>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.12.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 7. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Crvena Zvezda - FC Koln
Typ: Handicap Azjatycki - Crvena Zvezda -1 (w przypadku wygranej jedną bramką zwrot)
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejny mecz walki o awans do fazy pucharowej tym razem w lidze europejskiej. Czerwona Gwiazda z Belgradu podejmuje słabiutki FC Koln na swoim boisku. Sytuacja w grupie H napięta do ostatniego spotkania. Jedynie piłkarze Arsenalu pewni awansu z pierwszego miejsca. Pozostałe trzy zespoły powalczą o awans w ostatniej kolejce. Gospodarze jak na tak mizerny dorobek bramkowy (2 strzelone) utrzymują się na miejscu dającym awans wyprzedzając dzisiejszych rywali dzięki kozystniejszemu bilansowi bramkowemu (stracili jedynie 2 gole - najmniej w grupie). Jak w poprzednich dwóch typach - tutaj także gospodarze muszą wygrać spotkanie z piłkarzami z Kolonii, ponieważ nawet remis nie daje pewności awansu dlatego, że Arsenal może odpuścić ostatni mecz, a w razie wiktorii zespołu z Borysowa nad Anglikami to właśnie Białorusini wyjdą z grupy w przypadku remisu w Belgradzie. Piłkarze Czerwonej Gwiazdy mają duże szanse na wygraną, a powodów by tak twierdzić jest mnóstwo. Ogromna motywacja, bo najpewniejszą drogą do awansu jest wygrana tego spotkania. Forma gospodarzy (w ciągu ostatnich 20 spotkań w lidze przegrali tylko raz). Forma gości nie zachwyca - choć osatatnio coraz lepiej grają to jeszcze nie jest ich najlepsza dyspozycja. Ostatnim plusem jest atut własnego boiska. Wiadomo jak ciężko gra się przyjezdnym w Serbii, a w szczególności w Belgradzie. Fanatyczni kibice i atmosfera bardzo wpływa na gości. Większość argumentów przemawia za ekpią Czerwonej Gwiazdy więc stawiam na ich zwycięstwo - dodatkowo różnicą więcej niż jednej bramki.
ZWROT
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs
- Calgary Flames
Typ: Toronto Maple Leafs (handicap -2.5)
Kurs: 4.50
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dzisiaj w nocy, a dokładnie o 1:30 czasu polskiego spotkają się ze sobą drużyny o mniej więcej podobnym potencjale w NHL, a mianowicie Toronto Maple Leafs i Calgary Flames. Patrząc jednak na tabelę można by było stwierdzić, iż nie są to aż tak wyrównane zespoły, gdyż po jednej stronie staje drużyna zajmująca aż trzecie miejsce w konferencji wschodniej - ekipa z Toronto z siedemnastoma pojedynkami wygranymi i jedenastoma przegranymi, natomiast po drugiej stronie ekipa z Calgary zajmująca jedenastą pozycję w konferencji zachodniej z czternastoma pojedynkami wygranymi i trzynastoma przegranymi. Patrząc jednak bardziej dokładnie te różnice punktowe są naprawdę minimalne i miejsca w tabeli nie mają tutaj naprawdę nic do rzeczy. Analizując natomiast bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami widzimy, iż mniej więcej wymieniają się wygranymi, jednak w ostatnim czasie to ekipa z Toronto dominowała - w ostatnim pojedynku wygrała właśnie na wyjeździe trzema bramkami. Biorę tutaj pod uwagę swoją taflę Toronto Maple Leafs oraz to, iż w pojedynkach pomiędzy tymi zespołami w takiej konfiguracji gospodarz (Toronto) - goście (Calgary) przeważnie zwycięsko wychodzą gospodarze i to właśnie również najczęściej z przewagą kilku goli. Powodzenia i oby z fartem!
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Arsenal - BATE
Typ: ( Handicap 0:1,5) BATE
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam, na czwartek wybrałem mecz z Ligi Europy. Pewny awansu z pierwszego miejsca Arsenal podejmie świeżego Mistrza Białorusii - BATE. 2 tygodnie temu w Białorusi zakończył się sezon i od tego czasu goście mieli czas aby spokojnie przygotować się do tego meczu. Co prawda w grupie są na 4 miejscu ale szanse na awans są realne( crvena musi zremisować a BATE wygrać) i na pewno podejda maksymalnie skupieni do tego meczu, bo nie mają nic do stracenia a jak już napisałem krajowe rozgrywki się dla nich skończyły.Dla Arsenalu ten mecz nie ma znaczenia. Będą woleli skupić się na niedzielnym meczu z Southampton. Zresztą w następnym tygodniu mają do rozegrania aż 3 mecze
Drużyna z Białorusi charakteryzuje się dobrą ofensywą, w tym meczu spodziewam się że strzelą 1 lub 2 bramki, a Arsenal raczej dużo się nie nastrzela, nie jest im to potrzebne. Trener Kanonierów powiedział na konferencji : ,,W jutrzejszym meczu planuję wystawić bardziej doświadczoną jedenastkę&quot;, co mnie cieszy bo gdyby wystawil młodych graczy to pewnie chcieliby się pokazać i graliby na maksa. Gram jednak bezpiecznie z handicapem, bo wiadomo różnie może być, Arsenal to mimo wszystko faworyt tego meczu, ale moim zdaniem nie tak zdecydowany jak podają bukmacherzy (1,35)
✅ 75
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Arsenal-Bate
Typ: 1/1
Kurs 2.01
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka fazy grupowej ligi europejskiej. Arsenal Londyn na swoim stadionie podejmował będzie Bate Borysów, które zajmuje na chwilę obecną ostatnią pozycję w tabeli i żeby awansować musiałby tutaj wygrać i liczyć na remis w drugim spotkaniu w tej grupie , gospodarze natomiast są już pewni awansu z pierwszego miejsca, ja jednak śmiem twierdzić że tego spotkania nie odpuszczą i postarają się zdobyć kolejne 3 punkty, bowiem Bate w tym sezonie jest na prawdę słabe . W pierwszym meczu pomiędzy tymi dwiema ekipami padł wynik 2:4 dla Londyńczyków, którzy byli w tamtym meczu bardzo skuteczni i byli zespołem który zagrał dojrzalszy futbol. Goście tu na pewno będą szukali zwycięstwa więc to oni muszą zaatakować , wiadomo jak szybko kontruje Arsenal więc będzie na pewno miał kilka dobrych okazji na strzelenie bramki właśnie po szybkich kontrach. Bate moim zdaniem w tym meczu nie strzeli nawet jednego gola. Dlatego mój typ kieruje zdecydowanie w strone gospodarzy stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego,. na pewno dla gości nie będzie to łatwe spotkanie, widać było w poprzedniej kolejce Premier League ile gospodarze potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji z zespołem Manchesteru United, który jest zespołem znacznie mocniejszym aniżeli Bate.
✅ 101
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:05
Spotkanie: Washington Capitals - Chicago Blackhawks
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2.16
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Trochę niespodzianek w ostatnie kolejce ale lecimy dalej. Gramy na Washington bo:
- u siebie grają bardzo równo - od początku listopada wygrali 9 z 11 meczy na własnej tafli,
- od początku listopada wygrali 11 z 16 wszystkich rozegranych meczy,
- nieco odległa ale jednak statystyka która mówi, że Capitals będąc gospodarzem wygrali 8 z 9 bezpośrednich meczy między tymi drużynami od 2008 roku
- Chicago w lekkim dołku - przegrali 4 ostatnie mecze
- Washington jest na 6 miejscu Konferencji Wschodniej, Chicago 10 w Konferencji Zachodniej
A tak naprawdę to NHL i tu wszytko się może wydarzyć. Poza argumentami trzeba mieć intuicję.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Edmonton v Flyers
Typ: Edmonton ML
Kurs: 1.71
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Starcie dwóch ekip które okupują praktycznie od początku sezonu drugą połówkę w konferencjach, a zwłaszcza pozycja Nafciarzy jest dużym zaskoczeniem tego sezonu biorąc pod uwagę że mają gwiazdę jaką jest Connor McDavid (rocznik &#39;97) który poprzedni sezon zakończył na 110 punktach w 95 meczach.
Gospodarze, nie mają ostatnio dobrego okresu. Edmonton is 4-8 SU in its last 12 games at home, ale ich bilans z Lotnikami wygląda już o niebo lepiej co wkleję jeszcze raz w podsumowaniu. 4:2 to bilans Edmonton w ostatnich 6 meczach z Philą, oraz 6 wygranych gier w Rogers Place z dzisiejszymi gośćmi.
W bramce Oilers, po raz kolejny wskutek kontuzji Talbota (którego powrót już jest określany statusem day-to-day) zagra młody Laurent Brossoit (1-4-1 W-L) z kiepską średnią na poziomie 3,8 gola na mecz. Niewątpliwie nie jest on mocnym punktem tej drużyny.
Bramka Flyers mocno cierpi na kontuzji Neuvirtha, po transferze Masona do Jets walka o #1 pomiedzy słupkami Flyers rozgrywa się między kontuzjowanym Czechem, a Brianem Elliottem (7-6-6 W-L | 2.92 GAA | 0.908 SV% ), który dziś wyjeżdza na taflę w stolicy prowincji Alberta
Garść statystyk:
Edmonton is 4-2 SU in its last 6 games
Edmonton is 4-8 SU in its last 12 games at home
Edmonton is 4-2 SU in its last 6 games when playing Philadelphia
Edmonton is 6-1 SU in its last 7 games when playing at home against Philadelphia
Philadelphia is 1-10 SU in its last 11 games
Philadelphia is 1-4 SU in its last 5 games on the road
Mam nadzieję, że w tym meczu wygra lepsza drużyna, a będzie nią Edmonton Oilers.
Dodatkowo warto dziś przyjrzeć się w kontekście wygranej Toronto @ 1.58 i bramki @ 2.60 lub co najmniej jednego punktu @ 1.42 Johnny Gadreau z Calgary Flames.
⛔ 100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sullivan - Songsermsawad
Typ: over 1,5 centuries w meczu
Kurs: 2.5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Myślę że kurs bardzo przyjemny na over 1,5 setki w meczu. Sam Sullivan powinien pokyć tą linię jeśli będzie skupiony na meczu i na dobrej grze. W tym turnieju Ronnie póki co tylko 1 setka na mecz średnio wychodzi, ale pare podejść nadawało się na setki tylko przez głupie błędy ronniego nie były zamieniane. To że potrafi budować setki i jest w tym fachu największym mistrzem Sullivan udowodnił nieraz, stąd dosyć zaskakująco wysoki wg mnie kurs. Tym bardziej że Akani też potrafi wysoko zapunktować. Dowodem chociażby niech będą dwie setki na 3 mecze do 4 wygranych w NIO, to bardzo dobry wynik. Kurs zdecydowanie zachęca do ofensywnego typu. Z fartem ;)
✅ 150
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers
Typ: X
Kurs: 4,14
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W NHL, podobnie zresztą jak w innych ligach hokejowych remisów nie brakuje. Są jednak drużyny, które mają naprawdę dużą tendencje do remisowania swoich spotkań i roztrzygania ich w dogrywce lub w rzutach karnych. Ostatnio bardzo czesto remisuje drużyna Philadelphii Flyers. W dziesięciu ostatnich meczach mieli aż pięć remisów. W tym sezonie Philadelphia Flyers grała już z Edmonton Oilers. Mecz był wtedy rozgrywany w Philadelphii i bło naprawdę blisko remisu. Do 57 minuty było 1:1 i dopiero wtedy padła zwycięska bramka dla Philadelphii Flyers. Obydwie drużyny bardzo potrzebują punktów, bo są w dole swoich konferencji. Zauważyłem, że w tego typu meczach nierzadko jest dogrywka, dlatego w tym meczu myśle, że warto zagrać na remis po trzech tercjach.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Villarreal – M.Tel Aviv
Typ: Villarreal
Kurs: 1,70
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Kurs na to zdarzenie tak samo spokojny jak na środowy mecz w Pucharze Portugalii, jednak myślę, że 1,70 na takie spotkanie jest całkiem niezłe. Osobiście uważam ( można się ze mną nie zgodzić ), że te drużyny dzieli bardzo dużo, o ile nie „przepaść”. Villarreal radzi sobie dosyć dobrze w LaLiga i ma już zapewniony awans z grupy Ligi Europy i nic już tego nie może zmienić, tak samo jak tego, że drużyna z Izraela zakończy swoją przygodę w tegorocznej Lidze Europy.
Może zabrzmi to dziwnie, ale zdecyduję się zagrać tutaj na Villarreal ze względu na ich ostatnie mecze w LaLiga. Pomijając mecz pucharowy z Ponferradiną, „żółta łódź podwodna„ sprawiła przykrość swoim kibicom dwukrotnie w dwóch kolejnych meczach hiszpańskiej pierwszej ligi, najpierw ulegli 2-3 z Sevillą przed własną publicznością, a później 3-1 na wyjeździe z Leganes.
Mecz z Maccabi jest dobrym momentem na wrócenie na właściwe tory, podbudowanie morale i zadowolenie fanów. Ekipa z Izraela jest do tego dobrym kandydatem ponieważ w grupie spisują się bardzo słabo – raz zremisowali i 4 razy przegrali, nie zdobywając przy tym ani jednej bramki! Dodatkowo sądzę, że sama ekipa Villarreal ma coś do udowodnienia swojemu przeciwnikowi, ponieważ jedyne oczko jakie rywal zdobył w fazie grupowej, to właśnie mecz w Izraelu przeciwko hiszpańskiej ekipie zakończony bezbramkowym remisem.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Milwoukee Bucks - Detroit Pistons
Typ: Avery Bradley powyżej 14,5 punktów
Kurs: 1,91 LVBET
Czwartek to dzień dla Ligi Europejskiej, ale jakoś w tym sezonie ten Puchar mi nie leży, po prostu nie idzie w zakresie bukmacherki, więc na dziś poszukam czegoś innego. Over punktowy Averego Bradleya na dziś to dla mnie najlepsza opcja. Niby gra overów przeciwko tak dobrej defensywie jak Bucks nie jest wskazane, ale w tym przypadku według mnie ma sens. Bucks bronią genialnie, chyba najlepiej w całej lidze pick and rolla, ale coś za coś. Bucks bardzo słabo bronią pozycji zza łuku przez co tak dobry dystansowiec jak Bradley to nadzieja dla Pistons, bo moim zdaniem trener Stan van Gundy mocno postawi na ten element gry. Za łukiem będzie więcej miejsca i biorąc pod uwage sposób obrony Bucks na pewno często będą mieć tam czyste pozycje do rzutów za 3 oczka. Bradley to dobry rzucający z odległości większej niż 6,75, więc pewnie sporo takich pozycji mu koledzy wypracują W dwóch ostatnich meczach Avery rzucił temu rywalowi ponad 50 punktów (23 i 28) z czego aż 9 razy trafiał za 3 punkty. Moim zdaniem dzisiaj tę linię może spełnić już nawet po dwóch kwartach.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01.30
Spotkanie: New York Knicks - Memphis Grizzlies
Typ: Kristaps Porzingis suma punktów (30) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 7
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Długo czekałem z tym typem, bo chciałem przeczytać oficjalnie, że KP zagra... Zaledwie tydzień po bardzo źle wyglądającej kontuzji (kostka wygięta do kąta 90 stopni) wraca. Sądzę, że nie wraca po to, żeby po prostu zagrać. Cel Knicksów jest jeden - zwycięstwo. Porzingis to serce, mózg i płuca tej drużyny, ulubieniec ekipy z Nowego Jorku. Knicks w swojej hali - sławnej Madison Square Garden - grają dobrze, można nawet powiedzieć, że nadspodziewanie dobrze. Bilans 10-5, a przegrane nie z byle kim, bo Pistons, Rockets, Cavaliers, PTB i ostatnio Magic (bez Porzingisa i Hardawaya). Zarówno drużyna jak i kibice nie są przyzwyczajeni do dwóch porażek z rzędu we własnej hali. Szybki powrót KP pokazuje jak bardzo poważnie do tego spotkania podchodzą włodarze z tzw. &quot;Stolicy świata&quot;. Miśki nie przekonują - 5 ostatnich wyjazdów to 5 porażek. Ogólnie na ostatnich 12 meczów wygrali tylko jedno spotkanie, ostatnio z Minnesotą (moim zdaniem to bardziej Sota go przegrała niż Grizzlies wygrali). Jeszcze jedno zdanie odnośnie Łotysza - po absencji 3 meczów będzie chciał porzucać, a los ku temu sprzyja, bo z rotacji wypada drugi shooter Tim Hardaway Junior. powodzenia
⛔ 100
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Crvena Zvezda - FC Koln
Typ: FC Koln
Kurs: 3,65
Bukmacher: forbet
Analiza: Podobnie jak Rasijskij na dziś wybrałem mecz w Belgradzie. Moja optyka na to spotkanie jest jednak nieco inna. Jak kolega wspomniał Crvena Zvezda nie zdobywa wielu goli w Lidze Europy. W rodzimej lidze nie mają, poza Partizanem, godnego rywala stąd ich bardzo dobra seria na własnym stadionie. Jednak w Lidze Europy zremisowali u siebie z BATE i przegrali z drugim składem Arsenalu. Piłkarze z Kolonii zaskoczyli mnie niesamowicie remisując ostatnie spotkanie w lidze z Schalke. Strzelić dwa gole tej ekipie, która jest jedną z lepszych defensyw w Bundeslidze, to coś (lepszy jest tylko Eintracht - 14 straconych, Augsburg tyle samo - 16). Liga Europy może być dla nich szansą na poprawę fatalnego sezonu. Problemem może być strzelanie goli, bo tylko 6 do tej pory w lidze, z czego dwa w ostatnim meczu z Schalke, jak wspomniałem. W Lidze Europy tylko jeden gol mniej od Arsenalu, czyli 7. W 5 meczach w Europie zdobyli o jedną bramkę więcej niż w 14 kolejkach ligi niemieckiej. Jak dla mnie skuteczne odpieranie ataków Crveny Zvezdy, która potęgą jeśli chodzi o strzelanie nie jest oraz dokładność w wyprowadzanych kontrach mogą być kluczem do sukcesu i jakieś 0:1 być może uda się wywieźć lub być może się mylę jak wczoraj z typem na Lipsk :p
⛔ 100
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Calgary Flames
Typ: James van Riemsdyk strzeli gola
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cześć
Na dzisiaj wybieram zakład na strzelca gola w meczu Toronto Maple Leafs - Calgary Flames.
James van Riemsdyk - jeden z trójki (Van Riemsdyk, Matthews, Kadri) najlepszych strzelców Toronto.
Każdy z nich zdobył po 13 bramek w 28 meczach.
W ostatnich 5 meczach zdobył tylko 2 bramki.
Dzisiaj jednak nadaża się idealna okazja aby poprawić swój bilans strzelecki.
29.11 Toronto grało w Calgary i strzeliło tam 4 bramki.
Myślę, że grając u siebie, nastrzelają tych bramek jeszcze więcej.
Toronto Maple Leafs - 28 meczy, bramki: 99-84, średnia: 6.3 bramki na mecz.
Calgary Flames - 27 meczy, bramki: 80-88, średnia: 6.0 bramki na mecz.
Toronto jest 3cim zespołem w lidze pod względem strzelonych bramek.
Ostatni mecz grali 03.12, więc było sporo czasu na odpoczynek.
Liczę, że dzisiaj wypoczęci i głodni bramek zawodnicy Toronto nastrzelają Calgary conajmniej tyle samo bramek ile tydzień temu na wyjeździe, a przynajmniej jedną z nich wbije James van Riemsdyk.
Powodzenia
⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niżny Nowogród - Podolsk
Typ: Vladimir Galuzin strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 3,80 fortuna
O meczu:
No i zonk, Ilya jedynie z asystą, lipa. W następnym meczu już pewnie huknie, ale na razie go sobie odpuszczam. Dzisiaj jest z czego wybierać w KHL. Padło na zawodnika z meczu: Niżny Nowogród - Podolsk. To będzie tak zwana czutka. H2H na korzyść gospodarzy, jednym z lepszych strzelców jest u nich obecnie Galuzin. Dotychczas zdobył 19 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej (8 goli i 11 asyst). W ostatnim bezpośrednim starciu zdobył jedyną bramkę w meczu. Z resztą to nie była jego jedyna bramka przeciwko dzisiejszym rywalom. Domu nie zastawiajcie, ale za rozsądną stawkę polecam ten typ ???? Powodzenia!
⛔ 100
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka- NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie:Milwaukee Bucks- Detroit Pistons
Typ:
2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
W tym sezonie starli się już dwókrotnie. Raz w Detroit, raz w Milwaukee. Tu i tu górą gospodarze. Myślę, że dziś zmiana trendu i wygra gość. Nie widzę w Bucks aż takiego faworyta jak wskazują kursy. W Detroit wszyscy zdrowi. Są niebezpieczni. Pokonali już w delegacji Minnesotę, Oklahomę czy Boston. Ostatnio 3 porażki z rzędu away, chyba 4 to będzie za dużo. Nie ma mowy o kryzysie w Detroit. Kurs 2.60 niezły, a Milwaukee już nie raz sprawiało zawód , dziś zmierzy się z nieobliczalnym rywalem. Do tej pory Pistons statystycznie są lepszym zespołem (60% zwyciestw) przy 45.5 % po stronie Bucks.
⛔ 100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów - kolejka 1
Godzina: 13:30
Spotkanie: Nowosibirsk - Din. Moskwa
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Spotykaja sie dzis w 1 kolejce fazy grupowej Lm dwie porównywalne druzyny z Rosji.
Na 20 meczy rozgrywanych pomiedzy tymi zespolami 15 razy zwyciezalo Dinamo.
Od 2014 roku Dinamo nie odnioslo porazki z zespolem z Nowosibirska.
Jesli wyjda do meczu podstawowym skladem to powinni odniesc zwyciestwo a kurs kuszący:eek:????
⛔ 100
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slavia - Astana
Typ: over 4,5 ŻK
Kurs: 1.88
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Słowem wstępu, mam nadzieje że perełka z rogami City wykorzystana, zamknęli sprawę praktycznie do przerwy. Dzisiaj spróbujemy Ligę Europy, nieszczególnie przepadam za graniem tych rozgrywek na kartki, ale dziś mam czucie że te 5 żółtek w Pradze będzie. Obie drużyny grają o awans, gospodarzom wystarczy remis, goście muszą zagrać o pełną pule. Wydaje mi się ze oba zespoły będą starały się zacząć bardzo bezpiecznie, skoncentrowane na nie straceniu bramki, co mam nadzieje przełoży się na duża ilość fauli. Statystyka nie jest tu tak korzystna jak wczoraj, bo tych kartek obie drużyny w LE dużo nie łapią, natomiast w ostatnim meczu w Kazachstanie ta linia została pokryta. Sędziuje Włoch Davide Massa, który ostatnia nie wyciąga dużo kartek, jestem jednak zdania że dziś będzie miał dużo więcej pracy.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Real Sociedad - Zenit
Typ: Powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ostatni mecz tych drużyn, ale tylko w fazie grupowej, bowiem wiadomo już, że obydwa kluby będą grały na wiosnę w fazie pucharowej Ligi Europy. Pozostaje jedynie walka o 1 pozycję. W nieco korzystniejszej sytuacji są Rosjanie, gdyż prowadzą na chwilę obecną w tabeli z 1 pkt przewagi. No ale dzisiaj gramy w Hiszpanii, co z kolei faworyzuje Sociedad. W grupie L dość szybko, bo już po 4 serii spotkań wiedzieliśmy, kto awansuje, a kto odpadnie. Zenit potknął się jedynie z Rosenborgiem, z którym zremisował, natomiast Sociedad przegrał wyjazdowy mecz właśnie z Rosjanami 1-3. Już po tym pierwszym spotkaniu oby zespołów widać, że dzisiaj można się spodziewać meczu, w którym będą padały bramki. W fazie grupowej Hiszpanie strzelili ich 15, rywale o jedną mniej. Spośród 5 rozegranych już meczów grupowych obydwu drużyn, w 4 z nich padały przynajmniej 3 gole. Tylko w spotkaniu Rosenborg-Sociedad i Rosenborg-Zenit over 2,5 nie został pokryty.
Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe, to Hiszpanie ustępują w strzelonych bramkach jedynie Barcelonie oraz Valencii. Są na 9. miejscu w tabeli, ale mają 5 najgorszą defensywę. Widać zatem, że potrafią grać ofensywnie, ale nie za dobrze radzą sobie w obronie. Natomiast Zenit jest wiceliderem swoich rozgrywek, z 31 bramkami strzelonymi zajmuje 2 miejsce w tej kategorii. Tracą niewiele (13 w 19 spotkaniach), ale trzeba powiedzieć, że na co dzień nie spotykają się z drużynami tak klasowymi, jak ekipa z San Sebastian.
Chociaż obie drużyny już wcześniej zapewniły sobie awans do dalszych gier, dzisiejszy mecz zadecyduje o tym, kto wygra grupę i w losowaniu par 1/16 będzie w, teoretycznie, lepszej sytuacji wyjściowej. Moim zdaniem mecz będzie ciekawy. Spotykają się 2 drużyny, które coś znaczą w Europie i które potrafią grać ładną dla oka, ofensywną piłkę. Ich statystyki strzeleckie z tego sezonu pokazują, że nie mają problemów ze zdobywaniem bramek i miejmy nadzieje, że nam to dzisiaj pokażą.
Powodzenia i miłego oglądania!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 618,7K
Dyscyplina Koszykówka Australia WNBL kobiety
Godz: 09:30
Spotkanie :Canberra Capitals- Sydney Uni Flame handicap [9,5 -0]
Typ: 1
Kurs 1,85
Bukmacher Unibet
Analiza.Jest to spotkanie kobiet w lidze WNBL Australi.Gospodynie tego pojedynku zespól Canberra Capitals w3 tym sezonie spisują się bardzo słabo i zajmują teraz ostatnie miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odniosły tylko 2 zwycięstwa i 9 meczy przegrały.W ostatniej kolejce przegrały z liderem tabeli Perth Lynx 89-76.Teraz ich rywalkami jest zespół Sydney Uni Flame który zajmuje 5 miejsce z 8 zwycięstwami i przegrały 6 meczy.W ostatniej kolejce po bardzo zaciętym pojedynku przegrały na swoim parkiecie z Townsville 85-88.Myśle że gospodynie tego spotkania postawią trudne warunki swoim przeciwniczkom i jeżeli przegrają to w minimalnych rozmiarach.
04/11/17 WNBL Canberra Capitals - Sydney Uni Flames 72:81
02/11/17 WNBL Sydney Uni Flames - Canberra Capitals 81:62
26/01/17 WNBL Canberra Capitals - Sydney Uni Flames 75:77
08/01/17 WNBL Sydney Uni Flames - Canberra Capitals 73:76
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom