>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.03.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Juventus
Typ: Padnie gol 76 min. +
Kurs: 2.15
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Długo się zastanawiałem co wybrać z tego meczu, najpewniejszym typem jest chyba obie strzelą, ale został on już podany, zastanawiałem się również nad rożnymi, kartkami, faulami czy spalonymi, ale w każdym coś mi nie grało, więć mój wybór padł na bramkę od 76 min do końca meczu, uważam, że żadna z drużyn nie zdobędzie do tego czasu takiej przewagi, aby ostatnie minuty spokojnie wyczekiwać na zakończenie i awans do kolejnej rundy, a nawet jakby się tak stało to rywal będzie do końca dążył, żeby zniwelować straty i w jak najlepszym stylu pożegnać się ze swoimi kibicami w tej edycji Ligi Mistrzów. Faworytem do awansu jest zespół gospodarzy, który z pierwszego meczu w Turynie przywióżł bardzo korzystny remis bramkowy przez co to dzisiejsi goście są zmuszeni do odrabiania strat, ponieważ rezultat startowy promuje Koguty. Jeżeli uda im się przełamaqć obronę londyńczyków to prawdopodobnie nie cofną się, bo jedna bramka gospodarzy i to ponownie oni są w kolejnej rundzie, ogólnie dużo zależy kiedy padnie pierwsza bramka, jeżeli szybko to oba zespoły mogą pójść na wymianę ciosów i zobaczymy emocjonujące widowisko, jeżeli długo się będzie utrzymywało 0:0 to Stara Dama będzie musiała coraz bardziej ryzykować co stworzy okazje do kontrataków dla Totków, więc pod koniec meczu w zależności od wyniku może być bardzo gorąco pod jedną czy drugą bramką i o błąd, któregoś z zespołów będzie łatwiej, a co za tym idzie liczę, że jedna z ekip w ostatnim kwadransie zdobędzie bramke na wagę awansu czy też honorową, aby godnie pożegnać się z Ligą Mistrzów. Powodzenia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gwatemala, Liga Nacional (Clausura)
Godzina: 19:30
Spotkanie: CSD Municipal - Deportivo Sanarate FC
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

W meczach u siebie Municipal ma na koncie 3 zwycięstwa i 1 remis, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 2 remisów i 2 porażek. Kursy na wygraną gospodarzy mocno lecą w dół, rano wynosiły jeszcze około 1,80. Wszystko spowodowane to jest problemami z absencjami w obozie Deportivo Sanarate. Do Tego Municipal jest w dobrej formie i w ostatniej kolejce na wyjeździe zespół ten wygrał z Marquense 7-0. Myślę, że pójdą za ciosem, wygrają kolejny mecz i znów dopiszą 3 punkty. Kadrowo gospodarze są zespołem mocniejszym, do tego zagrają dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie a ich rywal jest na to spotkanie poważnie osłabiony.
Absencje w Dep. Sanarate:
obrońcy Rivera, Martinez, Lopez, Lovato, pomocnicy Villatoro i Castillo i napastnik Pinzon
Wielu z nieobecnych w drużynie gości to bardzo ważne ogniwa w zespole jak obrońca Rivera, który doznał w ostatnim meczu kontuzji czy obrońca Martinez albo napastnik Pinzon. Bez tych graczy zespołowi Deportivo Sanarate będzie trudno tutaj o korzystny rezultat i ja idą w stronę wygranej gospodarzy i spodziewam się, że do samego meczu kurs jeszcze spadnie.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja - 1. HNL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rijeka - D. Zagreb
Typ: BTTS
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Mecz czołowych drużyn ligi chorwackiej grających najbardziej ofensywny futbol w lidze. Oba zespoły mają średnią bramek strzelonych na mecz 2 lub ponad 2. Gospodarze - ubiegłoroczni tryumfatorzy znajdują się obecnie na trzecim miejscu w tabeli i wciąż liczą się w walce o europejskie puchary. Goście z Zagrzebia pewnie kroczą po kolejne w historii klubu mistrzostwo. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, a patrząc na H2H, to w ostatnich 10 spotkaniach tylko dwukrotnie zdarzało się, że jedna z drużyn nie zdobyła bramki. Kurs uważam za bardzo zachęcający i godny zagrania. Wszystkim typującym i grającym życzę powodzenia!
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-dania
Godzina: 18:30
Spotkanie: bjerringbro/silkeborg-esbjerg
Typ: bjerringbro/silkeborg -2,5

Kurs: 1.50
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj tyle tego w recznej ze nie wiadomo co wybrac,ja postanowilem zatypowac lige dunska.w poprzednim sezonie zespoly spotkaly sie o brazowy medal i zwyciesca byla ekipa na ktora dzisiaj stawiam.znowu graja bardzo dobrze,zajmuja obecnie 3 miejsce i pewnie beda chcieli przeskoczyc o jedno miejsce przed play-off,bardzo dobrze graja na wlasnym terenie 8/10.esbjerg gra duzo gorzej,zajmuja dopiero 10 miejsce i musza sie spinac zeby walczyc o najwazniejsze cele.na wyjezdzie graja bardzo slabo,wygrali tylko 3/10 i to z zespolami nie najwyzszych lotow.dzisiaj bedzie im ciezko bo gospodarze sa duzo lepsza ekipa,zawodnicy maja o co walczyc i sa w formie,graja u siebie i ostatnie bezposrednie pojedynki takze dla nich.uwazam ze gospodarze pewnie wygraja.pozdrawiam
✅50
 
petrcechfan 16

petrcechfan

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL Play Offy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Sochi vs Jokerit
Typ: Jokerit/+4,5
Kurs: 3.30
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Dziś Liga Mistrzów. Mecze rewanżowe. Dla mnie to jak wróżenie z fusów. Man City może, ale nie musi grać dobrze. Wolę tego meczu nie tykać. A spotkanie ekip z Londynu i Turynu? Najbardziej prawdopodobny typ, to jak tu widziałem obie strzelą i +2,5 gola. No ale to Wasz wybór. Ja wypatrzyłem ciekawy mecz w innej dyscyplinie. A mianowicie w KHL. Czas na spotkanie numer 4 pomiędzy drużynami Sochi oraz Jokerit. Na chwilę obecną stan rywalizacji to 2-1 dla ekipy z Helsinek. Dość niespodziewanie, po dogrywce, przegrali oni swój pierwszy mecz tej fazy Play Off. Jednakże, w kolejnych spotkaniach zanotowali pewne zwycięstwa (2x 7-2), co pozwoliło im wyjść na prowadzenie w tej rywalizacji.
06.03.18 Sochi - Jokerit 2 : 7
04.03.18 Jokerit - Sochi 7 : 2
03.03.18 Jokerit - Sochi 2 : 3 (2 : 2)
Jak widać, ta para jest bardzo bramkostrzelna. Zawsze mamy minimum 4 bramki w meczu. Zgodnie z prawem serii, teraz powinien być czas na under, jednakże ja ryzykuję i liczę po raz kolejny na prawdziwy mecz hokeja na lodzie ???? Dlatego, typuję +4,5 bramki. Do tego dokładam zwycięstwo Jokerit. W każdym z tych meczów oddawali więcej strzałów na bramkę, niż ekipa z Sochi. Myślę, iż dziś zanotują trzecie zwycięstwo, a kolejnym meczem u siebie tylko przypieczętują awans. Powodzenia!
⛔100
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna, puchar Niemiec
Godzina:19.00
Spotkanie:Fuchse Berlin- Magdeburg
Typ: Fuchse (hand -2,5 bramki) - 2
Kurs:1,73
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Jeszcze wczoraj na ten typ był kurs 1,99. Wpadło w oko od razu. Niby puchar Niemiec, ale zespoły bardzo poważnie podchodzą do tych rozgrywek- to już ćwierćfinał.
Ostatnie ich spotkanie to remis po 23. Jednak w Fuchse wtedy grał jeszcze Petar Nenadic, który grał &quot;1 skrzypce&quot; i rzucił wtedy 9 bramek. Jak wiadomo odszedł on już do Veszprem. Przez to fuchse ostatnimi czasy ma problem z ofensywą, jest nieco zagubione mam wrażenie, jak zresztą Nenadić w Veszprem.
Magdeburg -silny wyrównany skład. Solidny. Myślę są w stanie powalczyć o awans jednak, że grają na wyjeżdzie to zabezpieczam typ handicapem..
✅73
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS Łódź - Developers Rzeszów
Typ: powyżej 182,5
Kurs:
1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś prócz ligi mistrzów mamy emocje w Polskiej siatkówce i właśnie dziś na tapetę biorę jedno ze spotkań kobiecej siatkówki - mecz na szczycie.
Drugi w tabeli ŁKS podejmuje trzecie Developers Rzeszów, obie ekipy dzieli zaledwie 3 punkty ( w tym, że Rzeszowianki mają o 1 mecz mniej).
ŁKS u siebie na 10 spotkań 9 zwycięstw i tylko 1 porażka natomiast Rzeszowianki na wyjazdach na 9 spotkań 7 wygranych i 2 porażki.
W pierwszym meczu w Rzeszowie oglądaliśmy 5 setów, wygrały kobiety z Łodzi ostatnio spotkały się także w Pucharze Polski i tam oglądaliśmy 4 sety również wygrany przez Łódź ale był to mecz naprawdę bardzo wyrównany - 186 punktów.
Obie ekipy jeśli chodzi o skład są bardzo wyrównane, ja osobiście wyżej cenię ekipę z Rzeszowa ale coś tam nie trybi jeszcze na 100%.
W ekipie Łodzi są takie zawodniczki jak atakująca I. Kowalińska, przyjmująca R. Bidias czy środkowa Z. Efimienko-Młotkowska kontra zawodniczki z Rzeszowa atakująca A. Helić, przyjmująca H. Rousseaux, K. Kaczorowska, środkowa M. Ptak, rozgrywająca A. Kaczmar czy libero A. Sawicka.
Myślę, że overek jest w tym spotkaniu najlepszą opcją.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Basel
Typ: żółte kartki +2.5 ::zoltakartka:

Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Na dzisiaj taki oto typek - powyżej 2.5 żółtych kartek w meczu Man. City - Basel. Tutaj nie ma co się
rozwodzić nad tym, kto w tym dwumeczu awansuje, bo oczywiście będzie to Manchester City, ALE!
ja gdzieś tam upatruję, że mecz ten nie będzie taką typową sielaną, tylko Szwajcarski zespół napsuje
im trochę krwi, niekoniecznie jeśli chodzi o strzelane bramki, ale o koszenie ich równo z trawą.
Ilość żółtych kartek Man. City w ostatnich 10 meczach - 3 2 6 5 4 5 5 4 4 2,
oraz ilość żółtych kartek Basel w ostatnich 10 spotkaniach - 7 5 4 4 5 3 4 4 1 4
Także jak widać, warto spróbować.
Powodzenia ;)

⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham Hotspur vs Juventus Turyn
Typ:
Kane i Huguain strzelą w regulaminowym czasie gry
Kurs: 5.30
Bukmacher: forBet
Analiza:
Rewanż w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami: Tottenham i Juventus. Przed nami hitowe spotkanie dwóch czołowych ekip piłkarskich. W Turynie nieoczekiwanie padł wynik remisowy, gdzie to każda z drużyn strzeliła po 2 gole. Myślę, że Higuain będzie chciał się zrehabilitować po nietrafionym rzucie karnym w pierwszym meczu i dzisiaj coś na bank ustrzeli. Gdyby ten karny został wykorzystany to sytuacja Juventusu w dzisiejszym dniu byłaby dużo lepsza, gdyż mieliby w zapasie tego gola. Teraz trzeba przyznać sytuacja dla ekipy z Turynu wyjątkowa trudna, gdyż po pierwsze grają oni na wyjeździe, po pierwszym meczu u siebie mają wywieziony tylko remis, a Tottenham u siebie jest wyjątkowo groźny. Myślę, iż zobaczymy dzisiaj wspaniałe widowisko z dużą liczbą goli, a któż ma strzelać jak nie liderzy tych ekip, którzy praktycznie co mecz zdobywają gole? Mój typ na dzisiaj to bramki H.Kane&#39;a i G.Huguain&#39;a po dość wysokim kursie. ⚽⚽⚽

⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Tottenham - Juventus
Typ: 2 i over 1,5
Kurs: 4,4
Godz: 20:45
Bukmacher: efortuna
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Tottenham - Juventus
Typ: 2 i over 1,5
Kurs: 4,4
Godz: 20:45
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie rewanżowe w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Tottenhamu Hotspur i Juventusu Turyn. Gospodarze dzisiejszego spotkania uzyskali bardzo korzystny wynik we Włoszech przez co mają odrobine większe szanse na awans niż Juventus. Goście jednak są bardzo doświadczonym zespołem i potrafią rozgrywać pojedynki o wysokie cele perfekcyjnie. Do składu wraca Paulo Dybala który wraz z Gonzalo Higuainem będzie stanowił o sile Starej Damy w ataku. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, jednak będą chcieli wygrać za wszelką cenę i przede wszystkim ważne dla nich będzie to aby nie stracić gola Mój typ to awans Juvenstusu w regulaminowym czasie gry i wynik 0:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Champions League
Godzina: 20:45 (jak to Liga Mistrzów ???? )
Spotkanie: Tottenham - Juventus
Typ: over 8,5 celnych strzałów w meczu
Kurs: 1,82
Buk: LVBET
W pierwszym meczu w Turynie wynik celnych strzałów był 6:5 dla Tottenhamu, a więc 11 razy musieli interweniować bramkarze lub wyciągać piłkę z siatki. W pierwszym spotkaniu mimo dużej ilości sytuacji bramkowych oraz strzałów jednak gra nie była aż tak otwarta. Juventus po dwóch trafieniach Gonzalo Higuaina, wyraźnie się cofnął głęboko i dał znak nie zależy im tylko i wyłącznie na utrzymaniu czystego konta. Tottenham pokazał jednak że jego siła ofensywna jest potężna i zdołał zdominować Juventus, przez co ugrał bardzo dobry wynik na wyjeździe. Wynik sprzed 3 tygodni, sprawia że Juventus musi zaatakować, bo jeżeli dzisiaj nie wygrają tego spotkania to awansują Koguty (lub wyższy remis niż 2:2). Tottenham to nie jest zespół, który będzie się ttuaj jakoś dramatycznie bronił, dlatego wydaje mi się że będzie to mecz otwarty, tzw. &quot;wymiana ciosów&quot;, co oczywiście nie muszę pisać że przyniesie bardzo dużą liczbę strzałów na bramkę i pewnie samych goli.
Jeżeli miał bym postawić na, którąś z drużyn to zdecydowanie byłyby to Koguty. Mają doskonały wynik z Turynu i dzisiaj to oni będą rozdawac karty. Dodatkowo przy wspomnianej wyżej wymianie ciosów mają więcej argumentów, lepszych zawodników do takiej gry i tez filozofia klubu jest stricte ofensywna, w przeciwieństwie do Mistrza Włoch, który stawia na szczelną obronę. Stawiam a wynik 3:1 dla Tottenhamu.
✅82
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Leeds - Wolves
Typ: BTS
Kurs:
1,84
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Czasu nie ma więc w skrócie. Leeds drużyna która świetnie zaczęła sezon, grali piłkę otwartą miłą dla oka, potem chwilowy spadek formy i seria przegranych/remisów co doprowadziło, że teraz znajdują się w środku tabeli. Natomiast od paru spotkań wrócili na swoje tory i znowu wygląda to fajnie. Co do drużyny gości, którzy podobają mi się ze względu na to iż grają piłkę ofensywną, otwartą. Nie grają na 1;0 i murowanie tylko jadą ile sił i są świetnym kandydatem aby w przyszłym sezonie pokopać w premier league. Obie drużyny posiadają naprawdę fajnych napastników z potencjałem i uważam, że bts to naprawdę dobry typ na to spotkanie, tym bardziej że kurs oscyluje ~około 2, a nie tak jak często jest przy btsie 1.6-1.7. Ostatnie ich spotkanie zakończyło się &quot;pogromem&quot; 4:1 dla wolves, dzisiaj myślę, że mecz będzie bardziej wyrównany i obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu. Powodzenia ????
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Juventus
Typ: powyżej 28,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1,6
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
To i ja dorzucę swój typ na to spotkanie. Wydaje się, że gospodarze uzyskali w pierwszym meczu bardzo korzystny wynik i dzisiaj wcale nie muszą za wszelką cenę wygrać. Wystarczy im remis 0-0 lub 1-1 i mają awans do kolejnej rundy. Także jak widać mają czego bronić i wcale nie jest powiedziane, że od początku rzucą się na rywala aby wygrać tylko spokojnie będą wyczekiwać na ruch ze strony gości. Ci są zmuszeni do dużej aktywności w ataku bo tylko wygrana daje im awans, nie zakładam remisu np. 3-3.
Także typ na faule wydaje mi się dosyć pewny, najpierw myślałem nad kartkami ale tych potrzebujemy przynajmniej 6 aby było warto to zagrać.
W pierwszym spotkaniu piłkarze popełnili 29 fauli i dzisiaj jestem przekonany, że zobaczymy ich zdecydowanie więcej. To w końcu mecz rewanżowy i już więcej szans na odrobienie strat nie będzie.
Anglicy grają twardo ale niestety dla nich nie sędziuje Anglik, który toleruję ostrą grę na wyspach a Włosi bardzo lubią symulować i pewnie niejednokrotnie padną na murawę jak rażeni gromem aby wymusić faul.
Dodatkowo typ obejmuje też dogrywkę i wcale nie jest powiedziane, że nie skończy się 2-2 i będziemy mieli jeszcze dodatkowe 30 minut gry co w zasadzie w 100% zagwarantowałoby zaliczenie typu.
✅60
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Gibraltar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lincoln vs Gibraltar United
Typ: Gibraltar United +1,5 handi
Kurs: 2,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie podobaja mi sie za bardzo tak wysokie kursy na czysty win Gibraltaru i poszczegolne ruchy , ale daje Gibratlar +1,5 handi . Zdecydowanie powinny byc mniejsze kursy na Gibraltar United .
Gibraltar wychodzi z najlepszymi zawodnikami jest Chino , Englobashy . Brakuje tylko Romana , ktory jest kontuzjowant od 2 tygodni,. Przeszedl operacje juz , koledzy ostatnio wygrali dla niego mecz, byli w szpitalu , jest dobra atmofera.
Poza tym oba kluby darza sie sympatia .Chino czesto bywa na trenigach juniorow Lincolna .
Lincoln ostatnio wygral 3-1 po bardzo dziwnym meczu .
Gibraltar to silny zespol , z kapitalem itp .
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera D Metropolitana
Godz: 21:00
Spotkanie: Argentino de Rosario - Atlas
Typ: Argentino de Rosario
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Argentyny gdzie w tamtejszej Primera D Metropolitana w 21 kolejce ligowej na Estadio José María Olaeta zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Club Atlético Argentino de Rosario a w gości przyjedzie drużyna Club Atlético Atlas.
Argentino de Rosario w tym sezonie ligowym w swoich 20 meczach zdobyli 30 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast Atlas plasuje się na 9 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera D Metropolitana zdobywając 27 oczek w swoich 20 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 7 zwycięstw, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 13-5 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 11-10.
Moim typem na to spotkanie to wygrana bardzo dobrze grających u siebie gospodarzy którzy choć ostatnio przegrali niespodziewanie z Real Pilar i moim zdaniem było to tylko zlekceważenie słabszego rywala i wypadek przy pracy a goście na wyjazdach bardzo średnio i ze zmotywowanymi gospodarzami którzy będą chcieli zmazać złe wrażenie po ich ostatnim domowym spotkaniu zaliczą przegraną i moim zdaniem to gospodarze zgarną na swoim Estadio José María Olaeta komplet 3 ligowych oczek.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: kilmarnock-st.johnstone
Typ: 1(handi eu 0-1)
Kurs: 4.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam.
Idę w stronę gospodarzy ,którzy są mocniejsza drużyną,zazwyczaj u siebie wygrywają,dawni nie byli tak mocni jak w tym sezonie. Potrafią wysoko u siebie wygrać. Natomiast goscie na wyjazdach tozazwyczaj dostarczyciele punktów.
Pozdrawiam.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom