>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.03.2023 (wtorek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Benfica – Club Brugge
Typ: over 2 azjan bramki Benfica
Kurs: 1.75
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Po świetnej fazie grupowej Benfica pokazała Belgom że do tego poziomu top brakuje, zresztą w Club Brugge od początku sezonu jakoś w krajowych rozgrywkach nie idzie, grają bardzo nieregularnie, niestabilnie, przez co doszło do zmiany trenera i twórcy tych wyników w fazie grupowej Ligi Mistrzów już dawno nie ma. Ekipa bardzo słabo wygląda w defensywie gdzie na krajowym podwórku na wyjazdach ma nawet minusowy bilans bramek co na mistrz kraju jest wynikiem tragicznym, forma też ostatnio nie powala a najgorsze że mając wynik dwóch bramek do odrobienia otworzą ten mecz bo jestem pewien że powalczą a Benfica uwielbia takie zespoły które nie zamykają się w swoim polu karnym wówczas prezentują mega ofensywną, skuteczną piłkę bo to nie ekipa która będzie dziś bronić tego wyniku tylko szukać kolejnych bramek, od początku sezonu ekipa gra świetnie, skutecznie atrakcyjnie i problemów ze strzelaniem bramek nie ma.

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1569
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina: piłka nożna Afc Cup u20
Godzina: 11
Spotkanie: Vietnam U20 - Iran U20
Typ: over 2.5 gola mecz
Kurs: 2.18
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Dzisiaj zapadną rozstrzygnięcia w dwóch grupach pucharu AFC - o 11 rusza grupa B. Powyższy mecz jest de facto meczem o awans, Iran potrzebuje wygranej lub wtopy Australii (której nie przewiduje). Dlatego muszą konsekwentnie ruszyc od początku meczu. Myślę, że będzie się działo już do przerwy, drużyny z Wietnamu lubią się pogubić w pewnym momencie - wystarczy iż coś będzie szło nie tak np. szybki gol w 1 połowie. Z kolei zdobycie przez nich gola otworzy mecz, także w obu scenariuszach widzę potencjał na gole. W ostatnich meczach AFC turniejów młodzieżowych przeważnie pada dużo goli, myślę że w obu meczach o 11 zobaczymy bramki, a wyniki tych równoległych konfrontacji będą determinowały poczynania obu drużyn w kolejnych fazach meczów. W tym starciu faworytem jest Iran, a Viernam kandydatem na pogubienie się. Moim zdaniem zobaczymy tutaj dzisiaj gole.

118
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 309,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Afc Cup u20
Godzina: 11:00
Spotkanie: Bali United - Persita
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.53
Bukmacher: Superbet
Analiza: Wczoraj znowu 1 gola zabrakło - zaczęli strzelać w 90 i 95 min jaja jakieś. Ale nie poddajemy się i dzisiaj myslę, że w tym meczu w Indonezji padnie kilka goli. Gra 4 drużyna u siebie z 9 obie raczej na spokojnych miejscach ani gospodarz nie ma szans na awans ani goście chyba nie spadną bo mają 10 punktów przewagi nad strefą spadkową. Uwagę zwraca ofensywa gospodarzy - aż 57 goli strzelonych, najwięcej w lidze a goście z kolei nie za bardzo w defensywie- 39 goli straconych. Ostatnie 5 meczy to 4/5 over 2,5 gospodarzy i tylko 1/5 gości ale tutaj było jeszcze 3 razy po 1-1 więc naprawdę blisko. Liczę dzisiaj na ofensywne spotkanie i bramki po obu stronach dodatkowo obok typu głównego zagrałbym również over 3,5 nawet. powodzenia:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
G 8,1K

grzesiekk

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Itas Trentino
Typ: Itas wygra 3:1
Kurs: 5,25
Bukmacher: STS
Analiza:


Pierwszy mecz ćwierćfinałowego pojedynku siatkarskiej Ligi Mistrzów – na początek gramy w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie Zaksa podejmuje włoskie Itas Trentino.

Muszę przyznać, że lekko zaskoczyły mnie kursy wystawione na to spotkanie przez bukmacherów – mianowicie w roli minimalnych faworytów stawiają oni gospodarzy. Ja widzę to inaczej.

Faworyzowanie Mistrzów Polski bierze się najprawdopobniej z faktu, że w ostatni weekend lutego bez straty seta zdobyli oni Puchar Polski (pokonali Resovię i Jastrzębski Węgiel). Bez wątpienia jest to sukces. Dla mnie to jednak za mało, aby stawiać ich w roli faworytów ze świetną włoską ekipą. Dobra forma chyba przyszła, ale warto pamiętać, że Zaksa na 10 ostatnich gier w polskiej lidze przegrała czterokrotnie – to z ekipami słabszymi od Włochów.

Obie ekipy rywalizowały ze sobą w fazie grupowej Ligi Mistrzów – dwa razy faworytem był Itas i dwa razy wygrał. Na mecz do Kędzierzyna Itas przyjechał do Polski osłabiony brakiem przyjmującego Oreste Cavuto i środkowego Srecko Lisinaca. Priorytety były wówczas inne, a i tak włosi wygrali 3:2. Dziś również widzę ich zwycięstwo – ale w czterech – w takim rozmiarze w jakim udało im się wygrał we Włoszech. Ich przewagę widzę m. in. na środku – gdzie duet tworzy klasowa para Marko Podrascanin oraz wspomniany Srecko Lisinac. Wprawdzie środek w Zaksie na papierze wygląda równie dobrze (Smith, Huber, Pasyzcki), w tym sezonie nie daje jednak tyle, co w poprzedniej kampanii. Włosi grają na trzech przyjmujących – a o sile ekipy stanowią doświadczony Matej Kazijski oraz włoski talent Alessandro Michieletto.

Podsumowując: w moim odczuciu ekipa włoska jest mocniejsza i udowodnili to już w tym sezonie dwa razy w bezpośrednich starciach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +245
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dagenham & Red. - Wrexham
Typ: Wrexham wygra + BTTS
Kurs: 3,25

Bukmacher: Superbet
Analiza:

Na Victoria Road w Londynie Dagenham podejmie liderujący Wrexham. Po 35. kolejkach gospodarze z bilansem 15-6-14 zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli, goście natomiast zajmują pierwszą lokatę z kosmicznym bilansem 26-7-2. Dwie porażki na 35 spotkań to kapitalny wynik. Wrexham walczy z Notts County o bezpośredni awans i obecnie zespół z Walii ma jeden punkt przewagi przy jednym rozegranym meczu mniej. Sądzę, że dziś zrobią wszystko, aby odskoczyć Notts na cztery punkty. Dagenham gra w kratkę, w ostatnich 10 meczach bilans 4-6, BTTS padał 7 razy i tyle też razy zdobywali oni bramkę. Na własnym boisku bilans ten zmienia się nieznacznie na 5-5. Goście natomiast w ostatnich 10 spotkaniach przegrali zaledwie raz, w Pucharze FA z Sheffield, grającym na co dzień w Championship. Na wyjeździe w ostatnich 10 spotkaniach Wrexham zanotowało bilans 7-1-2, przy czym dwie porażki to były spotkania pucharowe (w tym jedno, o którym wspomniałem wyżej). Wrexham jest zwyczajnie lepszym piłkarsko zespołem i sądzę, że dziś to udowodnią. Jednakże ciężko im idzie zachowywanie czystego konta, na ostatnie 10 spotkań udało im się to tylko raz. Sądzę, że dzisiaj gospodarze strzelą jedną bramkę, ale to nie wystarczy, aby pokonać Wrexham.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana, kwalifikacje
Godzina: 23:00
Spotkanie: Tucuary FC - General Caballero JLM
Typ: 2
Kurs: 2,58
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Pojedynek kwalifikacyjny dwóch paragwajskich zespołów, które nie są w najwyższej formie. Gospodarze w rodzimej lidze zajmują ostatnie miejsce z 1 punktem na końcie w 6 meczach tracac najwięcej goli do tej pory a najmniej strzelając. Ich rywal z kolei General Caballero jest na miejscu 9 z 6 punktami na końcie. Słabo to narazie wygląda po obu stronach ale dużo gorzej jednak wiedzie się zespołowi Tucuary FC i ja dziś będę próbował pograć na "gości". No właśnie słowo goście celowo wzięte w cudzysłów, gdyż Tucuary nie zagra dzisiaj na swoim domowym obiekcie Estadio Luis Alfonso Giagni (Villa Elisa), który nie jest przystosowany do gry w tych rozgrywkach a na neutralny obiekcie Estadio Defensores del Chaco w Asuncion. Tak więc tutaj atut własnego boiska traci na znaczeniu. Oba zespoły grają na neutralnym gruncie i myślę, że to zespół General Caballero wygra. Oni aż tak fatalnie jak rywal nie grają, do tego na papierze mają lepszy według mnie zespół. Tucuary w tamtym sezonie byłonobjawieniem nieoczekiwanie na koniec sezonu zajmując 6 miejsce w lidze paragwajskiej ale już w tym tak kolorowo nie będzie. Jeden z najniższych budżetów w rodzimej lidze, zresztą oba zespoły dysponują skromnymi budżetami i nie wiem czy w tej fazie Copa Sudamericana nie jest to mecz dwóch "najbiedniejszych" klubów. Jednak General Caballero dla mnie dyaponuje mocniejszą kadrą i myślę, że bierze dziś ten mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM
Godzina 21:00
Spotkanie : Chelsea : Borussia Dortmund
Typ : 2. drużyna - liczba kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2) / 4+
Kurs : 3.15
Bukmacher : STS

Mówi się o kryzysie jednych i dobrej grze drugich i może i tak jest ale to na ligowych arenach a wiadomo że Liga Mistrzów to inna bajka stąd liczę że przy ogromnym dopingu o który prosi fanów Graham Potter Chelsea zagra na 200% , wrócę do meczu w Dortmundzie a statystyka mówi że Chelsea nie wyglądała tutaj słabo a wręcz przeciwnie bardzo dobrze , Borussia wygrała skromne 1:0 i dziś będą chcieli bronić tego wyniku z drugiej strony Chelsea nie ma nic do stracenia , wracając jeszcze do spotkania w Dortmundzie to fauli zanotowano 25 a żółtek aż 10 ( 6 dla Dortmundu 4 Chelsea ) dziś liczę na podobną statystykę , już raz w tej edycji LM Borussia gości na Angielskich stadionach , w fazie grupowej grali z Manchesterem City i kiedy gościli na City polegli 2:1 faulowali tylko 7 razy ale zobaczyli 3 żółtka , sędzią jest znany Holenderski sędzia Danny Makkelie w tym sezonie 4 mecze w LM 17 żółtek i czerwień , liczę że będzie ostro na boisku a Borussia zaryzykuję otrzyma przynajmniej 4 kartoniki .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells kwalifikacje
Godzina 21.30
Ysaline Bonaventure - Eva Lys
Typ Bonaventure i over 21.5 gema
Kurs 3.4
Forbet
ANALIZA:
Kursy wystawione dość zbliżone 1.75 ma francuzkę i 2.05 na Niemkę i mnie ten mecz również wydaje się bliski 50/50 z lekkim wskazaniem na francuzkę .Za to dużo większe szansę widzę na to by mecz poszedł w dystans.
Awantura ostatnimi czasy ewidetnie na wznoszącej, dobry wystep na antypodach przed A0 , potem w turniejach halowych i ostatnio w Mexyku ćwierćfinał przegrała z triumfatorką Vekic po tajbreku w deciderze.
Młoda Niema Lys też udany start w Ausyrali przeszła kwalifikacje do turnieju głównego i pierwsza runda zaliczona po przegranej 2:1 z Bucsą.
Z ciekawych rzeczy jest jeszcze zwycięstwo nad Petra Martic na BJK ,
Ogrywała też Schmiedlovą I McNally.
Ja widziałem trochę meczu w Linz z Rakhimovą wygranym 2:0 po tajbreku w drugim secie . Z Rakhimovą grała też ostatnio Anantura też wygrała 2;1 a tajbrek pado w pierwszym secie.
Obie wygrały już swój pierwszy mecz tutaj w Indian Wells po 2:0 i obie grały w tych meczach tajbreka Lys z Zavatską , Avantura z Kuzmovą.
Reasumując nie powinno być do jednej bramki i mam nadzieję że końcowe zwycięstwo odniesie Avantura .
Ten ćwierćfinałowy mecz z Vekic mnie się podobał.

240
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1637
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Benfica vs Club Brugge
Typ: Goncalo Ramos strzeli gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Orły z Belgii przywiozły świetny rezultat i 2:0 daje już sporą szansę na awans do kolejnej rundy. Gospodarze w tym sezonie imponują swoją formą domową i rzadko kiedy przegrywają na Estadio da Luz, dlatego tym bardziej cieszy triumf na obcym obiekcie. Jeżeli zerkniemy sobie na wyniki osiągane przez Benficę na krajowym podwórku, to wydaje się, że kolejne mistrzostwo jest już w kieszeni zespołu prowadzonego przez Rogera Schmidta. Aż 8 oczek przewagi nad 2. FC Porto powoduje, że warto skupić się na Lidze Mistrzów i oszczędzać siły na wymagające starcia w Europie. Odszedł Darwin Nunez do Liverpoolu, ale zarząd Orłów myśli długofalowo i liderem klasyfikacji strzelców Liga Portugal jest Goncalo Ramos, który zapewne zmieni klubowe barwy. Czy młody napastnik popisze się kolejnymi trafieniami, tym razem w LM?

Niestety mało co pozostało po Club Brugge, które znaliśmy z fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przede wszystkim zmienił się trener i to Carl Hoefkens był ojcem sukcesów ekipy z Belgii w fazie grupowej. Jego wyniki osiągane na krajowym podwórku nie były zadowalające i zarząd zdecydował się powierzyć misji odbudowy klubu Scottowi Parkerowi. Anglik nie radzi sobie ani w lidze, ani w międzynarodowych rozgrywkach i pomimo świetnego początku sezonu w wykonaniu gości, to najprawdopodobniej nie uda się zakwalifikować do Ligi Mistrzów w przyszłej kampanii. Naturalnie jeszcze wiele kolejek przed Club Brugge, ale strata do Genk, czy Royale Union jest bardzo duża. Outsider postara się sprawić niespodziankę w Lizbonie i odrobić straty z pierwszego starcia z Benficą. Czy jest na to szansa?

Pomimo tego, że w pierwszym meczu padł wynik 2:0 dla Benfici to jestem zdania, że Orły nie odpuszczą tego starcia. Nie wolno pozwolić sobie na chwilę słabości, ponieważ taki klub jak Club Brugge może to wykorzystać. Spodziewam się sporej motywacji i koncentracji po stronie faworyta i pobieram gola snajpera Benfici. Piłkarz ten znajduje się w świetnej dyspozycji. W piątkowym starciu przeciwko Famalicao popisał się dwoma trafieniami. W 4 spotkaniach z rzędu oddawał przynajmniej 1 celny strzał na bramkę rywala. Także w Brugii miał swoją okazję na bramkę. Wierzę, że to właśnie on poprowadzi Benficę do drugiego zwycięstwa nad Club Brugge.

115
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1455
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Konferencji Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Lazio - AZ Alkmaar
Typ: Lazio i over 2.5 gola w meczu
Kurs:
3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pod lupę biorę dziś spotkanie 1/8 Ligii Konfederacji Europy pomiędzy Rzymskim Lazio, a Holenderskim AZ Alkmaar. Spotkanie to wyjątkowo zaplanowano na dzisiaj (wtorek). Faworytem bukmacherów jest stołeczna ekipa i ja całkowicie podzielam ich opinię i widzę zwycięzcę tej dzisiejszej rywalizacji w ekipie z Rzymu. Ekipa Maurizio Sarriego w ostatnim czasie radzi sobie bardzo dobrze i walczy na krajowym podwórku o awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów (3 miejsce na te chwilę), natomiast przyjezdni zanotowali kilka wpadek w swojej rodzimej lidze, jednak nieustannie rywalizują o krajowe mistrzostwo. Spodziewamy się, że przed własną publicznością gospodarze okażą się lepsi, a co więcej wypracują sobie solidną zaliczkę przed rewanżem na Holenderskiej ziemi. Obie ekipy umieją trafiać do siatki rywali. Włosi w ligowych rozgrywkach czynili to 41 razy w 25 grach, natomiast goście 50 razy w 24 grach. Liczę tutaj na otwartą rywalizację z bramkami po obu stronach lecz upatruję zwycięstwo ekipy Sarriego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea Londyn - Borussia Dortmund
Typ: powyżej 1,5 + powyżej 8,5 rzutów rożnych + powyżej 3,5 żółtej kartki
Kurs:
3,00
Bukmacher: STS
Analiza:

Mega ciekawe spotkanie się szykuje. Rewanż na Stamford Bridge zapowiada nam się szalenie interesująco. W pierwszym meczu Dortmund u siebie pokonał zespół z Londynu 1:0 po bramce Adeyemiego ale sytuacji było dużo dużo więcej z obu stron i równie dobrze tamto spotkanie mogło zakończyć się 2:2. W tamtym meczu padło aż 15 rzutów rożnych (10 zdobyła sama Chelsea) i dziś także wydaje mi się, że Chelsea pod tym względem będzie również prowadzić bo muszą atakować a i Borussia nie powinna im pozostać dłużna w końcu ich forma jest fantastyczna - 10 z rzędu zwycięstwo po przerwie.
4 żółtych kartek także powinno wpaść, pod koniec meczu jedna z drużyn może czuć mega frustrację czy to Chelsea czy to Borussia i nerwy mogą puścić a przypomnę, że w pierwszym meczu padło aż 10 żółtych kartek!
Liczę w tym meczu również na więcej bramek - sytuacji jak wspomniałem było mnóstwo dziś tylko aby skuteczność była lepsza.
Obie drużyny ze sporymi osłabieniami:
Chelsea - T. Silva, M. Mount, E. Mendy, N. Madueke, N. Kante, A. Broja, B. Badiashile, P. Aubameyang a niepewni występu są R. James oraz C. Azpilicueta
Dortmund - K. Adeyemi, J. Reyerson, Y. Muokoko, A. Kamara, M. Morey Bauza, J. Duranville a niepewni występu są G. Kobel oraz D. Malen

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkanie: Benfica - Club Brugge
Typ: Club Brugge Powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betters
Analiza: Rewanżowe starcie w 1/8 finału Ligi Mistrzów w którym po pierwszej części rywalizacji w znacznie korzystiejszej sytuacji wydają się być Portugalczycy. Dzisiejsi goście raczej nie powalczą w tym meczu o awans, ale moim zdaniem dobrze się zaprezentują się w rewanżu i godnie pożegnają z LM. Ogólnie darzę Brugge sympatią, ciekawa drużyna robiąca z roku na rok progres do tego prezentująca szybki, ofensywny futbol zarówno w lidze, jak i pucharach. Jakoś nie wydaje mi się, aby Benfica dziś się zabijała o wynik, więc idę w kornery gości bo typuję, iż niejednokrotnie będą w stanie zagrozić bramce faworyta, a po pierwsze linia 4.5 nie jest bardzo wygrówana i po drugie kurs zachęcający, moim zdaniem lekko przeszacowany, bo liczę tu na otwarty mecz choć niekoniecznie z wieloma golami, dlatego kornery wydają mi się tu bezpieczniejszą opcją.

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2100
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 21:00
Spotkanie: SL Benfica - Club Brugge
Typ: Benfica wygra i powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.47
Bukmacher: TOTALbet


Zaliczyłem falstart w konkursie, więc na dzisiejszy wieczór coś prostszego, żeby przełamać złą passę. Benfica ma co prawda awans w kieszeni, ale klub tego kalibru raczej nie może pozwolić sobie na lekceważenie rywala na poziomie fazy pucharowej Ligi Mistrzów, zwłaszcza, że Brugge w fazie grupowej rozbiło Porto na wyjeździe (4:0) i choćby z tego powodu Portugalczycy powinni pozostać ostrożni do samego końca.

Co nie mniej istotne - Belgowie po rewelacyjnym starcie sezonu mocno obniżyli loty i zdążyli nawet wymienić trenera w trakcie sezonu. Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale człowiek, który odpowiada za historyczny awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów i komplet czystych kont w pierwszych czterech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów (Carl Hoefkens) już nie pracuje w klubie.

Czas pokaże, czy decyzja o jego zwolnieniu była słuszna, ale póki co jego następca (Scott Parker) legitymuje się fatalną średnią punktów na mecz (1.09) i jest świeżo po druzgocącej klęsce w Jupiler League (0:3 z Oostende). Czy zatem ekipa w takiej formie i o zdecydowanie niższej jakości sportowej może dziś przeciwstawić się Benfice? Teoretycznie tak, ale w praktyce szanse są bardzo małe. Portugalczycy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i wyłączając mecz w ramach Taca de Portugal ze Sportingiem Braga, mogą pochwalić się bilansem 8 wygranych.

Dlatego uważam, że z uwagi na stawkę meczu - dzisiaj zagrają na pełnej koncentracji i wykonają swoje zadanie jak należy. Mają w swoim arsenale sporo ofensywnych fajerwerków, więc i niski bramkowy over także powinien zostać wypełniony. Zwłaszcza, że przyjezdnym absolutnie nic już nie da bronienie dostępu do własnej bramki i kunktatorska gra na wynik. Oni także będą musieli odważniej pójść do przodu i nie można wykluczyć, że i wyższe linie bramkowe zostaną w tym spotkaniu z łatwością osiągnięte. Powodzenia!

47
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1376
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkanie: Chelsea - Dortmund
Typ: BTTS / +2.5
Kurs: 2.09
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Wynik pierwszego spotkania ( 1:0 Dortmund) sprawę awansu pozostawia otwartą, jednak Chelsea musi to spotkanie wygrać by o tym marzyć. Niestety piętą achillesową ekipy z Londynu jest fatalna skuteczność w przodzie. W ostatnich 11- stu meczach " The Blues" zdobyli zaledwie 4 bramki co jest słabiutkim wynikiem.

Dortmund który rozgrywa rewelacyjną wiosnę (10 wygranych) do Londynu jedzie w dobrych nastrojach , choć akurat ostatnie 5 wyjazdów na ziemię angielską konczylo się porażkami . Na pewno stać Borussię na zdobycie choćby bramki co w dużym stopniu pokrzyżowało by plany Chelsea i zmusiło do zdobycia przynajmniej dwóch. Dlatego myślę że zobaczymy gole z obu stron w tym starciu .
Chelsea nie ma nic do stracenia, musi dążyć za wszelką cenę do zdobycia gola. Liczę na minimum 3 bramki w tym spotkaniu , aczkolwiek nie podejmę się wytypować zwycięzcy .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna / LM
Godzina 21:00
Spotkanie : Chelsea : Borussia Dortmund
Typ : Borussia over 3,5 celnych strzałów
Kurs : 1.95
Bukmacher : Fortuna

Według bukmacherów Chelsea jest faworytem w tym meczu, być może nieznacznym jako gospodarz ale rozbieżność kursowa jest bardzo duża 1.87 do 4.25 dla gości, remis oczywiście paść może, ale to raczej po jakimś odwróceniu losu spotkania w końcówce nie pracy włożonej w 90 minutach więc moim zdaniem nie warto tego brać pod uwagę.
Chelsea na papierze jest mocna, ale też mocny jest tam bałagan a miejsce w tabeli i same wyniki ligowe mówią same za siebie, trener ewidentnie nie może tego ogarnąć i już dawno powinien zostać zamieniony.Borussia wiadomo nie jest to TOPka ale jednak solidna frima która na taką Chelsea plan będzie miała, Anglicy muszą gonić tu wynik i czuć się bezpiecznie na pewno nie będą, jakoś tego nie widzę że Chelsea ich wgniecie totalnie albo rozgromi jak Liverpool Manchester, choć może i tak będzie Nie wiem, Liverpool też tracił punkty jak Chelsea, ale Chelsea jest już 10 a Liverpool jeszcze jest w grze o elitarne rozgrywki.Ja tu bym bardziej był skłonny pójść w kierunku Borussi, nie wiem czy sobie nawet jakiegoś Handi tu nie przyłoże Borussia -1,5 po kosmicznym kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkanie: Chelsea - Dortmund
Typ: X2
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Witam , dziś mamy wtorek , 7 dzień marca, tego dnia odbędą się dwa rewanżowe mecze w 1/16 Ligi Mistrzów . O godzinie 21 zagrają Benfica Lizbona z Club Brugge oraz Chelsea Londyn z Borussią Dortmund . O ile w pierwszym meczu raczej awans Benficy wydaje się być przesądzony, o tyle w drugim meczu jeszcze wiele może się wydarzyć . Analiza dotyczy właśnie tego drugiego meczu , w pierwszym spotkaniu wygrała Borussia u siebie 1:0 . Zaliczka skromna , ale jednak jest . Moim typem na to spotkanie jest remis lub wygrana gości . Chelsea ma duży potencjał w swoim zespole , ale póki co ta drużyna spisuje się bardzo słabo . Chelsea w 2023 roku rozegrała już 12 spotkań , wygrali tylko dwa razy , i to skromnie po 1:0 . Zremisowali 4 spotkania , a pozostałe 6 kończyły się porażkami . Wygrana w ostatniej kolejce Premier League 1:0 z Leeds było pierwszą wygraną od 15 stycznia . Chelsea w 2023 roku w 12 meczach zdobyła zaledwie 5 bramek, a straciła ich 12 . Zupełnie inne nastroje są w BVB , mają serię 12 meczów wygranych z rzędu , ostatnia porażka w meczu o stawkę 11 listopada . Typuję X2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Benfica vs Club Brugge
Typ: Brandon Mechele otrzyma kartkę
Kurs: 9,5
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Nie wiem nie znam się, ale ten kurs to jest z kosmosu wzięty. Brandon jeden z podstawowych obrońców ma na koncie 5 kartek w tym sezonie, ustępuje tylko Sylli który ma 6 karteczek (na tego kurs 2,9), Raphael Onyedika 6 kartek (kurs 2,45) oraz Denisowi Odoi 6 kartek (kurs 3,4), następny z obrońców Bjorn Meijer ma 3 kartki na koncie (na niego kurs 4,4), ostatni z obrońców Clinton Mata 4 kartki (kurs 3,2). Nie wiem dlaczego na jego kolegów kursy są normalnie wystawione, a na Brendona jest tak duży i już choćby z tego względu opłaca się grać na Brandona, bo reszta zawodników którzy prawdopodobnie dzisiaj wystąpią mają mniej kartek w tym sezonie od Brandona, a kursy na nich są dużo dużo niższe.
Pewnie o czymś nie wiem, a buki z pewnością tak, ale ja ten kurs pobieram z pocałowaniem ręki. Ostatnio w lidze Brandon wyłapał karteczkę, więc jest "on fire" jak się to mawia. Jeśli dzisiaj ma paść w tym meczu kilka kartek, to liczę na to, że Brandon będzie miał sporo roboty z szybkimi i przebojowymi chłopakami z Benfiki i zaliczy tą kartkę po jakże zacnym kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Borussia Dortmund
Typ: Koulibali o69,5 podań (OPTA)
Kurs: 2,2
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Chelsea przegrała pierwszy mecz w Niemczech 0:1. Będą prowadzić grę i dłużej utrzymywać się przy piłce. W drużynie z Londynu nie zagra z powodu kontuzji kolana T.Silva. Czyli od tyłu wyprowadzanie piłki spoczywać będzie na Senegalczyku. Zazwyczaj rozkładało się to po połowie gdy dwójkę środkowych obrońców tworzyli Koulibali z Silvą. W ostatnim meczu z Leeds Kalidou zaliczył 74 podania z czego 72 celnych. Wcześniej w meczu z Totenhamem miał 69 podań, tylko jeszcze grał w tym meczu u boku Silvy. Linia wydaje sie zachęcająca i jeżeli tylko nie przydarzy się nic nieprzewidzianego tj. kontuzja zawodnika bądź czerwona karta i rozegra on całe spotkanie to powinien pokryć tę linię podań.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis ziemny
godzina: 22:30
spotkanie: Tomas Marcelo Barrios Vera vs Gonzalo Bueno
typ: Gonzalo Bueno
kurs: 7,75
bukmacher: sts

Witam!

Turniej w Chile, w Santiago. Pula nagród 80 tys $. Mecz pierwszej rundy, gdzie spotkają się Chilijczyk Tomas Marcelo Barrios Vera z Peruwiańczykiem Gonzalo Bueno. Turniej na cegle, zwycięzca tego meczu ma zagwarantowane 7 punktów do rankingu ATP i gratyfikacje pieniężna w kwocie 1300$. Przegrany tego pojedynku musi się zadowolić kwotą za start w pierwszej rundzie 780$ (brak punktów do rankingu ATP)

https://www.oddsportal.com/tennis/c...lo-tomas-bueno-gonzalo-YH67b0Gd/#home-away;13 - dwóch typerów daje na Chilijczyka.
https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2297521 szczegóły tego starcia
https://www.atptour.com/en/players/gonzalo-bueno/b0gr/overview - tu wyczytamy że Gonzalo Bueno ma dwóch trenerów, co dwie głowy to nie jedna

Chilijczyk ma 25 lat, 191 cm wzrostu, waży 88 kg, jest 184 w rankingu ATP
Peruwiańczyk ma 18 lata, 173 cm wzrostu, waży 73 kg, jest 534 w rankingu ATP
Obaj są praworęczni.
Będzie to pierwsze oficjalne starcie między tymi zawodnikami.

https://www.tennisexplorer.com/player/barrios-vera/ - tu wyczytamy że Tomas Marcelo Barrios Vera odpadł 2 razy w pierwszej rundzie w tym turnieju (lata 1999, 2022) zaś raz osiągnął finał (2021)
Dla Peruwiańczyka będzie to debiut w tym turnieju.
Peruwiańczyk jest 3 cm wyższy od Diego Schwartzmana który osiągnął spore sukcesy na mączce //tak na marginesie

Pozdrawiam

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 890K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells (Q)
Godzina: 20:05
Spotkanie: Schmiedlova A. K. vs. Siegemund L.
Typ: Schmiedlova A. K. powyżej 0,5 asów
Kurs: 1,5
Bukmacher: betclic
Analiza:

Zacznę od tego, że najbliższe tygodnie wcale nie muszą być tak dobre pod względem asów jak ostatnie, a nawet jestem przekonany, że tak będzie, ponieważ korty w Indian Wells należą do jednych z wolniejszych, choć oczywiście zdarzą się spotkania mocno overowe, ale zdarzy się też wiele, w których asów będzie kilka, mimo że linie wskazywać będą coś innego. Dziś wypatrzyłem jedno spotkanie z turnieju kwalifikacyjnego, w którym zobaczymy dość ofensywne zawodniczki, choć potrafiące też grać bardzo dobrze na cegle. Panie zagrają na korcie numer 8 czyli teoretycznie szybszym niż te główne areny. Siegemund to zawodniczka, którą pamiętamy ze znakomitych startów na cegle, ale z ciągiem do przodu, która szuka ataków do siatki i często wchodzi na piłkę po serwisie. Na pewno można zaliczać z nią asy, ponieważ zazwyczaj ustawia się na linii końcowej czyli nie jakoś przesadnie głęboko. Ostatnie rywalki Niemki zainkasowały kolejno: 0, 2, 4 i 6 asów, lecz warto zaznaczyć, że ostatnią rywalką była Vandeweghe czyli wręcz serwismenka. Słowaczka z kolei dysponuje groźnym, leworęcznym serwisem i liczę, że dziś poszuka trochę kątów tak jak to robiła ostatnio. Zainkasowała ostatnio 1, 3, 4 i 0 asów, lecz trzy pierwsze spotkania odbyły się na znacznie szybszych kortach niż Indian Wells. Linia ustawiona jest na najniższym możliwym poziomie, a potencjał jest, by robić znacznie więcej niż jednego asa w meczu. Podsumowując, ryzyko istnieje i ostatni mecz Słowaczki pokazał, że wcale nie będzie łatwo o kontynuację dobrej serii serwisowej, ale linia kusi by spróbować.

Więcej typów w dziale KUPONY.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1083
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom