>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.08.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nozna
Godzina;17,30
Spotkanie;Sheffield W.-Aston Villa
Typ;2
kurs;3,60
Bukmacher; Winmasters
Analiza;
Klub A.V spadł z hukiem na zaplecze Premier League.Wygrali tylko 3 mecze na 38 Dlaczego więc stawiam na nich?
Pojawił się chiński milioner dr.Tony Xia ,twórca Recound Group.W młodosci grał w piłkę jako napastnik,miłośnik futbolu.
Zakupił nowych zawodników;
McCormick z Fulham za 14,3 mln Euro
Tshibola z Reading za 5,7 e
Gollini z Verony za5,0 e
Elphick z Bournemoth za 3,8 e
Crespo z Vallecano i 6 Szkotów
Kadrę przewietrzono dokładnie, sprzedali ,lub pozbyli się ok 20 zawodników, z lepszych sprzedali tylko I.Gueye do Evertonu za 8,5 mln.euro i Clarca do Nevcastle za 6 mln e.
Chińczyk zatrudnił nowego trenera Roberto Di Mateo dawnego trenera Cheslea z którą wygrał Ligę Mistrzów.
Zapowiada powrót do Premier League,50 mln funtów budżetu i dodatkowe 30 jak awansują w przeciągu 3 lat.
Nie wiem czy nowy trener ma już wszystko poskładane i nowi zawodnicy się zgrali.Stawiam jednak na nich,kurs więcej jak przyzwoity,dla ostrożnych DNB
⛔100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Besiktas JK - Olympiakos Piraeus
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmaher: Betano
Analiza:
Witam, na dzisiaj znow towarzysko gram meczy pomiedzy tureckim Beskitasem a greckim Olympiakosem. Besiktas jest narzie po dwuch meczach kontrolnych gdzie zremisowal z A-lhill i wygranym meczu 3:0 z Eibar. Natomiast Olympiakos zaczal dosc slabo sezon gdzie przegrali LE z Izraelskim Al Her Berr tak sobie tez radza w meczech toarzyskich gdzie na 7 meczy 5 zremisowali 1 przegrali i jeden wygrali. Mysle ze tutaj Beskitas sobie poradzi z grekami i wygra
✅67
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Igrzyska Olimpijskie
Godzina: 19:15
Spotkanie: Brazylia - Litwa
Typ: Brazylia
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dotychczas coś tam pisywałem w działach tematycznych, a dzisiaj spróbuję coś wrzucić do (imo, bo nie znam statystyk) najczęściej odwiedzanych działów na tym forum, czyli Typów Dnia.
Zobaczymy, jak często w ogóle uda mi się wrzucać jakieś sensowne analizy... z braku czasu.
Dziś chwilkę mam, więc spróbuję:
W grupie A, rozgrywanych IO w koszykówce mieliśmy w pierwszej kolejce jedną niespodziankę, gdzie to Francja (po kursie 1,28) przegrała z Australią aż 11. punktami. Dziś swój bój zaczyna grupa B, a na początek rywalizacja gospodarzy z Litwinami. Przyznam się szczerze, że nie śledzę tej dyscypliny, a typ opieram na statystykach i miejscu rozgrywania imprezy. Brazylijczycy na pewno z wielką ochotą na medal przed własną publicznością, więc nie mogą sprawić kibicom blamażu w pierwszym meczu z Litwą. Do tej pory obie ekipy spotykały się czterokrotnie: w &#39;98 &lt;62:66&gt;, w &#39;06 &lt;79:74&gt;, w &#39;14 &lt;61:64&gt;, a także nieco ponad tydzień temu (proszę info na PW, czy to normalne? Bo wiem, że w piłce nożnej Polska musiała zmieniać sparingpartnera po tym, jak trafiliśmy na Irlandię Płn. w losowaniu grup), w tym meczu padł wynik 64:62 i było to pierwszy zwycięstwo Canarinhos nad Litwinami. Dwa pierwsze spotkania można puścić w niepamięć, bo było to odpowiednio 18 i 10 lat temu, a spotkanie z &#39;14 to mecz towarzyski (podobnie jak ten sprzed tygodnia). Mimo wszystko, jak widać, różnice punktowe nie były duże w tych spotkaniach. Dzisiaj dochodzi atut własnego boiska, kibice, a także cała atmosfera igrzysk, co moim zdaniem sprzyja mojemu typowi.
Jak już wspominałem, nie jestem znawcą tej dyscypliny, ale zaskoczył mnie tak wysoki kurs na gospodarzy.
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Typ: Piast zdobędzie 2 bramki
Kurs: 4.9
Bukmacher: Bwin
Analiza:Mecz wygra Legia,gdyż jak zauważyłem gdy gra jako druga, a w pierwszym jest x2 danego dnia,wówczas w 97% wypadków wygrywa. Nie lubie jednak tego klubu więc stawiam że Piast coś strzeli.Nie źle gra Szeliga,jest szybki i dynamiczny.Masłowski ma coś do udowodnienia. Piast trochę lepszy niż początkowo Piast strzelił nawet Cracovii z którą przegrał 5-1. Legia gra fatalnie,ale przechodzi kolejne etapy LM,Lubin grał pięknie,a odpadł z typowymi drewniakami..oczywiście wiąże się to z tym że ludzie widząc jak gra Legia stawiają przeciwko niej,a wtedy wynik odwrotnie,a z Lubinem na odwrót. A może stanie się cud i wynik będzie x2....malo prawdopodobne,nie przez forme Legii ale to ze x2 już dziś był.Nie ma tak na prawdę argumentów na te typ.
⛔100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP
Godzina:19:00
Spotkanie:Isner-Kyrgios
Typ:Isner -3,5 gema
Kurs:4.36
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
No no buki troche poszalały dając na Isner 1,9 ale ja biore ryzykowniejszy typ z minusowym handicapem na Isnera.Panowie na kortach twardych spotkali 1 raz w swojej karierze.Wygrał wtedy Amerykanin 2:0.Dziś Isner ma szansę na wygranie tego turnieju 4 raz z rzędu i wątpie że wypuści taką szansę z rąk.Dziś napewno John będzie liczył na doping swoich kibiców.Obaj teniśiści są serwismenami dlatego przeczuwam w 1 secie tie-break.Kurs naprawdę ciekawy bo Kyrgios czasami lubi sobie odpuscić mecz.Isner w poprzedniej rundzie wyeliminował Opelke 2:1 a Nick wygrał z Nishioką także 2:1.Prawdopodobny jest tu wynik 2:1 dla Isnera.Nick wygrał także z Verdasco 2:1.Isner wie jak tu wygrywać więc najpewniejsze jest zagranie w tym meczu czystej jedynki po kursie 1,90 uważam to za bet dnia.Amerykanin wczoraj wyglądał naprawde solidnie.Życzę wysokich wygranych!!!
⛔100
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 19:30
Spotkanie: Zielona Góra vs Grudziądz
Typ: Protasiewicz lepszy od Lindbaeck&#39;a
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Piotr Protasiewicz to król własnego toru gdzie jego średnia to 2.06, dodatkowo pola startowe mu sprzyjają. Antonio ostatnio spadek formy do tego jedzie na wyjeździe, wczoraj jechał w SEC a zmęczenie też będzie miało wpływ. Bukmacher liczy tu na rezerwy taktyczne ze strony Lindbaecka lecz nawet przy takiej opcji szansy dla Szweda nie widzę. Piotrek objedzie to bez problemu.
✅100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Igrzyska olimpijskie
Data, godzina: 07.08.2016 20-00
Spotkanie: Polska-Egipt
typ: over 136,5
kurs: 1.85
buk: unibet
Dziś o 20:00 rozpocznie nasza reprezentacja siatkarzy pierwszy mecz na olimpiadzie w Rio z Egiptem.Polacy aktualni mistrzowie świata nie są tacy mocni , brak kilku kluczowych zawodników którzy zdobyli mistrzostwo dwa lata temu.Orły w grupie B zagrają pózniej z Iranem , Argentyną ,Rosją i Kubą .
Reprezentacja polski zagra po raz czwarty z rzędu na igrzyskach w których zawsze konczyli na 1/4 finału.
Egipcjanie zagraja w igrzyskach po raz czwarty z dorobkiem 0 zwycięstw i 14 porazek.
Orły rozegrały cztery mecze z Egiptem pierwszy na olimpiadzie w Pekinie wygrywając 3:0 (21-18-10=49 pun.)
w pucharze świata 2009 r. 3;0 (19-18-19=56 pun.) 2011 r. 3:0 ( 21-24-21=66 pun.) 2015 r. 3:0 (20-23-28=61)
Statestyka strat punktowych pierwszych meczy polaków na Igrzyskach olimpijskich od Aten ;2004 r 3:0 (21-17-16=54) 2008 r 3:0 (17-31-20=68) 2012 r. (25-20-23-24=82).
Jestem całym sercem za naszymi by mecz wygrali gładko 3:0 , ale punkty stracą i to dużo uważam że stracą powyżej 60 , 20 na set mam nadzieje że nie stracą pierwszego seta jak to zrobili sensacyjnie Brazylijczyki.
✅85
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
godzina: 19:30
spotkanie: Haase vs Sousa
typ: Haase win
kurs: 2,00
buk: bet365
analiza:
Też dbr. opcją jest gra na Haase. On ma w tym sezonie rekord 26/24 Dostał się do finału w Gstaad, a potem wygrał turniej w Scheveningen. Tak więc wydaje się że, powoli wchodzi na dbr. tory i ewidentnie widać że, forma poszybowała w górę. Jego mocną bronią bd. z pewnością serwis i ciężką sprawą bd. doprowadzenie do przełamania go. Sousa zaś jest innym graczem niż jakiś czas temu, on już nie porusza się tak db. po korcie i to z pewnością jest głównym czynnikiem który nie pozwala mu na uzyskiwanie dbr. rezultatów. Po za tym włączcie sobie byle jaki pojedynek z ost. czasu i zobaczycie jak ten facet popełnia masę błędów. To jest cień zawodnika z poprzednich sezonów kiedy pokonywał znane nazwiska, biegał jak szalony po korcie. Zresztą on nigdy nie przekonywał mnie na hardzie i zazwyczaj notuję ujemny bilans...
⛔100
 
czaro82 428,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Mecz towarzyski
Godzina. 21:30
Spotkanie. Napoli - Monaco
Typ. bts &amp; i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 2.05
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, za kilkadziesiat minut zostanie rozegrane towarzyskie spotkanie pomiedzy wloskim Napoli oraz druzyna Monaco. Wloska ekipa rozegrala do tej pory zaledwie dwa sparingi ktore pewnie wygrala pierwsze z nich z Entella 5:0 a takze z zespolem Niceii ogrywajac ich 3:0. Wedlug mnie kursy mocno przesadzone poniewaz to pilkarze na co dzien grajacy w najwyzszej klasie rozgrywkowej Francji sa w wiekszym rytmie meczowym i pomimo iz ich zespol nie jest tak naszpikowany znanymi nazwiskami to wierze ze postawia sie dzisiaj i powalcza o dobry rezultat. Druzyna na co dzien wystepujaca w Ligue1
rozegrala jak narazie 7 meczy kontrolnych a takze dwumecz w kwalifikacjach do Ligi Europy
z tureckim Fenerbache ktore wyeeliminowala w rewanzu przed wlasna publicznoscia.
Pilkarze z Ksiestwa Monaco w tych pojedynkah strzelili lacznie 22 gole a tracac az 18!!
W kazdym z rozgrywanych meczy potrafila strzelic swojemu rywalowi bramke bez roznicy czy grali z Zenitem,Basel czy Fenerbache a takze miemal w kazdym gole tracila...
Ciekaw jestem na ile bedzie w stanie zalatac dziure w ataku po Higuainie nasz &quot;as napadu&quot; Arkadiusz Milik ktory niedawno dolaczyl do druzyny Napoli, oby dolozyl bramke od siebie...
Podsumowujac powyzszy typ wiemy wszyscy jak ofensywnie usposobiona jest wloska ekipa
i ze ich pojedynki zazwyczaj naleza do tych overowych ja wierze ze dzisiaj bedzie podobnie ale ze nie uda im sie zachowac czystego konta co przyblizy mnie do powodzenia w/w betu.
&quot; panowie malutka lyzeczka, tylko cierpliwosc czka misterne dziela...&quot;
jesli moja analiza pomogla ci pomnozyc drobne kliknij &quot;dzieki&quot;
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna IO Rio 2016
Data, godzina: 07.08.2016 21-40
Spotkanie: Polska - Brazylia
typ: HT/FT: Polska/Polska
kurs: 2.85
buk: oddsring
Analiza:
Dzis rozpoczynaja rywalizację w Rio nasi siatkarze i szczypiorniści. Podopieczni Antigi łatwo ograli Egipcjan 3-0, ciekawe jak rozpoczną piłkarze ręczni. Dobrze by było gdybysmy zaczęli od pewnego zwycięstwa, bo choć z sześćiozespołowej grupy wychodza aż cztery zespoły to nie warto ryzykować i do końca drżeć o awans. Aby nie kalkulować to trzeba ograć właśnie Brazylijczyków, ktorzy obok Słoweńców i Egipcjan powinni walczyc o miejsce nr cztery w grupie, a my z Niemcami i Szwedami o triumf z grupie B. To czy zajmiemy natomiast miejsce pierwsze czy trzecie to w ogólnym rozrachunku moze nie miec wiekszego znaczenia, bo z grupy A zapewne trafimy na kogoś z czworki Katar, Francja, Dania czy Chorwacja, bo wątpliwe by Argentyna czy Tunezja sprawiły niespodziankę i kosztem jednej z tych ekip wskoczyły do najlepszej ósemki. Nie zmienia to faktu ze z Canarinhos nasi są faworytem. Za Brazylią przemawia prakycznie tylko publiczność. Nasi natomiast to zdecydowanie bardziej doświadczona druzyna, od kilku lat znajdujemy sie w absolutnie ścisłej światowej czołówce, z turniejów mistrzowskich w ostatnich latach przywieźliśmy kilka medali. Do tego trzeba zauważyć wciąż spory potencjał naszej kadry, bo obok doświadczonych graczy jak bracia Jureccy, Szmal, Lijewski czy Bielecki w kadrze znajdują sie młodzi gracze typu Szyba, Daszek czy Sypczak. Na pewno na Brazylijczykach bedzie ciążyła jakaś presja (przekonali się o tym chociażby piłkarze z Neymarem w składzie, ktorzy nie potrafili strzelić gola słabej reprezentacji RPA). Moim zdaniem nasi dzis pokażą klasę i pewnym zwycięstwem zainauguruja swoj występ w Rio
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna, Portugalia, Superpuchar
Godzina: 21:45
Spotkanie: Benfica - Braga
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Benfica zdobyła mistrza Portugalii wygrywając aż 29 z 34 spotkań.
Bradze dzięki 16 wygranym, ale i 10 remisom udało się zakończyć sezon na 4 miejscu.
Braga w przedsezonowych meczach oprócz Villarealu (0-0) nie miała zbyt wymagających przeciwników, bezbramkowo zremisowała z Wigan,1-0 z Olhanense, 0-3 z Nottingham, 2-1 z Maritimo, 2-1 z Famalicao (przegrywając 0-1), 2-1 z Fairense (jeden z goli był to samobój).
Benfica natomiast zmierzyła się z Wolfsburgiem wygrywając 2-0 i przegrała z Torino i Lyonem.
Ciężko po tych meczach stwierdzić, w jakich drużyny są formach.
Spotkanie odbędzie się na neutralnym terenie, więc warto spojrzeć, jak sprawowały się drużyny poza swoim boiskiem w lidze.
Benfica 14-1-2, bramki 36-9, Braga bilans 5-6-6 i bramki 13-18.
Wygląda na to,że Benfice nie robi za bardzo równicy miejsce, gdzie rozgrywane jest spotkanie, w przeciwieństwie do ekipy z Bragi. Kolejne fakty za wygraną Benfiki, wygrywała wszystkie spotkania w 2015 i 2016 roku z Bragą.
W 2015 obydwa po 2-0, w 2016 5-1 i 2-1. Wg mnie superpuchar zdobędzie Benfica
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MLS
Godzina: 22:00
Spotkanie: Portland Timbers - Sporting Kansas City
Typ: X2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet 365
Obie drużyny grały ze sobą tydzień temu w Kansas. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Było ich to drugie zwycięstwo z rzędu oraz druga porażka z rzędu gości. Ogólnie spodziewam się w tym meczu remisu pon. 2,5 bramki, ale wolę zagrać z podpórką
Na ostatnie 8 meczy Portland wygrało zaledwie 2 (oba u siebie), przegrało 3. Natomiast Kansas przegrało 2 mecze, wygrywając 5 (m.in. z Dallas i NYCFC).
Do typu zachęca także H2H obu drużyn. Na ostanie 6 meczy pomiędzy sobą Portland nie wygrało ani jednego (5 razy grając u siebie). Portland u siebie praktycznie.
Co do meczu sprzed tygodnia między obiema drużynami. Mecz zakończył się skromną wygraną, lecz mógł zakończyć się ogromnym zwycięstwem Kansas, które zmarnowało lub bramkarz gości cudownie wybronił parę &quot;setek&quot;. Zwłaszcza druga połowa to całkowita dominacja SKC (tak wynikało ze skrótu meczu). Lecz równie dobrze mecz mógł się zakończyć remisem (&quot;Drwale&quot; w doliczonym czasie obili poprzeczkę).
Sam bilans meczów w tym sezonie na wyjeździe SKC (6p/13 meczy) oraz meczów w domu PT (7zw/13 meczy), wyraźnie wskazuje na PT, lecz obecna forma obu drużyn wskazuję lekko na SKC.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom