>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.04.2024 (niedziela)

Status
Zamknięty.
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League.
Godzina: 16:30
Spotkanie: Manchester United - Liverpool
Typ: Kobbie Mainoo (Man. Utd) otrzyma kartkę - Tak
Kurs:
4,00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ague-6-04-2024-7-04-2024.170850/#post-7256922
Analiza:


Przychodzi taki czas w zespole Czerwonych diabłów, że to w głównej mierze będzie zależeć od młodego Kobbiego Mainoo jak dziś będzie wyglądać gra w środku pola MU, ja tu idę w typ żółtej kartki dla młodego utalentowanego Anglika, ponieważ bardzo prawdopodobne jest to, że nie zagra Casemiro, więc w takim spotkaniu, ktoś musi te zadania przejąć na swoje barki i niestety, albo stety wypada to na Kobbiego Mainoo, piszę, że prawdopodobnie, bo nie wiem do końca jaki plan na ten mecz ma Trener MU, ale pewny jestem tego, że Anglik wybiegnie dziś w pierwszym składzie mimo, że ostatnio zagrał słabo w meczu z Chelsea. Mainoo ostatnią kartkę ujrzał w lutym przeciwko drużynie Luton, a w całym sezonie ma ich tylko 3 na 16 spotkań (statystyki z flashscore). Bardziej prawdopodobne może być, że kartkę w tym spotkaniu otrzyma Bruno Fernandes, albo Maguire, ale ja lubię ryzyko i spróbuję postawić na kartkę Mainoo, a kurs jest zachęcający.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: Legia + Legia powyżej 2,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,5
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Dla Legii jest to ostatni dzwonek aby włączyć się do walki o mistrzostwo Polski, dziś grają z liderem do którego tracą na ten moment 7 punktów ale przy zwycięstwie będą już tracić 4 tylko 4 oczka.
Jagiellonia jest świeżo po półfinale Pucharu Polski gdzie grali 120 minut z Pogonią Szczecin co może lekko wpłynąć na ich dyspozycję w dodatku ten półfinał przegrali. Ogólnie mają kapitalny sezon nie ma co ukrywać.
Legia ostatnio pokonała 3:1 Górnik Zabrze i 3:1 Piast Gliwice.
Ogólnie uważam, że Legia od 1 minuty zaatakuje gości dlatego dorzucam do ich zwycięstwa rożne, które Legia lubi nabijać.
Dziś obie drużyny wyjdą w swoich najmocniejszych zestawieniach i dobrze, obyśmy oglądali naprawdę świetne widowisko w Warszawie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +71
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/ 1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: TSG Hoffenheim vs FC Augsburg
Typ: Ermedin Demirovic strzeli gola
Kurs: 2.70
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ligi-5-04-2024-7-04-2024.170839/#post-7257124
Analiza
:

Dzisiaj krótko, bo mecz za chwilę i trzeba też skorzystać z pięknej pogody. Stawiam na gola Demirovica z Augsburgu. Wielokrotnie w swoich tekstach pisałem o tym napastniku. Zapewne nie zagrzeje dłużej miejsca w Bawarii, wszak Bosniak rozgrywa kapitalny sezon w Bundeslidze. Ostatnio był zawieszony za nadmiar żółtych kartek, więc motywacja do strzelenia będzie spora. Hoffenheim o wiele lepiej prezentuje się na wyjazdach niż w Sinsheim i regularnie traci kilka bramek. Mam nadzieję, że Ermedin przynajmniej raz trafi do siatki przeciwnika.

270
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2459
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja - Super League
Godzina: 19:30
Spotkanie: AEK Ateny - PAOK Saloniki
Typ: X2
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/grecja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.152923/page-3#post-7257147
Analiza:

Witam, mamy niedzielę 7 kwietnia i tego dnia w lidze greckiej odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie, a mianowicie Mistrz Grecji, a aktualnie zajmujące drugie miejsce AEK Ateny podejmie lidera PAOK. Mecz z pewnością będzie bardzo wyrównany i dostarczy kibicom mnóstwo emocji, a moim typem jest remis bądź wygrana gości. W ostatnim czasie w lepszej formie są zawodnicy gości, którzy dzięki dobrym wynikom awansowali na pierwsze miejsce. PAOK pod koniec marca pokonał na wyjeździe Panathinaikos 3:2, a więc innego kandydata do Mistrzostwa, a AEK właśnie z tym Panathinaikosem przegrał w ostatniej kolejce 1:2. Wiem, że mecz meczowi nie równy, ale uważam że to goście będą mieli mentalną przewagę przed tym spotkaniem. PAOK zaprezentował się również z bardzo dobrej strony w lidze Konferencji Europy, kiedy to u siebie pokonali aż 5:1 Dinamo Zagrzeb i awansowali dalej. PAOK jest ostatnio bardzo skuteczny, strzelił 3 gole przeciwko Lamii, 3 gole przeciwko Panathinaikosowi czy własnie 5 Dinamo Zagrzeb. AEK ostatnio strzelał tylko po jdenym golu Apollonowi, Olympiacosowi czy Panathinaikosowi. Szykuje się wyrównany mecz, ale w mojej ocenie ze wskazaniem na gości, dlatego typuję X2.

181
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1689
N 355,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Dallas Maverics - Houston Rockets
Typ: Dallas, Doncić 25+ pkt, 8+ zb, 8+ as i Irving 18+ pkt
Kurs: 2,48
Bukmacher: forBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...y-typy-analizy-komentarze.169543/post-7257198
Analiza:

Dallas świetnie finiszują w sezonie zasadniczym i walczą o jak najwyższą lokatę przed Play-Off. Na ostatnie 15 meczów wygrali aż 13krotnie, Houston 11. lokata na zachodzie, 4 porażki z rzędu i raczej iluzoryczne szanse na doścignięcie GSW. Doncic w ostatnim meczu nie zagrał, ale dziś jest dostępny do gry, dlatego kurs na zwycięstwo Mavs jest niski ale to raczej pewny bet. Jak Słoweniec gra, to zapewne znowu wykręci świetne liczby. A te zaproponowane w moim typie są jak najbardziej w zasięgu. Obok Doncicia Irving, który regularnie rzuca ponad 20 pkt, więc minimum 18 jest dla niego jak najbardziej w zasięgu. Obie ekipy mierzyły się ze sobą 6 dni temu, Mavs wygrali w delegacji 107:125 a Doncic zanotował 47 pkt, 12 zb i 7 as a Irving dorzucił 24 pkt.

248
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1689
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom