za mało.&quot; - tak wypowiedział się na przedmeczowej konferencji Luis Enrique, co dodaje pikanterii jutrzejszej rywalizacji, a słowa te doskonale zapowiadają wielkie starcie. Mam nadzieję, że mój typ znajdzie odzwierciedlenie w jutrzejszej grze obu zespołów. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Montpellier-Monaco
Typ: Monaco wygra dowolną połowę
Kurs: 1.40
Bukmacher:

Analiza:
Na wtorkowy wieczór wybrałem mecz z ligi francuzkiej z udziałem lidera czyli Monaco.Ekipa Kamila Glika jest w gazie i jestem przekonany ,że coś wpadnie do siatki Montpellier,która ma drugą najgorszą defensywe w lidze.Nie stawiam na zwycięstwo Monaco ,ponieważ gospodarze potrafią grac u siebie co widać po wynikach 3-0 ograli PSG i 4-0 Bordeaux ale to nie znaczy,że wygrają z Monaco,także Kamil Glik i jego koledzy nie beda mieli łatwego zadania mam jednak nadzieje,że wygrają chociaż jedną połówkę.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina:
01:00
Spotkanie:
Wizards vs Cavaliers
Typ:
Cavaliers -5
Kurs:
3.10
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Bez jaj że Gortat i spółka nagle mają równe szanse z Lebronami. Każdy wie jak jest Wizards na fali wygrali 17 ostatnich spotkań u siebie natomiast Cavs w lekkim dołku. Mimo wszystko goście to klasa sama w sobie drużyna o klasę lepsza od gospodarzy. W sobotę pauzował Irving ale najprawdopodobniej już dziś zobaczymy go z powrotem na parkiecie. Jakby nie patrzeć pod każdym względem przewaga po stronie Cleveland. Skład również lepszy i nawet duet Wall-Beal nie powinien zagrozić zwycięstwu gości. Może i Cavaliers nie są w najwyżej formie ale nie wierzę że przegrają ten mecz. Zespół Marcina Gortata nie gra nic wielkiego wystarczy zagrać na przyzwoitym poziomie na co nawet w obecnej formie stać gości. Na dodatek drużyna z Waszyngtonu leży Kawalerzystom na ostatnich 10 spotkań w Verizon Center aż 7-krtonie z potyczki zwycięsko wychodzili Cavs.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:35
Spotkanie: Atlanta Hawks - Utah Jazz
Typ: margines zwycięstwa : Utah Jazz wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Utah Jazz to dobra drużyna, ale przy tym typie kieruję się głównie czymś zupełnie innym. Wiadomo co się stało zeszłej nocy w SuperBowl. Atlanta Falcons miała już pewne zwyciestwo, wszyscy kibice Atlanty pewnie już świętowali, a potem szok, że nagle cała ich gra się rozsypała i przegrali. Cała Atlanta, w tym gracze NBA Atlanty z pewnością nie są w dobrych nastrojach. Kto wie, czy nie pozwolili sobie na coś więcej(mam na myśli alkohol itp.). Wobec tego możliwe, że Hawks zagrają przgnębieni, być może na kacu. Mecz ten nie jest jakiś szczególnie ważny, więc mogli sobie pozwolić na trochę szaleństwa. Nawet jeśli nie, to i tak Utah Jazz mają dostatecznie dużo argumentów, żeby wygrać. Utah mają świetną defensywę, jedną z lepszych w lidze i ta obrona powinna sprawić problemy Atlancie. Jazz dobrze grają na wyjazdach, wygrali tam 13 razy, a przegrali 10. Atlanta zagra bez Sefoloshy, więc ich defensywa mocno na tym ucierpi. Stawiam na niewielkie zwycięstwo różnicą 1-5 punktów drużyny Utah Jazz.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Francja/2 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Clermont - Brest
Typ: dokładny wynik 0:0
Kurs: 6,50
Bukmacher: unibet
Analiza: Brest w tym sezonie przegrało u siebie z Clermont 2:0 i moim zdaniem mieli inne nastawienie do tego jak podejdą dzisiaj do tego meczu, i coś czuję że będą bardziej wycofani. Brest nie zremisował w meczu wyjazdowym już od 9 spotkań. Clermont przegrało ostatnie dwa mecze w lidze z Auxerre i GFC Ajaccio. Jak na razie ich ostatnie 4 potyczki kończyły się zwycięstwem Clermont. Brest z dołem tabeli rzadko wygrywa jakąś znaczącą różnicą bramek, przeważnie jedną, rzadko dwiema. Widać że te zwycięstwa wyjazdowe nie są mocno przekonujące. Remis wydaje się być najlepszym typem i na koniec taka ciekawostka, jak dotychczas na 10 spotkań w Clermont tylko raz padł Bts i to 17 lat temu, a więc można by uznać że kto pierwszy strzeli bramkę ten wygra, ale jak będzie nikt nie wie ;)
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: kosz Nba
Godzina: 01:00
Spotkanie: was wizards vs cavaliers
Typ: was wizards -7,5
Kurs: 3,3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Cóż mozna napisac o tym meczu? Wyzej jest post tylko typ w 2 strone:) . Ja obstawiam iz gospodarze wyraźnie wygraja i podtrzymaja domowa serię bez porazki.
Kiepska analiza
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:05
Spotkanie: New York Knicks - Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers -4.50 pkt
Kurs: 4.40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś decyduje się na wygraną LA Lakers na wyjeździe 5 pkt bądź więcej w meczu z NY Knicks. Knicks sa bez formy, a Carmelito Anthony cegli na potęgę jakby go talent opuścil (niczym w Space Jam). Chłopak jest na wylocie z drużyny i zdaje sobie z twgo sprawę że drużyna chce go na milion procent wytransferowac. Kibice gwiżdżą, wszyscy dookoła obwiniają go za porażki, a koledzy w trakcie meczu już mu piłek nie podają, bo tyle lat on im nie podawał. Nikt go już tam nie trawi i na nikim nie robią wrazenia jego pullup jumper. Dziś odpada dodatkowo Noah, a Porzingis i Rose walczą z urazami. Jedynym pozytywem jest dobra gra weterana Jenningsa, co dziwi bo ten chłop miał zerwany achilles, a to on ciągnie tą grę Knicks grając jak szalony, a taka gra nie może dac niczego dobrego w dłuższej perspektywie. Dziś tak duży kurs na wygraną LA Lakers, a to ja ich widzę w roli faworyta. Młodzi, zdolni perspektywistyczni gracze. Dziś tam mocne nastawienie na wygraną, wszyscy zdrowi i specjalne ustawienie na poobijanych Knicks. Kto nie chce wygra w New York chciałoby się powiedzieć. Ja Jestem pewny zwycięstwa Jeziorowcow.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
Typ: Wizards
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj wiele ciekawych spotkań, żeby nie powiedzieć, że wszystkie. Już niebawem w Verizon Center dojdzie do jednego z ciekawszych pojedynków. Mianowicie niepokonani od 17(!) meczów we własnej hali Czarodzieje będą podejmować Mistrzów, czyli Cavs. Naprawdę nie wyobrażam sobie, aby nie poświęcić swojego snu na to spotkanie. Aż dziwi mnie fakt, że C+ nie transmituje takiego meczu. Cóż, trzeba poradzić sobie inaczej Ale do rzeczy. Wspomniałem o niesamowitej serii gospodarzy u siebie to wspomnę też o ostatnich spotkaniach dzisiejszych gości. Jeśli chodzi o wyjazdy to Kawalerzyści grają dosłownie w kratkę, 10 spotkań, 5 zwycięstw i 5 porażek. Zresztą statystyki statystykami, ale zespół z Cleveland to zespół wyrachowany. Wiedzą doskonale jak znaleźć się na 1-wszym miejscu Konferencji po najmniejszej linii oporu. To nie GSW, ich nie interesuje, aby wygrać każde spotkanie za wszelką cenę i bić rekordy. Ich celem jest obronienie tytułu. Zresztą dlatego moim zdaniem są aktualnie Mistrzami NBA, a nie Golden State. Wiedzieli, kiedy należy spuścić z tonu i zachować troszkę paliwa na PO, gdy GSW śrubowało rekord RS. Jaki był rezultat wszyscy pamiętamy, a Cavs są tylko bogatsi o to doświadczenie. Zresztą mają dwa spotkania mniej niż goniący ich Celtowie, a także dwa spotkania przewagi. Jeśli dziś przegrają, to musieliby przegrać jeszcze trzy mecze, a gracze z Bostonu w tym samym czasie trzy wygrać, aby te dwie drużyny zrównały się procentem wygranych. Słaba motywacja, aby dzisiaj rzucić wszystkie siły na rozpędzonych Stołecznych, prawda? Tym bardziej, że gospodarze nie kalkulują i grają na 150% w każdym spotkaniu. Jaki może być tego efekt? Odpoczynek do października po pierwszej rundzie PO, czego oczywiście im nie życzę, a LeBron i spółka znajdzie się po raz trzeci z rzędu w NBA Finals. Podsumowując, sądzę, że Czarodzieje odniosą 18. zwycięstwo w Verizon Center, a prędzej zatrzyma tę serię Westbrook i spółka za tydzień, niż Kawalerzyści dzisiaj.
⛔ 100
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, League 1 Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Lille
Typ: Powyżej 11 rożnych
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tutaj za overem cornerowym przemawiają głównie 4 argumenty. Statystyki z ostatnich meczów tych dwóch drużyn jeśli chodzi o ostatnie 5 meczy to 8,5 rożnych PSG oraz 4 Lille. PSG ma bardzo mocne skrzydła, tamtędy też będą atakować. Lile to drużyna, która po 11 meczach puściła jedynie 13 bramek. Jak na taką druzyne jest to bardzo dobry wynik. PSG troche sie pomeczy zanim strzeli gola, sporo rożnych tutaj wpadnie z pewnością. W dodaku Monako w super formie i o pierwsze miejsce w lidze trzeba walczyć, nie mogą odpuscic tego meczu. Liczę, że ten typ powinien się pokryć
⛔ 100
 
mn96712 11

mn96712

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tours - Amiens
Typ: over 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzień dobry, na dziś proponuję jako typ konkursowy over bramek w spotkaniu na zapleczu ligi francuskiej. Drużyny, które się ze sobą dziś zmierzą strzelają nawet sporo goli jak na standardy tej ligi (Tours 25/22 spotkania, Amiens 31/23) . W ciągu ostatnich pięciu lat drużyny te zmierzyły się ze sobą trzy razy, w dwóch spotkaniach pokrywając nawet over 3,5. Zespoły prezentują bardzo zbliżony poziom gry, forma również w przypadku obu jest średnia, lecz to goście są zdecydowanie wyżej w tabeli, ale Tours z racji gry na własnym stadionie na pewno nie odpuści i również powalczy o choćby jedno oczko. Myślę, że na spokojnie oba teamy zdobędą bramki, pytanie tylko czy i kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale w moim przekonaniu zwycięsko z tego starcia wyjdą dziś goście przy okazji pokrywając proponowany przeze mnie over bramkowy. Zachęcam do zagrania typu i życzę wysokich wygranych! ????
✅ 135
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Puchar Króla
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Barcelona – Atl. Madryt
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wynik 1:2 z Calderon w świetnym kontekście ustawia w rewanżu Barcelonę, to na pewno bardzo dobry wynik by dziś pograć na bramki.
Barcelona miewa swoje problemy w defensywie ale u siebie ostatnio jedzie jak walce zaczynając od Espanyol 4:0, Bilbao 3:1, Las Palmas 5:0, znowu Bilbao 3:0, czy Sociedad 5:2 to rywale z wysokie półki, szczególnie ten mecz z Real Sociedad pokazała co może nas dziś czekać bo podobnie jak w tym starciu rywal nie ma nic do stracenia i zagrał odważnie, co skończyło się na zabójczych kontrach Barcelony. Tyle moim zdaniem w kontekście Barcelony straszy u siebie ostatnio w ataku po prostu nie schodzą z pewnego wysokiego poziomu.
Atletico wspomniałem już przed pierwszym starciem, trochę zawodzi, dla mnie ten zespół jako całość już tak dobrze nie broni stąd w lidze mnóstwo już punktów straconych a w pucharze trzeba odrabiać wspomnianą stratę. Nikt tutaj się nie podaje, druga połowa pierwszego starcia pokazała że jak się przyciśnie to Barcelona w defensywie się gubi i taki jest plan na ten mecz by od razu zaatakować, stąd ustawienie będzie bardzo ofensywne – Torres, Griezmann, Carrasco, Gaitán.
Coś czuje że to może być jedno z najbardziej overowych spotkań tych ekip w ostatnich latach, bo jak wspomniałem Atletico nie ma nic do stracenia i zaryzykuje od pierwszej minuty i od tej minuty ten mecz powinien być otwarty do samego końca bo nawet bramka dla gospodarzy nie zmieni planu gości którzy i tak musza dwie bramki strzelić.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy, Puchar
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Walldorf - Bielefeld
Typ: 1X
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
W dniu dzisiejszym zdecydowałem się wyjątkowo na rozgrywki piłki nożnej w pucharze Niemiec pomiędzy sensacyjnie spisującym się Walldorf, a gośćmi z Bielefeld. Moja propozycja na to spotkanie to podwójna szansa na gospodarzy, którzy w obecnym pucharze grają bardzo solidnie, w 1/32 wyeliminowali faworyzowane Bochum w dogrywce strzelając dwie bramki i wygrywając cały mecz 4:3, kolejnym przeciwnikiem na ich drodze był mocno rozstawiony w tym meczu Darmstadt, który też uległ 1:0. Jeśli chodzi o dzisiejszego rywala to uważam, że są jak najbardziej do ogrania gdyż ich potencjał nie odbiega drastycznie od poprzedników, można by rzec że jest nawet niższy, dlatego dzisiejsza propozycja wydaje mi się jak najbardziej sensowna, a Walldorf który obecnie kopię piłkę w lidze regionalnej na pewno łatwo dziś skóry nie sprzeda i będzię chciał awansować do dalszej fazy pucharu, co będzie ogromnym sukcesem. Jeśli chodzi o Arminie Bielefeld to po drodze do 1/8 pucharu nie trafiali się im wygórowani przeciwnicy bo w 1/32 męczyli wynik z RW Essen 2:3, a w 1/18 trafił się już lepszy rywal z ligowej tabeli, którego pokonali 0:1. Dodatkowo gospodarze dzisiejszego wieczoru mają ostatnio świetną passę siedmiu zwycięstw bez porażki, uważam że mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty do ostatnich minut, prawdopodobne że podstawowe 90 minut może nie wystarczyć, a mecz zostanie rozstrzygnięty w dogrywce lub karnych.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer

Dyscyplina : Piłka Nożna , Copa Del Rey
Godzina : 21:00
Spotkanie : Barcelona - Athletico M.
Typ : Powyżej 2.5 gola , powyżej 6 kartek , powyżej 12 rzutów rożnych.
Kurs : 8.00
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :



Po kilku dniach od pierwszego półfinałowego spotkania o Puchar Króla na Camp Nou w Barcelonie dojdzie dzisiaj do rewanżu.
Drużyna Barcy po bardzo dobrym wyniku z przed tygodnia ( 2:1) niewątpliwie jest faworytem do awansu , niemniej jednak czeka ją w mojej opinii bardzo ciężkie spotkanie , śmiem twierdzić trudniejsze niż przed tygodniem.
Goście nie mający nic do stracenia , zapewne od pierwszego gwizdka ruszą do ataku chcąc jak najszybciej zdobyć gola ( przypomnę potrzebują minimum 2 bramek ) , w związku z tym oczekuję bardzo otwartej gry z ich strony , opartej o duży pressing , agresję i próbę dominacji środka pola. Świadom tego jest również Luis Enrique.


Szkoleniowiec Blaugrany rozwiewa wątpliwości przed dzisiejszym spotkaniem , spodziewa się odważniejszej gry Rojiblancos. Rzekomą zmianę stylu gry rywali ma determinować niekorzystny dla stołecznych wynik. Hiszpan odniósł się także do nastawienia piłkarzy Barcy przed środową konfrontacją:
Żaden z zawodników nie myśli, że losy dwumeczu są już rozstrzygnięte.
Nawiązał też do przewidywanego przez siebie przebiegu gry:
Będziemy cierpieć. Czeka nas ciężki mecz ze względu na rezultat spotkania w Madrycie. Niedorzeczna jest myśl, że przed nami łatwa konfrontacja. Atletico to mocny zespół, który dalej może awansować.
Lucho dodał:
Jutro zobaczymy innych Rojiblancos. Będą podejmować ryzyko
i nakładać na nas presję. Nasi rywale muszą zdobywać gole, a my chcemy tego samego.
Najlepiej całą wypowiedź Enrique podsumują słowa:
Nie zadowala nas remis.

Po kilku spotkaniach nieobecności i słabej gry środka pola, do gry wracają dwaj kluczowi piłkarze drugiej linii - Sergio Busquets oraz Andres Iniesta! Kapitan po odniesieniu kontuzji na Anoeta 19 stycznia przegapił pięć ostatnich spotkań Barcy, z kolei defensywny pomocnik cztery, po tym, jak padł ofiarą brutalnego wejścia jednego z zawodników Eibar.
Choć jest to możliwe, mało prawdopodobne, by obaj piłkarze zaczęli jutrzejszy mecz z Atletico w wyjściowej jedenastce, choć, zdaniem mediów związanym z klubem, dostali już zielone światło od lekarzy na rozegranie pełnych dziewięćdziesięciu minut. Wszystko zależy więc od Luisa Enrique i tego, jak rozplanuje siły swoich kluczowych piłkarzy.
Jedynym nieobecnym na dzisiejszym treningu był Rafinha, który w ostatnim meczu ligowym z Athletikiem pechowo starł się z Ter Stegenem, wskutek czego rozciął skroń i złamał nos. W zajęciach uczestniczył nawet Pique, który po pierwszej połowie spotkania z Baskami skarżył się na ból mięśnia przywodziciela w lewej nodze i z tego też powodu opuścił boisko.

Co do szans i sposobu gry wypowiedział się również trener rywala Barcy.

Szkoleniowiec Atletico wie, że jego piłkarze będą musieli dać z siebie 200% by powalczyć o awans
Diego Simeone jest pewny, że dzięki zmianom, które zastosował Luis Enrique w meczu z Athletico , Barcelona będzie jeszcze groźniejszym przeciwnikiem dla jego zespołu
Ze względu na to, że niektórzy dostali wolne w poprzednim meczu oczekuję najlepszej wersji Barcelony, będzie nam bardzo trudno narzucić swój rytm gry.
Zapytany o możliwość wystawienia Fernando Torresa od pierwszych minut odpowiedział krótko
Dzisiaj zdecydujemy, kto zagra od początku.
Simeone oczekuje, że zawodnicy przypomną sobie o najlepszych momentach w tym sezonie
Chcemy grać z taką intensywnością jak na początku sezonu. Chcę, aby zawodnicy wzajemnie się szukali i uzupełniali.
Cholo zdaje sobie sprawę, że Atletico musi atakować, ale wie, że będzie trudno
Nie można porównać tych dwóch zespołów. Zagramy z bardzo trudnym rywalem, prawdopodobnie najlepszym zespołem na świecie. Wszystko, co powiem dziś jest właściwie bez znaczenia. Jutro będzie decydujący dzień. Możecie zadać mi tysiąc pytań, ale nie będą miały dla mnie żadnego znaczenia.
Absencja Gabiego będzie dla Atletico dużym osłabieniem, jednak Simeone zapewnia, że ktokolwiek by nie zagrał będzie tak samo przydatny zespołowi
Jego brak to dla nas duża strata. On jest sercem naszego zespołu. Mam nadzieję, że uda nam się go zastąpić w najlepszy możliwy sposób. Każdy, kto zagra, odda całe serce za Atletico.
Jose Maria Gimenez podobnie jak Gabi nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu
Czuje się już lepiej, ale nie dostał jeszcze pozwolenia na grę. Mamy nadzieję, że w niedziele będzie już dla nas dostępny.
Na sam koniec na pytanie, co Go ucieszy, odparł : Awans Athletico
Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Jesus Gil Manzano , sędzia który znany jest raczej z tego że nie toleruje zbyt ostrej gry . W ostatnim ligowym meczu Gijon - Alaves pokazał aż 10 żółtych kartoników , biorąc range i prestiż dzisiejszego pojedynku myślę że arbiter będzie mógł się wykazać i sięgnie kilka razy do kieszeni dzieląc jednych i drugich....

Udanego typowania.....

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom