>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.02.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
D 53

dynia24

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina:17:00
Spotkanie:
Getafe - Sevilla
Typ:2
Kurs:2.15
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Na niedzielne popołudnie proponuje spotkanie w Hiszpańskiej Primera Division pomiędzy zajmującym 15 miejsce Getafe a 4 Sevillą. Sevilla swoje ostatnie zwycięstwo na terenie gości z Getafe świętowała w 2008 roku więc pora przełamać tę kiepską passę. Po ostatniej porażce w Madrycie z Realem zespół Unai Emery&#39;ego musi bronić zagrożonego czwartego miejsca, gdyż 1 pkt mniej ma Valencia, która gra w tej kolejce z Espanyolem. Podczas ostatniego spotkania z Realem zawodnicy Sevilli &quot;uszkodzili&quot; kilku czołowych graczy Realu ale też sami ulegli kontuzjom. Z niedzielnego spotkania wykluczeni zostali: Beto, Reyes, Gameiro, Cristoforo. Większe problemy kadrowe na natomiast Getafe, które zagra bez
takich zawodników jak: Angel Lafita, Baba, Vicente Guaita i Yoda. Za kartki pauzuje Sergio Escudero. Obecnie Sevilla w meczach wyjazdowych ma bilans 5 zwycięstw i 5 porażek więc pora poprawić te statystyki, jeśli chcą walczyć o pewne miejsce w pierwszej piątce ligi. Poniżej przewidywane składy na to spotkanie:
Getafe: Codina - Lago, Naldo, Velazquez, Arroyo, Castro, Rodriguez, Hinestroza, Sammir, Sarabia, Vazquez
Sevilla: Rico - Figueiras, Kolodziejczak, Pareja, Navarro, Mbia, Krychowiak, Deulofeu, Banega, Suarez, Bacca

⛔ 100
 
K 46

krecinanba

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Washington Wizards - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets (2-drogowo)
Kurs: 3,40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Minimalnym faworytem jak dla mnie pozostają Wizards, jednak bukmacherzy ostro przesadzili z kursem, stąd typ na Brooklyn. Washington gra ostatnio fatalnie, 5-porażek z rzędu, bardzo słaba gra Marcina Gortata w ostatnich meczach. Natomiast Brooklyn po długiej serii porażek przeplatanej wygranymi z najsłabszymi drużynami NBA odnalazło się wygrywając 3 osatnie mecze, z Toronto, Clippersami i wczorajsze mało przekonujące zwycięstwo ze słabymi Knicksami (chociaż ostatnio grającymi o poziom lepiej). Fakt gry dzień po dniu nie przemawia za Nets, ale z 5 meczy wcześniej kiedy musieli grać dzień po dniu 2 razy wygrali (w Chicago i w Charlotte), gdzie 3 porażki wpisują się w ogólny spadek formy, trwający ostatnie 2 m-ce, biorąc te okoliczności pod uwagę można powiedzieć, że w wypadku ekipy z Brooklynu nie ma problemu z graniem dzień po dniu. Netsi mają do dyspozycji wszystkich graczy, w Wizards prawdopodobnie nie zagra Beal, z powodu kontuzji palca. Beal rzuca ostatnio regularnie ok. 20 pkt, równowartościowego zmiennika nie widać na ławce, dlatego w tym mocze może go bardzo brakować. W tym roku obie ekipy spotkały się 2-krotnie, i 2 krotnie wygrywała drużyna gości, pierwszy mecz Nets, drugi Wizards, gdzie zwycięstwo Brooklynu wpisuje się jak wcześniej wspominałem w bardzo słabą formę tej drużyny. Do końca sezonu zasadniczego jeszcze około 30 meczy, więc dużo może się zmienić, ale ekipa z Brooklynu nie może już odpuszczać żadnego meczu jeżeli chcą zagrać w Play Offach, w tej chwili są na 8 miejscu w tabeli konferencji wschodniej z niewielką przewagą nad Miami, Detroit czy Bostonem, Washington zajmuje 3 lokatę i ich udział w Play Offach wydaję się już być pewny, z tego powodu myślę, że graczą Nets, łatwiej po prostu złapać motywację do kolejnych zwycięstw w osatnich paru miesiącach sezonu zasadniczego. Wiadomo personalnie, nawet bez Beala, Washington jest drużyną trochę lepszą, jednak po kursie 3,40 warto zagrać na Brooklyn, polecam i życzę powodzenia.
⛔ 100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Lega Pro - Group C
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lamezia - Melfi
Typ: Remis i Poniżej 2.5 bramki
Kurs: 3,75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Przedostatnie spotkanie 24 kolejki grupy C trzeciego szczebla rozgrywek we Włoszech pomiędzy zespołami Lamezia i Melfi. Gospodarze zajmują 11. lokatę w ligowej tabeli, natomiast goście plasują się na 16. pozycji &quot;uprawniającej&quot; do gry w play-out. Gospodarze na własnym terenie legitymują się bilansem gier 4-5-2 ze średnimi 1,36 strzelonej i 0,91 straconej bramki na mecz. Goście w delegacji wygrali ledwie jedno spotkanie, siedem zremisowali, a w czterech nie zainkasowali ani punktu. Średnia zdobywana ilość goli na obcych boiskach to tylko pół bramki na mecz przy traconej nieco ponad jednej. Lamezia w domu w 27% spotkań zachowała czyste konto, i w takim samym procencie meczy nie potrafiła sama zdobyć bramki. Melfi na wyjeździe spisuje się lepiej od swoich jutrzejszych rywali w defensywie (50% czystych kont), jednak w ofensywie już tak nie błyszczy (aż 58% to mecze bez zdobyczy bramkowej). Najczęściej padającym wynikiem na Stadio Guido D&#39;Ippolito jest 1:1, goście zaś z delegacji przywożą najczęściej jeden punkt, zachowując czyste konto ale samemu nie strzelając przy tym bramki (41,7%). Patrząc na ligę w ogólnym rozrachunku to aż 24% spotkań pokrywa mój typ.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Postobon
Godzina: 00:00
Spotkanie: Medellin - Atl Nacional
Typ: 1 + U2.5
Kurs: 4.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
2 kolejka Apertury w rozgrywkach 1 ligi kolumbijskiej. I tu z góry przyznaję, że wypłynęło, że mecz jest ustawiony i gospodarze powinni go wygrać. Atletico było faworytem na początku, ale teraz kursy spadły i faworytem choć nieznacznym (tak na wynik 1:0?) jest Medellin. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze mecze w lidze po 2:0. Wcześniej w Clausurze Medellin zajęli 2 miejsce i w play-off przegrali z Santa Fe, w Aperturze 11. Atletico zajelo 1 i 3 miejsce, więc są zespołem lepszym. Nie wiem do konca czy to jest fix dokładny, ale jednak wiekszosc idzie za gospodarzami albo z underem albo 1/1 (do przerwy/koniec).
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: USA: NHL
Godzina: 08.02.2015 02:00
Spotkanie: Arizona Coyotes - Detroit Red Wings
Typ: over 7,5
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
O Arizona po niespodziewanej porazce z rąk Karoliny 1-2 po dogrywce podejmuje zwycieskie ostatnio Detroit, ktore pewnie pokonalo 3-0 Kolorado w ostatnim spotkaniu . Arizona w Konferencji Zachodniej zajmuje takie miejsce 13 i 19 zwcyiestw i 33 porazki takze raczej w plecy wyniki. Goscie w Konferencja swoja Wschodnia zajmuja 2 miejsce 30 wygranych i 21 przegranych . Takzze fajny mecz sie szykuje, jak to zwykle bywa gdy jedni sie chca odkuc po przegranej a drudzy dalej robic swoje i wygrywac kolejne mecze. Ambicji nie zaraknie. Obydwie ekipy nie spotkaly sie w tym sezonie wiec bedzie bez respekty otwart mecz i proba pokazania swoich najlepszych stron i wywarcie wplywu na przeciwnika. Zawodnicy tez dobrzy do postrzelania, kija umie trzymac Szwed Zetterberg 15 goli i az 32 asysty czy rusek Datsyuk 15 asyst i 23 gole, no duzo lepiej w tej kwestii u gosci co pokazuje ze gospodarze musza jesli chca wygrac pokazac super gre druzynowa i team spirit - wspiac sie na wyzyny, a jak sie chce to sie nie udaje wiec pewnie wyrownany meczyk i multum goli. mecz o 1
⛔ 100
 
rosuene 15

rosuene

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier Leauge
Godzina: 17:15
Spotkanie: West Ham - Manchaster United
Typ: Manchaster United wygra obie połowy
Kurs: 6.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na niedzielne spotkanie angielskiej Premier Leauge w którym zmierzy sie zajmujący obecnie 8 miejsca gospodarz z 4 Manchasterem United.
Bilans West Hamu u siebie to 7 wygranych 2 remisy i 2 porażki, Bilans Czerwonych Diabłów na wyjeździe to 3 wygrane 6 remisów i 2 porażki, więc skąd pomysł żeby stawiać taki ryzykowny wynik? ano już wyjaśniam - Manchester United nie przegrał z West Hamem od 2010 roku i było to w Carling Cup, z kolei w lidze Manchaster nie przegrał z nimi od 2007 roku! Porównując statystyki tych meczów widać czarno na białym (prócz paru remisowych spotkań), że czerwone diabły wygrywają pierwsza połowę i cały mecz stąd jestem gotowy zaryzykować przy odrobinie szczęścia wejdzie całkiem ładny kurs, jest jeszcze bezpieczniejsza opcja z kursem 3.00, że ManU strzeli w obu połowach. Powodzenia kurs warty ryzyka!
⛔ 100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.30
Spotkanie: NY Knicks - Golden State
Typ: Golden state -13,5 pierwsza polowa
Kurs: 3,45
Bukmacher: unibet
Analiza: Knicks sa spisani na straty, bo wiedza ze juz niczego nie ugraja w tym sezonie. Przegrywaja mecz za meczem i nic nie wskazuje na to zeby sie cokolwiek zmienilo. Gsw natomiast wyjdzie na parkiet z ogromna determinacja aby szybko zapewnic sobie przewage po ostatniej porazce, posiadaja swietnych strzelcow a NY nie ma jak sie przeciwstawic. Gospodarze slabo zaczynaja pierwsze polowy , swiadczy tez o tym ich slaba defensywa ktora nie poradzi sobie najprawdopodobniej ze strzelcami gosci. Bez watpienia warriors to ekipa aspirujaca do mistrzostwa i musza wciaz walczyc aby zapewnic sobie 1 miejsca do konca sezonu. Pierwsza polowa powinna byc pod dyktando Golden state.
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 17

hape

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Augsburg-Eintracht Frankfurt
Typ: Eintracht Fraknfurt (draw no bet)
Kurs: 2,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Teoretycznie Ausgsburg może wydawać się zdecydowanym faworytem, który w ostatnich kolejkach komplety punktów. Bezpośrednie mecze też wskazują na gospodarzy. Ale gdy odłożymy statystyki na bok i spojrzymy na grę zespołów sytuacja już się tak nie wygląda. Ausgburg w Dortmundzie nie pokazał nic żeby zgarnąć 3 punkty, tylko szczęście, że grali z nieudolnym przeciwnikiem sprawiło, że wygrali kolejny mecz.
Natomiast Eintracht po zatrzymaniu rozpędzonego Wolfsburga mają szanse na zwiększenie dorobku punktowego z gorzej grającym przeciwnikiem.
Typ bezpieczny z &quot;draw no bet&quot; ze względu na, że Augsburg w tym sezonie musi kiedyś zremisować, a że ostatni ich mecz był już typowo remisowym meczem może stać się to w tej kolejce.
zwrot
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Chicago
Typ: Pelicans -6
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak sobie przeglądałem ofertę na NBA i wpadło mi w oko spotkanie Pelicansów z Chicago. Ale mam inne zdanie na temat tego meczu, niż kolega wyżej. Uważam, że New Orleans w dzisiejszym spotkaniu mogą sobie poradzić z Bullsami. Bulls są w słabej formie, a gospodarze radzą sobie całkiem dobrze. Zdziwiła mnie wygrana w ostatnim meczu z Oklahomą, do tego na wyjeździe. Więc skoro zagrali ostatnio tak dobry mecz, dlaczego dzisiaj mieliby zagrać dużo słabiej ? Przecież New Orleans wygrali u siebie ostatnio z rewelacyjną Atlantą, Clippersami, Dallas czy z Memphis. Na własnym parkiecie są mocni. A wyżej wymienione drużyny nie są wcale gorsze od dzisiejszych przeciwników. Wiadomo, to jest NBA i zdarzają się niespodziewane wyniki, tutaj też może nastąpić wysoka wygrana gości, ale spodziewam się raczej innego meczu. Underowego, z niewielką przewagą gospodarzy, a na koniec myślę, że mogą wygrać różnicą przynajmniej kilku punktów. Ponadto, Pelicans walczą o miejsce w play offach, a takie mecze jak dzisiaj, powinni wygrywać - strata do 8 Phoenix jest niewielka.
Mecz już za kilkanaście minut, a czy mój typ wejdzie, przekonamy się już niedługo.
Pozdro
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina:piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina:12:00
Spotkanie: Cordoba - Almeria
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Mecz w samo południe powinien być wyrównany, dlatego pocisnę w stronę gości. O dziwo Almerii lepiej wychodzą mecze na wyjeździe, niż na własnym stadionie, więc uznajmy to za argument. Cordoba jest drużyną słabą i dalej się tego będę trzymał. Postraszyli Real, ale argumentów sportowych dalej im brakuje. Dużo zależy od dnia, czasami potrafią stać bezsilnie na własnej połowie - nawet w meczu u siebie, a czasami potrafią pograć ciekawsze akcje. Działa tu trochę syndrom beniaminka, mało kto wie jak grać z takimi drużynami. Jutro poziom na pewno nie będzie powalał, ale przy takich dysproporcjach w kursie, pobieram Almerię. Naprawdę warto!
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
makaveli23 196,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Empoli - Cesena
Typ: 2 DNB
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Oba zespoly to beniamiinki , wiec rozrzut w kursach jest zbyt wysoki zeby faworyzowac az tak gospodarzy. Tym bardziej ze sa oni bez wygranej w 9 kolejnych meczach. 11 remisow z 20 meczy to najwyzszy wynik w lidze, maja 5 pkt przewagi nad Ceseną i sa w lpeszej sytuacji ale Cesena ostatnio dwie wygrane z rzedu z Parmą na wyjexdzie gdzie rowniez nie byli faworytem i z Lazio u siebie. napewno ta seria dlugo nie bedzie trwac ale do 3 mogą dobic a potem przestac, dlatego warto sprobowac.
⛔ 100
 
D 103

dangerzone

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - NHL
Godz.2:00
Spotkanie:Minnesota Wild - Colorado Avalnche
Typ:1
Kurs:2
Buk:Betsson
Analiza:
Dzisiaj o 2:00 dojdzie do spotkania pomiedzy Minnesota Wild a Colorado Avalanche.Mecz sąsiadujacych obok siebie zespołów,ktore walczą o awans do play off i odpowiednio zajmują 10 miejsce gospodarze i 9 goście w konferenci wschodniej.Spotkanie ważne dla jednej i drugiej ekipy.Ja z pełnym przekonaniem stawiam tu na gospodarzy,ponieważ na tą chwile nie widze możliwości innej niż ich zwycięstwo.Minnesota jest na fali,widać że złapali forme i są nadobrej drodze,żeby zbliżyć sie do 8 miejsca w konferencji.Mają passe 4 zwycięstw z rzędu,w których to stracili tylko 4 bramki,strzelając 11.Grają u siebie w pełnym składzie z zespołem z którym maja bardzo korzystny bilans spotkań,bo na ostatnie 6 spotkań przegrali z nimi tylko 2 razy,no i w przypadku zwyciestwa w dzisiejszym starciu przeskoczą na 9 pozycje w konferencji.Ich przeciwnicy czyli Colorado gra w kratke,a przez liczne kontuzje,bo maja aż 6 graczy na liście nie zdolnych do gry w ostatnich 7 spotkaniach wygrali tylko 2 razy.Dlatego myśle,że gospodarze podtrzymaja dzisiaj passę wygranych bez wiekszych problemów..
✅ 100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska - Orlen Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Budowlani Łódź - Impel Wrocław
Typ: Impel Wrocław
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Faworytkami tego meczu wg mnie jak i bukmacherów jest ekipa Impelu Wrocław więc dzisiaj celuję mocno w ich stronę. Wrocławianki zajmują 4 miejsce w lidze z realnymi szansami na przegonienie ekipy Muszynianki także mają o co grać. Ekipa z Łodzi wygrała w tym sezonie 8 meczy, a 10 przegrała co im daje obecnie 7 miejsce i jest to póki co bezpieczna pozycja.
Historia pojedynków tych drużyn jest po stronie Impelu Wrocław:

Jak widzimy ekipa z Łodzi w ostatnich latach wygrała tylko raz z Impelem. To kolejny aspekt przemawiający za podopiecznymi Tore Aleksandersena.
Forma z ostatnich trzech meczy ekipy Budowlanych Łódź:
24.01 (d) Pałac Bydgoszcz 3:0
01.02 (w) Chemik Police 2:3
03.02 (d) Developress Rzeszów 3:0
Forma z ostatnich trzech meczy Impelu Wrocław;
26.01 (w) Bielsko-Biała 3:0
28.01 (d) Volero Zurich 1:3
01.02 (d) Muszynianka 3:1
Nie przewiduję tutaj jednostronnego widowiska wręcz przeciwnie jednak w moim przekonaniu to Impel będzie bardziej zdeterminowany do wygrania dzisiejszego meczu dlatego taki typ.
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - Czechy I liga
Godz.17:30
Spotkanie:Kadan - Usti
Typ:powyżej (over) 5,5
Kurs:2,11
Buk:Bet at home
Analiza:
Rozpoczynamy PO na zapleczu Extra ligi Czech. Spotkanie średniaków o prawo walki z liderem Chomutov , którzy przystąpią do PO po tej rundzie z drużyną która wygra tę fazę. W tym sezonie dwa spotkania na over 5,5 między tymi drużynami, bilans w sezonie bramek obu to w 52 spotkaniach Ust 152:165 i Kadan 139:134 . W ostatnich pięciu spotkaniach Kadan 1 wygrana , 4 porażki uwzględniając OT , natomiast Usti odwrotnie 4 wygrane i 1 porażka. Faworyzowany wg kursów jest gospodarz , fakt lepiej wypadli w sezonie ale z drugiej strony to 6 pkt różnicy , uważam że pojedynek będzie zacięty i kursy powinny być bardziej wyrównane. Wolę pobrać over bo wydaje się tu każdy wynik możliwy, Usti ostatnie mecze w pięciu aż 4 spotkania overy 5,5 , gospodarze wszystkie ostatnie mecze na 5 spotkań poniżej 5,5 . Tylko że dziś to mecz gdzie nie można pozwolić sobie na porażkę bo będzie ona trudna do odrobienia, liczę więc na wymianę ciosów i dobrego szybkiego spotkania z dużą ilością goli , co preferują goście...
⛔ 100
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie PŚ: Titisee-Neustadt, drugi konkurs
Godzina: 15:30
Spotkanie: Konkurs indywidualny
Typ: Top 3: Stefan Kraft
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam!
Dzisiaj mam do zaoferowania typ na skoki narciarskie. Moja wiedza o skokach jest chyba najlepsza ze wszystkich dyscyplin. PŚ oglądałem już od podstawówki w sumie jakieś 13 lat, więc o skokach mógłbym mówić i mówić.
Naprawdę nie wiem skąd u Betssona taki dobry kurs, gdy u innych buków na to zdarzenie kurs oscyluje w okolicy 1.8! I 1.8 jest jak najbardziej trafnym kursem, bo 2.5 na to, że lider generalnej klasyfikacji stanie na podium jest zdecydowanie za duży, ale dla nas to jeszcze lepiej.
Po obejrzeniu pierwszego konkursu w Titisee zaobserwowałem kilka rzeczy:
Freund chyba poza zasięgiem.
Kamil, Prevc i Kraft powalczą o podium.
Jeżeli nie Freund to kto? Według mnie lider PŚ, ponieważ jego drugi skok był znakomity i porównywalny do skoku Severina (ok. 0,5 punktu gorszy). Kraft tym właśnie skokiem skłonił mnie do postawienia go na podium w dzisiejszym konkursie. Chociaż jego pierwszy skok też nie był wcale taki zły, bo gdyby skoczył 2 m dalej w pierwszej serii, to zajmowałby 2 miejsce, a nie 8. Wtedy pewnie kurs na Krafta już nie byłby taki wysoki. Śmiało można nazwać ten kurs valuebet cokolwiek by to nie znaczyło.
Kraft dziesięć razy stawał na podium: 2 razy wygrywał, 5 razy był drugi i 3 razy na trzecim miejscu. Myślę, że Kraft po lekkiej zadyszce znowu łapie formę z Turnieju Czterech Skoczni.
Stefan może namieszać w dzisiejszym konkursie i stawiam go tuż za Severinem na drugim miejscu chociaż może zrobić psikusa i wygrać. Kurs na zwycięstwo 9.00 dla odważniejszych za mniejszą stawkę można postawić. Jego szanse na zwycięstwo oceniam na 30%, a na to, że będzie na podium około 85%.
Wiadomo to są skoki i tu wszystko się może zdarzyć np.: upadek zawodnika, podpórka, podmuch wiatru, ktoś wystrzeli z formą i będzie miał dużo lepsze warunki.

Jeśli podobała ci się moja analiza podziękuj, bym miał motywację do kolejnych typów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Werder Brema – Bayer 04
Typ: 1
Kurs: 4.28
Bukmacher: PinnacleSports
Bayer w rundzie rewanżowej nie stracił jeszcze bramki, linia obronna spisuje się dobrze. W ataku jest trochę gorzej. Ledwie 1 gol w meczach z drużynami walczącymi o utrzymanie. Werder za to w tej rundzie ma już 4 gole z przodu i 1 w tyle. 2 wygrane, a licząc rundę jesienną, 3 wygrane pod rząd w Bundeslidze. Piłkarze Werderu grając przed własną publicznością będą niesieni do wygranej, napędzani już wysoką falą wygranych. Bayer z słabym atakiem do tego z większą presją na wynik. Gospodarze mają ogromne szanse na powiększenie zwycięskiej serii. Tak też obstawiam.
✅ 328
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Premiera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: FC Getafe - FC Sevilla
Typ: 1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na Coliseum Alfonso Perez czwarta aktualnie drużyna rozgrywek FC Sevilla zmierzy się z FC Getafe, które na ten moment zajmuje 15.miejsce w tabeli. Na pierwszy rzut faworytem (co pokazują kursy) są piłkarze trenera Unaia Emery&#39;ego jednak jeśli weźmiemy pod uwagę kilka czynników to Sevilla wcale nie jest już tak wielkim faworytem i można również spróbować zagrać na gospodarzy (co ja osobiście robię).
Po pierwsze u siebie a na wyjeździe wygląda zupełnie inaczej (u siebie jeszcze nie przegrali). Na wyjazdach natomiast trener Emery dość często rotuje/kombinuje ze składem co nie zawsze przynosi efekt. Ciekawą sprawą jest również to, że Sevilla na wyjazdach gra bezkompromisowo - wygrali 5 razy i 5 razy przegrali. Przegrywali nie tylko z Realem Madryt, Barceloną, Atletico Madryt i Valencią ale też z Bilbao, a dodatkowo przegrali na wyjeździe z Espanyolem (Puchar Króla) czy Feyenoordem (Liga Europy).
Druga sprawa, Sevilla dziś nie zagra w najmocniejszym składzie. Oprócz kontuzjowanych Reyesa (8/0), Tremoulinasa (10/0), Gameiro (12/2) i Cristoforo ale też za kartki pauzują Aleix Vidal (18/2), Vitolo (17/3)i Daniel Carrico (19/0) a w meczu z Realem wypadł również Beto (18/0). Jak widzimy naprawdę duże osłabienia w Sevilli przed tym spotkaniem. Getafe jednak również ma swoje kłopoty - Angel Lafita (15/2), Baba (9/1), Vicente Guaita (17/0) i Yoda (14/4) a także Sergio Escudero (16/0).
Po trzecie warto również zobaczyć bezpośrednie mecze tych ekip gdy to Getafe było gospodarzem:

11.05.14 PRI Getafe Sevilla 1 : 0
19.01.13 PRI Getafe Sevilla 1 : 1
16.04.12 PRI Getafe Sevilla 5 : 1
16.04.11 PRI Getafe Sevilla 1 : 0
25.04.10 PRI Getafe Sevilla 4 : 3
10.02.10 PUC Getafe Sevilla 1 : 0
16.11.08 PRI Getafe Sevilla 0 : 2
19.01.08 PRI Getafe Sevilla 3 : 2

Jak widzimy w ostatnich 8 spotkaniach na Coliseum Alfonso Perez Sevilla wygrał tylko raz, Getafe natomiast 6 razy wychodziła z tych pojedynków zwycięsko i tylko raz padł remis. Zważywszy na to, że Sevilla na wyjazdach do tej pory gra bezkompromisowo, a w spotkaniach z Getafe ostatnio nie wiodło im się najlepiej to stawiam tutaj na niespodziankę i zwycięstwo gospodarzy.
✅ 275
 
L 29

lenithar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja Superliga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Platanias Chania - Panthrakikos Komotini
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet

Dziś spoglądamy na ligę grecką a tam mecz w dolę tabeli. Obie drużyny kurczowo bronią się przed wpadnięciem do strefy spadkowej, co prawda H2H przemawia za Panthrakikosem, ale obie drużyny są bez formy. Panthrakikos w ostatnich latach nie wygrał z Platniasem na ich stadionie. Forma gości na wyjazdach nie imponuje PPRRP. A gdyby tabela zależała od meczów wyjazdowych zajmowali by przedostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 3pkt. Myślę że Platanias dzisiaj się przełamię i zacznie maszerować znowu w kierunku środka tabeli.
✅ 70
 
B 1

bartildo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Serie A
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cagliari - AS Roma
Typ: 2 (-1 AH)
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś na cel obrałem spotkanie obecnie 2 drużyny Serie A czyli Romy z 17 czyli Cagliari. Goście co prawda na mistrzostwo nie mają zbyt dużych szans gdyż do lidera tracą 10pkt nie mniej jednak liczą na drugie miejsce. Obecnie mają 4pkt przewagi nad trzecim Napoli, nie jest to zbyt dużo dlatego z takimi drużynami jak dzisiejsi gospodarze muszą po prostu wygrywać. Gospodarze walczą o utrzymanie, są zaledwie jedno miejsce wyżej w tabeli od miejsca spadkowego. Nie mniej jednak dzisiaj bardzo ciężko będzie im ugrać choćby oczko. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami zakonczyl sie wynikiem 1:3 dlatego dzis licze na podobny scenariusz. Co prawda Cagliari wygralo ostatnie dwa mecze u siebie ale byli to zdecydowanie slabsi rywale niz dzisiejsi ( Sassuolo, Cesena). Roma ostatnio na wyjezdzie dwa remisy i dwa zwyciestwa. Roma bez kilku zawodników takich jak np. De Rossi, Gervinho czy Iturbe. Uważam jednak że dysponuje szeroką ławką i spokojnie sobie dzisiaj poradzi. Polecam!
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skoki narciarskie : PŚ Titisee Neustadt - niedziela
Manuel Fettner - Jurij Tepes
Typ : Tepes @ 1,90 Bet-at-home
Ok, wczoraj Fettner lepszy o te nieco ponad 2pkt, ale na usprawiedliwienie moge dodąc, że Jurij Tepes skakał w grupie tych zawodników którzy wszyscy zawalali i spadali w klasyfikacji po 1 serii. Raz, że podnieśli im belkę i już odejmowali pkt, a dwa że warunki były tak trudne że nikt nie odleciał odpowiednio daleko.
Tepes jest w formie od jakiegos czasu, świetnie w Sapporo, w Willingen, w konkursach w Polsce też dawał radę. Ustabilizowany, potrafiący w top10 być, a dla Fettnera wczorajszy konkurs był najlepszym z ostatnich jego wystepów. W Sapporo gdzie brakowało czołówki Fettner był 17 i 31, a odpowiednio Tepes 5 i 23, W Willingen Fettner 31, Tepes 16 a w drugim konkursie Fettner 29 a Tepes 5 + jakże udane skoki w drużynówce Tepesa. Nie no kurs przegięcie i tyle. Ten kto wystawiał tę parę popatrzył pod kątem wczorajszego konkursu jedynie, a faworyt dla mnie jest zdecydowany więc wchodzę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom