>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.11.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 7. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Pilzno - Real
Typ: Pilzno over 1.5 gola
Kurs: 5.40
Bukmacher : Fortuna
Analiza:

Dla niektórych ten typ może wydawać sie z kosmosu , ale nie dla mnie..... Patrząc na poczynania &quot;Królewskich&quot; w tym sezonie nie sposób oprzeć się wrażeniu że coś jest nie tak. Sądzę że osoba nowego szkoleniowca w postaci Julena Lopetegui jest jednym z głównych powodów słabej gry Realu i choć to teoria mocno spiskowa uważam że piłkarzom nie po drodze z tym Panem. Nie wierzę że odejście Ronaldo tak mocno wpłynęło na grę i wyniki drużyny , mimo tego że był kimś wyjątkowym dla tego zespołu. W jakim kryzysie jest Real od 5-6 tygodni, widać choćby po ligowej tabeli. Nie widziałem jeszcze nigdy by po 11 kolejkach La Liga ekipa z Madrytu zajmowała 6 - stą pozycję mając prawie tyle samo porażek co zwycięstw ( 5-2-4 br. 16:14) , choć pierwszych 6 oficjalnych spotkań w sezonie nie zapowiadało tak nagłej zmiany i to jest właśnie dla mnie zastanawiające. Ostatnie przegrane z Lavente czy Alaves w słabym stylu , baty zebrane w Sevilli ( 3:0) no i przede wszystkim gwóźdź do trumny czyli pogrom w Barcelonie ( 5:1). Gdy dodamy przegraną w Moskwie przeciwko CSKA (1:0) w LM wyraźnie widać skalę problemu.
Wracając do dzisiejszej potyczki dla Pilzna i kibiców to na pewno wyjątkowe spotkanie. Nie co dzień mogą podejmować tak &quot; znamienitych &quot; gości ( choć nie wiem czy obecnie to odpowiednie określenie ) , jakby nie patrzeć komercyjnie w formie czy bez Real to zawsze Real. Nie sądzę by nazwa przeciwnika pętała nogi młodym piłkarzom gospodarzy , tym bardziej jeśli spojrzą 2 tygodnie wstecz , kiedy to oni gościli w Madrycie ulegając nieznacznie (2:1). Okazuje się więc że &quot; wilk &quot; nie taki straszny , a jeśli bezpośredni rywal z grupy CSKA potrafił ograć u siebie &quot; Królewskich &quot; , perspektywa udanego występu zdaje się być możliwa. W związku z tym sądzę że gospodarze zagrają ambitnie i do przodu. Nie wiem czy zdołają wygrać , lub zremisować ale z pewną dozą szczęścia mogą pokusić się o zdobycie dwóch goli , biorąc przykład choćby z piłkarzy Legii którzy dwa lata temu w Warszawie zdołali wbić Realowi 3 bramki remisują ostatecznie 3:3... ( nigdy nie myślałem że kiedykolwiek coś takiego napiszę a jednak... ???? ???? )....
Reasumując, typ ciężki ale ja takie lubię.....Z tych mniej ryzykownych myślę że hc +1.5 Pilzno @ 2.18 , czy hc +2.5 @ 1.48 jak najbardziej do gry.....
⛔100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - Ajax
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz o byc albo nie byc dla Benfici. Jesli polegna w srode z Ajaxem to praktycznie na pewno juz nie wyjda z grupy i beda musieli zadowolic sie walka o Lige Europy. Dwa tygodnie temu polegli w Amsterdamie 0:1 i to na nich tutaj bedzie ciazyc presja. W Lizbonie definitywnie musza wygrac aby przedluzyc marzenia o awansie do dalszej fazy rozgrywek. Remis nic im tutaj nie daje i tylko 3 pkt beda ich satysfakcjonowac. Na Cruijff Arenie w meczu miedzy tymi druzynami zostalo pokazanych 7 kartek czyli calkiem sporo. Teraz powinno byc nie gorzej bo stawka jest jeszcze wyzsza niz ostatnio a ponadto sedzia srodowego meczu bedzie Gianluca Rocchi ze srednia 5.08 zoltka. Gosc jest mega bezkompromisowy i jest u mnie na czele jesli chodzi o ulubionych arbitrow pod katem ilosci pokazywanych kartek. Stawiam go na rowni z Felixem Brychem. U niego nie ma dyskusji. Kazde szczekanie i machanie witkami w jego kierunku konczy sie zoltkiem. Stawka meczu plus arbiter sklania mnie do zagrania tego betu.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 18:55
Spotkanie : CSKA Moskwa : AS Roma
Typ : CSKA Moskwa over 2.5 kartki
Kurs : 2.40
Bukmacher : Unibet
Ważny mecz dla obu drużyn , CSKA na miejscu nr 4 z 4 pkt podejmuje lidera Romę który ma tych pkt 6 tak więc wszystko w tej grupie jest jeszcze możliwe a że mecz bardzo ważny to liczę na sporo fauli , CSKA w tej edycji ligi mistrzów wyjątkowo sporo fauluje i zbiera za to karteczki , w pierwszym meczu z Pilzno na wyjeżdzie - wynik 2:2 i CSKA złapało aż 5 żółtek , mecz nr 2 z Realem u siebie i wygrana 1:0 dorobek kartkowy CSKA to 4 żółtka w konsekwencji 2 żółtej Igor Akinfeev zobaczył czerwień wszystko to działo się w 90 minucie gry , mecz nr 3 i wyjazd do Romy i porażka 3:0 i 2 żółte kartki tak więc w sumie 11 żółtek stąd też liczę że i dziś powinno być dobrze patrząc na wyczyn CSKA , podejrzewam że jeżeli Roma wyjdzie na prowadzenie to może się zacząć ostro chyba że powtórka meczu wygranego z Realem tak czy siak kartki powinny się posypać !
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : City-Szachtar
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.70
Bukmacher : fortuna
Analiza: Manchester City w tej kolejce na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Szachtara Donieck. Gospodarze są stawiani w roli zdecydowanych faworytów do zdobycia kompletu punktów. Do tej Pory popularni obywatela zdołali na swoim koncie zgromadzić 6 punktów, po niespodziewanej porażce z ekipą Lyonu przyszły dwa zwycięstwa najpierw wymęczone 3 punkty z Hoffenheim a w poprzednim spotkaniu pewnie ogranie ich jutrzejszego rywala . Teraz trzeba zmyć plamę zostawioną po pierwszym spotkaniu w którym to kibicie nie byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy jak porażka z przeciętnym w obecnym sezonie zespołem Lyonu. Szachtar natomiast moim zdaniem w tym sezonie jest daleki od swojej najlepszej formy i nawet jak tu strzeli jednego gola to będzie max jego możliwości , goście mają tylko 2 punkty i nie zapowiada się aby po tym spotkaniu dopisali chociażby jedno oczko do swojego dorobku. W City nie zagra : Bravo,De Bruyne,Mangala, natomiast niepewny jest występ Gundogana oraz Otamendiego. W ekipie przyjezdnych natomiast na pewno nie zobaczymy: Dos Santos Pedro oraz Ordetsa, nie wiadomo natomiast czy będzie mógł wystąpić Marlos oraz Taison. Mój typ to wynik 3:1 na koniec spotkania.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : NHL
Godzina : 1:35
Spotkanie : Tampa - Edmonton
Typ: N.Kucerov strzeli
Kurs: 2.50
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Kolejny strzelec który według mnie strzeli bramkę przeciwko Oilers na swoim lodzie otóż jedna z moim ulubionych drużyn ostatni raz przegrała z Edmonton w 2009 roku, u siebie zawsze strzelali dużo bramek a taki zawodnik jak Nikita ma dużą szansę na bramkę według mnie dla przykładu w marcu tego roku Tampa wygrała 3:1 z Oilers a Kucerov zaliczył 2 bramki widzę duże value dla tego typu. Powodzenia.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers
Typ: Lightning -1,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Bolts ugoszczą u siebie Nafciarzy z zachodniej Kanady, którzy kontynuują swój wyjazd na wschód. W pierwszym spotkaniu Oilers zdołali wywieźć dwa punkty z Detroit, wczorajszej nocy ulegli w Waszyngtonie (4:2), a dzisiaj zagrają &quot;back to back&quot; w Tampie. Wydaje mi się, że skoro niestabilny zespół z Waszyngtonu zdołał zgarnąć pulę w regular time to tym bardziej zrobi to solidniej wyglądająca - według mnie - drużyna Lightning. Bolts wracają do siebie po krótkiej serii wyjazdowej gdzie ograli Habs 1-4 i Senatorów w dogrywce co daje komplet punktów. Zespół z Florydy miał dwa dni na odpoczynek, a gracze Oilers w ciągu 24 h musieli rozegrać mecz, polecieć na Florydę i napewno będą czuć w nogach wczorajszy pojedynek. Zresztą wydaje mi się, że ich dobra passa skończyła się wczoraj i czeka ich ciężki pobyt na wschodzie Stanów. Myślę też, że warto spróbować niewielkiego handi w stronę gospodarzy.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland vs Milwaukee
Typ: Malcolm Brogdon over 1,5 trafionych trójek (w tym dogrywka)
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tym razem biorę na tapetę Malcolma Brogdona z Bucks. Mają trudny wyjazd do Portland. Gospodarze podobnie jak i goście grają bardzo ofensywnie i do przodu. Nie ma tutaj żadnej kalkulacji. Portland u siebie zdobywa średnio 121 pkt. Ich mecze są bardzo otwarte, a teraz przyjeżdża do nich zespół oddający wiele trójek i mający dużą siłę rażenia. Trafiają najwięcej trójek na mecz prawie 16 na ok 37%. Oddają aż 41 rzutów średnio z dystansu. Sam Brogdon na ostatnie 5 meczów 3 razy trafiał minimum 2 razy z dystansu. Ma bardzo dobre 43% prawie 4 trójki na mecz oddane i prawie 2 trafione. Myślę, że w takim meczu gdzie padnie sporo punktów są duże szanse, że taką linijke przekroczy. Generalnie polecam jego over 11,5 pkt na ten mecz. bardzo prawdopodobne że wejdzie, ale ja bardziej zaryzykuje i idę w trafione trójeczki. Powodzenia!
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Puchar Polski
Godzina 18:00
Spotkanie : Wigry Suwałki-Stomil Olsztyn
Typ : 1
Kurs : 2.20
Bukmacher : Fortuna
13 drużyna Fortuna 1 Liga Wigry podejmuje 16 Stomil znajdujący się w strefie spadkowej
13. Wigry Suwałki 17m 4w- 7r- 6 p br18:27 pkt 19
16,Stomil Olsztyn 17m w- 4 -3r- 10p br14:23 pkt15
Niby mała różnica punktowa,ale na ostatnie 5 spotkań Wigry rozegrały z pierwszą czwórką 1 ligi.
Stomil wygrał ostatnio 27/10/2018r u siebie 1-0 z Garbarnią/ostatnie miejsce/
4 kolejki temu porażka z vice-czerwoną latarnią u siebie 0-1 zKatowicami.
Ostatni mecz na wyjeździe 03/11/2018r ze Stalą 4-0.
W klubie jak zwykle bieda,od paru lat walczą o utrzymanie.
W tamtym roku uratował ich tylko cud.
Olsztyniacy powinni skupić się tylko i wyłącznie na lidze.Niepotrzebne są im dodatkowe mecze i tak by daleko nie zaszli.
1/-3,5 gola ...kurs 2,86. mniej jak 2,5 gola też powinno wejść
Nie wiem tylko jak podejdzie do tego spotkania zespół gospodarzy.Jeżeli na poważnie ,to o wynik jestem spokojny.
L.M. wolę oglądać jak typować.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Pilzno - Real
Typ: Goście wygrają po odrobieniu straty bramkowej
Kurs: 8.00
Bukmacher : unibet
Dziś idę regulaminowo, bo akurat takie zdarzenie było mi łatwo znaleźć u innego buka. Hiszpańskie ekipy znane są ze swojego temperamentu tracenia szybko bramki i skutecznego odrabiania strat. W lidze widujemy to w niemalże każdej kolejce. A jeśli chodzi o Real, czy Barcelonę to chyba każdy już przekonał się o tym na własnej skórze. Szybko stracona bramka, my się załamujemy bo postawiliśmy na nich u buka, a tutaj druga połowa i siup, jedna, dwie , potem trzecia i tak dalej bramka. To norma. Królewscy nie są obecnie w najlepszej dyspozycji, jednak to dalej ta sama ekipa. Bez kilku zawodników, z kilkoma nowymi, ale ta sama, walcząca o najwyższe cele drużyna. Jak pokazał mecz Crveny z Live w piłce wszystko jest możliwe. A znając Real, na boisko nie wyjdą na 100% zmotywowani. Jak z większością rywali w LaLiga. Co za tym idzie? Pierwsze kilkanaście minut przewagi ekipy z Pilzna mam nadzieję że przyniesie im gola, a potem Królewscy ruszą do ataku i w przeciwieństwie do Live wygrają ten mecz. Oczywiście możliwe są również inne scenariusze tego spotkania, ale ja mam nadzieję na właśnie taki, jaki przestawiam. Kursik przyjemny, więc można próbować.
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland vs Milwaukee
Typ: Giannis „Antek” over 44,5 (Pts+Ast+Reb) [ +OT]
Kurs:
1,75
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Wybieram gościa który jest w niesamowitym gazie, nie widząc powodu by dziś miał się zatrzymać. Dla mnie gość jest MVP póki co, choć wiadomo to dopiero początek i sezon się dopiero rozkręca. Minut nie powinno zabraknąć, mecz szykuje się wyrównany. Rozpędzonego Greka żaden gracz Blazers nie jest w stanie powstrzymać, B. Lopez z racji ze potrafi sieknąć zza łuku pewnie będzie wyciągał na obwód Nurkica a to może znacznie ułatwić wjazdy na kosz Antkowi. O zbiórki bym się nie martwił, w tym sezonie jego średnia jest bardzo dobra, zreszta kurs na DD Greka @1,18 mówi sam za siebie. Pewnie i asyst dorzuci jakieś 4/6 tak myśle bo w Bucks nie brakuje 3pt-erow i jeslji obrona za bardzo skupi się na podwajaniu Antka czy zacieśnianiu trumny to ten odrzuci piłkę na obwód do czychajacych kolegów. Pozdrawiam
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn Koźle vs Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski handicap +11,5 punktu
Kurs: 1,7
Bukmacher: Forbet
Analiza: Absolutny hit 6. kolejki Plusligi. Spotkanie ekip których cel jest jasny - Mistrzostwo Polski. Obie mają argumenty i podstawy aby o tym marzyć. Zaksa przyzwyczaiła już nas do tego że poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Gra bardzo stabilnie, może bez fajerwerków, ale nie zdarzają im się większe wahania. Nawet jeśli pojawiają się pewne niedoskonałości to potrafią je świetnie zamaskować. Tak jak już od paru lat skład zespołu jest świetnie zbilansowany. Za rozegraniu 4 rok w klubie jest Benjamin Toniutti, podobnie jest z przyjmującym Samem Deroo. Rok później dołączył do nich Mateusz Bieniek. Po poprzednim sezonie zamieniono Rafała Buszka na Olka Śliwke, a Maurice Torresa ma Łukasza Kaczmarka. Efekty? 15 punktów w 3 meczach. Jednak dziś poprzeczka umiejscowiona jest dla Kędzierzynian bardzo wysoko. W zespole Jastrzębskiego Węgla doszło do wielu zmian. Praktycznie ponad połowa składu została zmieniona. Parę przyjmujących tworzą Christian Froom oraz Julien Lyneel. Ten pierwszy ma za zadanie zdobywać punkty z wysokich piłek i straszyć zagrywką. Jest świetnie zgrany z Lukasem Kampą. Lyneel to gość od czarnej roboty, ale do tego jest niezwykle efektywny. Francuz zapewnia spokój w przyjęciu, odciąża Fromma. Do tego kapitalnie czyta grę w obronie. Dobrze wie jak się ustawić do danego zawodnika z drużyny przeciwnej. Są to małe niuanse, ale dzięki temu pozwala on swojemu zespołowi na wyprowadzanie kontr. Do tego wyraźnie odbudował się Dawid Konarski. W meczu ze Skrą błyszczał na ataku i na zagrywce. Mam nadzieję że teraz już będziemy oglądać Konara tylko w tym najlepszym wydaniu. Do tego w zespole jest para doświadczonych środkowych. Moim zdaniem szykuje nam się fantastyczne widowisko, stojące na wysokim poziomie. Zaksa jest mocno faworyzowana ze względu na serię zwycięstw, oraz atut własnej hali, ale proponowany przeze mnie handicap na zespół ze Śląska jest spory i przy zaciętym meczu którego się spodziewam nie powinno być problemu z rozliczeniem go na +.
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 16;00
Spotkanie: Parmentier P. - Ferro F.
Typ: Ferro
Kurs: 2.68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Parmentier która ma 32 lata spotka się z młodszą od siebie rodaczką o 11 lat, Paulina nie jest w tym sezonie w najlepszej dyspozycji, a jej rywalka zaliczyła bardzo przyzwoity progres. W tym roku doświadczona zawodniczka z Francji brała udział w dwóch finałach i oba wygrała. Ferro jeden finał, ale jest kilka nazwisk dobrych zawodniczek odhaczonych w tym sezonie. H2H po stronie 32 letniej zawodniczki, ale ostatnie spotkanie miało miejsce w 2016 roku, Parmentier wystawiona jako faworytka, ale mi się wydaje, że dziś przegra z młodością.
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: CSKA Moskwa - Roma
Typ:
+ 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.54

Bukmacher: Unibet
Analiza: Mecz dość ciekawy jedni jaki drudzy mają o co powalczyć ???? ale nie o tym miałem pisać. Co do Gospodarzy średnia ilość wykonywania rzutów rożnych na 5 ostatnich spotkań to 5,6 natomiast Goście średnio na 5 ostatnich spotkań wykonywali 4,6 rzutów rożnych. Przyglądając się poprzedniemu spotkaniu tych drużyn widzimy, że linia proponowana przez mnie została przebita przez samych Gospodarzy. Czy liczę na powtórkę ? Nie wiem. Wiem, że CSKA ma o co walczyć i na pewno będą atakować co za tym idzie będzie dużo okazji do rzutów rożnych, nie wiem z jakim nastawieniem przyjechała Roma ale na pewno nie będą chcieli oddać pkt więc zapowiada się ciekawy mecz. Jednak uważam, że większość rzutów rożnych będzie znów należało do CSKA.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Puchar 1/16 finału
Godzina: 13:00
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W 1/16 Pucharu Polski do rozegrania zostały trzy spotkania i jednym z nich chciałem się dzisiaj przyjrzeć. W Rzeszowie dojdzie do potyczki Resovii z Lechią Gdańsk, faworyt może być tylko jeden, oczywiście Gdańszczanie ale ja zdecydowałem się na over bramkowy. Gospodarze notują ostatnio dobrą passe, nie przegrali czterech ostatnich spotkań, trzy z nich wygrywając, strzelając osiem bramek (Olimpia Grudziądz 4-3, Olimpia Elbląg 2-0, Rozwój Katowice 2-1). Ogólnie biorąc pod uwagę ten sezon to 70% spotkań z udziałem Resoraków była overowa. Jak już wspomniałem faworytem sa goście którzy liderują w Ekstraklasie ale Puchary są pełne niespodzianek i dlatego nie zdecydowałem się na typ w stronę Lechii. Podopieczni Stokowca nie przegrali od ponad miesiąca kiedy to ulegli Wiśle Płock. Jeśli mieli by wygrać to na jednej bramce się nie skończy a i gospodarze potrafią coś wcisnąć. Ich najlepszy strzelec Bartłomiej Buczek (9 goli na koncie) w tych trzech wspomnianych wygranych cztery razy trafiał do siatki. Na koniec dodam jeszcze że lider strzelców Lechii, Flavio Paixao też ma na koncie dziewięć trafień.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
asek 13

asek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Czarnogóry
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sutjeska - Igalo
Typ: Sutjeska powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,64
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Sutjeska to lider pierwszej ligi Czarnogórskiej, natomiast ich dzisiejszy rywal znajduje się w drugiej dywizji w środku tabeli, już po tym można się zasugerować że jest pomiędzy nimi spora przepaść. Goście jeszcze nie rozegrali żadnego meczu w pucharze, dostali wolny los. Podopieczni trenera Nikoli Rakojevicia rozegrali już trzy spotkania pucharowe, w 1/16 rozgromili niżej notowanego rywala aż 7:0, w 1/8 grając z ligowym rywalem w dwumeczu wygrali 7:1 (3-0 na własnym boisku oraz 1-4 na wyjeździe). Jak widać lubią strzelać bramki i ofensywną grę co potwierdza również fakt, że w ostatnich pięciu spotkaniach, trzykrotnie wbijali rywalom minimum dwie bramki. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina - pilka nozna - LM / grupa G
Godzina : 18:55
Spotkanie : CSKA Moskwa - AS Roma
Typ ; AS Roma
kurs : 1,95
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Spotkanie niezwykle ciekawe,zwlaszcza dla CSKA zajmujace 3 miejsce z 4 punktami ( 1-1-1 bramki 3:5 ).Natomiast AS Roma zajmuje 1 miejsce z 6 punktami ( 2-0-1 bramki 8:3 ).Roma poniosla porazke w Madrycie
3:0.Real Madryt jest drugi takze z 6 punktami ale ma gorszy bilans bramkowy od Wlochow.Przy dzisiejszej wygranej Romy ,Wlosi napewno zagraja w dalszych rundach LM.Jezeli jednak wygra CSKA oni awansuja na
druga pozycje spychajac Rome do dalszych gier ale juz w LE.Jak widzimy dla jednej jak i dla drugiej druzyny jest to &#39;tak zwany mecz o 6 punktow &#39;.gdyz nie przypuszczam aby Real przgral meczu wyjazdowego z Pilzno.CSKA u siebie w lidze zajmuje 4 pozycje z 20 punktami ( 5-5-3 bramki 17:7 ),natomiast Roma jest 5 z 18 punktami ( 5-3-3 bramki 19:6 ).Druzyna duzo strzela bramek ale tez duzo traci,jednak mecze w LM to nie spotkania ligowe,zwlaszcza ze dzisiejsza wygrana daje dalsza gre w play off LM.Tak wiec licze dzis na ich nieznaczne zwyciestwo nad CSKA.
Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Manchester United
Typ: Manchester United +1 3 drogowo
Kurs: 2.35
Bukmacher: lvbet
Analiza: Nie ukrywam, że liczę na trochę szczescia, bo Juventus jest dużym faworytem. Grają bardzo dobrze u siebie ale pamiętajmy że to nadal Manchester United. Goście wygrali ostatni mecz w Premier League. Rozegrali solidna druga polowe i mam nadzieje ze dzisiaj skutecznie przeciwstawia się Juventusowi. Będzie to zadanie trudne jednak wykonalne . Stara Dama rozgrywa świetny sezon i widać ze są w formie. Dużo zależy od formy ofensywnej United. Mourinho jednak jest nadal bardzo dobrym szkoleniowcem i wierzę ze ustawi odpowiednio zespół na ten mecz.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Manchester United
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.55
Bukmacher: forbet
Analiza: Faworytem jest Juventus, który wygrał wszystkie dotychczasowe mecze w Lidze Mistrzów. Duża przewaga nad Manchesterem i Valencią sprawia jednak, że remis dzisiaj nie jest dla Włochów złym rezultatem. Manchester gra w tym sezonie w kratkę ale stać go na sprawienie niespodzianki. Jose Mourinho pokazał już w swojej karierze trenerskiej, że potrafi bardzo skutecznie stosować defensywną taktykę tzw. autobus w wyjazdowych meczach z silnymi przeciwnikami. W LM Manchester w 3 meczach stracił tylko jedną bramkę, w pierwszym meczu z Juventusem. Ze statystyk, Manchester nie przegrał w europejskich pucharach żadnego z 4 ostatnich wyjazdowych spotkań z włoskimi drużynami. Liczę na wyrównany mecz i remis, jeśli wygra Juventus mamy zwrot stawki.
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 3 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech II - Konin
Typ: over 3,5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! Po wczorajszej wtopie z Liverpoolem, postanowiłem odpocząć od LM i zajrzeć na nasze podwórko. Rezerwy Lecha z Górnikiem Konin. Oba zespoły mocno overowe. Ostatnie mecze z udziałem Lecha to 5,7,5 i 4 bramki. Z kolei Konin 3,4,4,3. H2H dla poznaniaków 4:0 i 5:0. Nie będę ukrywał, że nie jestem znawcą trzeciej polskiej kopanej i swoją &quot;analizę&quot; opieram na czystych statystykach. Lech z bilansem 6-0-0 i bramki 23-5. Można też czysty win @ 1,45. Do jakiegoś tripelka w sam raz.
Pozdrawiam i powodzenia życzę
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom