>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.03.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na niedziele - 8. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
4:00 am.
Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins
Pitttssss OT @ 2,33 Unibet
Pingwiny wczoraj zdobyli Anaheim dość pewnie, nie dając cienia szans Kaczkom, którzy są jeszcze pierwsi w tabeli w swojej konferencji. Dzisiejsi goście zagrali bardzo pewnie i agresywnie przy tym dużo punktując. Byli bardziej precyzyjni i większość ich akcji przysparzała wiele zmartwień &#39;duksom&#39;. Kaczory trochę ospale, przez pierwszą i drugą tercje, co skutkowało to straconymi bramkami. Mimo, że mają jeszcze 2pts przewagi nad Preds, mogą dziś się zrównać, bo nie widzę innego scenariusza jak wygraną Drapieżników z Odrzutowcami, ale nie ruszam tego. Obrońcy Pucharu Stanleya bardzo pewnie czują się u siebie i ich gra jest bardzo poprawna jak i w penalty kill, tak i w powerplay. &#39;&#39;Uwielbiają&#39;&#39; zaskakiwać na koniec meczu strzelając gole. Ostatnio z Habs i jeszcze jakiś czas temu właśnie z Preds, gdzie dwa gole zdobyli po 20 sekundach wyrównując ostatecznie stan meczu. Mimo, że ta gra nie ma jakiegoś polotu, błysku co była w tamtym sezonie, dalej będą się liczyć o trofea. Nie miej jednak czegoś im brakuję. Kopitar zawsze groźny ale też ostatnio przystopował. Ja zaufam dziś Pingwinom, którzy po wczorajszym genialnym meczu mają szansę zdobyć dziś dwie pieczenie na jednym ogniu. Czyli drugie zwycięstwo z rzędu, na równie trudnym terenie. Crosby, jak zwykle spisuje się na medal, jeśli chodzi o asysty. Malkin ostatnio forma wręcz kapitalna. Zaufam dziś ekipie z Pensylwanii, która w sezonie gra znacznie lepiej niż w finałach. Nie ukrywam, że ten &#39;&#39;trend&#39;&#39; nie pochwalam, bo zwykle w drugich rundach playoff, coś się zacina w ekipie Pitss i już gra nie jest taka kolorowa. Ale jestem pewny, że dziś tanio skóry nie sprzedadzą i będą robić wszystko aby ten matchup wygrać.
✅ 133
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Włochy
Spotkanie: Udinese-Torino
Typ: Udinese 1 golem
Kurs 4.35
Buk Unibet
Godz: 15:00
Analiza: Na jutro moim zdaniem ciekawie zapowiada nam się spotkanie we włoskiej Serie A , gdzie Udinese przed swoją publicznością podejmowało bedzie Torino. Najpierw może słówko o przyjezdnych , którzy w lidze jak i europejskich pucharach są zespołem niepokonanym od 9 spotkań , początek sezonu wygladał bardzo slabo, teraz jednak goście punktują bardzo czesto co doprowadziło ich w tej chwili na dosyć wysoką 8 pozycję w lidze, ale jak to mawiają każda seria kiedyś się kończy i myślę że w przypadku Torino może to nastąpić niezwykle szybko, dlaczego? ano dlatego że w tym momencie ekipa , rywalizuję jeszcze w lidzę europejskiej wiadomo że nie ma tak wyrównanego i mocnego składu jak zespoły wyżej notowane, Roma , Fiorentina , Napoli, które rownież grają tak w lidze jak i lidzę europy, trener Torino musi szachować składem, w czwartek zagrają już kolejne spotkanie w lidze europy w Petersburgu z tamtejszym Zenitem, myślę wiec że w spotkaniu z Udinese nie zobaczymy pierwszego składu , będą rotację. Gospodarze natomiast są moim faworytem dlatego iż nie wygrali 0d 4 kolejnych spotkań a do tego 3 poprzednie mecze zakończyli porażkami, niezależnie czy było to spotkanie na swoim stadionie czy na wyjeździe, udinese po prostu gra się nie kleiła, tutaj oni będą musieli zaatakować , ponieważ jak na razie mają bliżej do strefy spadkowej aniżeli do awansu do europejskich pucharów w przyszłym sezonie. Według mojej oceny jest to dobre spotkanie na przełamanie, tym bardziej że historia pokazuję że na tym boisku to właśnie ekipa Udinese wyglądała znacznie lepiej na przestrzeni kolejnych sezonów, spotykali się ze sobą 8-krotnie, gospodarze zanotowali tylko 1 porażkę, 3 razy padły remisy i 4 krotnie wygrywało Udinese, myślę że w jutrzejszym spotkaniu to właśnie gospodarze okazą się zespołem o tę jedną bramkę lepszym od Torino.
✅ 335
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: expekt
Analiza:
Zdecydowanie widzę w tym meczu wygraną gospodarzy.
Oglądałem ostatnio dwa mecze Legi, a one pozwoliły mi wyrobić zdanie na temat ich gry.
Kucharczyk...masakra, napewno lepiej od niego zagrałby dziennikarz z wywiadu po &quot;pięknym&quot; przecież strzale w meczu z Ajaxem ????
Jodlowiec, nieporozumienie, Furmann...a on wogóle gra na boisku?
Naprawdę długo tak by można wymieniać piłkarzy mistrza Polski, którzy formę zostawili w 2014 roku.
Awans po karnych w pucharze krajowym to uśmiech losu w kierunku warszawiaków.
Śląsk natomiast wyglądał lepiej od Legi w tym dwumeczu, a bracia Paxiao staną na głowie by odkupić swoje winy po nieudanych jedenastkach na Łazienkowskiej.
Mimo braku Mili, wrocławianie wiosną grają lepiej od Legi i w tym meczu wojskowi napewno jeszcze się nie odbudują.
Grają słabo i bez pomysłu, gospodarze to wykorzystają!
Powodzenia!!
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Francja
Spotkanie: Montpellier-Lyon
Typ: Lyon DNB
Kurs: 1.86
Buk: Pinnacle
Godz: 21:00
Lyon moze odzyskac prowadzenie w tabeli wygrywajac ten mecz, trudno o lepsza motywacje przed meczem... Marsylia i PSG gromily w swoich meczach, wiec Lyon jesli mierzy w tytul nie moze tego meczu przegrac, tym bardziej ze za tydzien czeka ich znacznie trudniejszy wyjazd do Marsylii.W ostatnich 12meczach przegrali tylko 1mecz, a w 1meczu jesienia ograli Montpellier 5:1 sa faworytem tego meczu i lepszym zespolem u gospodarzy zabraknie podstawowego srodkowego pomocnika Martina, Lyon ma troche problemow z obroncami ale kurs na nich odpowiedni do gry biorac pod uwage umiejetnosci obu zespolow.
✅ 86
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea
Godzina: 08:00
Spotkanie: LG Sakers - Goyang Orions
Typ: LG Sakers(-4)
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

No to ruszamy z playoff, mam nadzieję, że tutaj już będzie granie na poważnie bez dziwnych wyników.
Sakers po fatalnym początku sezonu doszli do siebie i końcówke mieli udaną.Zagrają z teamem który jest chyba najbardziej hot w ostanim czasie.Orions ostatnio polepszyli obrone co było mankamentem, zaczeło też im wszystko wpadać.Jednak Sakers mają trochę więcej do zaoferowania, zarówno w defensywie jak i w ataku.Ten zespół jest ograny w playoffach, mają w swoim składzie świetnych defensorów i najlepszego strzelca ligi Davona Jeffersona.Sakers mają przewage parkietu i muszą to wykorzystać.Nie jestem pewny czy Goyang utrzyma tą dyspozycje na playoffy, staram sie być obiektywny ale mam przeczucie, że ta seria może skończyć się bardzo szybko dla nich.Zdrowi Sakers są w stanie zakończyć tą serie nawet sweepem.Goyang nie gra niczego skomplikowanego, łatwo rozszyfrować ich gre, tam mało jest grania pod dziure, dużo rzucania zza łuku.Goyang nie ma odpowiedźi na Jeffersona, LG musi to wykorzystać.Nie pozostaje nic innego jak grać tą linie, nie chce mi się wierzyć żeby Sakers w składzie nie zmienianym od dłuższego czasu uwalili te playoffy.Oni dopiero teraz wejdą na większe obroty.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 812K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / 2 Bundesliga /
Godzina - 13:30
Spotkanie - 1860 Monachium : Sandhausen
Typ - Sandhausen over 1.5 gola
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Pozostaję w Niemczech ale dziś zaglądam do 2 Bundesligi a tu spotykają się zespoły które sąsiadują ze sobą w tabeli i walczą o być albo nie być jednak goście są w lepszej sytuacji , gospodarze drużyna z Monachium gra fatalnie , miałem okazję oglądać ich mecz który rozegrali w ostatniej kolejce i to na boisku lidera Ingolstadt co prawda padł remis 1:1 ale poziom tego spotkania to nasza okręgówka po prostu nie dało się na to patrzeć , Monachijczycy na chwilę obecną mają tylko pkt przewagi nad spadkowiczami tak więc konieczne jest zwycięstwo ale żeby wygrywać to niestety trzeba umieć grać , tym bardziej że na swoim terenie są najgorszą drużyną w 2 Bundeslidze ich bilans 2-3-6 i br 11:17 , co do gości to tak jak wyżej napisałem są w tabeli tuż nad Monachijczykami 14 miejsce jednak tu ta gra wygląda odrobinę lepiej bo mają 6 pkt przewagi nad nimi a ostatnie mecze pokazują że w ich grze coś drgnęło i tak ostatnie 4 mecze to 2 zwycięstwa i 2 remisy czyli 8 pkt z tych dwóch zwycięstw jedno było w meczu wyjazdowym z liderem Ingolstadt a chłopaki wygrali to spotkanie 3:1 w ostatniej kolejce także strzelili tym razem dwa gole w ważnym meczu z ostatnim Aalen i licżę że w tym spotkaniu także strzelą jakąś bramkę no i jedną dokładam dla adrenalinki czyli dwa gole po pięknym kursie , w pierwszym ich pojedynku Sandhausen pokonało rywala 1:0 ale w poprzednim sezonie w ich dwumeczu najpierw ogrywają Lwy z Monachium na ich terenie 2:0 a u siebie remis 0:0 , w drużynie z Monachium dziś nie zagra ich lider Okotia który strzelił dla Lwów w tym sezonie 13 bramek tak więc jedyny który ten zespół jakoś ciągnął dlatego myślę że goście powtórzą wynik z poprzedniego sezonu i odskoczą przed rywalem w walce o pozostanie już na 9 pkt co pozwoli na trochę oddechu .
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, Polska, I Liga
Spotkanie: Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
Typ: Wigry
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Godz: 17:00
Analiza:[/b]
Wkońcu pierwsze liga wróciła do moich Suwałk! Od razu i w ciemno stawiam na moje Wigierki, bo jestem w 100% pewny, ze po zimowej przerwie są o wiele silniejsi. Media polskie tego nie mówią, ale w okresie przygotowawczym rozbiły turecki Alanyaspor... 9:0! Dokładnie. Na Litwie też szli jak burza wygrywając coraz to kolejne sparingi. Wiosenne odłony sezonów to specjalność Wigierczyków, obrazuje to poprzedni sezon gdzie w kapitalnym stylu sięgneli po tryumf w II lidze i tym samym awansując. Jutro biorę szalik i lęce na Zarzecze, dopingować SKS. Ja polecam zagrać na 1, bo jestem w 90% przekonany, że Suwałki jutro obleją niebiesko-białe barwy. Polecam ten typ, do boju SKS!
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglila : Fa Cup
Spotkanie: Liverpool - Blackburn
Typ: Różnica bramek : Liverpool 2 bramkami
Kurs: 4
Buk: Bet365
Godz: 17:00
Analiza :W niedzielę o godzinie 17 zapraszam na Anfield Road. Gospodarze po wielu dniach posuchy ostatnimi czasy zaczynają odnosić zwycięstwa i grać ładną piłkę. w 6 z 7 ostatnich meczy odnosili zwycięstwa. spotkanie z blackburn z pewnością zapiszą na swoją korzyść . FA Cup to jedyne co mogą zdobyć w tym sezonie , można się spodziewać solidnego występu z ich strony. Liverpool napewno nie zadowoli się jednobramkowym prowadzeniem i będzie chciał zdobyć bezpieczną przewagę. Blackburn gra bez większego entuzjazmu. będą starać się walczyć z liverpoolem o cokolwiek w tym meczu , jednak nie wydaje mi się by byli w stanie zagrozić drużynie z miasta beatlesów
⛔ 100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Polska I liga
Godzina: 11:30
Spotkanie: Termalica BB Niciecza - GKS Katowice
Typ: Remis lub GKS Katowice
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

No to się budzimy ze snu zimowego i zaczynamy! Zapraszam na 1 kolejkę I Ligi polskiej. Tym razem typuje mecz na wsi tzn w polu kukurydzy czyt. Niecieczy.
Drużyna gości w sparingach spisywała się przeciętnie,wręcz slabo.Na 7 meczów kontrolnych GieKSa 2 wygrała 1 remis i 4 razy przegrała w stosunku bramek 9-14
Na tabele nie patrze bo to pierwszy mecz i według mnie srednio ma to znaczenie.
Do GKS doszli zawodnicy tacy zawodnicy jak Povilas Leimonas, Adrian Frańczak czy Piotr Petasz. Zawodnicy ci mają stanowić o sile GKS zwłaszcza lewa strona uległa wzmocnieniu bo za żółte kartki pauzować jutro będzie Rafał Pietrzak, nie wiadomo też, jaką rolę przewiduje szkoleniowiec dla Krystiana Rudnickiego. Jednak dyspozycja zawodników GKS jest jedną niewiadomą, jak zwykle z jednym wyjątkiem – czyli skutecznym w sparingach, tak jak w lidze Grzegorzem Goncerzem.
Termalica w sparingach teżnie pokazała się z rewelacyjnej strony bo 3 razy wygrywali,remisowali i przegrywali. Niecieczanie nie dokonali w przerwie zimowej rewolucji w składzie. Udało się utrzymać stan z ostatniej kolejki i nikt nie odszedł. W szatni pojawili się za to dwaj pomocnicy: Kamil Włodyka z Ruchu Chorzów i Dawid Plizga z Górnika Zabrze który był przymierzany do gry w GieKSie.To juz 9 mecz miedzy tymi zespołami w I lidze, 5 razy wygrywała Termalica , 3 razy był remis a tylko 1 raz wygrała drużyna GKS-u.
Moim typem jest remis lub wygrana GKS-u Katowice. Jest to pierwsza kolejka i pierwsza liga gdzie często są niespodzianki. Mysle że katowiczanie poprawią swój dorobek pkt i zbliżą się do czołówki. Liczę że Goncerz utrzymał formę z poprzedniej rundy.Według mnie typ warty grania. Przewidywane składy:

Termalica: Nowak - Fryc, Czerwiński, Kopacz, Jarecki - Janeczko, Pleva, Sołdecki, Plizga, Biskup - Paluchowski.

GKS Katowice: Rudnicki - Petasz, Kamiński, Leimonas, Cholerzyński - Frańczak, Duda, Pielorz, Pitry, Ceglarz - Goncerz.

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Powodzenia!!


⛔ 100
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
Typ: Colorado Avalanche ML OT
Kurs: 1,93
Pinnacle

Nationwide Arena w Columbus i spotkanie miejscowych Niebieskich Koszul z Lawinami z Colorado. Myślę, że walka o fazę playoffs dla Jackets jest już skończona, bowiem w tabeli plasują się na 13 miejscu ze stratą ąz 14 punktów do będącego na ósmej pozycji Bostonu. Nie wiem jak żle musiałyby zagrać drużyny z miejsc od 8 do 12 oraz jak dobrze by musieliby zagrać gracze Columbus by jeszcze wmieścić się do pierwszej ósemki konferencji wschodniej, dla mnie to niemożliwe. Z drugiej zaś strony Colorado, które jest na 12 miejscu w western conference z dorobkiem 67 punktów i stratą 9 punktów do ósmego Winnipeg. Sytuacja Lawin jest o wiele lepsza od ich dzisiejszych rywali i myślę, ze Colorado ma ambicje na gre w playoffs oraz realne szanse by tego jeszcze dokonać, a ostatnia wygrana ze świetnie spusującą się drużyną Pingwinów z Pittsburgha tej tezy dowodzi. Tacy gracze jak Foligno czy Johansen po stronie Jackets oraz Iginla a także Landeskog po stronie Lawin będą się starać wywalczyć korzystny wynik dla swoich drużyn. Gra w wykonaniu Columbus w ostatnich kilku spotkaniach nie powala na kolana, gdyż zanotowali serie siedmiu porażek z rzędu, przełamując ją dopiero w ostatnim spotkaniu na wyjeździe z Devils, wygrywając 2:3 po dośc dobrej grze bramkarza Jackets, Sergeia Bobrovsky&#39;ego. U siebie Columbus przegrała na czysto 4 ostatnie spotkania w reg. time z rzędu. Oczywiście nie sądze, że gracze Columbus przez to, że juz mają śladowe szanse awansu do post season będą stali w miejscu i patrzeli jak Lawiny strzelają im gole. Motywacja jednak jest po stronie Lawin pomimo straty Nathan&#39;a MacKinnon&#39;a powinni sobie w dzisiejszym meczu poradzić ze słabo spisującym się rywalem. W ofensywie obie druzyny mają taką samą średnia zdobytych goli na mecz - 2,53, lecz z tyłu lepiej sobie radzą Lawiny ze średnią 2,8 straconego gola do 3,14 Koszul. Dobrą historią spotkań z Columbus może się pochwalić goaltender gości, Semyon Varlamov, który na ostatnie cztery spotkania ma średnią 1,70 GAA. Dodatkowo historia spotkań Lawin w hali Niebieskich Koszul na plus - na osatatnie 8 spotkań to 6 zwycięstw, jedna porażka w reg. time oraz jedna porażka w dogrywce. Na dzień dzisiejszy lepsza forma po stronie gości oraz większa motywacja jak i dobra historia spotkań jest w odpowiedniej mierze przekonująca do postawienia w tym meczu na drużynę Lawin.

✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Cleveland vs Phoenix Suns
Typ: Cleveland wygrana z przewagą 6-10pkt
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Chwilo trwaj - seria 12 wygranych z rzędu na własnym parkiecie w wykonaniu Cleveland. Zabawa o 2 pozycje w konferencji wschodniej toczy się na dobre pomiędzy 3 zespołami - Toronto, Chicago i Cleveland, z czego wszystkie trzy przegrały sobotnie mecze. Gdzie znajduje się Phoenix? 10 miejsce z widokiem na play offy ale równie zaciekła walka co Cleveland bo i przewaga 2 zespołów nad nimi niewielka. Każdy mecz przybliża do upragnionych play off co jest równoznaczne z większą rangą każdego spotkania. Teraz liczę na mały handi w stronę Cleveland, które na własnych śmieciach potrafi robić &quot;różnicę&quot; z większością rywali. Mimo że w statystykach Suns nie leżą gospodarzą, to warto wspomnieć o słabych wyjazdach gości. Nie wydaje mi się aby Suns przegrali to wysoko, bo mają dobrze ostatnio punktujących Morris &amp; Morris, liczę na klasyczną walkę do końca i 6-10 powinno się spełnić
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 219,9K

maer

Typer A-League
Spotkanie: Real Sociedad - RCD Espanyol
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godzina: 17.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie trwa 26 kolejka gier tamtejszej Primera Division.
W mieście San Sebastián na Anoeta Stadium mogącym pomieścić ponad 32 tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Real Sociedad de Fútbol założonym w 1909 roku o barwach biało-niebieskich a w gości z miasta Barcelona przyjedzie drużyna założona w roku 1900 o barwach niebiesko-biało-niebieskich a mianowicie Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona.
Gospodarze w tym sezonie ligowym 27 punktów w 25 spotkaniach co daje obecnie 12 pozycję w tabeli a goście miejsce 10 i w swoich 25 meczach zdobyte 32 oczka.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli tylko 5 oczek w w ostatnich ich 13 spotkaniach o ligowe punkty w mieście San Sebastián 6 razy wygrywali gospodarze, 3 razy padały remisy oraz 4 razy komplket 3 oczek pojechał do miasta Barcelona.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Real Sociedad de Fútbol u siebie w tym sezonie jest bardzo niebezpieczną drużyną o czym się juz przekonała słynna Barcelona oraz Sevilla którzy tam polegli oraz Celta Vigo która zremisowała a Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona na wyjazdach w tym sezonie ligowym gra słabo i moim zdaniem podzieli los swojego lokalnego rywala i tez wróci do siebie bez żadnych oczek które pozostaną na bardzo niegościnnym Anoeta Stadium.
✅ 125
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Puchar Davisa Polska-Litwa
Godzina: 14.00
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Ricardas Berankis
Typ:2
Kurs:2,75
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Rozgrywany w Płocku mecz w ramach Pucharu Davisa wkracza w decydującą fazę. Lider zespoł litewskiego, syn taksówkarza z Wilna Ricardas Berankis, ograł w piątek Łukasza Kubota 3:0, w sobotę przegrał w grze podwójnej, a w niedzielę w meczu pierwszych rakiet Berankis sprawdzi fomę Jerzego Janowicza.
Byłem w Płocku, obu zawodników widziałem na własne oczy i powiem tak – Janowicza czeka bardzo trudne zadanie. Powiem więcej, w moich oczach to nie on jest faworytem niedzielnego meczu.
Są równolatkami, znają się bardzo dobrze. W 2007 roku spotkali się w finale US Open Juniorów i lepszy okazał się Litwin. Trzy lata później w challengerze w Aachen wygrał 2:1 Jurek. H2H odległe, mówi niewiele...
Berankis prezentuje się bardzo dobrze. Gra solidnie, jest niezwykle regularny, prawie nie robi błędów. Dobrze returnuje. W meczu z Kubotem obnażył niemiłosiernie braki szybkościowe i słabą grę z głębi kortu Polaka.
Z Jurkiem tak łatwo mieć nie będzie. Serwis, siła gry, sprawność – to atuty Jurka, ale w przebijaniu JJ orłem tez nie jest, ale musi się na to przygotować, bo zbyt dużo łatwych punktów nie dostanie. Wszytko będzie musiał sbie wyserwować, wywalczyć...
Janowicz grał w piątek przeciętnie, miał przestoje, ale jego przeciwnik Laurynas Grigelis 361 ATP zbyt wielkiego oporu nie stawiał. Mecz z nim pokazał jednak ciekawą rzecz – serwis Jurka jest do odebrania. Byłem zdziwiony, jak wiele piłek po bardzo silnie bitych podaniach wracało na stronę Polaka. I to jest zła wiadomość. Serwis Janowicza jest siłowy, prostacki, bity bez wyboru kierunku. Berankis na pewno się tych strzałów nie przestraszy. A jak piłka wróci..., to Polak w wymianach będzie miał bardzo duży kłopot. Berankis jest wszędzie, świetnie się porusza, świetnie returnuje. Gorzej trochę siatka, ale też nie paniukuje, potrafi zaskoczyć...
W meczu Berankisa z Kuborem wyniku byłem pewien na 95 procent, tutaj taki pewny nie jestem. Dlaczego? Bo JJ to tenisista nieobliczlany. Drzemią w nim wielkie rezerwy, potrafi zagrać znakomicie, grać jak natchniony...Ale kibice tenisa pamiętaja przegraną Janowicza z Borną Cioricem na Torwarze w Pucharze Davisa z Chorwacją. Chorwat zajmował wówczas 295 miejsce w klasyfkacji ATP. W porównaniu z nim Berankis to regularnie pierwsza setka ATP, gracz doświadczony w bojach.
Reasumując – Berankis zrobił na mnie świetne wrażenie. Tenisa Janowicza nie cenię, to dla mnie jedowymiarowy strzelec, bazujący na sile fizycznej, w dodatku z gorącą głową. Jutrzejszy mecz jest bardzo ważny i presja może Janowiczowi ciążyć. Może okazac się kluczowa. W Płocku jest Janowicz senior, dziewczyna JJ Marta Domachowska i wszyscy świeci. Janowicz to lider drużyny. Wszyscy mu powtarzają, że musi wygrac, bo jak zrobi się 2:2 to będzie kłopot, bo Kubot bez formy, a Majchrzak może drugiego singla przegrac...
Zapowiada się wyrownany, nerwowy mecz. Nie widze tu łatwej wygranej Jurka. W przypadku 4, 5 setowego meczu stawiam na równiej grającego Litwina. Po tym kursie moim zdaniem ryzyko warte grzechu. Powodzenia.
⛔ 100
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 12:00
Spotkanie: FC Barcelona - Rayo Vallecano
Typ: Jordi Alba otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W samo południe Barcelona podejmuje Rayo Vallecano. Teoretycznie ten mecz to dla gospodarzy niedzielny spacerek - i mniej więcej tyle wysiłku co owy spacerek będzie kosztowało ich wygranie tego spotkania. Wygrana kilkoma bramkami wydaje się być wręcz obowiązkiem drużyny rozgrywającej swoje spotkania na Camp Nou. Skąd więc zakład na kartkę jednego z jej obrońców? Przecież grający na skrzydłach Lica i Kakuta to żadne zagrożenie dla zawodników takiego kalibru jak defensorzy Barcelony. Już wyjaśniam. Za pasem Gran Derbi. Dwa tygodnie do piłkarskiego święta w Hiszpanii. Dlaczego do tego nawiązuję? Najwyższa pora pomyśleć o tym spotkaniu i się &quot;wykartkować&quot;. Jordi Alba, podobnie jak Busquets (który swoją drogą jutro najprawdopodobniej nie zagra z powodu urazu) ma aktualnie na swoim koncie cztery kartoniki. Jeszcze jedna i czeka go pauza. Jestem pewny, że taką świadomość mają też w Barcelonie. Za tydzień na rozkładzie kolejny kopciuszek, a więc Eibar. Spokojnie poradzą sobie bez Jordiego. Takie praktyki w ekipie Barcelony to chyba powoli stają się już codziennością, bo przed tygodniem zachował się tak Neymar, a dwa tygodnie temu Gerard Pique. Cel uświęca środki, i z pewnością jutro również się o tym przekonamy. Zaczynając grę w tym miesiącu w typach dnia życzę powodzenia i pozdrawiam użytkowników o nickach SoLucky oraz belo, którzy to podrzucili mi pomysł na tak dobry zakład.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
deepred 730,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
01:05
Washington Capitals - Buffalo Sabres
Andre Burakovsky to score
4,20 Unibet

Typ całkiem prosty. Ovechkin jest na game-time decision, co oznacza, że jeżeli zagra to nie będzie w pełni swojej zazwyczaj genialnej dyspozycji. Ktoś najskuteczniejszego gracza NHL musi zastąpić, a Bury zazwyczaj jest bardzo dobrym kandydatem do przejęcia pałki pierwszeństwa. Pod nieobecność Owcy często to on strzelał gole, dzisiaj rywal dogodny do kilkakrotnego ukłucia, a Szwed, który nie strzela zbyt często (9 goli od początku sezonu) ma dzisiaj genialną okazję do pokazania swoich umiejętności. Warto zaznaczyć, że Caps od wielu spotkań na własnej tafli nie potrafią zbombardować braki Szabelek, ale w obecnej dyspozycji ekipy ze stolicy i ich sporych szans na awans do play-off jestem dosyć spokojny o to, że dzisiaj kilka goli Caps strzelą. Mam nadzieję, że jednym ze strzelców będzie Andre.
zwrot
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-Włochy A1
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Macerata vs Monza
Typ:
Monza +19,5pkt
Kurs:
1,70
Bukmacher:
Bet365 Analiza:
Macerata odpadła już z LM i teraz może skupić się na rozgrywkach ligowych i na obronie mistrzostwa. Nie znaczy to jednak, że teraz będą niszczyć wszystkich rywali po drodze. Macerata nie zachwyca swoją grą. Baranowicz wizjonerem rozegrania jak dla mnie nie jest i nie zawsze korzysta w pełni z potencjału swoich kolegów. Mocny środek ale inne formacje kuleją. Przyjęcie raczej średnie, jedynie Bartek Kurek zaczął ostatnio grać trochę lepiej. Jeśli gra Kovar zamiast Kurka to już w ogóle siada przyjecie i atak. Niestety ale Lube nie jest obecnie drużyną, która może grubo wygrać z Monzą. Wygrać pewnie wygra ale będzie to w mojej opinii dużo trudniejszy mecz dla Kurka i spółki niż wskazują na to kursy. Monza mimo niskiego miejsca w tabeli potrafi powalczyć i nawet jak przegrywa to w każdym secie koło 20 punktów się zakręci. Całkiem nie dawno z Modeną przegrali co prawda 3:0 ale 2 pierwsze sety były na przewagi. Pierwszy mecz w tym sezonie z Macerata przegrali 0:3(19:25 ; 19:25 ; 20:25) i taki wynik mieści się w proponowanym przez buka handi. Jak dla mnie typ bardzo pewny i Monza spokojnie powinna pokryć handicap a kto wie, może nawet ugra seta.


✅ 70
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina:
1:30
Spotkanie: Miami Heat - Sacramento Kings

Typ:
Miami Heat OT
Kurs:
1.57
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Heja, witam wszystkich. Na dzisiaj zaproponuję państwu typ na koszykówkę i mecz Miami Heat z Sacramento Kings . Ja stawiam na Miami Heat OT. Zespół ten bardzo potrzebuje wygranych. Ostatnio na skutek kilku porażek, a jednocześnie bardzo dobrej postawy zespołu Indiany wylecieli z czołowej 8 dającej PO i są na 9 pozycji. Muszą zacząć wygrywać trochę więcej niż w ostatnim czasie. A dzisiaj mają do tego bardzo dobrą okazję. Grają z zespołem naprawdę przeciętnym, który ostatnio jest bez formy. Miami umie grać z tym zespołem i myślę, że jutro bez większego problemu sobie z nimi poradzą. Dzięki i powodzenia.


✅ 57
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Tampa Bay - Dallas Stars
Typ: Stamkos strzeli i Tampa ML
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:

Kolejny raz próbuje grać na Stamkosa (36 bramek w tym sezonie) ktory nie strzelił w ostatnim spotkaniu (8 na 11 spotkan). W prawie kazdym potrafi strzelic nie jednego i nie dwa gole. Rzadko ma dluzsze przestoje. Dallas jest dobra druzyna na przelamanie, poniewaz mają dosc słabą defensywę (3.32 traconych na wyjazdach i 58% to overy). Na ostatnie 5 meczow konczyli mecze tak jak : 3:4, 4:2, 4:5, 6:2, 6:7(!) i jedynie czasami padaja nizsze wyniki. Tampa ma jedna z najlepszych ofensyw u siebie, wiec mogą dzis tez na tym skorzystac. Mysle, ze bramki tu padną, Stamkosowi uda sie odbić a Tampa tez wygra.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 12:00
Spotkanie: Barcelona - Rayo
Typ: gospodarz over 3,5
Kurs: 1.66
Bukmacher:bet365
Analiza:
Pamiętam jak oglądając pierwszy mecz tych drużyn w tym sezonie, nie mogłem uwierzyć jakim cudem Barcelona zdobyła TYLKO dwa gole.
Teraz już wiem. Nieuznany gol ze spalonego. Można się kłócić czy był spalony czy nie. Stykowa sytuacja. Munir zepsuł sytuację 2vs1... napalił się, a mógl na pustą wyłożyć Neymarowi. Teraz gra Suarez. Potem zasłużona czerwona kartka po drugiej żółtej. Messi psuje dwukrotnie dobre sytuacje, potem psuje &quot;setkę&quot;. Rayo jest to trzecia drużyna pod względem straconych goli. Czasem (a raczej często!) sami sobie prokurują okazje dla rywala.
Bardzo wysokie ustawienie rywala to świetna okazja do zdobywania goli dla Barcy. Tak właśnie gra Rayo - wysoko
✅ 66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom