>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.09.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ:
Lewandowski strzeli gola
Kurs: 3.4
Bukmacher: Milenium
W związku z meczami reprezentacji, oferta jest bardziej uboga niż w przypadku rozgrywek ligowych, aczkolwiek Liga Narodów daje nam każdego dnia ciekawe spotkania. Dziś po raz pierwszy po klęsce mundialowej na murawę wybiegną Biało-Czerwoni i poprzeczka od razu zawieszona jest wysoko. Włosi na pewno wyjdą na to spotkanie głodni sukcesu, albowiem brak awansu na Mistrzostwa Świata to dla nich wielka porażka. Dziś na pewno możemy spodziewać się zaangażowania na 100% z ich strony. W roli gości dzisiejszego spotkania wystąpią Polacy. Także po roszadach, których nikomu raczej przybliżać nie trzeba. Bukmacherzy w tym spotkaniu upatrują faworyta w gospodarzach. O ile z tym jestem w stanie się zgodzić, że to jednak Italia powinna być stroną dominującą, o tyle uważam, że kursy wystawione na gola Polaków są zbyt wysokie. Dlatego popieram typy kolegów wyżej na BTTS lub gola Biało-Czerwonych. Ja posunę się jeszcze dalej. Na dzisiejszy mecz wybieram typ - Lewandowski strzeli gola po wysokim kursie 3.40 z Milenium. Sądzę, że Polaków spokojnie stać na zdobycie bramki w tym spotkaniu, a pierwszym kandydatem, który jest w stanie tego dokonać jest oczywiście Robert Lewandowski. Można go lubić lub nie, ale nie można mu odmówić dużych umiejętności. Wyłączając nieudane dla niego, jak i dla całej kadry Mistrzostwa Świata, Lewandowski strzela jak na zawołanie zarówno w klubie, jak i reprezentacji. Sezon zaczął dobrze, wydaje się być w dobrej formie. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest etatowym wykonawcą rzutów karnych i rzutów wolnych, dobrze odnajduje się także przy rzutach rożnych, bo głową też potrafi grać dobrze. Kurs wysoki, szanse na wejście jak najbardziej są, więc warto spróbować.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Klubowe Towarzyskie
Godzina : 16:00
Spotkanie : Wolfsburg : Aue
Typ : Wolfsburg over 2.5 gola
Kurs : 1.98
Bukmacher : Unibet
Mecz towarzyski i wszystko jest możliwe ale patrząc na grę Wolfsburga to chyba możemy liczyć na bramki , w lidze już raz dostarczyli mi punkty strzelając Leverkusen 3 bramki a ogólnie to ten sezon w wykonaniu Wilków możemy zaliczyć do udanych , w meczach towarzyskich przed sezonem także grali i strzelali dobrze choćby np wygrana 3:0 z Ajaksem czy wygrana 3:1 z Napoli , dziś podejmują Aue które gra piach , po 4 kolejkach w lidze bilans 0-1-3 3:7 w bramkach , nie wiadomo czy Wolfsburg wyjdzie podstawą 11 ale choćby i nie to liczę że zmiennicy będą chcieli się pokazać z dobrej strony tak że zdobycie 3 bramek przez Wilki nie będzie graniczyło z cudem i tak stawiam na over 2.5 gola z ich strony , wczoraj np Dortmund grał z 3 ligowcem dobrze grającym w lidze Osnabruck i rozgromił ich 6:0 , trzymam mocno kciuki za Wilki i liczę na bramki !
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open, Debel - Mężczyźni
Godzina: 18:05
Spotkanie: Kubot/Melo - Bryan/Sock
Typ:
Bryan/Sock
Kurs: 1.67
Bukmacher: Milenium
Analiza: Dzisiaj zapraszam wszystkich na finał debla mężczyzn pomiędzy polsko-brazylijską parą Łukasz Kubot/Marcelo Melo, a amerykańskim duetem Mike Bryan/Jack Sock. Moim zdaniem kurs na wygraną gospodarzy to value. Kubot i Melo w tym turnieju nie pokazują nic nadzwyczajnego, niczym nie przypominają tamtego duetu, gdzie wygrywali Wimbledon. Zdarzają się im przestoje w grze, szczególnie na serwisie...i było to niestety widoczne w każdym z dotychczasowych meczów. Z drugiej strony natomiast amerykańska para spisuje się świetnie. Bardzo ciężko przełamać ten duet, w przeciwieństwie do naszej pary. Dodatkowo wsparcie kibiców będzie oczywiście po stronie gospodarzy. Myślę, że Amerykanie spokojnie wygrają to spotkanie.
✅67
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Chicago (USA), twarda
Godzina: 21:30
Spotkanie: Donald Young - Reilly Opelka
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe. Wczoraj typowałem wygraną Younga w meczu ze Smithem a dziś idę za ciosem i znów stawiam na jego wygraną. Amerykanin Opelka w 1 rundzie pokonał Ekwadorczyka Quiroza 2-0 (6-3 , 6-2) i wczoraj swojego rodaka Mmoha 2-0 (6-4 , 6-4), Young z kolei ograł w 1 rundzie Kanadyjczyka Pospisila 2-0 (6-2 , 6-2) a wczoraj wspomnianego Australijczyka Smitha 2-0 (6-3 , 6-4). Donald wydaje mi się być pewniejszym zawodnikiem i lepszym technicznie oraz lepiej poruszającym się po korcie. Opelka to wielkolud, który mierzy 211 cm i jego najgroźniejsza bronią jest oczywiście serwis ale co zrozumiałe nie porusza się on po korcie tak zwinnie jak Young. Jak serwis mu szwankuje to w zasadzie jest po zawodach i tutaj myślę, że Donald jest w stanie wygrać. On pochodzi stąd z Chicago i dla mnie to główny faworyt tego turnieju aby zagrać w finale. Obaj panowie spotykali się do tej pory 2 razy na korcie i było to tutaj w Stanach na nawierzchni twardej najpierw w 2016 roku w Atlancie, gdzie wygrał Opelka 2-0 (6-4 , 6-4) a następnie w Memphis w 2017 roku gdzie wygrał Young 2-0 (7-6 , 6-3). Donald w tym momencie wydaje się być w wyższej formie, notuje dobre występy w ostatnich tygodniach a Reilly wręcz przeciwnie zaliczał wpadki. Do tego spotkanie rozgrywane w mieście Younga przed własną publicznością i dla mnei to on jets tutaj faworytem i myślę, że zwycięży.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - Półfinał
Godzina: 22:00
Spotkanie: Nadal - Del Potro
Typ: Nadal
Kurs: 1.71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jak dla mnie bardzo zadowalający kurs na zwycięstwo Hiszpana w tej rywalizacji. Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada nam się w półfinale US Open. Nadal namęczył się w poprzedniej rundzie z Thiemem i pewnie trochę odczuł to spotkanie, ale taki kurs na jego zwycięstwo to jak dla mnie niezła okazja by to zagrać. Del Potro rewelacyjnie gra w tym turnieju i nie bez powodu znalazł się w półfinale. Ostatnia runda w jego wykonaniu to również trudne spotkanie z Isnerem. Dziś czeka nas prawdziwy ogień na korcie. Ciężko wykombinować tutaj coś z setami czy gemami, bo naprawdę nie wiem jak ta gra będzie wyglądać, ale naprawdę chciałbym zobaczyć Nadala w finale. Wiemy tylko, że to prawdziwy wojownik i mam nadzieję, że odprawi dzisiaj Argentyńczyka z tego turnieju i wybije mu finał z głowy ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
J 108

jasiecky

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO - FACEIT MAJOR
Godzina: 19:30
Spotkanie: Tyloo - Optic
Typ: Tyloo
Kurs: 2.15
Bukmacher: forbet
Analiza:
Zagram dzisiaj wbrew oczekiwaniom bukmacherów i w eliminacjach do Majora w Londynie postawię na Tyloo. Obydwie drużyny wygrały i przegrały po jednym meczu, jednak to azjaci zaprezentowali się z lepszej strony, wygrywając z Gambitem i grając jak równy z równym z Nip. Optic natomiast nie pokazał nic specjalnego, najpierw przegrali do 4 z Liquid, a następnie z dużymi trudnościami przegrali ze słabym VP. Stawiam w tym meczu na porażkę duńskiego zespołu.
⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia-Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Utrecht-Jong PSV
Typ:1/+1,5
Kurs:
3,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Liga holenderska wiadomo że w niej pada dużo bramek ,także to że będą dwie nie powinno być problemem .Czemu Utrecht zaczeli od porażki 5:0 na wyjeździe z G.A.Eagles drużyna która ma 9pkt.i jest liderem,w drugim meczu było lepiej chociaż porażka u siebie 1:2 z Nijmegen ,ale przegrali po straconej bramce w doliczonym czasie gry ,zresztą Nijmegen walczy o powrót do najwyższej ligi,ostatni mecz wyjazd i porażka z Telstar 2:0 długo było 0:0 i różnie mogło to się skończyć.Dzisiaj grają u siebie PSV które w pierwszej kolejce wygrało 2:1 u siebie z Eindhoven ,później porażka na wyjeździe 4:1 z FC Oss drużyną która nigdy nie była potentatem ,ostatni mecz z Helmond i tylko remis 1:1 .Myślę że dziś Utrecht wygra pierwszy mecz w tym sezonie i zacznie odbijać się od dna tabeli ,będą to ich pierwsze punkty a mi też poprawi się humor na weekend .
✅290
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna plażowa - Liga Europejska
Godzina: 15:15
Spotkanie: Białoruś - Ukraina
Typ: Białoruś
Kurs:
2,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dziś postaram się przeanalizować mecz piłki nożnej plażowej. Białoruś podejmuje Ukrainę.
Wczoraj rozpoczął się turniej Ligi Europejskiej w Sardynii.
Białoruś przegrał z Włochami 4:5 ale był to bardzo ciężki mecz dla Włochów, gol na wagę zwycięstwa padł bodajże na 20 sekund przed końcem meczu, widać, że Białoruś coraz bardziej puka do tej ścisłej czołówki. W ostatnim czasie potrafili pokonać Włochów, Polaków czy grać jak równy z równym z Portugalia.
Ukraina natomiast rozpoczęła zmagania dużo gorzej bo przegrali z Rosją aż 0:6 nie mając nic do powiedzenia.
W poprzednim sezonie Białoruś pokonała 2:0 Ukrainę a wydaje mi się, że teraz... Białoruś jest mocniejsza natomiast Ukraina słabsza.
Kursy już mocno poleciały w dół bo na początku to Ukraina była faworytem...
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina : 20:45
Spotkanie : Albania-Izrael
Typ: Najwięcej rzutów rożnych - Izrael
Kurs: 2,70
Bukmacher :unibet
Analiza :Jeśli chodzi o rzuty rożne ostatnie mecze Albanii wyglądały następująco ( tylko mecze do których dostępne są statystyki rzutów rożnych) :
Albania-Ukraina 2-7
Turcja-Albania 5-2
Albania-Włochy 5-5
Hiszpania-Albania 5-6
Macedonia-Albania 9-2
Albania-Lichtenstein 12-0
Izrael-Albania 10-2
Luksemburg-Albania 5-8
Albania-Bośnia Hercegowina 5-1
Włochy-Albania 12-3
Albania-Izrael 3-3
Albania-Hiszpania 0-9
Lichtenstein-Albania 2-4
Albania-Macedonia 0-5
Z powyższych statystyk wynika, że Albania 5 razy wygrywała, 2 razy remisowała i 7 razy przegrywała.
Mecze Izraela przedstawiają się następująco
Izrael-Rumunia 5-6
Izrael-Hiszpania 7-7
Lichtenstein-Izrael 2-9
Włochy-Izrael 18-1
Izrael-Macedonia 5-6
Izrael-Albania 10-2
Izrael-Mołdawia 8-1
Hiszpania-Izrael 8-2
Albania-Izrael 3-3
Macedonia-Izrael 9-4
Izrael-Włochy 5-3
Serbia-Izrael 6-2
Chorwacja-Izrael 4-6
Z powyższych statystyk wynika, że Izrael 6 razy wygrywał, 2 razy remisował i 6 razy przegrywał/
Jak widać Izrael minimalnie lepszy a ponadto w dwóch meczach pomiędzy tymi drużynami jeśli chodzi o rzuty rożne raz był remis a raz wygrał właśnie Izrael 10-2 i to właśnie na niego stawiam dziś, kurs jest bardzo fajny, więc próbuje, na pewno nie jest to niemożliwy typ.
Powodzenia.
⛔100
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina : 18:00
Spotkanie : Azerbejdżan - Kosowo
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Kurs już poleciały na łeb zaczynały się od ok 4,5. Kosowianie preferują ofensywny styl gry, tak przegrali wszystkie mecze w Eliminacjach MŚ, ale jak można tu porównywać Chorwację, Turcję, Islandię, Ukrainę czy nawet potrafiącą zaskoczyć Finlandię do pasterzy z Azerbejdżanu. Poza tym w tych meczach z silnymi rywalami grali często jak równy z równym jednak mimo to przegrywali. Azerowie progres zrobili w piłce klubowej, dzięki pieniądzom od inwestorów, jednak w reprezentacji nie ma zakupów. Rodowici Azerowie są po prostu słabi. Jakby przejrzeć skład Kosowian są tam młodzi zawodnicy z potencjałem na sukcesywne granie na zachodzie póki co grający w Holandii czy Belgii czy Szwajcarii. Więc wcale nie takich słabych ligach.Za gwiazdę uchodzi Rashica, którego miałem okazję oglądać w barwach Werderu i chłopak ma ten dryg i szybkość aby wkręcać obrońców w ziemie. Za Azerbejdżanem przemawia tylko własne boisko bo czysto piłkarsko odstają znacznie
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Rosja
Typ: BTTS

Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Analiza: Zaskoczenie Mistrzostw Świata czyli reprezentacja Rosji przyjeżdża na swoje pierwsze spotkanie w Lidze Narodów. Podopieczni Czerczesowa zachwycili swoją postawą dochodząc do ćwierć finału po odpadnięciu po zaciętym boju z Chorwacją. Nastroje w tej kadrze zupełnie odmienne niż przed mundialem. Kibice nadal oczekują dobrej gry i wiedza na co stać piłkarzy Sbornej. Rosjanie nadal bez Dzagoyeva który na mundialu nie pomógł swoją kontuzja i brak kontuzjowanej gwiazdy Golovina. Reszta zespołu praktycznie jak na mistrzostwach poza drobnymi powołaniami. W dobrej formie napastnik Dzyuba który strzelił już 3 gole w eliminacjach LE i 3 w Rosyjskiej Ekstraklasie. Piłkarze Turcji po raz kolejny nie dostali się do wielkiego turnieju. Szansę na dostanie się na mistrzostwa Europy może ułatwić Liga Narodów więc nie powinni odpuscic tego spotkania zwłaszcza że grają u siebie. Ofensywa w postacie Undera, Calhanoglu czy świetnie zapowiadającego się Yazici daje nadzieję na ofensywne emocje. Oba zespoły notują serie 4 męczy bez czystego konta a ostatni ich mecz zakończył się wynikiem 1-1. Powodzenia
✅96
 
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna -Liga Narodów UEFA
Godzina:20:45
Spotkanie:Włoch-Polska
Typ:Włochy zwyciestwo (handicap -2,5 gola)
Kurs:5.7
Bukmacher :Totolotek
Analiza:
Mecz typu serce mowi co innego a rozum co innego .Za pieniadze obstaiam win Włochow lub z handi -1,5 ale ze tu juz te typy sa zajete to dalem -2,5.
Niestety nie bylem za zwolnieniem trenera Nawałki gdyz za jego kadencji reprezentacja wskoczyla na pewien wysoki poziom a faza grupowa mś nie powinna to wszystko zniszczyc i mysle ze teraz historia sie powtorzy jak za czasow Engela gdzie za porazke uznano nie wyjscie z grupy ms.
Włosi nie pojechali na mundial gdzyz odpadli ze Szewdami ktorzy swoja klase potwierdzili na mistrzostwach.W druzynie gospodarzy wielu zawodnikow z Juventusu czy Chelsy lub innych czolowych druzyn europejskich w dodatku atut wlasnego boiska i dopiero poczatek budowy naszej druzyny spowoduje niestety nasza porazke .
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina : 20:45
Spotkanie : Wyspy Owcze - Malta
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2,68
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Krótko o tym meczu, bo kolega wyżej opisał już trochę to spotkanie. Wyspy Owcze są faworytem, ostatnio udało im się pokonać słabe Liechtenstein 3-0. Malta ostatnio strzeliła bramkę Armenii , a było to w maju , jeszcze wcześniej strzelili w meczu z Litwą, dzisiaj na pewno powalczą o chociażby strzelenie bramki, bo rywal gra podobnie słabo i mogą się zdarzyć głupie błędy. Patrząc na bezpośrednie pojedynki , było to dość dawno, lecz za każdym razem obie ekipy strzelały bramkę, poziom raczej dużo się nie zmienił od tamtego czasu, więc ja w to wchodzę.
Grasz? Daj ????
✅168
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Włochy- Polska (Liga Narodów)
Typ: ilość żółtych kartek +3,5
Kurs: @1,84
Bukmacher: Fortuna
godz. 20:45
ANALIZA
W związku z tym, że wiele typów na to spotkanie już poszło, w tym, że Polska strzeli i BTS +2,5 to szukam czegoś innego, ale również z dużym prawdopodobieństwem wejścia.4 kartki w meczu to nie taka duża ilość biorąc pod uwagę włoską twardą obronę. Nie tylko od strony gospodarzy spodziewam się kartek, Polacy też dużo żółtek łapią, nie ma dzisiaj Grosika, który &quot;lubi&quot; ten kolor, ale jest twardy Glik i Krycha, którzy też często łapią kartki. Koledzy wyżej zaznaczali, że jakość jest po stronie gospodarzy i to włosi mają operować piłką w środkowej części boiska, taka gra może kończyć się częstym przerywaniem gry przez naszych zawodników, którzy często będą o tempo spóźnieni. Włosi po blamażu i niedostaniu się do MŚ w Rosji przebudowali kadrę a raczej przebudowują i nie będzie jakiegoś mega zgrania co nieraz skończy się jakąś przypadkową stratą i szansą na kontrę dla białoczerwonych a takie szybkie kontry też często są przerywane faulami i karane kartkami. Lewy też myślę, że będzie szukał rzutów wolnych na około 20 metrze a włoski temperament może spowodować że sędzia sięgnie po kartkę jak nie za faul to za podważanie decyzji arbitra. Przedstawiłem kilka hipotez, ale bardzo realnych. Teraz kilka słów o Niemieckim sędziu, którym jest pan Felix Zwayer, który w ostatnich 10 spotkaniach granych &quot;o coś&quot; w 8 pokazał 4 bądź więcej kartek na poziomach 1, 2 i 3 Bundesligi jak i w el LM. tylko w 2 spotkaniach nie pokazał 4 kartek ( 3 w jednym meczu i 0 w tym drugim- przed tygodniem w meczu bundesligi, który skończył się 0-0 i mało tam się działo) więc jest to sędzia, który lubi mieć mecz pod kontrolą i żółtych kartek nie żałuje.
Teraz ostatnie spotkania Włochów pod względem kartek: 6, 1, 0 3, 0- były to mecze towarzyskie, natomiast jak chodzi w meczach o stawkę to baraż ze Szwecją to 2 i 9. POlacy ostatnie 3 spotkanie grali o punkty na MŚ i ich spotkania kończyły się następującą ilością ŻK: 1,2,3. Wynik ogólnie nie poawala, ale w tych spotkaniach większość kartek łapali Polacy, bo i z Kolumbią i z Senegalem po 2.
Jeżeli obie ekipy podejdą poważnie do spotkania i będzie walka i determinacja to myślę, że spokojnie typ będzie na plus, a raczej powinni podejść poważnie bo zarówno dla jednych i drugich będzie to szansa, by na dłużej zagościć w reprezentacji swojego kraju,
Powodzenia i pozdrawiam
✅84
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 3,80
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Dziś nowy rozdział w polskiej kadrze, a rywal dość wymagający, przynajmniej z nazwy. Włosi przeżywają jednak spory kryzys i na pewno czeka ich dużo pracy w drodze powrotnej do europejskiej i światowej czołówki reprezentacji. Moim zdaniem dzisiejszy mecz to naprawdę dobra okazja, żeby pokonać kadrę nadal bardzo cenioną, ale czysto sportowo będącą w kryzysie. Ciekawy jestem debiutu Brzęczka i tego jakim graczom zaufa. Widać pewne zmiany personalne w drużynie po Nawałce, a sporym atutem może być też początek przygody Piątka z kadra. Napastnik Genui jest w gazie i na włoskim boisku powinien dobrze się odnaleźć, jeśli tylko dostanie odpowiednio dużo czasu. Moim zdaniem te kursy są zawyżone w polskim kierunku i 3,80 na DNB po prostu warto pobrać jako value bet.
▶zwrot
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, LN
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie meczu
Kurs: 5,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mistrzostwa świata były dla nas katastrofalne. Media i kibice nie zostawili na naszych piłkarzach suchej nitki. Teraz jednak jest szansa, żeby odzyskać zaufanie kibiców, przynajmniej w pewnym stopniu. Mamy nowego trenera, a z nim nowe nadzieje. W składzie mamy wielu świetnych piłkarzy. Nasz atak wygląda mocno, nasza pomoc też nie jest zła, natomiast najsłabszym punktem już tradycyjnie jest obrona. Dlatego właśnie w tym spotkaniu możemy strzelić więcej niż jednego gola, ale powinniśmy też stracić więcej niż jedną bramkę. Mamy Lewandowskiego, Milika i wielu innych, których stać na strzelenie gola nawet Włochom i to już w pierwszej połowie. Włochy też zaczynają nowy rozdział, po tym jak nie dostali się na mundial, więc z ich obroną może być różnie. Widzę tu BTS już w pierwszej połowie meczu.
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: 1/bts tak
Kurs: 4
Godz: 20:45
Bukmacher: fortuna
Wlosi sa druzyna duzo lepsza i nie mam co do tego zadnych watpliwosci, brak awansu na MS spowoduje tylko ze beda wypoczeci i jeszcze bardziej zmobilizowani dla mnie porazka dzisiaj jest pewna, Brzeczek powolal kilka kompletnych wynalazkow dla ktorych poziom takiego rywala jest nieosiaglany,mozemy powalczyc co najwyzej o bramke i warto spobowac takiego typu po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - Półfinał
Godzina: 22:00
Spotkanie: Nadal - Del Potro
Typ: (Ilość setów w meczu - dokładnie 5)
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obaj zawodnicy sa w bardzo dobrej dyspozycji. Rafa według mnie jest lepszym zawodnikiem od Del Potro ,ale w lepszej dyspozycji jest aktualnie Argentyńczyk. Rafa jak na niego stracił za wiele setów na US OPEN z w miarę przeciętnymi zawodnikami poza Dominikiem Thiemem. Mecz w pierwszej fazie z Ferrerem, który skreczował. Następnie stracił seta w dwóch meczach m.in z Chaczanowem oraz z Basilaszwilim. Del Potro gra agresywny return gdzie Rafa może mieć ogromny problem. Del Potro przez US OPEN przechodzi jak przez turniej ITF. Poza ostatnim meczem gdzie stracił z serwisantem Isnerem seta. Po za tym wygrał wszystko w trzech setach. Fenomenalna forma i bardzo fajnie się ogląda Jego dotychczasową grę. Ja wyczuwam dzisiaj pięcio-setówkę i tego się trzymam. Myślę ,że ten mecz dzisiaj trochę potrwa. Pozdrawiam trzymajcie się.
▶zwrot
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,62
Godz: 20:45
Bukmacher: unibet
Obie ekipy startują z nowym trenerem, obie maja za sobą słabszy okres. Przewiduje niski wynik bo w obu ekipach wiele niewiadomych, styl gry tych drużyn sprawia ze polotu w ofensywie wielkiego raczej nie będzie. Najmocniejszym punktem Polaków jest chyba ofensywa, tylko ze dziś przyjdzie się nam mierzyć z bardzo solidna defensywa i myśle ze Polaków stać max na jednego gola. Bonucci i Chiellini to absolutny top obrońców, Donnarumma to już jeden z najlepszych GK świata. Włosi od lat bazują na świetnej grze obronnej, kiedyś wydaje mi się ze w ofensywie mieli więcej konkretów a teraz moim zdaniem brakuje im gwiazd z Topu. Balotelli, Immobile, Insigne, Bernardeschi czy Chiesa są spokojnie do okiełznania. Mamy Glika, Bereszynski zbiera same pozytywne recenzje, Krychowiak tez zdaje się wyglądać niezle i jego odbiory w środku mogą być bardzo ważne. Obawiam się ze Lewy bez wsparcia w ofensywie nic nie zrobi, a Włosi w ostatnich latach mocno się męczą jeslji chodzi o strzelanie goli i ja tutaj widzę typowy mecz walki bez wielu klarownych okazji na gola. Pzdr
✅62
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Polska over 1,5 gola
Kurs: 6.25
Bukmacher:unibet
Kursy na naszych są takie że grzech nie spróbować, nie tyle stawiać na jakieś zwycięstwo czy nawet zdobyty punkcik, a strzelenie min dwóch goli, przecież to można osiągnąć przegrywając spotkanie.Kursy jakie tu mamy w dużej mierze są efektem występu na mistrzostwach, słabe statystyki meczów rozegranych we Włoszech, no i długi okres zwycięstwa Naszych w pierwszym meczu nowego trenera.
Włosi nie awansowali na mundial co z pewnością było dla nich ciosem, ale z tematem są już dawno oswojeni co więcej nie sądzę że robią dalej z tego wielkią tragedie, znają swoje możliwości, robią swoje i tyle, mentalnie Italia pewna swoich umiejętności jest minimalistyczna, wątpliwe jest dla mnie tu jakieś większe ciśnienie z ich strony.
Co do naszej reprezentacji no tutaj liczę na większy zapał, my mamy problemy na wielkich turniejach, nie radzimy sobie tam z presją, w meczach o mniejszą stawkę radzimy sobie dobrze i choć tutaj rywal będzie wymagający i na pewno jest faworytem to liczę na dobry występ i czemu nie mają strzelić dwa gole?
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom