>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.05.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Islandia Pepsideild
godzina: 21:15
Spotkanie: Olafsvik - KR Reykjavik
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,94
Bukmacher:Unibet
Analiza:Olafsvik przegrał ostatnio tak wiele meczy, że na przełamanie stawiam na gola dla nich w meczu z KR, które zaliczyło falstart przegrywając poprzedni mecz na wyjeździe 1-2 (1-0). Widać, że również ich obrona nie jest wybitna w tej chwili. Goli powinno być dużo, może nie 4 ale na niski wynik ze strzeleniem przez obie ekipy rzucam na sztos 150 milionów z Eurobiznesu.
✅ 94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thavajea 147

thavajea

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ Elity
Godzina: 20:15
Spotkanie: Norwegia - Szwajcaria [Neutralne miejsce gry]
Typ: Norwegia
Kurs: 3.68
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Norwegowie wygrali z Francją w pierwszym meczu 3:2. Jest to dobry wynik, patrząc na to, że Francja jest gospodarzem. Francuzi postawili się dzisiaj Finom wygrywając z nimi aż 4:1. To stawia Norwegie w dobrej sytuacji. Szwajcaria natomiast w swoim pierwszym meczu wygrywała już 4:0 ze Słowenią, jednak Słowenia doprowadziła do wyrównania. Szwajcarzy dopiero po karnych odnieśli zwycięstwo. Myślę, że dzisiaj przegrają z dobrze dysponowanymi Norwegami.
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Beach Soccer MS
Godzina; 21.00
Spotkanie ; Italia-Iran
Typ; Italia HA -1.5
kurs; 2.74
bukmacher; 1xbet
Analiza;
Ostatni dzien MS w plazowce na Bahama. Mecz o 3 miejsce . Wlosi juz spotkali sie z Iranczykami w grupie i wygrali 5-4, przegrywajac 1-3. Juz mentalnie dzis sa do przodu. Wlosi bardziej doswiadczony zespol, zbyt cwany by oddac Iranczykom trzecie miejsce. Wczoraj byli bez szans z Brazylijczykami ulegajac 4-8. Dzis wyjda z otwarta glowa by zdobyc medal. Iranczycy na drugim biegunie. Wczorajszy mecz z Tahiti mieli wygrany 17 razy, by ostatecznie przegrac. Juz widzieli sie w finale, a tu dzis trzeba sie bic z Italia o braz. Sa na to gotowi mentalnie? Potrafia wyrzucic ten wczorajszy mecz z glowy, potrafia sie zresetowac? Mysle iz NIE. Pewny win ITALIA.
⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Toronto - Cleveland
Typ: Cleveland handi -6.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami czwarty mecz rywalizacji i w mojej ocenie ostatni. Cavs prowadzą już 3-0 po dwóch meczach u siebie i jednym w Toronto. Na pewno postarają się o zwycięstwo już dziś, żeby zrobić sobie więcej wolnego przed finałem konferencji.
Dodatkowym argumentem jest to, że gra Raptors po prostu się posypała po tym jak stracili swojego rozgrywającego.
Do tej pory Cavaliers wygrywali wysoko, kolejno 11, 22 i 21 punktami.
Według mnie dziś będzie podobnie, a LeBron ich do tego poprowadzi.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom