>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.07.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: Niemcy wygrają w karnych
Kurs: 9,00
Bukmacher: Bet365

Witam, wczoraj niestety mój typ nie siadł, Portugalia znowu się prześliznęła ale teraz przynajmniej zwyciężyła i wydaje mi się że to oni wygrają te ME bo mają bardzo dużo szczęścia.
Dzisiejszy typ bardzo ryzykowny, Niemcy zawsze sobie bardzo dobrze radzą w turniejach z Francuzami ale nie tylko, to drużyna turniejowa i z meczu na mecz się co raz bardziej rozkręca, to na pewno zapytacie dlaczego gram że dopiero w karnych ograją Francję. A no dlatego że gospodarzom od zawsze sprzyjają ściany, to po pierwsze, po drugie to taki przedwczesny finał i wydaje mi się czysty X w meczu, zaciętym meczu. Zagram oprócz tego typy też karne w drugą stronę bo jak wiadomo karne to loteria. Mecz sędziuje Włoch który dosyć często używa kartoników więc może też w tym meczu pokaże parę kartek, a jeśli któraś z drużyn strzeli gola to będzie nerwówka w drugim zespole i się posypią, to też zagram,..... powodzenia
100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: karny w meczu / tak
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Włoch Nicola Rizzoli będzie dziś sędzią spotkania pomiędzy Niemcami a Francją , na tych ME Rizzoli sędziował 4 meczy a jego bilans to 13 żółtek 1 czerwona i 2 karne , miał też okazję sędziować mecz gospodarzy Euro 2016 czyli Francji kiedy to podejmowali Irlandię , a jak było ? a no w 2 minucie spotkania podyktował karnego dla Irlandczyków który na gola zamienił Robbie Brady tak więc bardzo odważna decyzja Rizzoliego no bo wiadomo karny podyktowany dla rywala i to przeciwko gospodarzom , ale to pokazuje z drugiej strony iż Rizzoli nie boi się podejmować decyzji , a dziś ? Niemcy zapewne także wiedzą iż Nicola Rizzoli dosyć często wskazuje na 11 metr boiska i może któraś z drużyn to wykorzysta nie mówię że tylko Niemcy ale z drugiej strony patrząc na ogólną statystykę Nicoli Rizzoliego to wygląda to tak - mecze Francji które sędziował to 4 a bilans 4 żółtka dla nich a dla rywali 6 żółtek 1 czerwona i 2 karne natomiast mecze Niemców to 5 a bilans 8 żółtek dla nich ale i 3 rzuty karne dla ekipy Niemiec a dla rywali 8 żółtek tak więc może i dziś jakiś Niemiecki aktor ( a takich nie brakuje ) sprowokuje coś w polu karnym Francji a Nicola wskaże 11 metr boiska !
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cracovia - Skhendija
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś krótka analiza z powodu braku czasu.
Stawiam na pewne i przekonywujace zwycięstwo czwartej drużyny w Polskiej Ekstraklasie w zeszłym sezonie. Jeżeli chodzi o skład personalny obu zespołów to Polski zespół jest kilka półek wyżej niz wicemistrz Macedonii. Po losowaniu par pierwszej rundy eliminacji było widac radość w szeregach Krakowskiego klubu i w mojej opinii taki wynik a nie inny jest spowodowany kolokwialnie mówiąc &quot;olaniem&quot; rywala. Dziś już jestem o tym przekonany podobnego scenariusza nie będzie i Cracovia pewnie i wysoko ogra zespół z Bałkanów. Zabraknie dziś jeszcze Bartosza Kapustki, ale on nie jest kluczową postacią układanki Jacka Zielińskiego, tak jak choćby Filip Starzyński w Zagłębiu Lubin. Spodziewam się jednostronnego meczu i pewnej wygranej przedstawiciela Polskiej Ekstraklasy w Europie. Powodzenia!
100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: Francja -1,5 gola AH
Kurs: 5,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś drugi półfinał Euro 2016, poznamy ekipę która dołączy do Portugalii, zamykając stawkę finału. Zacznę od kilku przykładów, jak wielką rolę w turnieju odegrało do tej pory przygotowanie fizyczne ekip. Słowacja w spotkaniu grupowym z Anglią rzuciła wszystkie siły do rozpaczliwej obrony, nie zdołali się zregenerować i z Niemcami wyglądali beznadziejnie fizycznie, przez co nie byli w stanie nawiązać z nimi żadnej walki. Niemcy, dzięki spacerkowi ze Słowacją, wyglądali dużo lepiej fizycznie od Włochów, których - jak się okazało w ćwierćfinale - spotkanie z Hiszpanią jednak bardzo wymęczyło. Niemcy wyglądali w tym meczu jak po spokojnym spacerze przez Tower Bridge z ukochaną, Włosi jak świeżo po maratonie. Toteż remis i dojście do karnych wydawało się korzystne dla Włochów, a dzięki dogrywce dziś Niemców może opuścić atut przewagi fizycznej. Francuzi w spotkaniu z Islandia mieli typowy spacerek, nie powinni wyglądać fizycznie słabiej od Niemców. Kadrę mają w mojej ocenie nieco lepszą, Niemcom odpada Hummels, ale nie szukałbym tu wielkiego osłabienia - stoper świetny w obronie 1 na 1, świetny w ataku, ale - czego wielu po prostu nie chce zauważyć - przeciętny w obronie zespołowej i popełniający bardzo dużo błędów rodzaju &quot;leading to opponent&#39;s goal&quot;. Boateng zresztą jest piłkarzem o podobnej charakterystyce. Ogólnie, w składzie Niemców widać spore braki, które mogą wyjść w trudnym meczu, w którym nie będzie ostatnio towarzyszącej im przewagi fizycznej. Boki obrony, środek ataku to problemy tej kadry. Dodatkowo, Francja gra u siebie, co na pewno im pomoże. Do składu wraca Kante, wraca także Rami. O tym, jak grają Giroud, Payet i Griezmann chyba nie trzeba nikomu przypominać. Stawiam, że to Francja okaże się obok Portugalii jedną z dwóch najlepszych ekip turnieju, a niewykluczone jest wyraźne zwycięstwo gospodarzy. Atutem Niemców, którego się obawiam, są doskonałe stałe fragmenty gry (także w ten sposób strzelili jedyną bramkę w spotkaniu Mundialu sprzed 2 lat z Francją), jeżeli jednak Francuzi będą skoncentrowani w bronieniu tego elementu gry, powinni spokojnie odesłać Niemców do domu.
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
black-star 49,8K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje LE
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cracovia - Shkendija
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 3,87
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Po ostatnim bardzo słabym rezultacie osiągniętym przez polską drużynę na wyjeździe nadszedł wreszcie czas na rewanż. Presja na odrobienie strat jest od tamtego momentu bardzo znaczna i nie uważam, żeby na własnym stadionie piłkarze Cracovii nie zagrali bardzo ofensywnie. Z drugiej jednak strony należy zauważyć, że zespól przyjezdnych będzie dążył tu przede wszystkim do strzelenia przynajmniej jednej bramki. W lidze macedońskiej Shkendija nie miała problemów z ich zdobywaniem i strzelała ich tam całkiem sporą ilość. Biorąc pod uwagę pierwsze wygrane spotkanie piłkarze gości powinni się tu dzisiaj poczuć pewnie. Cracovia w lidze na własnym boisku była dobrym zespołem i uważam, że również dziś może stanowić poważne zagrożenie dla rywali. Spodziewam się więc gradu goli.
100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: T. Kroos over 1,5 strzalu niecelnego
Kurs: 3,2
Buk: Unibet
Analiza:
Brak Gomeza w wyjsciowej jedenastce, Muller i Goetze bez formy, Schurle i Podolski nawet z lawki nie wchodza bo i tak nic pozytywnego w ofensywie nie sa w stanie zaoferowac. Z takim atakiem nie wroze Niemcom zbyt owocnego meczu. Z tego tez powodu zawodnicy tacy jak Ozil czy Kroos powinni rowniez wlaczyc sie do gry ofensywnej i wziasc nieco wiecej odpowiedzialnosci za zdobywanie goli na siebie a nie liczyc tylko na napastnikow (badz obroncow :p). Kroos w poprzednich meczach nie strzelil gola ale okazje mial bo to bardzo dobry &quot;distance shooter&quot;. Zazwyczaj oddaje strzaly zza pola karnego co nie jest latwa sztuka i czesto jego proby koncza na trybunach i wlasnie tego bede od niego oczekiwal dzisiaj. Ze statystycznego punktu widzenia Kroos w ostatnich meczach oddal lacznie 13 strzalow z czego tylko 2 celne. W meczu z Wlochami oddaj 1 strzal niecelny, ze Slowacja mial 3 niecelne strzaly a w grupie z Irlandia - 2, z Polska - 2 i z Ukraina - 3 niecelne strzaly. Jak widac linie 1,5 pokryl 4 na 5 razy wiec po kursie 3,2 mysle, ze warto pograc szczegolnie, ze zauwazylem, ze Niemcy maja wypracowane schematy w ktorych Kroos bierze udzial i z ktorych powinien uderzyc na bramke, chociazby z krotko rozgrywanych kornerow
100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Boateng poniżej 90,5% udanych/celnych podań
Kurs: 1,57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam dzisiaj podaję typ z niskim kursem lecz w moim odczuciu bardzo pewny. Boateng wykonuje masę przerzutów, dzisiaj nie będzie Hummelsa to tym bardziej. Z Włochami czy Słowacją nie miał 90% skuteczności podań, to co dopiero gdy mówimy o Francji która potrafi wyjść pressingiem, o wiele skuteczniej od Słowaków czy Włochów którzy czekali na swojej połowie. Nie będzie to łatwy mecz na Niemców jak i ich obrony. Co 10 piłka na pewno nie będzie trafiona, gramy to ! ????
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Niemcy i BTS
Kurs: 6.11
Bukmacher: Bah
Ciekawy zakładzik z dobrym kursem znalazłem na dzisiejsze spotkanie i szczerze mówiąc to wolę zaryzykować za trochę więcej złotówek na taki typ, niż postawić na czysty win jednych, bądź drugich (bo kursy są porównywalne). W takim meczu może wydarzyć się wszystko. W sumie Niemcy osłabieni brakiem trzonu defensywy - Hummelsa, jak również Khediry i Gomeza. Mimo wszystko wierzę w szczęście naszych zachodnich sąsiadów i to im będę kibicował, bo gra Francuzów na tym turnieju jakoś szczególnie do mnie nie przemawia. Jednak mam nadzieję, że tą jedną bramkę uda im się ustrzelić, a ja po 90 minutach gry będę zadowolony ????
100
 
S 1

superfraktal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Francja wygra (brak dogrywki)
Kurs: 2.8
Buk: bet365
Analiza:
Chcialem postawic na wygrana Francji (co najmniej) dwoma bramkami, liczylem na 0:2 lub 1:3. Niemcy mieli trudniejszych przeciwnikow, ktorym sprostali, mozna powiedziec &quot;sprawdzili sie&quot;. Uwazam, ze stracili wiecej sil od Francuzow, a do tego sa teraz w mniejszym gazie. Najmocniejsze punkty Francuzow? Wielu wymieni Griezmanna, Giroud czy Payeta, ja upatruje tutaj przeblyski Pogby. Slabe strone Niemcow to z kolei Mueller, Schweinsteiger (ktorego pewnie zastapi Schuerrle, ew. Goetze jesli będzie sytuacja w meczu bedzie tego wymagala). No wlasnie, Goetze. Loew rozumie, ze to najciezszy sprawdzian dla jego druzyny, byc moze dlatego od pierwszych minut zagra Can (info jeszcze niepotwierdzone). Zapomnialem o mocnych stronach Niemcow? Wcale nie, zespolowa, zgrana druzyna, doswiadczeni zawodnicy. Nie powinien im przeszkadzac dodatkowy zawodnik w postaci publiki czy nawet sedzia z Wloch. Ale upatruje wieksze zmeczenie i glod Francuzow, ktorzy maja szanse na final, na mistrzostwo, a nawet na krola strzelcow. W kazdym razie widze jasny sygnal w ewentualnym wprowadzeniu srodkowego/defencywnego pomocnika (delikatne cofnięcie sie zespolu, oszczedzanie zasobow z koniecznosci, zarzadzanie nimi).
180
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Francja
Typ: Niemcy i under 2.5
Kurs: 5.0
Bukmacher: bet at home
Analiza:
Miałem nie brać udziału w najpopularniejszym typie dnia, ale skusił mnie fakt, że z wystawionym typem meczyk ogląda się lepiej, poza tym może ktoś zarobi.
Buki w zasadzie same nie wiedzą kogo faworyzować, z jednej strony zawsze solidni Niemcy, z drugiej gospodarz turnieju. Kursy są podobne, kwestia w którą stronę pójść, za którą drużyną.
Dużo już możliwości zostało przez Was wykorzystanych, ale myślę, że ten przygotowany przeze mnie ma szanse powodzenia. Wybieram Niemcy. Zawsze zdyscyplinowani, nie tracą bramek (w przeciwieństwie do Francji).
Niemcy mają w nogach 120 minut z wyczerpującym rywalem, jakim byli Włosi, ale to profesjonaliści. Portugalia również grała po 120 minut i jakoś wczoraj nie było po nich widać.
Nie zagra filar ich defensywy Hummels oraz waleczny Khedira, ale mają szeroki skład.
Ci nowi właśnie wejdą wypoczęci. Może nawet zagrają dzięki temu lepiej niż Ci,których zastąpią.
Są składy: Niemcy: Neuer,Hector, Howedes, Boateng, Himmlich, Schweinsteiger, Can, Draxler, Kroos, Ozil, Muller.
Francja: Lloris,Evra, Umtiti, Kościelny, Sagna, Matuidi, Pogba, Payet, Griezmann, Sissoko, Giroud.
Ozil zagra przeciwko Evrze, to duży plus na korzyść Niemców, Evra najlepsze lata ma już dawno za sobą.
Jednak idę w kierunku Niemców. A jak będzie? Jeden błąd, jedna decyzja sędziego,
czerwo, niesłuszny karny, puszczony spalony...Wszystko w tym meczu jest możliwe.
Dlatego pobieram najwyższy kurs z możliwych na tym forum i zacierając dłonie siadam przed TV życząc Wam i sobie świetnego widowiska ????
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
100
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Francja
Typ: Pow.3,5
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Siedzę sobie w bujanym fotelu, w prawej ręce sącząc napój Namysłów Pils .. Jestem zadowolony po zdobyciu superpucharu i ogólnie dzisiejszy dzień jest udany. Liczę na zwieńczenie tego dnia gradem bramek w tym meczu. Niemcy - strzelać potrafią, Francja - strzelać potrafi, obydwie drużyny mają o niebo lepszy atak niż obronę. Nie będzie tutaj murowania bramki i czekanie na dogrywkę tudzież tym bardziej rzuty karne. Dwie ofensywne drużyny, dwie szybkie drużyny - to będzie szybki mecz. Oczywiście czy to się powiedzie zależy od tego jak szybko padnie pierwsza bramka.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom