>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.02.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 8. Lutego


Typy Dnia - logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 597,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Klubowe MŚ
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al Ahly Kair - Bayern
Typ: obie strz. w 2 połowie
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Postanowiłem sobie utrudnić trochę grę z nadzieją na wyższy kurs. Zwyczajny BTTS na cały mecz wyceniany na @ 1.93 i tak wydaje się nie łatwy , ja jednak zaryzykuje te opcje w odniesieniu do drugiej części gry.
O samym spotkaniu w zsadzie nie ma się co rozpisywać.Typowe starcie Dawida z Goliatem w którym faworyt jest tylko jeden. Kwestią otwartą są jedynie rozmiary wygranej Bayernu.

Ekipa z Egiptu po wygraniu po raz pierwszy w ub. roku afrykańskiej Champions League zagra w nagrodę z najlepszą klubowa drużyną na świecie poprzedniego sezonu i wszystko na co może się pokusić w tym pojedynku to zdobycie gola . Próżno w zespole z Kairu szukać gwiazd , skład w głównej mierze oparty na egipskich piłkarzach.
Szansę na strzelenie bramki przez Al Ahly upatruje głównie w rozluźnieniu ze strony Bayernu przy pewnym prowadzeniu co może mieć miejsce właśnie w drugiej części meczu i ewentualnym błędzie obrony która nie zbiera od dawna pochlebnych recenzji.
Bawarczycy z przygodami podróżowali do Kataru . Ich odlot z lotniska w Berlinie się znacząco opóźnił ze względu na warunki pogodowe. Doszło do kuriozalnej sytuacji w której cała niemal noc spędzili w samolocie oczekując na wylot . W efekcie lecieli najpierw z powrotem do Monachium gdzie musiano podmienić pilotów a dopiero później bezpośrednio do Doha.
W efekcie dotarli tam 10 godzin później niż planowano. Zdążą zapewne mimo tego odpocząć ale faktycznie dziwna to sytuacja.

Typ trochę życzeniowy z mojej strony ale patrząc ogólnie na to co się dzieje na piłkarskich boiskach w ostatnich miesiącach to nie jest to jakaś fantazja.
Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa , zwłaszcza w odniesieniu do tego co napisałem w poprzednim zdaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Australian Open
Godzina 00.00
Spotkanie : K.Flipkens - V. Wiams
Typ dokładny wynik : 2:0 Flipkens (kurs 6.0 ) lub 2:1 Williams ( kurs 4,1)
Kurs sredni typu 5.05 ( trzeb zagrać oba zakłady stawka 2 jednostki odpowiednio 0.8j i 1.2
ANALIZA:
Trochę dziwoląg ten typ ale czasami gram takie dziwactwa.Stawka jak wyżej skromna 2j bo tutaj najbardziej oczywisty wynik 2:0 wygrana Venus.
Ale czy ten wynik akurat tak oczywisty?
może tylko pozornie?No właśnie. Zaglądamy do h2h i mamy remis 2:2 i dwa razy wygrywała Williams 2:0 i 2 razy wygrywała Flipkens 2:1 .Te mecze w h2h z dość dawnych lat 2008-2016.
Znają się dość dobrze ostatnio spotkały się na Igrzyskach w Rio 2016 i wygrała Flipkens po zaciętym meczu 2:1.
Wyniki z mojego typu jeszcze po między nimi nie padały , ale to Mały argument, większy ze matematycznie 50% szans.
Teraz coś o aktualnej formie pań weteranek.Williams ostatnio widziałem w przegranym pojedynku z Kvitovą gdzie było dość wyrównanie w pierwszym secie Tiebrek w drugim secie przełamanie powrotne amerykanki od stanu 2:4 i porażka w secie 5 :7.
Belgijki ostatnio nie oglądałem ale jej ostatni występ w ABBUDABI też nie wygląda źle wygrana z Siegemund i porażka z Kenin ale po kreczu gdzie wygrała pierwszego seta , skreczowała w drugim przy stanie 5:4 dla Kennin i własnym serwisie .Pewnie jakaś kontuzja , miejmy nadzieję że lekka.
Bo wygląda że miała możliwość zamknięcia meczu z Kennin 2:0 więc dlaczego by nie z Venus jutro.

INNE CIEKAWE TYPY NA JUTRO z pierwszej rundy A0 zacdrobne!
Shvedova - Giorgio Shvedova 7.0 Shvedova +1.5 seta 2.8
Swiatek - Roys Roys 4,4 i +1,5 seta2,18
Hsieh - Pironkova Hsieh 3.75 i +1,5 seta1 .98
Ewentualnie dla lubiących ryzyko
Pawliuczenkova -Osaka
Pawliuczenkova 4.9 i +1,5 seta 2.35
Zachęcam również do obserwowania
zawodniczki Ann Li może troszkę NAMIESZAĆ

100
W konkursie można podać tylko jeden typ, a nie dwa do wyboru
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +7
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ekstraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 2.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
To spotkanie będzie trudne do typowania, tutaj wszystko się może zdarzyć , oceniam szanse prawie po równo dla obu zespołów, a wobec obecnie wyższego kursu na gospodarzy spróbuję to zagrać (inni bukmacherzy korygują na niżej na Stal ). Gospodarze pomimo bezbramkowego pierwszego meczu ze Śląskiem Wrocław nie zagrali źle, bardziej do mnie przemawiają, pomimo wygranej Wisły Płock w Lubinie , wszak tam grali z przewagą jednego zawodnika i po karnym. Myślę że prawdziwy test nastąpi jutro i obie drużyny pokażą czy nadal ogon tabeli to ich miejsce , czy są wstanie się odbić mocniej od dna. Czemu gospodarze ? Stal wydaje mi się że jest mocniej zmotywowana na początek sezonu, brak zwycięstwa nad Śląskiem może ich jeszcze mocniej zmobilizuje. Nieuznana bramka, plus optycznie więcej sytuacji , daje nadzieję że ten zespół może więcej zagrać niż wskazuje tabela. Wisła zaskoczyła w Lublinie i nie zagrała źle, jednak też sporo szczęścia pomogło im w wygranej , taka moja opinia.
Dużo zalezy też jakie będą warunki, bo wczesne rozgrywki plus nasza zmienna pogoda może spłatać figla i zaskoczyć wszystkich , łącznie z organizatorami. Jak dla mnie biorąc pod uwagę trudny teren, motywację plus wg mnie mocniejsze przygotowanie gospodarzy do sezonu , zaryzykuję wygraną gospodarzy przy dobrym kursie .

zwrot - mecz odwołany
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open ATP
Godzina: ok 4:00
Spotkanie: Kecmanovic vs Majchrzak
Typ: 1 (-1,5 seta)
Kurs: 1,7
Bukmacher: iforbet
Analiza:

Wydaje mi się, że maksymalnie jednego seta może urwać tu Kamil. Poprawił się w ostatnim czasie, ale moim zdaniem Serb się rozwija z roku na rok. Dopiero 21 lat i bardzo rokuje. Kamil pewnego poziomu nie przeskoczy. Szczególnie serwisowo i siłowo ze swoimi warunkami nigdy nie będzie królował. Miomir też jeśli chodzi o warunki nie błyszczy (bo tylko 3 cm wyższy), ale większy zasięg ramion i jego serwis już różnice robi. Mimo, że jest młodzy to doświadczenie w szlemie porównywalne, albo i większe od Kamila. Zaczął fajnie ten rok. Ma 4 mecze w pandemicznych warunkach zaliczone. Bardzo fajny mecz z Sinnerem, który jest w gazie i postawił mu tam duże warunki. Wygrana z Caruso i Kwonem. Trzyma równy poziom.
Kamil trochę niewiadoma. Wygrana ze słabiutkim Djere i porażka Van De Zandschulpem. Ja myślę, że 3:1 to jest optymalny wynik i jeden set to jest maks który może ugrać Kamil.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +99
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open WTA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Babos - Bonaventure
Typ: Bonaventure wygra mecz
Kurs: 2.33
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dla mnie to jest typowy mecz 50/50 więc wszystko co ponad to traktuje jako value. Kursy wystawione głównie na podstawie tego co działo się na początku tego roku czyli zwycięstwo Babos nad Tig i Shmieldowa co było dość dużym zaskoczeniem oraz 2 zawodniczkami z dalekich miejsc rankingu i przegrana z Garcia. Bonaventure zagrała 2 słabe i 2 dobre mecze w tym roku. Dla mnie zawodniczki o podobnym potencjale i podobnych umiejętnościach, powinien to być zacięty mecz ja zaryzykuje i zagram w stronę Belgijki. Wielki szlem to zupełnie inne emocje, każdy stara się pokazać z jak najlepszej strony i ta która lepiej poradzi sobie z psychika zejdzie z kortu jako zwycięzca.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hikaru Nakamura - Maxime Vachier-Lagrave
Typ: Hikaru Nakamura
Kurs: 4,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami ostatni dzień fazy grupowej. Teraz trzeba uważać na tzw. arcymistrzowskie remisy, które pasują obu zawodnikom. Uważam, że akurat w tym wypadku remis nie będzie zbytnio odpowiadać Nakamurze. Zajmuje on dopiero 8-10 miejsce w tabeli. Do ćwierćfinału awansuje najlepsza ósemka. W tej sytuacji remis białymi to nie jest najlepszy wynik dla Nakamury i według mnie będzie walczyć o wygraną. Maxime Vachier-Lagrave miał bardzo dobry pierwszy dzień turnieju, ale w drugim już tak kolorowo nie było. Francuz na tym turnieju gra bardzo dobrze białymi, ale czarnymi wygląda to dużo gorzej. Zwraca uwagę tempo gry Francuza- gra wyjątkowo szybko, a przez to nie unika błędów, a grając czarnymi przeciwko Nakamurze nie można sobie pozwolić na zbyt wiele... Hikaru Nakamura grający białymi jest groźny dla każdego i uważam, że ma niezłe szanse na zwycięstwo w tej partii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +7
stanley-63 795,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Turcja Super Lig
Godzina 17:00
Spotkanie : Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.
Typ : Trabzonspor A.Ş. over 1.5 gola
Kurs : 2.15
Bukmacher : ETOTO

Trabzonspor idzie jak burza i gdyby dziś udało się wygrać to będą już w TOP-4 , widać u nich że w każdym spotkaniu walczą o komplet pkt i grają do ostatniej minuty , na wyjazdach w 11 meczach polegli tylko raz a ich bilans to 5-5-1 i bramki 12:9 , w trzech ostatnich wyjazdowych meczach w każdym z nich wygrali 2:1 , w pierwszym meczu z Yeni Malatyaspor u siebie wygrali 3:1 , poprzedni sezon w dwumeczu dwa razy lepszy Trabzonspor , u siebie wygrali 2:1 a w delegacji 3:1 , liczę że goście znowu zagrają na maksa i do końca będą walczyć o pełną pulę , liczę na przynajmniej 2 bramki rozpędzonego Trabzonspor !

115
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +31
P 91

piotras1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie: Leeds United - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs:
1.90
Bukmacher: BETX
Analiza: Leeds United ma tyle samo punktów, co Crystal Palace (29), w ostatniej kolejce "Pawie" przegrały z Evertonem 1:2, choć śmiało mogli pokusić się o remis z mocnymi w tym sezonie podopiecznymi Carlo Ancelottiego. Z kolei Palace są w "gazie", po dwóch zwycięstwach z rzędu i będą groźnym przeciwnikiem. Mimo wszystko uważam, że Leeds da radę pokonać Orły i zainkasuje w tym meczu trzy oczka.

100 - nieprawidłowy bukmacher. Odsyłam użytkownika do regulaminu.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Klubowe MŚ
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al Ahly Kair - Bayern
Typ: powyżej 12.5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 3.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Na dzisiejsze spotkanie Bayernu pobieram rzuty rożne. Bayern w tym sezonie nabija ich całkiem sporo i sam jest w stanie pokryć linie 11 czy 12 rzutów różnych na mecz. Myślę, że Bayern to spotkanie będzie chciał rozstrzygnąć w 90 minut aby nie doprowadzić do dogrywki i niepotrzebnych nerwów. Spójrzmy zatem jak wyglądały ostatnie spotkania Bawarczyków z rzutami rożnymi:
przeciwko Hercie 11 rzutów rożnych
przeciwko Hoffenheim 10 rzutów rożnych
przeciwko Schalke 7 rzutów rożnych
przeciwko Augsburg 7 rzutów rożnych
przeciwko Freiburg 14 rzutów rożnych
przeciwko Kiel 15 rzutów rożnych razem z dogrywką
przeciwko Borussi M 8 rzutów rożnych
przeciwko Mainz 10 rzutów rożnych
Myślę, że tyle wystarczy jeśli chodzi o statystyki. Bayern co prawda miał problemy z wylotem i cały zespół spędził kilka godzin w samolocie ale raczej nie powinno to wpłynąć na sytuację i grę Bawarczyków. Mam nadzieje, że Bayern trochę się pomęczy z zdobyciem pierwszego gola, bo to wtedy powinno przynieść jeszcze większy nacisk na rywala i przede wszystkim dużą ilość stałych fragmentów gry.

100
 
Ostatnia edycja:
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico - Celta
Typ: Atletico -1
Kurs: 2,78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam serdecznie! "Materace" pewnie zmierzają po triumf w LL. 50 punktów na półmetku to imponujący wynik. Ekipa Simeone tylko trzy razy zgubiła punkty na 19 meczy. Druga ofensywa ligi i klucz do mistrzostwa : tylko 10 straconych bramek. Wyrzucony z Barcy Suarez jest aktualnie liderem strzelców (Koeman idzie w zaparte, że był to dobry krok. Czyżby?). Celta tylko dwa punkty w ostatnich pięciu meczach. Mają niesamowitego Aspasa, ale śmiem uważać, że to nie wystarczy na rozpędzone "Los Colchones". Atletico to bierze. Nie podejmę się wytypowania DW, ale klasyczne 2:0 jak najbardziej mile widziane.

Pozdrawiam i powodzenia życzę!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport CS:GO Snow Sweet Snow 1
Godzina: 12:00
Spotkanie: GODSENT - Izako Boars
Typ: Izako Boars
Kurs: 3,16
Bukmacher: forBet
Analiza:
Zaczynają się play offy turnieju, który dośc specyficznie nagradza uczestników, bowiem rywalizuje 20 drużyn średniego i niższego tieru, a zwycięzca bierze wszystko, tj. 40 tysięcy dolarów. Jest o co grać, a dzisiaj polski zespół czeka rywal z Brazylii, reprezentujący barwy Godsent. Drużyna z Ameryki Południowej ma za sobą 4 mecze, z bilansem 3-1. Nie dalej jak tydzień temu mierzyli się z innym polskim zespołem, gdzie wygrali 2-0, ale równie dobrze innego dnia to polski zespół Pact wygrałby wynikiem 2-0. Sporo tzw. clutchy, czyli sytuacji 1 na 1 wygranych przez brazylijczyków w ważnych momentach spotkania. Każdy kto zna się na Esporcie, wie, że tego typu rundy są często za 2 punkty i otwierają autostradę ku zwycięstwu. Do tego 3 na 4 wygrane rundy pistoletowe znacznie przybliżyły ówczesnych rywali Polaków do wygranej. Dzisiaj Brazylijczyków czeka sprawdzian o wiele trudniejszy, do tego taki, który moim zdaniem, nie zaliczą. Zespół Izako Boars pokonał zespół PACT 3 dni temu wynikiem 2-0. Polski zespół jest o wiele bardziej zgrany i myślę, że spokojnie stać ich dzisiaj na wynik 2-0, jednak nie potrzeba tak wielkiego ryzyka, gdy mamy kurs ponad 3 na czyste zwycięstwo. Po stronie Godsent gra 2 zawodników: Taco i Felps, natomiast po stronie Izako Boars mamy kolektyw, zgrany zespół, który powinien sobie dzisiaj poradzić z rywalem. Na koniec dodam, że prawdopodobnie IB nigdy nie było w tak dobrej formie jak ostatnimi czasy, dlatego trzeba wykorzystywać takie kursy jak dzisiaj.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 647,3K
Dyscyplina: Koszykówka Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom razem z dogrywką
Typ: over 170,5
Kurs: 2,75
Bukmacher:forbet
Analiza: Gospodarze tego pojedynku koszykarze Sląsk Wrocław to bardzo dobrze grający w tym sezonie rozgrywkowym zespół i teraz zajmują oni wysokie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów zdobytych.W dotychczas rozegranych spotkaniach wygrali oni 17 meczy i 7 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich rywali.Stawiam na wysoki wynik tego meczu. Oba zespoły bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i robią to często co zdecydowanie pozw3oli osiągnąć ten wysoki wynik.Hydro Truck Radom w tym sezonie gra bardzo słabo i czeka ich trudna walka o swoje utrzymanie się w lidze.Teraz zajmują oni przedostatnie 15 miejsce w tabeli z tylko 6 zwycięstwami i 18 meczy ptzegrali.

175
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +87
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Challenger Biella (Włochy)
Godzina: 16:15
Spotkanie: Thomas Fabbiano - Luca Vanni
Typ: Luca Vanni -1.5 seta
Kurs: 3.15

Bukmacher: betclic

Analiza:
Znalazłem ciekawy typ z europejskiego kortu. Luca Vanni to profesjonalista z wyjątkową charyzmą i bardzo solidny tenisista. Jego 35 lat nie będzie miało wpływu na mecz. Nadal jest bardzo sprawny, bazuje na silnym serwisie i stabilnym, wypracowanym uderzeniu z głębi kortu. Nie biega dużo, woli strzelić z armaty na koniec kortu i zakręcić rotacją z bekhendu. Dostał dzika kartę od organizatorów i jak dobrze go znam, będzie przygotowany do gry. To jego pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie, stąd zachowawczość bukmacherów, a ziemia dawno przestała mu się tak podobać w porównaniu do kortów twardych, więc można nabrać wątpliwości. Ja ich nie mam, wierzę w zwycięstwo nad Fabbiano, dlatego dodaję szczyptę ryzyka w postaci dwóch setów. Thomas ma 31 lat i i jest prawie 300 miejsc wyżej w rankingu w stosunku do Lucy. Jednak owa tenisowa światłość nie przekłada się na wyniki i poziom na korcie. W zeszłym roku prawie nie grał. W tym sezonie dostał prezent w postaci jednego zwycięstwa nad Fokiną, który oddał mu mecz kreczem. Marterer, który prezentuje podobny styl gry do Vanni'ego wygrał z nim gładko 2:0. Atutem starszego Włocha jest to, że rzadko traci własne podanie, a w starciu z obecnie dysponowanym rywalem stać go na przełamanie. O tie-breaki jestem spokojny, to jego mocna strona. Myślę, że nawet do nich nie dojdzie. Dla mnie pewne zwycięstwo Vanni'ego , obstawię, że jeszcze w dwóch setach.

215
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +103
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Świata, półfinał
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al Ahly - Bayern Monachium
Typ: Bayern -2
Kurs:
2,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bayern Monachium już dziś rozpoczyna walkę i klubowe Mistrzostwo Świata, w półfinale zagrają z Egipskim klubem Al Ahly, który wygrał w ćwierćfinale 1:0 z Al-Duhail gdzie oddali zaledwie 1 celny strzał.
Mecze rozgrywane są w Katarze więc obie drużyny grają na wyjeździe. Co prawda Al Ahly ma już za sobą 1 mecz, aklimatyzacja jest na pewno po ich stronie jednak strona czysto sportowo, piłkarska jest zdecydowanie po stronie Bayernu Monachium.
Al Ahly nie ma w swoim składzie piłkarza choćby w kilku % zbliżonych umiejętnościami do piłkarzy Bayernu. Uważam, że jeśli Bayern strzeli dość szybko bramkę na 1:0 to wtedy wygrać mogą naprawdę wysoko bo każdy wie, że Niemieckiej drużynie nie wystarczy wygrana 1bramkowa tylko strzelają tyle ile mogą.
Już ostatni mecz w lidze z Hertha widać było, że piłkarze mają w głowach tylko zwycięstwo jak najniższym zmęczeniem i wyjazd na KMŚ gdzie walczą o kolejne trofeum w tym roku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Liga NOS
Godzina: 18:00
Spotkanie: Farense - Moreirense
Typ: spotkanie bez remisu - 2
Kurs: 2,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Beniaminek i zarazem ostatnia drużyna w tabeli podejmuje dziś 8 drużynę. Moim zdaniem to goście są w wyższej formie i dla mnie to oni są faworytem w tym spotkaniu. Farense pomimo ostatniego miejsca w lidze całkiem nieźle radzi sobie u siebie. Na własnym stadionie wygrali 3 razy, 3 razy remisowali i doznali 3 porażek. Moreirense zdobyło jedynie 8 punktów w delegacjach, ale ostatnie 2 mecze na obcym terenie to dwa zwycięstwa.

130
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +86
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia u23
Godzina: 14:00
Spotkanie: Coventry u23 - Hull u23
Typ: 1 FT
Kurs:
1.85
Bukmacher: sts
Analiza:

Krotko i na temat. Uwielbiam takie bety a szczegolnie u mlodych w UK. Lubia grac pod schematy sugerujac sie historia. Sprawa jest prosta. Leca albo 3f3 lub pod home win czyli druzyna gospodarzy zgarnia 3pkt. Ostatnie 5 spotkan to wlasnie zwyciestwa gospodarzy .
Dzis kieruje sie tym znowu i gram na Coventry , co sugeruja wyraznie takze mega spadki w kursach z poziomu okolo 2.50 wczoraj kiedy wzialem ten mecz pod lupe .
Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Cuprum Lubin vs MKS Będzin
Typ: Wojciech Ferens powyżej 14,5 pkt
Kurs:
1.85
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam, po wczorajszym trafionym typie na punkty Taylora Sandera dzisiaj również atakujemy bardzo podobny zakład. Na tapetę bierzemy dzisiaj mecz pomiędzy Cuprum Lubin a MKS'em Będzin. Będzinianie po ostatniej wygranej Stali Nysa już definitywnie żegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową w naszym kraju. Osobiście uważam, że sprawdziło się tu powiedzenie "co się odwlecze to nie uciecze", ale to nie miejsce na takie przemyślenia i dywagację. Gospodarze przed sezonem również byli typowani w gronie drużyn które będą walczyć o utrzymanie, jednak dobra postawa podopiecznych Marcelo Frąckowiaka sprawiła, że Cuprum do samego końca będzie bił się o awans do fazy play-off, a wygrana w dzisiejszym spotkaniu wydaję się obowiązkiem, ponieważ Lubinianie ostatnie trzy spotkania grają z czołówką naszej ligi i o punkty w tych spotkaniach będzie już dużo trudniej. Przyjdźmy do typu na dzisiejsze spotkanie, na tapetą bierzemy dziś przyjmującego gospodarzy Wojtka Ferensa, który jest w tym sezonie podporą drużyny z Lubina. Wojtek to jedna z pierwszych opcji drużyny z Lubina i Tavares w kluczowych momentach spotkania bardzo często posyła piłki do swojego przyjmującego - Wojtek dostaje średnio 25 piłek na mecz od swojego rozgrywającego, notując przy tym blisko 50% skuteczność co na przyjmującego jest bardzo solidnym wynikiem. Wojtek również punktuje w polu serwisowym, gdzie ma blisko średnią jednego asa na spotkanie, a jako że Cuprum gra dzisiaj we własnej hali to możemy się spodziewać że Ferens dorzuci punkty również i w tym elemencie. Uważam, że Wojtek spokojnie pokryję linie 14,5 punktów w tym spotkaniu i kolejny typ uda nam się zanotować na plus. Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 17:30

Spotkanie: Cuprum Lubin vs MKS BĘDZIN
Typ: MKS BĘDZIN
Kurs:5.40

Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dziś zwycięstwo odnosi Będzin. Kurs 5,40, który można pobrać w Superbecie jest mega zadawalający. Nie sposób przejść obojętnie wobec tak zawyżonej cyfry. Wiadomo, że Lubinianie dysponują lepszymi personaliami, ale ich przewaga na pewno nie jest tak ogromna jakby wskazywały na to kursy. Jesienią spotkanie wygrał MKS Będzin (jedno z dwóch w tych sezonie). Warto jednak zaznaczyć, że wówczas Cuprum grało bez swojego podstawowego rozgrywającego, Portugalczyka Tavaresa.
Będzinianie odnotowali już 16 porażek pod rząd. Wynik zatrważający. Pomimo braku szans na utrzymanie to trener Bednaruk nie jest człowiekiem, który oddałby to spotkanie za darmo. Również zawodnicy z zdegradowanego już klubu muszą walczyć i pokazywać się, aby na przyszły sezon zgarnąć kontrakty w PlusLigowych zespołach. O walkę jestem spokojny.

Rozgrywający: Tavares - Thiago
Atakujący: Jimenez - Faryna
Przyjmujący: Penchev, Ferens - Ademar, Sobański
Środkowi: Gunia, Jakubiszak - Kalembka, Ratajczak
Libero: Makoś - Gregorowicz

Składy porównywalne. Kurs zdecydowanie przeszacowany. Najwyższa pora na przełamanie fatalnej serii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie , liga niemiecka
Godzina: 19:30
Spotkanie: Wolfsburg Grizzles - Fischtown Pinguins Bremmerhaven
Typ: Wolfsburg w czasie regulaminowym
Kurs: 2.3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zdarza mi sie czesto ogladać spotkania ligi niemieckiej i musze powiedziec ze najczesciej był to zespół dzisiejszych gosci. Jest to lider grupy północnej. Ekipa z Bremenhaven gra swietnie, atak ciagna słoweńcy i zaciag kanadyjsko amerykański, dzis zabraknie Urbasa z trójki słoweńskiej, nie sadze zeby to oznaczało bardzo powazne osłabienie ale jakies zmiany w formacjach tak. Dlaczego Wolfsburg? Bo raz graja coraz lepiej co widać i po grze i po wynikach, dołączył bardzo pozyteczny gracz, Pekka Jormmaka , który wiele widzi i potrafi strzelić, jest wiecej opcji w ataku m szczególnie w PP beda groźni. I po trzecie sa do wyrownania rachunki za puchar i za poprzednie dwa przegrane spotkania. Mam nadzieje ze to dzis własiwy trop. Bede ogladal to spotkanie i zycze powodzenia , sobie i grajacym

130
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +170
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom